Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-17, 19:58   #1861
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Andzia1971 Pokaż wiadomość
Jak myślicie, który korektor byłby lepszy pod podkład Fairly Light Neutral : Clear czy Multi-Tasking (a może jednak inny) ? Mam sporo przebarwień/plam po trądziku.
Może któraś z Was używa takiego podkładu i mogłaby mi podpowiedzieć jaki kolor przyda mi się do lekko opalonej twarzy.
Wydaje mi się, że oba będą pasować, ale multi-tasking jest bardziej uniwersalny. Zastosujesz go na przykład też pod oczy, co z clear raczej ci się nie uda. Clear za to ma przyjaźniejszą, bardziej kremową formułę.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 20:16   #1862
raus
Raczkowanie
 
Avatar raus
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 272
GG do raus
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

czy aby przypadkiem te zestawy nie są jeszcze tańsze??
UTOPIA i kolekcja fioletów wydają się tańsze niż jakiekolwiek mniejsze zestawy...kosztują teraz 29 i 21$


i teraz dopiero zaczęły mnie kusić...
__________________
dbam o włosy (Jantar)
dbam o cerę (minerały, Himalaya Herbals Antisceptic)
dbam o siebie (Chodakowska, Michaels, Mel B)

raus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 20:19   #1863
Marayah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 15
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

czytałam pierwszą stronę. Ale nie rozumiem tego, że jak wejdę w "try my free" to tam są albo 3 róże albo 4 podkłady w zestawie i każdy zestaw kosztuje 5$
Marayah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 20:20   #1864
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez karolamaria89 Pokaż wiadomość
Witam,
mam takie pytanie czy buttered tan o-glo i intensive różnią się jeżeli chodzi o kolor, bo mam o-glo probkę i ma idealny odcień ale wolałabym formule intensive ale nie chce zeby byl ciemniejszy.
ja mam oba i jutro sprawdzę
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 20:20   #1865
nalewka-an
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 16
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Hej,piszę ponownie bo wczesniej nie dostałam odpowiedzi

Interesują mnie podkłady w formule intensive,ale nie wiem jaki wybrać kolor Z max factora lasting performance idealny był dla mnie 106 natural beige, a z revlona colorstay 220 natural beige, może któraś z Was ma podobną karnację i służyłaby poradą Z góry dziękuję i zaznaczam,ze przeszukałam wątek pod katem Revlona i Max factora,porównywarkę kolorów i niestety nie znalazłam ratunku
__________________
.
nalewka-an jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 20:26   #1866
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez nalewka-an Pokaż wiadomość
Hej,piszę ponownie bo wczesniej nie dostałam odpowiedzi

Interesują mnie podkłady w formule intensive,ale nie wiem jaki wybrać kolor Z max factora lasting performance idealny był dla mnie 106 natural beige, a z revlona colorstay 220 natural beige, może któraś z Was ma podobną karnację i służyłaby poradą Z góry dziękuję i zaznaczam,ze przeszukałam wątek pod katem Revlona i Max factora,porównywarkę kolorów i niestety nie znalazłam ratunku
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...75&postcount=8 z biblioteki...
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 20:55   #1867
Marayah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 15
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

nalewka-an ja używałam takich samych podkładów jak Ty- Max Factor 106 i Revlon 220 z EDM dobrze wygląda na mnie OLIVE- neutral i do tego róż nick nack czy coś takiego.

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Proszę was dziewczyny, pomóżcie mi ...
Marayah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-17, 21:31   #1868
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Marayah Pokaż wiadomość
czytałam pierwszą stronę. Ale nie rozumiem tego, że jak wejdę w "try my free" to tam są albo 3 róże albo 4 podkłady w zestawie i każdy zestaw kosztuje 5$
Zestawy próbek są narzucone odgórnie, nie można dowolnie dobierać formuł ani kolorów. Co do ceny, wydaje mi się, że wszystko wyjaśnione jest w pierwszych dwóch postach:

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Zestawy try me kit:
  • Zestawy są darmowe (koszt 1 cent plus przesylka), przy składaniu zamówienia zniżka jest automatycznie naliczana mimo że wcześniej pokazuje się cena 5USD. Jedynym ponoszonym przez nas kosztem jest koszt przesyłki.
  • do każdego zamówienia można dodać jeden darmowy kit, za pozostałe naliczany jest koszt 5USD
  • kity zachęcają do testowania: nowych kolorów podkładów połączonych w zestawy według jasności, zestawów róży, korektorów (obecnie nie ma ich w ofercie), pudrów.
Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Jeśli nie jesteś pewna który zestaw wybrać, wstaw zdjęcie bez makijażu w dziennym świetle przedstawiające kawałek twarzy oraz szyję, na pewno pomożemy. Możesz też od razu wziąć kilka zestawów próbek (pierwszy kosztuje 1 cent, zostanie to zaktualizowane przy składaniu zamówienia- pokaże się discount od ceny, kolejne kosztują 5USD).

Koszt wysyłki Try Me- Free:
  • przy jednym darmowym (1 cent) zestawie-First Class Mail International Package $3.53
  • przy dwóch zestawach: darmowym (1 cent) i płatnym: First Class Mail International Package $5.21 (+cena zestawow czyli razem za dwa kity $11,22)
  • przy trzech, jednym darmowym (1 cent) i dwóch płatnych: First Class Mail International Package $6,89 (wraz z ceną zestawów: $16,90)
  • czyli bardziej ekonomiczną opcją jest zrobienie kilku zamówień z darmowym kitem ponosząc jedynie koszty wysyłki. Wtedy za dwa zestawy płacimy dwa razy koszty przesyłki czyli $7,06 a za trzy $10,59)
Jedno uaktualnienie: zestawy próbek korektorów obecnie dostępne. Nie ma za to zestawów cieni do oczu.
arat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 22:01   #1869
aniazett
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: połupin lubuskie
Wiadomości: 24
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Dziewczyny ja mam małe pytanie odnośnie doboru podkładu. obecnie używam EDM ligt neutral (intensive) i jak się lekko opalę beige neutral (intensive),a chcialabym zamówić jakieś próbki z innych firm np. lucy minerals, lumiere, silk naturals, meow, pixie cosmetics czy też egm. Co mi radzicie? Który odcień? Może któraś z Was tez używa tych odcieni z EDM? Bardzo proszę o radę
aniazett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 23:23   #1870
Marayah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 15
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

no już rozumiem ale musiałam troszkę poszperać po stronie i popróbować. Jak się nie zna angielskiego to trochę ciężko ale już dałam radę a powiedzcie mi jeszcze co to jest "Qty" ? tam się coś w okienko wpisuje i za tym okienkiem jest "add to card". To jest jak się wejdzie na produkt i tam po prawej stronie.
Marayah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 23:26   #1871
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Marayah Pokaż wiadomość
no już rozumiem ale musiałam troszkę poszperać po stronie i popróbować. Jak się nie zna angielskiego to trochę ciężko ale już dałam radę a powiedzcie mi jeszcze co to jest "Qty" ? tam się coś w okienko wpisuje i za tym okienkiem jest "add to card". To jest jak się wejdzie na produkt i tam po prawej stronie.
IlośćJeżeli tak słabo Ci idzie z angielskim to proponuję podłączyć się do grupowych zamówień, będziesz pewna że wszystko jest ok
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-17, 23:36   #1872
Marayah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 15
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

a mam jeszcze takie pytanko: jak wy płacicie za zakupy? z tego co się zorientowałam, PayPal sobie nalicza chyba jakąś prowizję od przelewu ze zmianą waluty.

---------- Dopisano o 00:36 ---------- Poprzedni post napisano o 00:35 ----------

a i dzięki za pomoc
Marayah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 23:39   #1873
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Marayah
a mam jeszcze takie pytanko: jak wy płacicie za zakupy? z tego co się zorientowałam, PayPal sobie nalicza chyba jakąś prowizję od przelewu ze zmianą waluty.
A ja nie zauważyłam żeby coś naliczał
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 23:42   #1874
Marayah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 15
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

"Płacenie w systemie PayPal: Płacąc za zakupy w systemie PayPal, nie ponosisz żadnych opłat. Jedynym wyjątkiem są transakcje obejmujące przeliczenie walut."
"Płatności w obcych walutach: Jeśli dokonujesz transakcji, która obejmuje przeliczenie waluty, zastosowany zostanie detaliczny kurs wymiany walut, który jest aktualizowany na podstawie warunków rynkowych. Kurs ten może nieco różnić się od kursów podawanych w gazetach lub portalach internetowych i zawiera opłatę w wysokości 2,5%. Przykładem takiej transakcji jest płatność za zakupy w obcej walucie, nawet jeśli w saldzie konta PayPal nie ma pieniędzy, realizowana za pomocą karty kredytowej. Podobna sytuacja to wypłata pieniędzy na rachunek bankowy zainicjowana w obcej walucie. "
Marayah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 23:49   #1875
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

To nie jest watek o serwisie PayPal, prosze sie trzymac meritum watku Jap:
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 09:43   #1876
Mona Liza
Raczkowanie
 
Avatar Mona Liza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Museum Star
Wiadomości: 162
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Wszystko co dobre, się kiedyś kończy... Dziewczyny szukam zamiennika koloru Fairly Summer Intesive Wiedzę, że został wycofany, ale nie wiem który kolor jest najbardziej zbliżony. Nie znalazłam nic w wyszukiwarce, sprawa jest pilna, mam już ostatki podkładu w pudełeczku. Proszę o pomoc
Mona Liza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 13:28   #1877
tasty tini
Raczkowanie
 
Avatar tasty tini
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 283
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Hej !
Najpierw ładnie się witam- i pewnie niebawem zasilę wątek, bo właśnie czekam na moje pierwsze EDM.
Mam również od razu pytanie- mam raczej ładną buzię, bez problemów (może troszkę się świeci w ciągu dnia)- jedyny mój problem to czerwienienie, jak patrzę na zdjęcia i imprez czy wakacji to często jest tak, że całe ciało mam brązowe a buzię mega czerwoną. Czy korektor EDM mint jest przeznaczony również do "ogólnego" rozprowadzenia po całej buzi czy nadaje się bardziej do punktowego krycia?
Czy mogę nim opruszać całą buźkę, żeby mi nie psuła dobrego humoru i wyglądu?

Proszę o radę


jeszcze jedno... zamówiłam sypki podkład rozświetlający... jaki pędzel dokupić do niego jak i ewentualnie korektora który bym zamówiła?

Edytowane przez tasty tini
Czas edycji: 2010-05-18 o 13:30
tasty tini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 13:52   #1878
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Dziewczyny Tak sie zastanawiam gdzie oplaca sie bardziej kupic flat topa i pedzelek do korektora na all czy u edm
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 13:58   #1879
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
Dziewczyny Tak sie zastanawiam gdzie oplaca sie bardziej kupic flat topa i pedzelek do korektora na all czy u edm
najtańszy flat top na all kosztuje 29zł z przesylką a w EDMm 10$ ze zniżka 45% - 5,5$ + przesyłka za sztukę pewnie coś ok 2$ (przy zamowieniu zniżkowym na 12 rzeczy) więc chyba rachunek jest prosty...
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-18, 14:54   #1880
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez tasty tini Pokaż wiadomość
Hej !
Najpierw ładnie się witam- i pewnie niebawem zasilę wątek, bo właśnie czekam na moje pierwsze EDM.
Mam również od razu pytanie- mam raczej ładną buzię, bez problemów (może troszkę się świeci w ciągu dnia)- jedyny mój problem to czerwienienie, jak patrzę na zdjęcia i imprez czy wakacji to często jest tak, że całe ciało mam brązowe a buzię mega czerwoną. Czy korektor EDM mint jest przeznaczony również do "ogólnego" rozprowadzenia po całej buzi czy nadaje się bardziej do punktowego krycia?
Czy mogę nim opruszać całą buźkę, żeby mi nie psuła dobrego humoru i wyglądu?

Proszę o radę


jeszcze jedno... zamówiłam sypki podkład rozświetlający... jaki pędzel dokupić do niego jak i ewentualnie korektora który bym zamówiła?
zapraszam do lektury 1. oraz 2. postu i wklepania w wyszukiwarke "mint"
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 17:18   #1881
Gosiaq
Raczkowanie
 
Avatar Gosiaq
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 370
GG do Gosiaq Send a message via Skype™ to Gosiaq
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Hej, zaczęłam się ostatnio interesować kosmetykami mineralnymi ( a propo żeby to wszystko sobie ogarnąć to naprawdę trzeba mieć cierpliwość ), chciałabym spróbować i zamówić sobie próbki, ale nie jestem pewna które z zestawów będą najlepsze. Załączam zdjęcie i proszę o pomoc w dobraniu najodpowiedniejszych kolorów.
Moim zdaniem z tych zestawów:
http://www.everydayminerals.com/store/try-me-free.html najodpowiedniejszy będzie dla mnie Try Me - Base - MEDIUM, ewentualnie fair, sama już nie wiem a sugerowałam się tym: https://wizaz.pl/forum/attachment.php?attachment id=3091437&d=1273322857, mam nadzieje, że ktoś udzieli mi małej rady.

I jeszcze jedno pewnie trochę głupie pytanie, ale jaką konsystencje mają te Base, jak normalny puder prasowany?

Pozdrawiam
Gosiaq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 17:41   #1882
blueey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 55
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cześć dziewczyny! Od niedawna używam EDM-ów i jestem nimi zachwycona, pierwsze próbki nabyłam na allegro ale widzę że zdecydowanie opłaca się zamówić z ich strony...jednak dla mnie ta procedura jest zbyt ciężka....a wiec: kto ma o tym jakieś pojecie i bedzie zamawiał w najbliszy czasie podkłady?


Chętnie sie dołacze do zamowienia))
blueey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 17:45   #1883
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez blueey Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Od niedawna używam EDM-ów i jestem nimi zachwycona, pierwsze próbki nabyłam na allegro ale widzę że zdecydowanie opłaca się zamówić z ich strony...jednak dla mnie ta procedura jest zbyt ciężka....a wiec: kto ma o tym jakieś pojecie i bedzie zamawiał w najbliszy czasie podkłady?


Chętnie sie dołacze do zamowienia))
Więc popatrz na nasze forum zakupowe...
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 17:47   #1884
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Gosiaq Pokaż wiadomość
Hej, zaczęłam się ostatnio interesować kosmetykami mineralnymi ( a propo żeby to wszystko sobie ogarnąć to naprawdę trzeba mieć cierpliwość ), chciałabym spróbować i zamówić sobie próbki, ale nie jestem pewna które z zestawów będą najlepsze. Załączam zdjęcie i proszę o pomoc w dobraniu najodpowiedniejszych kolorów.
Moim zdaniem z tych zestawów:
http://www.everydayminerals.com/store/try-me-free.html najodpowiedniejszy będzie dla mnie Try Me - Base - MEDIUM, ewentualnie fair, sama już nie wiem a sugerowałam się tym: https://wizaz.pl/forum/attachment.php?attachment id=3091437&d=1273322857, mam nadzieje, że ktoś udzieli mi małej rady.

I jeszcze jedno pewnie trochę głupie pytanie, ale jaką konsystencje mają te Base, jak normalny puder prasowany?

Pozdrawiam
Podkłady są sypkie.

Masz buźkę w raczej neutralnym odcieniu, ale na Medium chyba zbyt jasną. Stawiałabym na Lighty. Albo nawet jaśniejsze - Fair.

Edytowane przez 025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Czas edycji: 2010-05-18 o 17:48
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 18:28   #1885
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Dziewczyny, pisałyście, że niezły jest snooze bar jako bronzer.
Czy mogłybyście zrobić mi swatcha?
Potrzebuję go w miarę szybko!
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 18:39   #1886
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pisałyście, że niezły jest snooze bar jako bronzer.
Czy mogłybyście zrobić mi swatcha?
Potrzebuję go w miarę szybko!
jak szybko to jest jeszcze googlarka KLIK

ja za nim nie przepadam...nie bijcie
__________________
Moja wymianka mineralna

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 18:41   #1887
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
jak szybko to jest jeszcze googlarka KLIK

ja za nim nie przepadam...nie bijcie
guglarka właśnie średnio go pokazuje - na każdym zdjeciu inaczej... chciałabym wiedzieć jak wygląda na skórze
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 18:43   #1888
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
guglarka właśnie średnio go pokazuje - na każdym zdjeciu inaczej... chciałabym wiedzieć jak wygląda na skórze
a moze na yt jest jakiś filmik przy jego użyciu ?
Najlepiej jak by na buźce był pokazany
Kiedyś był blog Cathy no ale już go nie ma jak wiadomo
Niestety nie mam już snooze bar bo bym pomogła ....
__________________
Moja wymianka mineralna

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 18:43   #1889
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
a moze na yt jest jakiś filmik przy jego użyciu ?
Najlepiej jak by na buźce był pokazany
Kiedyś był blog Cathy no ale już go nie ma jak wiadomo
Niestety nie mam już snooze bar bo bym pomogła ....
już jest jej blog przywróciła
ale tam niestety tylko zdjęcie w słoiczku
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 18:48   #1890
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
już jest jej blog przywróciła
ale tam niestety tylko zdjęcie w słoiczku
no co ty
przyznam, że już straciłam nadzieję...
napewno ktoś pomoże ...
O ile mnie pamięć nie myli to widziałam go na żywo u Mirelki na buźce i bardzo ładnie się prezentował ja jednak preferuje różowe róże stad brak w moich zbiorach właśnie snooze bar
__________________
Moja wymianka mineralna

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:39.