Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-14, 19:21   #1111
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Zapychał, dość intensywnie ;/
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 06:25   #1112
angrbotha
Raczkowanie
 
Avatar angrbotha
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 66
GG do angrbotha
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Mnie nie zapchał, latem byłam z niego nawet zadowolona z tym, że ja nie nakładam podkładu o 7 rano i nie zmywam go o 23, a jak już zmywam to bardzo dokładnie. Nie miałam z nim większych problemów, jedyna taka duża wada to to, że ciemnieje. Poproś o próbkę w aptece
__________________
Mój blog
angrbotha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 15:10   #1113
201607111047
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 085
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Witajcie Dziewczyny!

Robię makijaż od kilku lat, jednak dobranie odpowiedniego podkładu to nie lada wyzwanie, szczególnie z moją cerą.
- Mam cerę tłustą. Gdy nie robię regularnych peelingów, to nawet na nosie i czole potrafię mieć suche skórki...
- Mam trądzik. Są dni lepsze i gorsze, ponadto mam bardzo rozszerzone pory, które łatwo się zapychają.
- Kolor.... mam bardzo jasną karnację, różowymi policzkami, więc jestem typem chłodnym. Także wiem, że wszelkie podkłady w tonacji różowej odpadają.
- Kolejny problem to taki, że moja twarz ma niejednolity koloryt. Na czole, przy włosach i skroniach podkłady są za ciemne. Jeśli kolor pasuje do skroni, rozprowadzę go po twarzy, to wyglądam jak trup. Jeśli dopasuję podkład do policzków i żuchwy, na skroniach jest za ciemny

Używam Revlona Color Stay, ale dobrałam zły odcień, mam 180, który jest za ciemny. Stosuję go wtedy, gdy mam dużo zmian trądzikowych na skórze, bo bardzo dobrze kryje, ale trochę tworzy efekt maski. Jego działanie matujące jest genialne, gorzej z doborem koloru.
Oczywiście wiele innych podkładów też używałam, ale żaden nie dawał tak dobrego matu jak Revlon.

Bardzo proszę was o pomoc!
201607111047 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 15:15   #1114
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dobieraj podkład do szyi..
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 16:00   #1115
SouthEater
ciepłe kluchy
 
Avatar SouthEater
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 181
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Może i ja znajdę pomoc

Cena - do 2 stów.

Szukam podkładu. Długotrwałego. Broń Boże matującego. Dlaczego? Bo każdy matujący podkład, albo zawierający w sobie coś matującego, po krótszym lub dłuższym czasie jakby oddziela właśnie tą pudrową warstwę na twarzy i wyglądam jakby wetknęła twarz w beczkę z cynamonem. Wolę się świecić jak psu ... niż wyglądać jak ciasteczkoludek.

Uwielbiam wykończenie satynowe. Kocham Lingerie de Peau. Lubię też Bourjois Healthy Mix Serum (wersja standardowa przy rozcieraniu między palcami sprawia dla mnie wrażenie, że ma ten taki puder, zresztą moja koleżanka go używa i widać po niej, że coś ma ), ale chciałabym coś bardziej kryjącego.

Ogólnie mam cerę mieszaną - lekko przetłuszczającą się strefę T, suche policzki. Na brodzie mam aktualnie wysypisko, a że jest dodatkowo przesuszona, to korektory wyglądają jak... I dlatego też nie chcę czegoś stricte matującego i nie chcę się też bawić w sto podkładów na sto innych miejsc na twarzy.

Dumam nad True Matchem, Flower Perfection, Lumi Magique, Bell Illumi, Everlastingiem Clarinsa, Pro Longwearem :<
__________________
Cytat:
Napisane przez CzasKomety
Pierwsza zasada wizazu - nie dyskutuj o wizazu.
SouthEater jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 16:59   #1116
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez SouthEater Pokaż wiadomość
Może i ja znajdę pomoc

Cena - do 2 stów.

Szukam podkładu. Długotrwałego. Broń Boże matującego. Dlaczego? Bo każdy matujący podkład, albo zawierający w sobie coś matującego, po krótszym lub dłuższym czasie jakby oddziela właśnie tą pudrową warstwę na twarzy i wyglądam jakby wetknęła twarz w beczkę z cynamonem. Wolę się świecić jak psu ... niż wyglądać jak ciasteczkoludek.

Uwielbiam wykończenie satynowe. Kocham Lingerie de Peau. Lubię też Bourjois Healthy Mix Serum (wersja standardowa przy rozcieraniu między palcami sprawia dla mnie wrażenie, że ma ten taki puder, zresztą moja koleżanka go używa i widać po niej, że coś ma ), ale chciałabym coś bardziej kryjącego.

Ogólnie mam cerę mieszaną - lekko przetłuszczającą się strefę T, suche policzki. Na brodzie mam aktualnie wysypisko, a że jest dodatkowo przesuszona, to korektory wyglądają jak... I dlatego też nie chcę czegoś stricte matującego i nie chcę się też bawić w sto podkładów na sto innych miejsc na twarzy.

Dumam nad True Matchem, Flower Perfection, Lumi Magique, Bell Illumi, Everlastingiem Clarinsa, Pro Longwearem :<
Myślę że Everlasting odpada bo to podkład matujący. Typowo.
Na skórze przesuszonej nie będzie dobrze wyglądał.

Jeżeli jesteś fanką wspomnianego lingerie de pau którego i ja b.lubię to może spodoba Ci się Chanel Lumiere LongLasting ?? Wspaniale wygląda na twarzy. Długo miałam o nim średnie zdanie ale sprawował się źle ze względu na serum które pod niego używałam. Sam podkład wygląda pięknie i naturalnie. Daje lekkie glow ALE nie zmienia się na twarzy cały dzień ( no ok do 7 h). Równie fajnym podkładem i umożliwiającym stopniowanie krycia ( można nakładać warstwowo) jest nude z Diora. Trzyma skórę w ryzach ale jest delikatny dodatkowo ma zerowy wpływ na skórę. Nie przesusza nie zapycha ,nic z tych rzeczy.
Fajny jest też Long Lasting od YSL naturalne wykończenie lekki mat. Kryje na poziomie Guerlaina ale trzyma się fajnie bardzo długo.
Ewentualnie poczciwy DW light... Nigdy mnie nie zawiódł ...
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 18:25   #1117
Noir_noir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 64
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny, próbuję zebrać podkłady do mojego mocno początkującego kufra i chciałabym iść w MF lasting perfomance i Revlona, mogłybyście mi doradzić najbardziej uniwersalne odcienie na początek i z Revlona czy lepiej będzie dla cery suchej czy mieszanej? Wydaje mi się, że z R odcienie 150 i 180 a z MF 100,102 i 105/6 ale przy MF głupieję całkiem bo ze swtachy i na moim ręku i tych internetowych jakieś cuda wychodzą... No i różnice w odcieniach ciepłych i chłodnych, a nie mogę pozwolić sobie póki co na kupno 10 różnych... Wolałabym ok 5-6 max
Noir_noir jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-16, 18:27   #1118
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Noir_noir Pokaż wiadomość
Dziewczyny, próbuję zebrać podkłady do mojego mocno początkującego kufra i chciałabym iść w MF lasting perfomance i Revlona, mogłybyście mi doradzić najbardziej uniwersalne odcienie na początek i z Revlona czy lepiej będzie dla cery suchej czy mieszanej? Wydaje mi się, że z R odcienie 150 i 180 a z MF 100,102 i 105/6 ale przy MF głupieję całkiem bo ze swtachy i na moim ręku i tych internetowych jakieś cuda wychodzą... No i różnice w odcieniach ciepłych i chłodnych, a nie mogę pozwolić sobie póki co na kupno 10 różnych... Wolałabym ok 5-6 max
102 LP to chyba dobry odcień dla przeciętnego kolorytu skóry, nie za jasny i nie za ciemny.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 19:23   #1119
SouthEater
ciepłe kluchy
 
Avatar SouthEater
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 181
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Myślę że Everlasting odpada bo to podkład matujący. Typowo.
Na skórze przesuszonej nie będzie dobrze wyglądał.

Jeżeli jesteś fanką wspomnianego lingerie de pau którego i ja b.lubię to może spodoba Ci się Chanel Lumiere LongLasting ?? Wspaniale wygląda na twarzy. Długo miałam o nim średnie zdanie ale sprawował się źle ze względu na serum które pod niego używałam. Sam podkład wygląda pięknie i naturalnie. Daje lekkie glow ALE nie zmienia się na twarzy cały dzień ( no ok do 7 h). Równie fajnym podkładem i umożliwiającym stopniowanie krycia ( można nakładać warstwowo) jest nude z Diora. Trzyma skórę w ryzach ale jest delikatny dodatkowo ma zerowy wpływ na skórę. Nie przesusza nie zapycha ,nic z tych rzeczy.
Fajny jest też Long Lasting od YSL naturalne wykończenie lekki mat. Kryje na poziomie Guerlaina ale trzyma się fajnie bardzo długo.
Ewentualnie poczciwy DW light... Nigdy mnie nie zawiódł ...
Dziękuję za propozycje, ale czy mogłabyś podać linki do nich? Bo prawdę mówiąc wyszukiwarka nie wypluwa mi ani jednego podkładu, którego nazwę podajesz Wiem tylko o którego Nude z Diora podajesz, bo czaję się na niego od czasu premiery
Chyba że masz na myśli MAT LUMIERE Chanela i Teint Resist YSLa
__________________
Cytat:
Napisane przez CzasKomety
Pierwsza zasada wizazu - nie dyskutuj o wizazu.
SouthEater jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 19:25   #1120
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez SouthEater Pokaż wiadomość
Może i ja znajdę pomoc

Cena - do 2 stów.

Szukam podkładu. Długotrwałego. Broń Boże matującego. Dlaczego? Bo każdy matujący podkład, albo zawierający w sobie coś matującego, po krótszym lub dłuższym czasie jakby oddziela właśnie tą pudrową warstwę na twarzy i wyglądam jakby wetknęła twarz w beczkę z cynamonem. Wolę się świecić jak psu ... niż wyglądać jak ciasteczkoludek.

Uwielbiam wykończenie satynowe. Kocham Lingerie de Peau. Lubię też Bourjois Healthy Mix Serum (wersja standardowa przy rozcieraniu między palcami sprawia dla mnie wrażenie, że ma ten taki puder, zresztą moja koleżanka go używa i widać po niej, że coś ma ), ale chciałabym coś bardziej kryjącego.

Ogólnie mam cerę mieszaną - lekko przetłuszczającą się strefę T, suche policzki. Na brodzie mam aktualnie wysypisko, a że jest dodatkowo przesuszona, to korektory wyglądają jak... I dlatego też nie chcę czegoś stricte matującego i nie chcę się też bawić w sto podkładów na sto innych miejsc na twarzy.

Dumam nad True Matchem, Flower Perfection, Lumi Magique, Bell Illumi, Everlastingiem Clarinsa, Pro Longwearem :<
True Matcha mogę Ci wysłać odlewki,tylko nie wiem jaki odcień ciebie interesuje. Jak jakiś jasny pomogę jeśli z ciemniejszych niestety nie
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 19:31   #1121
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez SouthEater Pokaż wiadomość
Dziękuję za propozycje, ale czy mogłabyś podać linki do nich? Bo prawdę mówiąc wyszukiwarka nie wypluwa mi ani jednego podkładu, którego nazwę podajesz Wiem tylko o którego Nude z Diora podajesz, bo czaję się na niego od czasu premiery
Chyba że masz na myśli MAT LUMIERE Chanela i Teint Resist YSLa
Tak chodziło mi o nude i o YSL Teint Resist ale broń Boże nie o mat Lumiere bo to katastrofa. Chodziło mi o ten podkład https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...up-spf-10.html

Na moim profilu KWC sa recenzje wszystkich tych podkładów...choć ta od Chanel jest nieaktualna, muszę mu podnieść notę
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-16, 19:41   #1122
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Ja polecam estee lauder DW light, mac studio fix i do tego matujacy vichy detmablend puder sypki


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 22:54   #1123
Misseczka
Zadomowienie
 
Avatar Misseczka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 047
Nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex cz. 2

Druga częśc rozmów o słynnym podkładzie Revlon Colorstay

Link do poprzedniej części:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=148333

Od razu mam do Was pytanie: czym zmywacie to cudowne cholerstwo?
Mażę milecem, marzę, marzę aż skóra na buzi piecze, a wacik nadal brudny... Potrzebuję dobrego specyfiku do zmycia, ale tak maksymalnie do 20zł.

I w sumie czy na chwilę obecną mogę jako zamiennik po prostu robic co dwa dni peelingi - czy to coś pomoże w zmyciu?

Edytowane przez Misseczka
Czas edycji: 2014-03-16 o 23:36
Misseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 22:56   #1124
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex cz. 2

Cytat:
Napisane przez Misseczka Pokaż wiadomość
Druga częśc rozmów o słynnym podkładzie Revlon Colorstay

Link do poprzedniej części:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=148333

Od razu mam do Was pytanie: czym zmywacie to cudowne cholerstwo?
Marzę milecem, marzę, marzę aż skóra na buzi piecze, a wacik nadal brudny... Potrzebuję dobrego specyfiku do zmycia, ale tak maksymalnie do 20zł.

I w sumie czy na chwilę obecną mogę jako zamiennik po prostu robic co dwa dni peelingi - czy to coś pomoże w zmyciu?
Odpowiedzialam na to pytanie w poprzedniej części ochlapuje twarz wodą, na wacik wylewam olej z pestek winogron i tym myje twarz, potem delikatnym zelem do mycia żeby zmyc olej. I tyle :P
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 23:35   #1125
Misseczka
Zadomowienie
 
Avatar Misseczka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 047
Dot.: Nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex cz. 2

W sumie jeden z kosmetyków do demakijażu z Garniera jest z dodatkiem tego oleju, mógłby sprawdzic się jako substytut? Jakoś wolałabym nie stosowac żywego, bo jestem wyjątowo wrażliwa na zapach tego oleju, nie chcę go na twarzy...

Ps. Dopiero zobaczyłam mega byka w moim poście aż mi się nie chce wierzyc, to chyba zmęczenie.

Edytowane przez Misseczka
Czas edycji: 2014-03-16 o 23:37
Misseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 00:30   #1126
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex cz. 2

Cytat:
Napisane przez Misseczka Pokaż wiadomość
W sumie jeden z kosmetyków do demakijażu z Garniera jest z dodatkiem tego oleju, mógłby sprawdzic się jako substytut? Jakoś wolałabym nie stosowac żywego, bo jestem wyjątowo wrażliwa na zapach tego oleju, nie chcę go na twarzy...

Ps. Dopiero zobaczyłam mega byka w moim poście aż mi się nie chce wierzyc, to chyba zmęczenie.
To użyj jakiegokolwiek innego oleju którego zapach Ci nie przeszkadza Ja tam wolę "żywe" oleje bo są naturalne i wiem co kładę sobie na twarz, a mam buzię bardzo wrażliwą. W takim Garnierze te oleje są w składzie za zapachami, a to oznacza że prawie ich tam nie ma :P No i zapach oleju nie zostaje przecież na twarzy, zmywasz go potem żelem do twarzy, micelem czy co tam jeszcze masz :P

Chociaż próbowałam już kilku olei i moim zdaniem ten z pestek winogron jest prawie bezzapachowy Jest nawet polecany do kuchni jako olej niewpływający na smak i zapach potraw :P
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 09:20   #1127
kasiamakeup
Raczkowanie
 
Avatar kasiamakeup
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 32
Dot.: Jaki podkład polecacie ?

Skin Balance Pierre Rene
Catrice Photofinish
Dermacol ( kiedyś tego podkładu używały nasze mamy był bardzo cięzko dostępny jest strasznie ciężki ale dobrze robi jako kamuflaż na np wypryski czy coś takiego ) a dodatkowo jakiś jeszcze podkład lekki do wyrównania kolorytu cery np Rimmel Match perfection i mamy świetne krycie dzięki dermacolowi i wyrównany koloryt dzięki rimmelowi Ja akurat teraz uzywam tego połączenia i jestem bardzo zadowolona

Pozdrawiam ; *
__________________
http://makijazuswiat.blogspot.com/

ZAPRASZAM NA MOJEGO MAKIJAŻOWEGO BLOGA
kasiamakeup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 14:46   #1128
cvbdsgfdkdssasw
Zadomowienie
 
Avatar cvbdsgfdkdssasw
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 038
Dot.: Nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex cz. 2

Witam:P
__________________
AnnPerfect
cvbdsgfdkdssasw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 17:28   #1129
SouthEater
ciepłe kluchy
 
Avatar SouthEater
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 181
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
True Matcha mogę Ci wysłać odlewki,tylko nie wiem jaki odcień ciebie interesuje. Jak jakiś jasny pomogę jeśli z ciemniejszych niestety nie
Dzięki za propozycję Znalazłam dziś w Rossmannie odcień W1, szaleństwo, co się dzieje z tym krajem?! Interesowałaby mnie właśnie chyba najbardziej W1, może N1, ewentualnie C1 (mam za ciemnego Guerlaina aktualnie i chciałabym go z czymś wymieszać dopóki nie złapię słońca).

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Tak chodziło mi o nude i o YSL Teint Resist ale broń Boże nie o mat Lumiere bo to katastrofa. Chodziło mi o ten podkład https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...up-spf-10.html

Na moim profilu KWC sa recenzje wszystkich tych podkładów...choć ta od Chanel jest nieaktualna, muszę mu podnieść notę
OK, popatrzę w sobotę w Sephorach, Douglasach i innych
A co myślisz o Clarins Extra Firming? Znasz?

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Ja polecam estee lauder DW light, mac studio fix i do tego matujacy vichy detmablend puder sypki


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Komuś szczególnemu polecasz, czy to taki zestaw uniwersalny?
__________________
Cytat:
Napisane przez CzasKomety
Pierwsza zasada wizazu - nie dyskutuj o wizazu.
SouthEater jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-17, 17:44   #1130
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez SouthEater Pokaż wiadomość
Dzięki za propozycję Znalazłam dziś w Rossmannie odcień W1, szaleństwo, co się dzieje z tym krajem?! Interesowałaby mnie właśnie chyba najbardziej W1, może N1, ewentualnie C1 (mam za ciemnego Guerlaina aktualnie i chciałabym go z czymś wymieszać dopóki nie złapię słońca).


OK, popatrzę w sobotę w Sephorach, Douglasach i innych
A co myślisz o Clarins Extra Firming? Znasz?


Komuś szczególnemu polecasz, czy to taki zestaw uniwersalny?
Akurat mam W1 więc jak chcesz to podrzuć adres na prv
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 20:08   #1131
ceccylia_paladin
Wtajemniczenie
 
Avatar ceccylia_paladin
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Hej! Czy któraś z Was dysponuje zdjęciem podkładu Ingrid Silk&Lift w odcieniu porcelanowym? W grafice google nie znalazłam zbyt dużej ilości zdjęć. Na KWC były różne opinie - jedne dziewczyny pisały, że ten odcień jest naprawdę jasny, inne że wpada w pomarańcz, także już nie wiem. Aktualnie używam Colorstay Ivory i jest świadoma, że ten z Ingrid pewnie jest ciemniejszy, ale zastanawia mnie czy różnica ta jest znaczna. Może któraś z Was mi pomoże
ceccylia_paladin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 20:19   #1132
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez ceccylia_paladin Pokaż wiadomość
Hej! Czy któraś z Was dysponuje zdjęciem podkładu Ingrid Silk&Lift w odcieniu porcelanowym? W grafice google nie znalazłam zbyt dużej ilości zdjęć. Na KWC były różne opinie - jedne dziewczyny pisały, że ten odcień jest naprawdę jasny, inne że wpada w pomarańcz, także już nie wiem. Aktualnie używam Colorstay Ivory i jest świadoma, że ten z Ingrid pewnie jest ciemniejszy, ale zastanawia mnie czy różnica ta jest znaczna. Może któraś z Was mi pomoże
Oj znaczna CS Ivory wpada w róż i jest w miarę jasny a Ingrid wpada w pomarańcz i na mojej ręce był niczym czekolada.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 22:01   #1133
gabka9
Zadomowienie
 
Avatar gabka9
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Żywiec / Warszawa
Wiadomości: 1 662
GG do gabka9
Dot.: Nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex cz. 2

Cytat:
Napisane przez Misseczka Pokaż wiadomość

Od razu mam do Was pytanie: czym zmywacie to cudowne cholerstwo?
Micelarnym z Biedronki powierzchownie, a potem OCM
__________________

Siedzę i zastanawiam się co robi pozostałe 6 cudów świata


Bloguję:

WrzosowiskoMakeUp




gabka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 22:09   #1134
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

[QUOTE=SouthEater;45628792]Dzięki za propozycję Znalazłam dziś w Rossmannie odcień W1, szaleństwo, co się dzieje z tym krajem?! Interesowałaby mnie właśnie chyba najbardziej W1, może N1, ewentualnie C1 (mam za ciemnego Guerlaina aktualnie i chciałabym go z czymś wymieszać dopóki nie złapię słońca).


OK, popatrzę w sobotę w Sephorach, Douglasach i innych
A co myślisz o Clarins Extra Firming? Znasz?

Znam z próbek czyli w sumie nie zna,. Na tyle na ile miałam okazję go poznać - podobł mi się ale to raczej podkład do cer normalnych w kierunku suchych.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 09:31   #1135
ceccylia_paladin
Wtajemniczenie
 
Avatar ceccylia_paladin
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Oj znaczna CS Ivory wpada w róż i jest w miarę jasny a Ingrid wpada w pomarańcz i na mojej ręce był niczym czekolada.
Dzięki, czyli pewnie byłby za ciemny. Bo niby nie jest drogi, ale jak ma potem leżeć w szufladzie nieużywany, to już wolę dołożyć i kupić coś lepszego.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ceccylia_paladin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 16:48   #1136
dmikaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 9
Question Jaki podkład polecacie? :)

Witam
Poszukuję dobrego, taniego podkładu. Mianowicie potrzebuję podkładu, który: zakryje blizny po tradzikowe i krostki, zmatuje cerę, w miarę dobrze się rozprowadza.
Mam cerę z niedoskonałościami i delikatnymi bliznami, raczej nie świecę
się, ale dobrze byłoby gdyby podkład ładnie matował twarz
Oczywiście nie oczekują cudów za tanie pieniądze, ale czytałam już na forach i z tego co tam piszą to znajdują się całkiem dobre i tanie podkłady ;d
Chciałabym usłyszeć wasze opinie, co polecacie?
Prosiłabym żebyście pisały nazwę produktu, cenę oraz gdzie można nabyć dany podkład
z góry dzięki za pomoc

Edytowane przez dmikaa
Czas edycji: 2014-03-18 o 16:51
dmikaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 17:14   #1137
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Jaki podkład polecacie? :)

Już było kilka wątków o podkładach. Musisz poszukać. Ja ze swojej strony polecam Revlon Colorystay- chociaż nie wiem, co dla Ciebie znaczy niedrogi. Ten na Allegro możesz kupić za około 50 zł.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 17:22   #1138
dmikaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 9
Dot.: Jaki podkład polecacie? :)

bernikula
Całkiem dużo czytałam na forach o podkładach. Również o tym podkładzie, który poleciałaś. Widocznie musi być naprawdę dobry skoro tak dużo osób go poleca Zamierzam go kupić w przyszłości, ale niestety nie teraz ponieważ jak na razie nie dysponuję zbyt wielką sumą pieniędzy a wydatków jest trochę Teraz niestety muszę zadowolić się produktem góra do 25zł ;/ Ale dziękuję za opinię
dmikaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 17:44   #1139
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Jaki podkład polecacie? :)

Spróbuj tego z Catrice KLIK Jest fajny, ma ładne odcienie, spoko matuje, nieźle kryje, nie robi maski i kosztuje 25-27 zł

Aaaa, EDTI, bo przypomniało mi się o Affinitone z Maybelline ! Też fajny i znacznie tańszy bo na promo możesz go dorwać już za 18 zł Jest prawie tak fajny jak ten z Catrice tylko trochę słabiej matuje
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!

Edytowane przez IgnisDivine
Czas edycji: 2014-03-18 o 17:49
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 18:11   #1140
SouthEater
ciepłe kluchy
 
Avatar SouthEater
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 181
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

[QUOTE=Loyd;45634080]
Cytat:
Napisane przez SouthEater Pokaż wiadomość
Dzięki za propozycję Znalazłam dziś w Rossmannie odcień W1, szaleństwo, co się dzieje z tym krajem?! Interesowałaby mnie właśnie chyba najbardziej W1, może N1, ewentualnie C1 (mam za ciemnego Guerlaina aktualnie i chciałabym go z czymś wymieszać dopóki nie złapię słońca).


OK, popatrzę w sobotę w Sephorach, Douglasach i innych
A co myślisz o Clarins Extra Firming? Znasz?

Znam z próbek czyli w sumie nie zna,. Na tyle na ile miałam okazję go poznać - podobł mi się ale to raczej podkład do cer normalnych w kierunku suchych.
O, to ten może mi się spodobać. Mi o wiele bardziej służą podkłady dla cer suchych/normalnych niż dedykowanych mi (mieszanych ).
__________________
Cytat:
Napisane przez CzasKomety
Pierwsza zasada wizazu - nie dyskutuj o wizazu.
SouthEater jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:18.