Depilator Braun Silk-épil 7 - REWELACJA - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Depilatory Braun Silk-épil 7

Notka

Depilatory Braun Silk-épil 7 sprawdź opinię wizażanek

 
 
Narzędzia
Stary 2014-07-20, 22:20   #1
dominikaknowak
Przyczajenie
 
Avatar dominikaknowak
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Smile

Depilator Braun Silk-épil 7 - REWELACJA


Na początku chciałabym zaznaczyć, że wcześniej tylko dwa razy zdecydowałam się na depilację depilatorem (podkradłam mamie, bo sama chciałam się skusić na kupno, maszynki jednorazowe potrafią męczyć), niestety ze względu na mój niski próg bólu (depilacja samych nóg zajęła mi parę godzin) oraz moją wrażliwą skórę i to co działo się z nią po depilacji wróciłam do jednorazówek..

Przyszedł czas na testowanie Depilatora Braun Silk-épil 7
Od razu zabrałam go ze sobą do kąpieli i wiem, że już nie wrócę do jednorazówek! Bieżąca woda oraz nasadka masująca złagodziła ból towarzyszący wyrywaniu włosków, światełko zadbało o to, żeby żadne włoski nie zostały pominięte - REWELACJA ! Jeszcze chętnie dodam, że depilacja całych nóg zajęła mi rekordową godzinę

Jeśli chodzi o stosowanie "na sucho" to niestety nie jest ono dla mnie ze względu na moją wrażliwą skórę. Po depilacji skóra była podrażniona, a i sama depilacja już nie tak przyjemna jak ta podczas kąpieli.

Zdecydowanie polecam depilator Braun Silk-épil 7 osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z depilacją jak i tym "zaawansowanym".
Chętnie odpowiem na Wasze pytania, rozwieję wątpliwości
dominikaknowak jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Depilatory Braun Silk-épil 7


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-20 23:20:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:17.