proszę o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-14, 19:44   #1
Paulina2546
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1

proszę o pomoc


Witam. Mam pytanie dotyczące moje problemu i proszę o odpowiedź. Od jakiegoś czasu (dokładnie 1,5 tygodnia) mam problem z pęcherzem. Gdy kończę oddawać mocz czuję bardzo silny ból pęcherza. Od jakiś 3 dni zauwarzyłam, że po oddaniu moczu z pochwy zaczyna wydzielać się kilka kropli krwi. Nie jest to spowodowane tym, że jestem przed miesiączką. Boję się, że mogłam sama sobie zaszkodzić stosunkiem płciowym podczas okresu. Na początku myślałam, że tabletki na pęcherz pomogą, ale niestety nic z tego. Bardzo proszę o odpowiedź. Dziękuję.
Paulina2546 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 19:54   #2
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez Paulina2546 Pokaż wiadomość
Witam. Mam pytanie dotyczące moje problemu i proszę o odpowiedź. Od jakiegoś czasu (dokładnie 1,5 tygodnia) mam problem z pęcherzem. Gdy kończę oddawać mocz czuję bardzo silny ból pęcherza. Od jakiś 3 dni zauwarzyłam, że po oddaniu moczu z pochwy zaczyna wydzielać się kilka kropli krwi. Nie jest to spowodowane tym, że jestem przed miesiączką. Boję się, że mogłam sama sobie zaszkodzić stosunkiem płciowym podczas okresu. Na początku myślałam, że tabletki na pęcherz pomogą, ale niestety nic z tego. Bardzo proszę o odpowiedź. Dziękuję.
Myślę, że to ciężkie zapalenie pęcherza (stąd krew w moczu), jeśli stosowałaś tabletki bez recepty i nie pomogły to jedyne wyjście -> wizyta u lekarza, który zleci badanie moczu i przepisze antybiotyk.
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 11:55   #3
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez doloresd Pokaż wiadomość
Myślę, że to ciężkie zapalenie pęcherza (stąd krew w moczu), jeśli stosowałaś tabletki bez recepty i nie pomogły to jedyne wyjście -> wizyta u lekarza, który zleci badanie moczu i przepisze antybiotyk.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 15:38   #4
mmagdzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 7
Dot.: proszę o pomoc

Nie martw sie to na pewno zapalenie pecherza. Idz koniecznie do lekarza bo jak juz jest krew w moczu to stadium jest powazne. Mi tez sie zdarzalo dosc czesto, raz nawet w ciazy gdy nie moglam brac zadnych lekow. Generalnie czesciej zdarza sie kobietom niz mezczyznom bo taka juz nasza budowa, a przyczyny moga byc rozne. Oprocz lekow bez recepty i tych od lekarza bardzo wazne jest zakwaszenie organizmu-najlatwiej brac duze ilosci wit.c (nie mozna jej przedawkowac bo nadmiar jest wydalany z organizmu) no i picie sokow z cytrusow oraz zurawin(naturalny lek na te przypadlosc),picie pokrzywy tez mi pomagalo.
mmagdzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 17:25   #5
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: proszę o pomoc

Zapalenie pęcherza jak nic. kup w aptece urosept bez recepty to takie ziołowe tabletki na pewni pomogą.
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:37.