Promocja w Sephorze - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-21, 11:27   #631
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocja w Sephorze

A czy któraś z Was wie czy w douglasie między świętami a Nowym Rokiem sa jakies obniżki?
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 12:41   #632
nikusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 200
Dot.: Promocja w Sephorze

Sephorowa cena Almost to 135 zł - informacja z wczoraj, sama kupowałam A co do zniżek w Douglasie to kilka dni temu przy zakupach TZ otrzymal bon upominkowy na 50 zlotych do wykorzystania przy zakupach za 290 zlotych wazny do 31 grudnia
__________________
Mój wątek kosmetyczny Zapraszam! Dokładki!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=504362

Kocham
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200510102438.png
nikusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 13:58   #633
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Promocja w Sephorze

Czyli almosta mialabym za niecale 100zl...Cienie mialabym za okolo 140zl...a dlaczego sa badziewne? Nietrwale?
Chyba jednak postawie na maske fekkai bo mi sie konczy a odkad uzywam tych produktow to wlosy sa w duzo lepszym stanie. Naprawde polecam Kupie maske i cos z kolorowki.
A serum zamowie w styczniu na allegro i wyjdzie napewno taniej
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 14:34   #634
nikusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 200
Dot.: Promocja w Sephorze

Asiu czyli polecasz kosmetyki Fekkai? Ja krążę w koło nich już jakiś czas i nie wiem czy zdecydowac się na coś czy nie Moje kłaczki są niestety dośc problemowe..wiecznie oklapnięte, bez połysku i na to wszystko jeszcze bardzo szybko się przetłuszczają... Dziewczyny, a czy któraś z Was może pamięta czy po świętach prócz zniżki na kolorówkę była może jeszcze jakaś promocja? Może kolejne dni Vip? właśnie testuję kremik Estee Lauder i już dołącza do mojej listy zakupów ale cena niestety nie zachęca

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Asiu jeszcze jedno pytanko do Ciebie pisałaś na poprzedniej stronie, że zastanawiasz się nad zakupem serum Clinique Turnaround powiedz mi proszę coś o nim Czy jest skuteczne, czy troszkę wygładza i zamyka pory?
__________________
Mój wątek kosmetyczny Zapraszam! Dokładki!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=504362

Kocham
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200510102438.png
nikusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 16:04   #635
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Promocja w Sephorze

Sorry za off top, wiec pisze na szaro:

Kosmetyki Fekkai sa super. Nie mam zaufania jedynie do szamponow. No i trzeba dodac ze nie wszystkie kosmetyki fekkai sa dobre. Odzywki maja silikony-moim wlosom to sluzy, sa wtedy gladkie i blyszczace. Ale nie obciazone! Uzywam stale odzywki i maski do wlosow farbowanych-sa bardzo wydajne. Maska jest lepsza. Nie farbuje wlosow ale te kosmetyki dobrze nawilzaja i nadaja polysk Kiedys podkradlam mamie, ktora farbuje wlosy i od tego czasu jestem wierna tej serii. Mam jeszcze odzywke bez splukiwania i spray lucious curls-do lokow. Krem do lokow jest super-fajnie odzywia i nie obciaza w rozsadnych ilosciach. Z tymi kosmetykami trzeba uwazac i nakladac jak najmniej-swietnie sie rozprowadzaja i dzieki temu starczaja na bardzo dlugo. Wczesniej mialam profesjonalnego loreala, kerastase, kanebo itd ale nie powalily mnie. Stwierdzilam tez ze najlepszym dla mnie szamponem jest zwykly elseve taki rozowy ale w wersji light. I stosuje go razem z odzywkami fekkai. Nigdy nie mialam tak ladnych wlosow. Kiedys latalam do fryzjera co 1.5 miesiaca na podciecie koncowek a teraz wystarczy co 3 miesiace. Efektow od razu nie widac ale z czasem jest duzo lepiej. Przynajmniej moje wlosy tak reaguja. Mialam jeszcze odzywke do lokow ze splukiwaniem- byla ok ale nie powalala, glossing cream- jak dla mnie za bardzo natluszcza, maske protein rx- dobrze odzywia ale lekko obciaza, szampon protein rx byl tragiczny tak samo jak maska z shea butter (taka zolta). Obciazala. Mialam tez odzywke na objetosc-byl dosc fajna ale za lekka i nie lubie jej zapachu. Ja najbardziej polecam serie do farbiowanych-napewno bedziesz zadowolona. Odzywka jest dosc lekka, maska bardziej nawilza i wygladza (nie obciaza!) Razem z szamponem elseve i odzywka w kremie do lokow mam naprawde ladne i blyszczace wlosy. Nie przetluszczaja sie szybko.

Jesli chodzi o turnaround to nie za bardzo pamietam bo uzywalam jakies pol roku temu. Wiem ze bylam zadowolona. Ale ja oczekiwalam jedynie poprawy kolorytu. No i uzywalam razem z 3 krokami. Napewno nie zlikwiduje pryszczy i zakornikow, moze troche zmniejszyc pory.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 17:30   #636
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Sorry za off top, wiec pisze na szaro:

Kosmetyki Fekkai sa super. Nie mam zaufania jedynie do szamponow. No i trzeba dodac ze nie wszystkie kosmetyki fekkai sa dobre. Odzywki maja silikony-moim wlosom to sluzy, sa wtedy gladkie i blyszczace. Ale nie obciazone! Uzywam stale odzywki i maski do wlosow farbowanych-sa bardzo wydajne. Maska jest lepsza. Nie farbuje wlosow ale te kosmetyki dobrze nawilzaja i nadaja polysk Kiedys podkradlam mamie, ktora farbuje wlosy i od tego czasu jestem wierna tej serii. Mam jeszcze odzywke bez splukiwania i spray lucious curls-do lokow. Krem do lokow jest super-fajnie odzywia i nie obciaza w rozsadnych ilosciach. Z tymi kosmetykami trzeba uwazac i nakladac jak najmniej-swietnie sie rozprowadzaja i dzieki temu starczaja na bardzo dlugo. Wczesniej mialam profesjonalnego loreala, kerastase, kanebo itd ale nie powalily mnie. Stwierdzilam tez ze najlepszym dla mnie szamponem jest zwykly elseve taki rozowy ale w wersji light. I stosuje go razem z odzywkami fekkai. Nigdy nie mialam tak ladnych wlosow. Kiedys latalam do fryzjera co 1.5 miesiaca na podciecie koncowek a teraz wystarczy co 3 miesiace. Efektow od razu nie widac ale z czasem jest duzo lepiej. Przynajmniej moje wlosy tak reaguja. Mialam jeszcze odzywke do lokow ze splukiwaniem- byla ok ale nie powalala, glossing cream- jak dla mnie za bardzo natluszcza, maske protein rx- dobrze odzywia ale lekko obciaza, szampon protein rx byl tragiczny tak samo jak maska z shea butter (taka zolta). Obciazala. Mialam tez odzywke na objetosc-byl dosc fajna ale za lekka i nie lubie jej zapachu. Ja najbardziej polecam serie do farbiowanych-napewno bedziesz zadowolona. Odzywka jest dosc lekka, maska bardziej nawilza i wygladza (nie obciaza!) Razem z szamponem elseve i odzywka w kremie do lokow mam naprawde ladne i blyszczace wlosy. Nie przetluszczaja sie szybko.

Jesli chodzi o turnaround to nie za bardzo pamietam bo uzywalam jakies pol roku temu. Wiem ze bylam zadowolona. Ale ja oczekiwalam jedynie poprawy kolorytu. No i uzywalam razem z 3 krokami. Napewno nie zlikwiduje pryszczy i zakornikow, moze troche zmniejszyc pory.
Daj jakiegos linka na tę serię Ja mam długasne kręcące się włosy, farbowane Potrzebuję czegoś co by nie obciażało, wygładzało, nawilżało i żeby się błyszczały
Czy tutaj jest coś z tego ? http://pl.strawberrynet.com/haircare/frederic-fekkai/
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 20:13   #637
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Promocja w Sephorze

Tu masz recenzje:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...arbowanych.htm

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...onditioner.htm



Z tego co widze na truskawie jest tylko odzywka. Ona mniej wygladza, mniej nawilza. Ja mam bardzo cienkie wlosy i maska jest wg mnie lepsza. Uzywam jej nawet co 2 dzien. Nawet jak uzyje kilka dni pod rzad to nie widze zeby wlosy byly obklejone. (myje codziennie)
Ale nie bierzcie sobie tego az tak do serca bo kazde wlosy sa inne i nie chce zebyscie wywalily kase w bloto. Na moje wlosy dziala swietnie ale nie wiem jak by bylo u was
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-21, 21:36   #638
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Tu masz recenzje:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...arbowanych.htm

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...onditioner.htm



Z tego co widze na truskawie jest tylko odzywka. Ona mniej wygladza, mniej nawilza. Ja mam bardzo cienkie wlosy i maska jest wg mnie lepsza. Uzywam jej nawet co 2 dzien. Nawet jak uzyje kilka dni pod rzad to nie widze zeby wlosy byly obklejone. (myje codziennie)
Ale nie bierzcie sobie tego az tak do serca bo kazde wlosy sa inne i nie chce zebyscie wywalily kase w bloto. Na moje wlosy dziala swietnie ale nie wiem jak by bylo u was
Dzięki Muszę się im przyjrzeć
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 09:34   #639
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Tu masz recenzje:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...arbowanych.htm

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...onditioner.htm



Z tego co widze na truskawie jest tylko odzywka. Ona mniej wygladza, mniej nawilza. Ja mam bardzo cienkie wlosy i maska jest wg mnie lepsza. Uzywam jej nawet co 2 dzien. Nawet jak uzyje kilka dni pod rzad to nie widze zeby wlosy byly obklejone. (myje codziennie)
Ale nie bierzcie sobie tego az tak do serca bo kazde wlosy sa inne i nie chce zebyscie wywalily kase w bloto. Na moje wlosy dziala swietnie ale nie wiem jak by bylo u was
czyli jak miałabyś wybrać jeden produkt na wypróbowanie to wybrałabyś maskę ?
a ile czasu trzymasz maskę na włosach?
zakładam, ze jak używasz jej tak często to nie musisz chodzić z workiem na głowie 20 min
masz włosy przetłuszczające i stosujesz pielęgnację nawilżającą - wolisz myć włosy codziennie niż wysuszać - dobrze zrozumiałam?
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 10:07   #640
stylo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 37
Dot.: Promocja w Sephorze

ja wam moge jeszcze polecic john'a frieda'a i szampony i odzywki.sa rózne rodzaje,do blondów,dla brunetek,dla włosów kręconych badź prostych,suchych itp...itd... włosy po nich są lsniące,miękkie i fajnie sie układają.mielismy nawet ostatnio próbki szampon+odzywka i w ciągu tygodnia sporo pań wracało żeby kupic kompletny już produkt
stylo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 11:09   #641
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez stylo Pokaż wiadomość
ja wam moge jeszcze polecic john'a frieda'a i szampony i odzywki.sa rózne rodzaje,do blondów,dla brunetek,dla włosów kręconych badź prostych,suchych itp...itd... włosy po nich są lsniące,miękkie i fajnie sie układają.mielismy nawet ostatnio próbki szampon+odzywka i w ciągu tygodnia sporo pań wracało żeby kupic kompletny już produkt
O fajnie wiedzieć. To ja się zakręcę koło tych odżywek
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-22, 13:49   #642
Anjouka
Rozeznanie
 
Avatar Anjouka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Małopolska/Śląsk
Wiadomości: 580
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez stylo Pokaż wiadomość
ja wam moge jeszcze polecic john'a frieda'a i szampony i odzywki.sa rózne rodzaje,do blondów,dla brunetek,dla włosów kręconych badź prostych,suchych itp...itd... włosy po nich są lsniące,miękkie i fajnie sie układają.mielismy nawet ostatnio próbki szampon+odzywka i w ciągu tygodnia sporo pań wracało żeby kupic kompletny już produkt
Ja mam szampon Friedy Nawilzajacy (bo mam (mialam) wlosy normalne, miejscami przesuszone), espresso do ciemnych wlosow i w ogole mi nie pasuje;/ strasznie obciaza wlosy. Mam po nim oklapniete, przetluszczone wlosy. Mi nie pasuje wcale. A kupilam pod wplywem KWC dobrych opinii. I jak zwykle nie pasuje mi cos , co wiekszosci pasuje :P
__________________
"Bo w życiu piękne są tylko chwile..."

Kocham moja Rzabke!

i Ciebie Maluszku!
Anjouka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 14:39   #643
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Promocja w Sephorze

Mam wlosy przetluszczajace sie u nasady ale suche na koncach. Maska fekkai ich nie obciaza i nie wplywa na czestotliwosc mycia. Musze je nawilzac bo mialabym siano na glowie. Ogolnie to wystarczy ze umyje wlosy co 2 dzien ale ja lubie myc codziennie bo wtedy lepiej sie ukladaja. ALe jesli mam polecic 1 produkt to zdecydowanie bylaby to maska. Ja sie trzyma na wlosach przez 3 minuty. Nie jest czasochlonna.

Jesli chodzi o produkty friedy to ja rowniez nie jestem zadowolona. Mialam kiedys wersje do jasnego brazu i tak jak naturalnie mam ciekawe refleksy we wlosach (takie rudawo- zlote) I bardzo je lubie. Ten szampon je wyplukal. Wlosy zrobily sie mysie i przesuszone. Takze ja odradzam
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 19:56   #644
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez nikusia Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Asiu jeszcze jedno pytanko do Ciebie pisałaś na poprzedniej stronie, że zastanawiasz się nad zakupem serum Clinique Turnaround powiedz mi proszę coś o nim Czy jest skuteczne, czy troszkę wygładza i zamyka pory?
ja nie Asia ale używam Turnarounda. Ja z kolei po nim nie oczekiwałam wyrównania kolorytu, raczej odświeżenia cery. muszę przyznać że jakoś tak nie do końca się do tego nadaje (może używanie całej serii byłoby lepsze, peelingująca maseczka nowa jest genialna). Natomiast Turnaround świetnie wygładza cerę, mam wrażenie że domyka pory (ale ja nie mam jakichś dużych) jest genialną bazą pod podkład a stosowany na noc trochę łagodzi podrażnienia... To to co ja po nim zauważyłam ale nie stosuję go regularnie, raczej jak mi się przypomni, więc może i ma inne działanie przy regularnym stosowaniu. Trochę przypominami idealista bliźniaczej marki

Cytat:
Napisane przez stylo Pokaż wiadomość
ja wam moge jeszcze polecic john'a frieda'a i szampony i odzywki.sa rózne rodzaje,do blondów,dla brunetek,dla włosów kręconych badź prostych,suchych itp...itd... włosy po nich są lsniące,miękkie i fajnie sie układają.mielismy nawet ostatnio próbki szampon+odzywka i w ciągu tygodnia sporo pań wracało żeby kupic kompletny już produkt

Cytat:
Napisane przez Anjouka Pokaż wiadomość
Ja mam szampon Friedy Nawilzajacy (bo mam (mialam) wlosy normalne, miejscami przesuszone), espresso do ciemnych wlosow i w ogole mi nie pasuje;/ strasznie obciaza wlosy. Mam po nim oklapniete, przetluszczone wlosy. Mi nie pasuje wcale. A kupilam pod wplywem KWC dobrych opinii. I jak zwykle nie pasuje mi cos , co wiekszosci pasuje :P
Frieda niestety robi z moimi włosami masakrę... kupiłam szampon i maskę do włosow blond... brrrr... tyle kasy a efekt marny - włosów nie idzie rozczesać po samym szamponie, plączą się, są matowe i suche... maska jest nienajgorsza ale ostatnio kupiłam Waxa i jest o niebo lepszy i o około 25zł tańszy... Także i nie dla mnie J.F.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 20:52   #645
Anjouka
Rozeznanie
 
Avatar Anjouka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Małopolska/Śląsk
Wiadomości: 580
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o produkty friedy to ja rowniez nie jestem zadowolona. Takze ja odradzam
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Frieda niestety robi z moimi włosami masakrę... kupiłam szampon i maskę do włosow blond... brrrr... tyle kasy a efekt marny - włosów nie idzie rozczesać po samym szamponie, plączą się, są matowe i suche... maska jest nienajgorsza ale ostatnio kupiłam Waxa i jest o niebo lepszy i o około 25zł tańszy... Także i nie dla mnie J.F.
uff..czyli ze mna nie jest tak zle Nie jestem sama jako ta, ktora odradza Friede (poza kilkoma negatywnymi opiniami na KWC)
A wszystko tak naprawde zalezy od wlosow...

Pozdrawiam Dziewczyny
__________________
"Bo w życiu piękne są tylko chwile..."

Kocham moja Rzabke!

i Ciebie Maluszku!

Edytowane przez Anjouka
Czas edycji: 2009-12-22 o 20:53
Anjouka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 22:37   #646
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Mam wlosy przetluszczajace sie u nasady ale suche na koncach. Maska fekkai ich nie obciaza i nie wplywa na czestotliwosc mycia. Musze je nawilzac bo mialabym siano na glowie. Ogolnie to wystarczy ze umyje wlosy co 2 dzien ale ja lubie myc codziennie bo wtedy lepiej sie ukladaja. ALe jesli mam polecic 1 produkt to zdecydowanie bylaby to maska. Ja sie trzyma na wlosach przez 3 minuty. Nie jest czasochlonna.

Jesli chodzi o produkty friedy to ja rowniez nie jestem zadowolona. Mialam kiedys wersje do jasnego brazu i tak jak naturalnie mam ciekawe refleksy we wlosach (takie rudawo- zlote) I bardzo je lubie. Ten szampon je wyplukal. Wlosy zrobily sie mysie i przesuszone. Takze ja odradzam
dzięki - czekam na następne dni Vip i kupuję maskę bo ja też mam takie sucho tłuste włosy i nijak im nie moge dogodzić
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 01:32   #647
nikusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 200
Dot.: Promocja w Sephorze

A ja muszę powiedziec, że kupiłam ostatnio luksusową odżywkę zwiększającą objętośc włosów J. Frieda i jestem bardzo zadowolona faktycznie troszkę unosi włosy, są po niej błyszczące i miłe w dotyku i w dodatku jakby mniej się przetłuszczały... Dziewczyny, powiedzcie czy w Sephorze dostanę kosmetyki Kanebo?? Chyba raczej nie prawda..? Bo dostałam wczoraj w Douglasie próbkę olejku oczyszczającego pory z tejże firmy i muszę powiedziec, że rewelacja!
__________________
Mój wątek kosmetyczny Zapraszam! Dokładki!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=504362

Kocham
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200510102438.png
nikusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 09:49   #648
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocja w Sephorze

po ile w Sepohorze są tusze Clinique?
w Douglasie widziałam po 89 zł, a w Superpharm jest superoferta - przekreślone 119 zł na superatrakcyjną cenę 89 zł
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 10:59   #649
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
po ile w Sepohorze są tusze Clinique?
w Douglasie widziałam po 89 zł, a w Superpharm jest superoferta - przekreślone 119 zł na superatrakcyjną cenę 89 zł
nie pamiętam czy czasem nie podrożały do 95zł w Sephorze i Instyle. Ale na pewno nie 119zł...! SP chyba sobie kpi... Ja swój zawszekupuję jak jest -20%
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-23, 12:07   #650
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Promocja w Sephorze

wczoraj wpadl mi w rece katalog swiateczny marionaud i byl zestaw 4 miniaturek - kazdy inny- 4g tuszy clinique za 98zl
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 12:33   #651
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
nie pamiętam czy czasem nie podrożały do 95zł w Sephorze i Instyle. Ale na pewno nie 119zł...! SP chyba sobie kpi... Ja swój zawszekupuję jak jest -20%
no właśnie na blogu Nevady widziałam , że 95 zł
zastanawiam się czy nie wypróbować jak będzie -30%...
w Douglasie na pewno 89 zł, bo wczoraj sprawdzałam

ale są takie sprzeczne opinie... a może ten nowy podkręcający
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 13:45   #652
an.ka
Zadomowienie
 
Avatar an.ka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Ja właśnie dobijam swojego DW i mam już go cholernie dosyć Mam nadzieję, że Tobie bardziej się spodoba..
ja używam teraz zachwalanego na KWC Couvrance Correcteur Avene - jak dla mnie za mało kryje - mimo że zbliżam się do 30-tki mam nadal problemy z trądzikiem, więc myślę, że DW lepiej się sprawdzi I DW na dłużej mi matował twarz.

Edytowane przez an.ka
Czas edycji: 2009-12-23 o 13:47
an.ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 14:03   #653
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
po ile w Sepohorze są tusze Clinique?
w Douglasie widziałam po 89 zł, a w Superpharm jest superoferta - przekreślone 119 zł na superatrakcyjną cenę 89 zł
Wszystkie tusze Clinique są teraz po 95;w Sephorze ,w Marionnaud i tak samo w sklepie Cl/E.Lauder (Instyle???)
Jeszcze niedawno mój ulubiony - ten najtańszy był po 77
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 15:39   #654
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
no właśnie na blogu Nevady widziałam , że 95 zł
zastanawiam się czy nie wypróbować jak będzie -30%...
w Douglasie na pewno 89 zł, bo wczoraj sprawdzałam

ale są takie sprzeczne opinie... a może ten nowy podkręcający
no właśnie, więc na pewno Sephora i Instyle po 95. Przy zniżce nawet -20% to się opłaca, ja bym chętnie na -30% zrobiła zapas mojego jedynego i najukochańszego, choć już jeden zapasowy leży w szafie

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Wszystkie tusze Clinique są teraz po 95;w Sephorze ,w Marionnaud i tak samo w sklepie Cl/E.Lauder (Instyle???)
Jeszcze niedawno mój ulubiony - ten najtańszy był po 77
o to to własnie, zgadza się a we Warszawie to nie wiem jak się ten firmowy sklep nazywa, w Poz to Instyle
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 15:53   #655
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Promocja w Sephorze

Ja sie czailam na ten podkrecajacy ale slyszalam ze skleja. Chociaz nie wiem bo nie testowalam. Do klasycznego high impactu czesto wracam. Nie daje efektu teatralnego ale ladnie podkresla i rozdziela rzesy. Nie podraznia, dobrze sie zmywa.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 16:00   #656
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Ja sie czailam na ten podkrecajacy ale slyszalam ze skleja. Chociaz nie wiem bo nie testowalam. Do klasycznego high impactu czesto wracam. Nie daje efektu teatralnego ale ladnie podkresla i rozdziela rzesy. Nie podraznia, dobrze sie zmywa.
High Impact to z tego co pamiętam też był bardzo przyzwoity tusz ale teraz jestem uzależniona od Lash Powera, od demakijażu tego tuszu, od efektu wydłużenia rzęs i świetnego podkręcenia (już kilka opakowań zużyłam i doszłam do wprawy) ubóstwiam

Dziewczynki!
Klientkom Sephor, Douglasów, Marionnaudów itp życzę w końcu spadku cen!!! i zawsze udanych zakupów!
Konsultantkom i Sprzedającym życzę samych miłych i nieupierdliwych klientów!
A wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt!!!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 17:34   #657
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
High Impact to z tego co pamiętam też był bardzo przyzwoity tusz ale teraz jestem uzależniona od Lash Powera, od demakijażu tego tuszu, od efektu wydłużenia rzęs i świetnego podkręcenia (już kilka opakowań zużyłam i doszłam do wprawy) ubóstwiam

Dziewczynki!
Klientkom Sephor, Douglasów, Marionnaudów itp życzę w końcu spadku cen!!! i zawsze udanych zakupów!
Konsultantkom i Sprzedającym życzę samych miłych i nieupierdliwych klientów!
A wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt!!!
Ja też Ci życzę wszystkiego,co najlepsze (i wszystkim nam;jako klientka powyższych sklepów i wielbicielka tego wątku
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 17:43   #658
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
no właśnie, więc na pewno Sephora i Instyle po 95. Przy zniżce nawet -20% to się opłaca, ja bym chętnie na -30% zrobiła zapas mojego jedynego i najukochańszego, choć już jeden zapasowy leży w szafie


o to to własnie, zgadza się a we Warszawie to nie wiem jak się ten firmowy sklep nazywa, w Poz to Instyle
a jaki to ten najukochańszy?

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Ja sie czailam na ten podkrecajacy ale slyszalam ze skleja. Chociaz nie wiem bo nie testowalam. Do klasycznego high impactu czesto wracam. Nie daje efektu teatralnego ale ladnie podkresla i rozdziela rzesy. Nie podraznia, dobrze sie zmywa.
no to już nie wiem, który wypróbować
Navada pisała, ze ten podkręcający trochę źle się zmywa...

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
High Impact to z tego co pamiętam też był bardzo przyzwoity tusz ale teraz jestem uzależniona od Lash Powera, od demakijażu tego tuszu, od efektu wydłużenia rzęs i świetnego podkręcenia (już kilka opakowań zużyłam i doszłam do wprawy) ubóstwiam

Dziewczynki!
Klientkom Sephor, Douglasów, Marionnaudów itp życzę w końcu spadku cen!!! i zawsze udanych zakupów!
Konsultantkom i Sprzedającym życzę samych miłych i nieupierdliwych klientów!
A wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt!!!
czyli najukochańszy to Lash Power?
zaraz poczytam o nim...
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 18:38   #659
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Promocja w Sephorze

Mnie kusi przetestowanie tuszu YSL. Najchetniej tego nowego singulier. Kiedys pomalowalam sobie nim rzesy w sephorze ale po pierwsze ciezko sie zmywal a po drugie troche sie obsypywal. I teraz juz sama nie wiem. A nie wiecie moze czy te blyszczyki i szminki YSL, ktore sa teoretycznie z nowej kolekcji zostana wycofane jak wejdzie nastepna kolekcja? Bo bardzo lubie szminko blyszczyk gloss volupte i boje sie ze zniknie
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 20:32   #660
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez an.ka Pokaż wiadomość
ja używam teraz zachwalanego na KWC Couvrance Correcteur Avene - jak dla mnie za mało kryje - mimo że zbliżam się do 30-tki mam nadal problemy z trądzikiem, więc myślę, że DW lepiej się sprawdzi I DW na dłużej mi matował twarz.
O! Czyli coś dla mnie Właśnie myślałam o tym fluidzie Avene ..
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:48.