Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-19, 12:24   #3541
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Chyba zainwestuję w serum migdałowe jak już wykończę lemona i tonik, chociaż to chyba nie jest najlepszy pomysł jak już będzie silniej słońce operować...
Kwas migdałowy jest delikatny i można stosować go przez cały rok
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 13:14   #3542
moniaa727
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 21
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Lui1234 serum granat używam na wieczór już od jakiś 3 tyg. oprócz tego, że mam buzie naczynkowa to lubi się świecić po stosowaniu tego serum nie widzę już tego problemu wszelkie niespodzianki poznikały, dodatkowo, jest nawilżona a rano moje czerwone płatki nosa nie są czerwone a zaróżowione
moniaa727 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 12:23   #3543
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez moniaa727 Pokaż wiadomość
Lui1234 serum granat używam na wieczór już od jakiś 3 tyg. oprócz tego, że mam buzie naczynkowa to lubi się świecić po stosowaniu tego serum nie widzę już tego problemu wszelkie niespodzianki poznikały, dodatkowo, jest nawilżona a rano moje czerwone płatki nosa nie są czerwone a zaróżowione
Dzięki za informację, jak wykonczę serum flavoC to kupie to z granatu ( poza tym ma waznosc dłuzszą), na ile Ci to starcza?
Ten tonik co ja zrobiłam na naczynka ( hydrolat + kasztanowiec + aloes)był fajny przez 4 dni a teraz nie wiem czy sie wszystko przegryzło ale tak sciaga mi skorę jaknie wiem, az się marszczy taka sciaga. Moze ten wyciąg z kasztanowca tak suszy? Nie wiem co by dodać do toniku by tak buzi nie wysuszał? bo tonik bez wątpienia jestfajny na naczynka, kurczą sie tylko wysusza

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

A powiedz mi jaki tonik stosujesz na swoje naczynka i czym oczyszczasz skorę?
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 12:26   #3544
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

na naczynka najlepsza kocanka, choc moim skromnym zdaniem zadne toniki i inne specyfiki nie pomogą, jedynie złagodzą
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 12:37   #3545
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
na naczynka najlepsza kocanka, choc moim skromnym zdaniem zadne toniki i inne specyfiki nie pomogą, jedynie złagodzą
Tak, załagodza tylko, zlikwidować nie zlikwidują.
Ja takpoczątkowoten moj tonik self made chwaliłam a zrobiłam tak: 150 ml hydrolatu z kocanki + 1 g wyciagu z kasztanowca (proszek) + 1 g wyciagu z aloesu( 200x). No i poczatkowo był ok, ale moze sie przgryzł i strasznie ściąga. Tylko, ze na naczynka działa obkurczająco. Szczegolnie jak mirumieniec wystąpi wieczorem to sobie przykładam i fajnie zamyka, zmniejsza naczynka jednak potem skora sciagnięta, bardzo sciagnięta...
Byłby ok gdybynie sciagał az tak bardzo mocno. Nie wiem czemu bo przeciaz aloes zagęszczony mu dodałam... Muszę to przestudiować jak ulepszyć, chyba ze ktoraś z Was miałaby pomysł co jeszcze wrzucić?

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
stosowałam na dzień,ale mozna stosowac dowolnie,teraz pewnie dawałabym go pod krem lub treściwszy olejek... musisz obserwowac czego twoja skóra potrzebuje w danym momencie....jak cie podrażnia to daj na to delikatny krem łagodzący...ja lubię Bepanthen np.
Dark01 dziekuję jak nie wiem za przepis z hialuronem, faktycznie dobrze się uzupełniają z serum flavo Zrobiłam tak , mniej więcej 2:1 na korzysc serum oczywiscie. Bardzo fajnie sie przyjął.
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 12:50   #3546
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dark01 dziekuję jak nie wiem za przepis z hialuronem, faktycznie dobrze się uzupełniają z serum flavo Zrobiłam tak , mniej więcej 2:1 na korzysc serum oczywiscie. Bardzo fajnie sie przyjął.[/QUOTE]
...
super,że Ci podpasowało
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 15:34   #3547
moniaa727
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 21
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Stosuje od 22 lutego codziennie i niedawno zrobiłam sobie druga dolewke do tego szklanego opakowania z pipetką, nie żałuje sobie, dość tak go nakładam :P Do oczyszczania mam olejek myjący i uniwersalny żel babydream z rossmana, tonik narazie kończe z ziaji na naczynka (szału nie ma) ale poluje już na wode różaną, podobno dobra na naczynka. Aaa i mam wyciąg z aloesu stężony 10x i myśle czy by jego nie wykorzystać na tonik. Peeling to z BU enzymatyczny, co do maseczek to biała glinka rozmieszana z woda termalną z Iwostinu, ale nie jestem w tym systematyczna.
moniaa727 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-20, 16:28   #3548
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez moniaa727 Pokaż wiadomość
Stosuje od 22 lutego codziennie i niedawno zrobiłam sobie druga dolewke do tego szklanego opakowania z pipetką, nie żałuje sobie, dość tak go nakładam :P Do oczyszczania mam olejek myjący i uniwersalny żel babydream z rossmana, tonik narazie kończe z ziaji na naczynka (szału nie ma) ale poluje już na wode różaną, podobno dobra na naczynka. Aaa i mam wyciąg z aloesu stężony 10x i myśle czy by jego nie wykorzystać na tonik. Peeling to z BU enzymatyczny, co do maseczek to biała glinka rozmieszana z woda termalną z Iwostinu, ale nie jestem w tym systematyczna.
...
woda rózana,to musisz wypróbowac,bo jednym pomaga a u innych<np.mnie> robi buraka i podrażnia naczynka,lepeij się spisywały hydrolaty typowo łagodzące,aloesowy,oliwko wy,herbaciany,rumiankowy, lipowy...
jak zniesiesz zapach to wypróbuj kocankę
a peeling z bu Cie nie podrażnia...mi zupełnie nie odpowiadał.
Aloes super sprawa
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 17:05   #3549
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
woda rózana,to musisz wypróbowac,bo jednym pomaga a u innych<np.mnie> robi buraka i podrażnia naczynka,lepeij się spisywały hydrolaty typowo łagodzące,aloesowy,oliwko wy,herbaciany,rumiankowy, lipowy...
jak zniesiesz zapach to wypróbuj kocankę
a peeling z bu Cie nie podrażnia...mi zupełnie nie odpowiadał.
Aloes super sprawa
Dolacze sie jesli moge, mnie tez pare pierwszych podejsc peeling z BU strasznie podraznial! (nie moglam go utrzymac na buzi 5minut)
Koszmar, juz chcialam go oddac w jakies dobre rece, az ktoras wizazanka mi podpowiedziala zeby go nie mieszac ze zwykla woda tylko z hydrolatem.
I odtad jest wszytsko dobrze, nadal jak go zmywam woda to troszke piecze, ale da sie wytrzymac
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 17:07   #3550
moniaa727
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 21
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
woda rózana,to musisz wypróbowac,bo jednym pomaga a u innych<np.mnie> robi buraka i podrażnia naczynka,lepeij się spisywały hydrolaty typowo łagodzące,aloesowy,oliwko wy,herbaciany,rumiankowy, lipowy...
jak zniesiesz zapach to wypróbuj kocankę
a peeling z bu Cie nie podrażnia...mi zupełnie nie odpowiadał.
Aloes super sprawa
Po peelingu BU zero podrażnień. Wypróbuje kocanke na pewno tylko nadal myśle nad serum na dzień i noc, na pewno jedno z nich to flavo C
moniaa727 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 17:10   #3551
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez blackdaisy Pokaż wiadomość
Dolacze sie jesli moge, mnie tez pare pierwszych podejsc peeling z BU strasznie podraznial! (nie moglam go utrzymac na buzi 5minut)
Koszmar, juz chcialam go oddac w jakies dobre rece, az ktoras wizazanka mi podpowiedziala zeby go nie mieszac ze zwykla woda tylko z hydrolatem.
I odtad jest wszytsko dobrze, nadal jak go zmywam woda to troszke piecze, ale da sie wytrzymac
...
fajnie,ze znalazłaś na niego sposób,bo wiele dziewczyn bardzo go chwali,niestety mi nie pomogło nawet mieszanie z hialuronem i olejkiem,ten enzym ananasowy mi nie służy,podobnie jak kontrowersyjna maseczka Ugisu :brzyda l:
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-20, 17:15   #3552
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
fajnie,ze znalazłaś na niego sposób,bo wiele dziewczyn bardzo go chwali,niestety mi nie pomogło nawet mieszanie z hialuronem i olejkiem,ten enzym ananasowy mi nie służy,podobnie jak kontrowersyjna maseczka Ugisu :brzyda l:
Oj no to szkoda, ale ja i tak od niego wole ten enzymatyczny z E-Naturalne
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 20:02   #3553
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 352
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Kwas migdałowy jest delikatny i można stosować go przez cały rok
Ebony... jesteś pewna? Masz na myśli serum migdałowe? Bo na stronie BU jest napisane, że to serum wymaga silnej ochrony przeciwsłonecznej. Sama jestem na nie napalona, ale boję się trochę przebarwień w okresie wiosenno/letnim.
Tinajero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 22:01   #3554
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez moniaa727 Pokaż wiadomość
Lui1234 serum granat używam na wieczór już od jakiś 3 tyg. oprócz tego, że mam buzie naczynkowa to lubi się świecić po stosowaniu tego serum nie widzę już tego problemu wszelkie niespodzianki poznikały, dodatkowo, jest nawilżona a rano moje czerwone płatki nosa nie są czerwone a zaróżowione
to juz nie wiem ktore serum wybrać - winogronowe czy granat?
Ten granat (gdzies wyczytałam) ze trochę zapycha a winogronowe jest niezapychające. ...
Monia, ja tez z naczynkami klopot ale tez muszę działać anty- zmarchowo
To winogronowe jest chyba takie bardziej " wypasione"?
Edycja: Poczytałam chwilę i te sera oba mają olejową wit C wiec nie bedą podrażniać, winogronowe jest bardziej anty-zmarchowe.

Edytowane przez Lui1234
Czas edycji: 2013-03-20 o 22:04
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 07:25   #3555
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Lui1234 Pokaż wiadomość
to juz nie wiem ktore serum wybrać - winogronowe czy granat?
Ten granat (gdzies wyczytałam) ze trochę zapycha a winogronowe jest niezapychające. ...
Monia, ja tez z naczynkami klopot ale tez muszę działać anty- zmarchowo
To winogronowe jest chyba takie bardziej " wypasione"?
Edycja: Poczytałam chwilę i te sera oba mają olejową wit C wiec nie bedą podrażniać, winogronowe jest bardziej anty-zmarchowe.
One mają zupełnie inną konsystencję, zastanów się jeszcze pod tym kątem - winogronowe jst bardzo lekkie, świetnie nadaje się pod makijaż, ale na noc dla mnie na przykład nie wystarcza (mam mieszaną, lekko przesuszoną po zimie cerę), natomiast granat jest bardzo tłuste - idealne na noc i dla suchych cer . Co do działania, trudno mi określić, używam zbyt wielu preparatów na raz, ale ogólnie długofalowe efekty używania kosmetyków BU są powalające .
__________________

"Jeśli płaczesz, bo zaszło słońce, łzy przesłonią ci gwiazdy."


sunsister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 09:01   #3556
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Tinajero Pokaż wiadomość
Ebony... jesteś pewna? Masz na myśli serum migdałowe? Bo na stronie BU jest napisane, że to serum wymaga silnej ochrony przeciwsłonecznej. Sama jestem na nie napalona, ale boję się trochę przebarwień w okresie wiosenno/letnim.
Ochrony przeciwsłonecznej przy kwasach nie wykluczałabym nawet zimą, ale migdał to jeden z kwasów, które można stosować i latem, aczkolwiek nie sądzę, by rezygnacja z filtra była dobrym pomysłem. Ok, może się mylę, gdyż w żadnym wypadku nie mam uprawnień zawodowych, jednakże czerpałam wiedzę z wielu źródeł i za każdym razem mogłam doczytać to samo stwierdzenie odnośnie kwasu migdałowego. Zresztą, ja sama używałam jeszcze na przełomie czerwca/początek lipca i wtedy jedyną moją ochroną były azjatyckie bb kremy [missha czerwona, dokładniej] i nic złego się nie działo
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 10:35   #3557
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Ochrony przeciwsłonecznej przy kwasach nie wykluczałabym nawet zimą, ale migdał to jeden z kwasów, które można stosować i latem, aczkolwiek nie sądzę, by rezygnacja z filtra była dobrym pomysłem. Ok, może się mylę, gdyż w żadnym wypadku nie mam uprawnień zawodowych, jednakże czerpałam wiedzę z wielu źródeł i za każdym razem mogłam doczytać to samo stwierdzenie odnośnie kwasu migdałowego. Zresztą, ja sama używałam jeszcze na przełomie czerwca/początek lipca i wtedy jedyną moją ochroną były azjatyckie bb kremy [missha czerwona, dokładniej] i nic złego się nie działo
Pytałam 5 razy na Biochemii i Pani odpowiedziała mi ze jej kremy nie dają duzej ochrony i ze na słoneczko tak czy owak nalezy nakładać krem z filtrem, podała tez jakie jej zdaniem kremy byłyby dobre- jako ochrona UV.
Szukam kemu czy to było serum gdzie mona stosować nawet gdy ochrona jest słaba... gdzies był taki specyfik czy to na biochemii czy na ZSK?

A co do vitasource 3g ( z e-naturalne) to ma te 20 kropelek - w nawet wiecej )
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 11:58   #3558
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Lui1234 Pokaż wiadomość
Pytałam 5 razy na Biochemii i Pani odpowiedziała mi ze jej kremy nie dają duzej ochrony i ze na słoneczko tak czy owak nalezy nakładać krem z filtrem, podała tez jakie jej zdaniem kremy byłyby dobre- jako ochrona UV.
Szukam kemu czy to było serum gdzie mona stosować nawet gdy ochrona jest słaba... gdzies był taki specyfik czy to na biochemii czy na ZSK?

A co do vitasource 3g ( z e-naturalne) to ma te 20 kropelek - w nawet wiecej )
Jakie to były?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 12:08   #3559
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Jakie to były?
Dokladnie juz nie pamietam, napisz na biochemii to odpowiedzą Ci.
Napewno Avene, mają 20, 50.

PS. tak apropos fitrow, dzis kolezanka powiedziała , ze podobno wyprodukowanie filtra większego niz 20 jest niemozliwe. A własnie w Avene fitry są 50....
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-21, 12:21   #3560
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Lui1234 Pokaż wiadomość

PS. tak apropos fitrow, dzis kolezanka powiedziała , ze podobno wyprodukowanie filtra większego niz 20 jest niemozliwe. A własnie w Avene fitry są 50....
proszę nie rozgłaszac na forum takich dziwnych niesprawdzonych informacji
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 16:29   #3561
moniaa727
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 21
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Lui1234 Pokaż wiadomość
to juz nie wiem ktore serum wybrać - winogronowe czy granat?
Ten granat (gdzies wyczytałam) ze trochę zapycha a winogronowe jest niezapychające. ...
Monia, ja tez z naczynkami klopot ale tez muszę działać anty- zmarchowo
To winogronowe jest chyba takie bardziej " wypasione"?
Edycja: Poczytałam chwilę i te sera oba mają olejową wit C wiec nie bedą podrażniać, winogronowe jest bardziej anty-zmarchowe.
Winogoronowe cos mi się drogie wydaje, bardziej się chyba zdecyduje na kupienie osobno składników i zrobie sobie sama jeśli chodzi o działanie antyzmarszczkowo to ja najbardziej jakoś "wierze" w filtry przeciwsłoneczne, kuracje retinoidami, witamina C, złuszczanie i nawilżanie.
moniaa727 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 15:02   #3562
slodkiecytryny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Hej Dziewczyny!
Przymierzam sie do zakupy na BU! Ale po przeczytaniu tych wszystkich postow wstecz, juz nie mam pojecia co wybrac.
Mam 26 lat, bardzo delikatna, sucha cere, i straszny problem z zaskornikami, nawet facet ostatnio zwrocil mi uwage, ze mam straszne dziurki na nosie, policzkach i czole. ;/ Dodatkowo czasem wyskakuja jakies krostki i pryszczyki, drobne blizny od wyciskania.
Nad czym powinnam pomyslec przy wyborze? Chodzi mi o pielegnacje z rana i na noc.
slodkiecytryny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 15:49   #3563
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 352
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Ochrony przeciwsłonecznej przy kwasach nie wykluczałabym nawet zimą, ale migdał to jeden z kwasów, które można stosować i latem, aczkolwiek nie sądzę, by rezygnacja z filtra była dobrym pomysłem. Ok, może się mylę, gdyż w żadnym wypadku nie mam uprawnień zawodowych, jednakże czerpałam wiedzę z wielu źródeł i za każdym razem mogłam doczytać to samo stwierdzenie odnośnie kwasu migdałowego. Zresztą, ja sama używałam jeszcze na przełomie czerwca/początek lipca i wtedy jedyną moją ochroną były azjatyckie bb kremy [missha czerwona, dokładniej] i nic złego się nie działo
Kusisz tym migdałem Ja też nie mam pojęcia szczerze pisząc, jak to do końca jest, zasugerowałam się wskazówką z BU. Mam ochotę na ten migdał, ale (chyba ) poczekam do jesieni, teraz uciekam od wysokich filtrów na wiosnę/lato

Lada chwila składam kolejne zamówienie, tym razem będę testować m.in. serum rozjaśniające EXTRA (może ktoś podzieli się opinią na temat tego serum?), olejek Lemon i maseczkę błotną. Nadal walczę ze swoimi rozszerzonymi porami (choć chyba zaczynam już popadać w paranoję) i nierównym kolorytem - choć i tu zaczynam się zastanawiać, czy sobie za dużo nie wmawiam W przyszłości przetestuję na pewno serum migdałowe i serum RENEW.
Tinajero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 12:01   #3564
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Do mnie już jedzie moje pierwsze zamowienie
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 19:57   #3565
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Hej Jaka macie konsystencje serum migdalowego 10%? Bo u mnie to jakaś taka gęstsza woda... A wydaje mi się ,że wszystko dalam jak należy,serum trochę się ustało.
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 20:17   #3566
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Poradźcie mi proszę, czy mogę używać flavo c z BU i do tego tonik z glukonolaktonem, albo jakiś peeling migdałowy? Robiłam kiedyś peeling migdałowy u kosmetyczki i efekty były super, ale trochę drogo wychodzi, dlatego zastanawiam się nad zakupem czegoś w BU. A ostatnio naczytałam się o tym glukonolaktonie i wydaje się idealny dla mnie.
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 06:43   #3567
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Hej Jaka macie konsystencje serum migdalowego 10%? Bo u mnie to jakaś taka gęstsza woda... A wydaje mi się ,że wszystko dalam jak należy,serum trochę się ustało.
Moja była taka sama Konsystencja denerwująca, ale zobaczysz działanie!
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 07:00   #3568
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dzięki Bo przez chwile myslalam,że jak zwykle coś zepsulam
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 09:44   #3569
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
proszę nie rozgłaszac na forum takich dziwnych niesprawdzonych informacji
oczywiscie,mi tez sie wydaje ze to bzdura. przeciez nawet lekarz poleca.

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Cytat:
Napisane przez aania88 Pokaż wiadomość
Poradźcie mi proszę, czy mogę używać flavo c z BU i do tego tonik z glukonolaktonem, albo jakiś peeling migdałowy? Robiłam kiedyś peeling migdałowy u kosmetyczki i efekty były super, ale trochę drogo wychodzi, dlatego zastanawiam się nad zakupem czegoś w BU. A ostatnio naczytałam się o tym glukonolaktonie i wydaje się idealny dla mnie.
Tez sie napaliłam na ten tonik i podanczam się do pytania.
Tego toniku jest tylko 100 ml? jesli juz to kupić więcej?
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 21:00   #3570
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dziewczyny ja prosze o rade. Jak przechowywac zel hiularynowy 1%. Na opakowaniu napisane jest zeby trzymac w chlodnym ciemnym miejscu, zas na stronie ze w temp. pokojowej.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 20:03:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:59.