Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV. - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-09, 17:17   #2521
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Żele kupiłam w drogeri internetowej za 8 zł. Niestety tylko taka wersja zapachowa była dostępna. Ogólnie te żele są dostyć drogie bo 300 ml kosztuje w niektórych drogeriach około 30 zł a czasami nawet i więcej.
O to szkoda. Ale i tak się skuszę na ten duży. Odpowiada mi w pełni zapachowo. Wtedy jestem skłonna więcej wydać.

A i mój ukochany Gucci PH będzie świetnie pasował do żelu tytoniowego K&Q.

Edytowane przez 201605090956
Czas edycji: 2011-10-09 o 21:34
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 19:30   #2522
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
O, nie widziałam nigdzie takiego mleczka. A intensywnie pachnie czy delikatnie?
Jeśli chodzi o skład, to nie znam się na tym dobrze, według mnie jest kiepski, jak wszystko z Avonu. Może niech ktoś dobrze obeznany się wypowie. To taki skład, gdzie jest pełno nazw, ktorych nawet nie znam
pachnie dość intensywnie ja nie uważam, żeby wszystko z Avonu było kiepskie
Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
luskap wooooooooooooooow ale zbiór
od razu mam pytanie czy na wymiankowym masz zamiar może wystawiać ten balsam z avonu (naturals bananowy)?
niestety bananowego nie wymieniam
luskap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 21:27   #2523
syylwuska
Zakorzenienie
 
Avatar syylwuska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;)
Wiadomości: 3 234
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez nagiAkt Pokaż wiadomość
Bourjois to najlepszy micel jaki miałam i przy nim zostanę. Wogóle nie szczypie w oczy no chyba ze na chama władujemy go w spojówkę Bardzo dobrze zmywa tusz, nie rozmazuje go w okolicach oczu. Podkładu nie używam takze się nie wypowiem, ale na pewno sobie radzi bo już różne opinie o nim słyszałam i koleżanka, która podkład nakłada zmywała go własnie micelem i była zadowolona. Ogólnie to moje już 3 opakowanie i zostanę przy nim I twarz się nie lepi jak w przypadku micela z Perfecty.
I weź tu teraz wykończ swoje stare kosmetyki i nie kupuj nowego ;P Dzięki za odpowiedź, kusisz do kupna Właśnie u wielu dziewczyn go widziałam i tak zastanawiam się nad kupnem, tym bardziej, że często jest w promocji
syylwuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 21:54   #2524
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
pachnie dość intensywnie ja nie uważam, żeby wszystko z Avonu było kiepskie
Szkoda... Nie lubię intensywnych zapachów Najlepiej, jakby wszystko było bezzapachowe lub delikatnie pachnące jak już
Mi się Avon nie podoba, ich składy są przerażające według mnie (oceniam kosmetyki pielęgnacyjne, które znam), nie działają za bardzo. Ale każdemu pasuje co innego, więc nie chcę Cię tu obrażać czy wmawiać Ci, że tak naprawdę to Avon jest do Mamy swój rozum i nim się kierujmy
Sama Avonem nie gardzę w pewnych dziedzinach. Podobają mi się np. szminki, są najlepsze jak kiedykolwiek miałam, są trwałe (przeprowadzałam na nich test papierosa - jak po wypaleniu mam nadal szminkę na ustach, to jest dobra i test przeszły, jako jedyne!) i nie wysuszają ust
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 13:31   #2525
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Ja uważam, ze udana jest seria Planet Spa (oliwka i Morze Martwe najbardziej) no i niektóre Naturalsy i szminki też.
luskap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 15:26   #2526
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Ja uważam, ze udana jest seria Planet Spa (oliwka i Morze Martwe najbardziej) no i niektóre Naturalsy i szminki też.
Planet Spa nigdy niczego nie próbowałam, jakoś nie miałam takiej potrzeby. Za to chciałam spróbować krem ten niebieski do twarzy z serii Care i pomadkę (też niebieską) do ust, ale na wizażu mają słabą opinię, nie wiem czy ryzykować
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 15:46   #2527
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

serii care nie polecam. Jest naprawdę kiepska, nieładne zapachy, działanie słabe, ale czego się spodziewać po takich cenach jedynie te balsamy do ust mogą być.
luskap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-10, 16:05   #2528
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Akurat tanie nie musi być złe - chociażby na przykładzie kosmetyków Babydream, które wielbię
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 17:25   #2529
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

w przypadku avonu, a głównie serii care tak właśnie jest
luskap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 17:42   #2530
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez syylwuska Pokaż wiadomość
I weź tu teraz wykończ swoje stare kosmetyki i nie kupuj nowego ;P Dzięki za odpowiedź, kusisz do kupna Właśnie u wielu dziewczyn go widziałam i tak zastanawiam się nad kupnem, tym bardziej, że często jest w promocji
tak, tak szczególnie w rossmannie na promocji praktycznie cały czas I kusić będę każdego, bo jest wart tego Na pewno nie będziesz żałowac zakupu. A jakiego micela używasz obecnie?
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 17:52   #2531
paradiso
Zadomowienie
 
Avatar paradiso
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 310
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez nagiAkt Pokaż wiadomość
tak, tak szczególnie w rossmannie na promocji praktycznie cały czas I kusić będę każdego, bo jest wart tego Na pewno nie będziesz żałowac zakupu. A jakiego micela używasz obecnie?
Tak zachwalasz,że chyba ja też się skuszę. A masz może porównanie do micela biodermy?
__________________
MŻ+fitness/skakanka/rower/Ewa Ch.

Chudniemy...?
paradiso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-10, 18:59   #2532
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez paradiso Pokaż wiadomość
Tak zachwalasz,że chyba ja też się skuszę. A masz może porównanie do micela biodermy?
Niestety nie mam tyle kasy, żeby wydawać na tak drogie płyny które i tak za wiele nie dają Krem za tę forse - owszem, ale nie płyn. Chociaż na blogach czytałam, że niektóre dziewczyny stawiałby ich niemal na równi. Dla mnie osobiście jest bardzo dobry, bo nie szczypie moich wrażliwych oczy i nie lepi się po nim twarz, a do tego zmywa makijaż. Nie jest oczywiscie powiedziane, że Tobie równie dobrze podpasuje, ale spróbuj, to nie jest wielka kasa, a jakoś ć very good
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 20:10   #2533
syylwuska
Zakorzenienie
 
Avatar syylwuska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;)
Wiadomości: 3 234
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez nagiAkt Pokaż wiadomość
tak, tak szczególnie w rossmannie na promocji praktycznie cały czas I kusić będę każdego, bo jest wart tego Na pewno nie będziesz żałowac zakupu. A jakiego micela używasz obecnie?
No właśnie obecnie żadnego nie używam, tylko mleczka i toniku, ale chyba mnie namówiłaś, bo już dłuższy czas się nad nim zastanawiam i w Rossmannie kilka razy przechodzę koło półki, że chyba tym razem wypróbuję Mówisz, że tylko oczy nim oczyszczasz, a co z resztą twarzy, myślisz, że poradzi sobie z podkładem? No i jak to jest po zmyciu, nie trzeba myć twarzy wodą, albo przetrzeć jeszcze tonikiem? Uff ale się rozpisałam
syylwuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 13:12   #2534
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez syylwuska Pokaż wiadomość
No właśnie obecnie żadnego nie używam, tylko mleczka i toniku, ale chyba mnie namówiłaś, bo już dłuższy czas się nad nim zastanawiam i w Rossmannie kilka razy przechodzę koło półki, że chyba tym razem wypróbuję Mówisz, że tylko oczy nim oczyszczasz, a co z resztą twarzy, myślisz, że poradzi sobie z podkładem? No i jak to jest po zmyciu, nie trzeba myć twarzy wodą, albo przetrzeć jeszcze tonikiem? Uff ale się rozpisałam
Nie tylko oczy Nakłam tylko puder prasowany i zmywa, pisałam, że przyjaciółka, która nakłada podkład nie raz zmywała go u mnie właśnie tym micelem i sobie go chwali kup kup *kusi i dokucza*
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 14:12   #2535
syylwuska
Zakorzenienie
 
Avatar syylwuska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;)
Wiadomości: 3 234
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez nagiAkt Pokaż wiadomość
Nie tylko oczy Nakłam tylko puder prasowany i zmywa, pisałam, że przyjaciółka, która nakłada podkład nie raz zmywała go u mnie właśnie tym micelem i sobie go chwali kup kup *kusi i dokucza*
Może to głupie pytanie, ale jak się go używa na twarz? Tzn. przemyje nim buzię i co potem? Mam umyć wodą, przetrzeć tonikiem czy nie robić nic? A do oczu to rozumiem, że nalać na wacik, przyłożyć i odczekać chwilę? ;P
syylwuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 17:48   #2536
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez syylwuska Pokaż wiadomość
Może to głupie pytanie, ale jak się go używa na twarz? Tzn. przemyje nim buzię i co potem? Mam umyć wodą, przetrzeć tonikiem czy nie robić nic? A do oczu to rozumiem, że nalać na wacik, przyłożyć i odczekać chwilę? ;P
Wydaje mi się, że to już zależy, co preferuje użytkowniczka Na opakowaniu nie ma podanej informacji czy myć potem buźkę czy nie. A co do oczu to tak, przyłożyć i chwilkę poczekać
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 19:26   #2537
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
w przypadku avonu, a głównie serii care tak właśnie jest
Widzę, że na avonowych kosmetykach się znasz To może byś mi powiedziała jaki szampon i odżywka są godne uwagi? Czy w ogóle jakieś są
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 17:54   #2538
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Widzę, że na avonowych kosmetykach się znasz To może byś mi powiedziała jaki szampon i odżywka są godne uwagi? Czy w ogóle jakieś są
Można tak powiedzieć, bo jestem konsultantką od 5 lat i większość już przetestowałam. Co do szamponu i odżywki, to zależy jakiego rodzaju masz włosy.
Na pewno nie polecam Advance Techniques do włosów długich(zapobiegający łamaniu), bo zrobił mi straszny łupież i włosy szybko były tłuste. Godna uwagi jest seria dodająca blasku, o ile nie masz włosów przetłuszczających się. Niezłe są też do farbowanych. Szampony Naturals są przyjemne, ładnie pachną, ale przeciętne. Niezła z Naturalsów jest maseczka jogurtowa mandarynka i kiwi.
luskap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 18:37   #2539
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Można tak powiedzieć, bo jestem konsultantką od 5 lat i większość już przetestowałam. Co do szamponu i odżywki, to zależy jakiego rodzaju masz włosy.
Na pewno nie polecam Advance Techniques do włosów długich(zapobiegający łamaniu), bo zrobił mi straszny łupież i włosy szybko były tłuste. Godna uwagi jest seria dodająca blasku, o ile nie masz włosów przetłuszczających się. Niezłe są też do farbowanych. Szampony Naturals są przyjemne, ładnie pachną, ale przeciętne. Niezła z Naturalsów jest maseczka jogurtowa mandarynka i kiwi.
Włosy mam krótkie (15-20 cm), suche, niefarbowane, suchy, swędzący i wrażliwy skalp, łuszczy się w zimę. I myślałam o serii dla włosów suchych albo o szamponie przeciwłupieżowym (podobno łagodzi swędzenie, to mnie w nim ciekawi). Używałaś? Warta uwagi?
Z nabłyszczających dobry jest szampon z odżywką może? Bo to dla mnie najwygodniejsze rozwiązanie
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2011-10-13 o 18:39
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-14, 20:05   #2540
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Miałam kurację dotleniającą to dobra była jeżeli chodzi o nawilżenie. To polecam jak dla Ciebie nabłyszczajacy z odżywką
luskap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 23:10   #2541
ungia
Zadomowienie
 
Avatar ungia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 897
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Moja aktualizacja.
Zastanawiałam się czy ją wklejać, bo wciąż powtarza się większość rzeczy. Ale już taka jestem, że jak mi coś przypasuje to wciąż to kupuję .

Micele Biodermy, oraz żel Avene, bo nie znam nic lepszego .
Ampułki do włosów, bo wcześniej kupiłam dwa opakowania a do pełnej kuracji trzeba trzech.
Szampon po raz kolejny ten sam, bo po pierwsze jestem z niego zadowolona, a poza tym poprzedni się skończył, a zostały mi jeszcze maski z tej serii, więc już nie kombinowałam z czymś innym.
Żel do higieny intymnej profilaktycznie, bo nadal jestem w trakcie kuracji antybiotykowej (leczę trądzik).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aktualizacja.jpg (49,1 KB, 269 załadowań)
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1277231

ungia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 00:29   #2542
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Miałam kurację dotleniającą to dobra była jeżeli chodzi o nawilżenie. To polecam jak dla Ciebie nabłyszczajacy z odżywką
Do nawilżenia i natłuszczenia mam emulsję do suchej skóry głowy Emolium, daje radę, jak mam zimą problemy z suchością i łuszczeniem. Więc szampon mnie bardziej interesował.
A nabłyszczający z odżywką kiedyś kupię

---------- Dopisano o 01:29 ---------- Poprzedni post napisano o 01:28 ----------

Cytat:
Napisane przez ungia Pokaż wiadomość
Moja aktualizacja.
Zastanawiałam się czy ją wklejać, bo wciąż powtarza się większość rzeczy. Ale już taka jestem, że jak mi coś przypasuje to wciąż to kupuję .

Micele Biodermy, oraz żel Avene, bo nie znam nic lepszego .
Ampułki do włosów, bo wcześniej kupiłam dwa opakowania a do pełnej kuracji trzeba trzech.
Szampon po raz kolejny ten sam, bo po pierwsze jestem z niego zadowolona, a poza tym poprzedni się skończył, a zostały mi jeszcze maski z tej serii, więc już nie kombinowałam z czymś innym.
Żel do higieny intymnej profilaktycznie, bo nadal jestem w trakcie kuracji antybiotykowej (leczę trądzik).
Gdzie kupiłaś micel Biodermy z pompką? Dobrze ona działa, sprawna jest i wygodna?
Używałaś już termalki Uriage?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 10:28   #2543
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez ungia Pokaż wiadomość
Moja aktualizacja.
Zastanawiałam się czy ją wklejać, bo wciąż powtarza się większość rzeczy. Ale już taka jestem, że jak mi coś przypasuje to wciąż to kupuję .

Micele Biodermy, oraz żel Avene, bo nie znam nic lepszego .
Ampułki do włosów, bo wcześniej kupiłam dwa opakowania a do pełnej kuracji trzeba trzech.
Szampon po raz kolejny ten sam, bo po pierwsze jestem z niego zadowolona, a poza tym poprzedni się skończył, a zostały mi jeszcze maski z tej serii, więc już nie kombinowałam z czymś innym.
Żel do higieny intymnej profilaktycznie, bo nadal jestem w trakcie kuracji antybiotykowej (leczę trądzik).
Delikatny ma zapach żel Palmolve? A i jak woda Uriage?
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 15:27   #2544
kosmetocholiczka4ever
Zadomowienie
 
Avatar kosmetocholiczka4ever
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: bardzo duże miasto
Wiadomości: 1 498
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

UNGIA jak zawsze super aktualizacja.Czy micel Biodermy z pompką jest wygodniejszy w uzyciu niz ten z korkiem?
__________________



kosmetocholiczka4ever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 15:47   #2545
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez kosmetocholiczka4ever Pokaż wiadomość
UNGIA jak zawsze super aktualizacja.Czy micel Biodermy z pompką jest wygodniejszy w uzyciu niz ten z korkiem?
Moja siostra go ma (o ile mogę się wypowiedzieć) - jest wydajniejszy. Siostra na wyjazd do Londynu kupiła dwie butle po 500 ml z pompką - jak przyjeżdżała w wakacje (lipiec), to mówiła, że jeszcze jej sporo zostało z pierwszej butli. A kupiła go prawie rok wcześniej (w wrześniu) w aptece internetowej (aptekus). Więc jest sporo wydajniejszy. Ja go polecam gorąco. Bo jest taki sam jak ten mniejszy, a sporo wydajniejszy.
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 16:07   #2546
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Moja siostra go ma (o ile mogę się wypowiedzieć) - jest wydajniejszy. Siostra na wyjazd do Londynu kupiła dwie butle po 500 ml z pompką - jak przyjeżdżała w wakacje (lipiec), to mówiła, że jeszcze jej sporo zostało z pierwszej butli. A kupiła go prawie rok wcześniej (w wrześniu) w aptece internetowej (aptekus). Więc jest sporo wydajniejszy. Ja go polecam gorąco. Bo jest taki sam jak ten mniejszy, a sporo wydajniejszy.
To jak teraz będę kupowała micela (a właśnie Biodermę chciałam, bo AA Eco nie jest taki fajny, teraz go mam i kończę), wezmę z pompką. A można go gdzieś kupić stacjonarnie czy tylko przez internet?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 16:52   #2547
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
To jak teraz będę kupowała micela (a właśnie Biodermę chciałam, bo AA Eco nie jest taki fajny, teraz go mam i kończę), wezmę z pompką. A można go gdzieś kupić stacjonarnie czy tylko przez internet?
Na pewno jest dostępny w Superpharm.
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 16:58   #2548
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
Na pewno jest dostępny w Superpharm.
Tylko w jakiej on będzie cenie...
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 18:43   #2549
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Z superpharm może być ciężko. Ceny dermokosmetyków są tam poza promocjami nie za bardzo.

Ja polecam w necie (sprawdzone i pewne):

http://www.aquavitae.com.pl/ (Białystok)
http://www.aptekaeskulap.com.pl/ (Zabierzów)

Drugą tym bardziej, bo promocji zawsze mają dużo.
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 18:47   #2550
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Z superpharm może być ciężko. Ceny dermokosmetyków są tam poza promocjami nie za bardzo.

Ja polecam w necie (sprawdzone i pewne):

http://www.aquavitae.com.pl/ (Białystok)
http://www.aptekaeskulap.com.pl/ (Zabierzów)

Drugą tym bardziej, bo promocji zawsze mają dużo.
Też kupuję w eskulapowej aptece Ale nie piszą, żeby micela mieli w butelce z pompką. A właśnie takiego bym chciała. Na all też znaleźć nie mogę. A w SP właśnie, jak piszesz, ceny mają bardzo wysokie poza promocjami.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-04 19:36:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:14.