REALNE przypadki zajścia w ciążę przez preelakujat/petting itp - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-15, 14:10   #91
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Odp: Dot.: REALNE przypadki zajścia w ciążę przez preelakujat/petting itp

Cytat:
Napisane przez elane Pokaż wiadomość
Że co?
"Wskaźnik Pearla dla stosunku przerywanego ocenia się na 15-28, a przy perfekcyjnym użyciu 4".
4 - przy perfekcyjnym użyciu, czyli partner zdąża lub/i nie ma przedwczesnego wytrysku. Więc chyba całkiem dobrze, nie?
I dodatkowo oddaje mocz i myje penisa po wytrysku przed kolejnym kontaktem - inaczej resztki spermy moga zostac i wydostac sie wraz z preejakulatem.

Nie.stosuje, ale przestalam z uporem maniaka twierdzic, ze to zadna metoda, tym bardziej ze nawet opracowania naukowe mowia o tym ze to zmniejsza ryzyko ciazy.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 17:29   #92
malinka167
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
Dot.: REALNE przypadki zajścia w ciążę przez preelakujat/petting itp

Jestem trochę obyta w tym temacie ,ponieważ od półtora roku stosuję petting z moim chłopakiem niejako formę aktywności fizycznej i nie dochodzi do zapłodnienia bo pamiętamy o pewnych zasadach. Myślę ,że ryzyko ciąży jest ogólnie bardzo małe ,ale występuje jeżeli np. partner ,,kończy'' na narządach kobiety ,bądź od razu po zakończeniu mężczyzny na rękę włoży partnerce mokry palec z nasieniem . Jeżeli np. robiłaś mu przyjemność to pamiętaj zawsze dla bezpieczeństwa lepiej umyj ręce bądź wytrzyj w ręcznik papierowy itd zanim się dotkniesz.. wtedy możliwość zajścia w ciążę jest równa zeru .

Pozdrawiam
malinka167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 13:30   #93
Blancawiecz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4
Dot.: REALNE przypadki zajścia w ciążę przez preelakujat/petting itp

HEJ.
Jesli piszę w złym miejscu proszę o przeniesienie.
Dwa miesiące temu uprawiałam z chłopakiem petting.
Doszedł mi w rękę (którą, chyba wytarłam w ręcznik papierowy). Lekko dotknęłam wejścia do pochwy (tą samą ręką). Robiłam test i okazał się być negatywny oraz miałam od tamtego czasu dwa okresy i jedno jakieś plamienie pomiędzy tymi okresami.
Myslę o zrobiemiu drugiego testu (teraz) bo strach o ciążę pozostał, chociaż po 2 miesiącach bym już widziała, czuła jakieś objawy ciąży, prawda ?
Pozdrawiam,
Blanca
Blancawiecz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 16:34   #94
przytuLaska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 91
Dot.: REALNE przypadki zajścia w ciążę przez preelakujat/petting itp

Cytat:
Napisane przez Blancawiecz Pokaż wiadomość
HEJ.
Jesli piszę w złym miejscu proszę o przeniesienie.
Dwa miesiące temu uprawiałam z chłopakiem petting.
Doszedł mi w rękę (którą, chyba wytarłam w ręcznik papierowy). Lekko dotknęłam wejścia do pochwy (tą samą ręką). Robiłam test i okazał się być negatywny oraz miałam od tamtego czasu dwa okresy i jedno jakieś plamienie pomiędzy tymi okresami.
Myslę o zrobiemiu drugiego testu (teraz) bo strach o ciążę pozostał, chociaż po 2 miesiącach bym już widziała, czuła jakieś objawy ciąży, prawda ?
Pozdrawiam,
Blanca
Oczywiście, że możesz zrobić sobie drugi test, jeśli nie wiesz, jak inaczej wydać 10 zł.

I zanim weźmiesz się za petting, seks, to chociaż dowiedz się czegoś o cyklu miesiączkowym kobiety, trwałości plemników i objawach ciąży.

A tak w ogóle, to chyba jeszcze nie dorosłaś do takich pieszczot, cud, że nie podejrzewasz u siebie ciąży od siedzenia facetowi na kolanach.
przytuLaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 09:01   #95
Blancawiecz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4
Dot.: REALNE przypadki zajścia w ciążę przez preelakujat/petting itp

OK.
Dziękuję.
Moim zdaniem zawsze warto wyjaśnić wątpliwości....

Ale i orzeźwienia też potrzebowałam. Dziękuję
Blancawiecz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 09:50   #96
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: REALNE przypadki zajścia w ciążę przez preelakujat/petting itp

Od blisko dwóch lat uprawiam z narzeczonym seks bez zabezpieczenia. Nie robimy tego często, do 4 razy w miesiącu. Czytając ten wątek trochę się boję, ale gruba przesadą jest sądzenie, że jak ktoś po pół roku nie wpadł powinien się przebadać Przecież para normalnie starająca się o dziecko ma około rok na to
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-29, 15:43   #97
Iloncia703
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 106
Dot.: REALNE przypadki zajścia w ciążę przez preelakujat/petting itp

Seks przerywany nie jest oczywiście metodą antykoncepcyjną i nikomu jej nie polecam aczkolwiek nie znam nikogo kto zaszedłby w ciąże używając tej "metody".

Ja jestem z moim narzeczonym już 7 lat przez ten okres brałam tabletki antykoncepcyjne (źle na mnie działają), używaliśmy prezerwatyw (bleee) itp. już od 2 lat żyjemy a raczej współżyjemy tylko na stosunku przerywanym w ciąże nie zaszłam a jesteśmy zdrowi bo regularnie się badamy.

Nie polecam tej metody bo jest to duży dyskomfort psychiczny szczególnie dla mężczyzny. Sama muszę zainwestować w jakąś normalną metodę anty, ale nie wiem w co uderzyć bo wszystkie mają sporo wad
__________________
Wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=503226
Iloncia703 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-21, 10:28   #98
ita123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 54
Dot.: REALNE przypadki zajścia w ciążę przez preelakujat/petting itp

Dziewczyny mam problem
mój cykl trwa 28-31 dni, zawsze przed okresem mam z 3 dniowe plamienia.
Akurat było tak że miałam dni płodne około 14 dzien cyku troche zaszalelismy z Tż-em i wszedł we mnie na jakies 20sekund. nastepnie 3 dni po bardzo intensywanie cwiczyłam a wieczorem zauwazyłam brazowy bardzo gesty sluz na bieliźnie, bylo jednorazowe, po 30minutach juz nic nie było. 15 i 16 dnia cyklu miałam wieksza ilość śluzu ( obstawiam szczytowe dni płodne) . Czy mogę być w ciąży?
( Tż do orgazmu miał jeszcze jakies dobre 10minut)
ita123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 10:33   #99
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: REALNE przypadki zajścia w ciążę przez preelakujat/petting itp

Raczej nie.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 09:31   #100
dioptrickiddo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1
Dot.: REALNE przypadki zajścia w ciążę przez preelakujat/petting itp

Cześć,

słuchajcie, nie chcę zakładać nowego wątku więc piszę w tym, który najbardziej odpowiada tematyce.

Koleżanka panikuje ze spóźniającym się okresem więc chciałem upewnić ją (a przy okazji siebie), że nie ma o co.
W połowie sierpnia uprawialiśmy seks, dwukrotnie w ciągu jednej nocy. Odbyło się to pod delikatnym wpływem alkoholu ale wszystko pod względną kontrolą. Dwukrotnie w prezerwatywie, za pierwszym razem wytrysk nastąpił nie dość, że w gumce to poza pochwą (gumka nie pękła, sprawdziłem następnego dnia rano), za drugim nie nastąpił wcale. Jedyna głupota, którą popełniłem to po zdjęciu pierwszej gumki, nie poszedłem do łazienki aby dokładnie umyć narządy płciowe. Mimo to, dwukrotnie wytarłem penisa oraz ręce w znajdujący się w pokoju ręcznik a między pierwszym a drugim stosunkiem minęło ok. 15-20 minut. Zakładam, że jakiekolwiek resztki plemników, które miały okazję pozostać w tej okolicy, zostały stratowane mechanicznie lub wyzionęły ducha w otchłani otwartej przestrzeni,

Koleżanka pod koniec sierpnia dostała okres i już wtedy panikowała, że jest on 2 dni za wcześnie i nie tak obfity jak zawsze, mimo to trwał on przez 5 dni i objawiał się normalnymi bólami. Zakładam, że takie objawy nie mają nic wspólnego, z procesem implementacji, który nie dość, że pojawia się niezmiernie rzadko, to jeszcze nie charakteryzuje się bólami jak przy okresie, prawda?

Minął miesiąc i koleżanka znów panikuje, że okres spóźnia się póki co może z 4 dni. Mimo to podczas ubiegłego miesiąca miała ona mnóstwo powodów aby usprawiedliwić owo spóźnienie. Kilkakrotnie podróżowała samolotem systematycznie zmieniając w tył kolejne strefy czasowe, od GMT +2 do-6; wbiła w siebie kilka dość silnych szczepionek przed wylotem do strefy tropikalnej; będąc już na innej półkuli, regularnie zaczęła uprawiać sport, przy okazji zmieniła też florę bakteryjną, chwilowe nawyki żywieniowe itp.; last but not least - stresuje się całą tą sytuacją.

Mam już swoje lata i stres mi nie w głowie, ale jestem podatny na stres osób mnie otaczających. Może ktoś potwierdzi, że dość twardo stąpam po ziemi i moje argumenty są racjonalne?

Pozdro
Wojtek
dioptrickiddo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 09:52   #101
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: REALNE przypadki zajścia w ciążę przez preelakujat/petting itp

Cytat:
Napisane przez dioptrickiddo Pokaż wiadomość
Cześć,

słuchajcie, nie chcę zakładać nowego wątku więc piszę w tym, który najbardziej odpowiada tematyce.

Koleżanka panikuje ze spóźniającym się okresem więc chciałem upewnić ją (a przy okazji siebie), że nie ma o co.
W połowie sierpnia uprawialiśmy seks, dwukrotnie w ciągu jednej nocy. Odbyło się to pod delikatnym wpływem alkoholu ale wszystko pod względną kontrolą. Dwukrotnie w prezerwatywie, za pierwszym razem wytrysk nastąpił nie dość, że w gumce to poza pochwą (gumka nie pękła, sprawdziłem następnego dnia rano), za drugim nie nastąpił wcale. Jedyna głupota, którą popełniłem to po zdjęciu pierwszej gumki, nie poszedłem do łazienki aby dokładnie umyć narządy płciowe. Mimo to, dwukrotnie wytarłem penisa oraz ręce w znajdujący się w pokoju ręcznik a między pierwszym a drugim stosunkiem minęło ok. 15-20 minut. Zakładam, że jakiekolwiek resztki plemników, które miały okazję pozostać w tej okolicy, zostały stratowane mechanicznie lub wyzionęły ducha w otchłani otwartej przestrzeni,

Koleżanka pod koniec sierpnia dostała okres i już wtedy panikowała, że jest on 2 dni za wcześnie i nie tak obfity jak zawsze, mimo to trwał on przez 5 dni i objawiał się normalnymi bólami. Zakładam, że takie objawy nie mają nic wspólnego, z procesem implementacji, który nie dość, że pojawia się niezmiernie rzadko, to jeszcze nie charakteryzuje się bólami jak przy okresie, prawda?

Minął miesiąc i koleżanka znów panikuje, że okres spóźnia się póki co może z 4 dni. Mimo to podczas ubiegłego miesiąca miała ona mnóstwo powodów aby usprawiedliwić owo spóźnienie. Kilkakrotnie podróżowała samolotem systematycznie zmieniając w tył kolejne strefy czasowe, od GMT +2 do-6; wbiła w siebie kilka dość silnych szczepionek przed wylotem do strefy tropikalnej; będąc już na innej półkuli, regularnie zaczęła uprawiać sport, przy okazji zmieniła też florę bakteryjną, chwilowe nawyki żywieniowe itp.; last but not least - stresuje się całą tą sytuacją.

Mam już swoje lata i stres mi nie w głowie, ale jestem podatny na stres osób mnie otaczających. Może ktoś potwierdzi, że dość twardo stąpam po ziemi i moje argumenty są racjonalne?

Pozdro
Wojtek
Co?
Nie ma ciazy.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-28, 10:58   #102
Dekfinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 3
Dot.: REALNE przypadki zajścia w ciążę przez preelakujat/petting itp

Dla mnie to by była masakra. Pieszcze się z chłopakiem ale jakbym miała zajść w ciąże od tego to mi słabo......
Dekfinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 11:48   #103
Girlx1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 59
Dot.: REALNE przypadki zajścia w ciążę przez preelakujat/petting itp

Nie słyszałam o takim przypadku. Żeby zajść w ciąże potrzebny jest stosunek z penetracją. Czytałam różnie na ten temat, mówią że jest taka możliwość, że stworzą bardzo dobre warunki dla plemników to mogą przedostać do komórki jajowej. Ale to bardzo bardzo rzadko, raczej nie zdarza się.

Z moim narzeczonym uprawiamy petting bez zabezpieczenia, nawet w dni płodne.. Nie zaszłam w ciążę. Wiadomo seks z penetracją to zabezpieczamy się.
Girlx1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 13:22   #104
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: REALNE przypadki zajścia w ciążę przez preelakujat/petting itp

A jak wygląda petting z zabezpieczeniem? Prezerwatywa na palcach?

Moim zdaniem te rozkminy czy można od tego i tamtego zajść w ciążę czy nie są bez sensu. Z drugiej strony bardzo źle świadczą o tym, co jest przekazywane dzieciom i młodzieży. Chociaż z drugiej strony mi nikt nigdy nie tłumaczył czym jest seks, że petting ok, oralny ok, a penetracja dzidziuś, ale podstawy anatomii i fizjologii wyniesione z gimnazjum w połączeniu z minimalnym myśleniem dały jakiś sensowny obraz zapłodnienia i warunków do niego potrzebnych.

JEDNAK! nie przeszkodziło mi to w panikowaniu po pierwszym "stosunku" z chłopakiem, którego znałam wtedy aż tydzień, i który nie mógł się przebić przez błonę i w końcu zdjął gumę i wcisnął tylko czubek żółędzi w przedsionek pochwy. Po opierdzielu już więcej niczego nie próbował, ale co ja się wtedy nadenerwowałam... Okres spóźnił mi się ponad tydzień, i chociaż miałam wtedy mnóstwo innych powodów do takiego opóźnienia (stres przed sesją, antybiotyk, niechciany wyjazd), to i tak pierwszym winowajcą była ciąża. Na szczęście okres w końcu się pojawił, dziecko gdyby było to by już przyszło na świat, a ja jak sobie to wszystko przypomnę to mam ubaw po pachy z własnej głupoty.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 18:18   #105
parasol_w_deszczu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 50
Dot.: REALNE przypadki zajścia w ciążę przez preelakujat/petting itp

A czy po stosunku oralnym, w czasie którego najpierw kobieta zaspakaja mężczyznę (nie ma wytrysku do ust), potem pocałunki a następnie facet pieści kobietę, jest możliwa ciąża?

Czy może dojść do zapłodnienia przenosząc w slinie/w ustach na wargi sromowe kobiety resztki preejakulatu?

Napiszcie co o tym sądzicie?
parasol_w_deszczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 19:34   #106
Tokami_
Raczkowanie
 
Avatar Tokami_
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 35
Dot.: REALNE przypadki zajścia w ciążę przez preelakujat/petting itp

Cytat:
Napisane przez parasol_w_deszczu Pokaż wiadomość
A czy po stosunku oralnym, w czasie którego najpierw kobieta zaspakaja mężczyznę (nie ma wytrysku do ust), potem pocałunki a następnie facet pieści kobietę, jest możliwa ciąża?

Czy może dojść do zapłodnienia przenosząc w slinie/w ustach na wargi sromowe kobiety resztki preejakulatu?

Napiszcie co o tym sądzicie?
Według mnie nie ma.
Tokami_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-13, 07:20   #107
parasol_w_deszczu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 50
Dot.: REALNE przypadki zajścia w ciążę przez preelakujat/petting itp

Różne można spotkać opinie na ten temat. Jedni lekarze piszą, że nie ma takiej możliwości, inni, że zawsze, przy każdym kontakcie seksualnym jest, jeszcze inni, ze ryzyko znikome. Znikome, czyli jakie?
parasol_w_deszczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-13 08:20:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:37.