Brązowowłose farbowane Cz.IV - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-03, 20:06   #1801
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Ja widziałam w sklepie, ale dla mnie produkt na kilka użyć to nie produkt xD nie stac by mnie bylo na kupowanie tego specyfiku co tydzień



Anne ma dobrego fryzjera :P

Dodałam na bloga więcej fotek po orzechowym brązie, ogólnie to chyba zostanę przy tym kolorze...
Piękny kolor i włoski

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Tak myślałam, że od ciebie do mnie przyszło
Specjalnie pchnelam w Twoją stronę
Ja się kisze w robocie a Ty na spacerki będzie chodzic
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 20:08   #1802
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
Piękny kolor i włoski
Dziękuję

A Ty nie dodawałaś dawno zdjęć swoich włosów!

btw. motto mojej małej kuzynki : bez włosów nie byłoby życia
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 20:51   #1803
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
Specjalnie pchnelam w Twoją stronę
Ja się kisze w robocie a Ty na spacerki będzie chodzic
Wiedziałam! Oż ty!

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Dziękuję

A Ty nie dodawałaś dawno zdjęć swoich włosów!

btw. motto mojej małej kuzynki : bez włosów nie byłoby życia
Dlatego żaden facet (no może fryzjer gej) nie zrozumie kobiety jeśli chodzi o włosy. To dla nas tak ważne jak dla nich mieć dużego... Ekhm..

DontSaySorry ładnie ci złapało. Nie boisz się tego wypadania? Mi tez Joanna służyła do czasu. Potem nagle posypało się i u mnie i u mamy.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 21:21   #1804
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Corinna Pokaż wiadomość
mam pytanko. Mam zdjęcie ze starym kolorem włosów ale niestety nie wiem jaki to odcień, z jakiej firmy.. Gdybym pokazała fryzjerowi zdjęcie, zafarbował by mi na ten sam kolor? czy był by problem? posyłam zdjęcie może wy będziecie wiedziały jaki to odcień, ,może któraś z was już posiadała taki odcień? ..
nie mam pojęcia co to za farba i odcień, ale jest świetny

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Ja widziałam w sklepie, ale dla mnie produkt na kilka użyć to nie produkt xD nie stac by mnie bylo na kupowanie tego specyfiku co tydzień

Dodałam na bloga więcej fotek po orzechowym brązie, ogólnie to chyba zostanę przy tym kolorze...
ale tam jest tylko napisane, że na 5 razy ja już użyłam o wiele więcej razy i jeszcze mam ponad połowę buteleczki

ooo ładnie Ci złapało ładny ten orzechowy brąz
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 23:32   #1805
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Hm...... trochę dziwne, bo skąd ta żarówa miałaby być ?? To jest złoty blond, 7,4, z miedzią, nie wychodzi żarówiasty, mimo miedzi, dopiero x,44 daje żarówę. Moja mama robiła drogeryjnym 7,3, Floride, miała taki karmelowo- mleczno czekoladowy , coś jak na opakowaniu.
nie dawno linka wstawialam po farbie wlasnie alfaparf 7,32 wiec kolor bedzie bardzo bardzo podobny do 7,3 https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post35363470
a ja jednak zmieniam kolor ponoc bardziej czekoladowy ma byc 7.35 i 7.53 z tym ze 7.53 ma wiecej czerwieni wiec zamawiam w weekend 7.35 i w poniedzialek farbowanie zdjecia jesli chcecie to wstawie .
A ja prosze jeszcze zdjecia wlosow po 7.31 bo mnie mnie ciekawi
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 23:39   #1806
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

DontSaySorry ten orzechowy brąz taki czerwonawy wychodzi czy tylko tak na zdjęciach wygląda?

Kachula a Ty czym farbowałaś te swoje? ja to dalej mam schizy że mi wszystko czarne wyjdzie

kochane... gdyby Was facet prosił o naturalne włosy do pasa zrobiłybyście to dla niego? ja nie widzę żadnych "ale" do farbowania włosów ale nie wiem co o tym myśleć, wiem, że to kwestia indywidualna, ale ciekawi mnie co zrobiłybyście na moim miejscu

bo powiedział mi żebym zapuściła naturalne włosy do pasa a potem jak będę miała takie długie żebym ścięła grzywkę na prosto, to było trochę dziwne usłyszeć coś takiego...
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 08:50   #1807
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość

Kachula a Ty czym farbowałaś te swoje? ja to dalej mam schizy że mi wszystko czarne wyjdzie

kochane... gdyby Was facet prosił o naturalne włosy do pasa zrobiłybyście to dla niego? ja nie widzę żadnych "ale" do farbowania włosów ale nie wiem co o tym myśleć, wiem, że to kwestia indywidualna, ale ciekawi mnie co zrobiłybyście na moim miejscu

bo powiedział mi żebym zapuściła naturalne włosy do pasa a potem jak będę miała takie długie żebym ścięła grzywkę na prosto, to było trochę dziwne usłyszeć coś takiego...
Farbowałam Londą Color 25 tu możesz przeczytać co i jak i fotki są: http://zwyczajnienic.blogspot.com/20...laty-braz.html

A co do Twojego faceta to jakich animców się na oglądał? Długie, naturalne z prostą grzywką... Jakaś fantazja? Mnie by taka prośba zmobilizowała do szukania jaka jego była tak się nosiła... Ja mam zawsze schizy. Mój na szczęście jednak ma w d... moje włosy Dziwna prośba. Spytaj go skąd nagle taki pomysł i zobacz co wymyśli. Ale ja powiedziałabym, że zobaczymy. Włosy dla mnie są moim małym światem i nie lubię gdy ktoś się do nich wtrąca.

A farbę jakbyś skróciła np do 20min to czarne na pewno nie wyjdą.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2012-08-04 o 09:01
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-04, 09:58   #1808
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
nie dawno linka wstawialam po farbie wlasnie alfaparf 7,32 wiec kolor bedzie bardzo bardzo podobny do 7,3 https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post35363470
a ja jednak zmieniam kolor ponoc bardziej czekoladowy ma byc 7.35 i 7.53 z tym ze 7.53 ma wiecej czerwieni wiec zamawiam w weekend 7.35 i w poniedzialek farbowanie zdjecia jesli chcecie to wstawie .
A ja prosze jeszcze zdjecia wlosow po 7.31 bo mnie mnie ciekawi
I tak go sobie wyobrażałam- mleczna czekolada , Agata, dzięki ! Wychodzi podobnie tak jak mojej mamie 7,3, tylko 7,3 jest bardziej złoty, już jestem pewna, że o ten kolor, jego poziom, mogę być spokojna. Ale spróbuję i 7,3 i 7,32, bo ten jest właśnie czekoladowy.

Czerwieni na włosach unikam jak ognia , jak farba ma jej najmniejszą ilość to mi wychodzi strażacka czerwień, która wypłukuje się do zardzewiałego brązu, moim włosom nie służy

Oczywiście, że chcemy zobaczyć zdjęcia !

Edytowane przez AniaAga
Czas edycji: 2012-08-04 o 09:59
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 10:11   #1809
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
DontSaySorry ten orzechowy brąz taki czerwonawy wychodzi czy tylko tak na zdjęciach wygląda?

Kachula a Ty czym farbowałaś te swoje? ja to dalej mam schizy że mi wszystko czarne wyjdzie

kochane... gdyby Was facet prosił o naturalne włosy do pasa zrobiłybyście to dla niego? ja nie widzę żadnych "ale" do farbowania włosów ale nie wiem co o tym myśleć, wiem, że to kwestia indywidualna, ale ciekawi mnie co zrobiłybyście na moim miejscu

bo powiedział mi żebym zapuściła naturalne włosy do pasa a potem jak będę miała takie długie żebym ścięła grzywkę na prosto, to było trochę dziwne usłyszeć coś takiego...
pomyslałam o tym samym co Kachula, to po pierwsze
po drugie, ja naturalnych bym nie chciała bo są nijakie i czułabym się jak szara mysz wiec żadne namowy nie zdałyby egzaminu
a chyba ważne jest to jak same czujemy się ze sobą
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 10:14   #1810
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
pomyslałam o tym samym co Kachula, to po pierwsze
po drugie, ja naturalnych bym nie chciała bo są nijakie i czułabym się jak szara mysz wiec żadne namowy nie zdałyby egzaminu
a chyba ważne jest to jak same czujemy się ze sobą
Dokładnie- ja określam mój naturalny kolor jako Ciemna Mysz
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 10:25   #1811
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

dziewczyny ale numer
siedzę obecnie z maska na głowie po farbowaniu i powiem Wam że spodziewałam sie trochę innego efektu, jaśniejszego
włosy zrobiły się ciemne po prostu brązowe
nie potrafię ocenić koloru bo są mokre
trudno, przeżyję to jakoś
ale poziomu 7 to nie przypomina
bardziej jak 3-4

apropo farby (szamponu)
nie smierdzi wogóle
konsystencja bardzo płynna
świetnie sie nakłada
przy zmywaniu nie wypadł ani jeden włos

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Dokładnie- ja określam mój naturalny kolor jako Ciemna Mysz
ciemna czy szara, jeden wór

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

pamietacie jak pisałam Wam ze przy odpisywaniu na post nie mam żadnych funkcji edycji tekstu ani buziek??
moj TZ wczoraj usiadł na wizażu, poklikał, pocpykał i mam teraz tak jak Wy
a wystarczyło powiedzieć

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Dziękuję

A Ty nie dodawałaś dawno zdjęć swoich włosów!

btw. motto mojej małej kuzynki : bez włosów nie byłoby życia
przy Tobie nie mam sie czym pochwalić

ale nieźle trafiłaś, dziś farbowałam
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-04, 10:36   #1812
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Farbowałam Londą Color 25 tu możesz przeczytać co i jak i fotki są: http://zwyczajnienic.blogspot.com/20...laty-braz.html

A co do Twojego faceta to jakich animców się na oglądał? Długie, naturalne z prostą grzywką... Jakaś fantazja? Mnie by taka prośba zmobilizowała do szukania jaka jego była tak się nosiła... Ja mam zawsze schizy. Mój na szczęście jednak ma w d... moje włosy Dziwna prośba. Spytaj go skąd nagle taki pomysł i zobacz co wymyśli. Ale ja powiedziałabym, że zobaczymy. Włosy dla mnie są moim małym światem i nie lubię gdy ktoś się do nich wtrąca.

A farbę jakbyś skróciła np do 20min to czarne na pewno nie wyjdą.
ooo jak ciemny brąz to efekt ok, myślałam, że czymś jaśniejszym, stąd ta panika
co do byłej wiem, że miała brązowe włosy do ramion ale ciemniejsze niż ja, falowane lekko, a tak to same jasne blondynki - musiałam już obczaić
w sumie to ja nie wiem co o sobie myśleć, z jednej strony nie lubię jak ktoś mi czegoś "zakazuje" a z drugiej lubię słuchać co zrobić żeby się komuś przypodobać.. to się tak ze sobą gryzie że czuję się wręcz dziwnie...
bo np. mój były to szalał za mną czy miałam włosy czarne za ramiona czy platynowe długości 2cm to było łatwiej
Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
pomyslałam o tym samym co Kachula, to po pierwsze
po drugie, ja naturalnych bym nie chciała bo są nijakie i czułabym się jak szara mysz wiec żadne namowy nie zdałyby egzaminu
a chyba ważne jest to jak same czujemy się ze sobą
właśnie mnie niby najbardziej pasują szarawe kolory, ale mam to samo, to jest takie nudne że szkoda gadać
Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Dokładnie- ja określam mój naturalny kolor jako Ciemna Mysz
moja siostra kupuje myszy dla węży (wybaczcie za taki temat) ale muszę powiedzieć, że określanie naturalek myszą jest 100% trafne
Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
ale nieźle trafiłaś, dziś farbowałam
też czekam na zdjęcia
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 10:52   #1813
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Metaxa, nie jeden , bo jest Jasna Szara Mysz i Ciemna Szara Mysz

Meadow, najważniejsze w jakich TY się czujesz włosach! Tu nie ma co się Tz-towi przypodobywać, ma się podobać TOBIE, to TY jesteś centrum związku a nie facet!!!!!!!
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 10:56   #1814
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Metaxa, nie jeden , bo jest Jasna Szara Mysz i Ciemna Szara Mysz

Meadow, najważniejsze w jakich TY się czujesz włosach! Tu nie ma co się Tz-towi przypodobywać, ma się podobać TOBIE, to TY jesteś centrum związku a nie facet!!!!!!!
mysz to mysz

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
ooo jak ciemny brąz to efekt ok, myślałam, że czymś jaśniejszym, stąd ta panika
co do byłej wiem, że miała brązowe włosy do ramion ale ciemniejsze niż ja, falowane lekko, a tak to same jasne blondynki - musiałam już obczaić
w sumie to ja nie wiem co o sobie myśleć, z jednej strony nie lubię jak ktoś mi czegoś "zakazuje" a z drugiej lubię słuchać co zrobić żeby się komuś przypodobać.. to się tak ze sobą gryzie że czuję się wręcz dziwnie...
bo np. mój były to szalał za mną czy miałam włosy czarne za ramiona czy platynowe długości 2cm to było łatwiej

właśnie mnie niby najbardziej pasują szarawe kolory, ale mam to samo, to jest takie nudne że szkoda gadać

moja siostra kupuje myszy dla węży (wybaczcie za taki temat) ale muszę powiedzieć, że określanie naturalek myszą jest 100% trafne

też czekam na zdjęcia


bedziecie w szoku
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 10:59   #1815
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Kurcze, to dziwne , 7 to nawet nie brąz tak teoretycznie, tylko ciemny blond.....?
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 11:01   #1816
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
kochane... gdyby Was facet prosił o naturalne włosy do pasa zrobiłybyście to dla niego? ja nie widzę żadnych "ale" do farbowania włosów ale nie wiem co o tym myśleć, wiem, że to kwestia indywidualna, ale ciekawi mnie co zrobiłybyście na moim miejscu

bo powiedział mi żebym zapuściła naturalne włosy do pasa a potem jak będę miała takie długie żebym ścięła grzywkę na prosto, to było trochę dziwne usłyszeć coś takiego...
oj nie, ja na pewno bym nie zrobiła czegoś takiego nie lubię swoich naturalnych... oj bardzo nie lubię, a długość do pasa??? to chyba osiągnęłabym ją koło 40 bo teraz mam za zapięcie stanika i one ani drgną dalej nie wiem stanęły w miejscu i stoją...

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
pomyslałam o tym samym co Kachula, to po pierwsze
po drugie, ja naturalnych bym nie chciała bo są nijakie i czułabym się jak szara mysz wiec żadne namowy nie zdałyby egzaminu
a chyba ważne jest to jak same czujemy się ze sobą
o właśnie

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
dziewczyny ale numer
siedzę obecnie z maska na głowie po farbowaniu i powiem Wam że spodziewałam sie trochę innego efektu, jaśniejszego
włosy zrobiły się ciemne po prostu brązowe
nie potrafię ocenić koloru bo są mokre
trudno, przeżyję to jakoś
ale poziomu 7 to nie przypomina
bardziej jak 3-4

apropo farby (szamponu)
nie smierdzi wogóle
konsystencja bardzo płynna
świetnie sie nakłada
przy zmywaniu nie wypadł ani jeden włos


pamietacie jak pisałam Wam ze przy odpisywaniu na post nie mam żadnych funkcji edycji tekstu ani buziek??
moj TZ wczoraj usiadł na wizażu, poklikał, pocpykał i mam teraz tak jak Wy
a wystarczyło powiedzieć
ciekawe czy Ci sie za szybko nie spłucze

eee to fajnie to teraz możesz już używać funkcji "wielocytuj"
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 11:05   #1817
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Kurcze, to dziwne , 7 to nawet nie brąz tak teoretycznie, tylko ciemny blond.....?
no nie przypomina to koloru z palety
ale trudno
nie będę rozpaczać

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
oj nie, ja na pewno bym nie zrobiła czegoś takiego nie lubię swoich naturalnych... oj bardzo nie lubię, a długość do pasa??? to chyba osiągnęłabym ją koło 40 bo teraz mam za zapięcie stanika i one ani drgną dalej nie wiem stanęły w miejscu i stoją...


o właśnie


ciekawe czy Ci sie za szybko nie spłucze

eee to fajnie to teraz możesz już używać funkcji "wielocytuj"


to się zobaczy


masz pojęcie że od 2004 roku używałam tej ubogiej wersji ?
zebym jeszcze wiedziała jak tego używać
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 11:18   #1818
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Metaxa, nie jeden , bo jest Jasna Szara Mysz i Ciemna Szara Mysz

Meadow, najważniejsze w jakich TY się czujesz włosach! Tu nie ma co się Tz-towi przypodobywać, ma się podobać TOBIE, to TY jesteś centrum związku a nie facet!!!!!!!
no właśnie kurczę też tak myślę, bo przecież włosy no ok - mogą podkreślać urodę ale przecież nie zmienia mi to twarzy i sylwetki...
ale w sumie jak miałam niebieskie włosy to zainteresowania nie stracił, więc mam nadzieję, że to nie odgrywa dla niego tak wielkiej roli
ale jedno jest pewne, jak zafarbowałam na brąz ten co teraz mam (i za cholerę nie potrafię wyczaić gdzie jest odrost, a ma prawie 5 cm) to zadowolony był i to mocno
może jako, że to facet to nie zauważy różnicy jak będę regularnie farbowała na jakiś średni brąz?
Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
mysz to mysz
bedziecie w szoku
napięcie rośnie
mnie się bardzo podobają ciemne włosy, ale moje brwi są koloru takiego, że z daleka wyglądam jakbym je wygoliła, i mam bardzo jasną oprawę oczu, natura mnie tak urządziła wstrętnie, że bez makijażu wyglądam jak chora, niewyspana, dziecięca istota którą włosy przytłaczają
Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
oj nie, ja na pewno bym nie zrobiła czegoś takiego nie lubię swoich naturalnych... oj bardzo nie lubię, a długość do pasa??? to chyba osiągnęłabym ją koło 40 bo teraz mam za zapięcie stanika i one ani drgną dalej nie wiem stanęły w miejscu i stoją...
ja kiedyś miałam do pasa włosy jak byłam dużo młodsza i u mnie to jest kwestia ok 3 lat, ale końcówki trzeba podcinać to myślę, że 4 lata spokojnie
a pokazywałam mu kiedyś zdjęcie jak byłam dużo młodsza z warkoczem do pasa i teraz nie wiem czy tu jest przyczyna czy tak jak Kachula pisała, że w anime, bo ogląda i nawet mam domysły która postać to może być

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-08-04 o 11:21
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 11:54   #1819
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
dziewczyny ale numer
siedzę obecnie z maska na głowie po farbowaniu i powiem Wam że spodziewałam sie trochę innego efektu, jaśniejszego
włosy zrobiły się ciemne po prostu brązowe
nie potrafię ocenić koloru bo są mokre
trudno, przeżyję to jakoś
ale poziomu 7 to nie przypomina
bardziej jak 3-4

apropo farby (szamponu)
nie smierdzi wogóle
konsystencja bardzo płynna
świetnie sie nakłada
przy zmywaniu nie wypadł ani jeden włos


pamietacie jak pisałam Wam ze przy odpisywaniu na post nie mam żadnych funkcji edycji tekstu ani buziek??
moj TZ wczoraj usiadł na wizażu, poklikał, pocpykał i mam teraz tak jak Wy
a wystarczyło powiedzieć
No to teraz wróciłaś do korzeni jak ci ciemno wyszło
Swoją drogą nie mogłas poprosić o pomoc tego swojego chłopa juz w 2004?

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
no właśnie kurczę też tak myślę, bo przecież włosy no ok - mogą podkreślać urodę ale przecież nie zmienia mi to twarzy i sylwetki...
ale w sumie jak miałam niebieskie włosy to zainteresowania nie stracił, więc mam nadzieję, że to nie odgrywa dla niego tak wielkiej roli
ale jedno jest pewne, jak zafarbowałam na brąz ten co teraz mam (i za cholerę nie potrafię wyczaić gdzie jest odrost, a ma prawie 5 cm) to zadowolony był i to mocno
może jako, że to facet to nie zauważy różnicy jak będę regularnie farbowała na jakiś średni brąz?

napięcie rośnie
mnie się bardzo podobają ciemne włosy, ale moje brwi są koloru takiego, że z daleka wyglądam jakbym je wygoliła, i mam bardzo jasną oprawę oczu, natura mnie tak urządziła wstrętnie, że bez makijażu wyglądam jak chora, niewyspana, dziecięca istota którą włosy przytłaczają

ja kiedyś miałam do pasa włosy jak byłam dużo młodsza i u mnie to jest kwestia ok 3 lat, ale końcówki trzeba podcinać to myślę, że 4 lata spokojnie
a pokazywałam mu kiedyś zdjęcie jak byłam dużo młodsza z warkoczem do pasa i teraz nie wiem czy tu jest przyczyna czy tak jak Kachula pisała, że w anime, bo ogląda i nawet mam domysły która postać to może być
Mój potrafił nie widzieć farbowania nawet jak różniło się o ton czy dwa Ile razy pytałam się: jak moje włosy a ten patrzy i pyta: a co? umyłaś?
A w jaką postać i z czego myślisz, że masz się zmienić? Aż mnie ciekawi. Dawno anime nie oglądałam
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-04, 12:17   #1820
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Mój potrafił nie widzieć farbowania nawet jak różniło się o ton czy dwa Ile razy pytałam się: jak moje włosy a ten patrzy i pyta: a co? umyłaś?
A w jaką postać i z czego myślisz, że masz się zmienić? Aż mnie ciekawi. Dawno anime nie oglądałam
pomyślę nad takim szatańskim planem i bym powoli przyciemniała
co do postaci to Hinata z Naruto, rozmawialiśmy kiedyś o niej stąd ten dylemat czy to ona jest powodem czy moje stare zdjęcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2yzhs8k.jpg (116,4 KB, 19 załadowań)

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-08-04 o 12:18
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 12:18   #1821
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość

Mój potrafił nie widzieć farbowania nawet jak różniło się o ton czy dwa Ile razy pytałam się: jak moje włosy a ten patrzy i pyta: a co? umyłaś?
A w jaką postać i z czego myślisz, że masz się zmienić? Aż mnie ciekawi. Dawno anime nie oglądałam
mój też nie widział nigdy różnicy no raz po C10 jak wyszłam marchewkowa to zauważył
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 12:37   #1822
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
pomyślę nad takim szatańskim planem i bym powoli przyciemniała
co do postaci to Hinata z Naruto, rozmawialiśmy kiedyś o niej stąd ten dylemat czy to ona jest powodem czy moje stare zdjęcie
A Naruto... Mój kumpel ma fioła na punkcie tego animca

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
mój też nie widział nigdy różnicy no raz po C10 jak wyszłam marchewkowa to zauważył
Faceci
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 12:52   #1823
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
No to teraz wróciłaś do korzeni jak ci ciemno wyszło
Swoją drogą nie mogłas poprosić o pomoc tego swojego chłopa juz w 2004?



Mój potrafił nie widzieć farbowania nawet jak różniło się o ton czy dwa Ile razy pytałam się: jak moje włosy a ten patrzy i pyta: a co? umyłaś?
A w jaką postać i z czego myślisz, że masz się zmienić? Aż mnie ciekawi. Dawno anime nie oglądałam
przez tyle lat nie miałam świadomosci ze Wy macie inaczej

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
A Naruto... Mój kumpel ma fioła na punkcie tego animca
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość


Faceci
Naruto?? a co to ??
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 13:11   #1824
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Dziewczyny proszę pomóżcie! Farbuje włosy szamponami koloryzującymi takimi do 24-28 myć. 3 tygodnie temu farbowałam na jakiś brąz bodajże mroźna mocca garniera. Kolor na początku wyszedł za ciemny, teraz się zmył i jest ładny. Problem polega na tym, ze za 2 tygodnie idę na wesele, a ten kolor na pewno już mi się zmyję. Jak pofarbuję kilka dni przed znów kolor wyjdzie za ciemny nie wiem co zrobić.. farbowała któraś z Was na jasny brąz z palette? Czy na początku wychodzi ciemny? Mówię o tych szamponach oczywiście Pomocy!
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 13:49   #1825
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

metaxa Naruto to jest anime o ninjach, tzw. japońska bajka jak to nazywają niektórzy

leleczka nie wiem jak Ci pomóc ale chyba lepiej mieć ciemniejsze włosy niż wyprany kolor na wesele

amieniłam avatar na mój ulubiony

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-08-04 o 13:50
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 14:08   #1826
Katrin242
Raczkowanie
 
Avatar Katrin242
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 377
GG do Katrin242
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Katrin, to normalne, że słabiutki..... Wygłaskaj go ode mnie, dobrze? Wiesz może czy miał podaną kroplówkę po operacji?

Wiesz co nie mam pojęcia....ale dostaje jeszcze codziennie penicylinę i leki przeciwbólowe(tak ma być przez 6 dni). Codziennie jesteśmy na wizycie kontrolnej. Ze wzgl. na jego słabe serce.Fakt,że mało je, ale pć to pije nawet sporo jak na jego możliwości.

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
to świetnie

a jakims konkretnym??

Tak. Pallete Intesive Color Creme N4 chyba....
Nie wytrzymałam i pofarbowałam wieczorem...kolor wyszedł nawet ciemniej niż ostatnio-ale myślę,że kilka myć i będzie to bardziej średni brąz jak ostatnio niż ciemny brąz jak w tej chwili...

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Niech wypoczywa. Rozumiem, że operacja się udała?

Powiedzmy ,że takk...czas pokaże Ale jesteśmy dobrej myśli....

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
najwazniejsze zeby sie nie odwodnil po operacji! tak umarla moje poprzednia suczka. Miala operowanego guza macicy, wrocila do domu zaraz po operacji i 3dni pozniej umarla okazalo sie, ze po operacji kazdy pies powinien byc pod kroplowka bo duzo plynow traci.
To opinia dwoch innych weterynarzy z ktorymi rozmawialismy dlaczego mimo udanej operacji suczka zdechla.
Ojej przykro mi

Nie wiem nic o kroplówce dostaje codziennie zastrzyki....i codziennie jesteśmy u lekarza...
Katrin242 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 15:03   #1827
Katrin242
Raczkowanie
 
Avatar Katrin242
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 377
GG do Katrin242
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

korzystając z tego,że wszystkie odpoczywacie wstawiam zdjęcią po farbowaniu i strzyżeniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2085.jpg (106,3 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2086.jpg (113,1 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2087.jpg (102,0 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2088.jpg (111,3 KB, 47 załadowań)
Katrin242 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 16:00   #1828
malum666
Przyczajenie
 
Avatar malum666
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2
Jakiej farby użyć żeby z jasnego blondu przejść na zimny brąz?

.

Edytowane przez malum666
Czas edycji: 2012-08-15 o 14:25
malum666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 17:21   #1829
ajstra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: Jakiej farby użyć żeby z jasnego blondu przejść na zimny brąz?

ja na Twoim miejscu poszłabym do fryzjera. moja koleżanka farbowała z platynowego blondu na zimny brąz właśnie i wyszedł jej kolor taki za przeproszeniem "ciemny sraczkowaty" z poświatą zieleni
ajstra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 20:46   #1830
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Katrin242 Pokaż wiadomość
korzystając z tego,że wszystkie odpoczywacie wstawiam zdjęcią po farbowaniu i strzyżeniu
wyszło świetnie bardzo mi się podoba... nie wygląda tak buro jak wszystkie inne jasne brązy, które widziałam... ślicznie
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:51.