Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-04, 14:21   #2461
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Aviiieee Pokaż wiadomość
Ciekawa aktualizacja. Co możesz powiedzieć o zapachu czekoladowego żelu pod prysznic z Ori? Właśnie widziałam go w katalogu i nie wiem czy warto go kupić.

no właśnie...jak pierwszy raz powąchałam to bomba, ale jak użyłam to się rozczarowałam. Jest jak prawdziwy żel przeźroczysty wygląda jak cola, zapach przypomina krem pod prysznic ori z orzechem makadamia, tylko że ten krem kocham a ten czekoladowy słabo się pieni i skóra po kąpaniu słabiutko pachnie jakby kakao. trzeba go dużo użyć żeby był efekt taki jak np. przy żelach avon. Ogólnie się zawiodłam bo kocham gorzką czekoladę i ten intensywny gorzki zapach!
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 14:33   #2462
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość
przyłączam się do pytania poza tym, jak się pieni i czy nadaje się jako płyn do kąpieli? jest wydajny? wąchałaś może krem do rąk z tej serii?

krem leciuteńko pachnie jakby białą czekoladą, na pewno go jeszcze zamówię bo fajnie natłuszcza ręce (jest tłusty i dużo leje się z tubki więc trzeba uważać) mam bardzo suche dłonie więc dla mnie super

Wracając do żelu ma jeden ogromny plus nie wysusza skóry, a nawet lekko ją nawilża. To chyba dzięki ekstraktom z kakaowca i krem i żel fajnie nawilżają, w końcu czekolada składa się z masła kakaowego, oglądałam kiedyś program o powstaniu czekolady

Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 15:57   #2463
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość

krem leciuteńko pachnie jakby białą czekoladą, na pewno go jeszcze zamówię bo fajnie natłuszcza ręce (jest tłusty i dużo leje się z tubki więc trzeba uważać) mam bardzo suche dłonie więc dla mnie super

Wracając do żelu ma jeden ogromny plus nie wysusza skóry, a nawet lekko ją nawilża. To chyba dzięki ekstraktom z kakaowca i krem i żel fajnie nawilżają, w końcu czekolada składa się z masła kakaowego, oglądałam kiedyś program o powstaniu czekolady

to jakieś bzdury pisze producent, bo właśnie jestem na stronie www Ori i tam w składzie kremu jak i żelu nie ma nic a nic wyciągu z kakaowca

skoro jest niewydajny i słabo się pieni, to chyba sobie go podaruję a szkoda może czekoladka w wydaniu Joanny(sweet fantasy) będzie lepsza
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 15 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 16:19   #2464
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Lubie ten watek, zawsze mnie czyms zainspirujecie i nastroicie do poszukiwan KWC
Troche sie u mnie pozmienialo od ostatniego razu, wiec sie dorzucam
Filtry LRP minitury tworza delegacje kilkudziesieciu pozostalych, oszczedzilam wam tego przytlaczajacego widoku, to samo odnosnie calego pudelka probek wszelakich. Pomadki ochronne sie zapomnialy i zostaly doklejone na waleta
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg vril - twarz1.jpg (69,8 KB, 242 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vril - twarz2.jpg (65,0 KB, 236 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vril - cialo1.jpg (65,4 KB, 227 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vril - cialo2.jpg (65,7 KB, 207 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vril - wlosy.jpg (66,4 KB, 191 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vril - inne.jpg (71,5 KB, 212 załadowań)
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 16:33   #2465
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

a to moja
1. spod prysznica i umywalka
2. twarz
3. balsamy i perfumy
4. różne, których zapomniałam umieścić na poprzednich zdjęciach

są to rzeczy aktualnie używane, zapasy to inna sprawa

miłego oglądania, ja lecę na Mamuśki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg spod prysznica.jpg (82,5 KB, 176 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg twarz.jpg (93,9 KB, 209 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg balsamy i perfumy.jpg (82,1 KB, 190 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zapomniane.jpg (72,7 KB, 150 załadowań)
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 16:35   #2466
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Vril napisz coś proszę o mydle do mycia stóp, to do codziennego stosowania czy do takiego moczenia nóg w goracej wodzie?
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 16:41   #2467
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Lubie ten watek, zawsze mnie czyms zainspirujecie i nastroicie do poszukiwan KWC
Troche sie u mnie pozmienialo od ostatniego razu, wiec sie dorzucam
Filtry LRP minitury tworza delegacje kilkudziesieciu pozostalych, oszczedzilam wam tego przytlaczajacego widoku, to samo odnosnie calego pudelka probek wszelakich. Pomadki ochronne sie zapomnialy i zostaly doklejone na waleta
Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
a to moja
1. spod prysznica i umywalka
2. twarz
3. balsamy i perfumy
4. różne, których zapomniałam umieścić na poprzednich zdjęciach

są to rzeczy aktualnie używane, zapasy to inna sprawa

miłego oglądania, ja lecę na Mamuśki
Dziewczyny, bardzo fajne zbiory macie

vril, czy puder Hauschki cię nie bieli? nadaje się do nakładania solo czy tylko pod inny puder?
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-04, 17:25   #2468
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

vril gratuluję minimalizmu baardzo chciałabym u siebie coś takiego osiągnąć jak sprawuje się szampon Palmolive?

oolong ale cuda u Ciebie czy mogłabyś napisać jak sprawdza się peeling enzymatyczny Norela i maseczka Lancome?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 17:26   #2469
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
a to moja
1. spod prysznica i umywalka
2. twarz
3. balsamy i perfumy
4. różne, których zapomniałam umieścić na poprzednich zdjęciach

są to rzeczy aktualnie używane, zapasy to inna sprawa

miłego oglądania, ja lecę na Mamuśki
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Lubie ten watek, zawsze mnie czyms zainspirujecie i nastroicie do poszukiwan KWC
Troche sie u mnie pozmienialo od ostatniego razu, wiec sie dorzucam
Filtry LRP minitury tworza delegacje kilkudziesieciu pozostalych, oszczedzilam wam tego przytlaczajacego widoku, to samo odnosnie calego pudelka probek wszelakich. Pomadki ochronne sie zapomnialy i zostaly doklejone na waleta
Śliczne zbiory, z oolong łączy mnie żel Avene a z vril puder Hauschki
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 17:27   #2470
Aviiieee
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 604
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość

no właśnie...jak pierwszy raz powąchałam to bomba, ale jak użyłam to się rozczarowałam. Jest jak prawdziwy żel przeźroczysty wygląda jak cola, zapach przypomina krem pod prysznic ori z orzechem makadamia, tylko że ten krem kocham a ten czekoladowy słabo się pieni i skóra po kąpaniu słabiutko pachnie jakby kakao. trzeba go dużo użyć żeby był efekt taki jak np. przy żelach avon. Ogólnie się zawiodłam bo kocham gorzką czekoladę i ten intensywny gorzki zapach!
Dzięki, jeszcze się nad nim zastanowię.
Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość
to jakieś bzdury pisze producent, bo właśnie jestem na stronie www Ori i tam w składzie kremu jak i żelu nie ma nic a nic wyciągu z kakaowca

skoro jest niewydajny i słabo się pieni, to chyba sobie go podaruję a szkoda może czekoladka w wydaniu Joanny(sweet fantasy) będzie lepsza
A właśnie co co Joanny jakiś tydzień temu wykończyłam ten żel czekoladowy właśnie z Joanny SF i wg mnie to jest "śmierdzioszek" , zamiast czekolady czuję w nim jakiś alkohol, tak jakby jakiś likier czekoladowy pomieszany z kakao. Mnie się osobiście nie podobał

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
a to moja
1. spod prysznica i umywalka
2. twarz
3. balsamy i perfumy
4. różne, których zapomniałam umieścić na poprzednich zdjęciach

są to rzeczy aktualnie używane, zapasy to inna sprawa

miłego oglądania, ja lecę na Mamuśki
Powiesz może coś o mleczku do skóry suchej z Nivea?
__________________
Kontynuuję przygodę z Wizażem pod innym nickiem.

Edytowane przez Aviiieee
Czas edycji: 2009-02-04 o 17:28
Aviiieee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 17:35   #2471
xxxMadziaxxx95
Rozeznanie
 
Avatar xxxMadziaxxx95
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Aviiieee Pokaż wiadomość
Dzięki, jeszcze się nad nim zastanowię.

A właśnie co co Joanny jakiś tydzień temu wykończyłam ten żel czekoladowy właśnie z Joanny SF i wg mnie to jest "śmierdzioszek" , zamiast czekolady czuję w nim jakiś alkohol, tak jakby jakiś likier czekoladowy pomieszany z kakao. Mnie się osobiście nie podobał


Powiesz może coś o mleczku do skóry suchej z Nivea?
Przyłączam się do pytania i jeszcze jak Ci się sprawuje balsam Herbika Plant z ziaji
__________________

xxxMadziaxxx95 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-04, 18:06   #2472
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
vril gratuluję minimalizmu baardzo chciałabym u siebie coś takiego osiągnąć jak sprawuje się szampon Palmolive?

oolong ale cuda u Ciebie czy mogłabyś napisać jak sprawdza się peeling enzymatyczny Norela i maseczka Lancome?
maseczka Lancome ma zapach i kolor gipsu, działanie dość dobre, trzeba ja pryskać tak jak glinki. Mam ją z wymianki. Z oczyszczających najbardziej lubię ziemię wulkaniczną, a właśnie w necie kliknęłam glinkę czerwona Argiletz (chociaż inne "kolory" mnie podrażniały), ale poczeka na swoją kolejkę peeling Norel też z niedawnej wymianki, więc na razie nie powiem, jakoś ostatnio się nie pilingowałam, tylko oczyszczające i nawilżające chodziły może dzis sobie nałożę

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Śliczne zbiory, z oolong łączy mnie żel Avene a z vril puder Hauschki
żel Avene megawydajny, stosujemy we dwójkę od 3 miesięcy i dopiero połowa zużyta

Cytat:
Napisane przez Aviiieee Pokaż wiadomość
Dzięki, jeszcze się nad nim zastanowię.

A właśnie co co Joanny jakiś tydzień temu wykończyłam ten żel czekoladowy właśnie z Joanny SF i wg mnie to jest "śmierdzioszek" , zamiast czekolady czuję w nim jakiś alkohol, tak jakby jakiś likier czekoladowy pomieszany z kakao. Mnie się osobiście nie podobał


Powiesz może coś o mleczku do skóry suchej z Nivea?
mleczko Nivea należy do moich ulubionych balsamów. Ślicznie pachnie, szczególnie zimą mi się podoba. Wchłania sie dobrze. Ja mam pozytywne wrażenia. Są balsamy, po których piecze mnie skóra, a ten jest bardzo neutralny. Troche tłustawy, ale co kto lubi, ja mam zimą prawie łuskę na nogach, więc potrzebuję.

Cytat:
Napisane przez xxxMadziaxxx95 Pokaż wiadomość
Przyłączam się do pytania i jeszcze jak Ci się sprawuje balsam Herbika Plant z ziaji
zaskakująco dobry, kupiłam na zasadzie tani-na spróbowanie, a tu takie zaskoczenie. ładny lekko oleisty zapach, dobrze się wchłania, trochę nawilża (ale bez przesady ).
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 18:14   #2473
xxxMadziaxxx95
Rozeznanie
 
Avatar xxxMadziaxxx95
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
maseczka Lancome ma zapach i kolor gipsu, działanie dość dobre, trzeba ja pryskać tak jak glinki. Mam ją z wymianki. Z oczyszczających najbardziej lubię ziemię wulkaniczną, a właśnie w necie kliknęłam glinkę czerwona Argiletz (chociaż inne "kolory" mnie podrażniały), ale poczeka na swoją kolejkę peeling Norel też z niedawnej wymianki, więc na razie nie powiem, jakoś ostatnio się nie pilingowałam, tylko oczyszczające i nawilżające chodziły może dzis sobie nałożę


żel Avene megawydajny, stosujemy we dwójkę od 3 miesięcy i dopiero połowa zużyta



mleczko Nivea należy do moich ulubionych balsamów. Ślicznie pachnie, szczególnie zimą mi się podoba. Wchłania sie dobrze. Ja mam pozytywne wrażenia. Są balsamy, po których piecze mnie skóra, a ten jest bardzo neutralny. Troche tłustawy, ale co kto lubi, ja mam zimą prawie łuskę na nogach, więc potrzebuję.



zaskakująco dobry, kupiłam na zasadzie tani-na spróbowanie, a tu takie zaskoczenie. ładny lekko oleisty zapach, dobrze się wchłania, trochę nawilża (ale bez przesady ).
Dzięki za odpowiedź Mi właśnie najbardziej zależy na nawilżeniu, a ten nivea dobrze nawilża?
__________________

xxxMadziaxxx95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 18:25   #2474
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

widzisz, mi trudno to jednoznacznie określić, bo zimą, żeby wszystko było dobrze, to praktycznie muszę codziennie się balsamować, nie umiem więc odpowiedzieć na pytanie o dłuższy efekt
ten Nivea określiłabym jako natłuszczająco-nawilżający
ten Ziaja jako z przewagą nawilżająca

bardziej nawilżający jest taki balsam Freeman z trawka cytrynową w wielkiej butli 400ml, tylko lepszy chyba na lato i z działania i z zapachu
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=28190
__________________
siabada


Edytowane przez oolong
Czas edycji: 2009-02-04 o 18:30
oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 18:36   #2475
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość
to jakieś bzdury pisze producent, bo właśnie jestem na stronie www Ori i tam w składzie kremu jak i żelu nie ma nic a nic wyciągu z kakaowca

skoro jest niewydajny i słabo się pieni, to chyba sobie go podaruję a szkoda może czekoladka w wydaniu Joanny(sweet fantasy) będzie lepsza
Tzn. ja sobie wymyśliłam, że to może dzięki kakao bo czekolada raczej z tym mi się kojarzy. Jednak chyba nie warto. Dobrze że zapasów nie narobiłam

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Lubie ten watek, zawsze mnie czyms zainspirujecie i nastroicie do poszukiwan KWC
Troche sie u mnie pozmienialo od ostatniego razu, wiec sie dorzucam
Filtry LRP minitury tworza delegacje kilkudziesieciu pozostalych, oszczedzilam wam tego przytlaczajacego widoku, to samo odnosnie calego pudelka probek wszelakich. Pomadki ochronne sie zapomnialy i zostaly doklejone na waleta

O tak mnie tak samo nastraja fajna jest ta maseczka AA na trądzik? Działa coś?
Zafascynował mnie ten puder z dr hauschka...bo właśnie mam problem z tłustą cerą nawet nie wiedziałam ze jest seria dla diabetyków! Ten wizaż jednak czegoś uczy w jakis sposób używasz tego hydrolatu i na co? widzę profesjonalistka z Ciebie bardzo mi się Twoja pielegnacja podoba



Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 18:43   #2476
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Kasiasiar, mydlo jest bardzo dobre, tzn. rzeczywiscie myje, po dluzszym stosowaniu (mam je od wrzesnia) zauwazylam, ze piety wreszcie przestaly mi sie przesuszac (nie stosuje kremu do stop, czasem je nasmaruje balsamem), nic innego nie zmienilam, wiec to zapewne dzieki niemu, jest wydajne, porcja z jednego nacisniecia pompki wystarczy na umycie obu stop, czy chroni przed bakteriami i grzybami, pewnie tak, bo nie mam problemow a w roznych sie czlowiek miejscach szlaja

Lizzie, mnie nie bieli ale nakladam bardzo cienka warstwe, wiele razy uzywalam go solo

Nosek Szampon Palmolive jest taki sobie, wzielam, bo bylam juz zmeczona rozowym Elseve. Palmolive pieronsko elektryzuje wlosy, rozczesywanie to mordega, zarowno po myciu, jak i nastepnego dnia. Bez jedwabiu albo porzadnej odzywki ani rusz. Ja juz wiecej nie kupie (opinie na KWC sa bardzo dobre, dlatego wzielam i zonk).

Nanomi

Shpilcia, na mnie maseczka AA Therapy Tradzik dziala, wyraznie zweza pory, od pierwszego kopa, nie wysusza ale dziala regulujaco, lagodzi i jakby rozjasnia ale znam osoby, kotre nie widzialy zadnych efektow przed i po jej zastosowaniu. To moje drugie opakowanie
Zel do mycia ciala z serii AA Therapy Dla Diabetykow jest absolutnie genialny! Jedno z moich najwiekszych odkryc, zawiera mocznik i trwale wygladza i nawilza skore, nie tylko do czasu wytarcia sie recznikiem ale naprawde na dlugo Absolutnie bezkonkurencyjny, nawet nie musze sie balsamowac codzinnie, a skora pozostaje gladka, swietny dla osob z wrodzonym rogowaceniem naskorka, nie tylko dla diabetyow (ja nie jestem). Zuzylam juz kilka opakowan od jesieni.
Hydrolat z glogu, to bardzo dobry tonik, uzywam go od kilku miesiecy, wygladza cere i likwiduje "kaszke" podrazniniowa jesli sie pojawi.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-02-04 o 18:49
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 19:13   #2477
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
a to moja
1. spod prysznica i umywalka
2. twarz
3. balsamy i perfumy
4. różne, których zapomniałam umieścić na poprzednich zdjęciach

są to rzeczy aktualnie używane, zapasy to inna sprawa

miłego oglądania, ja lecę na Mamuśki
Alpecin A3- pomaga? No i pytanko odnośnie galenic elancyl jak go oceniasz? Bardzo ładny zbiorek, taki jak vril, przemyślany i użyteczny

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość

Shpilcia, na mnie maseczka AA Therapy Tradzik dziala, wyraznie zweza pory, od pierwszego kopa, nie wysusza ale dziala regulujaco, lagodzi i jakby rozjasnia ale znam osoby, kotre nie widzialy zadnych efektow przed i po jej zastosowaniu. To moje drugie opakowanie
Zel do mycia ciala z serii AA Therapy Dla Diabetykow jest absolutnie genialny! Jedno z moich najwiekszych odkryc, zawiera mocznik i trwale wygladza i nawilza skore, nie tylko do czasu wytarcia sie recznikiem ale naprawde na dlugo Absolutnie bezkonkurencyjny, nawet nie musze sie balsamowac codzinnie, a skora pozostaje gladka, swietny dla osob z wrodzonym rogowaceniem naskorka, nie tylko dla diabetyow (ja nie jestem). Zuzylam juz kilka opakowan od jesieni.
Hydrolat z glogu, to bardzo dobry tonik, uzywam go od kilku miesiecy, wygladza cere i likwiduje "kaszke" podrazniniowa jesli sie pojawi.
Dziękuję będę ją mieć na uwadze. No zobacz AA dla diabetyków seria pomyślana, muszę przyznać że jeszcze jej nie widziałam. O hydrolatach dopiero zaczęłam czytać. Chyba sie zagłębie w ten temat
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 19:23   #2478
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Alpecinu używa miły - twierdzi, że jest ok jak go używa to nie ma łupieżu, innych działań nie odnotowano
Galenic Elancyl bardzo fajny, ładnie pachnie i nieźle skrobie. Ale wiem, że niektóre z wizażanek wolą mocniejsze skrobanie

a co do tej serii AA dla diabetyków - miałam żel intymny i niespecjalnie sie sprawował
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 21:03   #2479
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Lubie ten watek, zawsze mnie czyms zainspirujecie i nastroicie do poszukiwan KWC
Troche sie u mnie pozmienialo od ostatniego razu, wiec sie dorzucam
Filtry LRP minitury tworza delegacje kilkudziesieciu pozostalych, oszczedzilam wam tego przytlaczajacego widoku, to samo odnosnie calego pudelka probek wszelakich. Pomadki ochronne sie zapomnialy i zostaly doklejone na waleta
Vril piękny zbiór. Czy mogłabyś coś powiedzieć o emulsji do mycia AA Dermatopica.
Tez się zachwycam serią dla diabetyków, szczególnie balsamem.
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-04, 21:07   #2480
sweetpoison1991
Raczkowanie
 
Avatar sweetpoison1991
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 466
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

oolong na co ta maść z tlenkiem cynku i wit E ?
__________________
*ODCHUDZAM SIĘ :
Start 65...64...63...62...61...60...59...58...57...56 ...55

*ZAPUSZCZAM WŁOSY I JE PIELĘGNUJE

*DBAM O CERE

*WALCZE Z CELULITEM I ROZSTĘPAMI

*UŚMIECHAM SIĘ
sweetpoison1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 21:26   #2481
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

a taka
http://esentia.pl/Oceanic_Pharmaceut...nku_p29590.htm

coś a'la Cicalfate, tylko wieeele tańsze
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 23:55   #2482
Patrunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 92
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
Ale łuszczy Ci się gdzie? Jeśli w strefie T Ci się i łuszczy i przetłuszcza, to stosuj peelingi, żeby zeszła skórka, na noc dobry nawilżacz a na dzień matujący. Albo jeśli nie masz suchej skóry jakieś kwasiki (a masz trądzik?) Ja mam strefę T tłustą z niedoskonałościami a poliki i płatki nosa ŁZS bardzo suche, czerwone. Myję twarz lekkim żelem (obecnie tea tree ori), raz na jakiś czas peeling ( tak 2 razy w tyg) po myciu tonik bez alkoholu najlepiej z serii do cery mieszanej lub tradzikowej i potem na strefę T nakładam krem matujący lub antybakteryjny a na strefę suchą krem nawilżający, albo do skóry alergicznej. Nawet jak nakładam maseczki to też strefa T maseczki oczyszczający/ na trądzik, a strefa sucha maseczki nawilzające, z witaminami, lub oliwą z oliwek. I jakaś równowaga powstaje
Dzieki tez spróbuje takiej mieszanki pzdr
Patrunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 08:09   #2483
xxxMadziaxxx95
Rozeznanie
 
Avatar xxxMadziaxxx95
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
widzisz, mi trudno to jednoznacznie określić, bo zimą, żeby wszystko było dobrze, to praktycznie muszę codziennie się balsamować, nie umiem więc odpowiedzieć na pytanie o dłuższy efekt
ten Nivea określiłabym jako natłuszczająco-nawilżający
ten Ziaja jako z przewagą nawilżająca

bardziej nawilżający jest taki balsam Freeman z trawka cytrynową w wielkiej butli 400ml, tylko lepszy chyba na lato i z działania i z zapachu
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=28190
A miałaś może inne balsamy ziaji (np. oliwkową)? Chyba zrezygnuje z tego nivea, bo już mi się przestaje podobać.
__________________

xxxMadziaxxx95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 09:46   #2484
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
Alpecinu używa miły - twierdzi, że jest ok jak go używa to nie ma łupieżu, innych działań nie odnotowano
Galenic Elancyl bardzo fajny, ładnie pachnie i nieźle skrobie. Ale wiem, że niektóre z wizażanek wolą mocniejsze skrobanie

a co do tej serii AA dla diabetyków - miałam żel intymny i niespecjalnie sie sprawował
Dziękuję nadal szukam swojego ideału który nie tylko zwalczy łupież
oolong chodziło mi o żel albo serum galenic na cellulit bodajże na ostatnim zdjęciu u Ciebie widziałam ma tylko 1 opinie na kwc, zastanawiam się czy warto


Cytat:
Napisane przez Patrunia Pokaż wiadomość
Dzieki tez spróbuje takiej mieszanki pzdr
Próbuj mi tak doradzała i kosmetyczka i dermatolog co prawda więcej mazideł w łazience, ale cera o niebo lepsza
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 09:57   #2485
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Vril

niezły zbiór.
mam pytanie odnośnie tego czegoś clinique na drugim zdjęciu po lewej. To jakiś żel nawilżający/krem/serum? jak działa?
Czy seria dla diabetyków AA jest cała taka super? jak pachnie?
I czy zadowolona jesteś z Klorane? To szampon do mycia na sucho?

Edytowane przez miskowa
Czas edycji: 2009-02-05 o 10:21
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 10:05   #2486
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Dobry pomysł od czasu do czasu sięgnąc w czeluście szafek łazienkowych i zdać sobie sprawę z ich zawartości. Wyrzuty sumienia..do takiego stanu się doprowadzić Jednak wiadomo już co odpadnie

Czas na selekcję
* - suuper ...reszta odpada

Zdjęcie 1:
  • keops
  • Bioderma Photoder Spot
  • Rosalia olej rózany
  • DAX Perfecta z fito-retinolem
  • SVR 50B
  • Odżywka do rzęs pierre rene
  • Emulsja Avene
  • Diacneal
  • RoC Retin-OX na noc

Zdjęcie 2
  • Biolage krem do włosów
  • Seboradin Niger Lotion
  • Gliss Kur Hair Repair
  • Olej kokosowy
  • Farouk jedwab klasyczny i Chi
  • Seboradin Balsam
  • Gliss Kur odżywka na noc

Zdjęcie 3:
  • Eveline Lipostop i serum termoaktywne
  • Elgon Affix ( prostownica)
  • Hydrolat rózany
  • SH olejek do rąk
  • Folisan
  • Neutrogen krem do rąk
  • Isana Med krem do rąk
  • Szampon suchy Frotte
  • Planet Spa krem do rąk
  • Sensibio H2O

Zdjęcie 4
  • Szampon Familijny pokrzywowy
  • Gliss kur odżywka do włosów koloryzowanych
  • żel pod prysznic Dove
  • Szampon Eva Medica
  • Olejowy peeling do rąk essence ( dwufazowy)
  • Szampon Schwarzkopf
  • Zmywacz Isana
  • Fructis - krem wygładzający

Zdjęcie 5:
  • Wody Termalne: Avene, Iwostin, Vichy
  • Soraya filtr
  • Avene emulsja (zapas)
  • Dove balsam rozswietlający ( nieużywany zapas)
  • Szampon frotte suchy ( zapas)
  • Sensibio (zapas)
  • Mydełka alepia (zapas)
  • Jedwabie farouk (zapas)

Zdjęcie 6
  • Woda termalna avene
  • Puder Hauschka
  • Dry-Flo
  • Gliceryna, glikol propylenowy
  • Ekstrakt rozmarynowy, Optiphen
  • Kwas felurowy, askorbinowy
  • Niacynamid, Q10, soja, HLB7
  • Kwas Mlekowy
  • Olejek antycellulitowy
  • Olej z opuncji figowej
  • Iwostin Aspiria
  • Pierre D'Alun - deo w krysztale
  • Kwas Hialuronowy

Z nieobecnych na zdjęciach :
  • Pilarix
  • Chusteczki Baby Dream
  • Rossman - Fusswohl - krem
  • Carmex x3
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (77,2 KB, 194 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (62,7 KB, 179 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (67,2 KB, 194 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (58,5 KB, 172 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (56,5 KB, 178 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (50,4 KB, 190 załadowań)
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 10:10   #2487
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

psycha, możesz porównać krem do rąk Isana Med z Neutrogeną? warto ryzykować i kupić Isanę czy lepiej dołożyć kilka zł ?
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 10:17   #2488
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Yugoslavia dziekuje Emulsja do mycia AA Dermatopica mi nie odpowiada niestety, ma koszmarny zapach, jakby zboza lub siano, nie zauwazylam zeby specjalnie lagodzil podraznienia, pokrzywki, itp., nie nawilza tez tak dobrze jak zel z mocznikiem, zdecydowanie lepszym "myjolem" jest ten dla diabetykow

Psycha ile alchemicznych firdygalkow Domowe labolatorium Mamy kilka wspolnych rzeczy... Jak oceniasz krem do rak Neutrogeny (widze, ze na czarno jest), dla mnie koszmarny, dostalam go kiedys w komplecie i mecze, jest tepy i wcale nie chroni przed zimnem, popekaly mi klykcie na dloniach
Ktora woda termalna jest najlepsza? Nie moge sie przemoc zeby porzucic Avene na rzecz sprobowania innej. Szampon suchy Frotte jest dobry? Pamietam, ze mialas lub zamierzalas kupic suchy Klorane, mozesz je porownac? Aha, jeszcze jedno - jest jakas roznica miedzy CHI, a Biosilkiem? Z gory dziekuje za odzew

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-02-05 o 10:19
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 10:20   #2489
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Vril,a ja właśnie najbardziej lubię czerwoną Neutrogenę, ale korci mnie by kupić tym razem inny krem np Isanę- tylko czy będzie tak dobrze nawilżać

Co to za seria AA dla diabetyków?
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 10:23   #2490
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Yugoslavia dziekuje Emulsja do mycia AA Dermatopica mi nie odpowiada niestety, ma koszmarny zapach, jakby zboza lub siano, nie zauwazylam zeby specjalnie lagodzil podraznienia, pokrzywki, itp., nie nawilza tez tak dobrze jak zel z mocznikiem, zdecydowanie lepszym "myjolem" jest ten dla diabetykow

Psycha ile alchemicznych firdygalkow Domowe labolatorium Mamy kilka wspolnych rzeczy... Jak oceniasz krem do rak Neutrogeny (widze, ze na czarno jest), dla mnie koszmarny, dostalam go kiedys w komplecie i mecze, jest tepy i wcale nie chroni przed zimnem, popekaly mi klykcie na dloniach
Ktora woda termalna jest najlepsza? Nie moge sie przemoc zeby porzucic Avene na rzecz sprobowania innej. Szampon suchy Frotte jest dobry? Pamietam, ze mialas lub zamierzalas kupic suchy Klorane, mozesz je porownac? Aha, jeszcze jedno - jest jakas roznica miedzy CHI, a Biosilkiem? Z gory dziekuje za odzew
Vril, edytowałam mojego posta powyżej, miałam kilka pytań do ciebie a nie do oolong, rąbnęłam się w cytowaniu
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:23.