Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-07, 12:30   #3811
Leila:)
Rozeznanie
 
Avatar Leila:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 508
Smile Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

hej

no widzę ładnie eksperymentujecie wasienka-kurczę, fajne te twoje włoski, az chyba sprobuję kapieli rozjasniajacej

Ja się wczoraj też bawiłam- nakładałam pasemek więcej na włosy. Tego mojego zestawu do pasemek nie starczyło mi na bardzo dużo wlosow, bo mam dlugie- takie za lopatki, ale efekty widać. Generalnie włosy mam teraz jeszcze bardziej tęczowe niz wczesniej :p , wyszło mi wiecej rudości- jak to wygladalo wczesniej jest na fotkach na poprzedniej stronie gdzieś. Te pasemka róznie chwyciły poza tym, więc zakres koloru na moich włosach sięga teraz od sredniego brazu, przez rudawy brąz, pomaranczowy rudy coś taki jak ten nowy Wasienki, złoto- żółty i złoty. Zeby nie bylo, wyglada to ok- bo wyglada ze tak ma byc wiec nie rzuca sie w oczy ze niejednolite. Aczkolwiek dążę do litego koloru myslę, ze gdybym na niektorych pasmach potrzymala dłuzej rozjasniacz, zeszloby mi do miedzi jasniejszej/blondu, bo tak mi niektore wyszly.
i teraz nie wiem- potrzebuję porady- czy kupić jeszcze jeden zestaw i maźnąc te ciemniejsze pozostałe partie włosow, potem poczekac ze 2 tyg, moze kapiel rozjaśniaj., a potem farba? czy jakoś inaczej?
I wiecie może jak się pozbyć miedzi/rudosci(o ile się da) ? stopniowo lub raz a porządnie?może jakaś płukanka czy cóś ?

ps. Wyszlam na zewnątrz, swieci dzis slonce- w sumie ladnie pod swiatlo wygladają te moje kudełki nie mogę doczekać się kiedy zobaczę blond w słoncu
__________________
o tempora, o mores

Edytowane przez Leila:)
Czas edycji: 2009-10-07 o 13:59 Powód: dopisek
Leila:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 17:22   #3812
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
kupilam intensiv blond z joanny. polowe torebki z proszkiem rozjasniajacym plus pół utleniacza zmieszalam z szamponem fructis fresh i odzywka do splukiwania loreal elseve żółtą cement-ceramidy do wlosow zniszczonych. wymieszalam i nalozylam na wlosy jak szampon czyli w pol minuty masowalam jeszcze chwile glowe aby kapiel dostala sie we wszystkie partie wlosow, to cala tajemnica po splukaniu byly jak po rozjasniaczu, matowe i takie ble, uzylam tylko odzywki z palette deluxe z kaszmirem. ale dzis jak umylam wloski tym szamponem to juz w trakcie splukiwania byly takie mieciutkie, nie wiem czy to sprawka szamponu czy wczorajszej odzywki z farby. w kazdym razie zaraz nalozylam ta odzywke loreala elseve, potrzymalam ok. 10 minut i potem zanim calkiem ja zmylam polałam włosy cieplą wodą i jeszcze wmasowywalam odzywke, pozniej splukalam i odziwo wlosy jak przed rozjasnianiem dobra wg mnie jest ta odzywka, polecam
fajnie Ci to wyszło,ja jutro będę rozjaśniać swój ciemny brąz.Może zastosuję Twój sposóbwięc użyłaś pół rozjaśniacza a ile dokladnie dałas szamponu i odżywki?i normalnie umyłaś tym głowę czy trzymałaś na włoskach?wybacz za głupie pytania ale mało wiem o kąpielach rozjaśniających

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2009-10-07 o 18:18
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 18:50   #3813
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

wasienko, o kurcze, dzięki za tak dokłądny opis! Brzmi bardzo prosto! W takim razie każda z nas moze sobie taką kąpiel sympatyczna zrobic Moze i ja się skuszę, jak kolejne farbowanie nie bedzie zadowalające?.. Aha, ale nie napisałas ile trzymałas to na włosach, bo pisza, ze przynajmniej 20 minut trzeba. No ale można to na pewno kontrolowac jako proces.
A co do włosów, to ja zauwazyłam po sobie, ze zaraz po rozjasnianiu nawet po odzywce sa troche gorsze niz te 2 czy 3 dni pozniej. Potem bez problemu wracaja do siebie.

leila, dzielna dziewczynka! Za krótko trzymałas rozjasniacz, dlatego wyszły Ci w tęcze, ale to dobrze, bo mniej włoski zniszczysz, a takie za łopatki (moje marzenie!!!) to szkoda by było.
O ile wiem, mozesz zrobic po całosci kapiel i wszystko Ci sie rozjasni, ale pewnie do jakichs odcieni rudosci lub pomarańzy. Rudego mozna się pozbyc tylko przez stopniowe rozjasnianie- niestety. Zadne płukanki nie pomogą, dopoki sie tego paskudnego pigmentu z włosa nie usunie, a wiec przez rozjasnianie.
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-07, 22:34   #3814
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
wasienko, o kurcze, dzięki za tak dokłądny opis! Brzmi bardzo prosto! W takim razie każda z nas moze sobie taką kąpiel sympatyczna zrobic Moze i ja się skuszę, jak kolejne farbowanie nie bedzie zadowalające?.. Aha, ale nie napisałas ile trzymałas to na włosach, bo pisza, ze przynajmniej 20 minut trzeba. No ale można to na pewno kontrolowac jako proces.
A co do włosów, to ja zauwazyłam po sobie, ze zaraz po rozjasnianiu nawet po odzywce sa troche gorsze niz te 2 czy 3 dni pozniej. Potem bez problemu wracaja do siebie.
pierwszą kąpiel trzymałam ok. 30-35 minut, drugą natomist ok 15 bo mi się spieszyło do pracy a musiałam jeszcze farbe nałożyć

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

Ps. a te moja włosy są zbyt ciepłe!! za miodowo złoto żółte ;p bede probowala plukanek a jak nic nie da to nastepnym razem klade jakis srebrny blond albo popielaty bo mam juz tego dosyc ;p a poza tym dzis wyczytalam ze do mojej cery wlasnie chlodne odcienie pasuja
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 10:58   #3815
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Dzięki za odpowiedz
Najważniejsze, zebys Ty się dobrze czuła w kolorze. Podobno te fioletowe na żółte odcienie stosowane działają cuda! Próbuj i daj znac o efektach.
A kolorek jest naprawde ładny. Ale wszystko zalezy od karnacji. Ja jestem wiosną, więc złote ciepłe blondy tylko i wyłacznie.
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 20:19   #3816
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedz
Najważniejsze, zebys Ty się dobrze czuła w kolorze. Podobno te fioletowe na żółte odcienie stosowane działają cuda! Próbuj i daj znac o efektach.
A kolorek jest naprawde ładny. Ale wszystko zalezy od karnacji. Ja jestem wiosną, więc złote ciepłe blondy tylko i wyłacznie.
no fakt mam juz mnie zolte wloski bardzo dobra jest ta plukanka delii fioletowa, tym bardzoiej ze jak zobaczylam kolor wody to dolałam jeszcze troche czyli wychodzilo mniej niz 1/3 nakretki tylko u nasady jeszcze mi troche zostało, ale to dlatego że to zrudziałe jest i na to nie działa w kazdym razie jestem zadowolona jak narazie
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-10, 10:46   #3817
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

dawaj zdjęcie
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-11, 08:20   #3818
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
dawaj zdjęcie
dodam zdjecie dopiero jak bede miała ładny kolor, teraz co mam to mi sie nie podoba;p ciepły odcień-do mnie nie pasuje
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 09:03   #3819
gaba310783
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 5
GG do gaba310783
Talking Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Ja bym wcale nie powiedziała ze dekoloryzacja az tak niszczy wlosy!
jestem fryzjerką no i tak samo mialam problem z czarnymi wlosami(
no ale sprobowalam dekoloryzatora firmy ELGON i mówie wam REWELKA!!!!!!! wloski po nim super (nawet lepsze niz przed:P) kolor rowno ściągnięty z farbowanych 7 lat na czarno palette wyszedl mi piękny kolorek ktorym kazdy sie zachwycał taki karmelkowy potem tylko blond farba na całość i pare pasemek i byłam blondyneczka ze hej szkoda tylko ze mojemu męzowi sie nie podobalam w blondzie i znów musiałam farbnąc na ciemny( ale polecam dekoloryzator ELGON z czystym sumieniem z ręką na sercu
pozdrawiam i powodzenia czarnulki....
gaba310783 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 09:55   #3820
Ashane
Raczkowanie
 
Avatar Ashane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Dzięki gaba-zawsze to podtrzymanie na duchu
Niestety jak się eksperymentuje z włoskami to później trzeba walczyć z dekoloryzatorami U mnie niestety płukanka z rumianku nie działa-włoski w ogóle nie jaśnieją Czekam do weekendu,żeby zacząć mój bój w włoskami (bo przecież w tygodniu nie będę latała jak jakaś marchewka ) już nie mogę patrzeć na ten kolor,który miał być przecież brązowy heh....
Trzymam za Was wszystkie kciuki
__________________
Najważniejszy w życiu jest CZAS,ponieważ dzięki niemu możemy zyskać wszystko inne...

Ashane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 11:13   #3821
Leila:)
Rozeznanie
 
Avatar Leila:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 508
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
pierwszą kąpiel trzymałam ok. 30-35 minut, drugą natomist ok 15 bo mi się spieszyło do pracy a musiałam jeszcze farbe nałożyć

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

Ps. a te moja włosy są zbyt ciepłe!! za miodowo złoto żółte ;p bede probowala plukanek a jak nic nie da to nastepnym razem klade jakis srebrny blond albo popielaty bo mam juz tego dosyc ;p a poza tym dzis wyczytalam ze do mojej cery wlasnie chlodne odcienie pasuja
wasienka dzieki za info plukankowe, czuje ze mi sie przyda tez mam wrazenie, ze to co mam rozjasnione nie pasuje mi do cery- chce chlodny odcien i dolaczam do glosow proszacych o fotke- moze byc jak juz zejdziesz do tego co chcesz osiagnac, byle by byla motywujaca

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
leila, dzielna dziewczynka! Za krótko trzymałas rozjasniacz, dlatego wyszły Ci w tęcze, ale to dobrze, bo mniej włoski zniszczysz, a takie za łopatki (moje marzenie!!!) to szkoda by było.
O ile wiem, mozesz zrobic po całosci kapiel i wszystko Ci sie rozjasni, ale pewnie do jakichs odcieni rudosci lub pomarańzy. Rudego mozna się pozbyc tylko przez stopniowe rozjasnianie- niestety. Zadne płukanki nie pomogą, dopoki sie tego paskudnego pigmentu z włosa nie usunie, a wiec przez rozjasnianie.
hihi, dzieki mysia m. Dokupilam rozjasniacz i bede znow dorabiac.Bylam ostatnio w h&m(dygresja pozornie bez sensu, ale zaraz dojde do niego) maja lustra w przymierzalniach w ktorych mozna sie obejrzec z kazdej strony- z tylu glowy, szczegolnie od spodu mam jeszcze duzo ciemnych wlosow, no i ten odcien...ble.
A po rozjasnianiu chyba bedzie plukanka na deser i zobaczymy co dalej...
__________________
o tempora, o mores
Leila:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-12, 11:37   #3822
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

OO.. Gaba, jak miło się czyta takie posty

Ashane, czekamy z wywalonymi jęzorami na efekty

Leila coś mi się zdaje, że ty jesteś niecierpliwa bardzo? rumianek działa, ale efekty zobaczysz po jakims miesiacu przynajmniej i to będzie 1/4 tonu hehe.. Spód i dół zawsze są troche ciemniejsze, u mnie tez kolorek nie jest jednolity całkiem. No ale nie przeszkadza mi to zupełnie.
Ja robie sobie maske tego Waxa co 2-3 dni od dekoloryzacji, czyli już od miesiąca i jestem bardzo zadowolona z jej rozjaśniającego efektu, bo ma limonkę, miód i rumianek. Jest fajnie do tego stopnia, że odrostów praktycznie wcale nie widac, a maja jakies pół centymetra- włosy mi rosną jak szalone po tej masce. Wiec na razie nic nie rozjasniam, bo naturalny kolor jest o 1 ton maxymalnie ciemniejszy niz te włoski, co mam aktualnie. A całosc jest coraz jasniejsza dzieki temu waxowi. Do czego zmierzam? Polecam
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 11:44   #3823
Ashane
Raczkowanie
 
Avatar Ashane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Question Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

mysia a jakiej konkretnie używasz tej maseczki waxa? bo znalazłam z necie ale kilka rodzajów i nie wiem,która z nich działa tak cudowtórczo
__________________
Najważniejszy w życiu jest CZAS,ponieważ dzięki niemu możemy zyskać wszystko inne...

Ashane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 14:05   #3824
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

ja mam Wax rainforest Medica - polska wersja zagranicznego henna treatment wax. Zagraniczny podobno najlepszy jest na porost a polski lepiej regeneruje. W kazdym razie ja i tak jestem zadowolona z tej maseczki. Przynajmniej nie musze robic sama mieszanek w kotle.
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 16:05   #3825
izunia12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Witam wszystkich mam takie pytanie schodzilam z ciemnego brazu na blond ale niestety mam jeszcze rude po dwoch rozjasnianiach i chcialam zapytac czy szmpon koloryzujacy pokryje mi te rude wlosy czy lepiej farba jakas blond a moj naturalny kokolr wlosow to ciemny blond tylko kilka razy farbowalam na ciemny braz i chcialam wrocic do blond i dodam ze mam bardzo zniszczone wlosy po rozjasniaczuco zrobic?????
izunia12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 18:54   #3826
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

izunia, szampon z tym nic nie zrobi, co gorsza może za mocno złapac na ciemno i będziesz znów miec brąz, albo nic nie da. A czym robiłas dekolor? A rozjasniacz to jaki?
Najlepiej byłoby uzyc zwykłej farby w odcieniu średniego blondu np loreal exellence nr8. (nie zawiera rozjasniacza). Uzyskałabys jakis ładneijszy odcien. Przemęczyłabys sie troche, poregenerowała włoski i mogłabys za jakis czas znów rozjaśnic w zależnosci od stanu włosów.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 09:20   #3827
izunia12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Mysiu ja mialam robione rozjasniaczem takim z butelki z joanny dziekuje za rade podregeneruje je troche bo sa sianowate troche bo tym i wykruszoine w jednym miejscu mam jezyka tylko czy ta rarba mi pokryje te rude od polowy wlosy bo od gory sa biale(

Edytowane przez izunia12
Czas edycji: 2009-10-13 o 09:22
izunia12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 10:05   #3828
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

kurcze, zamiast rozjaśniacza, trzeba było zacząc od dekoloryzatora, ale teraz to juz musztarda po obiedzie.. ech.. bidula. Generalnie ja bym na Twoim miejscu zaryzykowała i uzyła dekoloryzatora elgon, bo on jest bez amoniaku i nie niszczy w ogóle włosów, zdjąłby Ci to rude. I po nim zwykła farbe nakłądasz ale o 2 tony jasniejsza niz kolor który chcesz miec, bo po elgonie włosy niezafarbowane ściemnieją do punktu zwrotnego w przeciągu tygodnia-dwóch.
Co do dwukolorowych włosów. Kazda ma z nas ten sam problem po wychodzeniu z czerni, moje tez nie są idealnie jednolite. Podstawowe działanie w tym przypadku, to nałozenie farby rozjasniajacej tak z kilka centymetrow od skóry głowy, nie nakładasz na odrosty. Ja tak robiłam. Trzymałam 30 minut a na pozostałe 5-10, kładłąm reszte farby na tą nasade i kolor się ładnie równał.

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

ale musisz rozwazyc, co wolisz- farbe rozjasniająca, czyli znów rozjasniacz jakby nie było, choc delikatniejszy (efekt 2w1) albo dekolor bez amoniaku plus farba.
daj zdjecie swoich włosków.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 15:55   #3829
izunia12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

dziekuje za rady bardzo a czy farba blond z pallety nie pokryje te rude wlosy tzn konce..??czy trzeba koniecznie uzyc rozjasniacza??wsyd dawac zdjecia tych wlosowa nie slyszalam o tym dekolaryztorze gdzie go kupie??a dodam ze fryzjer mi tak zrobil z tymi wlosami

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

Cytat:
Napisane przez izunia12 Pokaż wiadomość
dziekuje za rady bardzo a czy farba blond z pallety nie pokryje te rude wlosy tzn konce..??czy trzeba koniecznie uzyc rozjasniacza??wsyd dawac zdjecia tych wlosowa nie slyszalam o tym dekolaryztorze gdzie go kupie??a dodam ze fryzjer mi tak zrobil z tymi wlosami
bo sa farby bez rozjasniacza tez o cos mi sie pomylilo(juz niewiwm co robic pomoz mysiu

Edytowane przez izunia12
Czas edycji: 2009-10-13 o 15:57
izunia12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-13, 18:52   #3830
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

swoją drogą straszne jest to, że idąc do fryzjera musimy wiedziec więcej od niego, żeby nam kuku nie zrobił. Ja nie wiem, nie fryzjerzy niektórzy są a rzeźnicy. Ja po dwóch przygodach z fryzjerami przy schodzeniu z czerni na blond, dałam sobie własnie spokój i od tamtej pory wszystko z włosami robie sama. Wolę się sama oszpecic, przynajmniej jest miec do kogo pretensje. Ale niejedna tutaj poprawia fryzjera i jakos daje radę

Kochana, no co ja mam Ci poradzic. Przede wszystkim spokój. Zastanó sie, czy wazniejsze jest dla Ciebie miec w miare zdrowe ale rudawe włosy czy zniszcozne ale w ładnym odcieniu. Bo mozesz zostac przy tym co masz, albo isc na ogien. A wiadomo, ze to juz nie bedzie bez wpływu na włosy. Masz je bardzo długie? Jesli tak, pewnie bedzie trzeba troche skrocic.

Elgon jest dostepny w sieci albo w hurtowniach fryzjerskich, o ile pamietam dziewczyny pisały o koszcie w granicach 50zł na bardzo długie włosy, bo wtedy trzeba kupic dwa opakowania a dekoloryzator z loreala taki zwykły drogeryjny, z ktorego ja np korzystałam, to kosztuje 50zł za 1 opakowanie, na włosy za ramiona musiałabys uzyc dwa, ale on na pewno jest mocniej niszczacy niz elgon.
Tak szczerze, to sprobuj kupic po prostu farbe superrozjasniająca (tak sie to nazywa) np recital preference z loreala-ja go sobie chwale nr 01. Jest z rozjasniaczem, troche Ci kolor wyrówna i bedziesz miałą lepsze. I przez 2 tygodnie nie rob nic. Dbaj o włosy, zadnych prostownic suszarek, tylko maski i balsamy. Zamow sobie w tym czasie elgon z internetu i po 2-3 tygoodniach rozpocznij boj na nowo.
No albo idziesz na żywioł i robisz teraz elgon i nakładasz zwykła farbe ktora nie jest rozjasniająca czyli np graniera jasny blond naturalny lub exellence nr 8- na opakowaniu bedziesz miala do jakiech włosów sie nadaje, jak pisza ze do blond i ze ciemnych nie da rady rozjasnic, to bierzesz, bo po dekolorze nie powinnas juz niczego rozjasniajacego uzywac. W kazdym razie zaraz po, bo Ci włoski odpadną.
Wybor nalezy do Ciebie. Niestety nie jestem alfą ani omegą. Radze Ci ze swego doswiadczenia przy przechodzeniu z czarnego brazu na blond i tego co się naczytałam.
Nie kupuj palety, bo bedziesz z nią miała problem, fatalnie schodzi z włosów i dlatego teraz masz takie przeboje. Poza tym jest dosc żrąca.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 09:50   #3831
Leila:)
Rozeznanie
 
Avatar Leila:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 508
Smile Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość

Leila coś mi się zdaje, że ty jesteś niecierpliwa bardzo? rumianek działa, ale efekty zobaczysz po jakims miesiacu przynajmniej i to będzie 1/4 tonu hehe.. Spód i dół zawsze są troche ciemniejsze, u mnie tez kolorek nie jest jednolity całkiem. No ale nie przeszkadza mi to zupełnie.
oj, jestem to przez to, ze po tych latach jednostajnej czerni zmienilam kolor i wzbudzilam w sobie apetyt na wiecej zmian ale staram sie nie przeginac- na razie dam spokoj wlosom. No, poza kapiela rozjasniajaca - tu mam pytanie takie moze banalne ale dla pewnosci spytam bo nie wiem- to sie naklada na suche czy mokre wlosy? bo na ulotce od mojego rozjasniacza pisze zeby nalozyc na suche, wiec na chlopski rozum po zmieszaniu z szamponem itp tez bym walnela wlasnie na suche, ale moze sie myle?
__________________
o tempora, o mores
Leila:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 10:45   #3832
Ashane
Raczkowanie
 
Avatar Ashane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

mysia m a jaki to kolor z excellence nr 8? bo znalazłam tylko
8.13 perłowy beż, 8.1 jasny blond popielaty, 8.42 jasny blond miedziany.A odcienia z samą ósemką nie mogę znaleźć
I słyszałam też ,że jak na rozjaśniane włoski położy się jakiś odcień "popielaty" to później wypłukują się na zielono
__________________
Najważniejszy w życiu jest CZAS,ponieważ dzięki niemu możemy zyskać wszystko inne...

Ashane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 11:07   #3833
izunia12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
swoją drogą straszne jest to, że idąc do fryzjera musimy wiedziec więcej od niego, żeby nam kuku nie zrobił. Ja nie wiem, nie fryzjerzy niektórzy są a rzeźnicy. Ja po dwóch przygodach z fryzjerami przy schodzeniu z czerni na blond, dałam sobie własnie spokój i od tamtej pory wszystko z włosami robie sama. Wolę się sama oszpecic, przynajmniej jest miec do kogo pretensje. Ale niejedna tutaj poprawia fryzjera i jakos daje radę

Kochana, no co ja mam Ci poradzic. Przede wszystkim spokój. Zastanó sie, czy wazniejsze jest dla Ciebie miec w miare zdrowe ale rudawe włosy czy zniszcozne ale w ładnym odcieniu. Bo mozesz zostac przy tym co masz, albo isc na ogien. A wiadomo, ze to juz nie bedzie bez wpływu na włosy. Masz je bardzo długie? Jesli tak, pewnie bedzie trzeba troche skrocic.

Elgon jest dostepny w sieci albo w hurtowniach fryzjerskich, o ile pamietam dziewczyny pisały o koszcie w granicach 50zł na bardzo długie włosy, bo wtedy trzeba kupic dwa opakowania a dekoloryzator z loreala taki zwykły drogeryjny, z ktorego ja np korzystałam, to kosztuje 50zł za 1 opakowanie, na włosy za ramiona musiałabys uzyc dwa, ale on na pewno jest mocniej niszczacy niz elgon.
Tak szczerze, to sprobuj kupic po prostu farbe superrozjasniająca (tak sie to nazywa) np recital preference z loreala-ja go sobie chwale nr 01. Jest z rozjasniaczem, troche Ci kolor wyrówna i bedziesz miałą lepsze. I przez 2 tygodnie nie rob nic. Dbaj o włosy, zadnych prostownic suszarek, tylko maski i balsamy. Zamow sobie w tym czasie elgon z internetu i po 2-3 tygoodniach rozpocznij boj na nowo.
No albo idziesz na żywioł i robisz teraz elgon i nakładasz zwykła farbe ktora nie jest rozjasniająca czyli np graniera jasny blond naturalny lub exellence nr 8- na opakowaniu bedziesz miala do jakiech włosów sie nadaje, jak pisza ze do blond i ze ciemnych nie da rady rozjasnic, to bierzesz, bo po dekolorze nie powinnas juz niczego rozjasniajacego uzywac. W kazdym razie zaraz po, bo Ci włoski odpadną.
Wybor nalezy do Ciebie. Niestety nie jestem alfą ani omegą. Radze Ci ze swego doswiadczenia przy przechodzeniu z czarnego brazu na blond i tego co się naczytałam.
Nie kupuj palety, bo bedziesz z nią miała problem, fatalnie schodzi z włosów i dlatego teraz masz takie przeboje. Poza tym jest dosc żrąca.
mam krotkie wlosy najgorsze byly sciete troche mi sie poprawily juz po maseczkach z wax olejek rycynowy nafta olej kokosowy itd naraze czekam przed swietami moze cos polozeco o tym myslisz?
izunia12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 16:05   #3834
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

izunia, no to ok! połóz w listopadzie a na świeta będziesz juz tylko odświezac kolor. Skoro najgorsze jest sciete a o włoski dbasz, to super bedzie. Na sylwestra będziesz blondyna
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 18:26   #3835
izunia12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
izunia, no to ok! połóz w listopadzie a na świeta będziesz juz tylko odświezac kolor. Skoro najgorsze jest sciete a o włoski dbasz, to super bedzie. Na sylwestra będziesz blondyna
no mam nadzieje tak bedzie
izunia12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 19:20   #3836
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Leila:) Pokaż wiadomość
wasienka dzieki za info plukankowe, czuje ze mi sie przyda tez mam wrazenie, ze to co mam rozjasnione nie pasuje mi do cery- chce chlodny odcien i dolaczam do glosow proszacych o fotke- moze byc jak juz zejdziesz do tego co chcesz osiagnac, byle by byla motywujaca
dobrze ale to tak najwcześniej za tydzień, nie bede traktowac rozjasniaczem co tydzien moich wlosow, lepiej co 2
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 13:00   #3837
Ashane
Raczkowanie
 
Avatar Ashane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

No dziewczyny ja jurto robię dekoloryzację.Wrzucę teraz mój obecny kolor i będę się odzywać na bieżąco .Kupiłam sobie farbkę blond 7 excellence-no zobaczymy co wyjdzie... Już nie mogę wytrzymać z tym ciemnym kolorkiem-a mysia m jest dla mnie jak ikona ,w którą patrzę i wierze ,że mi się tez uda
__________________
Najważniejszy w życiu jest CZAS,ponieważ dzięki niemu możemy zyskać wszystko inne...

Ashane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 13:19   #3838
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

o rany, trzymam kciuki! a z tą ikoną to mnie zawstydzasz :P ale dziękuję!

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

masz zadbane śliczne długie włoski z odcieniem jakby fioletu? po dekolorze pewnie Ci zejdzie do mahoniu, ale jak nałozysz blond, to się troche zrówna. A moze zrobia niespodzianke i od razu zejda do ciemnego blondu?
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 19:50   #3839
izunia12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 29
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
izunia, no to ok! połóz w listopadzie a na świeta będziesz juz tylko odświezac kolor. Skoro najgorsze jest sciete a o włoski dbasz, to super bedzie. Na sylwestra będziesz blondyna
Mysiu mam pytanie o ten loreal super rozjasniajacy mowisz ze jest dobry tak a niszczy on bardzo wlosy??poradz mam go polozyc?
izunia12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 08:27   #3840
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

ja dzisiaj robię kąpiel rozjaśniającą,trochę się bojęwiem,że mam dodać po łyżce szamponu,odżywki,i wrzątku ale ile mam dać wody utlenionej..bo mam dość mocną 12%,a chodzi mi jedynie o zejście do brązu lub ciemnej miedzi bo jutro i tak nakładam na to kolorek,więc nie wiem ile mam trzymać 10-15 min?
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:59.