MASSIMO DUTTI cz.XI - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-01-03, 10:18   #2461
mmuminkova
Rozeznanie
 
Avatar mmuminkova
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 592
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez Madame_Rose Pokaż wiadomość
Ale opowiem Wam jaka tam jest obsługa...
Mnie irytuje co innego w obsłudze w MD, ale tej internetowej. Nie rozumiem czemu oni każdą wątpliwość, zapytanie czy reklamację muszą omawiać telefonicznie nawet wówczas, gdy wyraźnie proszę o kontakt mailowy, a na drugi dzień i tak ktoś wydzwania w środku dnia... jakby ich klientami mieli być wyłącznie ludzie żyjący z procentów, którzy całymi dniami leżą na szezlongu i popijają kolorowe drinki z palemką
__________________
"Wydajesz się niesłychanie mądry, dlatego że się nie odzywasz."
mmuminkova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-03, 10:29   #2462
charade
Rozeznanie
 
Avatar charade
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 969
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez Madame_Rose Pokaż wiadomość
Na przykład w GK kiedy tam byłam nie zauważyłam szalonych tłumów... Tak raczej na spokojnie. Kilka klientek się kręciło po sklepie i tyle.

Ale opowiem Wam jaka tam jest obsługa. Kupiłam dwa naszyjniki online. Jeden oddałam bez problemu, z drugiego oderwałam metkę kiedy go rozplątywałam, ale umówiłam się z dziewczynami przy kasie, że w sumie można go oddać, więc następnego dnia poszłam dokonać zwrotu. I się zaczęło...
Ta sama dziewczyna z którą omawiałam sprawę dzień wcześniej zawołała do zwrotu z zaplecza jakieś niemiłe babsko. I ta od wejścia mi mówi, że zwroty biżuterii podobnie jak bielizny i skarpetek są NIEMOŻLIWE bo mają kontakt z ciałem etc. pierdu, pierdu.
To ja jej odpowiadam, że dzień wcześniej oddałam inny i nikt nie robił problemu. Chciała wiedzieć o której tam byłam, pewnie żeby zrugać te osoby które zwrot przyjęły. Nie powiedziałam jej tylko wyjęłam telefon i odszukałam w regulaminie punkt dot. zwrotów. I owszem był zapis o tym, że kolczyków zwracać nie można, ale ani słowa o naszyjnikach. W tym czasie ona dzwoniła do MD w Silesii żeby zapytać czy jeśli nie ma śladów użytkowania może przyjąć produkt.
Byłam zła, bo gdybym sama nie sprawdziłam tego regulaminu to babsko by mi wmówiło, że nie można i koniec. Przeczytałam jej ten fragment i powiedziałam, że na przyszłość dobrze by było gdyby znała regulamin, bo w końcu to ona pracuje w tym sklepie a nie ja. Z łaską przyjęła ten naszyjnik. Zapytałam się czy jest w GK kierownikiem sklepu MD? Powiedziała, że zastępcą kierownika. Pomyślałam sobie jak na kierownicze stanowisko to wyjątkowo nieżyczliwa, nieuprzejma osoba i generalnie to straciłam ochotę żeby tam cokolwiek kupować albo zamawiać do sklepu. Żenada...
U mnie też wczoraj przygoda z GK. Dzwoniłam, żeby zapytać o kilka rzeczy i na moje żartobliwe "ok, mam jeszcze dwie rzeczy, a potem już nie będę Pani męczyć" usłyszałam "no dobrze. Do widzenia".

Niestety regulaminy tych sklepów trzeba znać lepiej od pracowników, jeżeli chce się wieść szczęśliwe życie
charade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-03, 12:05   #2463
izawgr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 6
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Kupiłam sweter kaszmirowy, ale teraz myślę że będzie pewnie połowe tańszy na następnej obniżce.Powie mi któraś z Was jak zrobić tę podmianę?Z góry dziękuję
izawgr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-03, 12:20   #2464
charade
Rozeznanie
 
Avatar charade
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 969
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez izawgr Pokaż wiadomość
Kupiłam sweter kaszmirowy, ale teraz myślę że będzie pewnie połowe tańszy na następnej obniżce.Powie mi któraś z Was jak zrobić tę podmianę?Z góry dziękuję
Aby zrobić podmiankę, musisz kupić drugi taki sam, kiedy będzie taniej i oddać go na stary paragon. Więc to ważne, żeby nie minął Ci 30-dniowy okres na zwrot Znam takie przypadki, kiedy ludzie szli ze swoimi nowymi rzeczami po tym, jak zostały przecenione i domagali się przyjęcia zwrotu i natychmiastowego sprzedania im rzeczy, ale w sklepach niekoniecznie chcą to robić. I to taka trochę cebula - bez urazy dla tych, którzy tak robią!
charade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-03, 12:40   #2465
fir_anka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 676
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cebula jak nic wg mnie , szczególnie awanturują się przy tym chociaż gdzieś poza pl chyba jest to praktykowane. W pl w całym inditexie jest to surowo zabronione

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fir_anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-03, 13:04   #2466
mmuminkova
Rozeznanie
 
Avatar mmuminkova
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 592
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez fir_anka Pokaż wiadomość
Cebula jak nic wg mnie , szczególnie awanturują się przy tym chociaż gdzieś poza pl chyba jest to praktykowane. W pl w całym inditexie jest to surowo zabronione

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trochę tak, ale z 2 strony... jeśli gdzie indziej tak można, to czemu PL jest zawsze chłopcem do bicia? Nigdy tak nie robiłam, jak piszesz i nawet by mi do głowy nie przyszło się awanturować o takie rzeczy, ale zawsze mnie dziwi, że statystycznie bogatsi klienci zachodni mają w wielu sklepach wyższe przeceny i możliwość pajacowania ze zwrotami przy obniżkach, a u nas trzeba być dystyngowanym i udawać, że ta stówa nie robi żadnej różnicy
__________________
"Wydajesz się niesłychanie mądry, dlatego że się nie odzywasz."
mmuminkova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-03, 14:10   #2467
charade
Rozeznanie
 
Avatar charade
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 969
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez mmuminkova Pokaż wiadomość
Trochę tak, ale z 2 strony... jeśli gdzie indziej tak można, to czemu PL jest zawsze chłopcem do bicia? Nigdy tak nie robiłam, jak piszesz i nawet by mi do głowy nie przyszło się awanturować o takie rzeczy, ale zawsze mnie dziwi, że statystycznie bogatsi klienci zachodni mają w wielu sklepach wyższe przeceny i możliwość pajacowania ze zwrotami przy obniżkach, a u nas trzeba być dystyngowanym i udawać, że ta stówa nie robi żadnej różnicy
To chyba wina społeczeństwa, w którym ciągle pokutuje przekonanie, że to wstyd chcieć taniej

Zawsze pozostaje wybrać się z przyjaciółką in cognito, która wejdzie za nami do sklepu i przy kasie powie "to ja to kupię" Ale obawiam się, że ja bym się ze śmiechu popłakała w połowie
charade jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-03, 14:18   #2468
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez charade Pokaż wiadomość
To chyba wina społeczeństwa, w którym ciągle pokutuje przekonanie, że to wstyd chcieć taniej

Zawsze pozostaje wybrać się z przyjaciółką in cognito, która wejdzie za nami do sklepu i przy kasie powie "to ja to kupię" Ale obawiam się, że ja bym się ze śmiechu popłakała w połowie
Np w Zarze podobno zwracana rzecz musi trafić na magazyn... tzn normalnie mozna sprzedać od razu ale niby musi trafić na magazyn zeby nie bylo podmianek albo zeby sobie "Zarzanka" odlozyla

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-03, 16:06   #2469
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Np w Zarze podobno zwracana rzecz musi trafić na magazyn... tzn normalnie mozna sprzedać od razu ale niby musi trafić na magazyn zeby nie bylo podmianek albo zeby sobie "Zarzanka" odlozyla

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W Zarze to różne cuda odpowiadają wielokrotnie widziałam jak zwracane przeze mnie rzeczy po zaklipsowaniu wędrowały na sklep a czasami od razu do szafy za kasami skąd mogą już światła dziennego nie zobaczyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-03, 19:24   #2470
Madame_Rose
IG => @madamerose1111
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 353
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

A jak oceniacie puchówki z MD?? Zamówiłam dziś czerwoną i nie wiem czego się spodziewać?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6740751630_2_3_14.jpg (99,6 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6740751630_1_1_3.jpg (28,8 KB, 42 załadowań)
Madame_Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-03, 19:30   #2471
magda bajtek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 377
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Dziewczyny potrzebuje Waszej pomocy
widzialyscie tą sukienkę na żywo w sklepie. ?Spodobała mi się ale nie wiem czy warto a do najbliższego sklepu mam daleko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6602807676_1_1_13.jpg (59,0 KB, 87 załadowań)
magda bajtek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-03, 19:33   #2472
coffee and cigarettes
Rozeznanie
 
Avatar coffee and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 579
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez mmuminkova Pokaż wiadomość
Mnie irytuje co innego w obsłudze w MD, ale tej internetowej. Nie rozumiem czemu oni każdą wątpliwość, zapytanie czy reklamację muszą omawiać telefonicznie nawet wówczas, gdy wyraźnie proszę o kontakt mailowy, a na drugi dzień i tak ktoś wydzwania w środku dnia... jakby ich klientami mieli być wyłącznie ludzie żyjący z procentów, którzy całymi dniami leżą na szezlongu i popijają kolorowe drinki z palemką
Ja nie potrafię zrozumieć chowania rzeczy w magazynie/na zapleczu w MD. Odbywa się to, mam wrażenie, bez żadnego powodu/schematu. Nie tylko podczas wyprzedaży. Gdyby nie sklep internetowy nie miałabym szansy dostrzec większości rzeczy. Podejrzewam, że wynika to z tego, że te sklepy są tak małe i nie ma miejsca na wszystko (bo przecież MD ma sprawiać zapachem/wystrojem i ekskluzywnością modeli wrażenie, że tylko przypadkiem nie znajduje się na Polach Elizejskich ). Jeżeli taki jest powód, to mogliby nie wystawiać całej rozmiarówki etc. Nie wchodzę tam ostatnio bez numeru referencyjnego i resztek cierpliwości: ekspedientka, gdy już obsłuży inną osobę, sprawdza dostępność w systemie, a następnie na zapleczu, po czym może się okazać że ta rzecz na żywo mi nie odpowiada.

Edytowane przez coffee and cigarettes
Czas edycji: 2018-01-03 o 19:35
coffee and cigarettes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-03, 20:53   #2473
malwina_kokos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 369
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Dziewczyny pamiętacie może kiedy kupione rzeczy można zwracać do 10 stycznia bodajże? Na początku grudnia był taki okres, że jak sie kupiło wtedy rzecz to można ją oddac dłużej niż po 30 dniach. Kojarzycie może?

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez malwina_kokos Pokaż wiadomość
Dziewczyny pamiętacie może kiedy kupione rzeczy można zwracać do 10 stycznia bodajże? Na początku grudnia był taki okres, że jak sie kupiło wtedy rzecz to można ją oddac dłużej niż po 30 dniach. Kojarzycie może?
Już znalazłam, informacja jest na paragonie
malwina_kokos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-04, 06:50   #2474
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez coffee and cigarettes Pokaż wiadomość
Ja nie potrafię zrozumieć chowania rzeczy w magazynie/na zapleczu w MD. Odbywa się to, mam wrażenie, bez żadnego powodu/schematu. Nie tylko podczas wyprzedaży. Gdyby nie sklep internetowy nie miałabym szansy dostrzec większości rzeczy. Podejrzewam, że wynika to z tego, że te sklepy są tak małe i nie ma miejsca na wszystko (bo przecież MD ma sprawiać zapachem/wystrojem i ekskluzywnością modeli wrażenie, że tylko przypadkiem nie znajduje się na Polach Elizejskich ). Jeżeli taki jest powód, to mogliby nie wystawiać całej rozmiarówki etc. Nie wchodzę tam ostatnio bez numeru referencyjnego i resztek cierpliwości: ekspedientka, gdy już obsłuży inną osobę, sprawdza dostępność w systemie, a następnie na zapleczu, po czym może się okazać że ta rzecz na żywo mi nie odpowiada.
Też nie umiem pojąć faktu, że spora część kolekcji jest na magazynie. Jest przecież wielu klientów, którzy niekoniecznie wiedzą, że MD ma stronę online. Wchodzą ot tak, nawet nie kojarzą marki i może coś by ich skusiło ale jak skoro, połowa kolekcji na magazynie
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-04, 06:56   #2475
kurkawodnaa
Zadomowienie
 
Avatar kurkawodnaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 201
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez Madame_Rose Pokaż wiadomość
Na przykład w GK kiedy tam byłam nie zauważyłam szalonych tłumów... Tak raczej na spokojnie. Kilka klientek się kręciło po sklepie i tyle.

Ale opowiem Wam jaka tam jest obsługa. Kupiłam dwa naszyjniki online. Jeden oddałam bez problemu, z drugiego oderwałam metkę kiedy go rozplątywałam, ale umówiłam się z dziewczynami przy kasie, że w sumie można go oddać, więc następnego dnia poszłam dokonać zwrotu. I się zaczęło...
Ta sama dziewczyna z którą omawiałam sprawę dzień wcześniej zawołała do zwrotu z zaplecza jakieś niemiłe babsko. I ta od wejścia mi mówi, że zwroty biżuterii podobnie jak bielizny i skarpetek są NIEMOŻLIWE bo mają kontakt z ciałem etc. pierdu, pierdu.
To ja jej odpowiadam, że dzień wcześniej oddałam inny i nikt nie robił problemu. Chciała wiedzieć o której tam byłam, pewnie żeby zrugać te osoby które zwrot przyjęły. Nie powiedziałam jej tylko wyjęłam telefon i odszukałam w regulaminie punkt dot. zwrotów. I owszem był zapis o tym, że kolczyków zwracać nie można, ale ani słowa o naszyjnikach. W tym czasie ona dzwoniła do MD w Silesii żeby zapytać czy jeśli nie ma śladów użytkowania może przyjąć produkt.
Byłam zła, bo gdybym sama nie sprawdziłam tego regulaminu to babsko by mi wmówiło, że nie można i koniec. Przeczytałam jej ten fragment i powiedziałam, że na przyszłość dobrze by było gdyby znała regulamin, bo w końcu to ona pracuje w tym sklepie a nie ja. Z łaską przyjęła ten naszyjnik. Zapytałam się czy jest w GK kierownikiem sklepu MD? Powiedziała, że zastępcą kierownika. Pomyślałam sobie jak na kierownicze stanowisko to wyjątkowo nieżyczliwa, nieuprzejma osoba i generalnie to straciłam ochotę żeby tam cokolwiek kupować albo zamawiać do sklepu. Żenada...
Ja miałam wczoraj analogiczną sytuację, tylko w sklepie klasy niżej, wPepco jakiej klasy nie byłby to sklep, warto żeby obsluga znała regulamin miejsca w którym pracuje. Pani mi uswiadamiala jaką łaskę mi robi przyjmując zwrot.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
kurkawodnaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-04, 08:06   #2476
charade
Rozeznanie
 
Avatar charade
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 969
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Też nie umiem pojąć faktu, że spora część kolekcji jest na magazynie. Jest przecież wielu klientów, którzy niekoniecznie wiedzą, że MD ma stronę online. Wchodzą ot tak, nawet nie kojarzą marki i może coś by ich skusiło ale jak skoro, połowa kolekcji na magazynie
Np. Moja teściowa "jak wy tam coś kupujecie. Co wchodzę, to nic nie ma" ze nie wspomnę o tym, ze moim zdaniem głupota jest wykładanie tylko niektórych rozmiarów. Większość widząc, ze jest "36, 38, 40" uzna, ze 34 i 42 po prostu nie ma, a ze jest schowane. Żadnej informacji o tym, ze może warto zapytać, bo towar jest schowany...
charade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-04, 08:21   #2477
mmuminkova
Rozeznanie
 
Avatar mmuminkova
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 592
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

W niektórych sklepach tego typu pokutuje chyba polityka, że za dużo towaru na sklepie daje wrażenie masówki i tandety, a to przecie towar prima sort. No i może im się wydawać, że klienci marzą o tym, by zajął się nimi sprzedawca
__________________
"Wydajesz się niesłychanie mądry, dlatego że się nie odzywasz."
mmuminkova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-04, 08:33   #2478
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez mmuminkova Pokaż wiadomość
W niektórych sklepach tego typu pokutuje chyba polityka, że za dużo towaru na sklepie daje wrażenie masówki i tandety, a to przecie towar prima sort. No i może im się wydawać, że klienci marzą o tym, by zajął się nimi sprzedawca
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-04, 17:50   #2479
charade
Rozeznanie
 
Avatar charade
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 969
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez mmuminkova Pokaż wiadomość
W niektórych sklepach tego typu pokutuje chyba polityka, że za dużo towaru na sklepie daje wrażenie masówki i tandety, a to przecie towar prima sort. No i może im się wydawać, że klienci marzą o tym, by zajął się nimi sprzedawca
Och tak, proszę, proszę, proszę!!! Tylko po to tam idę przecież
charade jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-04, 21:36   #2480
malwes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 155
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Madame_Rose, Macałam dziś te czerwone kurtki w Wwie w Galerii Mokotów. Szału nie ma niestety. Ta powierzchnia jest bardzo podatna na zarysowania, z wielu miejsc wisiały niedocięte nitki. No jakoś tak, kiepsko jak na MD

Edytowane przez malwes
Czas edycji: 2018-01-04 o 21:37
malwes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-05, 18:07   #2481
sylion
Raczkowanie
 
Avatar sylion
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 478
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez Madame_Rose Pokaż wiadomość
A jak oceniacie puchówki z MD?? Zamówiłam dziś czerwoną i nie wiem czego się spodziewać?

Kupilam na pierwszych obnizkach te konkretnie. Wychodza z niej piora. Jest to nie do zniesienia chyba bede ja reklamowala jak wpiore.
__________________
oswajam rzeczywistość
sylion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-05, 19:24   #2482
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez sylion Pokaż wiadomość
Kupilam na pierwszych obnizkach te konkretnie. Wychodza z niej piora. Jest to nie do zniesienia chyba bede ja reklamowala jak wpiore.
Ja mam tak z czarną...caly fotel w aucie, swetry ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-05, 19:33   #2483
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Ja mam tak z czarną...caly fotel w aucie, swetry ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym ją reklamowała Mnie jak co jakiś czas piórko wyjdzie to mnie to wkurza a co dopiero jakby mi wychodziły tak jak opisujesz.... wścieku bym dostała
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-05, 19:35   #2484
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

[1=523c2d977675f8d89e6472e efe6f460b6ab4010a_6580dd2 588396;80240931]Ja bym ją reklamowała Mnie jak co jakiś czas piórko wyjdzie to mnie to wkurza a co dopiero jakby mi wychodziły tak jak opisujesz.... wścieku bym dostała [/QUOTE]Tylko jak to udowodnić ? Musialabym zrobić zdjecia bo tak na kurtce ich nie m bo sie łapią wszystkiego innego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-05, 19:52   #2485
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Tylko jak to udowodnić ? Musialabym zrobić zdjecia bo tak na kurtce ich nie m bo sie łapią wszystkiego innego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Poszłabym w kurtce do stacjonarnego MD i zdjęła przed Panią żeby zobaczyła ile piór zostaje na np. czarny swetrze który miałabym na sobie Oczywiście wzięłabym inna kurtkę na zmianę żeby w sweterku nie wracać
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-05, 20:16   #2486
Madame_Rose
IG => @madamerose1111
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 353
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez sylion Pokaż wiadomość
Kupilam na pierwszych obnizkach te konkretnie. Wychodza z niej piora. Jest to nie do zniesienia chyba bede ja reklamowala jak wpiore.
Oj to chyba będzie zwrot... Chociaż po ostatniej 'przygodzie' aż się boję myśleć, co tam się będzie działo...
Madame_Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-05, 20:21   #2487
charade
Rozeznanie
 
Avatar charade
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 969
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez Madame_Rose Pokaż wiadomość
Oj to chyba będzie zwrot... Chociaż po ostatniej 'przygodzie' aż się boję myśleć, co tam się będzie działo...


Powiedz, ze nawet jej nie dotykałas ani nie oddychałas w jej obecności
charade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-05, 20:31   #2488
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez Madame_Rose Pokaż wiadomość
Oj to chyba będzie zwrot... Chociaż po ostatniej 'przygodzie' aż się boję myśleć, co tam się będzie działo...
Czyli lepiej z reklamacją do SCC ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-05, 21:41   #2489
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez charade Pokaż wiadomość
Powiedz, ze nawet jej nie dotykałas ani nie oddychałas w jej obecności
Dobre
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-05, 21:47   #2490
Madame_Rose
IG => @madamerose1111
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 353
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XI

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Czyli lepiej z reklamacją do SCC ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Byłam tam dzisiaj, ale ponieważ moim głównym punktem jest butik w GK nie bardzo mogę tutaj doradzić. Może dla innych, 'lepszych' klientem obsługa funkcjonuje inaczej?
Madame_Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-21 14:02:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:20.