Kosmetyki M.A.C - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-03, 16:25   #2401
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Kosmetyki M.A.C

A co powiecie na tropikalny make up? http://www.youtube.com/watch?v=hfWvOcoWT2c
Mam jeszcze troche euro w gotowce, zakupione jak kurs byl troche nizszy wiec moze czas je wydac
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 16:35   #2402
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość

Agatko, a Ty jaki masz patent na ładne kreski?
Ja nie Nevada, ale zdradze Ci mój sekret. Właściwie tkwi on w pędzlu :mam 208 i 209, tym 209 nawet łatwiej mi sie maluje kreski. Mi ładniejsze kreski przyszły z czasem jak ćwiczyłam
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 16:41   #2403
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Przestańcie kusić bo zbankrutuje przez Was.. a brat leci do Stanów za dwa tygodnie.. nie mam na siebie słów....za dużo tego mam a lista coraz dłuższa...
Ps. myślicie że oryginalne..? http://allegro.pl/item473983168_mac_...ryginalny.html
skończył mi się jeden kolor..?
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 18:59   #2404
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Jasne, że tak, a potem jakiś skok na salon MAC, tak z rozpędu


Mauvment jest fajny nie wiem czemu wcześniej nie zwróciłam na niego uwagi
Nie polubiłaś się ze sweet sienną? A ona taka cudna jest


Ja nie Geonia, ale Ci powiem, kolekcji Suite array nie będzie w PL Tak mi mówiła panienka ze ZT jak dzwoniłam.

PS. Coś ten wątek taki awanturniczy jest, tydzień bez afery, tygodniem straconym?
Z rozpędu po obrabowaniu banku to pojechałabym do US i zakupiła tą nową kolekcję (zestawy błyszczyków i szósteczkę cieni...hmmm wszystkie szósteczki a co, w końcu byłabym bogata) a także kilka pigmentów (Mauvement, Chocolate Brown, Fairylite, Polished Ivory, Circa Plum, Vanilla i jeszcze kilka innych ) oraz jeszcze parę róży bo po Pinch O'Peach odczuwam duży brak róży (rymnęło mi się)
No jutro chyba wypróbuję tę Siennę bo mi na nią apetyt robicie Małpy!
Bo ja tak sobie myślę, że ludzie wlejają już tutaj za dużo tych linków, nie czytając wątku... Nie da się tego jakoś uprzątnąć? Może zrobić osobny wątek odnośnie weryfikacji MACowych aukcji z All?

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość

Ja też mam palpitacje jak docieraja do mnie nowe kolorowe cuda
Nie dziwię się
Ja całą noc nie mogłam spać na myśl o porannej wizycie paczkonosza

Mam nadzieje, ze uda nam sie na żywo spotkać i przywioze całą moja kolekcję. Marzy mi się jeszcze taki mega ogromny kufer.

Kredek niestety w Polsce nie będzie, zreszta za granica też zaraz znikną z półek.

Spróbuj z bazą Duraline i nałoż kreską tuż przy rzęsach. Duraline wydobywa niejednorodną strukturę sweet sienny

Dziękuję Agatko....szkoda tylko, ze te moje foty jakies mało kolorowe. U nas też mgła, szaro i ponuro, nie można zrobić dobrego zdjęcia.

--------------------

Wstępnie potestowałam moje nowe nabytki, cienie są już w kasetce. Jutro Wam zaprezentuję

Jestem zakochana w różu springsheen......od młodniałam w nim o 10 lat

Kredki cudne, wszystkie. Pędzle - najwyższa jakośc bez dwóch zdań. Jedynie mam problem ze zrobieniem ładnej kreski fluidline.............. ...ćwiczę, ćwiczę i wciąz nie jestem zadowolona z efektu
geoniu: no ja nie mogłam spać jak czekałam na odsypki, wyobrażam sobie jakie to musi być uczucie jak się czeka na TAKIE piękności!!!!!!
A mi się marzy obejrzeć Twoją kolekcję na żywo!!!! naprawdę!
Co do sweet sienny - muszę wypróbować z Duraline, może, może podzielę Wasz entuzjazm...
W Poznaniu pogoda beznadziejna do zdjęć, niestety...
Aaaa właśnie, jakbym obrobiła ten bank to jeszcze skompletowałabym sobie 15stkę cieni

Ja tam specjalistką od kresek nie jestem, rzadko kiedy wychodza mi równiusienkie, ale jak już się na nie decyduję, to robię je pędzelkiem z Sephory (a mam liner Clinique od kochanej przyszłej Tesciowej, wygrzebała mi na Kanarach ) i pamiętam że już gdzieś, chyba na KWC dziewczyny pisały, że ten pędzelek dobry jest (nr 17). Mam tez taki skośny ale tym to ja w ogole nie umiem się posługiwać,sierota ze mnie....
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 19:48   #2405
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

czy ktos uzywa pedzla do podkladu MAC ? bodajze 190 chyba?

myslicie ze oryginal?

http://cgi.ebay.com/MACs-foundation-...d=p3286.c0.m14
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2008-11-03 o 20:03
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 20:05   #2406
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Kasiaj85 ja tu wrzucilam link do step by step na youtube a nie link do weryfikacji aukcji, ogolnie ta dziewczyna wykonuje sporo makijazy...
Nawet jesli powstanie nowy watek dot weryfikacji to i tak niektorzy beda pisac prosby tutaj, poza tym jak dobrze pamietam to w pierwszym poscie tego watku bylo napisane aby zamieszczac linki do przedmiotow z kosmetykami maca wlasnie w celu weryfikacji
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 20:13   #2407
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez domcia1001 Pokaż wiadomość
Przestańcie kusić bo zbankrutuje przez Was.. a brat leci do Stanów za dwa tygodnie.. nie mam na siebie słów....za dużo tego mam a lista coraz dłuższa...
Ps. myślicie że oryginalne..? http://allegro.pl/item473983168_mac_...ryginalny.html
skończył mi się jeden kolor..?
Domciu ja nie wiem, może Gonia lub Nevada pomogą.

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Z rozpędu po obrabowaniu banku to pojechałabym do US i zakupiła tą nową kolekcję (zestawy błyszczyków i szósteczkę cieni...hmmm wszystkie szósteczki a co, w końcu byłabym bogata) a także kilka pigmentów (Mauvement, Chocolate Brown, Fairylite, Polished Ivory, Circa Plum, Vanilla i jeszcze kilka innych ) oraz jeszcze parę róży bo po Pinch O'Peach odczuwam duży brak róży (rymnęło mi się)
No jutro chyba wypróbuję tę Siennę bo mi na nią apetyt robicie Małpy!
Bo ja tak sobie myślę, że ludzie wlejają już tutaj za dużo tych linków, nie czytając wątku... Nie da się tego jakoś uprzątnąć? Może zrobić osobny wątek odnośnie weryfikacji MACowych aukcji z All?
Ty Byky Ty
Zachorowałam na pigment Mauvement, już obczajałam na Ebayu czy jest i za ile Jest piekny, naprawdę go uwielbiam Nawet bardziej mi się podoba jak Tea Time. Zauważyłam, że najbardziej podobaja mi się pigmenty, które maja kolor zaleznie od kąta padania światła. Z torbami pójdę przez MACa.
Natomiast Softwash grey jest prześliczny na ręce, ale na oku już zdecydowanie nie pasuje do mnie i nie czuje się, wyglądam jakbym była chora Zdecydowanie podoba mi się Vanilla, jest sliczna i lark abaut.
Do wish listy dopisane 3 pełnowymiarowe opakowania pigmentów: Naked, Vanilla, Mauvement Po nowym roku chyba odwyk będzie

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
czy ktos uzywa pedzla do podkladu MAC ? bodajze 190 chyba?
Ranko ja jeszcze nie doszłam do pędzli do twarzy i nie uzywam go osobiście, ale moja przyjaciółka go ma i bardzo chwali.

Na temat oryginalności tego pędzla to hmm dla mnie za małe i za niewyraźne zdjęcie ( szczególnie to na dole aukcji ) z takich obserwacji wydaje mi się ok, ale nie dam sobie głowy uciąc. wolałabym, żeby inni się wypowiedzieli.
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA


Edytowane przez Tanyia
Czas edycji: 2008-11-03 o 20:19
Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-03, 20:21   #2408
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Ranko, ja bym do podkladu polecala 187. Jest swietny. Tu masz filmik pana EnKore porownujacy 187 i 190:

http://pl.youtube.com/watch?v=ipqjEUX-uY8
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 20:28   #2409
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Ja nie Nevada, ale zdradze Ci mój sekret. Właściwie tkwi on w pędzlu :mam 208 i 209, tym 209 nawet łatwiej mi sie maluje kreski. Mi ładniejsze kreski przyszły z czasem jak ćwiczyłam

209 juz dopisalam do listy nastepnych zakupów
Mam ściety i zupełnie sobie z nim nie radzę, może ten bedzie dla mnie bardziej odpowiedni
Cytat:
Napisane przez domcia1001 Pokaż wiadomość
Przestańcie kusić bo zbankrutuje przez Was.. a brat leci do Stanów za dwa tygodnie.. nie mam na siebie słów....za dużo tego mam a lista coraz dłuższa...
Ps. myślicie że oryginalne..? http://allegro.pl/item473983168_mac_...ryginalny.html
skończył mi się jeden kolor..?
Domciu, to już widze tego Twojego brata.......lista długa jak rolka papieru do.... "twarzy"
Aukcja wyglada ok, może umów się ze sprzedawca, ze jak cos bedzie nie tak to towar odsyłasz.

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Z rozpędu po obrabowaniu banku to pojechałabym do US
ależ masz bujną wyobraźnię, uśmiałam się

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Bo ja tak sobie myślę, że ludzie wlejają już tutaj za dużo tych linków, nie czytając wątku... Nie da się tego jakoś uprzątnąć? Może zrobić osobny wątek odnośnie weryfikacji MACowych aukcji z All?
Ja jestem za...coś na wzór wątku do weryfikacji perfum ( na perfumowym)



Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
geoniu: no ja nie mogłam spać jak czekałam na odsypki, wyobrażam sobie jakie to musi być uczucie jak się czeka na TAKIE piękności!!!!!!
A mi się marzy obejrzeć Twoją kolekcję na żywo!!!! naprawdę!
Mam nadzieję, że nasza kawka dojdzie do skutku i wtedy zabiore ze sobą wszystkie klamoty

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
czy ktos uzywa pedzla do podkladu MAC ? bodajze 190 chyba?

myslicie ze oryginal?

http://cgi.ebay.com/MACs-foundation-...d=p3286.c0.m14
Ranko......nie ma real foto, uzytkownik ma tylko kilka punktów, cena podejrzanie niska.......ja bym nie ryzykowała, jak dla mnie to podróba.

A pedzle do podkladu bardzo polecam. Wprawdzie jeszcze nie kupilam, ale mialam kilka razy robiony makijaż i podkład zupelnie inaczej stapia się ze skorą.

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość

Ty Byky Ty
Zachorowałam na pigment Mauvement,

Ja tez byczek

A mauvement kupuj, bo to limitowanka, za jakiś czas trudno bedzie upolować
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 20:39   #2410
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
209 juz dopisalam do listy nastepnych zakupów
Mam ściety i zupełnie sobie z nim nie radzę, może ten bedzie dla mnie bardziej odpowiedni



A mauvement kupuj, bo to limitowanka, za jakiś czas trudno bedzie upolować
209 jest fajny Powinnaś byc zadowolona

Następna kusicielka teraz nie mam już kasy, nic a nic, może w grudniu, co ja mówie, na pewno w grudniu
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 21:00   #2411
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

dzieki dziewczyny - szkoda ze nie ma MACa na polnocy

podrecze Was jeszcze - ile kosztuje pedzel do podkladu w PL?
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2008-11-03 o 21:22
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-03, 21:30   #2412
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Do wish listy dopisane 3 pełnowymiarowe opakowania pigmentów: Naked, Vanilla, Mauvement Po nowym roku chyba odwyk będzie

Ja jak będę miała okazję to właśnie zakupię pełnowymiarowe Naked i Mauvement. Są zachwycające. Vanilki nie znam, ale spróbuję kiedyś
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 21:54   #2413
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Ja jak będę miała okazję to właśnie zakupię pełnowymiarowe Naked i Mauvement. Są zachwycające. Vanilki nie znam, ale spróbuję kiedyś
Marto już się sama uświadomiłam, a doświadomiła mnie Geonia, że Mauvement to limitówka, tak więc Ebay sie kłania i lepiej szybciej jak później, bo nie będzie, albo ceny będa z kosmosu ( jak za moja sweet sienne, prawie 100 zł )
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 21:57   #2414
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Kasiaj85 ja tu wrzucilam link do step by step na youtube a nie link do weryfikacji aukcji, ogolnie ta dziewczyna wykonuje sporo makijazy...
Nawet jesli powstanie nowy watek dot weryfikacji to i tak niektorzy beda pisac prosby tutaj, poza tym jak dobrze pamietam to w pierwszym poscie tego watku bylo napisane aby zamieszczac linki do przedmiotow z kosmetykami maca wlasnie w celu weryfikacji
RosesAreRed: Kochana mi nie o Twój wpis chodziło
miałam na myśli spory jakie tutaj się toczą,oskarżenia itp. weryfikacja aukcji to jedno, zwymyślanie i oczernianie użytkowników to drugie... wystarczy pośledzić wątek, zwykle prośby o weryfikację kończą się pyskówkami, pomyłkami itp a przeciez chcemy tutaj zdrowej atmosfery. ja wiem co Ty wrzuciłaś i moja odpowiedź dotyczyłazacytowanego wpisu by tanyia

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość

Ty Byky Ty
Zachorowałam na pigment Mauvement, już obczajałam na Ebayu czy jest i za ile Jest piekny, naprawdę go uwielbiam Nawet bardziej mi się podoba jak Tea Time. Zauważyłam, że najbardziej podobaja mi się pigmenty, które maja kolor zaleznie od kąta padania światła. Z torbami pójdę przez MACa.
Natomiast Softwash grey jest prześliczny na ręce, ale na oku już zdecydowanie nie pasuje do mnie i nie czuje się, wyglądam jakbym była chora Zdecydowanie podoba mi się Vanilla, jest sliczna i lark abaut.
Do wish listy dopisane 3 pełnowymiarowe opakowania pigmentów: Naked, Vanilla, Mauvement Po nowym roku chyba odwyk będzie
a widzisz, jak dobrze doradziłam Na Mauvement też bymm była chętna, zawsze jakby co możemy sie zrzucić na pełnowymiarowy słoiczek

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość

Domciu, to już widze tego Twojego brata.......lista długa jak rolka papieru do.... "twarzy"
ależ masz bujną wyobraźnię, uśmiałam się

Ja jestem za...coś na wzór wątku do weryfikacji perfum ( na perfumowym)
Mam nadzieję, że nasza kawka dojdzie do skutku i wtedy zabiore ze sobą wszystkie klamoty
Ja tez byczek

A mauvement kupuj, bo to limitowanka, za jakiś czas trudno bedzie upolować
a mnie rozbawiła rolkapapieru do...
Wydaje mi sie to niegłupi pomysł z tym osobnym wątkiem, tym bardziej, że linki wklejane przez wizażanki zaczynają się powtarzać, więc nie lepiej byłoby zrobić taką "biblię" podróbek... i żeby na tym wątku pleplać i zachwycac sie MACiem, a na tamtym wklepywać tylko linki? podróba? tak - nie i koniec. Wtedy łatwiej byłoby przejrzec taki link a nie MACowy który ma ileś tam tysięcy postów. Nikomu sie nie chce a potem są co chwila te same aukcje linkowane...

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Ja jak będę miała okazję to właśnie zakupię pełnowymiarowe Naked i Mauvement. Są zachwycające. Vanilki nie znam, ale spróbuję kiedyś
Naked =
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 22:06   #2415
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

albo zebrac razem sprzedających oryginaly - to posrednio wyeliminuje podrabiaczy , bo sporo osob tu zaglada i wtedy nie bedzie chetnych na podroby
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 22:09   #2416
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
albo zebrac razem sprzedających oryginaly - to posrednio wyeliminuje podrabiaczy , bo sporo osob tu zaglada i wtedy nie bedzie chetnych na podroby
ale pytania o weryfikacje beda zawsze... hmmm trzeba grupowo pomyśleć.
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 22:17   #2417
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Kosmetyki M.A.C

A to przepraszam bo myslalam ze to do mnie Ja tu w sumie zagladam tylko od czasu do czasu ale tez z tego watku wzielam link do pewnego sprzedawcy I jestem zadowolona Zamowilam wtedy 12 probek pigmentow i juz mam ochote na wiecej
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 22:23   #2418
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Nic nie szkodzi
no i dobrze, że chciało Ci się przejrzeć wątek i poszukać niestety wielu osobom sie nie chce i kończy się tak, że co stronę są linki do przeróżnych powtarzających się aukcji... a że ordnung muss sein, jak to się mówi, to trza z tym coś zrobić
hehe uzależniająca moc pigmentów... Żeby tylko tu nikt niepowołany nie zawitał, bo się jeszcze naczyta o tych uzaleznieniach i stwierdzi, że zrobi sobie skręta z pigmentu np. Golden Olive albo Basic Red no bo skoro tak uzalezniają i dają nam takiego "powera".... huh żarcik...
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 22:24   #2419
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

ja dzis zmieszalam Fairylite i Naked podobne sa
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-03, 22:28   #2420
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Mam Golden Olive i jest boooooski A co do skretow...nie wiem czy by sie dobrze palily
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 22:31   #2421
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
dzieki dziewczyny - szkoda ze nie ma MACa na polnocy

podrecze Was jeszcze - ile kosztuje pedzel do podkladu w PL?
Ranka wiem tylko ile kosztuje 187 = 210 zł ktoś ustalając ceny upadł na głowę.
A co do pędzla 190 to widzisz wprowadziłam Cię niechcący w błąd, przepraszam, ale takie to zdjęcie było, że sama się zamotałam.
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 22:41   #2422
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

ile?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 22:42   #2423
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

a widzisz, jak dobrze doradziłam Na Mauvement też bymm była chętna, zawsze jakby co możemy sie zrzucić na pełnowymiarowy słoiczek



Wydaje mi sie to niegłupi pomysł z tym osobnym wątkiem, tym bardziej, że linki wklejane przez wizażanki zaczynają się powtarzać, więc nie lepiej byłoby zrobić taką "biblię" podróbek... i żeby na tym wątku pleplać i zachwycac sie MACiem, a na tamtym wklepywać tylko linki? podróba? tak - nie i koniec. Wtedy łatwiej byłoby przejrzec taki link a nie MACowy który ma ileś tam tysięcy postów. Nikomu sie nie chce a potem są co chwila te same aukcje linkowane...

Kasiu chciałabym Mauvement, ale czy będe go miec, wszystko zależy od tego czy dostanę pracę, albo czy znajdę sponsora Jakby coś to przecież się dogadamy Takie pół słoiczka to nawet łatwiej było by mi przekonac


Co do oddzielnego wątku jestem jak najbardziej za, bo czasem niepotrzebnie atmosfera się psuje tu, a to taki fajny wątek. Myślę, że lepiej by było po prostu weryfikowac każda aukcję, niż prowadzic listy podróbek czy uczciwych sprzedawców. Każdy sprzedający podróbki może przemyslec, sumienie może go zacząc bolec i się nawróci, kupi sprawdzony oryginalny towar i zechce go sprzedac, a umieszczenie na liście może mu przeszkodzic w tym, analogicznie dobry sprzedawca skuszony wizja łatwych i wiekszych pieniędzy może skusic się na kilka słoiczków trefnego towaru. ( Chciałabym podkreślic i mam nadzieję, że zostanę dobrze zrozumiana, że nie robię tu żadnych wycieczek interpersonalnych ). Aczkolwiek w przypadku aukcji internetowych tak naprawdę zawsez można spodziewac się kota w worku, bo opis aukcji to jedno, a czy sprzedawca wysle nam dokładnie to co było w przedmiocie aukcji to drugie. Dopóki nie złapiemy kogoś za rękę i nie mamy namacalnych dowodów nie mamy nic oprócz słowa i własnego wewnętrznego przekonania. Niestety przekonałam sie o tym kilka razy na all.
Pozdrawiam i dobranoc
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 22:43   #2424
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Ranka wiem tylko ile kosztuje 187 = 210 zł ktoś ustalając ceny upadł na głowę.
A co do pędzla 190 to widzisz wprowadziłam Cię niechcący w błąd, przepraszam, ale takie to zdjęcie było, że sama się zamotałam.
i bardzo mocno się uderzył.... Matko... złodzieje...
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 23:00   #2425
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Ja nie Geonia, ale Ci powiem, kolekcji Suite array nie będzie w PL Tak mi mówiła panienka ze ZT jak dzwoniłam.
Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Kredek niestety w Polsce nie będzie, zreszta za granica też zaraz znikną z półek.
Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Te kredki schodza jak świeże bułeczki, mi na szczęście udało sie kupić wszystkie kolory. Jeden odcień piękniejszy od drugiego
Nie wiem czy mówicie o kredkach z kolekcji Suite Array, ale jeżeli tak to potwierdzam są piekne i bardzo trwałe i niestet limitowane, mogliby je wprowadzic na stale
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 23:37   #2426
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

http://cgi.ebay.com/MAC-HEIRLOOMS-4-...3286.m20.l1116

a te pedzle?
juz was nie mecze - ale to przez Was polakomilam sie na pedzle
wiem ze to edycja swiateczna o dotarlam do posta luzinhy

dzieki
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2008-11-03 o 23:44
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 08:54   #2427
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ale pytania o weryfikacje beda zawsze... hmmm trzeba grupowo pomyśleć.

Ja to widzę tak.......można założyć oddzielny wątek do weryfikacji, a w pierwszych postach opisać jak rozpoznac podrobki.
Kilka slow o swiecacych wieczkach, rysach i nacieciach na pudelkach, o zestawach pedzli, ktorych mAC nigdy nie wyprodukowal, o tym, ze nie ma prasowancow z podwojnym dnem- lusterkiem i pacynka, o tym, ze kazdy produkt ma nazwe, a nie nr itd. itp.
Mozna by zalaczyc foty porownawcze. Taka pigulka informacyjna w jednym miejscu.

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
Nie wiem czy mówicie o kredkach z kolekcji Suite Array, ale jeżeli tak to potwierdzam są piekne i bardzo trwałe i niestet limitowane, mogliby je wprowadzic na stale
Tak, tak kamisio......właśnie o tych......ja już sie martwię, że mi się skończą

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
http://cgi.ebay.com/MAC-HEIRLOOMS-4-...3286.m20.l1116

a te pedzle?
juz was nie mecze - ale to przez Was polakomilam sie na pedzle
wiem ze to edycja swiateczna o dotarlam do posta luzinhy

dzieki
Ranko- zestaw wyglada na oryginalny. Teraz MAC tez ma takie komplety w najnowszej kolekcji. Moze masz kogos za granica, kto moglby Ci kupic w salonie
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 09:03   #2428
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

dzieki Geoniu

chcialabym koniecznie zakupic pedzel do podkladu i chce wziac MACa

mam rodzine meza za granica ale juz widze jak oni biegna do salonu - ostatnio jak brat meza mi kupowal perfum to kupil nie ten co chcialam mimo dokladnego opisu i fotki
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2008-11-04 o 09:07
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 09:20   #2429
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Kosmetyki M.A.C

poprosiłam ciotkę z usa o nową paletkę MAC a dostałam trzy pary butów....
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 09:23   #2430
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
poprosiłam ciotkę z usa o nową paletkę MAC a dostałam trzy pary butów....


moja siostra i kuzynka napaliły sie na pigmenty bedziemy kupowac ale na All, bo te odsypki starczaja na dlugo

czy fiolki o ktorych pisza sprzedajacy to takie podluzne sa czy to sa male pudeleczka?
( nie bede pisala o weryfikacje bo nie musze )
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2008-11-04 o 09:25
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:43.