Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :) - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-05, 21:49   #3601
AnnBlus
Rozeznanie
 
Avatar AnnBlus
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 551
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Kiedyś w SP dawali do Biosilka lokówko-suszarkę Revlon. Musiałam się upomnieć o nią przy kasie. Sama z siebie babka by nie dała. Ciekawe na ile to niewiedza, a na ile celowe działanie. Jak poprosiłam to bez słowa poszła i przyniosła z zaplecza, nie była nawet zdziwiona co to za promocja itp.
AnnBlus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 06:07   #3602
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez AnnBlus Pokaż wiadomość
Kiedyś w SP dawali do Biosilka lokówko-suszarkę Revlon. Musiałam się upomnieć o nią przy kasie. Sama z siebie babka by nie dała. Ciekawe na ile to niewiedza, a na ile celowe działanie. Jak poprosiłam to bez słowa poszła i przyniosła z zaplecza, nie była nawet zdziwiona co to za promocja itp.
mnie z rok temu do zakupów przysługiwał balsam garniera, o ile na dzień dobry dowiedziałam się czy mają je jeszcze, o tyle pani przy kasowaniu produktów próbowała mi wmówić, że już ich nie ma. na moje słowa- że jednak są, wymyśliła zabawną teorię, że jednak nie spełniam warunków do otrzymania gratisu, na co ja jej pokazałam plakat vis a vis niej, że jednak spełniam, trzecia i ostatnia próba oszustwa - stwierdziła, że musi go przeskanować, ale po skanowaniu ten balsam nie robił się już darmowy tylko trzeba było dopłacić. dopiero pytanie moje czy długo będzie się tak bawić ze mną, czy może zawołamy kierowniczkę poskutkowało. i to nie chodzi o wartość produktu, tylko bezczelne zachowanie tej dziewczyny.

więc Panie specjalnie mówią, że nie ma. wiadomo, że co się nie rozejdzie biorą one, nic w przyrodzie nie ginie. jeśli natomiast nie ma gratisu, który nam przysługuje, a my pragniemy i tak kupić produkt, panie powinny nam dać coś innego, o porównywalnej wartości jako rekompensatę.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 06:55   #3603
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Poszłam wczoraj do Sephory w Arkadii po próbkę nowego podkładu Givenchy, bo w ciemno podkładu nie kupię.
Pani oznajmiła mi, że akurat z tego podkładu nie robią próbek, bo "trzeba oszczędzać dla wszystkich klientek", "jak mi zrobi to dla innych nie starczy" i "jest zakaz robienia próbek z wybranych kosmetyków tej firmy". Tester był napełniony w 3/4. Po czym wylała sobie dwie pompki podkładu na dłoń (prezentując odcień? nie wiem) i poszła. Ta sama ilość, albo i mniejsza, równie dobrze mogłaby się znaleźć w słoiczku. Wkurzyła mnie takim protekcjonalnym traktowaniem, w końcu zostawiam tam pieniądze Jeszcze opowiadanie nieskładnych bajeczek podniosło mi ciśnienie, znając pracę w Sephorze dobrze wiem, że zależało to tylko od jej fanaberii. Za karę wydałam kasę na ciuchy
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 07:04   #3604
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

No ja nie moge
Nie starczy dla innych Kto późno przychodzi przychodzi ....

Chyba poprosiłabym kierowniczkę.
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 07:30   #3605
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
No ja nie moge
Nie starczy dla innych Kto późno przychodzi przychodzi ....

Chyba poprosiłabym kierowniczkę.
W sumie to mogłam. Ale odwróciłam się na pięcie i poszłam do Douglasa
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 07:43   #3606
AnnBlus
Rozeznanie
 
Avatar AnnBlus
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 551
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Nie starczy dla innych? LOL. Dobry tekst. Mi się zdarzało usłyszeć teksty, że z Chaneli próbek nie robią (to co, mam w ciemno wydać kasę? Naprawdę tego nie rozumiem) albo że nie mają pudełeczek - za to zawsze ja mam jakieś jedno puste przy sobie i pani już nie ma wyjścia
AnnBlus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 07:59   #3607
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
mnie z rok temu do zakupów przysługiwał balsam garniera, o ile na dzień dobry dowiedziałam się czy mają je jeszcze, o tyle pani przy kasowaniu produktów próbowała mi wmówić, że już ich nie ma. na moje słowa- że jednak są, wymyśliła zabawną teorię, że jednak nie spełniam warunków do otrzymania gratisu, na co ja jej pokazałam plakat vis a vis niej, że jednak spełniam, trzecia i ostatnia próba oszustwa - stwierdziła, że musi go przeskanować, ale po skanowaniu ten balsam nie robił się już darmowy tylko trzeba było dopłacić. dopiero pytanie moje czy długo będzie się tak bawić ze mną, czy może zawołamy kierowniczkę poskutkowało. i to nie chodzi o wartość produktu, tylko bezczelne zachowanie tej dziewczyny.

więc Panie specjalnie mówią, że nie ma. wiadomo, że co się nie rozejdzie biorą one, nic w przyrodzie nie ginie. jeśli natomiast nie ma gratisu, który nam przysługuje, a my pragniemy i tak kupić produkt, panie powinny nam dać coś innego, o porównywalnej wartości jako rekompensatę.
No jestem zaskoczona, co za dziwne zwyczaje. Dla mnie kiedys brakło gratisa, to laska powiedziała, zebym podeszła następnego dnia z paragonem, a na moje stwierdzenie,z e az tak mi nie zalezy, powiedziała zebym zostawiła telefon to zadzwoni do mnie i powie, kiedy te gratisy będą.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-06, 08:12   #3608
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Ale się dziewczyny czepiacie - toż pracownice prefumerii i drogerii muszą robić takie myki, żeby potem miały co wystawiać na allegro (mało to testerów czy gratisów można tam znaleźć ).

A serio - to jest u nas niestety nadal częste, że o próbki czy gratisy trzeba żebrać. Ja wprawdzie dotąd w S. czy D. nie spotkałam się z odmową zrobienia próbki, czasem nawet panie same mi proponują, ale jak jakaś panienka robiłaby mi łaskę, to nie omieszkałabym powiedzieć, co o tym sądzę, dosadnie .

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2013-09-06 o 08:13
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 08:29   #3609
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Poszłam wczoraj do Sephory w Arkadii po próbkę nowego podkładu Givenchy, bo w ciemno podkładu nie kupię.
Pani oznajmiła mi, że akurat z tego podkładu nie robią próbek, bo "trzeba oszczędzać dla wszystkich klientek", "jak mi zrobi to dla innych nie starczy" i "jest zakaz robienia próbek z wybranych kosmetyków tej firmy". Tester był napełniony w 3/4. Po czym wylała sobie dwie pompki podkładu na dłoń (prezentując odcień? nie wiem) i poszła. Ta sama ilość, albo i mniejsza, równie dobrze mogłaby się znaleźć w słoiczku. Wkurzyła mnie takim protekcjonalnym traktowaniem, w końcu zostawiam tam pieniądze Jeszcze opowiadanie nieskładnych bajeczek podniosło mi ciśnienie, znając pracę w Sephorze dobrze wiem, że zależało to tylko od jej fanaberii. Za karę wydałam kasę na ciuchy
Mi w sephorze powiedzieli, że z Heleny Rubinstein nie robią próbek Po czym pani ukazała mi podkład na dłoni - (będzie idealny dla pani!)
To zaoszczędzili
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 08:54   #3610
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Mnie sie nie zdarzyło, żeby powiedzieli ze nie robia, aczkolwiek brak pojemników to przypadłość powszechna
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 10:30   #3611
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cześć,
chciałam się zapytać czy orientujecie się może kiedy mniej więcej będą dni VIP w sephorze?
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-06, 10:33   #3612
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez nurek119 Pokaż wiadomość
Cześć,
chciałam się zapytać czy orientujecie się może kiedy mniej więcej będą dni VIP w sephorze?
teraz są, jeszcze zdaje się 3 dni (-20% na pielegnację i makijaż)
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 10:35   #3613
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
teraz są, jeszcze zdaje się 3 dni (-20% na pielegnację i makijaż)
ale teraz są chyba na produkty sephory? czy na wszystkie marki?
już znalazłam ze na wszystkie

a konkretnie poszukuje rabatu na perfumy

Edytowane przez nurek119
Czas edycji: 2013-09-06 o 10:37
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 10:46   #3614
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Poszłam wczoraj do Sephory w Arkadii po próbkę nowego podkładu Givenchy, bo w ciemno podkładu nie kupię.
Pani oznajmiła mi, że akurat z tego podkładu nie robią próbek, bo "trzeba oszczędzać dla wszystkich klientek", "jak mi zrobi to dla innych nie starczy" i "jest zakaz robienia próbek z wybranych kosmetyków tej firmy". Tester był napełniony w 3/4. Po czym wylała sobie dwie pompki podkładu na dłoń (prezentując odcień? nie wiem) i poszła. Ta sama ilość, albo i mniejsza, równie dobrze mogłaby się znaleźć w słoiczku. Wkurzyła mnie takim protekcjonalnym traktowaniem, w końcu zostawiam tam pieniądze Jeszcze opowiadanie nieskładnych bajeczek podniosło mi ciśnienie, znając pracę w Sephorze dobrze wiem, że zależało to tylko od jej fanaberii. Za karę wydałam kasę na ciuchy
Sephory na psy powoli schodza. Obsluga bardzo buraczeje. Dwa lata i wczesniej temu bylo zupelnie inaczej.

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
Napisane przez nurek119 Pokaż wiadomość
ale teraz są chyba na produkty sephory? czy na wszystkie marki?
już znalazłam ze na wszystkie

a konkretnie poszukuje rabatu na perfumy
Wyszukiwarka nie gryzie.

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3398
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 11:47   #3615
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;42663637]Sephory na psy powoli schodza. Obsluga bardzo buraczeje. Dwa lata i wczesniej temu bylo zupelnie inaczej.
[/QUOTE]
Ciekawa jestem skąd się to bierze? Napływ klientek-młodych dziewczyn, które biorą próbki nie do wypróbowania, tylko żeby mieć trochę kosmetyku? Nie mam zielonego pojęcia. Szkoda tylko, że osoby, które chcą tam zostawić pieniądze, na tym tracą.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 12:15   #3616
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;42663637]Sephory na psy powoli schodza. Obsluga bardzo buraczeje. Dwa lata i wczesniej temu bylo zupelnie inaczej.[COLOR="Silver"][/QUOTE]

Gdzieś czytałam, że pracodawcy uważają, iż każdy kolejny rocznik kandydatów który do nich trafia, jest gorszy od poprzedniego. Może coś w tym jest?

Ja już pisałam w innym wątku o swoim wkurzeniu na S. Zamawiałam produkt na początku lipca i do dziś - cisza. Oczywiście w międzyczasie dzwoniłam kilkakrotnie z pytaniem, czy mam czekać czy zrobić zakupy gdzie indziej. Za każdym razem odpowiadano mi że "już lada dzień na pewno będzie". W końcu kupiłam to samo w Douglasie.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 12:16   #3617
ladypeterpan
Raczkowanie
 
Avatar ladypeterpan
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 389
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Poszłam wczoraj do Sephory w Arkadii po próbkę nowego podkładu Givenchy, bo w ciemno podkładu nie kupię.
Pani oznajmiła mi, że akurat z tego podkładu nie robią próbek, bo "trzeba oszczędzać dla wszystkich klientek", "jak mi zrobi to dla innych nie starczy" i "jest zakaz robienia próbek z wybranych kosmetyków tej firmy". Tester był napełniony w 3/4. Po czym wylała sobie dwie pompki podkładu na dłoń (prezentując odcień? nie wiem) i poszła. Ta sama ilość, albo i mniejsza, równie dobrze mogłaby się znaleźć w słoiczku. Wkurzyła mnie takim protekcjonalnym traktowaniem, w końcu zostawiam tam pieniądze Jeszcze opowiadanie nieskładnych bajeczek podniosło mi ciśnienie, znając pracę w Sephorze dobrze wiem, że zależało to tylko od jej fanaberii. Za karę wydałam kasę na ciuchy

Akurat próbkę tego podkładu dostałam w dwóch Sephorach
Więc kobieta pieprzy głupoty!
Właśnie może czas na testy...

Co do obsługi w Sephora... Polecam wybrać sobie 2 mniejsze i tam robić zakupy. Aby konsultantki Cię kojarzyły. Np. jak mam kupić coś w Galerii krakowskiej to mnie krew zalewa... Najgorsza obsługa w Krakowie. Najlepszy jest motyw - kupując pielęgnacje np. z La Praire dostałam np. próbkę dr Ireny Eris coś z witaminą C...



Często też zwracam uwagę czy rozmawiam z kierowniczką. Pamiętam że mimo że dostałam mnóstwo porządnych próbek gotowych , to Pani kierowniczka zrobiła mi 5 próbek z kremów nawilżających i po 3 próbki podkładu bo zastanawiałam się nad odcieniem... Próbki były wypełnione po brzegi. Bez marudzenia i z swojej inicjatywy. Abym mogła przetestować i jeszcze załapać się na zniżkę z vipową.
ladypeterpan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 12:26   #3618
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
Akurat próbkę tego podkładu dostałam w dwóch Sephorach
Więc kobieta pieprzy głupoty!
Właśnie może czas na testy...

Co do obsługi w Sephora... Polecam wybrać sobie 2 mniejsze i tam robić zakupy. Aby konsultantki Cię kojarzyły. Np. jak mam kupić coś w Galerii krakowskiej to mnie krew zalewa... Najgorsza obsługa w Krakowie. Najlepszy jest motyw - kupując pielęgnacje np. z La Praire dostałam np. próbkę dr Ireny Eris coś z witaminą C...


.


Ja już się nauczyłam i zwykle przy zakupach proszę o zrobienie próbki jakiegoś kremu itp. a ostatnio jakoś zapomniałam i te próbki co mi nawciskały, to mistrzostwo świata- jakiś Revlon czy coś takiego
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 13:02   #3619
AnnBlus
Rozeznanie
 
Avatar AnnBlus
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 551
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Gdzieś czytałam, że pracodawcy uważają, iż każdy kolejny rocznik kandydatów który do nich trafia, jest gorszy od poprzedniego. Może coś w tym jest?
To samo mówią profesorzy o nowych studentach i poziomie matury.
AnnBlus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-06, 15:17   #3620
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;42664917]Ciekawa jestem skąd się to bierze? Napływ klientek-młodych dziewczyn, które biorą próbki nie do wypróbowania, tylko żeby mieć trochę kosmetyku? Nie mam zielonego pojęcia. Szkoda tylko, że osoby, które chcą tam zostawić pieniądze, na tym tracą.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Gdzieś czytałam, że pracodawcy uważają, iż każdy kolejny rocznik kandydatów który do nich trafia, jest gorszy od poprzedniego. Może coś w tym jest?

Burackie zachowanie zauwazylam i u nowych dziewczyn, jak i u tych, ktore pracuja tam od lat. Kiedy byly jakies grzeczniejsze. Teraz w S. sie prostactwo szerzy. Dla mnie to nie do pomyslenia, aby dziolchy staly jak krowy na polu na srodku sklepu i obgadywaly klientki. Najwieksze cyrki jesli chodzi o Wroclaw to w Galerii Dominikanskiej sie dzieja.

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Wiecie jak ten puder "pryszczowy" ze strony 18-tej sie nazywa? Szukam na chybil trafil w sieci i . Widzialam go w SP, ale testerow nie bylo.

http://issuu.com/drogeriahebe/docs/h...556308/4606532

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Z nowosci jeszcze to pewnie niedlugo sie pojawi.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 15:22   #3621
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

James, ja takie cos znalazlam http://siiia.blogspot.com/2013/08/no...i-magique.html
[btw musze go zmacac ]

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

o, tu jeszcze na fb loreala https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 15:25   #3622
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;42668845]Wiecie jak ten puder "pryszczowy" ze strony 18-tej sie nazywa? Szukam na chybil trafil w sieci i . Widzialam go w SP, ale testerow nie bylo.

.[/QUOTE]


puder jest z serii Lumi Magique
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 15:28   #3623
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;42668845]Wiecie jak ten puder "pryszczowy" ze strony 18-tej sie nazywa? Szukam na chybil trafil w sieci i . Widzialam go w SP, ale testerow nie bylo.[/QUOTE]też nie mogę znaleźć, tylko na hasło puder rozświetlający lumi magique znalazłam dwa wpisy/swatche na blogach:
http://jestemangela.blogspot.com/201...z-loreala.html
http://somethingtodoff.blogspot.com/...magique_3.html

w moim SP były testery, o ile można je tak nazwać.. było to coś na kształt kilku cieni do powiek (a wersje kolorystyczne pudru dwie), nie podpisane ani nie przypasowane do pudrów, że np. dana trójca to ten, a kolejna to inny.. równie dobrze mogły być wymieszane
pomacałam i rozświetlaczem jest pierwsza warstwa, jak zejdzie, to pod spodem zwykły jasnoróżowy puder (lekko mienił mi się na dłoni w słońcu, ale szału nie ma )
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2013-09-06 o 15:31
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 15:32   #3624
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
James, ja takie cos znalazlam http://siiia.blogspot.com/2013/08/no...i-magique.html
[btw musze go zmacac ]

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

o, tu jeszcze na fb loreala https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater
Iliosku, ale ja o nazwe pytalam, bo chcialam swatcha znalezc i jakies opinie. Na Fejsie i na tym blogu tez nie ma nazwy.

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
puder jest z serii Lumi Magique
Tyle to sama wiem .

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
też nie mogę znaleźć, tylko na hasło puder rozświetlający lumi magique znalazłam dwa wpisy na blogach:
http://jestemangela.blogspot.com/201...z-loreala.html
http://somethingtodoff.blogspot.com/...magique_3.html

w moim SP były testery, o ile można je tak nazwać.. było to coś na kształt kilku cieni do powiek (a wersje kolorystyczne pudru dwie), nie podpisane ani nie przypasowane do pudrów, że np. dana trójca to ten, a kolejna to inny.. równie dobrze mogły być wymieszane
pomacałam i rozświetlaczem jest pierwsza warstwa, jak zejdzie, to pod spodem zwykły jasnoróżowy puder (lekko mienił mi się na dłoni w słońcu, ale szału nie ma )
Tez bezimienne te pudry na blogach . Jak wstukalam kolor z opakowania to Google dalej nic nie widzi
Slabiutka ta pierwsza recenzja. Foty tez dziwne. Na jednym zdjeciu puder rozowy, na drugim zloty. Cuda w tych internetach . Na drugim blogu puder wyglada bialo. Podoba mi sie.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-09-06 o 15:35
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 16:07   #3625
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Produkt jest tak nowy ze nie ma go nawet na stronie loreala mimo, ze 2 pozostałe nowości z serii już są http://www.loreal-paris.co.uk/make-up/lumi-magique.aspx
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 17:51   #3626
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Dziewczyny a jak oceniacie prace Konsultantek ''bobikowych'' w warszawie?
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 18:40   #3627
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak oceniacie prace Konsultantek ''bobikowych'' w warszawie?
Sporo na ten temat pisałyśmy w wątku Bobbi Brown
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post42358560
Ja najbardziej lubię Panią Olgę i Panią Olę w Złotych Tarasach.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 19:31   #3628
kootekk
Zakorzenienie
 
Avatar kootekk
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 056
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

hej dziewczyny mam pytanie, gdzie moge kupic jeszcze maske Glam Glow? tylko w Douglasie?

moze mi powiecie cos o tej maseczce - warto?
__________________
http://instagram.com/kootekk#


kootekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 19:36   #3629
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Sporo na ten temat pisałyśmy w wątku Bobbi Brown
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post42358560
Ja najbardziej lubię Panią Olgę i Panią Olę w Złotych Tarasach.
...
Dziękuję poczytałam
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-06, 23:37   #3630
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez kootekk Pokaż wiadomość
hej dziewczyny mam pytanie, gdzie moge kupic jeszcze maske Glam Glow? tylko w Douglasie?

moze mi powiecie cos o tej maseczce - warto?
Douglas ma je na wyłączność
ja mam obie i uważam ze warto, chociaż na razie bardziej eksploatuję białą - obok swojego normalnego zastosowania użyłam jej kilka razy tak punktowo - i tak skutecznego preparatu to w zyciu jeszcze nie miałam
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:19.