Przemiana :D Pomożecie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-09, 19:57   #1
_yukari_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4

Przemiana :D Pomożecie?


Witam Drogie Wizażanki
Moje zdjęcia są z przełomu grudzień-styczeń. Prezentują tam się Twisty i włosy po rozplątaniu, lecz związane w kucyk. Obecnie mam jedną stronę ok 5cm włosy a reszta tak do brody na prosto, grzywka na skos. (To 5 cm to odrosty po zgolonym kawałku włosów, tak obszar jak na zdjęciu Natalii.) Przepraszam, że nie dodam nowego zdjęcia, ale aparat nie działa a to jedyne zdjęcia jakie mam ;/ )

Chodzi o jakąś zmianę, ponieważ od paru miesięcy szukam i nie mogę na nic przystać. Jeżeli chodzi o włosy to mam takie jak opisałam. Kto uważa, że powinnam wrócić do TWISTÓW niech napisze. Choć bardzo bym się cieszyła gdyby ktoś zaproponował jakąś fryzurę (opisał, przesłał link, filmik itp.). Jestem otwarta na propozycje fryzur i kolorów. Mogą być krótkie np.: takie na lakier żeby postawić.

Prosiłabym was kochane kobietki o powiedzenie w jakiej fryzurze mnie widzicie kolorze włosów i stylu ubierania. Co sądzicie o moim wyglądzie ?Ostatnio schudłam, spodnie już zakupione, ale szukam również strony internetowej z ubraniami bluzki itp. w miarę dobrej cenie. Znacie jakieś strony?

Pomożecie w przemianie? Bardzo Proszę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kukulska2_akpa.jpg (27,8 KB, 179 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 64086_136871313138606_1542388684_n.jpg (39,3 KB, 215 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01463.jpg (34,6 KB, 170 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01599.jpg (37,5 KB, 261 załadowań)
_yukari_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 11:33   #2
gusia825
Raczkowanie
 
Avatar gusia825
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 422
Dot.: Przemiana :D Pomożecie?

Ładnie Ci w takim rudawym brązie jak na 1 zdjęciu Można by iść na całość i zafarbować na rudo. Bardzo ładny efekt jest po garnier color naturals 6.46. A fryzura może taka:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rude-wlosy-inspiracje-midnightsun-em89pingerpl-likely-pl-345a7c82.jpg (144,4 KB, 26 załadowań)
gusia825 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 13:15   #3
_yukari_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4
Dot.: Przemiana :D Pomożecie?

Fryzurka ładna, ale jednak mam krótszy jeden bok Taka fryzura raczej nie wyjdzie.
Ten bok jeden bok to jak zmierzyć to będzie ok 5 cm ( tak do połowy ucha sięgają włosy)

Rudy miałam kiedyś, ale nie wyszedł mi ładny. Jeżeli doradzasz tą farbę i ja zdecyduje się na jakąś fryzurę to może i jednocześnie na ten kolor.

Dziękuję i czekam na dalsze propozycje
_yukari_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 13:16   #4
_yukari_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4
Dot.: Przemiana :D Pomożecie?

Fryzurka ładna, ale jednak mam krótszy jeden bok Taka fryzura raczej nie wyjdzie.
Ten bok jeden bok to jak zmierzyć to będzie ok 5 cm ( tak do połowy ucha sięgają włosy)

Rudy miałam kiedyś, ale nie wyszedł mi ładny. Jeżeli doradzasz tą farbę, to, jeżeli zdecyduje się na jakąś fryzurę to może i jednocześnie na ten kolor.
Dziękuję i czekam na inne propozycje
_yukari_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 14:16   #5
_yukari_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4
Dot.: Przemiana :D Pomożecie?

:d

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

Niestety długość moich włosów z lewej strony głowy to tak ok 5cm, mniej niż pół ucha.
Co do propozycji farby, to z chęcią spróbuje, ponieważ miałam już rudy, lecz nieodpowiednią farbę.
Dziękuję gusia825

Może ma ktoś jeszcze jakiś pomysł na krótką fryzurę ?
_yukari_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-11, 19:07   #6
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Przemiana :D Pomożecie?

Skoro masz jeden bok krótszy to może TAKA fryzurka?

Do twistów w życiu nie wracaj- wygląda to strasznie sztucznie- jakbyś miała mopa do podłogi na głowie
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:49.