Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-18, 14:41   #3901
raszpel
Raczkowanie
 
Avatar raszpel
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: PŃ
Wiadomości: 270
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Niestety mam znów problem z włosami i poproszę o poradę Więc po mojej ostatniej pigmenatcji 8i9 i nałożeniu 8.1 wydawało mi się że już będzie dobrze, ale.... no właśnie ALE. Przez pierwszych parę myć kolor był w miarę ok, równy, z lekką jeszcze rudawą poświatą ale do zniesienia. Natomiast teraz w świetle dziennym ma połysk rudawo - zielonkawy!!! beznadzieja... Pomóżcie co ja mam z tym zrobić? Jestem już totalnie zrezygnowana i myślę nad pójściem do fryzjera na farbowanie, no i niestety muszę ściąć trochę włosy bo po rozjaśnianiach są miejscami gumowate
Na zielone włosy dziewczyny kładły maskę z koncentratu pomidorowego na jakiś czas. A rude to niestety znowu musisz niebieskim zwalczyć, więc koło się trochę zamyka... Spróbuj poczytać na blogu Sławomira Stewarczyka, on tam pisze trochę o działaniu farb i sobie ich nakładania.
raszpel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 14:50   #3902
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
jak to?? rudo zielone? ;X
ciepły i chłodny odcien? zieleń niwelujemy czerwienią a rudy popielem więc co... popiel+ czerwień, fiolet xd
Cytat:
Napisane przez raszpel Pokaż wiadomość
Na zielone włosy dziewczyny kładły maskę z koncentratu pomidorowego na jakiś czas. A rude to niestety znowu musisz niebieskim zwalczyć, więc koło się trochę zamyka... Spróbuj poczytać na blogu Sławomira Stewarczyka, on tam pisze trochę o działaniu farb i sobie ich nakładania.
Ja też jestem w szoku, skąd jednocześnie rudawy i zielony :/ na początku jak kładłam popielaty oczywiście na rudy wyszła mi prawie natura, z lekko rudawym połyskiem. dzisiaj patrze w świetle dziennym zielonkawy połysk !! a co gorsza zrobiłam dziś przymiarkę sukni ślubnej (różowej) - przy tym różu wyglądają BARDZO zielono. jestem załamana Przeczytałam już chyba wszystkie wątki o niwelowaniu zielonego odcienia, ale jak nałożę na to coś "słonecznego", z czerwonym pigmentem to pewnie znów będę ruda Chyba będę znów skazana na czerń
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 16:09   #3903
mróweczka24
Przyczajenie
 
Avatar mróweczka24
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Robiła któraś z Was tą farbą Perłowy beż loreal?
Taki ma Kasia Tusk, tylko kładzie na swój ciemny blond.
Pytam znowu o inny kolor bo widzę że ona ma ciemne brwi i oczy i ślicznie jej w tym kolorze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (10,9 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0040(3).jpg (28,9 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0068.jpg (25,0 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0585.jpg (66,2 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg images.jpeg (3,2 KB, 19 załadowań)
mróweczka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 16:47   #3904
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

A mi ktoś pomoże?
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 17:00   #3905
mmilagross
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 115
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Ja też jestem w szoku, skąd jednocześnie rudawy i zielony :/ na początku jak kładłam popielaty oczywiście na rudy wyszła mi prawie natura, z lekko rudawym połyskiem. dzisiaj patrze w świetle dziennym zielonkawy połysk !! a co gorsza zrobiłam dziś przymiarkę sukni ślubnej (różowej) - przy tym różu wyglądają BARDZO zielono. jestem załamana Przeczytałam już chyba wszystkie wątki o niwelowaniu zielonego odcienia, ale jak nałożę na to coś "słonecznego", z czerwonym pigmentem to pewnie znów będę ruda Chyba będę znów skazana na czerń
kurcze, kiedy ślub? szkoda znowu farbować się na czerń...





Po wielokrotnym myciu, olejowaniu itp nagle od spodu moje włosy zrobiły się blond


fryz5- a co sądzisz o Londzie? Pytam bo u mnie jest promocja, że druga za grosz.. Londa świetlany blond 18 + 12/9 perłowy blond ?
chodzi o efekt taki jak tutaj
czy Twoim zdnaiem skoro perła+popiel nie dała rady to i londa nie zachwyci i atakowac palette 12%?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg perła.jpg (78,5 KB, 26 załadowań)
mmilagross jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 17:02   #3906
mmilagross
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 115
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Ingran ja nie doradze, bo sama rad potrzebuję ale jak masz czarne włosy a chcesz brązik to nie wiem czy uda się bez zabiegów typu dekoloryzacja/rozjaśnianie
mmilagross jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 17:15   #3907
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez mmilagross Pokaż wiadomość
Ingran ja nie doradze, bo sama rad potrzebuję ale jak masz czarne włosy a chcesz brązik to nie wiem czy uda się bez zabiegów typu dekoloryzacja/rozjaśnianie
moje włosy i tak mają wybitną tendencję do rozdwajania się, ech....
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-18, 17:22   #3908
mmilagross
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 115
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

a prostujesz włosy? zabezpieczasz końcówki?
wiesz ja zrobiłam kąpiel rozjasniającą, a ani jeden włosek nie ucierpiał
ale wiadomo - każde włosy inne. ja uzywam duuzo masek + oleje
mmilagross jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 17:36   #3909
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez mmilagross Pokaż wiadomość
kurcze, kiedy ślub? szkoda znowu farbować się na czerń...
ślub bym chciała w wakacje ale z takimi włosami na pewno nie pójdę do ślubu już w akcie desperacji bym wolała czarne niż rudo zielone...Zrobiłabym fotkę ale ciężko złapać ten kolor bo teraz wydają się tylko rudawe, ale jak dziś stanęłam w świetle dziennym i jeszcze pod ten róż to zielona poświata...

a tak apropo że robiłaś kąpiel... zauważyłam że mi po pierwszym rozjaśnianiu kompletnie nic się nie stało z włosami trzymałam 30min na wodzie 6%, i niepotrzebnie zmyłam bo spanikowałam trochę ale myślę że lepiej było trzymać to maks. 50 minut ale raz niż potem robić drugi, za drugim mi się już bardzo zniszczyły włosy

Ingran, tak jak napisała mmilagross, nie uda Ci się bez dekoloryzacji, chyba że użyjesz jakiś farb rozjaśniających. Ale jak chcesz z czarnego na brąz (a nie blond) to sam dekoloryzator powinien dać radę.

dobra, idę się olejować na poprawę włosowego nastroju
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 17:43   #3910
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez mmilagross Pokaż wiadomość
a prostujesz włosy? zabezpieczasz końcówki?
wiesz ja zrobiłam kąpiel rozjasniającą, a ani jeden włosek nie ucierpiał
ale wiadomo - każde włosy inne. ja uzywam duuzo masek + oleje
prostuję sporadycznie, i to głównie po brzegach przejadę, żeby od czoła się nie skręcały głupio. Olejów nie stosuję bo nie wiem jak, jakich itd... czarna magia.

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
ślub bym chciała w wakacje ale z takimi włosami na pewno nie pójdę do ślubu już w akcie desperacji bym wolała czarne niż rudo zielone...Zrobiłabym fotkę ale ciężko złapać ten kolor bo teraz wydają się tylko rudawe, ale jak dziś stanęłam w świetle dziennym i jeszcze pod ten róż to zielona poświata...

a tak apropo że robiłaś kąpiel... zauważyłam że mi po pierwszym rozjaśnianiu kompletnie nic się nie stało z włosami trzymałam 30min na wodzie 6%, i niepotrzebnie zmyłam bo spanikowałam trochę ale myślę że lepiej było trzymać to maks. 50 minut ale raz niż potem robić drugi, za drugim mi się już bardzo zniszczyły włosy

Ingran, tak jak napisała mmilagross, nie uda Ci się bez dekoloryzacji, chyba że użyjesz jakiś farb rozjaśniających. Ale jak chcesz z czarnego na brąz (a nie blond) to sam dekoloryzator powinien dać radę.

dobra, idę się olejować na poprawę włosowego nastroju
Nie, nie, ja blondu nie mam zamiaru.... Wyglądałabym jak w niedobranej peruce. Za ciemną mam oprawę oczu.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 17:54   #3911
mmilagross
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 115
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
a tak apropo że robiłaś kąpiel... zauważyłam że mi po pierwszym rozjaśnianiu kompletnie nic się nie stało z włosami trzymałam 30min na wodzie 6%, i niepotrzebnie zmyłam bo spanikowałam trochę ale myślę że lepiej było trzymać to maks. 50 minut ale raz niż potem robić drugi, za drugim mi się już bardzo zniszczyły włosy
no właśnie, dlatego drugi raz nie zrobię kąpieli, po pierwszej już miałam suche włosy, teraz jest ok ale boje się ryzykowac bo za drugim razem nie musi być tak różowo.

pierwszą też trzymałam krótko, chyba z 20 min maxxx bo sie bałam, nie wiem czemu

Ingran ja polecam Ci olejki, jest na wizażu wątek
ja jestem uzalezniona
mmilagross jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-18, 19:44   #3912
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Nie, nie, ja blondu nie mam zamiaru.... Wyglądałabym jak w niedobranej peruce. Za ciemną mam oprawę oczu.
Jak brąz to spróbuj dekoloryzatora, włosy Ci się nie zniszczą, także się nie obawiaj
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 20:23   #3913
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Jak brąz to spróbuj dekoloryzatora, włosy Ci się nie zniszczą, także się nie obawiaj
A ja właśnie słyszałam, że to zabójstwo dla włosa. Hmmm...
W domu da się zrobić normalną dekoloryzację?
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 20:50   #3914
raszpel
Raczkowanie
 
Avatar raszpel
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: PŃ
Wiadomości: 270
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Ja już mam plan - rozjaśnię włosy albo kąpielą albo normalnie, na to zrobię pigmentację 8.0 garniera+ jakieś 10.0 (bo chciałabym jednak coś z poziomu 8/9), na to nałożę popielatą aquarely i dokupię jakiś opal/perłę. Myślę na londą 12/9 (dobrze rozumiem, że tutaj 9 to poziom a 12 popiel+perła??), l'oreal preference 92 http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...o-perlowy.aspx l'oreal excellence 10.21 http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...owy-blond.aspx ewentualnie jeszcze stockholm http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...alizujacy.aspx
Mam nadzieję, że po tych kombinacjach coś na głowie będę miała rozjaśniać z wodą 6%? A później ewentualnie farba też z 6? Czy lepiej 9? Te L'oreale jakie mają wody?
raszpel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 21:14   #3915
magdalenka21
Raczkowanie
 
Avatar magdalenka21
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 60
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

IngranMy tu obecne robiłysmy deko w domowym zaciszu i to kilkakrotnie nakładając preparat na włosy i każda Ci powie że żaden włosek nie ucierpiał To nie to samo co rozjaśniacz... po którym włosy staja się gumą ;/[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------


mmilagross Na tym zdjęciu to masz kolorek włosków jak ja
magdalenka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 21:19   #3916
mmilagross
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 115
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

magdalenka tylko ja mam tęczę od spodu mam blond ale taki hm słomkowaty dość - nie są tak jasne bo to flesz ale sporo jaśniejsze od góry... góra złocista. szok

raszpel ale kombinacje! powodzenia! też myślę nad londą 12/9
mmilagross jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 21:34   #3917
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Ja też jestem w szoku, skąd jednocześnie rudawy i zielony :/ na początku jak kładłam popielaty oczywiście na rudy wyszła mi prawie natura, z lekko rudawym połyskiem. dzisiaj patrze w świetle dziennym zielonkawy połysk !! a co gorsza zrobiłam dziś przymiarkę sukni ślubnej (różowej) - przy tym różu wyglądają BARDZO zielono. jestem załamana Przeczytałam już chyba wszystkie wątki o niwelowaniu zielonego odcienia, ale jak nałożę na to coś "słonecznego", z czerwonym pigmentem to pewnie znów będę ruda Chyba będę znów skazana na czerń
o! a fioletowy szampon? z mariona jest fajny bardzo, widac efekt.
spóbuj, co Ci szkodzi.

no bo popatrz, tak logicznie (o ile deko mozna brać na logike)
masz zieleń i miedź,
zielen tonuje się czerwienią
miedź popielem-niebieski
czerwień+niebieski-fiolet.
moze jest szansa na zniwelowanie obydwu? w pewnym stopniu.

a jak nie to hm, maska z jajka cytryny i oleju moze spróbuj? mi ona zawsze niwelowała niechciane refleksy, zwłaszcza chłodne, więc moze po masce nie bedziesz widziała juz zieleni. nie wracaj do czerni, zresztą do wakacji masz czas, na radykalne zmiany poczekaj moze tak do miesiąc przed ślubem?

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Cytat:
Napisane przez mmilagross Pokaż wiadomość
kurcze, kiedy ślub? szkoda znowu farbować się na czerń...





Po wielokrotnym myciu, olejowaniu itp nagle od spodu moje włosy zrobiły się blond


fryz5- a co sądzisz o Londzie? Pytam bo u mnie jest promocja, że druga za grosz.. Londa świetlany blond 18 + 12/9 perłowy blond ?
chodzi o efekt taki jak tutaj
czy Twoim zdnaiem skoro perła+popiel nie dała rady to i londa nie zachwyci i atakowac palette 12%?
nie wiem osobiście nigdy nie miałem na włosach londy, tzn miałem ale nie blondy, wydaje sie być mocna dobrze kryjąca, porównuje ją do welli, sądzę ze poradzi sobie lepiej od joanny.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 07:47   #3918
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
o! a fioletowy szampon? z mariona jest fajny bardzo, widac efekt.
spóbuj, co Ci szkodzi.

no bo popatrz, tak logicznie (o ile deko mozna brać na logike)
masz zieleń i miedź,
zielen tonuje się czerwienią
miedź popielem-niebieski
czerwień+niebieski-fiolet.
moze jest szansa na zniwelowanie obydwu? w pewnym stopniu.

a jak nie to hm, maska z jajka cytryny i oleju moze spróbuj? mi ona zawsze niwelowała niechciane refleksy, zwłaszcza chłodne, więc moze po masce nie bedziesz widziała juz zieleni. nie wracaj do czerni, zresztą do wakacji masz czas, na radykalne zmiany poczekaj moze tak do miesiąc przed ślubem?
hmmm używałam fioletowej płukanki, ale póki co brak efektów. A może zafarbować to po prostu na jakąś naturę ?? Chciałabym mieć te włosy odrobinę ciemniejsze, po 8.1 wyszedł mi kolor ok. 7, natomiast bym chciała taką trochę ciemniejszą 7, może nawet 6 ciemny blond. Polecałeś wellę , wiesz może jak wychodzą farby 7 i 6? 6 to chyba już jak brąz?
Już mi się pomysły kończą, boję się że jak walnę znowu popiel to zieleń wyjdzie...

Umówiłam się do fryzjer na pon. 8:00 ale na razie tylko na cięcie, co do farby to poczekam jeszcze na Wasze rady

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2012-04-19 o 11:04
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 13:32   #3919
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

z welli nie ma 6, jest 7 ale wychodzi ciemno, jak jasny brąz, poziom 6-5, ale spiera się widze po włosach koleżanki od świat bozonarodzeniowych ma juz 7.

płukanki to g****, spróbuj szamponem mariona ten ultra mocny fioletowy
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-19, 14:56   #3920
magdalenka21
Raczkowanie
 
Avatar magdalenka21
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 60
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Fryz a powiedz mi proszę jakie Ty proporcje robiłes z farbą + rozjaśniacz? Jak mogę to zrobić by ta mieszanka była w miarę delikatna a nie popaliła mi włosów jak sam rozjaśniacz Jak farby jest np 50 ml to rozjaśniacza 25? Co sądzisz?
Oczywiści rozjasniacz kupię w hurtowni fryzjerskiej w saszetce.
magdalenka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 17:58   #3921
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
z welli nie ma 6, jest 7 ale wychodzi ciemno, jak jasny brąz, poziom 6-5, ale spiera się widze po włosach koleżanki od świat bozonarodzeniowych ma juz 7.
płukanki to g****, spróbuj szamponem mariona ten ultra mocny fioletowy
gdzie mogę kupić ten szampon??

nie wiem nadal co robić odnośnie farby, w poniedziałek będę u fryzjerki na cięcie, może się z nią też umówię na farbę? oni tam robią Majirel DiaLight, DiaRichese albo Inoa także chyba niezłe farby a może mi coś pomiesza tak żeby zakryć te dziwne odcienie...

Bardzo mi się podoba odcień Palette C6 Chłodny Średni Blond i powiem szczerze że dziś nawet wybrałam się na poszukiwania go, obeszłam dwa Rossmany, Naturę i Carefur i nie ma, także to chyba przeznaczenie żeby się wstrzymać jednak

Aaaaa mam jeszcze Garniera na 24 mycia nr 7, robić czy nie? :P

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2012-04-19 o 18:15
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 18:28   #3922
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez magdalenka21 Pokaż wiadomość
Fryz a powiedz mi proszę jakie Ty proporcje robiłes z farbą + rozjaśniacz? Jak mogę to zrobić by ta mieszanka była w miarę delikatna a nie popaliła mi włosów jak sam rozjaśniacz Jak farby jest np 50 ml to rozjaśniacza 25? Co sądzisz?
Oczywiści rozjasniacz kupię w hurtowni fryzjerskiej w saszetce.
ja mieszałem pól na pół. ok 25ml farby z oxy co wychodziło 50ml farby a rozjasniacza tez ok 50ml z tym, ze rozjaśniacz mieszasz z oxy 1:2 wiec zeby było 50ml to hm... 15g rozjasniacza + 30 oxy. to na pewno nie popali. ja mieszałem farbe z 6% i rozjasniacz tez z 6%.

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
gdzie mogę kupić ten szampon??

nie wiem nadal co robić odnośnie farby, w poniedziałek będę u fryzjerki na cięcie, może się z nią też umówię na farbę? oni tam robią Majirel DiaLight, DiaRichese albo Inoa także chyba niezłe farby a może mi coś pomiesza tak żeby zakryć te dziwne odcienie...

Bardzo mi się podoba odcień Palette C6 Chłodny Średni Blond i powiem szczerze że dziś nawet wybrałam się na poszukiwania go, obeszłam dwa Rossmany, Naturę i Carefur i nie ma, także to chyba przeznaczenie żeby się wstrzymać jednak

Aaaaa mam jeszcze Garniera na 24 mycia nr 7, robić czy nie? :P
podejrzewam ze w podrzednych drogeriach znajdziesz, on dośc trudno dostepny jest ale poszukaj ogolnie mariona fioletowego, takie wiesz bezfirmowe sklepiki chemiczne powinny go mieć.

uzywałem C6, mi wyszedł poziom 8, na włosy po dekoloryzacji matrixem, co prawda chlodno, ale jasniej, zaraz znajde zdjecie wyśle na PW. ale widziałem ze wychodzi jak 6. generalnie C6 nie wychodzi ciemno ciemno, maksymalnie jak ciemny blond lub jasniej.

masz garniera ta? moze spróbuj na pasemku, skoro juz masz. a z lorealem..... dia color mi nie chwytal... w ogole.... nic sie nie zmieniło, majirela lubie nawet bardzo, chwale sobie szczególnie 9.22 odcień, nie wiem czy jest 8,22? mozesz zobaczyc bys mogła zapytac fryzjerki o ten odcień, 22 to głęboki opal (perła, fiolet) mi wyszedł jak głęboki średni blond, naturalny dość, chłodny (na jasniejszych lekko włosach)
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 18:59   #3923
mmilagross
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 115
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

fryz chciałabym się jeszcze upewnić, jeżeli jedna farba ma oxy 12% a druga 9% to mogę bez problemu je zmieszać i uzyskam oxy 10,5 % tak?
myslę ze to bez problemu ale wole sie upewnic
mmilagross jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 19:20   #3924
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

nie ma zadnego problemu
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 21:11   #3925
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Jaki dekolor dla mnie? Nie jestem wgl w tym zorientowana.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-20, 21:17   #3926
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

masz 132 strony lektury wątku gdzie wiele na prawdę wiele przypadków jest opisanych poza tym my korzystamy z kąpieli rozjaśniającej, rozjaśniacza albo dekoloryzatorów (chantal, renee blanche albo elgon- one sa bardzo podobne w działaniu, różnią się ceną i pojemnością)

dołączam zdjęcia świeżo zafarbowanych odrostów Londa 18 świetlisty blond, trzymana hm...nie wiem. jakos ponad godzinę. nigdy nie patrzę na czas, obserwuje kolor jaki powstaje i jak jest dobry to zmywam
ja jestem zadowolony, ochłodziło resztę nieco, odrosty nie są rude a na tym mi zależy jako, że był to pierwszy raz jak rozjasniałem włosy londą, porównuje ją do welli, są bardzo podobne a ze welle sobie cenię to polubiłem londę jednak jutro zobacze kolor to zobaczymy która wychodzi chlodniej. aczkolwiek trudno mi porównywac odcienie (welle uzywalem 8/0) bo nie wiem jaki to kolor 18.
zdjęcia z fleszem wlosy mokre, jutro dołącze zdjęcia kolorku w słońcu.

edit: zdjęcia w świetle dziennym
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg londa 18 (2).jpg (43,2 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg londa 18.jpg (42,7 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _DSC6536.jpg (135,7 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _DSC6548.jpg (147,6 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _DSC6549.jpg (125,8 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _DSC6560.jpg (171,3 KB, 18 załadowań)
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez fryz5
Czas edycji: 2012-04-21 o 13:09
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 10:31   #3927
dyciaa
Raczkowanie
 
Avatar dyciaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 461
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Witam wszystkich ponownie, szczególnie fryza5, jakkolwiek się ten nick odmienia Gościłam tutaj jakiś czas temu, jeszcze w całych ciemnych włosach i zastanawiałam się nad dekoloryzacją... I żałuję że tego nie zrobiłam bo zamiast tego popełniłam najgorsze głupstwo jakie mogłam-poszłam do fryzjera. Miałam już kilkucentymetrowy odrost ze względu na to że planowałam zapuścić do naturalnych, jednak nie mogłam już na niego patrzeć. Zdecydowałam się na pasemka; pani w salonie powiedziała mi że najpierw musi mi pokryć całe włosy ciemną farbą żeby nie wyszły wielokolorowe, zgodziłam się. Pokazałam pani kolor na palecie zastrzegając że włosy mają być w tonacji ciepłej bo w takiej się najlepiej czuję. Po pofarbowaniu gra gitarka bo kolor mi odpowiadał, pani podcięła mi włosy (cięcie jest straszne, wcale mi się nie podoba-dlatego zapuszczę włosy, kupię nożyczki fryzjerskie i dam do podcięcia siostrze; ona ścinała mi zawsze tak jak chciałam-tak, tak miałam wtedy dłuższe włosy ale aż takiej różnicy jej to chyba nie zrobi) i wyszłam z salonu. Włosy na początku były strasznie tępe i suche ale doprowadziłam je do porządku w tydzień. Doszłam jednak to wniosku że chcę mieć całe jasne bo w pasemkach mi nie do twarzy... Teraz sedno sprawy! Czy mogę użyć na całe włosy dekoloryzatora renee blanche żeby rozjaśnił mi te ciemne włosy? Chcę go użyć dopiero w czerwcu, po zakończeniu szkoły (żeby moja wychowawczyni nie dostała palpitacji serca ) dlatego będę miała już trochę odrost-czy to jakiś problem? Naturalki mają kolor ciemnego, miodowego blondu-o odcieniu pasemek ale trochę ciemniejsze. Po dekoloryzacji chcę zdecydować się na kolor miodowy blond, taki jak w załączniku. Macie może jakieś sugestie, porady?
dyciaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 12:17   #3928
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

możesz zrobić dekoloryzacje, ale jak teraz wyrównasz kolor po pasemkach to nie wiem chyba tylko rozjasniaczem
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 12:23   #3929
dyciaa
Raczkowanie
 
Avatar dyciaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 461
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
możesz zrobić dekoloryzacje, ale jak teraz wyrównasz kolor po pasemkach to nie wiem chyba tylko rozjasniaczem
rany, zrobiłam sobie zdjęcia rano i zapomniałam wstawić, przepraszam
W piżamce jeszcze, wybaczcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1889.jpg (74,7 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1891.jpg (48,8 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1893.jpg (52,8 KB, 23 załadowań)
dyciaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 12:25   #3930
mmilagross
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 115
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Oj fryz teraz to mam mętlik :d ładnie Ci wyszło !
Już byłam zdecydowana na palette a tutaj taki efekt po londzie fiu fiu

Ja na blogu blond bunny widziałam jak fajnie jej pokryła odrost mieszanka palette A10 + 219 świetnie

Myślisz,że u mnie zgasiłoby rudość i złoto?
bo 1 gasi rudość a 2 złoto?

tyle tych farb im więcej tym gorzej
mmilagross jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:44.