Hybrydy Semilac- cz.2 - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-31, 16:31   #1591
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez ANUSIA023 Pokaż wiadomość
O rany to mi dałaś do myślenia ,bo shellac jednak swoją cene ma
Może ktoś jeszcze jakieś opinie o Shellac LaFamme
Polecam uzyc lupki i poszperac w watku ogolnym Lakiery hybrydowe. Przypominam, ze to jest watek poswiecony tylko i wylacznie Semilac
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 16:56   #1592
foltynka
Zakorzenienie
 
Avatar foltynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: tam gdzie kończą się drogi zaczyna się WOLNOŚĆ...
Wiadomości: 5 711
GG do foltynka
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez uwaganaogon Pokaż wiadomość
A u góry drugi od lewej i drugi od prawej to jakie to kolory?? I na dole ten ciemniejszy niebieski? Bo jasny to pewnie osławiony swą niedostepnością 000?
drugi od lewej to 033 pink doll. Drugi od prawej to 008 Intensive Pink. Na dole ten jasny to 073 caraiben see fatalny transparentny. A ten ciemny niebieski 019 blue lagun. Nie posiadam 000
__________________

ciało w przebudowie... było 66 kg... jest 57 kg... będzie 52 kg ?


kocham kawę
hybrydy moja nowa pasja

Być może ten, którego kocham
Jest moich marzeń wiernym cieniem
I jeśli o mnie śni po nocach,
jest moim życiem i spełnieniem
( 26.07.2008 forever )
foltynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 16:57   #1593
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Zgadzam się w 100 % ja używam głównie Semilaca, mam parę lakierów z CZ, które kupiłam jako pierwsze ale są już na tyle stare, ze chcę je wymieniać na Semilac. W pracy również używamy Semilaca, więc mowa tu o na prawdę wielu lakierach tej firmy i 0 problemów. Nie wiem skąd z nimi takie praoblemy, ja nie trafiłam na żadne paprochy, nie ma problemu z bąblowaniem (tu chyba może wina leżeć tylko w złym ich używaniu). Bardzo mnie to nadal zastanawia, bo mam zarówno stare jak i nowe lakiery
Używam Semilaca od półtora roku, była to moja pierwsza firma z hybrydami. Na powiedzmy 10 kolorów 4 są z problemami. Bąblują mimo że nie potrząsam nimi, mają paprochy mimo wypróbowania wielu różnych wacików w tym filcowych.
Semilac zdaje sobie z tego sprawę bo bez gadania szybko wymienia przy reklamacji.
Byłam zadowolona z Semilaca (oprócz masakrycznie ściągającej się bazy) ale te problemy zaczynają mnie odstraszać niestety.
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 17:03   #1594
foltynka
Zakorzenienie
 
Avatar foltynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: tam gdzie kończą się drogi zaczyna się WOLNOŚĆ...
Wiadomości: 5 711
GG do foltynka
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Używam Semilaca od półtora roku, była to moja pierwsza firma z hybrydami. Na powiedzmy 10 kolorów 4 są z problemami. Bąblują mimo że nie potrząsam nimi, mają paprochy mimo wypróbowania wielu różnych wacików w tym filcowych.
Semilac zdaje sobie z tego sprawę bo bez gadania szybko wymienia przy reklamacji.
Byłam zadowolona z Semilaca (oprócz masakrycznie ściągającej się bazy) ale te problemy zaczynają mnie odstraszać niestety.
Mi zaden kolor nie bombluje. Choc zauwazam,ze gdy jest juz otwarty np.7miesiecy to sa paprochy. Osobiscie nie mam problemu z basa. Nawet jak klade 2x harda plus 3 xkolor to max 15min i ladnie schodzi. Ale zawsze spiluje top z gory
__________________

ciało w przebudowie... było 66 kg... jest 57 kg... będzie 52 kg ?


kocham kawę
hybrydy moja nowa pasja

Być może ten, którego kocham
Jest moich marzeń wiernym cieniem
I jeśli o mnie śni po nocach,
jest moim życiem i spełnieniem
( 26.07.2008 forever )
foltynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 17:40   #1595
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez foltynka Pokaż wiadomość
Mi zaden kolor nie bombluje. Choc zauwazam,ze gdy jest juz otwarty np.7miesiecy to sa paprochy. Osobiscie nie mam problemu z basa. Nawet jak klade 2x harda plus 3 xkolor to max 15min i ladnie schodzi. Ale zawsze spiluje top z gory
Moje lakiery miały paprochy od nowości.
Jeśli chodzi o bazę to nie daję primera a top oczywiście piłuję i nic to nie daje, baza trzyma jak beton
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 19:45   #1596
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez foltynka Pokaż wiadomość
Mi zaden kolor nie bombluje. Choc zauwazam,ze gdy jest juz otwarty np.7miesiecy to sa paprochy. Osobiscie nie mam problemu z basa. Nawet jak klade 2x harda plus 3 xkolor to max 15min i ladnie schodzi. Ale zawsze spiluje top z gory
Ja też daję bazę, 2 x harda, 2 x kolor, top. Top piłuję, trzymam 15 min i lekko skrobię metalowym radełkiem i schodzi. Bez harda nawet tyle trzymać nie trzeba i wszystko schodzi pod radełkiem. Czasami mogą pojawić się małe bąbelki podczas malowania, ale przejedzie się jeszcze raz i znikają, z paprochami się nie spotkałam.
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 20:12   #1597
justysd
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 159
GG do justysd
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez ANUSIA023 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny
Czytam Was od kilku dni gdy zaczełam się interesowac hybrydami właśnie semilaca , miałam już zamiar kupić zestaw startowy semilac nawet już miałam w koszyku ale sie wycofałam . Na fb natrafiłam na profil uczuleniowy w necie sie naczytałam naoglądałam i strach wziął górę.
Miałam w zeszłym roku dwa razy robiony pedicure lakierami semilac , nosiłam ok 3mies i było ok , ale nie wiem jaka była baza top itd
Chcę zakupić sobie hybrydy i postanowiłam kupić baze i top shellac i jeden kolorek semilac 002 , lampe zdecydowałam sie tą małą led semilac , poradzcie jaki cleaner wziąść jakich firm używacie , bo aceton to chyba obojętnie jaki ??
Mam jeszcze pytanie macie jakąś wiedze o firmie LaFamme , jak by sie sprawowały lakiery w połączeniu z bazą i topem shellac, mam LaFamme dostepne stacjonarnie i jestem ciekawa.
Tez sie zastanawialam nad baza shellac ale na jakims blogu wyczytalam, ze semilac i shellac nie wspolpracuja ze soba. Kupilam ostatecznie baze gelish. Jest bardzo gesta ale ma krotki pedzelek i spoko sie naklada. Trwalosc jak semilac - dobra. Uzywam z kolorami semilac.
justysd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-31, 20:38   #1598
Agnieszka Gie
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka Gie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 929
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Miałam raz robione paznokcie semilakiem na bazie shellac, trzymało się do zdjęcia.
Agnieszka Gie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 21:17   #1599
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Popadaja w paranoję, mnie tam hybrydy nie uczulaja. To, że nie podobają mi się paprochy i bable w nowych lakierach to nie znaczy, że są zle, owszem odrzucilo mnie to od tej firmy, ale maja kolory perełki np. slawny 034, fajne brokaty

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 21:26   #1600
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Skonczcie ten OT uczuleniowy. Macie watek o uczuleniach, tam rozwijajcie dyskusje. Kolejne posty bede przenosic, a niepokornym wlepiac zoltki.

Dziekuje za uwage.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 10:31   #1601
madzix_20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Witam wszytskich..
Właśnie dołączam do forum. Zaczynam przygodę z hybrydami i powiem szczerze jestem zielona co w koncu kupic i jak trzeba malować.Mam bardzo rozdwajające sie paznokcie ( kciuki przeważnie) . Kupiłam lampe semilac Led 6w, harda, ( bo miał mi ponoć wzmocnić paznokcie) i dwa lakiery monofazowe z semilaca. Ale kolezanka zrobiła mi na swoim zestawie z hybrydowych i trzymaja sie juz tydzien. ( wszystko semilac)Wiec jak dla mnie już super Wiec będą hybrydy. Tylko teraz od czego zacząc?? primer? basa i top 2 w 1? czy po koleji?? hard? bo juz różnie czytam i nie wiem.. chciałabym wzmocnić paznokcie i zapuścić . No i żeby troche się trzymały Tak jak mówiłam mam tylko harda i lampę.. Co dalej? Poradzcie proszę , bo siedzę na necie i już jestem zielona co mam zamówić.. A widzę że tu u Was będę na bieżąco poimformowana Czekam na podpowiedzi
madzix_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-01, 10:43   #1602
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez madzix_20 Pokaż wiadomość
Witam wszytskich..
Właśnie dołączam do forum. Zaczynam przygodę z hybrydami i powiem szczerze jestem zielona co w koncu kupic i jak trzeba malować.Mam bardzo rozdwajające sie paznokcie ( kciuki przeważnie) . Kupiłam lampe semilac Led 6w, harda, ( bo miał mi ponoć wzmocnić paznokcie) i dwa lakiery monofazowe z semilaca. Ale kolezanka zrobiła mi na swoim zestawie z hybrydowych i trzymaja sie juz tydzien. ( wszystko semilac)Wiec jak dla mnie już super Wiec będą hybrydy. Tylko teraz od czego zacząc?? primer? basa i top 2 w 1? czy po koleji?? hard? bo juz różnie czytam i nie wiem.. chciałabym wzmocnić paznokcie i zapuścić . No i żeby troche się trzymały Tak jak mówiłam mam tylko harda i lampę.. Co dalej? Poradzcie proszę , bo siedzę na necie i już jestem zielona co mam zamówić.. A widzę że tu u Was będę na bieżąco poimformowana Czekam na podpowiedzi
Czytaj wątek, a nie zadajesz pytania, na które są już odpowiedzi. Po drugie pierwsze słyszę o monofazach z Semilaca...
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 10:53   #1603
madzix_20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Czytaj wątek, a nie zadajesz pytania, na które są już odpowiedzi. Po drugie pierwsze słyszę o monofazach z Semilaca...
Fakt, monofaza z jakies firmy ONE Step.. ale mniejsza o to. czytam czytam ten watek. Dużo tego i widzę róznie malujecie.. a ja zero doświadczenia z tym i już sie pogubiłam. Myślałam że ktoś mi konkretnie podpowie
madzix_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 11:04   #1604
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

polecam lekturę podręcznika początkującej hybrydomaniaczki
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 11:22   #1605
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez madzix_20 Pokaż wiadomość
Fakt, monofaza z jakies firmy ONE Step.. ale mniejsza o to. czytam czytam ten watek. Dużo tego i widzę róznie malujecie.. a ja zero doświadczenia z tym i już sie pogubiłam. Myślałam że ktoś mi konkretnie podpowie
To tak w skrocie, bez zaglebiania sie w temat (radzilabym jednak poczytac watek, ewentualnie posilkowac sie wysuzkiwarka , celem wyrobienia sobie zdania). Ten temat dosc czesto sie tutaj przewija, a dziewczyny tez dziela sie opiniami na ten temat.

Baza semilaca - bardzo mocno trzyma i ciezko schodzi.

Baza witanowa Semilaca - lepiej schodzi, ale tez troche gorzej trzyma mani, za to plytka wyglada ladnie po sciagnieciu.

Jezeli masz problematyczne paznokcie w sensie, ze mani slabo sie trzymatrzyma, to wtedy warto zainwestowac w primer. On przedluza jego trwalosc.

Dziewczyny najczesciej polecaja baze Neonail - te drozdza za 79 zl.

Ja mam top Semilaca i jestem zadowolona.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 14:05   #1606
madzix_20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Super dzięki, już troszke wiem. Dziewczyna mnie na priw troszkę oświeciłą. Ale miałam dylemat do do tej bazy i top 2 w 1, ale ztego cojuz wiem to ponć kiepski produkt.. A ten primer to pod base?? I czy warto używać harda? i kiedy?
madzix_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 14:12   #1607
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

To juz mozesz sobie przeczytac W internecie jest wszystko napisane.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 14:42   #1608
marboc
Raczkowanie
 
Avatar marboc
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 42
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez madzix_20 Pokaż wiadomość
Super dzięki, już troszke wiem. Dziewczyna mnie na priw troszkę oświeciłą. Ale miałam dylemat do do tej bazy i top 2 w 1, ale ztego cojuz wiem to ponć kiepski produkt.. A ten primer to pod base?? I czy warto używać harda? i kiedy?
Ja używam harda bo bez tego paznokcie mi przy hybrydach nie wytrzymują nawet 3 dni. Mam z natury bardzo gietkie paznokcie i łamliwe. Nigdy nie umiałam zapuścić paznokci. A teraz to mam fajne długie chodź zdarza się przy hardzie ze się złamie paznokieć ale to rzadko.
marboc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 18:25   #1609
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Dziewczyny jaki kolorek dobrałybyście do tego zestawienia ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pastel.jpg (13,7 KB, 35 załadowań)
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-01, 19:01   #1610
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaki kolorek dobrałybyście do tego zestawienia ?
Utrzymując się przy pastelach to 003
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 19:01   #1611
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaki kolorek dobrałybyście do tego zestawienia ?
Moim zdaniem fajnie będą wyglądać z 001, szczególnie 059 (bardzo ładny), 023, 072.
paprif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 19:06   #1612
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaki kolorek dobrałybyście do tego zestawienia ?
003 ewentualnie 056
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 22:11   #1613
iwonka230500
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 36
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Ja polecam 132, 133 i 97
iwonka230500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-02, 00:56   #1614
bogulec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

a czy któraś z Was używała tej bazy witaminowej Semilaca?
http://semilac.pl/pl/lakiery-hybrydo...wego-7-ml.html
bogulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-02, 02:03   #1615
palinnka0
Paulina z w-wskiej Pragi
 
Avatar palinnka0
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 889
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Dziewczęta, jeszcze przenigdy nie mialam na paznokciach hybryd. Powiedzcie mi , oplaca sie niszczyc swoje paznokcie, choc i tak piekne nie sa? Robic pazurki co miesiac? Nie wiem, nie potrafie sie zdecydowac.
__________________
Age: 22
Wierna fanka - Legia Warszawa.
Studia - w toku.
forever alone, it is time for having fun.


_________________________ ______
seriale! Przyjaciele, GoT, PrettyLittleLiars.
books! King
palinnka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-02, 09:25   #1616
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez palinnka0 Pokaż wiadomość
Dziewczęta, jeszcze przenigdy nie mialam na paznokciach hybryd. Powiedzcie mi , oplaca sie niszczyc swoje paznokcie, choc i tak piekne nie sa? Robic pazurki co miesiac? Nie wiem, nie potrafie sie zdecydowac.
No hybryda to przede wszystkim wygoda, można prac ręcznie, sprzątać, zmywac a paznokcie są w stanie nienaruszonym. Dla mnie to max dwa tygodnie bo później odrost jest duży i mi to przeszkadza. Ale czemu niszczyc paznokcie? Wiele dziewczyn robi już kilkanaście miesięcy a ich paznokcie są twarde i piękne.
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-02, 09:46   #1617
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

powiedzcie z własnego doświadczenia czy hard milkiem da się zbudować krzywą c?
__________________
63 - 62 - 61- 60 - 59 - 58 - 57 - 56
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-02, 09:56   #1618
Armara
Raczkowanie
 
Avatar Armara
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 217
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez palinnka0 Pokaż wiadomość
Dziewczęta, jeszcze przenigdy nie mialam na paznokciach hybryd. Powiedzcie mi , oplaca sie niszczyc swoje paznokcie, choc i tak piekne nie sa? Robic pazurki co miesiac? Nie wiem, nie potrafie sie zdecydowac.
Hybrydy poprawnie nałożone i ściągnięte nie niszczą paznokci. Więc tak naprawdę to od Ciebie zależy czy sobie paznokcie zniszczysz hybrydami czy nie.
Armara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-02, 10:14   #1619
burtonistka
Zakorzenienie
 
Avatar burtonistka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 001
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaki kolorek dobrałybyście do tego zestawienia ?
Ja bym brała jakiś szary, 105 np

Cytat:
Napisane przez bogulec Pokaż wiadomość
a czy któraś z Was używała tej bazy witaminowej Semilaca?
http://semilac.pl/pl/lakiery-hybrydo...wego-7-ml.html
Tak ja ją mam i używam
__________________
"Art is an expression of who we are, what we believe, and what we dream about"
Julianne Moore


burtonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-02, 10:33   #1620
Agnieszka Gie
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka Gie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 929
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Na grupie uczuleniowej ktoś wrzucił zdjęcie ulotki Semilac, na której są podane nowe czasy utwardzania topu. Nie miałam o tym pojęcia. Czy ktoś ma taką ulotkę u siebie i mógłby powiedzieć jaki jest czas utwardzania dla lakierów kolorowych? Na stronie jest po staremu, nic nie ma o wydłużeniu czasu dla topu. Dołączam zdjęcie bo nie każdy ma dostęp do grupy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg semilac.jpg (49,8 KB, 62 załadowań)
Agnieszka Gie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-19 18:05:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:45.