Wymrazanie nadzerki a brak okresu! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-27, 20:14   #1
KarolinaMajewska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Exclamation

Wymrazanie nadzerki a brak okresu!


Witam, w czwartek 15-go pazdziernika milalam wykonany zabieg wymrazania. Okres mialam dostac 19 pazdziernika, do tej pory nie dostalam... mam jedynie uplawy i pobolewa mnie brzuch.. czy mozliwe, ze jestem w ciazy? czy to jakies komplikacje po zabiegu? prosze odpowiedzcie
KarolinaMajewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 13:00   #2
Dragonfly29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 183
Dot.: Wymrazanie nadzerki a brak okresu!

Cytat:
Napisane przez KarolinaMajewska Pokaż wiadomość
Witam, w czwartek 15-go pazdziernika milalam wykonany zabieg wymrazania. Okres mialam dostac 19 pazdziernika, do tej pory nie dostalam... mam jedynie uplawy i pobolewa mnie brzuch.. czy mozliwe, ze jestem w ciazy? czy to jakies komplikacje po zabiegu? prosze odpowiedzcie
Pierwsze słyszę, że wymrażanie robi się tuż przed okresem. Ja miałam zaraz po, żeby wszystko w środku zdążyło się wygoić (to znaczy do następnej @). Ale może co lekarz, to inny sposób, nie wiem. Tak czy siak, dziwi mnie to. Upławy po wymrażaniu są zupełnie normalne. Mogą trwać nawet kilkanaście dni. Czy jesteś w ciąży, nie wiem. Jeśli masz podstawy, by tak sądzić, to zaopatrz się w test.
A tak w ogóle, to lekarz przed zabiegiem niczego Ci nie tłumaczył?
Dragonfly29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 08:57   #3
Joaska23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5
Dot.: Wymrazanie nadzerki a brak okresu!

Karolina,
ja mam podobny problem.Nadżerka była wypalana dwa tyg temu,dziś w nocy powinnam dostać okres,a jeszcze go nie ma,i jakoś nie czuję żeby miał 'przyjść' (brak bólu brzucha).
Wiem,ze panikuję,ale taka już jestem że się wszystkim przejmuję.
W ciąży raczej nie jestem (biore tabletki anty),poza tym mialam badanie USG przez zabiegiem,na którym było by COŚ widać,prawda?((
Wchodziłam na jakieś forum,gdzie niby udzielają się ginekolodzy, i jakieś dwie dziewczyny pisaly o tym problemie,ale nikt nie był łaskaw im odpisac.
Moja gin nic nie mówiła o opoźniającym się okresie,dlatego nie wiem,co o tym myśleć.:///
Pozdrawiam i życzę szybkiego 'rozwiązania sprawy' )))
Joaska23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:30.