Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-17, 19:12   #721
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
gdyby nie moja notoryczna nieumiejęŧność robienia interesów też w sumie moglabym tak robic biorąc pod uwagę że pracuje w sfeminizowanej instytucji licznej dosyć ...
a ja tylko kuszę i sama zamawiam i jeszcze stresy przezywam jak komus zamawiam
mam przynieśc w piątek wszystkie cienie EDM bo wycieczka będzie oglądac i pomysli zreszta że jestem nienormalna - przecież nie wiedza że to w miarę standartowy zbiorek
właśnie dlatego nie robię zbiorowych. Zeszłabym na zawał
A Ty to jeszcze stratna jesteś, bo na około rozdajesz
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 19:17   #722
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Winylu ja bym w życiu koleżankom z pracy nie mogła sprzedawać drożej kosmetyków...Koleżanki to koleżanki zawsze coś pomogą i załatwić albo coś innego - pewnie nawet nie wiemy kiedy mogą nam pomóc, a ja bym miała od nich opłaty za kosmetyki ściągać Z resztą ja tutaj tylko z Pranie się widziałam i tak na dobrą sprawę teoretycznie obcym mi osobom załatwiam kosmetyki i jest to dla mnie przyjemność I nie wyobrażam sobie jakichś opłat nakładać Jakbym chciała biznesy kręcić to allegro przecież jest
no własnie, ale widocznie trafia na takie osoby, które są kompletnie nieświadome i dają na sobie zarobić mnie zszokowało, że ktoś mógł w ogóle na taki pomysł wpaść

ja też bym chciała instruktarz makijażowy czy to gdzies ogolnie dostępne czy tylko dla wybrańców?
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 19:19   #723
unhumblee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 273
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Jeszcze trochę, a strach będzie Wam "wtajemniczonym" zadać pytanie... A ani leń ze mnie, ani wyszukiwarek sie nie boje...
unhumblee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 19:20   #724
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
właśnie dlatego nie robię zbiorowych. Zeszłabym na zawał
A Ty to jeszcze stratna jesteś, bo na około rozdajesz
najbardziej to na zdrowiu jak musze iśc na pocztę hehe
btw poslałam dzis reszte próbek - duza partia poszła w poniedziałek powinna już dzis/jutro być, ta poszla popołudniu więc prosze koło piatku wyglądać listonosza (i jak znikne z forum to znaczy że mnie "zamkli" za dystrybucję prochu)
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow

Edytowane przez jmw
Czas edycji: 2009-06-17 o 19:22
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 19:22   #725
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez unhumblee Pokaż wiadomość
Jeszcze trochę, a strach będzie Wam "wtajemniczonym" zadać pytanie... A ani leń ze mnie, ani wyszukiwarek sie nie boje...
co masz na myśli?
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 19:23   #726
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez unhumblee Pokaż wiadomość
Jeszcze trochę, a strach będzie Wam "wtajemniczonym" zadać pytanie... A ani leń ze mnie, ani wyszukiwarek sie nie boje...
nie no, aż takie straszne nie jesteśmy po prostu czasem ciężko na te same pytania 10 razy odpowiadać
Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
najbardziej to na zdrowiu jak musze iśc na pocztę hehe
btw poslałam dzis reszte próbek - duza partia poszła w poniedziałek powinna już dzis/jutro być, ta poszla popołudniu więc prosze koło piatku wyglądać listonosza (i jak mnie znikne z forum to znaczy że mnie "zamkli" za dystrybucję prochu)
(
Dziękuję w takim razie wypatruję listonosza
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 19:29   #727
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Agabil w pierwszej czesci watku wkleila mi zdjecia jak mam malowac lekko opadajacą powiekę i kilku innym osobom tez, wklejalysmy oczy wlasne
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-17, 19:33   #728
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Agabil bardzo Ci dziekuje za lekcje makijazu internetową, niby kilka wskazowek, tylko ale dzis zrobilam ladny neutralny makijaz oka, dalam ciemny brąz tam gdzie kazalas i roznica jest duza jak dla mnie Ideal to pewno nie jest, ale mnie zadowala. W podziece leci do Ciebie pure luxe, prosze nimi cos zmalowac i na makijaze dac
jej, dziękuję kochana

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
właśnie, Aguś a kiedy będą te wskazówki dotyczące cieniowania i modelowania twarzy na wizażu ?
Dominko słońce nie wiem, ja wysłałam całkiem dawno tę lekcję, to juz zalezy od redakcji kiedy ją umieści, niestety. Wysłałam ją jeszcze przed oczami więc nieco się dziwię że one były pierwsze. Trzeba czekać
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 19:33   #729
unhumblee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 273
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

W takim razie doceniam i dziekuję Dominka za tą "jedenastą" wskazówkę pozostaje mi ciepliwie czekać i liczyć na to, że nic nie wyciągną z mojego portfela
unhumblee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 20:46   #730
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

ja to w ogole bardzo chetnie "oddalabym sie" w lapki agabil czy cahty. ostatnio co probuje jakos sensownie wykonac makijaz oka, to scieram. szczegolnie jesli chodzi o ciemniejsze kolory... jak probuje wyciagnac do gory bardziej to zepsuje zaraz...
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 20:59   #731
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
ja to w ogole bardzo chetnie "oddalabym sie" w lapki agabil czy cahty. ostatnio co probuje jakos sensownie wykonac makijaz oka, to scieram. szczegolnie jesli chodzi o ciemniejsze kolory... jak probuje wyciagnac do gory bardziej to zepsuje zaraz...
z ust mi to wyjęłaś
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-17, 21:05   #732
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

no właśnie ja też tak mam Jakieś plamy mi wychodzą i w oógle śmiesznie to wygląda
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 21:27   #733
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

niby rozcieram ale nie zawsze mi to dobrze wychodzi w efekcie. moze w koncu sie naucze
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 21:28   #734
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

i ja i ja!!!! chętnie bym zobaczyła jak mogę się naprawdę pomalować. Zawsze tak jakoś intensywnie mi wychodzi. I ciągle tak samoooooo, no nuda. Ale dzięki cudowi Dominiki nabrałam chęc na granatowy cień...a tak tylko beże i brązy do tych niebieskich oczu.... przydałoby się naprawdę jakies dobre poprowadzenie za rękę i pomalowanie tak z sercem a nie jak na stołku w drogerii (nigdy się nie odważyłam, bo bałam sie, że nie będę miała jak wrócic do domu jak mi co zmajstruje, bo ja na podwórko nie wyjdę jak oczy nieprzykryte). Chcę odmiany!!!!! HELP, HILFE, PAMOCY

edit:
ups< zapomniałam,ze odkryłam niedawno fiolet i róż!

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2009-06-17 o 21:30
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 21:45   #735
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
i ja i ja!!!! chętnie bym zobaczyła jak mogę się naprawdę pomalować. Zawsze tak jakoś intensywnie mi wychodzi. I ciągle tak samoooooo, no nuda. Ale dzięki cudowi Dominiki nabrałam chęc na granatowy cień...a tak tylko beże i brązy do tych niebieskich oczu.... przydałoby się naprawdę jakies dobre poprowadzenie za rękę i pomalowanie tak z sercem a nie jak na stołku w drogerii (nigdy się nie odważyłam, bo bałam sie, że nie będę miała jak wrócic do domu jak mi co zmajstruje, bo ja na podwórko nie wyjdę jak oczy nieprzykryte). Chcę odmiany!!!!! HELP, HILFE, PAMOCY

edit:
ups< zapomniałam,ze odkryłam niedawno fiolet i róż!
A Atojka próbowała Leaps&Bounds EDM ? Śliczny zielony cień dla łosi makijażowych - naprawde śliczny Zachwycam się też Southern Belle - bo jest taki delikatny koralowy - ale bardzo delikatny i ma złote drobinki ślicznie wyglada Nadaje się i na róż A chcą go wycofać Szkoda, że już nie ma minisów - ja sie za szybko nudzę Cieniami żeby kupić BIG

Dodam, że ja zaczynam pracować nad makijażem powoli powoli ale równie chętnie poddałabym się naszym makijażowym guru Cathy jest gdzies niedaleko

Ktoś się tu zna na obróbce zdjęć takiej podstawowej, bo mam zdjęcie od fotografa na dyplom i wyglądam tak, że mi się nie podoba. A fotograf znowu mnie w balona zrobił i nic nie pokombinował przy fotce ani troche...
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 22:14   #736
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

kto? Ja???? nie no jasne,że nie, bo ja jestem taka, że jak się uprę to w kółko to samo, i we wszystkim innym mi źle choćbym chciała. No nie mam bo nie lubie, a w zasadzie nie umiem bo nie mam. i nie wiem czy bym dobrze wygladała nie sztucznie, aż wyciągam baterie z kontaktu i idę zdjęcie oka trzaskać, bo zmyte. A kolor tęczówki mam cos pomiędzy happy go lucky a baby sitter i zdecydowanie mi w niebieskościach po prostu babsko rusko

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

ja obróbki takie podstawowe i tylko takie umiem w programie od aparatu canona (ale lepszy program był w samsungu)

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

a tu pytanie z serii głupich; jak wkładacie linki w tekście i nazywacie go jakoś ((np. tu, to, tutaj itp)
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 22:29   #737
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Ktoś się tu zna na obróbce zdjęć takiej podstawowej, bo mam zdjęcie od fotografa na dyplom i wyglądam tak, że mi się nie podoba. A fotograf znowu mnie w balona zrobił i nic nie pokombinował przy fotce ani troche...
Jak chcesz to jutro wieczorem mogę Ci coś pokombinować, wcześniej niestety nie będę miała jak

Ja jakiś czas temu zrobiłam sobie zdjęcie do paszportu na którym wyglądam jak z jakiejś kroniki policyjnej

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
kto? Ja???? nie no jasne,że nie, bo ja jestem taka, że jak się uprę to w kółko to samo, i we wszystkim innym mi źle choćbym chciała. No nie mam bo nie lubie, a w zasadzie nie umiem bo nie mam. i nie wiem czy bym dobrze wygladała nie sztucznie, aż wyciągam baterie z kontaktu i idę zdjęcie oka trzaskać, bo zmyte. A kolor tęczówki mam cos pomiędzy happy go lucky a baby sitter i zdecydowanie mi w niebieskościach po prostu babsko rusko

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

ja obróbki takie podstawowe i tylko takie umiem w programie od aparatu canona (ale lepszy program był w samsungu)

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

a tu pytanie z serii głupich; jak wkładacie linki w tekście i nazywacie go jakoś ((np. tu, to, tutaj itp)
Ja też tylko brązy i beże Teraz chcę coś z zieleniami pokombinować ale znając mnie skończy się na testach domowych
I też beż umalowanych oczu (tzn. u mnie to w sumie bez pełnego makijażu) nie wyjdę nawet na podwórko Nawet śmieci nie wyrzucę jeśli jestem nie umalowana A ileż to ja razy nie otworzyłam przez to listonoszowi Tia żebym ja chociaż ładnie w tym makijażu wyglądała Ostatnio zdjęcia porobiłam żeby tu wstawić, ale jak się na nich obejrzałam to zwątpiłam Pomyślałam tylko: Jezu ale ja brzydka jestem. I zaczęłam TŻ-ta dopytywać jak ja mogę mu się podobać...

Linki wstawia się wpisując słowo które ma odsyłać do linku, zaznaczając je myszką i klikając w edytorze nowych postów ikonkę pokazującą ziemię z takim znaczkiem jajowatym (ale wyjaśniłam o który znaczek chodzi jakoś mi słowa odpowiedniego brakuje ) i tam w okienku które wyskoczy wklejając linka. Mam nadzieję że coś zrozumiałaś z moich pokrętnych tłumaczeń
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic

Edytowane przez agusia_1
Czas edycji: 2009-06-17 o 22:30
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 22:38   #738
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Jak chcesz to jutro wieczorem mogę Ci coś pokombinować, wcześniej niestety nie będę miała jak

Ja jakiś czas temu zrobiłam sobie zdjęcie do paszportu na którym wyglądam jak z jakiejś kroniki policyjnej



Ja też tylko brązy i beże Teraz chcę coś z zieleniami pokombinować ale znając mnie skończy się na testach domowych
I też beż umalowanych oczu (tzn. u mnie to w sumie bez pełnego makijażu) nie wyjdę nawet na podwórko Nawet śmieci nie wyrzucę jeśli jestem nie umalowana A ileż to ja razy nie otworzyłam przez to listonoszowi Tia żebym ja chociaż ładnie w tym makijażu wyglądała Ostatnio zdjęcia porobiłam żeby tu wstawić, ale jak się na nich obejrzałam to zwątpiłam Pomyślałam tylko: Jezu ale ja brzydka jestem. I zaczęłam TŻ-ta dopytywać jak ja mogę mu się podobać...

Linki wstawia się wpisując słowo które ma odsyłać do linku, zaznaczając je myszką i klikając w edytorze nowych postów ikonkę pokazującą ziemię z takim znaczkiem jajowatym (ale wyjaśniłam o który znaczek chodzi jakoś mi słowa odpowiedniego brakuje ) i tam w okienku które wyskoczy wklejając linka. Mam nadzieję że coś zrozumiałaś z moich pokrętnych tłumaczeń
O super to Ci coś podeślę Jutro nie ma problemu Może być nawet do końca weekendu
:dzie kuje:


Nie wolno się pytać TZ jak ja Ci sie mogę jeszcze podobać Też mi się zdarza - głupie to jest jak FIX ( nie jak FOX ) Tż i tak dużo rzeczy nie widzi albo przymyka na to oko
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 22:59   #739
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Linki wstawia się wpisując słowo które ma odsyłać do linku, zaznaczając je myszką i klikając w edytorze nowych postów ikonkę pokazującą ziemię z takim znaczkiem jajowatym (ale wyjaśniłam o który znaczek chodzi jakoś mi słowa odpowiedniego brakuje ) i tam w okienku które wyskoczy wklejając linka. Mam nadzieję że coś zrozumiałaś z moich pokrętnych tłumaczeń
ufff jak dobrze ze wiem jak to sie robi - bo Twojego nie łapię coś malo lotna jestem ostatnio
ja robie tak [ url = adres ] tekst [ / url ] bez spacji to wszytsko
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow

Edytowane przez jmw
Czas edycji: 2009-06-17 o 23:03
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-17, 23:09   #740
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
O super to Ci coś podeślę Jutro nie ma problemu Może być nawet do końca weekendu
:dzie kuje:


Nie wolno się pytać TZ jak ja Ci sie mogę jeszcze podobać Też mi się zdarza - głupie to jest jak FIX ( nie jak FOX ) Tż i tak dużo rzeczy nie widzi albo przymyka na to oko
Nie jeszcze a tak w ogóle, jak kiedykolwiek mogłam mu się podobać
No ale on twierdzi że teraz bardziej mu się podobam niż na początku naszego związku albo zanim zaczęliśmy ze sobą być Ja mu na to odpowiadam że po protu teraz patrzy na mnie wzrokiem zakochanego mężczyzny

Ale serio jakąś taką niewymiarową mam twarz, szczególnie widzę to właśnie na zdjęciach Oczy wyłupiaste, nos jakiś pofalowany, twarz zrobiła mi się w ostatnich latach z owalnej kwadratowa, brwi są w fazie odrastania już ze 4 lata i nie mogę ich do porządku doprowadzić w związku z czym są krzywe... długo by wymieniać, jedyne chyba co lubię to usta

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
ufff jak dobrze ze wiem jak to sie robi - bo Twojego nie łapię coś malo lotna jestem ostatnio
ja robie tak [ url = adres ] tekst [ / url ] bez spacji to wszytsko
Czyli to samo W edytorze tak samo to wygląda tylko wszystko robi się za nas automatem hehe
A może tak by zrobić kurs obrazkowy?
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic

Edytowane przez agusia_1
Czas edycji: 2009-06-17 o 23:11
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 23:16   #741
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Nie jeszcze a tak w ogóle, jak kiedykolwiek mogłam mu się podobać
No ale on twierdzi że teraz bardziej mu się podobam niż na początku naszego związku albo zanim zaczęliśmy ze sobą być Ja mu na to odpowiadam że po protu teraz patrzy na mnie wzrokiem zakochanego mężczyzny

Ale serio jakąś taką niewymiarową mam twarz, szczególnie widzę to właśnie na zdjęciach Oczy wyłupiaste, nos jakiś pofalowany, twarz zrobiła mi się w ostatnich latach z owalnej kwadratowa, brwi są w fazie odrastania już ze 4 lata i nie mogę ich do porządku doprowadzić w związku z czym są krzywe... długo by wymieniać, jedyne chyba co lubię to usta
No widzisz, z Twojej wypowiedzi wynika, że jakby nie było lustra, nie było zdjęć to miałabyś to w Ja tu już od kilku dni się publicznie wkurzam na swoją cerę, a dziś stwierdziłam, że mam to gdzieś... i nie będę uzależniać swojego samopoczucia od tego jak wyglądam Czasami jak sobie patrzę na czyjąś cere to sobie tak myśle po cichu, że chciałabym mieć taką ... a potem sobie myślę, że są pewnie osoby, które chciałyby mieć taką jak ja - problematyczną ale choć taką ... i dochodzę do wniosku , że nie ma się co martwić

Rozśmieszyła mnie dziś Dominika bo coś mówiła o kącikach ust, i że ma skierowane w dół. Kiedyś oglądałam filmik NLP jak Grzesiak mówił, że nie ma się co martwić, i że trzeba się cieszyć życiem i się śmiać i jak nam się nie będzie chciało uśmiechać to mamy sobie przywołać obraz starszych pań, którym kąciki ust opadły do brody i natychmiast się uśmiechniemy. Coś w tym jest, jak jadę metrem, autobusem tramwajem i widzę taką babcię to od razu chce mi się śmiać

Edytowane przez foxxxy
Czas edycji: 2009-06-17 o 23:20
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 23:23   #742
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

czyli tak?

juhuuuuuu udało się!!! ale mi się podoba, o gracias panie i panienki!!!!

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2009-06-17 o 23:24
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 23:26   #743
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
czyli tak?

juhuuuuuu udało się!!! ale mi się podoba, o gracias panie i panienki!!!!
Halo Halo Mietku

Halo Halo Franku

Mission Accomplished
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 23:27   #744
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

dlatego właśnie tak lubię swoje zdjęciaczarnobiałe!!!! nic nie widać!
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 23:32   #745
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
No widzisz, z Twojej wypowiedzi wynika, że jakby nie było lustra, nie było zdjęć to miałabyś to w Ja tu już od kilku dni się publicznie wkurzam na swoją cerę, a dziś stwierdziłam, że mam to gdzieś... i nie będę uzależniać swojego samopoczucia od tego jak wyglądam Czasami jak sobie patrzę na czyjąś cere to sobie tak myśle po cichu, że chciałabym mieć taką ... a potem sobie myślę, że są pewnie osoby, które chciałyby mieć taką jak ja - problematyczną ale choć taką ... i dochodzę do wniosku , że nie ma się co martwić

Rozśmieszyła mnie dziś Dominika bo coś mówiła o kącikach ust, i że ma skierowane w dół. Kiedyś oglądałam filmik NLP jak Grzesiak mówił, że nie ma się co martwić, i że trzeba się cieszyć życiem i się śmiać i jak nam się nie będzie chciało uśmiechać to mamy sobie przywołać obraz starszych pań, którym kąciki ust opadły do brody i natychmiast się uśmiechniemy. Coś w tym jest, jak jadę metrem, autobusem tramwajem i widzę taką babcię to od razu chce mi się śmiać
Ty to się lepiej nie śmiej z tych Pań :P Jeszcze trochę a będziemy przekopywać internet w poszukiwaniu wskazówek jak zatrzymać ten proces opadania Niestety grawitacja nasz wróg
Ja już jakby co zaczęłam gromadzić materiały o Facial Flex

Brawo Atoju

Foxxy też uwielbiam Ani Mru Mru Szczególną sympatią darzę przede wszystkim ich Tofika

Ludożerka chce cukierka!!!!
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 23:35   #746
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

NIESTETY tym razem nie udało mi się znaleźć odpowiedniego linka, nie ma tego boskiego skeczu...
dziubaski, no ale to

---------- Dopisano o 00:35 ---------- Poprzedni post napisano o 00:33 ----------

czego to się człowiek na stare lata nie nauczy o sobie nie dowie....
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 23:36   #747
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
dlatego właśnie tak lubię swoje zdjęciaczarnobiałe!!!! nic nie widać!
EEE tam i tak coś wtedy widać
Ja na swoim czarno-białym zdjęciu z dowodu wyglądam jak ruska d... (przepraszam za wyrażenie i obrazę Rosjanek )
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 23:41   #748
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Grawitacja to wróg photoshopa Już nie wiem czy tu prawiłam coś temat zmarszczek Uważam, że pokazują na twarzy emocje i trzeba je kochać Zmarszczki są urocze Nie wiem jak można się tak wybotoksować i wszystkie emocje z siebie ściągnąć

Atoja nic nie widzę

Wizyta Księdza Moje ulubione
http://www.youtube.com/watch?v=IFVxkHV1ieA
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-17, 23:49   #749
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
ja to w ogole bardzo chetnie "oddalabym sie" w lapki agabil czy cahty. ostatnio co probuje jakos sensownie wykonac makijaz oka, to scieram. szczegolnie jesli chodzi o ciemniejsze kolory... jak probuje wyciagnac do gory bardziej to zepsuje zaraz...
w łapki Agi to ja sama bym się chętnie oddała i to bardzo chętnie A w moje szczerze nie polecam, bo ja zbyt duże skłonności eksperymentatorskie posiadam i nie zawsze się to kończy dobrze dla ewentualnej modelki
A co do ścierania się ciemniejszych cieni ( i nie tylko ciemnych) - duże znaczenie ma też baza pod cienie, coby chwytała te pyłki. Na gołej powiece znacznie bardziej trzeba uważać z machaniem pędzlem, zwłaszcza jeżeli chodzi o niektóre cienie. A poza tym, jak już jest ślicznie porozcierane i kolor nam gdzieś uciekł lekko, to zawsze możemy go dołożyć jeszcze raz
Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Dodam, że ja zaczynam pracować nad makijażem powoli powoli ale równie chętnie poddałabym się naszym makijażowym guru Cathy jest gdzies niedaleko
Ktoś się tu zna na obróbce zdjęć takiej podstawowej, bo mam zdjęcie od fotografa na dyplom i wyglądam tak, że mi się nie podoba. A fotograf znowu mnie w balona zrobił i nic nie pokombinował przy fotce ani troche...
hi hi jak nie ma guru w pobliżu, to i cathy dobra
a serio- daleko do mnie to Ty nie masz, więc jak już się ogarniesz nieco i oddechu złapiesz, to zapraszam nad zalew letnią porą.. Oj, jak ja Cię dorwę w swoje łapy, to odechce Ci się takich pomysłów ;D
a co trza przy tej fotce pomajstrować

dziewczyny, niebawem pewnie pokuszę się o jakiegoś stepa, ale tylko na moim blogu będzie dostępny, więc tam Was zaproszę, bo tak całkiem publicznie tutaj to chyba się jeszcze nie pokażę, żeby ogólnej wesołości tych bardziej obeznanych w sztuce makijażowej nie wzbudzić
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 00:12   #750
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
w łapki Agi to ja sama bym się chętnie oddała i to bardzo chętnie A w moje szczerze nie polecam, bo ja zbyt duże skłonności eksperymentatorskie posiadam i nie zawsze się to kończy dobrze dla ewentualnej modelki
A co do ścierania się ciemniejszych cieni ( i nie tylko ciemnych) - duże znaczenie ma też baza pod cienie, coby chwytała te pyłki. Na gołej powiece znacznie bardziej trzeba uważać z machaniem pędzlem, zwłaszcza jeżeli chodzi o niektóre cienie. A poza tym, jak już jest ślicznie porozcierane i kolor nam gdzieś uciekł lekko, to zawsze możemy go dołożyć jeszcze raz

hi hi jak nie ma guru w pobliżu, to i cathy dobra
a serio- daleko do mnie to Ty nie masz, więc jak już się ogarniesz nieco i oddechu złapiesz, to zapraszam nad zalew letnią porą.. Oj, jak ja Cię dorwę w swoje łapy, to odechce Ci się takich pomysłów ;D
a co trza przy tej fotce pomajstrować

dziewczyny, niebawem pewnie pokuszę się o jakiegoś stepa, ale tylko na moim blogu będzie dostępny, więc tam Was zaproszę, bo tak całkiem publicznie tutaj to chyba się jeszcze nie pokażę, żeby ogólnej wesołości tych bardziej obeznanych w sztuce makijażowej nie wzbudzić
Guru to my tu mamy kilka I jedno z nich Cathy się zwie
Lato, zalew , dobrze brzmi Aaa i makijaż

Kiedys poszlam na makijaz na studniowke pierwszy raz w zyciu i mowie, ze ma byc lekko i wieczorowo, ale zeby sie ze mnie tynk nie sypal... Myslalam, ze padne jak sie w lustrze zobaczylam i kazalam to zmywac i zrobic wersje light Nie zebym jakas nadwrazliwa byla ale to bylo przegiecie, az mi powieki pociezaly, jakies paćki a nie ładnie nałożony cien, MASAKRA

Na fotce załapalam się z dniami dobrej cery foxxxy wiec nie jest tak zle, ale jakby ktos mial ochote cos pomajstrowac i mnie upieknic to ja czekam
Juz Aga sie zaoferowała Nie pogardze roznymi wersjami
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:03.