Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-08, 11:45   #2551
Lukrecja86
Raczkowanie
 
Avatar Lukrecja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 364
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kaiwona Pokaż wiadomość
O- to fajnie- jasniutkie są Polecę mojej siostrze- najpierw renee a po tym loreala- on jest na bazie rozjasniacza- po tym co przeszła lila23 juz zwatpiłysmy...

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------


NO_ COŚ WIEM NA TEN TEMAT ale wiesz ja juz sie z tego smieję bo mam jasne i kropka Wydaje mi sie, że przeprowadzajac dekoloryzacje- polecę siostrze tak jak robiłyśmy-a po dekolorce renee- dekoloryzator loreala( jakas dziewczyna, nie pamietam na naszym watku pisała,ze była u fryzjera i miała robiona najierw dekoloryzatorem renee a potem fryzjerka dała jej loreala-moze to jest sposób na nieciemnienie? Zastawnowię sie jeszcze- i wyszukam jasne blondy z popielą i miksa do jasnych żeby jej wyszedł blond- wydaje mi sę ,że skoro Tobie tak pieknie wyjaśniło po kapieli rozjasniajacej- to moja siostra moze spokojnie wrócić do blondu. Kwestia tego ,żeby potem poszperac i zniwelowac jej rudosci.
ja tez robiłam notatki- mam juz zeszyt z dekoloryzacja i farbami goldewlla- i wyobrax sobie, że po tym jak napisałaś, że sprawdzisz te wodę na brązch - weszłam sobie tam- i jakas dziewczyna wybrała te same kolory co ja 6A 6SB i 7 MB- sprawdze poźniej jak jej wyjdzie
Ja chciałam najpierw 7 razy 3 ale spisałam sobie nazwy- pomyslałam i doszłam do wniosku ,ze moga być za jasne bo 7Sb- to beż a nie braz- i czytałam,że beże sa ciepłe- więc to duze ryzyko-
A i wiem co z tą 6%- przeczytałam co Ci nanah napisała- że z szóstki zmywa się w rudości a że jak sie zastosuje 3% to najpierw szybko sie zmywa ale po kilku zastosowaniach gruntuje się.
No mnie też się wydaje, ze 6 wyjdą ładniej, pokryja lepiej. 7 sa bardzo jasne, jak sama mówisz beżowe i nie wiem czy to pod blondy się nie załapuje. Ja robiłam teraz 6 i nawet 5 i wyszło niezle. Nie wiem co Ci poradzić, weź pod uwagę tą kąpiel, bo fakt faktem na zółtych zimny łapie ładniej. Z tego co widziałam nawet nanah robiła swój kolor na blondzie. Nie chciałabym Ci zle poradzić z drugiej strony, chciałabym zeby Ci wyszło i stąd moje dywagacje. Musisz pamiętać, że na rozjasnionych włosach kolor w ogóle jeszcze szybciej się wypłukuje. Mnie kapiel bardzo mocno rozjasniła włosy. Także musisz sobie to wszystko przemyśleć. Ja dzisiaj zwariowałam i znowu zamówiłam farby z goldwella, akurat na allegro były za 24 zł i aukcja się kończyła, będą leżeć i czekać na kolejne farbowanie. Mój mąż robi wielkie oczy jak juz slyszy o kolejnych farbach i to niestety musi byc ostatni zakup w tak krótkim czasie, bo podejrzewam że jego cieprpliwa natura w końcu się skonczy
no ja zostaje przy 3%wodzie. Boje się tej 6, że zaraz coś innego wyjdzie lub rudo i wtedy się zalamie.

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Cytat:
Napisane przez jiuna Pokaż wiadomość
a czy jest jakaś zależność między rozjaśniaczem i wodą..chodzi mi o firmy
czy mogą być z innych czy trzeba wybierać te same
chce kupić rozjaśniacz goldwella OXYCUR PLATIN DUST-FREE
na którejś z aukcji pisało żeby kupić wodę tylko goldwella
no ale ponad 30zł za wodę to chyba dużo
widziałam innych firm po max 10zł
Własnie, bo tym tez zapomniałam wspomnieć. ja kupiłam farby goldwella, ale byłam tak zaaferowana dekoloryzacja, ze zapomniałam dokupić wodę. W przedzień dekoloryzacji pobiegłam do sklepu fryzjerskiego, żeby nabyć wodę, nie mieli goldwella i wziełam 3% profesjonalną wodę z joanny i ładnie wyszło. Niby producenci twierdzą, że najlepiej stosować wszystko z jednej firmy, ale mozliwe ze to chwyt reklamowy. Zalecają również stosowania swoich szamponów i odzywek a przeciez kazdy wie dlaczego. Jeżeli chodzi o farby to zastanowiłabym się czy nie użyć lepiej z goldwella, ale jeżeli chodzi o rozjaśniacz to wydaje mi się, ze nie ma to znaczenia i możesz uzyć jakiegokolwiek innego
__________________
"Jest kobietą wyzwoloną, to znaczy bardzo pijaną i silnie umalowaną."

Edytowane przez Lukrecja86
Czas edycji: 2011-09-08 o 11:47
Lukrecja86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 12:01   #2552
karolinqa23
Zadomowienie
 
Avatar karolinqa23
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Wodzisławia Śl.
Wiadomości: 1 917
GG do karolinqa23
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez lilia23 Pokaż wiadomość
no to poszukam w nim moja ostatnia nadzieja wlasnie nie ma u mnie tej drogeri natura ale moze bedzie w carrefourze to zobacze skoro nie ciemnieja to dobrze bo wlasnie o to mi chodzi

a jeszcze karolinqa23 mam pytanie czy zniszczyl ci jakos bardziej wlosy czy sa w zasadzie nie ruszone ?
Ja nie zauważyłam pogorszenia stanu moich włosów .W zestawie jest rewelacyjna odżywka włosy są gładkie i błyszczące.

Kiedyś dobrych kilka lat rozjaśniałam włosy i były jak z gumy ,a teraz specjalnie sprawdzałam na jednym włosku i nie "ciągną się "jak po rozjaśniaczu. Ale ja mam mocne i silne włosy
__________________
moja przygoda z wrappami i AC
Moje misiaczki







karolinqa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 12:31   #2553
lilia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 203
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez karolinqa23 Pokaż wiadomość
Ja nie zauważyłam pogorszenia stanu moich włosów .W zestawie jest rewelacyjna odżywka włosy są gładkie i błyszczące.

Kiedyś dobrych kilka lat rozjaśniałam włosy i były jak z gumy ,a teraz specjalnie sprawdzałam na jednym włosku i nie "ciągną się "jak po rozjaśniaczu. Ale ja mam mocne i silne włosy
no ja wlasnie mam cienkie i poniszczone ale czytalam wlasnie tu opinie na wizazu no i niby wszyscy pisza ze wlosy po tym sa bez zmian i ze ta odzywka tam jest dobra wiec jesli tylko bym znalazla w carrfourze to by bylo fajnie bo szukalam w takich zwyklych kosmetycznych sklepach to no niestety nie bylo, postanowilam ze wydam jeszcze na to kase i zobacze jesli z tego nic mi juz nie wyjdzie daje sobie z tym spokoj poszlo na to tyle kasy ze szkoda gadac a najbardziej chodzi mi o to zeby kolor nie ciemnial ale skoro mowisz ze tobie nie ciemnieje no to moze uda mi sie gdzies znalezc ten dekoloryzator moze rozjasni do rudego poloze farbe naturalny blond z joanny i by wyszedl jakis braz no nic zobacze narazie poszukam tego dekoloryzatora

Edytowane przez lilia23
Czas edycji: 2011-09-08 o 12:33
lilia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 12:55   #2554
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

używałyście może dekoloryzatora Carin Color Corrector ?
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 09:56   #2555
kaiwona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 78
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Zamowiłam wczoraj na allegro farby i wodę- ale mialam przeboje- jakiaś awaria i nie mogłam skończyć aukcji- uzupełnić formy dostawy i płatnosci- bałam się, ze mi zdubluje zamówienie po około 3 godzinach udało mi się zakonczyc wszystko pomyslnie To teraz chyba do poniedziałku( wziełam kureiera- ale oni chyba nie pracuja w soboty). Musze sie jeszcze zaopatrzyć z rozjasniacz na kapiel- i zobaczymy co z tego wyniknie Pozdrowanienia!!!
kaiwona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 20:59   #2556
Lukrecja86
Raczkowanie
 
Avatar Lukrecja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 364
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kaiwona Pokaż wiadomość
Zamowiłam wczoraj na allegro farby i wodę- ale mialam przeboje- jakiaś awaria i nie mogłam skończyć aukcji- uzupełnić formy dostawy i płatnosci- bałam się, ze mi zdubluje zamówienie po około 3 godzinach udało mi się zakonczyc wszystko pomyslnie To teraz chyba do poniedziałku( wziełam kureiera- ale oni chyba nie pracuja w soboty). Musze sie jeszcze zaopatrzyć z rozjasniacz na kapiel- i zobaczymy co z tego wyniknie Pozdrowanienia!!!
wczoraj był w ogóle jakiś problem z allegro, bo kolezanka mówiła mi, że też miała kłopoty. Ja tez wziełam kuriera. Niektóre firmy kurierskie pracuja w soboty, inne nie lub za dodatkową opłatą. Zamierzam wytrzymac jakies minimum 3 tyg do kolejnego farbowania, mam nadzieje ze kolor nie spłuka mi się zupełnie
to czekam z niecierpliwoscia na Twoje farbowanie
__________________
"Jest kobietą wyzwoloną, to znaczy bardzo pijaną i silnie umalowaną."
Lukrecja86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 21:24   #2557
dyciaa
Raczkowanie
 
Avatar dyciaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 461
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

ile średnio kosztuje dekoloryzacja (u fryzjera) włosów średniej długości, gęstych. Z koloru czarnego do miodowego blondu/ew. jakiś kasztan ?
__________________
Zapuszczam włosy!
24cm (14 VI 2012)->26cm (15 VII 2012)---->ścięłam ---->29 (19 V 2013)--->32cm (15 X 2013) ---> 60cm
dyciaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-09, 21:42   #2558
kaiwona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 78
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Lukrecja86 Pokaż wiadomość
wczoraj był w ogóle jakiś problem z allegro, bo kolezanka mówiła mi, że też miała kłopoty. Ja tez wziełam kuriera. Niektóre firmy kurierskie pracuja w soboty, inne nie lub za dodatkową opłatą. Zamierzam wytrzymac jakies minimum 3 tyg do kolejnego farbowania, mam nadzieje ze kolor nie spłuka mi się zupełnie
to czekam z niecierpliwoscia na Twoje farbowanie
W kulki polecieli- dostalam wiadomość od tego sprzedawcy z allegro,że dzis wysłali ale pocztą....dziwne- bo powinnam zapłacić 140,50 ( trzy farby po 27,50 plus woda 40zł plus kurier 18zł) a oni napisali, ze 137 pocztą...czyli poczekam dłużej a oceny im nie wystawię bo przecież wybrałam kuriera ...a nie dam negatywu bo mi zaraz tez cos napiszą.... zrobiłam dzis kapiel rozjasniajaca- i mam włosy rude jak Ania z Zielonego Wzgorza- taki naturalny rudy- gdyby było mi w nim do twarzy to nie musiabym juz nic robic- wiele dziewczyn chce osiagnac taki kolor....ehhhh- wydaje mi sie,ze to przez ten blond z brazem tak słabo mi wyjasniło- i wyglada na to,ze teraz mam wiecej czerwieni niż wcześniej- co by nie było mam ten nefrytowy odcień- i trzeba go bedzie zaaplikować tak jak mi nanah radziła 2;1;1 ( nefryt, popiel, srebro). Poczekamy, zobaczymy:. Zamówiłam dzis ze sklepu indyjskiego olejek kokosowy- czytałam,ze jest dobry na włosy- 15 zł plus przesyłka- nie tak drogo jak sie spodziewałam. Mój mąż stwierdził tylko, że fryzjer kosztowałby mnie mniej niz to co kombinuję a jeszcze mi wypanda włosy po eksperymentach.....Ci faceci....
Trzy tygodnie z czekaniem na farbowanie to dobry pomysł- poza tym sprawdzisz w jakie odcienie schodzi farba- ale po kilku farbowaniach farba nie bedzie tak spływac i bedziemy sie martwić odrostami.... dobrze, że Ty nie masz siwych- bo to tez problem- trzeba inna wodą- musze jeszcze dokładnie poczytać.... Pozdrowionka!!!!!!

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Cytat:
Napisane przez dyciaa Pokaż wiadomość
ile średnio kosztuje dekoloryzacja (u fryzjera) włosów średniej długości, gęstych. Z koloru czarnego do miodowego blondu/ew. jakiś kasztan ?
Przykro mi bardzo, ale nie mam pojęcia( mogę Ci powiedzieć,że w domu kosztuje sporo...... mi wyszło a raczej wyjdzie z farbowaniem farbami profesjonalnymi 350 zł plus woda, woda, woda...)- kilka postów wstecz jakas dziewczyna pisała, ze miała dekoloryzacje w salonie i ją to kosztowało 180 lub 190 zł- nie pamietam dokladnie.
kaiwona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 21:53   #2559
dyciaa
Raczkowanie
 
Avatar dyciaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 461
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kaiwona Pokaż wiadomość
Przykro mi bardzo, ale nie mam pojęcia( mogę Ci powiedzieć,że w domu kosztuje sporo...... mi wyszło a raczej wyjdzie z farbowaniem farbami profesjonalnymi 350 zł plus woda, woda, woda...)- kilka postów wstecz jakas dziewczyna pisała, ze miała dekoloryzacje w salonie i ją to kosztowało 180 lub 190 zł- nie pamietam dokladnie.
dzięki, jutro idę z koleżanką bo niby chce ściąć włosy to spytam i dam Wam znać jakie ceny są u mnie, bo mimo wszystko 350 zł to strasznie dużo a fryzjer chyba zrobi to lepiej, ja pewnie tylko zrobiłabym sobie krzywdę
__________________
Zapuszczam włosy!
24cm (14 VI 2012)->26cm (15 VII 2012)---->ścięłam ---->29 (19 V 2013)--->32cm (15 X 2013) ---> 60cm
dyciaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 22:31   #2560
kaiwona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 78
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez dyciaa Pokaż wiadomość
dzięki, jutro idę z koleżanką bo niby chce ściąć włosy to spytam i dam Wam znać jakie ceny są u mnie, bo mimo wszystko 350 zł to strasznie dużo a fryzjer chyba zrobi to lepiej, ja pewnie tylko zrobiłabym sobie krzywdę
Jesli chcesz mieć miodowy blond lub kasztan to wyjdzie taniej bo po dekoloryzacji nie bedziesz musiała niwelowac odcieni rudości- 40 zł dekoloryztor razy dwa plus przesyłka- 95złplus dwa razy joanna rozjasniacz 20 zł plus fraba na której Ci zalezy 30 zł- masz 145 zł.
kaiwona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 00:02   #2561
Lukrecja86
Raczkowanie
 
Avatar Lukrecja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 364
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kaiwona Pokaż wiadomość
W kulki polecieli- dostalam wiadomość od tego sprzedawcy z allegro,że dzis wysłali ale pocztą....dziwne- bo powinnam zapłacić 140,50 ( trzy farby po 27,50 plus woda 40zł plus kurier 18zł) a oni napisali, ze 137 pocztą...czyli poczekam dłużej a oceny im nie wystawię bo przecież wybrałam kuriera ...a nie dam negatywu bo mi zaraz tez cos napiszą.... zrobiłam dzis kapiel rozjasniajaca- i mam włosy rude jak Ania z Zielonego Wzgorza- taki naturalny rudy- gdyby było mi w nim do twarzy to nie musiabym juz nic robic- wiele dziewczyn chce osiagnac taki kolor....ehhhh- wydaje mi sie,ze to przez ten blond z brazem tak słabo mi wyjasniło- i wyglada na to,ze teraz mam wiecej czerwieni niż wcześniej- co by nie było mam ten nefrytowy odcień- i trzeba go bedzie zaaplikować tak jak mi nanah radziła 2;1;1 ( nefryt, popiel, srebro). Poczekamy, zobaczymy:. Zamówiłam dzis ze sklepu indyjskiego olejek kokosowy- czytałam,ze jest dobry na włosy- 15 zł plus przesyłka- nie tak drogo jak sie spodziewałam. Mój mąż stwierdził tylko, że fryzjer kosztowałby mnie mniej niz to co kombinuję a jeszcze mi wypanda włosy po eksperymentach.....Ci faceci....
Trzy tygodnie z czekaniem na farbowanie to dobry pomysł- poza tym sprawdzisz w jakie odcienie schodzi farba- ale po kilku farbowaniach farba nie bedzie tak spływac i bedziemy sie martwić odrostami.... dobrze, że Ty nie masz siwych- bo to tez problem- trzeba inna wodą- musze jeszcze dokładnie poczytać.... Pozdrowionka!!!!!!

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------


Przykro mi bardzo, ale nie mam pojęcia( mogę Ci powiedzieć,że w domu kosztuje sporo...... mi wyszło a raczej wyjdzie z farbowaniem farbami profesjonalnymi 350 zł plus woda, woda, woda...)- kilka postów wstecz jakas dziewczyna pisała, ze miała dekoloryzacje w salonie i ją to kosztowało 180 lub 190 zł- nie pamietam dokladnie.
Oj kochana strasznie drogo farby kupiłaś. Do wczoraj były na allegro za 24 zł i woda 1L za 33zł. Szkoda, bo robiłaś bardzo duże zakupy. No ten rudy to na pewno przez farbe brazowa, ale mnie się wydaje że im jaśniejsze tym lepsze. No kolor sie niestety wyplukuje, nie wiem czy wytrzymam te 3 tyg, ale sprobuje, głównie ze wzgledu na oszczedności. Ja powiem Ci, że juz wole nt wlósów ze swoim nie rozmawiac, bo jak zaczynam to efekt jest mniej wiecej taki. Czekam na relacje z farbowania
__________________
"Jest kobietą wyzwoloną, to znaczy bardzo pijaną i silnie umalowaną."

Edytowane przez Lukrecja86
Czas edycji: 2011-09-10 o 00:03
Lukrecja86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-10, 11:12   #2562
kaiwona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 78
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Lukrecja86 Pokaż wiadomość
Oj kochana strasznie drogo farby kupiłaś. Do wczoraj były na allegro za 24 zł i woda 1L za 33zł. Szkoda, bo robiłaś bardzo duże zakupy. No ten rudy to na pewno przez farbe brazowa, ale mnie się wydaje że im jaśniejsze tym lepsze. No kolor sie niestety wyplukuje, nie wiem czy wytrzymam te 3 tyg, ale sprobuje, głównie ze wzgledu na oszczedności. Ja powiem Ci, że juz wole nt wlósów ze swoim nie rozmawiac, bo jak zaczynam to efekt jest mniej wiecej taki. Czekam na relacje z farbowania
Nie widziałam tańszych a własciwie nie sadziłam, że taniej kupie bo patrzyłam tez w hurtowniach fryzjerskich i były po 29 zł i po 35!!!! więc jak zobaczyłam za 27,50 to sie ucieszyłam- nastepnym razem bardziej sie postaram )
kaiwona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 13:14   #2563
Lukrecja86
Raczkowanie
 
Avatar Lukrecja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 364
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kaiwona Pokaż wiadomość
Nie widziałam tańszych a własciwie nie sadziłam, że taniej kupie bo patrzyłam tez w hurtowniach fryzjerskich i były po 29 zł i po 35!!!! więc jak zobaczyłam za 27,50 to sie ucieszyłam- nastepnym razem bardziej sie postaram )
Mnie dzisiaj farby przyszły kurierem, odłozyłam na póleczke i czekają sobie na kolejne farbowanko. mam nadz ze Twoje przyjda tez w pon, bo nie moge doczekac sie jak Ci wyjdzie.
__________________
"Jest kobietą wyzwoloną, to znaczy bardzo pijaną i silnie umalowaną."
Lukrecja86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 11:02   #2564
lilia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 203
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

kupilam ten dekoloryzator z loreala w carrfourze za 45 zl no i nie wiem czy dzis robic bo tam pisze zeby odczekac 3 tyg!!! pomiedzy 2 dekoloryzacjami, ale nie wiem czy tym robione tym produktem czy wogole no i mam dylemat wogole to zawiera amoniak i tez sie troche boje uzyc ale widze ze opinie na wizazu o tym dekoloryzatorze sa dobre nikomu wlosy sie nie nidzcza wiec moze mi tez nie moze wreszcie mi sie uda miec braz
lilia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 16:21   #2565
dyciaa
Raczkowanie
 
Avatar dyciaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 461
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

A jakich szamponów/odżywek używacie po dekoloryzacji?
__________________
Zapuszczam włosy!
24cm (14 VI 2012)->26cm (15 VII 2012)---->ścięłam ---->29 (19 V 2013)--->32cm (15 X 2013) ---> 60cm
dyciaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 20:48   #2566
Lukrecja86
Raczkowanie
 
Avatar Lukrecja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 364
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez dyciaa Pokaż wiadomość
A jakich szamponów/odżywek używacie po dekoloryzacji?
ja wszystkiego co się da Teraz kupilam sobie serie gliss kura chroniace kolor i na puszenie jedwab z biosilka. Jak troche więcej przyoszczędze to zamierzam zaopatrzeyc sie w profesjonalnego loreala kerastase
__________________
"Jest kobietą wyzwoloną, to znaczy bardzo pijaną i silnie umalowaną."
Lukrecja86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 13:51   #2567
lilia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 203
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

hej ja wlasnie zrobilam dekoloryzacje lorealem i jesli wlosy nie ciemnieja to jest ok nie znoszczyly sie sa przesuszone ale mysle ze juz takie byly po rozjasniaczu i tak kolor wyszedl rozny u nasady blond nie moge uchwycic dokladnego koloru bo w kazdym swietle jest rozny w pokoju ladny braz przy oknie pod swiatlo rudy i mysle zeby na to dac joanne naturalny blond i zobacze chyba nie wroca juz do czarnego tak mysle ?:P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6051.jpg (167,0 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6053.jpg (89,6 KB, 35 załadowań)

Edytowane przez lilia23
Czas edycji: 2011-09-13 o 13:54
lilia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 14:09   #2568
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

dziewczyny poradźcie. Niedługo będę robić dekoloryzację Chantal Prosalon Color Peel ze względu na to iż chce rude włoski. Kupiłam sobie już oxydant 3% bo ponoć po dekoloryzacji trzeba słabszy i farbę profesjonalną Milaton 7.44. W załączniku mam tylko takie małezdjęcie jak ewentualnie kolorek wygląda na palecie. Problem w tym ze w ulotce każą wziąć farbę o ton jasniejszą a mój wybrany odcień jest własnie taki jaki chce. Czy lepiej dla bezpieczeństwa położyć jakiś inny jaśniejszy rudy jakby miał ściemnieć? mam w szafce Loreal 7.43 jest innej tonacji jakby jaśniejszej. W załączniku Loreal i paleta Milaton
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7,43.jpg (15,5 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg milaton.jpg (31,5 KB, 6 załadowań)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 14:35   #2569
dyciaa
Raczkowanie
 
Avatar dyciaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 461
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

lilia23 widząc Twój kolor zastanawiam się czy nie zrobić tej dekoloryzacji w domu, a nie u fryzjera. Nawet taki kolor mogłabym zostawić, fajny jest
__________________
Zapuszczam włosy!
24cm (14 VI 2012)->26cm (15 VII 2012)---->ścięłam ---->29 (19 V 2013)--->32cm (15 X 2013) ---> 60cm
dyciaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-13, 15:01   #2570
lilia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 203
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

ja dekoloryzowalam 2 razy renne blanche i nie byly juz czarne tylko takie ciemnobrazowe i teraz robilam lorealem podobno po nim wlosy nie ciemnieja mi po renee ciemnaly, opinie sa dobre wiec mozesz sprobowac zawsze to mniej kasy :P no i nie niszczy wlosow
lilia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 15:23   #2571
Lukrecja86
Raczkowanie
 
Avatar Lukrecja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 364
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez lilia23 Pokaż wiadomość
hej ja wlasnie zrobilam dekoloryzacje lorealem i jesli wlosy nie ciemnieja to jest ok nie znoszczyly sie sa przesuszone ale mysle ze juz takie byly po rozjasniaczu i tak kolor wyszedl rozny u nasady blond nie moge uchwycic dokladnego koloru bo w kazdym swietle jest rozny w pokoju ladny braz przy oknie pod swiatlo rudy i mysle zeby na to dac joanne naturalny blond i zobacze chyba nie wroca juz do czarnego tak mysle ?:P
Kolor jasniutki, super że w końcu Ci się udało

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
dziewczyny poradźcie. Niedługo będę robić dekoloryzację Chantal Prosalon Color Peel ze względu na to iż chce rude włoski. Kupiłam sobie już oxydant 3% bo ponoć po dekoloryzacji trzeba słabszy i farbę profesjonalną Milaton 7.44. W załączniku mam tylko takie małezdjęcie jak ewentualnie kolorek wygląda na palecie. Problem w tym ze w ulotce każą wziąć farbę o ton jasniejszą a mój wybrany odcień jest własnie taki jaki chce. Czy lepiej dla bezpieczeństwa położyć jakiś inny jaśniejszy rudy jakby miał ściemnieć? mam w szafce Loreal 7.43 jest innej tonacji jakby jaśniejszej. W załączniku Loreal i paleta Milaton
kachula, niestety jednym ciemnieją innym nie i nie zalezy to od farby. ja np nakładałam rozjaśniacz a i tak ściemniało. Dziewczyny zalecają coś z super rozjaśniających blondów, chociaż i to u niektórych ciemnieje. Ja miałam taki rudy po tym jak dekoloryzowałam chantalem, nalozyłam rozjaśniacz-ściemniało i nalozyłam znowu rozjaśniacz. Po powtórnym nałozeniu kolor był mniej więcej identyczny jak na Twoim próbniku.
__________________
"Jest kobietą wyzwoloną, to znaczy bardzo pijaną i silnie umalowaną."
Lukrecja86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 15:31   #2572
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Lukrecja86 Pokaż wiadomość
Kolor jasniutki, super że w końcu Ci się udało

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------



kachula, niestety jednym ciemnieją innym nie i nie zalezy to od farby. ja np nakładałam rozjaśniacz a i tak ściemniało. Dziewczyny zalecają coś z super rozjaśniających blondów, chociaż i to u niektórych ciemnieje. Ja miałam taki rudy po tym jak dekoloryzowałam chantalem, nalozyłam rozjaśniacz-ściemniało i nalozyłam znowu rozjaśniacz. Po powtórnym nałozeniu kolor był mniej więcej identyczny jak na Twoim próbniku.
Ja czytam i czytam i nie wiem w końcu o co chodzi z tym ciemnieniem. Jest na to sposób np jakiś szampon po dekoloryzacji?
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 17:27   #2573
Lukrecja86
Raczkowanie
 
Avatar Lukrecja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 364
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Ja czytam i czytam i nie wiem w końcu o co chodzi z tym ciemnieniem. Jest na to sposób np jakiś szampon po dekoloryzacji?
ja niestety nie znam gotowej recepty, jednym ciemnieją innym nie. Na pocieszenie napisze tylko, że jeżeli sciemnieje to w wiekszosci przypadkow nalożony rozjasniacz działa błyskawicznie i rozjasnia do takiego mniej wiecej jasnego rudego a pozniej mozna juz nakladac farbe taka jaka tylko sie chce.
__________________
"Jest kobietą wyzwoloną, to znaczy bardzo pijaną i silnie umalowaną."
Lukrecja86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 17:41   #2574
dyciaa
Raczkowanie
 
Avatar dyciaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 461
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

czy podczas jednej dekoloryzacji z czarnego brązu (myślę że wiecie o co mi chodzi ) uzyskam taki kolor? ZDJĘCIE
u fryzjera
__________________
Zapuszczam włosy!
24cm (14 VI 2012)->26cm (15 VII 2012)---->ścięłam ---->29 (19 V 2013)--->32cm (15 X 2013) ---> 60cm
dyciaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 21:02   #2575
lilia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 203
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

[QUOTE=Lukrecja86;29376657]Kolor jasniutki, super że w końcu Ci się udało

tak nie powiem bardzo sie ciesze;d ale teraz mysle co dalej bo kurcze no wlosy sa w ciapki przod mi sie podoba tylko tyl rozjasnilo bardzo gdzieniegdzie sa wresz zotle i zastaanwiam sie jaka mam nalozyc farbe zeby nie pociemnaly bardzo ale tez zeby nie byly tak bardzo rude jak sa teraz z tyl bo tyl jest na serio straszny nie moge zrobic zdj zeby dobrze uchwycic kolor bo i tak wychodzi inny i zastanawiam sie jakie bym miala wlosy gdybym polozyla ta farbe:


zdj robilam teraz przy sztucznym swietle w rzeczywistosci sa jasniejsze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cgbngn.jpg (110,9 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6081.jpg (102,1 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Joanna Sodkie Cappuccino.jpg (36,0 KB, 36 załadowań)
lilia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 05:56   #2576
karolinqa23
Zadomowienie
 
Avatar karolinqa23
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Wodzisławia Śl.
Wiadomości: 1 917
GG do karolinqa23
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

[QUOTE=lilia23;29384918]
Cytat:
Napisane przez Lukrecja86 Pokaż wiadomość
Kolor jasniutki, super że w końcu Ci się udało

tak nie powiem bardzo sie ciesze;d ale teraz mysle co dalej bo kurcze no wlosy sa w ciapki przod mi sie podoba tylko tyl rozjasnilo bardzo gdzieniegdzie sa wresz zotle i zastaanwiam sie jaka mam nalozyc farbe zeby nie pociemnaly bardzo ale tez zeby nie byly tak bardzo rude jak sa teraz z tyl bo tyl jest na serio straszny nie moge zrobic zdj zeby dobrze uchwycic kolor bo i tak wychodzi inny i zastanawiam sie jakie bym miala wlosy gdybym polozyla ta farbe:


zdj robilam teraz przy sztucznym swietle w rzeczywistosci sa jasniejsze
Ja myślę że możesz bez problemu nałożyć ta farbę, włoski na pewno nie ściemnieją!!! Nałóż najpierw na odrosty a potem na całość .Fajnie wyrówna ci się kolor.
__________________
moja przygoda z wrappami i AC
Moje misiaczki







karolinqa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 09:43   #2577
lilia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 203
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

no i wlasnie caly czas sie zastanawiam bo nie chce tez zeby byly o wiele ciemniejsze niz mam teraz i sie zastanawiam czy mi nie przyciemni za bardzo ale jak nalozylam blond naturalny z naturii to nie chwycil wogole no i sie zastanawiam zeby pozniej znowu moje wlosy nie byly za ciemne
lilia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 10:31   #2578
kaiwona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 78
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Witam :0) Lukrecjo Mam bardzo ładny kolor- ale jeszcze nie do końca taki, na jakim mi zależało- ta rudość po kapieli daje przebłyski- ale myślę, że polozenie farby jeszcze ze dwa razy zaradzi temu- dałam tak jak pisałam 6A, 6SB i 7 MB- nie wiem czy nie powinnam jednak dać 7 MB 2 do 1;1 ale zastanowie się jeszcze- niby sa zimne ale w swietle ciepłe- wiem juz co w trawie piszczy więc widzę duuużą szansę, że będzie tak jak marzę 1 zdjecie jest po kapieli, 2 z lampą a 3 bez lampy. Trochę dziwnie zrobione te dwa ostatnie ale musiałam sobie sama radzic bo meża nie ma w domu. Pozdrawiam!!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg po kąpieli.jpg (31,3 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z lampą.jpg (39,0 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez lampy.jpg (18,6 KB, 48 załadowań)
kaiwona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 11:19   #2579
Lukrecja86
Raczkowanie
 
Avatar Lukrecja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 364
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kaiwona Pokaż wiadomość
Witam :0) Lukrecjo Mam bardzo ładny kolor- ale jeszcze nie do końca taki, na jakim mi zależało- ta rudość po kapieli daje przebłyski- ale myślę, że polozenie farby jeszcze ze dwa razy zaradzi temu- dałam tak jak pisałam 6A, 6SB i 7 MB- nie wiem czy nie powinnam jednak dać 7 MB 2 do 1;1 ale zastanowie się jeszcze- niby sa zimne ale w swietle ciepłe- wiem juz co w trawie piszczy więc widzę duuużą szansę, że będzie tak jak marzę 1 zdjecie jest po kapieli, 2 z lampą a 3 bez lampy. Trochę dziwnie zrobione te dwa ostatnie ale musiałam sobie sama radzic bo meża nie ma w domu. Pozdrawiam!!!!
Łałłł. No przestań dla mnie są super. Naprawde piękny kolor. Po dekoloryzacji kolor nigdy nie bedzie idealny, ale mysle ze konsekwentne nakladanie popieli pomożeBrawa

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

[QUOTE=lilia23;29384918]
Cytat:
Napisane przez Lukrecja86 Pokaż wiadomość
Kolor jasniutki, super że w końcu Ci się udało

tak nie powiem bardzo sie ciesze;d ale teraz mysle co dalej bo kurcze no wlosy sa w ciapki przod mi sie podoba tylko tyl rozjasnilo bardzo gdzieniegdzie sa wresz zotle i zastaanwiam sie jaka mam nalozyc farbe zeby nie pociemnaly bardzo ale tez zeby nie byly tak bardzo rude jak sa teraz z tyl bo tyl jest na serio straszny nie moge zrobic zdj zeby dobrze uchwycic kolor bo i tak wychodzi inny i zastanawiam sie jakie bym miala wlosy gdybym polozyla ta farbe:


zdj robilam teraz przy sztucznym swietle w rzeczywistosci sa jasniejsze
To jest jasny kolor i mysle, ze nie przyciemni a ładnie stonuje
__________________
"Jest kobietą wyzwoloną, to znaczy bardzo pijaną i silnie umalowaną."
Lukrecja86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 11:55   #2580
karolinqa23
Zadomowienie
 
Avatar karolinqa23
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Wodzisławia Śl.
Wiadomości: 1 917
GG do karolinqa23
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.



Cytat:
Napisane przez lilia23 Pokaż wiadomość

To jest jasny kolor i mysle, ze nie przyciemni a ładnie stonuje
poza tym po kilku myciach pewnie się wypłucze do jaśniejszego
__________________
moja przygoda z wrappami i AC
Moje misiaczki







karolinqa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:18.