Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-17, 21:52   #2251
bluegirl11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 65
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Zmagam się z trądzikiem. Aby go skutecznie zamaskować przerzuciłam się na minerały. Tak stałam się posiadaczką 2 próbek: natural light podkład matujący i light korektor. Z produktów jestem bardzo zadowolona, dlatego postanowiłam zamówić zestaw matujący, ponieważ potrzebuję dobrego pędzla, który w zestawie jest dorzucany jako gratis Zamówienie poszło w świat. Niestety firma ma problem z płynną dostawą pędzli, co w wyraźny sposób zaznaczyła na stronie. Zamówienia z owym produktem będą realizowane w ok.10 dni roboczych. Niestety próbki się pokończyły a ja potrzebuję minerałów dokładnie na 21.02. Produkty zamówiłam w terminie, który nie miał prawa się wyrobić, dlatego napisałam do firmy czy jest szansa na dotarcie przesyłki przed wyznaczonym czasem. I tu jest powód dla którego tak, bardzo się rozpisałam. Otóż niezmiernie spodobała mi się odpowiedź AM, że postarają się wysłać wcześniej paczkę. Bardzo spodobało mi się jak traktują klientów i choćby przesyłka miała nie dotrzeć na czas, to i tak uwielbiam AM


Za długo trochę, ale to taka odskocznia od opisywania wciąż i wciąż odcienia golden

Edytowane przez bluegirl11
Czas edycji: 2014-02-17 o 22:07
bluegirl11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 09:58   #2252
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Niestety z wielkim bólem musiałam zrezygnować z tych minerałów , ciężko mi było dobrać krem, który się z nimi zgrał a jednocześnie chronił cerę i dostatecznie nawilżał, jedyny który był ok - sylveco przeciąża mi cerę albo znów przesusza . A może to i wina minerałów?
pod drugie brudzą wszystko wokół, nie ma mowy o ubraniu białej bluzki czy jasnej apaszki .
Robią się zacieki na twarzy , wszystko wygląda niechlujnie . pas
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 10:23   #2253
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Niestety z wielkim bólem musiałam zrezygnować z tych minerałów , ciężko mi było dobrać krem, który się z nimi zgrał a jednocześnie chronił cerę i dostatecznie nawilżał, jedyny który był ok - sylveco przeciąża mi cerę albo znów przesusza . A może to i wina minerałów?
pod drugie brudzą wszystko wokół, nie ma mowy o ubraniu białej bluzki czy jasnej apaszki .
Robią się zacieki na twarzy , wszystko wygląda niechlujnie . pas
A próbowałaś zamiast kremu mieszanki olejku z żelem hialuronowym? Ja obecnie używam oleju z nasion bawełny, który mieszam na dłoni z żelem hialuronowym 1,5% i jestem bardzo zadowolona: szybko się wchłania i nie zostawia tłustego filmu na twarzy
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 10:27   #2254
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

na olejach też coś próbowałam, ale nie nawilżały cery dostatecznie
najgorsze to chyba jest to brudzenie odzieży
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 10:37   #2255
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dla nawilżenia używam właśnie tego żelu ale przyznaję, że wieczorem po tym moim zestawie nakładam jeszcze treściwy krem Sam olej i żel to za mało dla mojej coraz bardziej dojrzałej cery
Przedtem bardzo dobrze pod minerały sprawował się krem przeciwzmarszczkowy (taki w tubce, nie w słoiku) z Yves Rocher do cery wrażliwej, ale niestety ma swoją cenę
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 11:07   #2256
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Niestety z wielkim bólem musiałam zrezygnować z tych minerałów , ciężko mi było dobrać krem, który się z nimi zgrał a jednocześnie chronił cerę i dostatecznie nawilżał, jedyny który był ok - sylveco przeciąża mi cerę albo znów przesusza . A może to i wina minerałów?
pod drugie brudzą wszystko wokół, nie ma mowy o ubraniu białej bluzki czy jasnej apaszki .
Robią się zacieki na twarzy , wszystko wygląda niechlujnie . pas
Minerały mogą przesuszać, więc to może być ich wina. Ale może dałoby się temu zaradzić stosując na noc krem odżywczy, kojący, przeciwdziałający odwodnieniu? Ja tak właśnie robię (dodatkowo jeszcze używam kwasów, więc przesuszenia też miewam).

A co do brudzenia to jestem zdziwiona, bo mi jako okropnie brudzące kojarzą się silikonowe fluidy, oczami wyobraźni widzę te wszystkie uświnione szaliki i kołnierze kurtek. Z minerałami prawie tego nie mam.

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
A próbowałaś zamiast kremu mieszanki olejku z żelem hialuronowym? Ja obecnie używam oleju z nasion bawełny, który mieszam na dłoni z żelem hialuronowym 1,5% i jestem bardzo zadowolona: szybko się wchłania i nie zostawia tłustego filmu na twarzy
U mnie oleje też okropnie przetłuszczają i wysuszają, więc nie nadają się ani na noc ani na dzień.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 14:06   #2257
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Macie jakiś sposób na nakładanie minerałów z pudełeczka od próbek?
zamówiłam próbki ale jak próbuje wysypać trochę na zakrętkę to mi sie wysypuje za dużo albo obok, a jak wkładam pędzel do opakowania to za dużo się nakłada
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-18, 14:13   #2258
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
Macie jakiś sposób na nakładanie minerałów z pudełeczka od próbek?
zamówiłam próbki ale jak próbuje wysypać trochę na zakrętkę to mi sie wysypuje za dużo albo obok, a jak wkładam pędzel do opakowania to za dużo się nakłada
ja sypię na wieczko od pełnowymiarowej wersji ale wnioskuję, że takowej nie masz
myślę że zwykły kuchenny spodeczek da radę
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 14:16   #2259
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
Macie jakiś sposób na nakładanie minerałów z pudełeczka od próbek?
zamówiłam próbki ale jak próbuje wysypać trochę na zakrętkę to mi sie wysypuje za dużo albo obok, a jak wkładam pędzel do opakowania to za dużo się nakłada

Wkładanie pędzla do pudełka z proszkiem to nie jest ani wygodny ani higieniczny sposób. Trzeba odsypywać. Z braku laku wystarczy spodek, jak minthema napisała. Na dłuższą metę najlepiej kupić małą miseczkę (proszek nie wysypuje się z niej).
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 14:38   #2260
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
Macie jakiś sposób na nakładanie minerałów z pudełeczka od próbek?
zamówiłam próbki ale jak próbuje wysypać trochę na zakrętkę to mi sie wysypuje za dużo albo obok, a jak wkładam pędzel do opakowania to za dużo się nakłada
Ja odsypuję minerały na większe wieczko po peelingu Wszystkie proszki po kolei: najpierw primer, potem korektor, podkład i róż. Potem je myję i czeka do następnego użycia
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-18, 19:54   #2261
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
ja sypię na wieczko od pełnowymiarowej wersji ale wnioskuję, że takowej nie masz
myślę że zwykły kuchenny spodeczek da radę
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Wkładanie pędzla do pudełka z proszkiem to nie jest ani wygodny ani higieniczny sposób. Trzeba odsypywać. Z braku laku wystarczy spodek, jak minthema napisała. Na dłuższą metę najlepiej kupić małą miseczkę (proszek nie wysypuje się z niej).
Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Ja odsypuję minerały na większe wieczko po peelingu Wszystkie proszki po kolei: najpierw primer, potem korektor, podkład i róż. Potem je myję i czeka do następnego użycia
dzięki dziewczyny, muszę wyszukać jakieś większe wieczko
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-18, 20:07   #2262
nandadevir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 154
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Creme Brulee
Ja używam Golden Fairest AM i również jest dla mnie trochę za mało żółty. Dziś nałożyłam Sesame Amilie i idealnie się wtopił w moją skórę, natomiast Creme Brulee jest dla mnie ciut za ciemny. Jednak najlepiej czuję się w miodowym odcieniu Soft Honey plus puder Sunshine Dust
Dzięki
nandadevir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 09:26   #2263
marta_ur
Przyczajenie
 
Avatar marta_ur
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 6
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
ja pod oczy tez potrzebuje korektora, i musze wlasnie kupic jaki dobry
polecam camouflage z catrice
marta_ur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 09:35   #2264
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez marta_ur Pokaż wiadomość
polecam camouflage z catrice
To jest forum o kosmetykach mineralnych, Catrice do nich nie należą.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 13:33   #2265
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Powiedzcie mi miewacie czasem kryzysy w używaniu minerałów? I macie szaloną ochotę wrócić do płynnych? Bo ja właśnie taki miałam wczoraj...
Siedziałam sobie kulturalnie w pociągu i korzystając z okazji że nikogo nie było w przedziale wyciągnęłam lusterko żeby zerknąć jak wygląda moja twarz i szczerze byłam przerażona... Mój kryjacy golden fairest zrobił się szaro-zielono-bury totalnie. Wyglądałam jakbym przynajmniej tydzień nie spała i przy okazji zachorowała... A co najlepsze w domu mama powiedziała mi że wcale tak nie jest i mam normalny kolor buzi
I wtedy zaiskrzyła myśl że jak tak dalej będzie to rzuce te minerały i kupie jakiś płynny, tylko że który płynny będzie aż tak kryjący. I tu o zgrozo pomyślałam o Revlonie CS, dłuuugo myślałam, ale stwierdzilam że jeszcze dam szanse AM bo w sumie boje sie powrotu do tych długich chemicznych składów.
Wieczorem zrobiłam peeling, maseczke z alg i nałożyłam treściwy krem na noc. Dzisiaj podkład jest w sumie ok, jak na razie kolor nie zmieniony.
Obawiam się, że jeśli znowu spotka mnie jakaś przygoda ze strony AM to przełame się i wpadne w otchłań drogeryjnych półek...
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 14:08   #2266
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Almodis Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi miewacie czasem kryzysy w używaniu minerałów? I macie szaloną ochotę wrócić do płynnych? Bo ja właśnie taki miałam wczoraj...
Siedziałam sobie kulturalnie w pociągu i korzystając z okazji że nikogo nie było w przedziale wyciągnęłam lusterko żeby zerknąć jak wygląda moja twarz i szczerze byłam przerażona... Mój kryjacy golden fairest zrobił się szaro-zielono-bury totalnie. Wyglądałam jakbym przynajmniej tydzień nie spała i przy okazji zachorowała... A co najlepsze w domu mama powiedziała mi że wcale tak nie jest i mam normalny kolor buzi
I wtedy zaiskrzyła myśl że jak tak dalej będzie to rzuce te minerały i kupie jakiś płynny, tylko że który płynny będzie aż tak kryjący. I tu o zgrozo pomyślałam o Revlonie CS, dłuuugo myślałam, ale stwierdzilam że jeszcze dam szanse AM bo w sumie boje sie powrotu do tych długich chemicznych składów.
Wieczorem zrobiłam peeling, maseczke z alg i nałożyłam treściwy krem na noc. Dzisiaj podkład jest w sumie ok, jak na razie kolor nie zmieniony.
Obawiam się, że jeśli znowu spotka mnie jakaś przygoda ze strony AM to przełame się i wpadne w otchłań drogeryjnych półek...
Rok temu miałam kryzys, bo podkład mi się warzył, zbijał się w ciapki i odsłaniał gołą skórę. Winowajcą były błędy u podstaw pielęgnacji czyli mój najgorszy kosmetyczny koszmar - mydło Aleppo i żel Fitomed. Kiedy je odstawiłam wszystko wróciło do normy.
Ale nawet wtedy nie myślałam o powrocie do drogeryjnych podkładów, raczej o daniu sobie spokoju z makijażem w ogóle. Jak sobie wyobrażę, że nakładam tę gęstą, tłustą paćkę na twarz, to aż mnie otrząsa. I te tłuste plamy na palcach, na kołnierzu kurtki Obrzydzenie do silikonowych podkładów było moim drugim obok fatalnej kolorystyki powodem pożegnania się z nimi.

A czy ta "przemiana" nie była jakimś...hmmm...złudzenie m świetlnym?
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 16:45   #2267
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Almodis Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi miewacie czasem kryzysy w używaniu minerałów? I macie szaloną ochotę wrócić do płynnych? Bo ja właśnie taki miałam wczoraj...
Siedziałam sobie kulturalnie w pociągu i korzystając z okazji że nikogo nie było w przedziale wyciągnęłam lusterko żeby zerknąć jak wygląda moja twarz i szczerze byłam przerażona... Mój kryjacy golden fairest zrobił się szaro-zielono-bury totalnie. Wyglądałam jakbym przynajmniej tydzień nie spała i przy okazji zachorowała... A co najlepsze w domu mama powiedziała mi że wcale tak nie jest i mam normalny kolor buzi
I wtedy zaiskrzyła myśl że jak tak dalej będzie to rzuce te minerały i kupie jakiś płynny, tylko że który płynny będzie aż tak kryjący. I tu o zgrozo pomyślałam o Revlonie CS, dłuuugo myślałam, ale stwierdzilam że jeszcze dam szanse AM bo w sumie boje sie powrotu do tych długich chemicznych składów.
Wieczorem zrobiłam peeling, maseczke z alg i nałożyłam treściwy krem na noc. Dzisiaj podkład jest w sumie ok, jak na razie kolor nie zmieniony.
Obawiam się, że jeśli znowu spotka mnie jakaś przygoda ze strony AM to przełame się i wpadne w otchłań drogeryjnych półek...

o nie w zyciu tez nie wroce do klajstrow... Pamietam nawet wzrok mojego tz-ta jak najpierw fluid potem puder, mycie rak itd itd. Jakbym byla przykladnym wykonczeniowcem hahaha, a takto kilka niewinnych kolek pudrem

Poza tym nawet najciensza warstwa "gluta drogeryjnego" nie daje mi takiej naturalnosci na twarzy jak mineraly.

Tez mialam kiedys problem z ta zielenia, ale troche ocieplam rozowymi tonami i jest ok

W ekstremalnej sytuacji szukalabym produktow innej firmy mineralnej...
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 17:01   #2268
bluegirl11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 65
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Po jakim czasie od zaktualizowaniu statusu przesyłki na "wysłane" docierają Wasze paczki?
bluegirl11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 17:18   #2269
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez bluegirl11 Pokaż wiadomość
Po jakim czasie od zaktualizowaniu statusu przesyłki na "wysłane" docierają Wasze paczki?
Z reguły 2 dni, czasem już następnego dnia, jeśli nadali do południa.
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...

Edytowane przez mamaAmelka
Czas edycji: 2014-02-19 o 17:19
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-19, 17:30   #2270
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Almodis ja już nie mam takich ciągotek Czasami minerały potrafią wyglądać jak druga skóra. W sumie pamiętam tą fakturę skóry z revlon CS, wprawdzie był nie do zdarcia ale niekiedy wyglądałam z bliska jak z popękaną skórą pokrytą tynkiem. Nie wiem jak tak długo mogłam wytrzymać A jak miałam suche skórki to już koszmar, albo jak się za dużo nalało i było mi 'żal' i cały ten tynk smarowałam na twarz.. brr. Teraz już został tylko na specjalne okazje
Revlon miał gorsze krycie od minerałów (nie obeszłoby się bez korektora albo wysychania warstw podkładu a na to kolejna) więc nie byłam do końca zadowolona gdy zaczerwienienia przebijały. Jak miałam syfki to horror, 10 min dlużej z rana i i tak nie był zakryty i zżerało to czas. Warto jest mieć chociażby mineralny kryjący korektor pod kolor skóry, by uniknąć takich koszmarków gdy nie mamy dobrego korektora tylko podkład, jedna packa proszku na czerwone miejsce i nic nie spłynie jednym muśnięciem palca
Do tego revlon zapychał i zakrywane wciąż syfki były błędnym kołem, z którego nie dało się wyjść.
Teraz mi coś moje minerały nie leżą, może to przez nowy krem który się nie wchłania Jeszcze tydz temu zrobiłam sobie zdjęcie, jak twarz wyglądała gładko jak u dziecka. Ciekawi mnie jak taki efekt znowu osiągnąć, by krem pod minerały dawał delikatny glow a nie wrażenie tłustego filmu, który to się nie chce wchłonąć a co dzieje się gdy się nie wysypiam (czyli codzień czemu w czasie szkoły muszę wyglądać non stop jak koszmarek..)
Jeszcze, przez jedną mikę z kolorówki+duraline dostałam zapalenia spojówki jak sobie kreskę rysowałam o 7 i potarłam powiekę by poprawić.. podwójny koszmarek z czerwonymi oczami i tłustym czołem
bluegirl11 zapewne wybrałaś coś 'polecony priorytetowy' więc analogicznie jak wysłali to znaczy że paczka w drodze, po 2 dniach dostaniesz. Jak dziś zmienił się status to spodziewałabym się w piątek przesyłki
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień

Edytowane przez Alexzus
Czas edycji: 2014-02-19 o 17:32
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 18:27   #2271
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziękuje Wam za odpowiedzi i podpowiedzi
Może faktycznie chodzi o złudzenie świetlne. Poobserwuje. Jeśli nie to spróbuje dodać do niego różowych tonow, ale boje się świnki ;P
Albo znowu będę kombinować z inną firmą mineralną. Myślałam nad Amilie, bo miałam już je kiedyś. Były przyjemne i ladnie wyglądały na policzkach i nosie, nawet lepiej niż AM. Tyle, że mniejsze krycie czyli mniej ekonomiczne, ale cóż :P Mam już Sesame z Amilie, ale jest za jasny więc może kupie Creme Brulee i wymieszam, tutaj na pewno nie będzie ryzyka zielonych tonów
Jak zwykle jak coś jest rzez długi czas jest dobrze, to zawsze coś się znajdzie żeby pokombinować...

Losek78 co do brudzenia przez minerały, to nie wiem czemu tak było u Ciebie. U mnie w ogóle nie brudzą, a ciemmno-brązowy szalik nosze przy samej szyi i żadnych śladów na nim nie ma. Nawet mój telefon jest wdzięczny bo wreszcie nie jest oblepiany przez mazidła :P
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."

Edytowane przez Almodis
Czas edycji: 2014-02-19 o 18:30
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 22:09   #2272
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny, tak przeszukuje wątek, ale nie znalazłam postu z odpowiedzią.
Wykończyłam opakowanie 4g i chciałam je rozbroić, żeby dostać się do resztek - na 1-2 makijaże jeszcze ich starczy :P Tylko pojawił się problem, o ile jakoś pierwszą warstwę podważyłam (mam wersję przesuwaną), o tyle widzę, że już dalej się nie dostanę, wygląda to, jakby góra była całością z bokami. I co teraz! Kombinuje i kombinuje, oni przecież muszą jakoś ten podkład do środka wsypywać. Może od dołu? Którą z Was rozwiązała już tą zagadkę?

Ps. Jakby ktoś był zainteresowany, na bloga właśnie wrzuciłam notkę o różach annabelle.

Edit: Jezu, ale ze mnie ciapa, mogłam najpierw pokombinować, potem pytać - okazało się, że dobrze myślałam, opakowanie otwiera się od dołu. Podważyłam dno ostrym szpikulcem cyrkla i wyszło. Tyle proszku jeszcze!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_8064.jpg (73,7 KB, 218 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_8065.jpg (66,7 KB, 164 załadowań)

Edytowane przez Noodle Soup
Czas edycji: 2014-02-19 o 22:17
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 22:17   #2273
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Też próbowałam, ale to chyba na jakas zapadnie. poza tym to drugie wieczko jest szklane więc chyba nie da rady. chyba że czymś roztluc
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 22:18   #2274
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Też próbowałam, ale to chyba na jakas zapadnie. poza tym to drugie wieczko jest szklane więc chyba nie da rady. chyba że czymś roztluc
Rozkminiłam, wyedytowałam swój wyższy post z rozwiązaniem, jak to zrobić
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 23:25   #2275
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Aj Ti Ti a ja jednego już wyrzucilam ale teraz kończą mi się golden fair i fairest 4 gr (mieszam w zależności od pory dnia itd ) to chociaż one umrą w czystości ha ha.
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 08:20   #2276
marta_ur
Przyczajenie
 
Avatar marta_ur
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 6
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
To jest forum o kosmetykach mineralnych, Catrice do nich nie należą.
tak, umiem czytać i wiem czego dotyczy to forum. i również wiem, ze catrice to nie sa kosmetyki mineralne.jednak nie tylko ja wspominam tu o innych kosmetykach niż mienralne, a to była wzmianka nie cały wątek poświecony temo korektorowi.
pozdrawiam

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Cytat:
Napisane przez bluegirl11 Pokaż wiadomość
Po jakim czasie od zaktualizowaniu statusu przesyłki na "wysłane" docierają Wasze paczki?
zamawiałam razem z pędzlem wiec w tym przypadku czas oczekiwania sie wydluża sie . moja przesyłkę wysłali po 8 dniach roboczych
marta_ur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 17:15   #2277
bluegirl11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 65
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Jak to jest z ważnością minerałów? Niby nie powinny mieć ważności a na moich opakowaniach jest zaznaczone 12 miesięcy.
bluegirl11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 17:22   #2278
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

z tego co mi sie o uszy obilo, to termin waznosci musi byc zaznaczony na kazdym opakowaniu ( jakies wymogi Unijne czy cos...? ) ale masz racje jezeli nie maczasz w nich brudnego pedzla, nie trzymasz w wilgotnym miejscu itd to moga lezec dluuuugo dluzej

Chłit marketingdody
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 18:56   #2279
bluegirl11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 65
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

ufff, pełnowymiarowe opakowanie korektora powinno starczyć mi na wieczność wszystkie kosmetyki trzymam w szufladzie bez dostępu do światła i wilgoci, ale większy problem mam z myciem pędzli, jakoś nie mogę się przekonać
bluegirl11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-22, 19:04   #2280
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez bluegirl11 Pokaż wiadomość
ufff, pełnowymiarowe opakowanie korektora powinno starczyć mi na wieczność wszystkie kosmetyki trzymam w szufladzie bez dostępu do światła i wilgoci, ale większy problem mam z myciem pędzli, jakoś nie mogę się przekonać
A jaki masz problem w myciu pędzli?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:17.