Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-02, 16:17   #4741
Koza_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 184
Dot.: 'Soczysta Malina Joanna'

Cytat:
Napisane przez Martek_ Pokaż wiadomość
To zależy jak ciemny kolor ma teraz.
podchodzący pod bordo.
Koza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 19:18   #4742
Martek_
Zadomowienie
 
Avatar Martek_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 202
Dot.: 'Soczysta Malina Joanna'

Cytat:
Napisane przez Koza_ Pokaż wiadomość
podchodzący pod bordo.
Nie wiem czy nie chwyci za ciemno, tym bardziej, że to drogeryjna farba.. Ciężko określić, zwłaszcza że nie masz zdjęcia jej włosów
__________________
Pielęgnacja fal od 01.02.2012.
Martek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 19:40   #4743
Koza_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 184
Dot.: 'Soczysta Malina Joanna'

Cytat:
Napisane przez Martek_ Pokaż wiadomość
Nie wiem czy nie chwyci za ciemno, tym bardziej, że to drogeryjna farba.. Ciężko określić, zwłaszcza że nie masz zdjęcia jej włosów
Zobaczymy. Najwyżej skończy z włosami różowymi jak guma balonówka.
Koza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 09:10   #4744
falka_19
Raczkowanie
 
Avatar falka_19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 285
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cześć dziewczyny Sto lat mnie nie było, a teraz wracam z czymś zupełnie nowym - zdradziłam czerwień. Cóż, nosiłam się z tym zamiarem już od dłuższego czasu i wreszcie udało mi się zrealizować tę myśl. Wybór padł na niebieski kolor. Nie jestem do końca zadowolona z efektu, ale będę jeszcze kombinować. Trochę mi przykro, że nie udało się jednak spotkać w gronie czerwonowłosych (chodziłam z tym kolorem na głowie ładne kilka lat!), a powiem szczerze, że bardzo się tu zżyłam z innymi czerwonowłosymi, więc jakby jednak kiedyś coś, to i tak będę do was wbijać Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1407.jpg (75,1 KB, 105 załadowań)
__________________
Muzyka i magia mają ze sobą wiele wspólnego. Np obie są na "m"
falka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 10:10   #4745
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez falka_19 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Sto lat mnie nie było, a teraz wracam z czymś zupełnie nowym - zdradziłam czerwień. Cóż, nosiłam się z tym zamiarem już od dłuższego czasu i wreszcie udało mi się zrealizować tę myśl. Wybór padł na niebieski kolor. Nie jestem do końca zadowolona z efektu, ale będę jeszcze kombinować. Trochę mi przykro, że nie udało się jednak spotkać w gronie czerwonowłosych (chodziłam z tym kolorem na głowie ładne kilka lat!), a powiem szczerze, że bardzo się tu zżyłam z innymi czerwonowłosymi, więc jakby jednak kiedyś coś, to i tak będę do was wbijać Pozdrawiam
Czym robiłaś? Toner, farba czy niebieska Venita? Swoją drogą kiedyś pomyślę o czymś takim - https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1404593407. dziewczyna ma niebiesko - zielone ombre na jakąś ciemna bazę.

Ja chwilowo zaś teraz wypłukuje Venitę. Dwa miesiące bez farbowania a ona nadal trzyma. Spłukana, ale jest. Dodam, że stare warstwy trzymają najdłużej, więc w sumie dobry patent na farbowanie w ogóle - robić te kilkanaście centymetrów od skóry głowy, raz na miesiąc, a reszta rzadziej. Efekt i tak będzie. A przy okazji przypominam sobie jaki mam naturalny kolor włosów

Swoja drogą mogę już 'oficjalnie' stwierdzić jak wypłukują się pianki. Miłośniczki rudości niech dalej pozostaną przy Ognistym Wulkanie. Początkowy 'buraczek' szybko ustępuje rudej czerwieni by w ogóle na koniec być mocno rudym. Jasna czerwień okazuje się być jasną i czerwoną tylko z nazwy. Wychodzi ton ciemniej niż Wulkan, mocno wpada w róż i wypłukuje się do tonów różowych i fioletowych, choć czerwieni tez tam niemało. Mnie akurat pasuje idealnie, bo lubię i róż i jak na głowie jest ciemniej, tym niemniej jako jasna Arielka ta pianka się nie sprawdzi.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 02:03   #4746
falka_19
Raczkowanie
 
Avatar falka_19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 285
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Mimo swojej niechęci do profesjonalistów, zdecydowałam się na wizytę u fryzjerki. Na głowie miałam 2-3 miesięczny wypłucz czerwonowłosy + naturalnie ciemny odrost, a w torebce jakieś 150 zeta i 2 niebieskie pianki Venity. Rozjaśnianie miałam pasemkami na wodzie 6% (pomijając grzywkę, która była rozjasniana w całości). Włosy są mega przesuszone i tępe w dotyku, w życiu nie były w takim złym stanie. Z początku trudno było mi się przyzwyczaić do looku zimnej suki w lustrze, ale wydaje mi się, że całkiem naturalnie wygląda u mnie ten kolor. Ogólnie nie polecam takiego rozjaśniania i koloru, jeśli komuś zależy na dobrej kondycji włosów, ale ja nie żałuję decyzji. Najwięcej zachodu kosztuje mnie codzienna konieczność podkreślania brwi, bo jakoś dziwnie nijako wyglądają bez interwencji kredki...
__________________
Muzyka i magia mają ze sobą wiele wspólnego. Np obie są na "m"
falka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 13:03   #4747
Martek_
Zadomowienie
 
Avatar Martek_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 202
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez falka_19 Pokaż wiadomość
Z początku trudno było mi się przyzwyczaić do looku zimnej suki w lustrze, ale wydaje mi się, że całkiem naturalnie wygląda u mnie ten kolor.
Zgadzam się, aż dziwnie, że niebieski może tak pasować
Świetnie wyglądasz. Dawaj znać co jakiś czas jak to jest być niebieskowłosą .
Ja już długo nieczerwona, ale nie mogę rozstać się z tym wątkiem.
__________________
Pielęgnacja fal od 01.02.2012.
Martek_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-11, 17:42   #4748
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez falka_19 Pokaż wiadomość
Mimo swojej niechęci do profesjonalistów, zdecydowałam się na wizytę u fryzjerki. Na głowie miałam 2-3 miesięczny wypłucz czerwonowłosy + naturalnie ciemny odrost, a w torebce jakieś 150 zeta i 2 niebieskie pianki Venity. Rozjaśnianie miałam pasemkami na wodzie 6% (pomijając grzywkę, która była rozjasniana w całości). Włosy są mega przesuszone i tępe w dotyku, w życiu nie były w takim złym stanie. Z początku trudno było mi się przyzwyczaić do looku zimnej suki w lustrze, ale wydaje mi się, że całkiem naturalnie wygląda u mnie ten kolor. Ogólnie nie polecam takiego rozjaśniania i koloru, jeśli komuś zależy na dobrej kondycji włosów, ale ja nie żałuję decyzji. Najwięcej zachodu kosztuje mnie codzienna konieczność podkreślania brwi, bo jakoś dziwnie nijako wyglądają bez interwencji kredki...
hej kochana kope lat haha ten tekst jest dobry..
aa dziwne az ze 6% ci tak wysuszylo wlosy//
czemu nie robilas deko??? a potem ew kapiel rozjasniajaca i dopiero pianke
?"

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Martek_ Pokaż wiadomość
Zgadzam się, aż dziwnie, że niebieski może tak pasować
Świetnie wyglądasz. Dawaj znać co jakiś czas jak to jest być niebieskowłosą .
Ja już długo nieczerwona, ale nie mogę rozstać się z tym wątkiem.
wlasnie pasuje jej

jaa tez sie nie moge rozstac z tym watkiem.. wgl niedlugo kolejna czesc trzeba zrobic
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 10:34   #4749
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Hej kochane!

Falka, zajbiscie Ci w tym kolorze!
Ja jestem na etapie wyplukiwania koloru, tak, tak nadeszla pora na mnie po latach rudosci, czerwieni, rozu
Macie jakis patent na siwolce??? Mi coraz wiecej sie ich pojawia. Nat.kolor mam mysi blond i niestety siwolce widac planuje rozjasniac wlosy sokiem z cytryny polaczonym z rumiankiem probowala ktoras w naturalny sposob zamaskowac siwe wlosy??
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 12:18   #4750
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Hej kochane!

Falka, zajbiscie Ci w tym kolorze!
Ja jestem na etapie wyplukiwania koloru, tak, tak nadeszla pora na mnie po latach rudosci, czerwieni, rozu
Macie jakis patent na siwolce??? Mi coraz wiecej sie ich pojawia. Nat.kolor mam mysi blond i niestety siwolce widac planuje rozjasniac wlosy sokiem z cytryny polaczonym z rumiankiem probowala ktoras w naturalny sposob zamaskowac siwe wlosy??
Krążą plotki, że o ile cytryna jeszcze rozjaśnia tak rumianek nadaje żółty odcień i stąd złudny efekt rozjaśnienia. 'Naturalnie' mam tylko jeszcze pomysły z gencjaną.
A patent na siwki tak na logikę to pasemka jakieś. Widzę, że przynajmniej to u mojej matki działa. Naturalnie ma jakiś baaardzo ciemny blond / brąz i pól na pól siwych, siwo szarych itp. Poszła do fryzjerki a ta jej strzeliła cienkie pasemka tu i ówdzie, jakiś chłodny jasny blond. Całość z tymi jej siwymi dawała świetny efekt. Zamaskowane idealnie wyglądały również jak pasemka.
Inna znana mi pani z kolei, ale to już znacznie starsza całe włosy traktuje piaskowym blondem, ale w ten sposób, że kolor nie jest kładziony jakoś specjalnie równomiernie ani też nie kryje w pełni. powstaje efekt naturalnych refleksów, a siwy odrost ginie.

Wniosek mój taki, że może warto zrobić jakiś flamboyage lub sombre (mylą mi się te dwa terminy, zatem wrzucam dwa ), gdzie w naturalnych refleksach siwki da się przełknąć lub nieźle ukryć?

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Martek_ Pokaż wiadomość
Zgadzam się, aż dziwnie, że niebieski może tak pasować
Świetnie wyglądasz. Dawaj znać co jakiś czas jak to jest być niebieskowłosą .
Ja już długo nieczerwona, ale nie mogę rozstać się z tym wątkiem.
Moziwe, że falka to jakiś kontrastowy typ urody (wiosna, zima), bo tylko takim pasuje szał na głowie

Problem z brwiami znam, bo też go mam na co dzień. Wszelkie ciemniejsze odcienie bardzo mi pasują, ale brwi strzelają focha i giną. Trzeba je malować. Pójdę je chyba przyciemnić u kosmetyczki by mieć na jakiś czas święty spokój. Byle mi tylko w ciepłym odcieniu nie zrobiła
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 13:04   #4751
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Drakan, ja mam alergie na pasemka
Planowalam kolor wyplukac i zrobic jakis miodowy blond, karmelowy, a tu dupa bo te wstretne siwolce psuja moj misterny plan
Ogolnie chcialam strzelic jakis kolor podobny do naturalnego, zeby przestac farbowac wlosy..
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-12, 19:37   #4752
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

ja tez mam siwulce na razie tylko na czubku glowy haha ale farba przykrywa mi je
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 21:58   #4753
falka_19
Raczkowanie
 
Avatar falka_19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 285
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Ach, miło słyszeć, że się wam podoba
Nie próbowałam sama rozjaśniać włosów, bo to już za dużo na moje umiejętności. A zamawianie dekoloryzatora i zabawa z nim - stwierdziłam, że wolę mieć to zrobione dobrze, bo w połączeniu żółtych refleksów z rozjaśniania i niebieskiej pianki mogło wyjść coś naprawdę kosmicznego... Ja też mam "blade loki" (jak nazywam moje siwensy) i to nie pojedyncze, ale już całe stada i wiem, że nie pozostaje mi nic innego jak farbowanie do końca życia Ale dobrą wiadomością jest że pianka łapie takie blondy Zawsze to coś hehe.
__________________
Muzyka i magia mają ze sobą wiele wspólnego. Np obie są na "m"
falka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-17, 17:14   #4754
symphony
Raczkowanie
 
Avatar symphony
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Jawa czy sen?
Wiadomości: 101
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cześć,dziewczyny przeczytałąm cały wątek ale już sama nie wiem czym i jak robić.
Miałam farbowane ciemno brązowe włosy,zrobiłam kąpiel rozjaśniającą i na końcach wyszedł kolor taki jaki chciałąm czyli ciemno rudy oraz na odrostach(blond prawie ,tylko że złoty) a środek pozostał taki sam...Kolejna kąpiel,włosy ciemno czerwone z tym ,ze środek nadal ciemny(coś w stylu mahon,ciemna wiśnia).Po piance venity 31,odrosty wściekle czerwone,końce czerwone a środek nadal ciemny.Jak to wyrównać?Nie chce mieć jaskrawej czerwieni a ciemną czerwień taką jaką mam na końcach ,jak to ujednolicić,jaką technikę zastosować?Nie mam pomysłów już,pomóżcie proszę...Włosy są w całkiem fajnej kondycji ale ta tęcza mnie dobija
Jeśli mi się uda mieć piękny,równomierny kolor czerwieni takiej hmm winnej,to obiecuję się tu regularnie udzielać
Z góry bardzo dziękuję.
Kolor z drugiego zdjęcia mi sie marzy,taki jednolity.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1040615wiz.jpg (48,3 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg thumbs_wlosy-bordowe-4.jpg (8,5 KB, 30 załadowań)
__________________
There is much to be learned from the beasts...

Edytowane przez symphony
Czas edycji: 2014-11-17 o 17:27
symphony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-17, 19:34   #4755
Martek_
Zadomowienie
 
Avatar Martek_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 202
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez symphony Pokaż wiadomość
Cześć,dziewczyny przeczytałąm cały wątek ale już sama nie wiem czym i jak robić.
Miałam farbowane ciemno brązowe włosy,zrobiłam kąpiel rozjaśniającą i na końcach wyszedł kolor taki jaki chciałąm czyli ciemno rudy oraz na odrostach(blond prawie ,tylko że złoty) a środek pozostał taki sam...Kolejna kąpiel,włosy ciemno czerwone z tym ,ze środek nadal ciemny(coś w stylu mahon,ciemna wiśnia).Po piance venity 31,odrosty wściekle czerwone,końce czerwone a środek nadal ciemny.Jak to wyrównać?Nie chce mieć jaskrawej czerwieni a ciemną czerwień taką jaką mam na końcach ,jak to ujednolicić,jaką technikę zastosować?Nie mam pomysłów już,pomóżcie proszę...Włosy są w całkiem fajnej kondycji ale ta tęcza mnie dobija
Jeśli mi się uda mieć piękny,równomierny kolor czerwieni takiej hmm winnej,to obiecuję się tu regularnie udzielać
Z góry bardzo dziękuję.
Kolor z drugiego zdjęcia mi sie marzy,taki jednolity.
Znajoma miała identyczny problem. Robiłam jej czerwień - naturalny odrost i końcówki po blond ombre pięknie chwytały, ale środek ciemny.
Sprawę w naszym przypadku załatwiła lekka kąpiel tylko na tą środkową partię i farba na całość
__________________
Pielęgnacja fal od 01.02.2012.
Martek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 17:57   #4756
symphony
Raczkowanie
 
Avatar symphony
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Jawa czy sen?
Wiadomości: 101
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Tak właśnie zrobie,bo innego wyjscia chyba nie mam a jaka farba na calosc zeby wyszedl ciemno rudy lub ciemno czerwony?Cos tam pewnie wybiore ale jakby ktos mial jakas propozycje,to chetnie sie dowiem.
Dziękuje za rade
__________________
There is much to be learned from the beasts...
symphony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 15:41   #4757
ruda_grazyna666
Raczkowanie
 
Avatar ruda_grazyna666
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 238
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Martek_ Pokaż wiadomość
Znajoma miała identyczny problem. Robiłam jej czerwień - naturalny odrost i końcówki po blond ombre pięknie chwytały, ale środek ciemny.
Sprawę w naszym przypadku załatwiła lekka kąpiel tylko na tą środkową partię i farba na całość
Możesz coś więcej opowiedzieć o tej kąpieli? Ja mam naturalnie ciemnobrązowe włosy,prawie czarne. Farbowałam w salonie na coś w rodzaju czerwono/rudego. Wszystko super,tylko końce w ogóle mi nie ,,chwyciły". Nadal są ciemne,maja tylko czerwonawą poświatę. Wygląda to w miarę naturalnie,jak ombre,a jak zwiążę włosy w koczek to wcale nie widać tych ciemniejszych końców,ale mimo wszystko drażni mnie ta świadomość,że mam nie do końca dobrze ufarbowane.
Od czego to może zależeć? I jakbyś mi mogła opisać coś o tej kąpieli wspomnianej w Twoim poście,to będę wdzięczna,bo zaciekawiłaś mnie.
Do fryzjerki idę za 2 tyg,ma rozjaśnić mi te końcówki silniejszym utleniaczem,zrobić odrosty i ogólnie odświeżyć całość. A potem już sama będę kombinowała z farbowaniem odrostów,byleby mi teraz równomiernie ufarbowała.
ruda_grazyna666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 16:32   #4758
Martek_
Zadomowienie
 
Avatar Martek_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 202
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez ruda_grazyna666 Pokaż wiadomość
Możesz coś więcej opowiedzieć o tej kąpieli?
Kąpiel rozjaśniająca to taka delikatniejsza forma rozjaśniania. Mniej niszczy i używasz jej wtedy, kiedy nie potrzebujesz baaardzo rozjaśnić włosów, a jedynie trochę je pojaśnić. Tutaj jest wszystko bardzo fajnie opisane http://kokardka-mysi.blogspot.com/20...asniajaca.html
Dużo wiadomości, ale w praktyce sprawa jest bardzo prosta - rozjaśniacz, utleniacz, trochę odżywki, szamponu i jazda . Prosta sprawa, super się nakłada - polecam.

Cytat:
Napisane przez ruda_grazyna666 Pokaż wiadomość
Ja mam naturalnie ciemnobrązowe włosy,prawie czarne. Farbowałam w salonie na coś w rodzaju czerwono/rudego. Wszystko super,tylko końce w ogóle mi nie ,,chwyciły". Nadal są ciemne,maja tylko czerwonawą poświatę. Wygląda to w miarę naturalnie,jak ombre,a jak zwiążę włosy w koczek to wcale nie widać tych ciemniejszych końców,ale mimo wszystko drażni mnie ta świadomość,że mam nie do końca dobrze ufarbowane.
Od czego to może zależeć?
Może miałaś na tych końcach jakąś starą, ciemną farbę? Albo na końcach czerwień podczas farbowania siedziała krócej?

Cytat:
Napisane przez ruda_grazyna666 Pokaż wiadomość
Do fryzjerki idę za 2 tyg,ma rozjaśnić mi te końcówki silniejszym utleniaczem,zrobić odrosty i ogólnie odświeżyć całość. A potem już sama będę kombinowała z farbowaniem odrostów,byleby mi teraz równomiernie ufarbowała.
Bardzo dobry plan działania . Właśnie to pojaśnienie końców warto by zrobić za pomocą kąpieli, tylko nie każdy fryzjer zna i korzysta z tego sposobu .

No i nie wiem czy odrosty też musisz pojaśniać, czy nakładała samą farbę? Wszystko zależy od poziomu czerwieni, jaki chcesz uzyskać.

Jeżeli odrostu nie rozjaśniała, to bardzo łatwo byłoby Ci uzyskać zadawalający efekt w domu tańszym kosztem.
Kąpiel na końce, farba na odrost i przeciągnięcie na długość na 10-15 minut dla odświeżenia
__________________
Pielęgnacja fal od 01.02.2012.
Martek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-06, 20:04   #4759
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

hej
jak ci na koncach nie chwycilo moze masz poniszczone albop suche?
moze podetnij ciut..
tak racja Martek- nie kazdy fryzjer ze tak powiem się "zna" na tym
ogolnie wielu niestety fryzjerow jest mniej doswiadczonych od nas w sprawach dekoloryzacji czy rozjaniania/./
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-10, 15:09   #4760
ruda_grazyna666
Raczkowanie
 
Avatar ruda_grazyna666
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 238
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Dzięki za odpowiedzi,dziewczyny.
Farbowałam włosy rok temu na czarno,ale tylko raz i już nie poprawiałam. Myślę,że to resztki tej niewidocznej już czerni+że na końcówkach farba była krócej. I poniszczone są napewno,bo prostuję
A do fryzjerki muszę iść jednak,bo odrost mam ciemny,musi mi rozjaśnić no i te końcówki też mi rozjaśni. A potem sama już będę się bawiła
Chcę sobie kupić toner dla odświeżania efektu,bo ostatnio używałam szamponu koloryzującego,ale efekt nie jest powalający. Myślicie,że ten toner się spisze?
http://allegro.pl/toner-tonery-do-wl...866085575.html
ruda_grazyna666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 16:11   #4761
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez ruda_grazyna666 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi,dziewczyny.
Farbowałam włosy rok temu na czarno,ale tylko raz i już nie poprawiałam. Myślę,że to resztki tej niewidocznej już czerni+że na końcówkach farba była krócej. I poniszczone są napewno,bo prostuję
A do fryzjerki muszę iść jednak,bo odrost mam ciemny,musi mi rozjaśnić no i te końcówki też mi rozjaśni. A potem sama już będę się bawiła
Chcę sobie kupić toner dla odświeżania efektu,bo ostatnio używałam szamponu koloryzującego,ale efekt nie jest powalający. Myślicie,że ten toner się spisze?
http://allegro.pl/toner-tonery-do-wl...866085575.html
tonery tej firmy moge polecic
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 00:04   #4762
coperfildo
Raczkowanie
 
Avatar coperfildo
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 159
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

hej dziewczyny, poradzcie
braz z henna -> intensywna czerwien

chce wrocic do starego intensywnego koloru
pare lat temu zaczelam farbowac na czerwono swoje ciemno brazowe wlosy. Farba na farbe, i coraz mniej chwytala. Teraz mam tylko henne (ost farbowanie od 2m temu odrosty). 2 razy henna na dlugosci byla.

fryzjerka polozyla mi na probe najbardziej intensywna czerwien z utleniaczem i bez. wyszlo za ciemno i prawie bez roznicy miedzy nimi.

nie chce miec czerwieni jak michal wisniewski, tylko przygaszoną
myslicie ze moge dac scanic line 10.60 jezeli chce uzyskac taki efekt jak na dalszych zdjeciach ?

na dole 1strony widze zdj emilki
u mnie wyjdzie podobnie?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=36027758

myje rzepa, klade olej, nie szusze/prostuje, farbuje rzadko, aby nie meczyc wlosow (dlatego moze byc bardziej intensywny kolor, ktory po jakis czasie sie spluka do takiego wlasnie)
ps nie wiem czy pisze w dobrym watku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Desktop5.jpg (79,5 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Desktop6.jpg (86,6 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcia-0869.jpg (6,4 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 299751_1982790249065_3893467_n.jpg (9,6 KB, 9 załadowań)
__________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba - odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."

Edytowane przez coperfildo
Czas edycji: 2014-12-14 o 13:55
coperfildo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 17:45   #4763
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

moim zdaniem sama farba nie da sobie rady w walce z brązem - musiałabyś rozjaśnić choćby kąpielą rozjaśniającą i potem farba. możesz zapytać jeszcze w wątku dot. hennowania włosów.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 12:31   #4764
coperfildo
Raczkowanie
 
Avatar coperfildo
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 159
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

to taki braz-rudy nie wiadomo jaki
mozecie dziewczyny przynajmniej powiedziec czy scanic 10.60 zawsze sie wyplukuje na rozowo?
__________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba - odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."
coperfildo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 16:45   #4765
vixen89
Raczkowanie
 
Avatar vixen89
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 99
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez coperfildo Pokaż wiadomość
to taki braz-rudy nie wiadomo jaki
mozecie dziewczyny przynajmniej powiedziec czy scanic 10.60 zawsze sie wyplukuje na rozowo?
Mi scandic 10.60 zawsze wypłukuje sie na różowo, zreszta ogolnie jest to taka czerwien bardziej podchodząca pod róż.
__________________
Heroes of the Storm
World of Warcraft
Diablo III

--------
Anime rulezz!
Fairy Tail, Bleach, Akatsuki no Yona, Cross Ange, Shingeki no Kyojin, Brave 10
vixen89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 20:48   #4766
coperfildo
Raczkowanie
 
Avatar coperfildo
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 159
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

a potem wraca do czerwieni/rudosci po tym rozowym?
myslisz,zeby uzyskac taki efekt jak na zdjeciach powinnam uzyc koloru "pomidorowy blond" z tego katalogu?
http://archiwum.allegro.pl/oferta/fa...899243441.html

co to w ogole za nazwa? jaki blond? :d
__________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba - odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."

Edytowane przez coperfildo
Czas edycji: 2014-12-14 o 20:54
coperfildo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 22:15   #4767
vixen89
Raczkowanie
 
Avatar vixen89
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 99
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez coperfildo Pokaż wiadomość
a potem wraca do czerwieni/rudosci po tym rozowym?
myslisz,zeby uzyskac taki efekt jak na zdjeciach powinnam uzyc koloru "pomidorowy blond" z tego katalogu?
http://archiwum.allegro.pl/oferta/fa...899243441.html

co to w ogole za nazwa? jaki blond? :d
10.60 wyplukuje sie do rozu, pozniej jasniejszego rozu, przynamniej w moim przypadku tak bylo:P, ale ja kladlam go na dosc jasne wlosy. Ogolnie ten pomidorowy blond 8.46 jest bardziej cieply, na co wskazuja cyferki po kropce .46, 4-miedz, 6-czerwien.
Osobiscie nie probowalam tego odcienia, ale wydaje mi sie ze jesli chcesz uzyskac taka ciepla czerwien, wyplukujaca sie w kierunku rudosci, to powinien byc ok .
__________________
Heroes of the Storm
World of Warcraft
Diablo III

--------
Anime rulezz!
Fairy Tail, Bleach, Akatsuki no Yona, Cross Ange, Shingeki no Kyojin, Brave 10

Edytowane przez vixen89
Czas edycji: 2014-12-14 o 22:30
vixen89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 22:48   #4768
coperfildo
Raczkowanie
 
Avatar coperfildo
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 159
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

dzieki za odp
fotka jak jest i jakie mi sie marza <3
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Desktop5.jpg (79,5 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2d31b4ef68cb12956a0d6e4637fb9b37,62,37.jpg (29,0 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kar.jpg (24,9 KB, 10 załadowań)
__________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba - odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."
coperfildo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 12:03   #4769
vixen89
Raczkowanie
 
Avatar vixen89
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 99
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Wydaje mi sie ze dobrze by bylo, w twoim wypadku zrobic kapiel rozjasniajaca i na to polozyc farbe, zeby kolor nie wyszedl za ciemny.
Wspominalas tez ze hennowalas wlosy, a moge wiedziec czym dokladnie? bo jesli czysta henna to nie powinno byc zadnych problemow, natomiast jesli z jakimis dodatkami, to musialabys dopytac na watku dotyczacym henny, bo lubia czasem wychodzic niespodzianki przy rozjasnianiu.
__________________
Heroes of the Storm
World of Warcraft
Diablo III

--------
Anime rulezz!
Fairy Tail, Bleach, Akatsuki no Yona, Cross Ange, Shingeki no Kyojin, Brave 10

Edytowane przez vixen89
Czas edycji: 2014-12-15 o 12:11
vixen89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 13:17   #4770
coperfildo
Raczkowanie
 
Avatar coperfildo
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 159
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

chyba nie chce sama farbowac, wiec fryzjerka mi je najpierw rozjasni
farbowalam henna naturalna czerwona khadi
__________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba - odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."
coperfildo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-03 16:06:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:02.