Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!! - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-19, 14:12   #631
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

witam
Czy któraś z Was zetknęła się ze sklepem internetowym Vubu.pl ?
Zamówiłam u nich miesiąc temu kilka rzeczy jak do tej pory nic nie przyszło. W statusie przesyłki na ich stronie mam że zamówienie jest wstrzymane. Na maile nikt nie odpowiada.
Na fb jest dużo negatywnych opinii o tym sklepie.
Najczęściej dotyczą zwrotów za które nie oddają pieniędzy.
Czy macie jakieś własne doświadczenia z tą firmą? Obawiam się, że to oszuści.
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-19, 17:10   #632
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Cytat:
Napisane przez Sybil_ Pokaż wiadomość
witam
Czy któraś z Was zetknęła się ze sklepem internetowym Vubu.pl ?
Zamówiłam u nich miesiąc temu kilka rzeczy jak do tej pory nic nie przyszło. W statusie przesyłki na ich stronie mam że zamówienie jest wstrzymane. Na maile nikt nie odpowiada.
Na fb jest dużo negatywnych opinii o tym sklepie.
Najczęściej dotyczą zwrotów za które nie oddają pieniędzy.
Czy macie jakieś własne doświadczenia z tą firmą? Obawiam się, że to oszuści.
Oszuści nie, chyba że coś się zmieniło.
Ale obsługa TRAGICZNA, o wszystko trzeba się prosić, na wszystko czekać o wiele za długo, jakość bardzo kiepska.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-20, 14:17   #633
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

to może do czerwca się doczekam
szkoda, że wcześniej nie sprawdziłam opinii
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-14, 15:27   #634
Janinaneczka
Przyczajenie
 
Avatar Janinaneczka
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 5
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Hm, ja dosyć długo przeglądałam wu wu wu zalando pe el i sobie chwalę ich usługi, ale co ciekawe robiłam kiedyś porównanie ich cen do innych sklepów i przypadkiem znalazłam outlet internetowy <ciach reklama> Ogólnie chciałam wtedy kupić chłopakowi spodenki z Kleina i na tej stronie mili po prostu tańsze. Nie było kłopotu z wysyłką, chociaż mają inną politykę od wu wu wu zalando pe el. Więc Myślę, że czasami warto próbować mniejszych sprzedawców.

(edit: proszę moderatora również o wyiksować nazwy sklepu Internetowego Zalando, dziękuję uprzejmie)

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-06-12 o 11:29 Powód: reklama
Janinaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-22, 11:42   #635
czydopestoreoszukuje
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

DOPE STORE

dałam się zrobić jak neptek,
poszukuję ludzi oszukanych przez dope store
mam zamiar złożyć doniesienie na policję, żeby nikogo więcej nie oszukali i zamknęli ten swój szemrany interes,
niedługo będzie dwa miesiące jak czekam na przesyłkę, obawiam się, że jej nie dostanę....
ani kontaktu, ani butów, ani kasy

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-05-23 o 10:24 Powód: dane kontaktowe
czydopestoreoszukuje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-27, 20:05   #636
olimpiachmaj
Przyczajenie
 
Avatar olimpiachmaj
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 11
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

najczęściej Fabryka Jeansów i Mango Outlet bardzo często też Reserved
olimpiachmaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-30, 13:28   #637
Ligatura
Raczkowanie
 
Avatar Ligatura
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 188
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Czy ktoś zna niemiecki sklep odzieżowy www alpfoto de? Wygląda raczej podejrzanie, ale wolę zapytać, bo ma interesującą mnie sukienkę...
Ligatura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-02, 19:21   #638
palomama
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 375
MARTES SPORT - oryginalne buty?

Cześć
Czy sklep MARTES sprzedaje oryginalne buty NIKE? Wypatrzyłam fajny model w bardzo dobrej cenie, ale waham się...

palomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-03, 11:07   #639
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: MARTES SPORT - oryginalne buty?

Cytat:
Napisane przez palomama Pokaż wiadomość
Cześć
Czy sklep MARTES sprzedaje oryginalne buty NIKE? Wypatrzyłam fajny model w bardzo dobrej cenie, ale waham się...

Martes to sieciówka typu GoSport czy Decathlon. Czemu mieliby mieć podróbki... mają całą sieć sklepów stacjonarnych, więc śmiało kupuj.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-06, 08:24   #640
niusia_e
Przyczajenie
 
Avatar niusia_e
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 7
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Ja mam aplikację z zalando i codziennie sprawdzam bucisze, można kupić uż poniżej 100 coś fajnego. A w galeriach zazwyczaj jest tylko ccc, deichmann, ryłko i wojas - to wszystko
niusia_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-12, 10:28   #641
koronka85
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 8
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Nie mogę nie polecić sklepu, który podratował moją pewność siebie, kiedy już myślałam, że nie wyjdę na plażę. Na szczęście udąło mi się znaleźć kostium jednoczęściowy nie na 34 a na większy mój rozmiar, niestety takich rzeczy nie spotyka się zbyt często.
Dlatego polecam <ciach reklama>

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-06-12 o 22:43 Powód: reklama
koronka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-12, 10:44   #642
Kata_leja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 32
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

u mnie tradycyjnie zalando
Kata_leja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-15, 19:36   #643
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Dorzucam się do opinii:

Najczęściej Zalando - ale to głównie z powodu bezproblemowych zwrotów, a zwaracałam tam już tony ubrań i dodatków... zwykle jakieś 20% zamówionych rzeczy jest ok

Selfieroom - cenowo ok, choć jakościowo słabo czasami. Niestety opisy ubrań są kiepskie i można się naciąć na mega gniecącą się szmatkę...


Szukam sklepów gdzie kupie modne sukienki na lato, które będą nad kolano, albo chociaż tyłek zakryją jak trzeba
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-15, 21:27   #644
polna_rozyczka
Rozeznanie
 
Avatar polna_rozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 750
Sklep Eobuwie

Hej, nie ma jeszcze ogólnego wątku na temat Eobuwie, więc zakładam go ja. Sama wielokrotnie tam zamawiałam i często też zwracałam produkty, ale mam wrażenie, że chyba im się trochę zeszło na psy. Tydzień temu zwróciłam część swojego zamówienia, dotarło do nich w poniedziałek (jest piątek), a zwrot nadal ma status "Oczekuje". Z tego co widzę po komentarzach na FB, to wiele osób ma podobny problem lub nie uznano im reklamacji, wysłano wadliwy produkt... Trochę mnie to dziwi, bo ja nigdy na nich złego słowa nie mogłam powiedzieć. Jakie są Wasze opinie? Też Wam się zdarzyły takie historie?
polna_rozyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-15, 22:27   #645
Morticia_Addams
Raczkowanie
 
Avatar Morticia_Addams
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 163
Dot.: Sklep Eobuwie

Cytat:
Napisane przez polna_rozyczka Pokaż wiadomość
Hej, nie ma jeszcze ogólnego wątku na temat Eobuwie, więc zakładam go ja. Sama wielokrotnie tam zamawiałam i często też zwracałam produkty, ale mam wrażenie, że chyba im się trochę zeszło na psy. Tydzień temu zwróciłam część swojego zamówienia, dotarło do nich w poniedziałek (jest piątek), a zwrot nadal ma status "Oczekuje". Z tego co widzę po komentarzach na FB, to wiele osób ma podobny problem lub nie uznano im reklamacji, wysłano wadliwy produkt... Trochę mnie to dziwi, bo ja nigdy na nich złego słowa nie mogłam powiedzieć. Jakie są Wasze opinie? Też Wam się zdarzyły takie historie?
Bądź cierpliwa - w poniedziałek potwierdzą, że odebrali zwrot.

Ostatnio (z powodu promocji) robiłam dużo zakupów na eobuwie. Kupując buty dla męża "strzelałam" z rozmiarem i nie trafiałam. Nie miał jak przymierzyć butów stacjonarnie, bo nie było modeli, a jeśli jakiś był, to nie było rozmiaru.
W związku z tym, w ciągu miesiąca zrobiłam aż 4 zwroty. Wszystkie miały ten sam tryb realizacji - jeśli odebrali paczkę w poniedziałek - informację o tym, że zwrot został przyjęty otrzymywałam równo po tygodniu - w kolejny poniedziałek. Pisano, że oddadzą pieniądze w 3-5 dni roboczych - pieniądze do mnie trafiały na 2 lub 3 dzień (płaciłam przez PayU).
Wszystkie 4 zwroty miały taki sam schemat - informacja "Otrzymaliśmy Twój zwrot z zamówienia nr" tydzień po odebraniu, a pieniądze 2-3 dni później na koncie
(chociaż zastrzegają, że mają na to 5 dni).

Weź pod uwagę fakt, że są promocje 50% na półbuty, czółenka i torebki dla klubowiczów CCC, a więc zarówno zamówień jak i zwrotów mają więcej niż zwykle.
Morticia_Addams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-15, 23:32   #646
polna_rozyczka
Rozeznanie
 
Avatar polna_rozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 750
Dot.: Sklep Eobuwie

Cytat:
Napisane przez Morticia_Addams Pokaż wiadomość
Bądź cierpliwa - w poniedziałek potwierdzą, że odebrali zwrot.

Ostatnio (z powodu promocji) robiłam dużo zakupów na eobuwie. Kupując buty dla męża "strzelałam" z rozmiarem i nie trafiałam. Nie miał jak przymierzyć butów stacjonarnie, bo nie było modeli, a jeśli jakiś był, to nie było rozmiaru.
W związku z tym, w ciągu miesiąca zrobiłam aż 4 zwroty. Wszystkie miały ten sam tryb realizacji - jeśli odebrali paczkę w poniedziałek - informację o tym, że zwrot został przyjęty otrzymywałam równo po tygodniu - w kolejny poniedziałek. Pisano, że oddadzą pieniądze w 3-5 dni roboczych - pieniądze do mnie trafiały na 2 lub 3 dzień (płaciłam przez PayU).
Wszystkie 4 zwroty miały taki sam schemat - informacja "Otrzymaliśmy Twój zwrot z zamówienia nr" tydzień po odebraniu, a pieniądze 2-3 dni później na koncie
(chociaż zastrzegają, że mają na to 5 dni).

Weź pod uwagę fakt, że są promocje 50% na półbuty, czółenka i torebki dla klubowiczów CCC, a więc zarówno zamówień jak i zwrotów mają więcej niż zwykle.
Oj, miał być nowy wątek, ale nie wyszło .
Trochę mnie pocieszyłaś, ale zdziwiłam się, że tak długo to trwa, bo mi wcześniej akceptowano zwroty zazwyczaj na kolejny dzień po dotarciu przesyłki (myślałam, że 3-5 dni jest na zwrot pieniędzy właśnie od tego momentu). A komentarze na FB mnie jeszcze bardziej przeraziły .
polna_rozyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-17, 21:42   #647
vochella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 42
NAKD Fashion

Hej!
Zamawiacie ubrania ze strony na-kd? Jeśli tak, to co sądzicie o ich jakości? Dobre czy złe wspomnienia?
vochella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-18, 09:50   #648
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: NAKD Fashion

Cytat:
Napisane przez vochella Pokaż wiadomość
Hej!
Zamawiacie ubrania ze strony na-kd? Jeśli tak, to co sądzicie o ich jakości? Dobre czy złe wspomnienia?
Też się chętnie dowiem, bo dużo ostatnio blogo i vlogo sfery tam kupuje i reklamuje... ciekawe jak z jakością
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-18, 17:03   #649
liskam
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 16
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

ja w sumie mało zamawiam przez internet. najczęściej zamawiam na vinted jeżeli chodzi o ciuchy XD <ot>

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-06-18 o 17:22 Powód: ot
liskam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-30, 20:11   #650
4f94a5c8781d2dd2378da9d67d97ac373e40afc0_5f8cc934c51e4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 20
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Witam. Czy ktoras z Was zamawiala moze ubrania z tej stronki www.scientificspatiumacademy.org ?
Interesuje mnie bluzka a obawiam się bo kompeltnie brak opinii na temat tej strony. pIsalam przez formularz i cisza ;/
4f94a5c8781d2dd2378da9d67d97ac373e40afc0_5f8cc934c51e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-06, 23:27   #651
JustittaPL
Przyczajenie
 
Avatar JustittaPL
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 6
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Jeśli obsługa sklepu nie odpowiada w ciągu 24h to raczej nie wróży to dobrze i lepiej poszukać innego.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
JustittaPL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-12, 00:02   #652
magdulaaa
Rozeznanie
 
Avatar magdulaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Misthaven
Wiadomości: 638
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Szukam marki, która robi wygodne buty. Zależy mi na butach bardzo dobrej jakości. Kupiłam sobie ostatnio sandały na lato z Badury i wszystko było super, dopóki nie nadeszły upały i noga się spociła, a but obtarł stopę.

Ostatnio trafiłam na tę markę, ale jest mało opinii w sieci na jej temat.
https://manebi.eu/women-all/
__________________
Nihil fit sine causa
magdulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-14, 16:44   #653
magdulaaa
Rozeznanie
 
Avatar magdulaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Misthaven
Wiadomości: 638
Dot.: NAKD Fashion

Cytat:
Napisane przez vochella Pokaż wiadomość
Hej!
Zamawiacie ubrania ze strony na-kd? Jeśli tak, to co sądzicie o ich jakości? Dobre czy złe wspomnienia?
Zaczęłam ostatnio robić zakupy na tej stronie. Założyłam właśnie nowy wątek na temat tego sklepu, bo widzę, że jeszcze nie ma nic na temat sklepu na-kd na wizażu. Chętnie powymieniam się opiniami na temat zakupów w tym sklepie. Póki co, jestem zadowolona z zakupionych produktów. Jak wątek zostanie zaakceptowany przez moderatora to zapraszam
__________________
Nihil fit sine causa
magdulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 19:37   #654
basiazo
Przyczajenie
 
Avatar basiazo
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 15
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

ja kolekcjonuję buty
1. zalando na promocjach,
2.H&M na wyprzedaży kupiłam kilka par ale paczka mi nie przyszła, wróciła do sklepu, to moje pierwsze zamówienie w H&M online i w sumie nie wiem, co o tym sądzić, kurier potraktował mnie jakby mnie w domu nie było
3. lubię też butik Varlesca.pl tylko w sumie zawsze jak chcę coś kupić to już wszystko wyprzedane z mojego rozmiaru.
4. i oczywiście tańszy zamiennik deezee czyli sklep royalfashion.pl , w sumie to samo co na deezee tylko za 1/3 ceny, polecam polecam
basiazo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-25, 23:50   #655
lethality
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 14
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Cytat:
Napisane przez SaraLott Pokaż wiadomość
Buty często zamawiam na deezee - fajne modele i ceny niskie
ciuchy standardowo Reserved i Mohito, z mniejszych sklepów xxx, bardzo fajne ciuchy mają.
ja też reserved i mohito, wspierajmy polskie sieciówki!
co do deezee - następnym razem zobacz sobie xxx, modele i jakość to samo, ale ceny jak w deezee na promocji -70%

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-07-28 o 10:30 Powód: reklama
lethality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-01, 20:40   #656
Wizaaaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3
Dot.: Sklepy internetowe z butami

Zdecydowanie Zalando. Mają fajne promocje, teraz nawet do 70%. Przy czym niektóre marki na swoich stronach nie mają przegonionych. Więc warto śledzić. Dużym plusem są darmowe zwroty więc nie trzeba umawiać się i czekać na kuriera a wystarczy zostawić przesyłkę w DHL parcelshop czyli np. w zabce. Zwrot pieniędzy na konto tez w szybkim czasie
Wizaaaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-07, 21:59   #657
IloveFASHION007
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 151
Dot.: Re: Sklepy internetowe z butami

Jeżeli chodzi o buty to kupuje je w dwóch miejscach zalando i luxusowi.pl . W obu przypadkach poluje na buty jakiś znanych producentów, które są w ciekawej promocji. Ostatnio w tym drugim sklepie kupiłam szpilki na wysokim obcasie marki Casadei i sporo zaoszczędziłam.
IloveFASHION007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-20, 15:43   #658
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Sklepy internetowe z butami

Cytat:
Napisane przez Karola2305 Pokaż wiadomość
Ja chciałabym Was przestrzec przed sklepem Random77. To zwykli oszuści, pieniądze przelałam, sukienki nie dostałam. Dałam sie głupia wkręcić więc przestrzegam przed nimi. Z chęcią skontaktuje się z osobami, które zostały tak samo jak ja oszukane.
wiem, ze troche pozno, ale mam tez problem ze sklepem Random77. Kupilam 3 sukienki, z czego 2 zwrocilam. Od miesiaca nie moge sie doprosic o zwrot pieniedzy. Na maile nie odp, telefon niedostepny.
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-02, 14:09   #659
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Cytat:
Napisane przez Annawilk Pokaż wiadomość
<usunięty spam>
Kiepska reklama
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-09-03 o 22:15 Powód: spam w cytacie
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-03, 20:07   #660
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Czy ktoś kupował stroje kąpielowe ze strony gundolls ??
Jeśli tak to czy materiał prześwituje po zmoczeniu ??
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-06 19:25:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:03.