Odrobaczanie w ciąży? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-07, 21:25   #31
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Odrobaczanie w ciąży?

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
pytanie do stosujacych te naturalne metody - co poza wymienionymi kapusta kiszona, sokiem marchwiowym, cebula, czosnkiem i pestkami dyni dziala robakofobicznie (znaczy sie - ze je naturalnie wypędza). ciekawa jestem, bo wole naturalne metody (dziecku daje codziennie syrop cebulowo-czosnkowy, to tez zadziala?)
Olej z orzechów włoskich albo z pestek dyni na czczo.
Pestki z dyni, najlepiej z tą białą otoczką (taka cieniutka błonka)
Robale uwielbiają cukier więc nie dawać słodyczy, ciast, nie słodzić napojów itp.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 22:41   #32
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Odrobaczanie w ciąży?

Autorko wątku , ale czy Ty masz objawy posiadania owej glisty ludzkiej? czy chcesz po prostu profilaktycznie.
Ja swoich dzieci nie odrobaczam , ale muszę zapytać pediatry czy powinnam.
Moja kuzynka co jakiś czas odrobacza psy i córkę bo ta mała całuje te psy, bierze je do buzi (malutkie pieski oszczenione) bierze ich pyski do buzi , no to jeszcze rozumiem , bo pies może przywlec.
Dzieci też w szkole mogą złapać, bo na pewno część dzieci nie myje rąk.
Jednak czy te objawy posiadania "gości" pojawiają się szybko czy po jakimś czasie?
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 07:32   #33
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Odrobaczanie w ciąży?

no dobra, ale 3latek chyba gożdzikow nie pogryzie...
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 07:50   #34
siska81
Wtajemniczenie
 
Avatar siska81
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 625
Dot.: Odrobaczanie w ciąży?

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
no dobra, ale 3latek chyba gożdzikow nie pogryzie...
Fakt trzylatek może mieć z tym problem ale można je rozgnieść np. w moździerzu i dopiero mu podać .
siska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 16:53   #35
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Odrobaczanie w ciąży?

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
pytanie do stosujacych te naturalne metody - co poza wymienionymi kapusta kiszona, sokiem marchwiowym, cebula, czosnkiem i pestkami dyni dziala robakofobicznie (znaczy sie - ze je naturalnie wypędza). ciekawa jestem, bo wole naturalne metody (dziecku daje codziennie syrop cebulowo-czosnkowy, to tez zadziala?)
No niewiem, bo on jest na cukrze jest też wycia czy nalewka z wrotycza, ale to silna trucizna i trzeba umiejętnie podawać. Obecnie czosnek i cebula sprawiają ze mam okropną zgagę i dyskomfort więc ciężko je jeść cały czas. Wielu ziół też nie wolno więci goździk pewnie odpada

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
Autorko wątku , ale czy Ty masz objawy posiadania owej glisty ludzkiej? czy chcesz po prostu profilaktycznie.
Ja swoich dzieci nie odrobaczam , ale muszę zapytać pediatry czy powinnam.
Moja kuzynka co jakiś czas odrobacza psy i córkę bo ta mała całuje te psy, bierze je do buzi (malutkie pieski oszczenione) bierze ich pyski do buzi , no to jeszcze rozumiem , bo pies może przywlec.
Dzieci też w szkole mogą złapać, bo na pewno część dzieci nie myje rąk.
Jednak czy te objawy posiadania "gości" pojawiają się szybko czy po jakimś czasie?
Mam objawy, które miałam już poprzednio właśnie przy robakach. Takim podstawowym objawem u większosci osób jest uczucie kuli w gardle. Zrób dzieciom badania. Jeśli raz się wykryje i widzi objawy, to później można się nauczyć rozpoznawać to badziewie
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031



Edytowane przez bianeczkaa
Czas edycji: 2011-03-09 o 16:55
bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 08:06   #36
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Odrobaczanie w ciąży?

Wolę robale od czosnku i cebuli. Ochyda
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 08:27   #37
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Odrobaczanie w ciąży?

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość

Mam objawy, które miałam już poprzednio właśnie przy robakach. Takim podstawowym objawem u większosci osób jest uczucie kuli w gardle. Zrób dzieciom badania. Jeśli raz się wykryje i widzi objawy, to później można się nauczyć rozpoznawać to badziewie
Jak powiesz to komuś kto ma robaczą schizę to Ci gwarantuję, że zaraz stwierdzi u siebie kulkę w gardle.

/Notabene każdy nerwowy człowiek ma kulkę w gardle./

Objawem, nie objawem... Badania róbcie, kurka wodna.

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Wolę robale od czosnku i cebuli. Ochyda
Różne są zboczenia.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-14, 08:37   #38
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Odrobaczanie w ciąży?

kule w gardle można mieć tez od różnych chorób gardła, czy ogólnie, jeśli się ma problemy z żołądkiem
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 16:42   #39
mapetka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sarzyna
Wiadomości: 1
GG do mapetka1 Send a message via Skype™ to mapetka1
Dot.: Odrobaczanie w ciąży?

Ponawiam temat^^ Właśnie się dowiedziałam ze jestem w 8 tyg ciąży xD I w tym samym czasie okazało się ze maz a jaja glisty w kale wiec ja pewnie tez ponieważ mamy te same objawy typu: taki gul w gardle, kaszel, szybki spadek wagi, bóle brzucha. Na początku się wystraszam, jaki to ma wpływ na mojego maluszka w brzuszku i udałam się do Pani doktor. A tam dowiedziałam się , iż sama Pani Doktor będąc w ciąży zaraziła się Glista Ludzka, a jak wiadomo ze względu na rozwój płodu leków brać nie wolno. Jedynym lekiem dla kobiet w ciąży jest : wieczorem na czczo pol szklanki soku z kiszonej kapusty a po południo lub rano parę pestek z dyni bać ewentualnie łyżkę oleju z pestek z dyni. Tak wiec ja zaczynam kuracje domowa a maz razem ze mna + vermox. Pozdrawiam walczace z Glista Mamy
mapetka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 10:48   #40
natalor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 349
Dot.: Odrobaczanie w ciąży?

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość

---------- dopisano o 09:27 ---------- poprzedni post napisano o 09:27 ----------


różne są zboczenia. :d
:d:d:d
natalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-13, 14:30   #41
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Odrobaczanie w ciąży?

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
kule w gardle można mieć tez od różnych chorób gardła, czy ogólnie, jeśli się ma problemy z żołądkiem
tak jak i zawroty głowy, ból brzucha a tym bardziej kaszel

Cytat:
Napisane przez mapetka1 Pokaż wiadomość
Ponawiam temat^^ Właśnie się dowiedziałam ze jestem w 8 tyg ciąży xD I w tym samym czasie okazało się ze maz a jaja glisty w kale wiec ja pewnie tez ponieważ mamy te same objawy typu: taki gul w gardle, kaszel, szybki spadek wagi, bóle brzucha. Na początku się wystraszam, jaki to ma wpływ na mojego maluszka w brzuszku i udałam się do Pani doktor. A tam dowiedziałam się , iż sama Pani Doktor będąc w ciąży zaraziła się Glista Ludzka, a jak wiadomo ze względu na rozwój płodu leków brać nie wolno. Jedynym lekiem dla kobiet w ciąży jest : wieczorem na czczo pol szklanki soku z kiszonej kapusty a po południo lub rano parę pestek z dyni bać ewentualnie łyżkę oleju z pestek z dyni. Tak wiec ja zaczynam kuracje domowa a maz razem ze mna + vermox. Pozdrawiam walczace z Glista Mamy
Tak jak pisałam już wcześniej, lekarze nie przypisują leków bo się boją. Ja brałam Zentel, przynam, że z duszą na ramieniu (ale stracha miałam przy każdym leku) i mi od razu pomogło, a z malutką nic się nie stalo, ze mną tez nie. Jeśli dobrze pamiętam, to musiałam przeczekać 3 tygodnie, wyczekałam 4 ale było ciężko. No i nie oszukujmy się, metody naturalne nie działają od razu, tylko trzeba brać i brać i brać i nigdy nie ma się pewności, że pomoże Bo jeśli masz jaja w kale to masz też robaka w sobie, sama siebie też możesz zainfekować. Niektórzy mówią, że nie ma objawów, to lajcik, nie trzeba nic z tym robić, ale fakty są takie, że to jest pasożyt, i to co powinno dostać dziecko, idzie do robaka. Mnie sam ten fakt przekonał.

Robak wyglądający z pupki to nic przyjemnego, swędzi jak diabli.

A tak poza tym, to dziwi mnie, że w 21 wieku ludzie nie słyszeli o odrobaczaniu a zarazić się jest banalnie prosto. Nieumycie rąk, kontakt ze zwierzętami, zjedzenie niedopieczonego mięsa (np. w restauracji).

Dla zainteresowanych napisze cykl w skrócie. Jajko trafia do płuc, tam się wyłazi robaczek, chyba się przepoczwarza, idzie do gardła a my go sobie elegancko połykamy i jest zaraz w jelitach.
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031



Edytowane przez bianeczkaa
Czas edycji: 2012-10-13 o 14:36
bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-14, 19:39   #42
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Odrobaczanie w ciąży?

A jajca podobno i w powietrzu się mogą unosić.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 07:48   #43
Silver Horse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10
Dot.: Odrobaczanie w ciąży?

A ja mam mały problem.
Mianowicie - jeszcze przed ciążą teść podrzucił nam na wieś swojego kota. Po zajściu w ciążę kt nadal u nas przebywał, aż do swojej nagłej śmierci (był chudy jak kartka papieru mimo, że wcinał za stado tygrysów). Co się okazało kot miał tasiemca (bleee).
Ja niby żadnych dziwnych objawów nie mam (kot miał wysypkę i strasznie sie drapał, no i chudł). Fakt faktem praktycznie nie przybieram na wadze (17 tydz) i mam kaszel (ale to już od dawna i to raczej za sprawą papierosów.
Myślicie, że warto zrobić badania? Czy dać na luz?
Silver Horse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 12:47   #44
omega222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2
Dot.: Odrobaczanie w ciąży?

Witam, zapraszam osoby chcace odrobaczyc sie w sposob skuteczny i bezpieczny zarowno dorosle osoby jak i dzieci w kazdym wieku
obikore@gmail.com
gg: 4270286
omega222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 19:48   #45
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Odrobaczanie w ciąży?

Powracam do tematu. Ostatnio rozmawiała z pediatrą, a nawet dwoma i usłyszałam taką opinię, że jeśli są robaki, to trzeba je leczyć lekami i domowe sposoby zostawić sobie na "po" kuracji odrobaczajacej, ponieważ pasożyty będą się bronić i wydalać wiele toksyn, które są szkodliwe. Sposoby domowe zostawić lepiej na zapobieganie.
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 06:25   #46
omega222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2
Dot.: Odrobaczanie w ciąży?

zapraszam wszystkich zainteresowanych odrobaczaniem i oczyszczaniem organizmu w sposob skuteczny a co najwazniejsze bezpieczny

https://www.facebook.com/groups/1152110788207649/
omega222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-04 07:25:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:04.