Kosmetyki mineralne MEOW - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-26, 10:35   #1861
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez riliana Pokaż wiadomość
dziewczyny, na co wam to wygląda? nie potrafię doradzić koleżance, a akurat Is organizuje zamówienie, także potrzebuję pomocy jasna karnacja, różowawe placki + żółtawe piegi... Mau, Siamese może?
Mi się wydaje, że ma neutralne, chłodne tony, może z odrobinę różowa. Typuję Siamese, Bengal.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 11:53   #1862
Evet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin/Warka
Wiadomości: 186
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

A mi pomożecie? Chciałabym wypróbować podklady meow jednak nie wiem w jakie kolory celowac... co do odcienia mam pewne podjerzenia, żóltki? neutrale? oliwki? ale zupełnie nie wiem w jaki poziom celowac. Z Lumiere mam LM Golden vv ale wydaje mi sie troche za zółte a M Neutral pasuje mi w formuje FF a w VV jest za blady. To moje zdj w swietle dziennym: 1.jpg

2.jpg
Evet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 17:20   #1863
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

czy któraś z Was stosuje Top Cat Finishing Powder ?
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 20:54   #1864
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Evet Pokaż wiadomość
A mi pomożecie? Chciałabym wypróbować podklady meow jednak nie wiem w jakie kolory celowac... co do odcienia mam pewne podjerzenia, żóltki? neutrale? oliwki? ale zupełnie nie wiem w jaki poziom celowac. Z Lumiere mam LM Golden vv ale wydaje mi sie troche za zółte a M Neutral pasuje mi w formuje FF a w VV jest za blady. To moje zdj w swietle dziennym: Załącznik 4524147

Załącznik 4524148
A może spróbowałabyś czegoś z brzoskwinią? Być może jest to kwestia ustawień mojego monitora, ale ja widzę na zdjęciach raczej ciepły odcień cery.

Edit: Mam na myśli oczywiście buzię, bo na szyi widać wg. mnie żółte tony. Nie zdziwiłabym się zbyt mocno, gdybyś była podobnym typem kolorystycznym do mnie, bo ja mam właśnie żółtawą skórę na szyi, ale już na mojej twarzy typowo żółtawe podkłady wyglądają nie najlepiej.

Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
czy któraś z Was stosuje Top Cat Finishing Powder ?
Mam próbkę. Właśnie robię do niego drugie podejście. Moim zdaniem puder trochę przedłuża trwałość makijażu, ale też nieznacznie rozjaśnia kolor podkładu.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".




Edytowane przez GretchenSp
Czas edycji: 2012-02-26 o 21:00
GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 21:11   #1865
Evet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin/Warka
Wiadomości: 186
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
A może spróbowałabyś czegoś z brzoskwinią? Być może jest to kwestia ustawień mojego monitora, ale ja widzę na zdjęciach raczej ciepły odcień cery.

Edit: Mam na myśli oczywiście buzię, bo na szyi widać wg. mnie żółte tony. Nie zdziwiłabym się zbyt mocno, gdybyś była podobnym typem kolorystycznym do mnie, bo ja mam właśnie żółtawą skórę na szyi, ale już na mojej twarzy typowo żółtawe podkłady wyglądają nie najlepiej.
A jakich oscieni Meow uzywasz?
Brzoskwiń się boje po przejściach z płynnymi podkładami,wszytskie z brzoskwiniowymi nutami robiły mi na twarzy pomarancze i się odcinały..
W rzeczywistości dekold i szyje mam jeszce bardziej zółte z takim szarozłotozielonym poblaskiem. A twarz na srodku chyba neutralną a im bardziej na zewnątrz tym bardziej łapie tego odcienia z szyi.
Evet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 01:10   #1866
tova1
Zakorzenienie
 
Avatar tova1
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Marki
Wiadomości: 5 890
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Glacial Grove
tova1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 13:21   #1867
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Evet Pokaż wiadomość
A jakich oscieni Meow uzywasz?
Brzoskwiń się boje po przejściach z płynnymi podkładami,wszytskie z brzoskwiniowymi nutami robiły mi na twarzy pomarancze i się odcinały..
W rzeczywistości dekold i szyje mam jeszce bardziej zółte z takim szarozłotozielonym poblaskiem. A twarz na srodku chyba neutralną a im bardziej na zewnątrz tym bardziej łapie tego odcienia z szyi.
W takim razie spróbuj Korat, Ocicat. Może Abyssinian, Manx (cieplejszy). Chociaż na zdjęciach wydaje się, że masz chłodne, żółte i różowe tony.

Edytowane przez skarpetta
Czas edycji: 2012-02-27 o 13:22
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-27, 16:17   #1868
Evet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin/Warka
Wiadomości: 186
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
W takim razie spróbuj Korat, Ocicat. Może Abyssinian, Manx (cieplejszy). Chociaż na zdjęciach wydaje się, że masz chłodne, żółte i różowe tony.
Dziękuje wydaje mi sie, ze korat móglby być dobry, spróbuję Manxa, chocaż wcześniej zupelnie nie brałam go pod uwagę Myslę, że on może byc dobry na lato
Evet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 18:21   #1869
Lena4
Rozeznanie
 
Avatar Lena4
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 811
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cześć Wizażanki

Potrzebuję Waszej nieocenionej porady w sprawie koloru podkładu z MEOW Kiedyś używałam EDM Linen, chociaż wyglądałam w nim troszkę trupio a latem FLN. Teraz nakładam Lumiere Light Medium Neutral w formule VV, ewentualnie dosypuję odrobinę Light Medium Warm VV, którego to używam latem i jest dobrze. Potrzebuję również mocnego krycia więc zostaje chyba formuła Flawless.. Z jasności celuję w Sleek, może Frisky. Z kolorów pewnie Siamese i Mau, a dalej... No właśnie, w co celować?
Nic z różem się nie sprawdzi, oliwki też nie, żółty tak, ale tylko odrobinę, goldeny za żółte, beże nie-robię się różowa. Brzoskwinie..hm..nie wiem, ale wątpię.
Może coś Wam się nasunie

Przy okazji, czy któryś z kolorów korektora z MEOW odpowiada żółtemu korektorowi z Blusche? Angora wydaje się podobna. Manx też o ile zmieszałoby się żółty blusche z żółtym lumiere. Abyssinian i Korat również wyglądają dość ciekawe.
__________________
Istnieje świat, a to rozprasza.


Lena4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 19:25   #1870
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Lena4 Pokaż wiadomość
Cześć Wizażanki

Potrzebuję Waszej nieocenionej porady w sprawie koloru podkładu z MEOW Kiedyś używałam EDM Linen, chociaż wyglądałam w nim troszkę trupio a latem FLN. Teraz nakładam Lumiere Light Medium Neutral w formule VV, ewentualnie dosypuję odrobinę Light Medium Warm VV, którego to używam latem i jest dobrze. Potrzebuję również mocnego krycia więc zostaje chyba formuła Flawless.. Z jasności celuję w Sleek, może Frisky. Z kolorów pewnie Siamese i Mau, a dalej... No właśnie, w co celować?
Nic z różem się nie sprawdzi, oliwki też nie, żółty tak, ale tylko odrobinę, goldeny za żółte, beże nie-robię się różowa. Brzoskwinie..hm..nie wiem, ale wątpię.
Może coś Wam się nasunie

Przy okazji, czy któryś z kolorów korektora z MEOW odpowiada żółtemu korektorowi z Blusche? Angora wydaje się podobna. Manx też o ile zmieszałoby się żółty blusche z żółtym lumiere. Abyssinian i Korat również wyglądają dość ciekawe.
Może korat? Choć te poniżej naughty nie maja grama żółci jak dla mnie. Abyssinan na poziomie naughty jest żółto-beżowy, ciemniejszy od light medium golden FF lumiere. W dół abyssinan nie są już tak żółte może trochę do linen podobne, niestety nie mam już próbek jaśniejszych abisyńczyków. Angora to kurczaki. Próbowałaś żółtego korektora meow pod oczy? Jest całkiem przyjemny.
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 19:35   #1871
Chimita
Raczkowanie
 
Avatar Chimita
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Z Brokilonu ;)
Wiadomości: 282
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Lena4 Pokaż wiadomość
Przy okazji, czy któryś z kolorów korektora z MEOW odpowiada żółtemu korektorowi z Blusche? Angora wydaje się podobna. Manx też o ile zmieszałoby się żółty blusche z żółtym lumiere. Abyssinian i Korat również wyglądają dość ciekawe.
Moim zdaniem korektory (pod oczy)Abyssynian i Korat na poziomie 1 są bardziej szarawe niż korektor Blusche. Zwłaszcza Korat.

Edytowane przez Chimita
Czas edycji: 2012-02-28 o 19:38
Chimita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-28, 19:52   #1872
Lena4
Rozeznanie
 
Avatar Lena4
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 811
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

LadyMadalena dziękuję za odpowiedź No właśnie jeszcze niczego z Meow nie próbowałam, dopiero mnie korci na zmianę z Lumiere EDM mi kiedyś bardzo służył, dopóki nie zmienili formuły, Pixie mi nie podeszły, Blusche też jakoś nie.

Teraz używam żółtego korektora z mieszanki żółtego Lumiere (jest strasznie nasycony, okropny) i Blusche (jaśniutki). Głównie pod oczy, ale u mnie sprawdza się również na niespodzianki w tej sporo rozbielonej postaci.

Poziom naughty to już chyba nie moja liga, będą za ciemne. Jeśli abyssinian na tych niższych poziomach jest nieco zbliżony do linen to warto go wypróbować, dziękuję. Korat też, chociaż boję się, że będzie za żółty.

Aa.. Nie chciałby się ktoś pozbyć próbek..?

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Chimita Pokaż wiadomość
Moim zdaniem korektory (pod oczy)Abyssynian i Korat na poziomie 1 są bardziej szarawe niż korektor Blusche. Zwłaszcza Korat.
Hmm.. A Angora? Wydaje się pastelowo żółta żółta
__________________
Istnieje świat, a to rozprasza.


Lena4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 19:55   #1873
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Lena4 Pokaż wiadomość
A Angora? Wydaje się pastelowo żółta żółta
tak, to pastelowy, zimny żółty
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 19:59   #1874
Chimita
Raczkowanie
 
Avatar Chimita
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Z Brokilonu ;)
Wiadomości: 282
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Lena4 Pokaż wiadomość
Hmm.. A Angora? Wydaje się pastelowo żółta żółta
Angory nie miałam, niestety , pozostałe, które miałam były z innej tonacji, kompletnie bez żółci.

Edytowane przez Chimita
Czas edycji: 2012-02-28 o 20:01
Chimita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 20:25   #1875
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Może korat? Choć te poniżej naughty nie maja grama żółci jak dla mnie. Abyssinan na poziomie naughty jest żółto-beżowy, ciemniejszy od light medium golden FF lumiere. W dół abyssinan nie są już tak żółte może trochę do linen podobne, niestety nie mam już próbek jaśniejszych abisyńczyków. Angora to kurczaki. Próbowałaś żółtego korektora meow pod oczy? Jest całkiem przyjemny.
nie pamiętam już co używałam z EDM- ale na pewno nie był to ani Linen ani FLN tylko oliwki, a z Meow Korat był dla mnie idealny, dokładnie jak kolor mojej cery, więc wątpie by Lenie4 pasował...
__________________
[eucerin][/eucerin]
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 13:02   #1876
Anbar
Raczkowanie
 
Avatar Anbar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 80
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

hej dziewczyny,
czy ktoras z Was jest moze w posiadaniu Sunsplashera Light Abissinian? Dostalam wlasnie probke i moim zdaniem jego kolor nijak sie ma do Sunplashera Medium czy tez podkladu Abissinian bo proszek przy nich jest po prostu rozowy, na oko wyglada jak Sunsplasher Sphynx/Siamese Light na ich stronie... nie ma w nim nawet odrobiny zoltosci... Sprawdzilam tez na malej naklejce pod ta duza i tez jest napisane, ze to Abissinian a ja jestem przekonana, ze to pomylka, chcialabym sie tylko upewnic zaim do nich napisze...
Anbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 13:06   #1877
tova1
Zakorzenienie
 
Avatar tova1
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Marki
Wiadomości: 5 890
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Chimita Pokaż wiadomość
Moim zdaniem korektory (pod oczy)Abyssynian i Korat na poziomie 1 są bardziej szarawe niż korektor Blusche. Zwłaszcza Korat.
Abissynian też nie ma żółtości za grosz i pod oczy się nie nadaje (na cienie).
A Angora - 3 jest z kolei w złym odcieniu, takim zimnym żółtym i wyglądam z nia jak chora na żółtaczkę
tova1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 13:23   #1878
Chimita
Raczkowanie
 
Avatar Chimita
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Z Brokilonu ;)
Wiadomości: 282
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez tova1 Pokaż wiadomość
Abissynian też nie ma żółtości za grosz i pod oczy się nie nadaje (na cienie).
A Angora - 3 jest z kolei w złym odcieniu, takim zimnym żółtym i wyglądam z nia jak chora na żółtaczkę
A no właśnie, cieni mi nie krył. Jedynie korat podoczny co nieco zamaskował, ale w minerałach nadal muszę szukać czegoś bardziej kryjącego.
BTW. Pomimo, że jest ogrom odcieni do wyboru to mnie by jeszcze pasował taki odcień np. devon : coś pomiędzy koratem 2 FF a blusche capuccino i z niewielką kapką cieplejszej żółci

A, miałam zapytać: skiny dippersy korat to bardzo żółte są ? Bo mi się kalibracja monitora sypnęła i nie widzę, a gdzieś mi mignęło, że bardziej żółte niż podkłady.
Chimita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 13:51   #1879
tova1
Zakorzenienie
 
Avatar tova1
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Marki
Wiadomości: 5 890
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Chimita Pokaż wiadomość
A no właśnie, cieni mi nie krył. Jedynie korat podoczny co nieco zamaskował, ale w minerałach nadal muszę szukać czegoś bardziej kryjącego.
BTW. Pomimo, że jest ogrom odcieni do wyboru to mnie by jeszcze pasował taki odcień np. devon : coś pomiędzy koratem 2 FF a blusche capuccino i z niewielką kapką cieplejszej żółci

A, miałam zapytać: skiny dippersy korat to bardzo żółte są ? Bo mi się kalibracja monitora sypnęła i nie widzę, a gdzieś mi mignęło, że bardziej żółte niż podkłady.
Sprawdzę w domu, bo mam medium i dark, ale z tego co pamietam, to koratowe skinnydipersy są bardziej brązowe i cieplejsze od abisyńczyków.
tova1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-29, 13:54   #1880
Anbar
Raczkowanie
 
Avatar Anbar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 80
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Chimita Pokaż wiadomość
A, miałam zapytać: skiny dippersy korat to bardzo żółte są ? Bo mi się kalibracja monitora sypnęła i nie widzę, a gdzieś mi mignęło, że bardziej żółte niż podkłady.
skinny dippersy korat powiedzialbym ze sa w tej samej tonacji co podklady, porownalam wlasnie probki i wcale nie sa badziej zolte..
Anbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 14:12   #1881
Chimita
Raczkowanie
 
Avatar Chimita
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Z Brokilonu ;)
Wiadomości: 282
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez tova1 Pokaż wiadomość
Sprawdzę w domu, bo mam medium i dark, ale z tego co pamietam, to koratowe skinnydipersy są bardziej brązowe i cieplejsze od abisyńczyków.
Cytat:
Napisane przez Anbar Pokaż wiadomość
skinny dippersy korat powiedzialbym ze sa w tej samej tonacji co podklady, porownalam wlasnie probki i wcale nie sa badziej zolte..
Dziękuję za podpowiedzi . W takim razie muszę próbować i koratów i occitatów
Chimita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 21:11   #1882
niziolka
Raczkowanie
 
Avatar niziolka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 132
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Heloł

Doradzi mi ktoś czy Meow ma w swojej ofercie jakiś ładny róż najlepiej matowy w kolorze brzoskwini ???
niziolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 02:59   #1883
tova1
Zakorzenienie
 
Avatar tova1
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Marki
Wiadomości: 5 890
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

kilka podkładów Meow
http://blogmoniszona.blogspot.com/20...irmy-meow.html
może komuś się przyda
tova1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 20:00   #1884
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Mam pytanie - jaki kolor z Meow najbardziej przypomina china doll z LilyLolo? Po drugie - jak jest z kryciem tych mineralow? Czy flawless faktycznie daje zupelne krycie? Jak duza jest roznica miedzy kryciem pampered i flawless? Bede bardzo wdzieczna za pomoc.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 12:24   #1885
anka35
Raczkowanie
 
Avatar anka35
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 115
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cześć Dziewczyny,
pomóżcie dobrać kolor podkładu z MEOW. Ja teraz używam mocno kryjący EDM Medium Beige Neutral, to który odcień powinna zamówić z MEOW ?
__________________
Pozdrawiam Ania
anka35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 19:27   #1886
engiee
Raczkowanie
 
Avatar engiee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 69
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Właśnie przymierzam się do zakupu podkładu, na razie mam na oku ok. 10 próbek. Z EBM najbardziej pasował mi odcień Olive Fair, tutaj będę celować w Korat, Bengal, Mau, Ocicat, Siamese, Sphinx i Chartreux, poziom pewnie coś koło 2. Mam nadzieję, że uda mi się znaleźć ten idealny odcień za pierwszym podejściem.
Są obecnie jakieś chętne na zbiorowe zakupy? Bo samej trochę za drogo mnie to wyjdzie .
engiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 09:35   #1887
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez engiee Pokaż wiadomość
Właśnie przymierzam się do zakupu podkładu, na razie mam na oku ok. 10 próbek. Z EBM najbardziej pasował mi odcień Olive Fair, tutaj będę celować w Korat, Bengal, Mau, Ocicat, Siamese, Sphinx i Chartreux, poziom pewnie coś koło 2. Mam nadzieję, że uda mi się znaleźć ten idealny odcień za pierwszym podejściem.
Są obecnie jakieś chętne na zbiorowe zakupy? Bo samej trochę za drogo mnie to wyjdzie .
Jest podforum zakupowe, gdzie można zgłosić chęci i wziąć udział w wspólnych zakupach. Organizować wspólne zakupy może tylko organizatorka do tego upoważniona.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 18:58   #1888
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Chciałam pomóc dobrać mojej siostrze podklad z Meow, ale kompletnie nie wiem, co jej poradzić, bo ma dużo ciemniejszą twarz od szyi, jakieś 2 może nawet3 tony. Czy celować w ciemniejszy do twarzy i maznąć tez szyję i dekolt, czy jaśniejszy do szyi? Jak nałożyła próbkę Angory 1, to idealnie wtapiała sie w dekolt, ale na twarzy wyglądało to sztucznie, jakby nałozyła sobie mąkę, po prostu widać było, że ma za jasny podklad mimo, że był niby koloru szyi.
To ma być jej pierwszy podkład.
Pomożecie ?
Dołączam zdjęcie, oczywiście bez podkładu, trochę rozmazane, bo robione tel, jednak różnica w odcieniu jest widoczna.
Szyję i dekolt ma biało-żółte, twarz oliwkowo złotą, trochę pomarańczową jakby.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg b.jpg (8,7 KB, 44 załadowań)
narjia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 19:15   #1889
Chimita
Raczkowanie
 
Avatar Chimita
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Z Brokilonu ;)
Wiadomości: 282
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
Chciałam pomóc dobrać mojej siostrze podklad z Meow, ale kompletnie nie wiem, co jej poradzić, bo ma dużo ciemniejszą twarz od szyi, jakieś 2 może nawet3 tony. Czy celować w ciemniejszy do twarzy i maznąć tez szyję i dekolt, czy jaśniejszy do szyi? Jak nałożyła próbkę Angory 1, to idealnie wtapiała sie w dekolt, ale na twarzy wyglądało to sztucznie, jakby nałozyła sobie mąkę, po prostu widać było, że ma za jasny podklad mimo, że był niby koloru szyi.
To ma być jej pierwszy podkład.
Pomożecie ?
Dołączam zdjęcie, oczywiście bez podkładu, trochę rozmazane, bo robione tel, jednak różnica w odcieniu jest widoczna.
Szyję i dekolt ma biało-żółte, twarz oliwkowo złotą, trochę pomarańczową jakby.
Mam podobnie. W dodatku twarz mam o innym odcieniu niż szyja (mniej żółta, bardziej jakby różowawa miejscami) - więc tu inaczej niż u Twojej siostry, ale też o ton /dwa różnicy w jasności.
Z pomocą wizażowo-meowowskich expertów celowałam w koraty, poziom 1 był jednak za jasny, 2-ka jest idealna. I wreszcie mam szyję i twarz w jednakowym odcieniu

Edytowane przez Chimita
Czas edycji: 2012-03-10 o 20:22
Chimita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 20:06   #1890
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Chimita Pokaż wiadomość
Mam podobnie. W dodatku twarz mam o innym odcieniu niż szyja (mniej żółta, bardziej jakby różowawa miejscami) - więc tu inaczej niż u Twojej siostry.
Z pomocą wizażowo-meowowskich expertów celowałam w koraty, poziom 1 był jednak za jasny, 2-ka jest idealna. I wreszcie mam szyję i twarz w jednakowym odcieniu
Dziękuje, to zamówię też ten odcień i spróbujemy, nawet o nim nie pomyślałam
narjia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-02 00:24:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:34.