Kosmetyki mineralne LilyLolo - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-15, 23:28   #2281
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
na ecco-verde tez go nie widzi, jest wlasnie tylko ten sidewalk i on jest ciemnoszary. mam odsypke.

A tak wogole dziewczyny. na jesien zachialo mi sie cos jesiennego, ale nadal naturalnego, nie krzyczacego i wyciagnelam moj cien mystery, jeszcze w starym opakowaniu z bialym wieczkiem. No przesliczny ten odcien jest. szara zielen, taki burasek i niby mat ale nie plaski. W sloiczku powiedzialabym ze to satyna, a na oku bardziej mat , ale wlasnie nie plaski. Dla mnie idealny odcien, mnie dobrze w takich chlodnych buraskach. Dostaje komplementy
A jaki masz typ urody? Bo ja rowniez jestem posiadaczka Mystery bardzo go lubie i rowniez mi pasuje,nawet solo Jakos tak ladnie i nienachalnie otwiera oko, podkreslajac teczowke oka.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 18:10   #2282
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Ja jestem ciemnym latem. Wlosy zciemnialy mi do ciemnego blondu, albo nawet i jasnego brazu. Taki szary( popielaty) typ urody, jak to lato
Oczy kiedys mialam niebiwskie, pozniej zrobily sie niebieskoszare. Pozniej zrobilo sie wiecej w nich szarosci, a od paru lat mam jeszcze zielone centki, wiec szarosci, szarezielenie i wszelkie zszarzale taupe idealnie , naturalnie je podkreslaja. Granat( np tusz do rzes i kreska, ale takie wiesz prawie czarny granat), wydobywa niebieskosci z teczowki. Jak fioletowej maskary nie lubilam, bo byla mi za ciepla i robila ze mnie zaplakanego krolika, tak teraz odkrylam oberyznowa maskare Dr. Hauschka. Jest ciemna, dopiero w sloncu bylszczy sie na fiolet, a tak to poprostu podkresla razem z tym cieniem LL szaroburozielonosc moich teczowek. Ja jeszcze przy rzesach uzywam linera od Andrea Biedermann w kolorze dioptas(probke i intensywnie rozmaslam zeby po jej skonczeniu kupic pelne opakowanie).to bardzo ciemna zielen, taka czarnozielona i choc na poczatki nie bylam pewna czy ta maskara zgra sie z tymi burasowymi zieleniami ( kiedys uzywalam zielonej maskary Dr. Hauschka, ale ja wycofali, a byla idealna wlasnie czarnozielona), to musze powiedziec, ze moje oko tak naturalnie blyszczy.
Posiadam tez granatowy liner levine (pelny wymiar) i kocham go. uzywalam dlugo do moich taupowatych cieni i czarnej albo granatowej maskary, ale teraz jestem na trypie jesiennych kolorow, ktore normalnie sa cieple, a mnie w cieplych jest strasznie. Te zielenie co posiadam sa chlodne i podoba mi sie ta oberzynowa maskara, ale i z czarna czy brazowoczarna tez dobrze wyglada. Uwielbiam ten cien, to jest wlasnie moja zielen, ktora jest taka w sam raz, a ten liner to roztarty tylko przy rzesach jako dymek i jako kreska zageszczajaca rzesy.

http://www.mineral-puder.de/index.ph...b442cbad378e87

jak mi sie skonczy probka tego zielonego linera i zdecyduje sie zakupic pelny wymiar to wezme tez probke koloru amenyx, w necie na blogach znalazlam , ze on chyba wlasnie taki czarnofioletowy jest, ale nie wiem czy jak zestawie go z maskara Hauschki czy jednak wiecej fioletu przebijac nie bedzie i czy nie zrobie sie zaplakanym krolikiem z rumiencem na twarzy( zly odcien fioletu podbija mi rozowosci w twarzy, no katastrofa, uwazam ze dla mojego typu urody jest malo pasujacych i dyskretnych fioletow na rynku)

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2015-10-16 o 18:17
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 22:43   #2283
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

O, ja też jestem latem - stonowanym czy inaczej zgaszonym (soft summer). Dopiero jak się oderwałam od myślenia o tym, ze wyraźny kolor dodaje mi wyrazistości, nareszcie zaczęłam dobrze wyglądać Właśnie wszystko, co myszate, stonowane dodaje mi blasku. Jak do szarawo-szmaragdowej bluzki dołożę podkład w odpowiednim odcieniu (neutralny, z domieszka oliwki, bez niepotrzebnego zazółcania) to jest po prostu perfekcyjnie. Ja cieni nie używam, raczej tylko jako eyeliner, ale za to już od wieków nie stosuję czarnych maskar, bo one na takich latach wyglądają za cięzko i za ciemno i wcale oczu nie otwierają.

I jeszcze bardzo chciałam wam podziękować za inspirację w zakresie brwi. Zaczęlam moje - niby czarne i grube - leciutko pokrywać ciemnobrązowym cieniem do brwi i efekt jest niesamowity. Dzięki!
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 12:56   #2284
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Ja mialam dluga faze uzywania czarnobrazowej maskary zamiast czerni, ale jak przerzucilam sie na naturalne maskary to jest problem. i tak zaczelam znow czarn uzywac, ale fakt antracyt, ciamny granat, ciemna oberzyna, czy zielen i ciemny braz podklreslaja tak subtelnie oko. teczowka blyszczy, jestem taka odzmeczona, a przy czerni jesli mam gorszy dzien to wygladam smutno i na bardziej zmeczona niz jestem. Poza tym jestem juz dojrzala kobieta, a to mysle tez ma znaczenie, ze jak w wieku 20 lat czern byla super, tak w wieku 40-tu niekoniecznie :-(
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 13:21   #2285
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Ja mialam dluga faze uzywania czarnobrazowej maskary zamiast czerni, ale jak przerzucilam sie na naturalne maskary to jest problem. i tak zaczelam znow czarn uzywac, ale fakt antracyt, ciamny granat, ciemna oberzyna, czy zielen i ciemny braz podklreslaja tak subtelnie oko. teczowka blyszczy, jestem taka odzmeczona, a przy czerni jesli mam gorszy dzien to wygladam smutno i na bardziej zmeczona niz jestem. Poza tym jestem juz dojrzala kobieta, a to mysle tez ma znaczenie, ze jak w wieku 20 lat czern byla super, tak w wieku 40-tu niekoniecznie :-(

a ja wciąż szukam czerwonej/bordowej maskary do rzęs na polskim rynku. ktoś coś?
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 15:39   #2286
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

o matko, ty to masz wymagania czegus takiego to ja jeszcze nie widzialam. Dawno temu jak byl bum na maskary do wlosow, to tak, ale nie loczu? Nie :-(

Z naturalnych maskar bardzo lubie LL. ma szczoteczke w sam raz, owszem po tygodniu zaczynaja sie robic nozki owadzie, ale rozrzedam ja woda i moge uzywac i uzywac. Nie obciaza mi tak rzes jak stara wersja( ze starej mialam brazowa), nie osypuje sie tak tez jak stara wersja, ale niestety nowa wersja jest tylko w czerni. Mogli by pomyslec i wprowadzic tez ten piekny czarnobrazowy odcien jaki byl wczesniej i pomyslec o granacie , oberzynie i zieleni, wszystko ciemna, nie krzyczace, tak ze dopiero w sloncu widac konkretny kolor. Pewnie jakies mlodki chcialyby tez cos krzykliwego ( czytaj margitea ) , to niech wypuszcza co jakis czas jaka limitke z taka maskara, albo najlepiej by bylo bezbarwna i poprzez dodanie odpwiedniego pigmentu mozna by bylo sobie wlasny odcien stworzyc. bellapiere cos takiego miala, ale czy nadal ma nie wiem. Zdaje sie byly blyszczyki i chyba tez maskara, zalecali dodac odpowiedni cien mineralny, zeby zrobic sobie ulubiony odcien. niestety ich produkty nie byly naturalne, jedynie proszki zaliczaly sie pod nature, te wszelkie kremowe/zelowe rzeczy mialy juz nie za fajne sklady jak u bare minerals.

jeszcze w temacie maskary. myslalam, zemy umerdac sobie wlasna i nawet znalazlam przepis, ale w necie czytalam ze przewaznie takie wlasnej roboty daje naturalny efekt, od kolor na rzesach i to wszystko, a ja bym chciala zeby jednak te rzesy byly optycznie zageszczone, wydluzone, czyli to bym chciala, co robi wiekszosc maskar ( mnie np zwykla maskara Hauschki nie pasuja za bardzo, bo nawet 3 warstwy wygladaja jak jedna, wole jednak ta volumen, ta robi mi rzesy jak normalna konwencjonalna maskara, jest wachlarzyk, a nie tylko przeciemnione rzesy)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 21:05   #2287
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
a ja wciąż szukam czerwonej/bordowej maskary do rzęs na polskim rynku. ktoś coś?
Essence miało, ale już raczej nie ma

Chociaż w sumie... na stronie Douglasa jest.
https://www.douglas.pl/douglas/produ...id=84986814616

efekty tutaj:
http://www.cosmeticsfreak.com/2014/0...sh-nowosc.html

i tutaj:
http://nailstale.blogspot.com/2014/0...-kolorowy.html
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-17, 21:10   #2288
turu
Raczkowanie
 
Avatar turu
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 44
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Myślicie, że te kosmetyki będą dobre przy cerze ze skłonnością do trądziku? ktoś może używał?chodzi mi o pudry i podkłady, słyszałam, że nie zatykają porów i są lepsze dla takich skór. Ktoś coś?
turu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 21:52   #2289
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez turu Pokaż wiadomość
Myślicie, że te kosmetyki będą dobre przy cerze ze skłonnością do trądziku? ktoś może używał?chodzi mi o pudry i podkłady, słyszałam, że nie zatykają porów i są lepsze dla takich skór. Ktoś coś?
Będą baaaardzo dobre, sama mam trądzik i używam praktycznie tylko minerałów już od 3-4 lat. Jedyne podkłady które mi zaszkodziły to Annabelle Minerals, ale są osoby zadowolone z tej firmy. Od razu podkreślam, że Lily Lolo ma dość słabe krycie, za to fajnie matuje.
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 14:52   #2290
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Będą baaaardzo dobre, sama mam trądzik i używam praktycznie tylko minerałów już od 3-4 lat. Jedyne podkłady które mi zaszkodziły to Annabelle Minerals, ale są osoby zadowolone z tej firmy. Od razu podkreślam, że Lily Lolo ma dość słabe krycie, za to fajnie matuje.
Zgadzam się w 100%. Mi LL bardzo pomogło kiedy leczyłam cerę z trądziku i do tej pory używam. Krycie może i jest dość słabe, ale za to bardziej naturalnie ten podkład wygląda i co ma zasłonić i tak zasłoni, na bardziej widoczne niedoskonałości zawsze można nałożyć korektor. Co jeszcze jest fajne w LL to to że nawet latem wygląda naturalnie na buzi, nie warzy mi się podczas upałów a inne minerały niestety mi schodzą ze skóry po chwili w słońcu...
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 16:03   #2291
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Zgadzam się w 100%. Mi LL bardzo pomogło kiedy leczyłam cerę z trądziku i do tej pory używam. Krycie może i jest dość słabe, ale za to bardziej naturalnie ten podkład wygląda i co ma zasłonić i tak zasłoni, na bardziej widoczne niedoskonałości zawsze można nałożyć korektor. Co jeszcze jest fajne w LL to to że nawet latem wygląda naturalnie na buzi, nie warzy mi się podczas upałów a inne minerały niestety mi schodzą ze skóry po chwili w słońcu...
O, ta rada może mi się przydać, bo w wakacje miałam duży problem z warzeniem się podkładu podczas upałów i momentalnym świeceniem... Mam gdzieś 2-3 próbki LL, to zachowam je na cieplejsze dni, bo testowałam je niedawno i nie podeszły, może latem sprawdzą się lepiej.
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-18, 20:45   #2292
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Monika, a tusze Alverde? Ty masz zdaje się je pod ręką - ja zamawiam na all, a ostatnio poprosiłam męża jak był w Berlinie, aby mi kupił 7 sztuk, na 3 lata mi starczy Od lat (odkąd zmieniałam kosmetyki na wyłącznie naturalne) używam takiego Schwung und Verlangerung i uważam, że jest genialny - pogrubia, wydłuża, podkręca (choć ja jeszcze wcześniej używam zalotki). Używam czarnobrązowego. Raz zrobilam sobie wycieczkę do dawniej używanego Max Factora, który kiedyś był dla mnie świetny i z podkulonym ogonem wróciłam do Alverde, bo naprawdę nie ma sobie równych aniż wśród naturalnych, ani wśród drogeryjnych (tak w zakresie cenowym do 50-60- zł, bo droższych nie używałam, choć ostatnio miałam próbkę Clinique'a i jak dla mnie to woda, nie maskara).

Co do krycia LL, to ja właśnie zawsze na wypryski, blizny itd nakładam punktowo dobrze kryjący podkład w odcieniu mojej skóry ( u mnie to jest LMN Lumiere), potem podkład, a na to jeszcze punktowo korektor. Jak się chce, to każdy podkład będzie krył, zwłaszcza, ze LL wygląda naturalnie bardzo (tylko mam problem z ocieniem, bo używałam Popcornu, ale teraz potrzebuję czegoś chłodniejszego i jaśniejszego i jakoś nic mi nie pasuje).
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 21:06   #2293
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Mialam ta maskare i wlasnie mialam w tym kolorze. Chyba nawet wystawilam jej recenzje

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...langerung.html

porownalam ja wtedy ze stara wersja maskary LL, ktora mi rzesy obciazala i do czarnej maskary Hauschki, ktora mi sie bardzo szybko rozmazywala. Z taniej drogeryjnej natury, maskara sie naprawde wyroznia.
Ja teraz szaleje na punkcie oberzynowej volumen od Hauschki. Bardzo ladnie sie trzyma. Antracyt tez jest swietny, ale niestety potrafi lekka pande zrobic. Dziewne to troche ze co kolor to inaczej sie zachowuje tusz na rzesach .

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2015-10-19 o 15:01
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 22:48   #2294
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

A na rzęsach widać, że to oberzyna? Strasznie jestem ciekawa efektu. masz moze jakąś fotkę? A on tylko "volumen" czy wydłuza też?
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 23:18   #2295
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;53140299]Essence miało, ale już raczej nie ma

Chociaż w sumie... na stronie Douglasa jest.
https://www.douglas.pl/douglas/produ...id=84986814616

efekty tutaj:
http://www.cosmeticsfreak.com/2014/0...sh-nowosc.html

i tutaj:
http://nailstale.blogspot.com/2014/0...-kolorowy.html[/QUOTE]


hmm, to jest bardziej różowy tusz niż bordo, ale już bliżej tego czego szukam bo chociaż ma coś w sobie z czerwieni...

bo generalnie poszukuję czegoś wyglądającego jak w tym filmiku:
1. https://www.youtube.com/watch?v=1Zu5VUirjcQ - tu jest użyty tusz Clinique Chubby Mascara w kolorze Black Honey, niestety nie ma tego koloru w Polsce, a jest PRZEPIĘKNY! Głęboki, burgundowy...
2. https://www.youtube.com/watch?v=LpeXFMuZ-Ak - mascara By Terry w kolorze Iconic Bordeaux, totalnie firmy nie kojarzę...

tak więc chodzi mi o głęboki, ciemny odcień bordo i dalej szukam...
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 12:23   #2296
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość



hmm, to jest bardziej różowy tusz niż bordo, ale już bliżej tego czego szukam bo chociaż ma coś w sobie z czerwieni...

bo generalnie poszukuję czegoś wyglądającego jak w tym filmiku:
1. https://www.youtube.com/watch?v=1Zu5VUirjcQ - tu jest użyty tusz Clinique Chubby Mascara w kolorze Black Honey, niestety nie ma tego koloru w Polsce, a jest PRZEPIĘKNY! Głęboki, burgundowy...
2. https://www.youtube.com/watch?v=LpeXFMuZ-Ak - mascara By Terry w kolorze Iconic Bordeaux, totalnie firmy nie kojarzę...

tak więc chodzi mi o głęboki, ciemny odcień bordo i dalej szukam...
O kobieto kochana, Ty to masz wymagania Ale znam to, też tak czasem mam, że szukam odcienia idealnego (akurat nie w tuszach) i zawsze coś mi "odrobinę" nie pasuje we wszystkim W takim razie trzymam kciuki za poszukiwania, niestety nie znam nic więcej
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 13:10   #2297
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;53154862]O kobieto kochana, Ty to masz wymagania Ale znam to, też tak czasem mam, że szukam odcienia idealnego (akurat nie w tuszach) i zawsze coś mi "odrobinę" nie pasuje we wszystkim W takim razie trzymam kciuki za poszukiwania, niestety nie znam nic więcej [/QUOTE]

gdzie tam wymagania, po prostu marzy mi się bordowy kolor na rzęsach, nie różowy, nie czerwony, taki bordowy jak z tych linków co podałam. i jak na złość nie ma takich w polsce, z zza granicy zamawiać mi się nie opłaca... liczę, że wprowadzą kiedyś, choć parę lat już szukam...
tak samo mam z pewnym odcieniem cienia bordowo-śliwkowego z oriflame. kupiony chyba z 6 lat temu, jak nie więcej, nie zużywam go specjalnie (została resztka, a nie mają już takich cieni w ofercie, ani nawet kolorów...), żeby znaleźć odcień idealny jak tamten. i ostatnio prawie mi się udało z jednym cieniem STILA, więc jestem coraz bliżej
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 13:31   #2298
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość


gdzie tam wymagania, po prostu marzy mi się bordowy kolor na rzęsach, nie różowy, nie czerwony, taki bordowy jak z tych linków co podałam. i jak na złość nie ma takich w polsce, z zza granicy zamawiać mi się nie opłaca... liczę, że wprowadzą kiedyś, choć parę lat już szukam...
tak samo mam z pewnym odcieniem cienia bordowo-śliwkowego z oriflame. kupiony chyba z 6 lat temu, jak nie więcej, nie zużywam go specjalnie (została resztka, a nie mają już takich cieni w ofercie, ani nawet kolorów...), żeby znaleźć odcień idealny jak tamten. i ostatnio prawie mi się udało z jednym cieniem STILA, więc jestem coraz bliżej
No ale sama wiesz jak to w Polsce, oferta ograniczona w każdej kategorii mimo, że zapotrzebowanie jest Ale z drugiej strony nie ma co narzekać, mamy też dużo polskich perełek, za którymi ludzie tęsknią, wyjeżdżając za granicę i obkupują się na zapas jak przyjeżdżają tu raz na jakiś czas
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 15:03   #2299
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Joasia Be Pokaż wiadomość
A na rzęsach widać, że to oberzyna? Strasznie jestem ciekawa efektu. masz moze jakąś fotkę? A on tylko "volumen" czy wydłuza też?
Mnie robi wszystko. TUtaj masz efekt

http://schminkumstellung.blogspot.de...as-loreal.html

u mnie mam wrazenie ze jest ciemniejsza, konkretny kolor bylo widac w sloncu i wlasnie o taki efekt mi chodzi.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-19, 17:59   #2300
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Ja mam taki tusz Alverde w kolorze oberzyna (baklazan?) filetowo-brazowym i bardzo go sobie chwalę. Trwaly, nie rozmazuje się, robi co ma robic, a mam go juz z 2 lata.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1445270171126.jpg (30,7 KB, 5 załadowań)
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 18:50   #2301
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Ja mam taki tusz Alverde w kolorze oberzyna (baklazan?) filetowo-brazowym i bardzo go sobie chwalę. Trwaly, nie rozmazuje się, robi co ma robic, a mam go juz z 2 lata.
Nie jestes zmeczona zyciem? 2 lata? matko, ty sie nie wyglupiaj. maskara to jak zaden kosmetyk jest podatny na zanieczyszczenia i rozwoj bakterii, moze naprawde zaszkodzic

Poza tym juz jej w sortymencie nie ma
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 19:00   #2302
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Nie jestes zmeczona zyciem? 2 lata? matko, ty sie nie wyglupiaj. maskara to jak zaden kosmetyk jest podatny na zanieczyszczenia i rozwoj bakterii, moze naprawde zaszkodzic

Poza tym juz jej w sortymencie nie ma
Akurat zwracam uwage na daty waznosci kosmetyków i w tym wypadku producent nie umiescil na opakowaniu symbolu okreslajacego date przydatnosci do uzywania po otwarciu opakowania (dla porownania dla innych maskarach, ktore mam 6-9 miesiecy). Jest tylko ogolna data przydatnosci 04/2016.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 19:06   #2303
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

u alverde chyba na zadnym produkcie typu maskara nie ma takiej informacji :-( ja jednak trzymam sie 6m-cy, czasami przeciagne, ale ogolem wole nie wywolywac wilka z lasu. Naczytalam sie dosc na innym forum jekie problemy mialy osoby, ktore uzywaly dlugo maskar. teraz zadna nawet 6 m-cy nie ciagnie po 3-4 kazda zmienia na nowa.
Twoja nadal zapachowo ok?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 19:20   #2304
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
u alverde chyba na zadnym produkcie typu maskara nie ma takiej informacji :-( ja jednak trzymam sie 6m-cy, czasami przeciagne, ale ogolem wole nie wywolywac wilka z lasu. Naczytalam sie dosc na innym forum jekie problemy mialy osoby, ktore uzywaly dlugo maskar. teraz zadna nawet 6 m-cy nie ciagnie po 3-4 kazda zmienia na nowa.
Twoja nadal zapachowo ok?
No wlasnie ona jest caly czas idealna w konsystencji, zapach nadal prawie niewyczuwalny, taki jak na początku, trwalosc rewelacyjna - nie osypuje sie, nie rozmazuje, ideal po prostu. Bije na głowę używane przeze mnie inne tusze L'Oreala czy Max Factora. Ale moze faktycznie juz sie jej pozbede.
Czytalam kiedyś, ze producent nie musi umieszczać daty ważności, gdy termin trwalosci produktu jest dluzszy niz 30 miesiecy, ale wtedy powinien pojawic sie znaczek okreslajacy czas zuzycia po otwarciu. I tak np. przy sypkich podkladach, ktore mam: Clair 30M, Lily Lolo 24M, Annabelle, Pixie, Neauty 12M.

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Poza tym juz jej w sortymencie nie ma
A cos ja zastapilo? Masz chyba lepsze rozeznanie na temat dostepnosci produktow Alverde.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 20:10   #2305
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

zajrzyj tutaj, tam gdzie pisze neu to sa nowe produkty

https://www.dm.de/dm-marken/alverde/...10101|Mascaras
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 20:44   #2306
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Dzięki!
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 20:58   #2307
turu
Raczkowanie
 
Avatar turu
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 44
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Będą baaaardzo dobre, sama mam trądzik i używam praktycznie tylko minerałów już od 3-4 lat. Jedyne podkłady które mi zaszkodziły to Annabelle Minerals, ale są osoby zadowolone z tej firmy. Od razu podkreślam, że Lily Lolo ma dość słabe krycie, za to fajnie matuje.
Dzieki wielkie szkoda tylko ze nie maskuja tak dobrze
turu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 23:19   #2308
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez turu Pokaż wiadomość
Dzieki wielkie szkoda tylko ze nie maskuja tak dobrze
Są inne firmy, np. Amilie Minerals, Pixie Minerals, z zagranicznych Meow czy Chrimaluxe... One już kryją dużo lepiej i krzywdy nie robią (przynajmniej mi), zerknij sobie na wątki tych firm. Ja testy LL zostawiam sobie dopiero na lato, jako że dziewczyny pisały, że one są świetne na upały.
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 16:58   #2309
turu
Raczkowanie
 
Avatar turu
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 44
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Są inne firmy, np. Amilie Minerals, Pixie Minerals, z zagranicznych Meow czy Chrimaluxe... One już kryją dużo lepiej i krzywdy nie robią (przynajmniej mi), zerknij sobie na wątki tych firm. Ja testy LL zostawiam sobie dopiero na lato, jako że dziewczyny pisały, że one są świetne na upały.
ooo super! poszukam w takim razie czegoś z tamtych firm, bo niestety czasami potrzebuje czegoś porządnie kryjącego
turu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 14:31   #2310
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Ja testy LL zostawiam sobie dopiero na lato, jako że dziewczyny pisały, że one są świetne na upały.

Naaa, zaleza dla kogo. Dla mnie zadne mineraly sie nie nadaja na lato, tzn chodzi mi o podklad nie o puder. Kazde po zmieszaniu z nadprodukcja sebum i potu, robia ciasto. Jedne wieksze inne mniejsze, ale ja to widze i sobie darowywuje podklady mineralne jak nadchodzi lato. Pudruje sie tylko pudrem i nie uzywam zadnego podkladu i tak od momentu jak wogole podkladow zaczelam uzywac , czyli juz 20 albo i ponad 20 lat bedzie
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-17 17:25:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:36.