Szukam wizazystek z USA - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-18, 10:42   #1
Bulba1
Zakorzenienie
 
Avatar Bulba1
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 023
Red face

Szukam wizazystek z USA


Czy sa tutaj jakies dziewczyny mieszkajace w USA?
Glupio zwracac mi sie do obcych osob, ale licze, ze może któraś z Was będzie w stanie mi pomóc.
Mianowicie sprawa jest taka, tylko w zagranicznych sklepach mogę zakupić kwas TCA 50% , w Polsce jest to niedostepne, a to moja ostatnia deska ratunku, musze po prostu cos ze swoja twarza zrobic. Czytalam o TCA cross juz bardzo duzo, sama bylam kiedys na slabszych peelingach tym kwasem u dermatologa. Poza tym czytajac forum acne.org gdzie ludzie nakladaja sobie na twarz tca 100% i dzieki temu maja buzie niemalze jak pupy niemowlaka, upewniam sie w przekonaniu, ze musze sprobowac... Tylko oczywiscie jest jedno wielkie ALE amerykanskie sklepy przyjmuja wplaty w systemie Pay Pal ktory to podobno w Polsce jeszcze nie dziala . A ja nie moge juz dluzej czekac .
Moja prosba jest nastepujaca czy ktoras z Wizazystek mieszkajaca w USA moglaby mi taki kwas zamowic... Np. tutaj : http://www.bestskinpeel.com/ i potem przeslac go do Polski ?
To jest dla mnie niezmiernie wazne i bardzo, bardzo licze na pomoc...
Ja oczywiscie pokrywam wszelkie koszty, nie musiecie sie niczego obawiac, jestem uczciwa, nikogo nie oszukam, to macie jak w banku! Po prostu strasznie mi na tym zalezy...
Bulba1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 11:17   #2
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Szukam wizazystek z USA

Zapytaj na forum Emigrantki ,tam są wizażanki za Stanów
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 11:59   #3
ToYa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 54
Dot.: Szukam wizazystek z USA

O TCA - nie wiem nic, wiec sie nie wypowiadam....
Jezeli chodzi zas o PayPal, to jest dostepny w Polsce od jakiegos czasu. Rejestracja konta jest zupelnie darmowa !!!
ToYa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 12:14   #4
Bulba1
Zakorzenienie
 
Avatar Bulba1
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 023
Dot.: Szukam wizazystek z USA

ToYa serio ?? Dzisiaj dowiedzialam sie ze jest niedostepny... Ja najlepiej zalatwilabym to sama, bez posrednikow, bo nie chce nikogo obciazac swoimi "zachciankami"... Jesli mozesz to napisz mi prosze, jak dokladnie wyglada ta rejestracja i jakie sa koszty takiego przelewu, jak dlugo pieniadze ida do nich... To bedzie moj pierwszy zagraniczny zakup i przyznaje ze jestem dosc zielona .
Bulba1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 15:15   #5
logest
Zadomowienie
 
Avatar logest
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 1 092
Dot.: Szukam wizazystek z USA

Jesli ciagle jestes zainteresowana kupnem przez osobe w usa, ja moge ci pomoc. Napisz mi prywatna wiadomosc.Ja w czerwcu jade do Polski, wiec koszty przesylki bylyby tansze.
logest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 17:07   #6
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Szukam wizazystek z USA

Cytat:
Napisane przez ToYa
O TCA - nie wiem nic, wiec sie nie wypowiadam....
Jezeli chodzi zas o PayPal, to jest dostepny w Polsce od jakiegos czasu. Rejestracja konta jest zupelnie darmowa !!!

tak tak popieram.PayPal dziala w PL tylko niestety w jedna strone,ale to dla Ciebie nie problem.Mozna przesylac kase z PL do US ale odwrotnie niestety nie......ech.
PayPal jest calkowicie darmowy,nie placi sie zadnych prowizji.Ja czesto go uzywam jak cos kupuje w Europie,dziala bez porownania lepiej niz przelewy bankowe.Co do rejestracji to musisz to zrobic przez strone
www.paypal.com
wejdz na strone i zastosuj sie do podanych wskazowek))
powodzenia))
__________________
03.29---60

Edytowane przez sunapee
Czas edycji: 2006-02-18 o 18:41 Powód: jak zwykle literowka
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 17:39   #7
Bulba1
Zakorzenienie
 
Avatar Bulba1
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 023
Dot.: Szukam wizazystek z USA

Dziękuję Wam serdecznie !

Mam też jeszcze jedno pytanie dotyczące tego systemu. Na jakies polskiej stronie o Pay Palu przeczytalam, ze przelewu moge dokonac za pomoca karty kredytowej albo konta bankowego. No wlasnie karty kredytowej nie posiadam... I teraz tak, czy podczas zakupow w sklepie internetowym oni moga mi pobrac pieniadze po prostu z konta w banku? Pytam bo w momencie gdy np. chce juz cos zamowic klikam na "buy now" system "wola" numeru karty kredytowej... wiec jak to dokladnie jest? Bede wdzieczna za odpowiedz.
Bulba1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-18, 17:57   #8
Bulba1
Zakorzenienie
 
Avatar Bulba1
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 023
Dot.: Szukam wizazystek z USA

Ach i jeszcze jedno. Wiem ze moge zadawac glupie pytania, ale zalezy mi zeby ktos kto juz z tego systemu korzystal wytlumaczyl mi łopatologicznie jak to dziala. Mianowicie pieniadze ze swojego konta bankowego przesylam na konto Pay Pal czy tak?? Czy one tak zostaja zamienione na jakas inna walute czy sa w zlotowkach?? Jak juz je tam przesle to nie ma odwrotu nie moga spowrotem wrocic na moje konto w banku?
Bulba1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 18:14   #9
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Szukam wizazystek z USA

PayPal to jest swojego rodzaju konto bankowe.Jest ono polaczone z kontem w Twoim banku,zahaslowane bardzo bezpiecznie.Ty zadnych przelewow nie robisz,tylko za kazdym razem jak cos kupisz to pieniadze automatycznie sa przesylane z Twojego konta.To nie jest tak ze oni "moga" Ci kase z konta pobrac,ale MUSZA i tak wlasnie robia.Tak dziala PayPal ze w momencie kiedy dokonujesz zaplaty pieniadze sa pobierane z konta jak juz pisalam automatycznie.PayPal sam pzrelicza waluty i jesli cos kupujesz np na zagranicznym ebayu,po dokonaniu przez Ciebie zaplaty PayPal sciagnie taka kwote w PLN jaki ma przelicznik.Nie bardzo rozumiem ostatnie pytanie...Jak raz zaplacisz to transakcja jest dokonana.To tak jak kupujesz w sklepie.Jak za cos zaplacisz to nie mozesz odzyskac pieniedzy,czyba ze zwrocisz dana rzecz.PayPal dziala dokladnie tak samo
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 18:21   #10
Bulba1
Zakorzenienie
 
Avatar Bulba1
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 023
Dot.: Szukam wizazystek z USA

Sunapee juz rozumiem. Tylko chyba zeby zalozyc konto na Pay Pal trzeba miec karte kredytowa prawda ? Probowalam sie zarejestrowac i "chcieli" wlasnie nr. karty kredytowej ktorej ja nie mam . Czy jest jakas inna mozliwosc zarejestrowania sie u nich?
Bulba1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 18:40   #11
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Szukam wizazystek z USA

szczerze to juz nie pamietam jak to bylo,bo bardzo dawno temu sie rejestrowalam.Maz mi podpowiada,ze byc moze jest mozliwosc zarejestrowac sie tylko przy uzyciu numeru konta,ale nie jest pewien.Trzeba by poczytac na stronie PayPal.A nie masz mozliwosci wyrobienia karty.Nie wiem jak to jest z kosztami karty w PL,ale tak byloby duuuuuzo latwiej.No chyba,ze zawierasz jednorazowa transakcje to moze sie nie oplacac.Nic wiecej mi nie przychodzi do glowy.Na prawde nie mam pewnosci jak to jest z tym zakladaniem konta bez karty platniczej.
Mam nadzieje,ze choc troche pomoglam.Jakbys miala wiecej pytan to smialo
pozdrowki


EDIT wlasnie doczytalam,ze piszesz o karcie kredytowej,a zwykla karte platnicza masz?Tylko nie taka bankomatowa,ale taka,ktora mozesz placic w sklepie.Bo jesli masz to tez mozesz spokojnie konto zalozyc.Oni ogolnie pisza karta kredytowa,ale platnicza tez moze byc
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-18, 18:50   #12
Bulba1
Zakorzenienie
 
Avatar Bulba1
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 023
Dot.: Szukam wizazystek z USA

Mam kartę którą mogę płacić w sklepie i jednocześnie pobierać pieniądze z bankomatu, tylko w momencie w ktorym wpisalam jej numer i pozostale dane ktore chcieli pojawila sie informacja ze to nie jest karta kredytowa i mam skontaktowac sie ze swoim bankiem . Niemniej konto udalo mi sie zalozyc bez rejestrowania karty, jednak bez tego to ja chyba nic zrobic nie moge... ?! Bo nie maja zadnych moich danych ktore pozwalalyby im pobrac pieniadze z mojego konta bankowego...
Strasznie dziękuje Ci za pomoc, bo wiele w glowie mi rozjaśniłaś
Bulba1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 19:15   #13
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Szukam wizazystek z USA

kurcze to dziwne,bo my mamy 2 konta PayPalowe.Jedno zarejestrowane na karte kredytowa a jedno na debetowa(normalna karta platnicza) i obydwa dzialaja bez zarzutu Jesli zarejestrowalas konto i nigdzie nie wpisalas numeru swojego konta bankowego,to faktycznie nic to nie da.Wlasnie pomyslalam,a moze PayPal ma inflolinie bezplatna w Polsce gdzie moglabys zadzwonic i popytac???
Maz jeszcze pyta czy Twoja karta to np Visa czy Mastercard czy poprostu karta bankowa,bez zadnego znaczka? Bo jesli nic na niej nie ma to niestety nie da rady....
fajnie,ze choc troche moglam pomoc
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 19:25   #14
Bulba1
Zakorzenienie
 
Avatar Bulba1
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 023
Dot.: Szukam wizazystek z USA

Karta Visa Electron z Mbanku... Tak zwana Ekarta... Czyli ani debetowa ani kredytowa pewnie ?! Po prostu zwyczajna moga nia zaplacic w sklepie ( ale tylko srodkami ktore mam dostepne na koncie ) i wyplacac pieniadze z bankomatu... Nie mam tez mozliwosci wyrobienia karty kredytowej, poniewaz moim glownym zajeciem jest studiowanie , co prawda troche dorabiam sobie, ale to za malo aby bank mi zaufal i pozwolil robic debety . Wlasnie na strone mbanku widze karty debetowe, kredytowe i Ekarty... Pewnie z moja nic nie zalatwie . A szkoda...

Nie troche mi pomoglas, ale bardzooo !!

EDIT: znowu wsrod kart debetowych widze moja karte, sama nie wiem o co chodzi, w kazdym razie Pay Pal mojej karty nie przyjmuje :-/
Bulba1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 19:56   #15
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Szukam wizazystek z USA

nie,nie z karta kredytowa to daj sobie spokoj.Na moje oko to Visa electron jest karta debetowa Pamietam,ze jeszcze w Pl tez taka mialam i poslugiwalam sie nia wszedzie,nawet za granica,wiec to musi byc karta debetowa.Chyba najlepiej bedzie jak zadzwonisz do banku i zapytaj jaki masz dokladnie rodzaj karty,bo na serio nic wiecej mi nie przychodzi do glowy.A jak nic nie zalatwisz to zawsze mozesz skorzystac z uprzejmosci logest
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 20:07   #16
Bulba1
Zakorzenienie
 
Avatar Bulba1
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 023
Dot.: Szukam wizazystek z USA

Napisałam do Logest, jednak jesli sie uda chcialabym zalatwic to sama i nie wykorzystywac nikogo . Swoja droga to jest strasznie dziwne wszystko, w Polsce niby sa sklepy internetowe w ktorych taki kwas mozna kupic, ale sa to sklepy tylko dla lekarzy, w Usa natomiast dostepny jest najsilniejszy z mozliwych 100procentowy kwas TCA i bez problemu moze go nabyć kazdy... Wkurzajace ze nas w Polsce tak ograniczaja . Bede kombinowac, moze moj ojciec udostepni mi swojej karty kredytowej . W kazdym razie naprawde jestem Ci niezmiernie wdzieczna!!
Bulba1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 21:58   #17
Bulba1
Zakorzenienie
 
Avatar Bulba1
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 023
Dot.: Szukam wizazystek z USA

Jesli moglabys mi jeszcze napisac jesli wiesz oczywiscie jak dlugo mniej wiecej te pieniadze ida do USA , kilka dni czy dluzej ? Babka z jednego sklepu poinformowala mnie ze sama przesylka powinna byc u mnie w ciagu 5-7dni, takze ok, ale pozostaje jeszcze kwestia tej wplaty...
Bulba1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 22:15   #18
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Szukam wizazystek z USA

Jesli zaplacisz poprzez PayPal to pieniadze zostana wyslane natychmiast,jest to kwestia w zasadzie kilku sekund,dokladnie tak samo jak kupujesz cos przez net.Natomiast przelew bankowy moze byc realizowany kilka dnia(ale tu uwaga,wysokie koszty operacyjne).PayPal ma wlasnie to do siebie,ze nie trzeba czekac na pieniadze.A czy ten sklep przyjmuje platnosci karta kredytowa? Moze faktycznie tata moglby Ci pomoc? Wtedy nie musialabys zakladac konta PayPalowego tylko jednorazowo zaplacic karta.
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 23:53   #19
bebe78
Raczkowanie
 
Avatar bebe78
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 78
Dot.: Szukam wizazystek z USA

Masz konto w mbanku? Czy próbujesz dodać do paypala kartę, którą posługujesz się w bankomacie i sklepie? Jeśli tak to nie jest to e-karta. E-karta to produkt mbanku wymyślony specjalnie do zakupów przez net. Jest przezroczysta, żadnej innej operacji nia nie zrobisz- tylko własnie zakupu przez net lub telefon.( mogłoby jej fizycznie nie być, ważny jest tylko jej nr i CVV kod, który przychodzi w oddzielnej kopercie) Ma wszystkie nr jak karta kredytowa, ale zakupy zrobisz tylko do wysokości dostępnych na niej środków, które sobie sama na nią tankujesz. Czyli nie "zchargują" Ci np 2 razy klikniesz myszką Ja do zakupów przez net używam tylko tej karty (mimo wszelkich zapezpieczeń, szyfrowanych połączeń jakoś bałabym się podać nr karty kredytowej - taki juz ze mnie bojący dudek)
Aha ekarte zamawiasz w mbanku i kosztuje ca 25 zł na rok.
No i najważniejsze- bez problemu zarejestowałam paypal na nią.




Cytat:
Napisane przez Bulba1
Karta Visa Electron z Mbanku... Tak zwana Ekarta... Czyli ani debetowa ani kredytowa pewnie ?! Po prostu zwyczajna moga nia zaplacic w sklepie ( ale tylko srodkami ktore mam dostepne na koncie ) i wyplacac pieniadze z bankomatu... Nie mam tez mozliwosci wyrobienia karty kredytowej, poniewaz moim glownym zajeciem jest studiowanie , co prawda troche dorabiam sobie, ale to za malo aby bank mi zaufal i pozwolil robic debety . Wlasnie na strone mbanku widze karty debetowe, kredytowe i Ekarty... Pewnie z moja nic nie zalatwie . A szkoda...

Nie troche mi pomoglas, ale bardzooo !!

EDIT: znowu wsrod kart debetowych widze moja karte, sama nie wiem o co chodzi, w kazdym razie Pay Pal mojej karty nie przyjmuje :-/
bebe78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-19, 08:24   #20
Bulba1
Zakorzenienie
 
Avatar Bulba1
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 023
Dot.: Szukam wizazystek z USA

Hmm... Wiecie co zglupialam... http://www.mbank.com.pl/oferta/karty/ve.html mam ta karte z delfinem jako druga pokazana na zdjeciu... Znajduje sie w dziale karty debetowe, dlatego naprawde nie rozumiem dlaczego ja jej nie moge zarejestrowac...Napisalam w tej sprawie pytanie do obslugi Pay Pal zobaczymy co odpowiedza.

Sunapee z tego co widze to w wiekszosci sklepow jest tylko mozliwosc placenia przez ten system... Zobaczymy. Mozliwe ze Logest mi pomoze .
Bulba1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 04:35   #21
monis1981
Raczkowanie
 
Avatar monis1981
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: usa, jacksonville, florida
Wiadomości: 355
GG do monis1981
Dot.: Szukam wizazystek z USA

bulba sa dwa rodzaje kart, debetowa i kredytowa i ty masz kredytowa z tego co mi wiadomo w systemie pal nie akceptuja kredytowych, probowalam sama na ebay, pozatym kupilam ostatnio product dla kogos bo wlasnie nie mial kredytowej karty i nie mogl sam za siebie zaplacic...takze jesli nie ma mozliwosci podania nr konta to chyba inaczej nie da rady
monis1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:10.