Nie Wyciskajmy!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-30, 22:04   #1
tarotka84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11

Nie Wyciskajmy!!!


Łatwo powiedzieć żeby nie wyciskać syfków wszelkiego rodzaju i rozmiarów osobie, która skutecznie i regularnie maltretuje swoją twarz...czyli np mi...Więc od tygodnia nic nie ruszyłam i nie wycisnełam na twarzy i musze przyznać, ze właściwie co ja na niej zawsze wyciskam to nie wiem...przecież mi praktycznie nie wychodzą jakieś widoczne syfki ale oczywiście ja pod wpływem np stresu zawsze wynajde kilka podskórnych praktycznie niewidocznych niespodzianek i je tak powyciskam, że wyglądam no same wiecie jak...tydzień bez wyciskania pokazał mi jak może moja skóra wyglądać...tzn bardzo ładnie bez żadnych strupków itd...ale skąd mam wziąść tyle silnej woli żebym już nigdy nie ruszała twarzy...
tarotka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 22:11   #2
patalążek
Raczkowanie
 
Avatar patalążek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 36
GG do patalążek
Dot.: Nie Wyciskajmy!!!

powiem szczerze ze z wlasnego doswiadczenia wiem ze to cholernie trudno jest ja ogolnie nie mam takic hanropialych ale jak juz jest to nie moge patrzec jak mam taka diode na twarzy jesli sie ladnie wycisnie to na nastepny dzien tylko troche cos widac...pozatym spojrze w lustro i juz mnie korci :P ale coz teraz wolne dni to zobaczymy
patalążek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 22:22   #3
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Nie Wyciskajmy!!!

Cytat:
Napisane przez tarotka84
Więc od tygodnia nic nie ruszyłam i nie wycisnełam na twarzy i musze przyznać, ze właściwie co ja na niej zawsze wyciskam to nie wiem...przecież mi praktycznie nie wychodzą jakieś widoczne syfki
Nie sztuka przestać wyciskać, kiedy prawie nic nie wychodzi. Co innego, gdy wyskakują widoczne wypryski. Wtedy dopiero trudno jest się powstrzymać od wyciskania.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 22:52   #4
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Nie Wyciskajmy!!!

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=69799
guia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:22.