Adresat: moja Madzia B. ul. Piękna, Poznań :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Sephora

Notka

Konkurs Sephora Napisz w swoim wątku, jakie kosmetyki są niezbędne w Twojej kosmetyczce i wygraj wspaniałe nagrody marki Sephora!

 
 
Narzędzia
Stary 2012-03-29, 21:32   #1
missbizarre
Przyczajenie
 
Avatar missbizarre
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2

Adresat: moja Madzia B. ul. Piękna, Poznań :)


Moja Kochana Przyjaciółko!

Pisze do Ciebie zaraz po tym jak rozpakowałam torby po podróży. Chciałabym Ci niezmiernie podziękować za ten świetnie spędzony weekend w Twoim Poznaniu! Jak zwykle było bajkowo!! Bardzo Ci dziękuje moja Droga za dużo śmiechu i cudowny relaks

Jestem Ci też ogromnie wdzięczna za pokazanie mi tego różu do policzków marki Sephora nr 12 - raspberry sheen - jest dla mnie idealny, a wiesz dobrze, że róż to dla mnie jedna z podstawowych rzeczy jakich używam na co dzień.

Przypominam Ci żebyś koniecznie spróbowała "mojego porannego zestawu" - kremowego żelu do mycia twarzy Lirene i kremu Ziaja Med - lano-krem, naprawdę idealnie nawilżają skórę! A! zapomniałam Ci też powiedzieć moja Droga Madziu, że odkryłam ostatnio coś na problemy wysuszonej skóry, to krem i balsam La Roche-Posay z serii Cicaplast, mówię Ci - re-we-la-cja! Pamiętasz jak w zeszłym roku zaczęły się moje problemy z przesuszoną skórą w okolicach brwi? No to powiem Ci, że nie mam po nich ani śladu i to tylko po tygodniu stosowania tego genialnego kremu.

Jak wpadnę do Ciebie następnym razem, to koniecznie musimy pójść znowu do tego nowego klubu na starówce, było suuuper. Tym lepiej bawiłam się mając na paznokciach 5 różnych kolorów lakierów miss sporty Clubbing colours - fajny patent z każdym innym kolorem paznokcia - Ty to masz czasem szalone pomysły

Wiesz niechcący zostawiłam u Ciebie mój ukochany tusz do rzęs, bez którego nie ruszam się z domu - GOSH show me volume, do tego kredka do brwi Maxfactor nr 2 HAZEL i odrobina cieni GOSH z minipaletki 47 Tropical beach lub Violet night i mogę biec i do pracy i na popołudniową kawkę

No więc teraz czekam na Ciebie moja Droga Madziu, musisz koniecznie mnie odwiedzić!!! Zrobimy sobie babski wieczór Przygotuję dla nas parówkę na twarz z nagietka skrzypu polnego albo kwiatu lipy a potem zrobimy sobie maseczkę nawilżającą z alg morskich.

No to tyle na dziś, ściskam Cię bardzo bardzo bardzo!
buziaki ślę
Monika
missbizarre jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Sephora


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:14.