Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-28, 12:43   #4201
majetta
Przyczajenie
 
Avatar majetta
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 24
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dziewczyny pomóżcie!

Od czerwca chodzę na depilację - bikini (LS) i pachy (LS Duet).
Z bikini idzie świetnie. Od pierwszego zabiegu widziałam jak włoski wypadają i jak z każdym zabiegiem jest ich mniej. Obecnie jestem 10tyg po 4 zabiegu i mogę stwierdzić, że pozbyłam się ok 90%włosów.

Tylko z pachami mam problem! Zazwyczaj 2-3 dni po zabiegu goliłam pachy, więc nie miałam okazji się przyjrzeć czy włoski wypadają. Ponad tydzień temu miałam 4 zabieg i przed nim doszłam do wniosku, że od pierwszego zabiegu nic się nie zmieniło. Pani w gabinecie stwierdziła, że to nie możliwe bo przeciez cały czas używała dużej mocy (chyba 11 z kawałkiem).
Tymczasem po 4 zabiegu postanowiłam przeprowadzić eksperyment: nie golę pach od 9 dni. I nic. Włosków jest dużo (90-100% tego co w czerwcu) i nie zauważyłam, żeby teraz po ostatniej depilacji wypadały.

Co robić? Czy to możliwe, że włosy pod pachami są silniejsze od tych na bikini? A może to LS Duet jest gorszy od zwykłego LS?
majetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 18:20   #4202
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Hej dziewczyny!

Przyznam się, że od dłuższego czasu czaje się na depilację LS i w końcu dzięki przypływowi kaski staje się to realne W związku z tym mam pytanie, czy któraś z Wizażanek wykonywała zabieg LS w salonie Shintai w Warszawie?

Pojawił się bardzo atrakcyjny gruper:
http://gruper.pl/x.php/1,10227/Warsz...8e&grid=257694

za dwie łydki wychodzi 198zł podczas kiedy w innych salonach w wawie cena to 350-400zł:O

W necie znalazłam tylko jedną, co prawda pozytywną opinię ale dotyczyła usług kosmetycznych a nie laseru.
Zastanawiam się czy w takim saloniku są wcześniej konsultacje z dermatologiem? Będę wdzięczna za info odnośnie tego salonu
__________________
"Nikt nie obetnie mi skrzydeł.
Nikt nie będzie mógł stępić ostrości mojego wzroku."
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-29, 00:21   #4203
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Do wyboru depilacja następujących części ciała: twarzy, szyi, karku, pach, ramion, barków, okolic pępka, bikini, jednego uda, jednej łydki, dłoni i stóp.
to poszaleli

Wiesz, można trafić na kupony bardziej opłacalne, chyba że zależy ci na czasie, żeby zacząć teraz zaraz.
Co do salonu to nic nie mogę się wypowiedzieć - nie znam.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 18:10   #4204
FitnessWomen
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2
Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam,

Jestem po trzecim zabiegu depilacji Light Sheer, w klinice Boston Clinic na Wilanowie. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić to wspaniałe profesjonalne miejce.

Pozdrawiam

Fitness Women
FitnessWomen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 20:08   #4205
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez FitnessWomen Pokaż wiadomość
Witam,

Jestem po trzecim zabiegu depilacji Light Sheer, w klinice Boston Clinic na Wilanowie. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić to wspaniałe profesjonalne miejce.

Pozdrawiam

Fitness Women
sponsor,czyli reklamowadca?

jakoś nie wierzę reklamom
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 20:39   #4206
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez FitnessWomen Pokaż wiadomość
Witam,

Jestem po trzecim zabiegu depilacji Light Sheer, w klinice Boston Clinic na Wilanowie. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić to wspaniałe profesjonalne miejce.

Pozdrawiam

Fitness Women
Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
sponsor,czyli reklamowadca?

jakoś nie wierzę reklamom
Parę stron wstecz opisywałam moje wrażenia z wizyty w Boston Clinic, można porównać a w skrócie: bardzo miło i sympatycznie było, to fakt, z profesjonalnością za to średnio, ale nie kiepsko lepiej samemu sobie wyznaczać terminy kolejnych zabiegów bo jak w większości takich miejsc skracają długość przerwy o połowę
Trzeba przyznać, że pani robiąca zabieg była bardzo dokładna, jednak niczym nie zostałam posmarowana po (Alantan, Panthenol) i miałam zrobiony zabieg za niską mocą jakna moją jasną skórę.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2011-11-30 o 20:42
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 21:13   #4207
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez doris144 Pokaż wiadomość
To i ja się wepnę w odpowiedź. Ja na łydkach jestem półtora roku po 4 zabiegu i ok 98% włosów nie ma, a te co zostały to sa słade jasniejsze i miękkie więc od końca lata nawet ich nie golę, bo przez rajstopy nie widać. Uda i okolice bikini mam ponad półtora roku od 3 zabiegu i mam ok 85-90 % włosów mniej powinnam iśc na ten czwarty, ale jak sobie przypomne ból to wymyslam wymówki ale w końcu się zbiore. Marzy mi sie jeszcze zrobienie pach i bikini. Ja jestem bardzo zadowolona.
nie napisałaś najważniejszego - w jakich odstępach wykonywałaś zabiegi ?
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-01, 13:04   #4208
majorka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 587
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Do dziewczyn, które miały robione uda.
Jaki obszar mieliscie zaliczany do ud ?????? Do pachwin, do krawedzi majtek czy jak ??
Dzis dzwonilam do jednego gabinetu i Pani nie potrafila mi wyjasnic, mowila ze to sie zobaczy na wizycie,ile jest wloskow gdzie one sa.
majorka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-01, 14:22   #4209
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
nie napisałaś najważniejszego - w jakich odstępach wykonywałaś zabiegi ?
co 7-8 tygodni ale od trzeciego do czwartego w przypadku łydek było to 4 miesiące
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 09:12   #4210
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez majorka:) Pokaż wiadomość
Do dziewczyn, które miały robione uda.
Jaki obszar mieliscie zaliczany do ud ?????? Do pachwin, do krawedzi majtek czy jak ??
Dzis dzwonilam do jednego gabinetu i Pani nie potrafila mi wyjasnic, mowila ze to sie zobaczy na wizycie,ile jest wloskow gdzie one sa.
ja mialam robione uda razem z bikini, tak ze na upartego moze byc mi trudno ocenic, co do czego mi zaliczono, ale tak mysle, ze uda to raczej tylko do posladkow. z tego co bowiem kojarze, to jesli mowa w salonach o bikini nieglebokim, to chodzi wlasnie o pachwiny - zatem pod uda tego raczej sie nie podciaga...
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 15:19   #4211
falamorska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez mademoisellle Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie kupujcie kota w worku! Zanim kupicie jakiś kupon zadzwońcie do miejsca, które się reklamuje i zapytajcie o wszystko! Najlepiej spisać sobie pytania na kartce, aby niczego nie pominąć. Bardzo ważne jest jakim laserem będzie wykonywany zabieg, ponieważ większość laserów to jest pic na wodę, włoski odrastają. Jeżeli macie duży problem z owłosieniem zbadajcie testosteron. Testosteron jest również odpowiedzialny za owłosienie, jeżeli macie go za dużo, to nawet depilacja laserowa nie pomoże, ponieważ włoski po pewnym czasie odrosną.
ja tego ciągle nie rozumiem...faceci chodzą na laser.depilację i mają pozytywne efekty,więc jak to jest?co ma piernik do wiatraka?co ma testosteron do mieszków włosowych(które to mieszki laser ma niszczyć)?
falamorska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-08, 11:10   #4212
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez falamorska Pokaż wiadomość
ja tego ciągle nie rozumiem...faceci chodzą na laser.depilację i mają pozytywne efekty,więc jak to jest?co ma piernik do wiatraka?co ma testosteron do mieszków włosowych(które to mieszki laser ma niszczyć)?
tez mnie to caly czas zastanawia bo jesli im wlosy nie odrastaja to nawet jesli my mamy ewentualnie zaburzona gospodarke hormonalna to tez nie powinny mimo wszystko odrastac ...
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 16:18   #4213
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Najważniejsza jest faza wzrostu włosa - raz usunietny włos nie odrośnie i tyle - żaden testosteron nie ma tu znaczenia - i dlatego trzeba robić zabiegi w odstępach zalecanych przez producenta lasera a nie przez salony które - o czym już pisałem nie raz - zaniżają przerwy między jednym zabiegiem a drugim.

I to cała tajemnica

Dobry salon to taki gdzie na następny zabieg zapisują za 8-12 tyg. zależnie od części ciała. Wyjątkiem jest tu twarz którą "robi się" i co 6 tyg. ale to inwidualna sprawa - na zachodnich forach o depilacji nie zalecają krótszych przerw niż te 8 tyg.
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 16:40   #4214
Paola_89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 41
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

hej dziewczyny!zastanawiam się też nad depilacją laserową głębokiego bikini i często widzę właśnie dobre ceny na gruponie które kuszą..mam więc pytanie do tych doświadczonych juz-jaki laser jest najskuteczniejszy, jaki salon polecacie we Wrocławiu i czy zabieg taki jest bolesny??chodzą pogłoski że te nowe lasery eliminują ból niemalże do zera ale czy jest w tym prawda to chyba wiedzą tylko te osoby które miały depilacjebędę wdzięczna za odpowiedź
Paola_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 17:08   #4215
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
Najważniejsza jest faza wzrostu włosa - raz usunietny włos nie odrośnie i tyle - żaden testosteron nie ma tu znaczenia - i dlatego trzeba robić zabiegi w odstępach zalecanych przez producenta lasera a nie przez salony które - o czym już pisałem nie raz - zaniżają przerwy między jednym zabiegiem a drugim.

I to cała tajemnica

Dobry salon to taki gdzie na następny zabieg zapisują za 8-12 tyg. zależnie od części ciała. Wyjątkiem jest tu twarz którą "robi się" i co 6 tyg. ale to inwidualna sprawa - na zachodnich forach o depilacji nie zalecają krótszych przerw niż te 8 tyg.

testosteron może powodować wzrost włosów w innych miejscach np twarz,
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 17:08   #4216
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
Najważniejsza jest faza wzrostu włosa - raz usunietny włos nie odrośnie i tyle - żaden testosteron nie ma tu znaczenia - i dlatego trzeba robić zabiegi w odstępach zalecanych przez producenta lasera a nie przez salony które - o czym już pisałem nie raz - zaniżają przerwy między jednym zabiegiem a drugim.

I to cała tajemnica

Dobry salon to taki gdzie na następny zabieg zapisują za 8-12 tyg. zależnie od części ciała. Wyjątkiem jest tu twarz którą "robi się" i co 6 tyg. ale to inwidualna sprawa - na zachodnich forach o depilacji nie zalecają krótszych przerw niż te 8 tyg.
No to mnie uspokoiłaś bo ostatnio jak czytam wypowiedzi dziewczyn na forum to często widzę, że chodzą na zabiegi np. co 7-8 tyg. Ja chodzę mniej więcej co 3 miesiące (czyli jakieś 12 tyg.) i zaczęłam się obawiać, że za rzadko, że powinnam częściej...
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 17:10   #4217
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Paola_89 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny!zastanawiam się też nad depilacją laserową głębokiego bikini i często widzę właśnie dobre ceny na gruponie które kuszą..mam więc pytanie do tych doświadczonych juz-jaki laser jest najskuteczniejszy, jaki salon polecacie we Wrocławiu i czy zabieg taki jest bolesny??chodzą pogłoski że te nowe lasery eliminują ból niemalże do zera ale czy jest w tym prawda to chyba wiedzą tylko te osoby które miały depilacjebędę wdzięczna za odpowiedź
ech.było juz 100 razy pisane
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 18:05   #4218
Paola_89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 41
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ech.było juz 100 razy pisane
wiesz co akurat nie mam kiedy przejrzeć całego forum a nie jest ono krótkie więc jeżeli nie chcesz pomagać to nie odpisuj po prostu zamiast filozofować..sorry ale takie jest moje zdanie...
Paola_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 18:33   #4219
sandalina
Wtajemniczenie
 
Avatar sandalina
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 728
Thumbs down Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam,

SU Prestige - NIE POLECAM!! byłam na depilacji IPL w STUDIO URODY KRYSTYNY BAJKOWSKIEJ PRESTIGE w Warszawie przy ul. Zegadłowicza, przestrzegam Was wszystkie przed tym salonem. Byłam tam też na FOTOODMAŁDZANIU. małoprofejonalne podejście - zabieg skończył się po 6 strzałach światłem IPL na twarz!! Normalnie zabieg ten polega na 250 - 300 krotniej aplikcji. Pani twierdziła, że mają maszynę z komosu , a przecież wszystko opiera się o długość fali. Szkoda tylko było moich pieniędzy i czasu. NIE POLECAM!!

sandalina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-08, 19:15   #4220
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Paola_89 Pokaż wiadomość
wiesz co akurat nie mam kiedy przejrzeć całego forum a nie jest ono krótkie więc jeżeli nie chcesz pomagać to nie odpisuj po prostu zamiast filozofować..sorry ale takie jest moje zdanie...
wybacz,ale właśnie dzięki ludzkiemu lenistwu forum jest zaśmiecone.
gdyby ludzie czytali przynajmniej najświeższe posty nie trzeba by było odpisywac po kilkanaście razy to samo i zwiększac liczbe stron
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 20:23   #4221
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja jestem po 1 zabiegu depilacji laserowej (robiłam w Łodzi), a depilowałam linię brzucha. Minął już tydzień, następny zabieg mam w połowie stycznia. Póki co jestem zadowolona. Nie bolało tak bardzo. Mam nadzieję, że to będą dobrze wydane pieniądze .
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 20:42   #4222
Paola_89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 41
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

TmargoT: ale czemu od razu twierdzisz ze z lenistwa??może ktoś siedzi cały dzień w pracy przed komputerem i po prostu nie ma siły przegladać prawie 150 stron weź to pod uwagę i jak mówiłam nie chce Ci się odpisywać to po prostu nie odpisuj i po sprawie zamiast komentować...

prettysimple: dziękuję za odpowiedźczekam na jakiś ciekawy kupon grupona i chyba spróbuje we Wrocławiu tyle że z bikini
Paola_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 20:54   #4223
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Paola_89 Pokaż wiadomość
TmargoT: ale czemu od razu twierdzisz ze z lenistwa??może ktoś siedzi cały dzień w pracy przed komputerem i po prostu nie ma siły przegladać prawie 150 stron weź to pod uwagę i jak mówiłam nie chce Ci się odpisywać to po prostu nie odpisuj i po sprawie zamiast komentować...

prettysimple: dziękuję za odpowiedźczekam na jakiś ciekawy kupon grupona i chyba spróbuje we Wrocławiu tyle że z bikini
nikt ci nie każe przekopywac wszytkich stron,tylko te najświeższe.
to zaledwie kilka postów
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 21:36   #4224
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość

testosteron może powodować wzrost włosów w innych miejscach np twarz,
Z tymi hormonami jest tyle krzyku, a to chodzi o to, że jak np kobieta przechodzi menopauzę i ma bardzo duże zmiany hormonalne wtedy to wyrastają nowe włoski (np. wąsik bujniejszy ), ale to właśnie wyrastają włoski w nowych miejscach. No i takich dużych bujnięć hormonów możemy się spodziewać w naszym życiu tylko właśnie przy menopauzie i ciąży, ale w ciąży to zupełnie inna para kaloszy i nikomu wąsy nie rosną

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
nikt ci nie każe przekopywac wszytkich stron,tylko te najświeższe.
to zaledwie kilka postów
Dokładnie Póżniej jak ktoś poświęca tych parę godzin na przekopanie się przez wątek (np. ja) co i rusz się wkurza, że cały wątek jest zaśmiecony tymi samymi pytaniami i niestety bardzo często bzdurnymi postami


Byłam na drugim zabiegu z kuponu Groupon na pachy w Boston Clinic w Warszawie (Wilanów). Tym razem zajmowała się mną inna pani - pani Lena. Początkowo moje odczucie co do tej pani nie były pozytywne, bo wydawała się niemiła ale to tylko takie dziwne pierwsze wrażenie miałam, zupełnie niezgodne z prawdą. Pani Lena jest taka konkretna kobitka nie patyczkuje się z nami, ale jednocześnie wie co robi i jest dokładna. Niestety zabieg nałożył mi się czasowo z kobiecymi przypadłościami przez co byłam mniej odporna na ból, ale ja twarda kobita jestem więc nie było aż tak strasznie. Jak tylko pani Lena zobaczyła, że mnie mocniej zabolało to przykładała lód i dawałą mi sekundkę odpoczynku.
Dodatkowo bardzo ucieszyło mnie, że sama oceniła trafnie jaką mocą może mnie potraktować - pierwszy zabieg miałam 30J, w karcie miałam wpisane żeby następny był 34 i że nie odczuwam dużego dyskomfortu podczas zabiegu. I dlatego pani Lena potraktowałą mnie 35J jestem zadowolona, bo może następnym razem będzie 38J np a może więcej. Ta pani w przeciwieństwie do pierwszej posmarowała mnie czymś tuż po zabiegu. Nie było pouczeń, bo to mój kolejny zabieg więc było już tłumaczone.

Aha, po zabiegu z tą mocą 35J pachy miałam bolące (lekko - po prostu je "czułam" ) przez jakąś godzinę, później tylko wrażliwe. Po nocy (czyli jakieś 12h od zabiegu) nic już nie było przykrego, dlatego można mnie katować wysokimi mocami całe szczęście kwestia tylko mojej odporności na ból w trakcie zabiegu.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2011-12-08 o 21:42
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 11:42   #4225
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
nikt ci nie każe przekopywac wszytkich stron,tylko te najświeższe.
to zaledwie kilka postów
jest jeszcze opcja "przeszukaj wątek"

Trochę się zmartwiłam wcześniejszymi postami gdzie pisałyście o Duecie, że jest mniej skuteczny przy bikini i pachach. Powiem szczerze, że ostatni zabieg miałam nim robiony i byłam bardzo zadowolona ze względu na czas zabiegu no i ból, którego praktycznie nie było. No ale jeśli faktycznie efekty mają być gorsze to jednak wolę dłużej posiedzieć i pocierpieć ale mieć lepiej zrobione małą końcówką...
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-10, 13:01   #4226
agaapra
Raczkowanie
 
Avatar agaapra
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 44
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Czy ktoś miał robione zabiegi LS Duet w Bydgoszczy w gabinecie medycyny estetycznej na Glinkach u pani W. ? lub zwykłym LS w gabinecie u Bieńkowskiego? Jakie efekty, po dłuższym czasie? Ceny, czas zabiegu, podejście do klienta- dokładność. Proszę o info

Pozdrawiam

A.A.
agaapra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 15:16   #4227
jakiloginwziac
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Czy któraś z Was miała po zabiegu Light Sheer poparzenia w kształcie obwodu końcówki? Depilowane obszary w godzinę po zabiegu wyglądały jak dachówka, kwadracik przy kwadraciku. Teraz mam już "tylko" ślady w postaci strupków- cieniutkich kreseczek. Mam nadzieję, że to zejdzie... ale coś najwidoczniej poszło nie tak. Tylko co?
jakiloginwziac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 18:38   #4228
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez jakiloginwziac Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was miała po zabiegu Light Sheer poparzenia w kształcie obwodu końcówki? Depilowane obszary w godzinę po zabiegu wyglądały jak dachówka, kwadracik przy kwadraciku. Teraz mam już "tylko" ślady w postaci strupków- cieniutkich kreseczek. Mam nadzieję, że to zejdzie... ale coś najwidoczniej poszło nie tak. Tylko co?
Wiesz co, ja miałam coś podobnego na łydkach, tyle, że u mnie to wyglądało tak: ^
tzn. całe łydki miałam w takich "daszkach", jeden obok drugiego. W dodatku przez 2 dni piekło jak cholera, jak po poparzeniu słonecznym. Wydaje mi się, że dziewczyna mnie poparzyła za dużą mocą lasera. Ale można powiedzieć, że to było moje ryzyko bo wiedziałam, że idę do osoby, która dopiero się uczy.
No ale najważniejsze, że zeszło (po dwóch tygodniach! ) a efekt zabiegu był zadawalający
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt



Edytowane przez Galijka
Czas edycji: 2011-12-11 o 18:39
Galijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 19:12   #4229
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez jakiloginwziac Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was miała po zabiegu Light Sheer poparzenia w kształcie obwodu końcówki? Depilowane obszary w godzinę po zabiegu wyglądały jak dachówka, kwadracik przy kwadraciku. Teraz mam już "tylko" ślady w postaci strupków- cieniutkich kreseczek. Mam nadzieję, że to zejdzie... ale coś najwidoczniej poszło nie tak. Tylko co?

ja miałam podobnie na bikini,bo była duża moc.strupki zginęly,a efekt suuuper
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 20:01   #4230
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

doberek. Dawno mnie tu nie bylo. Mialam na zime rozpoczac laserowanie kolejny raz (tzn podobijac co zostalo po moim elosie), ale mam taka opalenizne nadal, ze to bez sensu...
Nie moze mi zejsc, a juz minelo kilka miesiecy od opalania.
Ale widze, ze te efekty nadal sa zadowalajace, na pachach pewnie z 10-20% zostalo, wybralabym sie jeszcze na 1-2 zabiegi. Z odleglosci to nawet nie widac tych wlosow nawet jak odrosna. Z bliska oczywiscie wiadac i wolalabym je usunac.
Lydek pewnie ne zrobie (mialam 3 zabiegi), bo tam skora tak opalona, jakby z solarium wyszla.
Mam andzieje, ze uda mi sie ze 2 zabiegi zrobic na bikini jeszcze, ale to pewnie od lutego najpredzej. Co ja mam zrobic z ta uparta opalenizna...?
No i w sumie mija juz z pol roku od ostatniego zabiegu, stan wlosow praktycznie taki sam, jaki byl po miesicu od zabiegu, wiec nie jest zle. Zakladam oczywiscie, ze to musi minac rok, ale coraz bardziej jestem dobrej mysli
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:09.