bóle w okolicach pępka, co mi jest ?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-24, 19:39   #1
kitmisslove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 48

bóle w okolicach pępka, co mi jest ?!


Cześć dziewczyny,
Mój problem polega na tym ,że bodajże 2-3 mies. temu kochałam się ze swoim facetem z prezerwatywą (prezerwatywa nie pękła, okres mam nieregularny więc nawet nie wiem czy były to w dni płodne czy nie), parę dni po zaczęły boleć mnie okolice podbrzusza oraz jajniki, strasznie schizowałam ,że jakimś cudem jestem w ciąży. Trochę czasu już minęło okres miałam już 2 razy wydawał mi się normalny. Niedawno udałam się do ginekologa on tylko zbadał mnie 'palcem' po naciskał i stwierdził że jest to zapalenie i przepisał antybiotyk. Brałam go przez 2 tyg. Jakiś tydz temu powiedział mi że już jest wszystko w porządku. Jajniki faktycznie przestały boleć, ale brzuch okolice pępka nadal bardzo bolą. Nie wiem co mi jest, gdzie mam się zgłosić z tym problemem świruje jak głupia.. co mam robić ? Dodam jeszcze że nigdy nie miałam żadnych problemów to zaczęło się dziać parę dni po tym stosunku..
kitmisslove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 13:32   #2
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: bóle w okolicach pępka, co mi jest ?!

Cytat:
Napisane przez kitmisslove Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
Mój problem polega na tym ,że bodajże 2-3 mies. temu kochałam się ze swoim facetem z prezerwatywą (prezerwatywa nie pękła, okres mam nieregularny więc nawet nie wiem czy były to w dni płodne czy nie), parę dni po zaczęły boleć mnie okolice podbrzusza oraz jajniki, strasznie schizowałam ,że jakimś cudem jestem w ciąży. Trochę czasu już minęło okres miałam już 2 razy wydawał mi się normalny. Niedawno udałam się do ginekologa on tylko zbadał mnie 'palcem' po naciskał i stwierdził że jest to zapalenie i przepisał antybiotyk. Brałam go przez 2 tyg. Jakiś tydz temu powiedział mi że już jest wszystko w porządku. Jajniki faktycznie przestały boleć, ale brzuch okolice pępka nadal bardzo bolą. Nie wiem co mi jest, gdzie mam się zgłosić z tym problemem świruje jak głupia.. co mam robić ? Dodam jeszcze że nigdy nie miałam żadnych problemów to zaczęło się dziać parę dni po tym stosunku..
Może to coś z jelitami? Bo to bardziej pasowałoby do bóli w okolicy pępka Ja wybrałabym się na początek do lekarza pierwszego kontaktu, żeby ocenił co to może być.
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-27 14:32:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:10.