Herbalife - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-04, 12:47   #301
angelcom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Dot.: Herbalife

Cytat:
Napisane przez lui88 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!!! Postanoiwilam tu napisac poniewaz od tygodnia jestem na diecie herbalife i powiem wam ze ja to chodze głodna Wstaje przed 5, 5:30 błonnik (kupiony w aptece nie od nich) ok 6:10 pije koktajl. Potem ok 10 jakiś owoc - jabłko i ok 12 brzoskwinia. Potem ok 16 obiad - jakieś mięsko i duuzo warzyw. Ok 20(tak jak teraz) znowu koktajl. Zaczelam w poniedziałek, dziś jest piątek i powiem wam że ten koktajl jest... obrzydliwy!!! Mam waniliowy... Czy może wam jakis inny lepiej smakowal? Ogólnie to widzę po sobie że już trochę lepiej wyglądam (ok kilograma) ale zaraz przed herbalife przygotowujac sie (co tu duzo mowic do głodowki) jadłam bardzo zdrowo - 5posiłko dziennie, sniadanie 1kanapka podwojna z serem chudym, pomidorem, salata, papryka, rzodkiewka... Potem jakies jablko. Obiad ryba lub piers z kurczaka z warzywami, potem jakis owoc i na kolacje np serek wiejski z warzywami. W miedzyczasie jakies pestki ale nie duzo i do warzyw w obiadzie dodawalam siemie lniane - teraz tez. I powiem wam ze w prawie 2tyg. schudłam 5kg!!! No a teraz herbalife. Tamta dietka byla o wiele smaczniejsza. Teraz mam wrazenie ze glodze sie. Koktajl nasyca na ok2godziny. Ale pije 3l wody mineralnej dziennie i jakos staram sie walczyc. Podzielcie sie waszymi opiniami - jak Wy walczycie... Chcialabym wiedziec czy jecie cos jeszcze oprocz heralife i obiadu. Ja to bez jablka i brzoskwini to w tej pracy umarlabym chyba z głodu Czekam na wasze odpowiedzi.
Pzdr
ja proponuję,żebyś zgłosiła się do lidera,który tobą pokieruje i powie ci co i jak.Bo tu nie chodzi o to żeby się głodzić.Eksperci Herbalive mówią jasno i wyraźnie "żeby schudnąć należy oczyścić i dożywić" ,jeśli robisz sobie głodówki,to organizm jest mądrzejszy od ciebie i "mówi" =będzie głodówka,trzeba schować sobie na potem= i odkłada w formie tłuszczu.Koktajl jest tak zbilansowany,żeby dostarczyć ci wszelkich witamin i minerałów, które dożywią organizm.Na oczyszczaniu trzeba dużo pić (0,4l na każde 25kg.obliczamy następująco 0,04xmasa ciała), chodzi o to żebyśmy nauczyli się pić wodę,nie inne świństwa.Posiadam farmakologię,więc mogę ci podesłac,w niej znajdziesz wszystko.pozdro
angelcom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 19:43   #302
EdytaPrzybysz
Raczkowanie
 
Avatar EdytaPrzybysz
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 308
Dot.: Herbalife

lui88
1. Skoro chudłaś i dobrze sie czułaś to po co rozpoczęłaś dietę HL?
2. Z HL jedz tak samo, tylko zamiast śniadania i kolacji zjedz koktajle
3. Koktajle nasycają najwyżej na 2-3 h. Każdy inny posiłek również tak działa- nawet obiad.
4. Jeśli dieta HL jedt kontynuacją zmiany odżywiania w wyniku którego schudłaś 5 kg, to jest to normalny proces. Na początku odchudzania chudnie się dużo, a potem ok 0,5-1 kg tyg. Waga nawet może sie zatrzymać na jakiś czas, to normalne.

Moja rada, to do koktajlu dodaj (np. zmiksuj) ulubiony owoc lub szklankę owoców.
__________________
Herbalife - pytaj
EdytaPrzybysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 15:27   #303
assuntina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16
Dot.: Herbalife

witam dziewczyny
właśnie zamierzam zakupić na allegro koktajle oraz błonnik i zioła.
Mam do zrzucenia około 10 kg.

Chciałam się dowiedzieć, jak przyrządzacie te koktajle. Czy z zimnego przegotowanego mleka czy raczej letniego. Czy lepiej smakują z mlekiem krowim czy sojowym?

Tak się zastanawiam jak taki koktajl przyrządzić sobie w pracy, czy zabrać ciepłe mleko do termosu, proszek i shaker?

Spędzam w pracy i na dojazdach około 10-11 ha. Z domu wychodzę po 6 rano, a wtedy nie bardzo mam ochotę na jedzenie i koktajl.

Mam taki plan aby około godz. 8.00 w pracy wypić koktajl, potem ok. 11.30 przekąsić jakaś surówkę z pieczywem chrupkim, o 14.30 drugi koktajl, a po powrocie do domu około 17.30 jakiś "odchudzony obiad".

Co o tym myślicie? Z góry dzięki za wszystkie rady dotyczące diety.
assuntina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 21:06   #304
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Herbalife

co tam u was?
są jakieś rezultaty?

u mnie żadne
chyba zrezygnuje z tych koktajli (kasa...)
w tej sytuacji to dosłownie szkoda mi pieniędzy, na coś co praktycznie nie działa...
na początku coś tam się leciutko ruszyło, a teraz to kicha...
ehhh... nie mam się czym pochwalić....

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Cytat:
Napisane przez assuntina Pokaż wiadomość
witam dziewczyny
właśnie zamierzam zakupić na allegro koktajle oraz błonnik i zioła.
Mam do zrzucenia około 10 kg.

Chciałam się dowiedzieć, jak przyrządzacie te koktajle. Czy z zimnego przegotowanego mleka czy raczej letniego. Czy lepiej smakują z mlekiem krowim czy sojowym?

Tak się zastanawiam jak taki koktajl przyrządzić sobie w pracy, czy zabrać ciepłe mleko do termosu, proszek i shaker?

Spędzam w pracy i na dojazdach około 10-11 ha. Z domu wychodzę po 6 rano, a wtedy nie bardzo mam ochotę na jedzenie i koktajl.

Mam taki plan aby około godz. 8.00 w pracy wypić koktajl, potem ok. 11.30 przekąsić jakaś surówkę z pieczywem chrupkim, o 14.30 drugi koktajl, a po powrocie do domu około 17.30 jakiś "odchudzony obiad".

Co o tym myślicie? Z góry dzięki za wszystkie rady dotyczące diety.
wiesz co, ja bym tego koktajlu nie tknęła z ciepłym mlekiem
czy ktoś w ogóle pije z ciepłym?

ja lubię taki z zimnym mlekiem prosto z lodówki
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 22:20   #305
n3sti
Przyczajenie
 
Avatar n3sti
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 23
Dot.: Herbalife

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
co tam u was?
są jakieś rezultaty?

u mnie żadne
chyba zrezygnuje z tych koktajli (kasa...)
w tej sytuacji to dosłownie szkoda mi pieniędzy, na coś co praktycznie nie działa...
na początku coś tam się leciutko ruszyło, a teraz to kicha...
ehhh... nie mam się czym pochwalić....[COLOR=Silver]
Witaj Kochana
Już myślałam, że każdy zapadł się pod ziemię
Jeśli chodzi o rezultaty....takie jak u Ciebie :/ własnie kończę 3cią puszkę i odstawiam w pieruny to ! Prawie 3 miesiąc będzie jak schudłam 5 kg... no bez przesady ale jadam lekkostrawne rzeczy, codziennie ćwiczę min.1h i tylko tyle :/ Już sobie obiecałam, że poprostu koktajl rano i wieczorem zastąpię jakimś musli czy coś co mi da taki efekt bez wyrzucania tylu pieniążków :/ Chciałam szybko zrzucić wagę tak jak osoby które stosowały HL, jednak jak widać to nie dla mnie, bo zupełnie to nie działa tak jak powinno :/ Doszłam do wniosku, że zmienię swoje nawyki żywieniowe i będę chudła swoim tempem, nawet jeśli miałoby to trwać rok... chociaż do wakacji chciałabym zrzucić te 10 kg ;( Czemu ta waga nie odchodzi tak szybko jak przychodzi :/ Buziaczki i powodzenia tym, którzy to stosują... ja mówię PAS
__________________
n3sti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 11:27   #306
tessa69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6
Dot.: Herbalife

Witajcie

Ja także mówię PAS… Ta dieta nic nie daje, poza tym, że sporo uszczupla nasz portfel. Tyle samo można schudnąć bez tych śmiesznych koktajli. Moja konsultantka chyba się na mnie obraziła. Napisałam jej, że rezygnuję z tych produktów. Według mnie to są naciągacze. Za każdym razem kiedy do mnie przyjechała, to chciałaby abym chyba kupiła wszystko co przywiozła (uważała, że to wszystko jest niezbędne żebym chudła- totalna bzdura). Jedząc 5 posiłków dziennie i uprawiając trochę sportu też można schudnąć nie tracąc niepotrzebne tylu pieniędzy i nie katując się aby wypić te obrzydliwe koktajle. Ja straciłam 1000 zł w 6 tygodni, schudłam 3,5 kg. Tyle samo bym schudła bez tej śmiesznych suplementów. Ja nabrałam do nich takiego obrzydzenia, że nie mogłam już tego pić. Jeżeli mogłabym coś poradzić innym, to nie wydawajcie na to niepotrzebnie pieniędzy, lepiej za to kupić porządny rower (ja właśnie tak uczyniłam), na pewno wyjdzie to na zdrowie.
Pozdrawiam wszystkich i życzę wytrwałości w postanowionych celach
tessa69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 17:58   #307
n3sti
Przyczajenie
 
Avatar n3sti
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 23
Dot.: Herbalife

Cytat:
Napisane przez tessa69 Pokaż wiadomość
Witajcie

Ja także mówię PAS… Ta dieta nic nie daje, poza tym, że sporo uszczupla nasz portfel. Tyle samo można schudnąć bez tych śmiesznych koktajli. Moja konsultantka chyba się na mnie obraziła. Napisałam jej, że rezygnuję z tych produktów. Według mnie to są naciągacze. Za każdym razem kiedy do mnie przyjechała, to chciałaby abym chyba kupiła wszystko co przywiozła (uważała, że to wszystko jest niezbędne żebym chudła- totalna bzdura). Jedząc 5 posiłków dziennie i uprawiając trochę sportu też można schudnąć nie tracąc niepotrzebne tylu pieniędzy i nie katując się aby wypić te obrzydliwe koktajle. Ja straciłam 1000 zł w 6 tygodni, schudłam 3,5 kg. Tyle samo bym schudła bez tej śmiesznych suplementów. Ja nabrałam do nich takiego obrzydzenia, że nie mogłam już tego pić. Jeżeli mogłabym coś poradzić innym, to nie wydawajcie na to niepotrzebnie pieniędzy, lepiej za to kupić porządny rower (ja właśnie tak uczyniłam), na pewno wyjdzie to na zdrowie.
Pozdrawiam wszystkich i życzę wytrwałości w postanowionych celach
Dokładnie tak samo uważam i gdyby nie to, że osobiście znam osobę, która schudła 20kg w 2 miesiące na HL to bym nawet tego nie kupiła. Myślałam, że na mnie będzie chociaż połowiczny efekt a tu nawet tyle nie osiągnęłam :/
W każdym bądź razie życzę sobie jak i Wam Dziewczyny wytrwałości i efektów bez HL
__________________
n3sti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-15, 19:56   #308
EdytaPrzybysz
Raczkowanie
 
Avatar EdytaPrzybysz
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 308
Dot.: Herbalife

tessa69

Założeniem HL jest schudnięcie ok. 3 kg miesięcznie.

Ty, z tego co się zorientowałam stosujesz oprócz koktajlu, błonnika i herbatki thermojetics jeszcze odżywkę białkową.

1. Z tego co piszesz systematycznie ćwiczysz - zatem dodatkowe białko plus trening, to budowanie tkanki mięśniowej, a ona jest cięższa od tkanki tłuszczowej, stąd niewielkie spadki wagowe. Czy robisz pomiary obwodów: pas, biodra itd. Przy takim sposobie odchudzania powinnaś widzieć efekty nie wagi, tylko cm.

2. Jest jeszcze inna sprawa - Twoje odżywianie. Czy wraz z rozpoczęciem diety Hl zmieniłaś swoje nawyki żywieniowe? Odpowiedź jest ważna.

3. Pomijając odchudzanie, jakie jest Twoje samopoczucie? Wypróżnianie, energia, ...


n3sti

"Jeśli chodzi o rezultaty....takie jak u Ciebie :/ własnie kończę 3cią puszkę i odstawiam w pieruny to ! Prawie 3 miesiąc będzie jak schudłam 5 kg... no bez przesady ale jadam lekkostrawne rzeczy, codziennie ćwiczę min.1h i tylko tyle :/..."

1. 3 puszka /3 miesiące??? Niemożliwe. 1 puszka wystarcza na ok 2 tyg. stosowania 2 x dziennie.
2. pijąc koktajl, stosując lekkostrawną dietę i jeszcze do tego ćwicząc zwolniłaś metabolizm.

2x koktajle to 440 kcal + 2x przekąski po 100-200 plus obiad.
Wszystko razem powinno wynosić 1200 - 1500 kcal jeśli nie ćwiczycie.
Jeśli natomiast ćwiczycie, zapotrzebowanie na kalorie się zwiększa.

Pozdrawiam
P.S. Nie wszyscy są naciągaczami
__________________
Herbalife - pytaj
EdytaPrzybysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 22:24   #309
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Herbalife

Cytat:
Napisane przez n3sti Pokaż wiadomość
Witaj Kochana
Już myślałam, że każdy zapadł się pod ziemię
Jeśli chodzi o rezultaty....takie jak u Ciebie :/ własnie kończę 3cią puszkę i odstawiam w pieruny to ! Prawie 3 miesiąc będzie jak schudłam 5 kg... no bez przesady ale jadam lekkostrawne rzeczy, codziennie ćwiczę min.1h i tylko tyle :/ Już sobie obiecałam, że poprostu koktajl rano i wieczorem zastąpię jakimś musli czy coś co mi da taki efekt bez wyrzucania tylu pieniążków :/ Chciałam szybko zrzucić wagę tak jak osoby które stosowały HL, jednak jak widać to nie dla mnie, bo zupełnie to nie działa tak jak powinno :/ Doszłam do wniosku, że zmienię swoje nawyki żywieniowe i będę chudła swoim tempem, nawet jeśli miałoby to trwać rok... chociaż do wakacji chciałabym zrzucić te 10 kg ;( Czemu ta waga nie odchodzi tak szybko jak przychodzi :/ Buziaczki i powodzenia tym, którzy to stosują... ja mówię PAS
Cytat:
Napisane przez tessa69 Pokaż wiadomość
Witajcie

Ja także mówię PAS… Ta dieta nic nie daje, poza tym, że sporo uszczupla nasz portfel. Tyle samo można schudnąć bez tych śmiesznych koktajli. Moja konsultantka chyba się na mnie obraziła. Napisałam jej, że rezygnuję z tych produktów. Według mnie to są naciągacze. Za każdym razem kiedy do mnie przyjechała, to chciałaby abym chyba kupiła wszystko co przywiozła (uważała, że to wszystko jest niezbędne żebym chudła- totalna bzdura). Jedząc 5 posiłków dziennie i uprawiając trochę sportu też można schudnąć nie tracąc niepotrzebne tylu pieniędzy i nie katując się aby wypić te obrzydliwe koktajle. Ja straciłam 1000 zł w 6 tygodni, schudłam 3,5 kg. Tyle samo bym schudła bez tej śmiesznych suplementów. Ja nabrałam do nich takiego obrzydzenia, że nie mogłam już tego pić. Jeżeli mogłabym coś poradzić innym, to nie wydawajcie na to niepotrzebnie pieniędzy, lepiej za to kupić porządny rower (ja właśnie tak uczyniłam), na pewno wyjdzie to na zdrowie.
Pozdrawiam wszystkich i życzę wytrwałości w postanowionych celach
już myślałam dziewczyny, że to ze mną coś nie tak...

chyba dokończę ten koktajl, który mam i później zamiast nich może właśnie jakieś musli, serek wiejski...

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez EdytaPrzybysz Pokaż wiadomość

1. 3 puszka /3 miesiące??? Niemożliwe. 1 puszka wystarcza na ok 2 tyg. stosowania 2 x dziennie.
2. pijąc koktajl, stosując lekkostrawną dietę i jeszcze do tego ćwicząc zwolniłaś metabolizm.
przypuszczam, że często, gęsto sporo osób sypie mniej tego koktajlu ze względu na koszty...
mi też puszka starcza na dłużej niż 2 tyg
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 07:42   #310
piter_inc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29
Dot.: Herbalife

Witajcie

Po pierwsze wszyscy obecni proszę o szczerą odpowiedz ilu z Was jest ochotnikiem klasy 2 ?

Gdy odpowiecie sobie na to pytanie cała reszta będzie jasna.

Puszka HB to 21 porcji Które zastępują posiłek. a maja tylko 220 Kcal

  1. Technika jest bardzo prosta 2 razy dziennie pijemy koktajl F1 (2 łyżki od zupy czubate sypiemy do 250 ml mleka ok 1,5% ) to podstawa
  2. Ale teraz trzeba policzyć zapotrzebowanie organizmu na białko (bardzo ważne) można założyć (ok 1.8 do 2.0 g na kg masy ciała) to tak na szybko konsultant policzy dokładnie, tu wchodzi F3
  3. Pamiętać tez należy o wodzie tutaj mowa jest o co najmniej 2 l dziennie wypijanych powoli
  4. "Niestety ale HB nie jest o tym, że cały dzień HB a wieczorkiem blacha ciasta "
  5. Dla tego konsultacje co tygodniowe są tak ważne bo pomagają wprowadzać zmiany do programu by wyciągnąć jak najwięcej
A teraz zadanie dla wszystkich stosujących HB jeden dzień karteczka i piszcie wszystko co zjedliście ( wielkość porcji tak mniej więcej) a wieczorem rachunek sumienia to bardzo często uświadamia nam ile tak naprawdę zjadamy w ciągu dnia...


Ja w rok na HB straciłem 33 KG teraz prowadzę program na utrzymanie wagi podczas programu waga skoczyła mi o 2 kg w górę i tyle energia i zapał pozostał i to co najważniejsze od października 2010 r nie choruję (wtedy rozpocząłem program) a normalnie po 4 razy w roku

Edytowane przez piter_inc
Czas edycji: 2012-04-16 o 07:44
piter_inc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 09:02   #311
EdytaPrzybysz
Raczkowanie
 
Avatar EdytaPrzybysz
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 308
Dot.: Herbalife

Cytat:
Napisane przez n3sti Pokaż wiadomość
Dokładnie tak samo uważam i gdyby nie to, że osobiście znam osobę, która schudła 20kg w 2 miesiące na HL to bym nawet tego nie kupiła. Myślałam, że na mnie będzie chociaż połowiczny efekt a tu nawet tyle nie osiągnęłam :/
W każdym bądź razie życzę sobie jak i Wam Dziewczyny wytrwałości i efektów bez HL
20 kg w 2 miesiące???? - na HL? bardzo dziwne, wręcz powiedziałabym, że niemożliwe. To nie jest dobre tempo odchudzania, bo za takowe przyjmuje się ok.3 kg/ miesiąc. (Chyba, że to był mężczyzna).

Ciekawostka. Mężczyźni chudną szybciej i stabilniej niż kobiety. Z nami jest troszkę inaczej, a wiąże się to z naszą fizjologią.

Poza tym zróbcie tak jak napisał piter - karteczka i tak na początek wystarczą kilka dni takich podsumowań.
__________________
Herbalife - pytaj
EdytaPrzybysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-16, 12:10   #312
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Herbalife

Ja to chyba odnoszę wrażenie, że jem za mało...
nie umiem tego ogarnąć, dla mnie jedzenie = tycie
a tu wychodzi na to, że by schudnąć trzeba ciągle coś pochłaniać

w sumie normalnie jem obiad, z reguły są to chude zupy, mięso z kurczaka, zielenina, ale jak zrobię spaghetti czy coś innego to tez zjem, chociaż po błonniku jem mniej

od śniadania (koktajlu) do obiadu nie jem nic, bo nie chce mi się, tylko kawa, woda
podwieczorek to kawa + czasami coś słodkiego, ale na prawdę bardzo mało... jakiś serek wiejski, szynka, pomidor...

wieczorem koktajl



i co? chyba źle?
----------
zrezygnowałam całkowicie z chleba, prze 1.5 miesiąca ogólnie zjadłam może pół bochenka, dla mnie to sukces, bo jednak chleb jadłam, a szczególnie na kolacje
ziemniaki też zminimalizowałam, w sumie czasami zjem tylko te co pływają w zupie...

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Cytat:
Napisane przez EdytaPrzybysz Pokaż wiadomość

Ciekawostka. Mężczyźni chudną szybciej i stabilniej niż kobiety. Z nami jest troszkę inaczej, a wiąże się to z naszą fizjologią.
tu masz niestety rację, ja np. przed okresem strasznie!!! puchnę i ogólnie szlag mnie wtedy trafia i odechciewa się wszystkiego...
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 16:30   #313
EdytaPrzybysz
Raczkowanie
 
Avatar EdytaPrzybysz
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 308
Dot.: Herbalife

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
Ja to chyba odnoszę wrażenie, że jem za mało...
nie umiem tego ogarnąć, dla mnie jedzenie = tycie
a tu wychodzi na to, że by schudnąć trzeba ciągle coś pochłaniać
tutaj masz link i dowiesz się dlaczego jak nie jesz to tyjesz
w sumie normalnie jem obiad, z reguły są to chude zupy, mięso z kurczaka, zielenina, Co to znaczy zielenina? Gdzie jest: ryż, ziemniaki czy kasza?Węglowodany to Twoja energia! ale jak zrobię spaghetti czy coś innego to tez zjem, chociaż po błonniku jem mniej Spagetti al dente nie tuczy, ale oczywiście należy zjeść niezbyt dużą ilość

od śniadania (koktajlu) do obiadu nie jem nic, bo nie chce mi się, tylko kawa, woda. Konieczne jest 2. śniadanie np. w postaci owocu. Obiad pełnowartościowy.
podwieczorek to kawa + czasami coś słodkiego, ale na prawdę bardzo mało... jakiś serek wiejski, szynka, pomidor... Co to jest serek wiejski, szynka, pomidor. Ilości, jak często. Ile płynów wypijasz ?
Czy przedstawiłaś nam swoje wczorajsze odżywianie?


wieczorem koktajl



i co? chyba źle?
----------
zrezygnowałam całkowicie z chleba, prze 1.5 miesiąca ogólnie zjadłam może pół bochenka, dla mnie to sukces, bo jednak chleb jadłam, a szczególnie na kolacje
ziemniaki też zminimalizowałam, w sumie czasami zjem tylko te co pływają w zupie... Dlaczego nie jesz ziemniaków.?One nie tuczą

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------


tu masz niestety rację, ja np. przed okresem strasznie!!! puchnę i ogólnie szlag mnie wtedy trafia i odechciewa się wszystkiego...
Wszystko da się zrobić. Trzeba tylko jeszcze raz na spokojnie usiąśc i przemyśleć dokładnie co i o której mniej wiecej masz jeść, bo Twój metabolizm i odżywianie są w nienajlepszym stanie. Koktajl z błonnikiem wszystkiego nie załatwią

__________________
Herbalife - pytaj

Edytowane przez EdytaPrzybysz
Czas edycji: 2012-04-16 o 16:46
EdytaPrzybysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 19:33   #314
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Herbalife

Edytko to nie jest moje wczorajsze menu, tak mniej więcej napisałam...
no i teraz pierwsze słyszę, że ziemniaki nie tuczą
Ja piję bardzo dużo wody, nawet ponad 2 litry dziennie

muszę popracować nad swoim menu!
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 20:00   #315
EdytaPrzybysz
Raczkowanie
 
Avatar EdytaPrzybysz
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 308
Dot.: Herbalife

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
Edytko to nie jest moje wczorajsze menu, tak mniej więcej napisałam...
no i teraz pierwsze słyszę, że ziemniaki nie tuczą Nie tuczą, tak jak i odpowiednio ugotowany pełnoziarnisty makaron. Tuczą wszelkie dodatki: sosy, zasmażki itd.
Ja piję bardzo dużo wody, nawet ponad 2 litry dziennie

muszę popracować nad swoim menu!
Popracuj koniecznie

Za picie wody
__________________
Herbalife - pytaj
EdytaPrzybysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 23:22   #316
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Herbalife

Dałam sobie jeszcze szansę, chociaż mam mało motywacji
zaczęłam dzisiaj więcej jeść, wpychałam w siebie co kilka godzin pomidory, marchewkę, pieczarki - lubię tak na surowo, do tego nabiał...


Dobrej Nocki, może jutro będę miała lepszy humor
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 10:03   #317
EdytaPrzybysz
Raczkowanie
 
Avatar EdytaPrzybysz
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 308
Dot.: Herbalife

magnolia - wszystko będzie ok, trzeba tylko zweryfikować swoje jedzenie pod wzgledem
1. odżywczym
2. kalorycznym. A to zależy też czy sie uprawia jakąś aktywność fizyczną, czy tylko biurko i samochód.

A tak ogólnie to...
Na diecie HL (jak też i na każdej innej) trzeba dostarczyć przynajmniej 1200-1500 kcal, żeby schundąć. Tu mówię o kobietach. Jeśli dochodzi trening, zapotrzebowanie kaloryczne jest większe. Poza tym zarówno przed jak i po treningu potrzebne są węglowodany.

My jako konsultanci HL i Ci, którzy opiekują sie swoimi klientami wyjaśniamy, dlaczego i jakich składników (białka, tłuszczów, węglowodanów) powinno się dostarczać. I co będzie jeśli ich zabraknie.
__________________
Herbalife - pytaj
EdytaPrzybysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 07:18   #318
kamirla
Raczkowanie
 
Avatar kamirla
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
GG do kamirla
Dot.: Herbalife

Cześć

Mi minął pierwszy miesiąc. Schudłam ok. 5kg. Ogólnie czuję się dobrze, nie chodzę głodna. Zobaczymy jakie efekty będą dalej (jeśli będą). Nie jem pieczywa, ryżu, ziemniaków, oczywiście śłodyczy itp. Wszystko według poleceń konsultanta. Na przekąski jadam owoca lub warzywa albo zastępuję co drugi dzień batonikiem proteinowym. Obiady są różne, bez większych ograniczeń (po prostu ziemniaki zostały zastąpione kaszą). Mleko piję 0,5%, nie ćwiczę dodatkowo, staram się jeść regularnie, ale bywa, że nie wychodzi Najbardziej smakuje mi koktajl waniliowy - dodaję do niego naturalne kakao albo zmiksowane truskawki Truskawkowy ujdzie... Ciastczkowy - koszmar! Puszka starcza na ponad miesiąć. W pierwszej przesyłce zamówiłam 2 koktajle, batony, herbatę i błonnik - w sumie ok. 500zł. Teraz zamówiłam 2 koktajle, błonnik (postanowiłam wziąć jeszcze jedne opakowanie), batony i batony zastępujące koktajl - razem 470zł. Dziwi mnie, że dziewczyny pisały o astronomicznych kwotach 1000/miesiąc. No, chyba, że zamawiały rzeczy, bez których można się obyć z łatwością (białko, witaminy, zupkę, nie wiem co jeszcze).
Trzymam za was kciuki (i za siebie). Jeszcze -3kg i urządzam sobie Dzień bez HL jako taka nagroda
Ciumaski!
kamirla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 09:33   #319
EdytaPrzybysz
Raczkowanie
 
Avatar EdytaPrzybysz
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 308
Dot.: Herbalife

kamirla

Gratuluję

Ale nie wiem jakim cudem 1 opakowanie koktajlu wystarcza Ci na ponad 1 miesiąc? To niemożliwe.

Tak czy inaczej pogratulować i masz rację. Wcale nie trzeba posiłkować się produktami udającymi HL z np Allegro. Wystarczy poszukać w internecie dobrych cen i sklepów.

Czy dieta z HL jest aż tak męcząca, że ąż trzeba od niej robić sobie nagrody?

Pozdrawiam

p.s. Ja często wracam do czekoladowego

U mnie w domu jest już to normą i wszyscy zabijają się szczególnie o batoniki proteinowe. Dobrze, że jest ich aż 3 smaki. Często też do szkoły zabierają batoniki Formuła 1 express. (ale to oczywiście już tak na marginesie, prywatnie)
__________________
Herbalife - pytaj
EdytaPrzybysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-20, 17:56   #320
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Herbalife

Cytat:
Napisane przez kamirla Pokaż wiadomość
Cześć

Mi minął pierwszy miesiąc. Schudłam ok. 5kg. Ogólnie czuję się dobrze, nie chodzę głodna. Zobaczymy jakie efekty będą dalej (jeśli będą). Nie jem pieczywa, ryżu, ziemniaków, oczywiście śłodyczy itp. Wszystko według poleceń konsultanta. Na przekąski jadam owoca lub warzywa albo zastępuję co drugi dzień batonikiem proteinowym. Obiady są różne, bez większych ograniczeń (po prostu ziemniaki zostały zastąpione kaszą). Mleko piję 0,5%, nie ćwiczę dodatkowo, staram się jeść regularnie, ale bywa, że nie wychodzi Najbardziej smakuje mi koktajl waniliowy - dodaję do niego naturalne kakao albo zmiksowane truskawki Truskawkowy ujdzie... Ciastczkowy - koszmar! Puszka starcza na ponad miesiąć. W pierwszej przesyłce zamówiłam 2 koktajle, batony, herbatę i błonnik - w sumie ok. 500zł. Teraz zamówiłam 2 koktajle, błonnik (postanowiłam wziąć jeszcze jedne opakowanie), batony i batony zastępujące koktajl - razem 470zł. Dziwi mnie, że dziewczyny pisały o astronomicznych kwotach 1000/miesiąc. No, chyba, że zamawiały rzeczy, bez których można się obyć z łatwością (białko, witaminy, zupkę, nie wiem co jeszcze).
Trzymam za was kciuki (i za siebie). Jeszcze -3kg i urządzam sobie Dzień bez HL jako taka nagroda
Ciumaski!
ojej Gratuluję, żebym ja tak mogla się pochwalić u mnie może zeszło z 1.5 kg
kupiłam jeszcze jeden koktajl chociaż nie wiem czy dobrze zrobiłam...
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 06:37   #321
kamirla
Raczkowanie
 
Avatar kamirla
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
GG do kamirla
Dot.: Herbalife

Dieta nie jest wcale męcząca (inaczej już dawno bym się wycofała). Batoniki przytrzymują mnie przy życiu (bez słodkości nie potrafię się obejść), ale oczywiście nie jem ich codziennie na przekąskę. Opakowanie starczyło na miesiąc.
Trzymam kciuki za nas dziewczyny!

P.S. Mojej przyjaciółce puszka koktajlu też starcza na ponad miesiąc - dziwna sprawa...
kamirla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 08:54   #322
agutek dr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 11
Dot.: Herbalife

Witam wszystkich!!
Dołaczam do Was ponieważ dzisiaj zaczęłam moją dietę z tymi produktami.Przeczytałam cały wątek widzę że jest sporo negatywnych opini,ale zobacze jak to będzie szło
agutek dr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 17:38   #323
EdytaPrzybysz
Raczkowanie
 
Avatar EdytaPrzybysz
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 308
Dot.: Herbalife

Cytat:
Napisane przez kamirla Pokaż wiadomość
Dieta nie jest wcale męcząca (inaczej już dawno bym się wycofała). Batoniki przytrzymują mnie przy życiu (bez słodkości nie potrafię się obejść), ale oczywiście nie jem ich codziennie na przekąskę. Opakowanie starczyło na miesiąc.
Trzymam kciuki za nas dziewczyny!

P.S. Mojej przyjaciółce puszka koktajlu też starcza na ponad miesiąc - dziwna sprawa...
To ile sypiecie i na jaką ilość mleka?

A jeśli chodzi o batoniki, to jakie Tobie najbardziej smakują?
__________________
Herbalife - pytaj
EdytaPrzybysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 20:35   #324
Nerwuska27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: Herbalife

Czy jeżeli stosując tą dietę mam zamiar ćwiczyć aerobik/fitness to musze brac odżywkę białkową czy po prostu wiecej jeść na przekąski?
Nerwuska27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 09:38   #325
EdytaPrzybysz
Raczkowanie
 
Avatar EdytaPrzybysz
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 308
Dot.: Herbalife

Pomyślność odchudzania zależy od tego jakie masz zapotrzebowanie na białko. Białko jedzone po treningu zbuduje tkankę mięśniową (ale nie martw się, taką jak kulturyści) i ona wtedy spalać będzie tłuszcz samoistnie. Już nie będziesz musiała wiele ćwiczyć. Tu jednak potrzebne jest wsparcie i prowadzenie konsultanta i on na pewno powie Ci dlaczego.
__________________
Herbalife - pytaj
EdytaPrzybysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 16:38   #326
kamirla
Raczkowanie
 
Avatar kamirla
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
GG do kamirla
Dot.: Herbalife

Sypiemy 2 miarki proszku do 250ml mleka 0,5% i starcza na tak dłuuugo Nie jadłam jeszcze cytrynowych batoników, ale przyznam, że czekoladowe przypadły mi do gustu szczególnie:P
P.S. Od Wielkiego Dnia dzieli mnie już tylko 0,8kg Oj, bedzie się działo

Wytrwałości wszystkim
kamirla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 18:20   #327
bialoglowna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Dot.: Herbalife

ja stosuje herbalive od dzisiaj wypiłam koktajl 45minut temu i jestem głodna a podobo to taka rewelacja no nie wiem za co się płaci i to takie pieniądze
bialoglowna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 20:08   #328
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Herbalife

Cytat:
Napisane przez EdytaPrzybysz Pokaż wiadomość
To ile sypiecie i na jaką ilość mleka?
ja tak na oko sypie ok 1.5 łyżki od zupy (stołowej) starcza mi na ponad 20 dni

Cytat:
Napisane przez bialoglowna Pokaż wiadomość
ja stosuje herbalive od dzisiaj wypiłam koktajl 45minut temu i jestem głodna a podobo to taka rewelacja no nie wiem za co się płaci i to takie pieniądze
ja podczas tej diety nie czuje w ogóle głodu... mnie ten koktajl syci na długo, aż czasami zapominam coś zjeść
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 20:53   #329
EdytaPrzybysz
Raczkowanie
 
Avatar EdytaPrzybysz
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 308
Dot.: Herbalife

Stosujcie ściśle tak jak jest na opakowaniu plus rady konsultanta, bo mogą być potrzebne ewentualne zmiany czy dodatki i uważajcie na podróbki z allegro.

Wtedy dopiero będą efekty.
__________________
Herbalife - pytaj
EdytaPrzybysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 22:19   #330
n3sti
Przyczajenie
 
Avatar n3sti
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 23
Dot.: Herbalife

Dziewczyny ja odstawiłam HL jak tylko ostatnia puszka mi się skończyła i szczerze powiem, że 2kg mi poleciało bez picia koktajlu ( czyli 1,5 tygodnia) wiec czy warto tak drastycznie odchudzać portfel? strasznie się zraziłam do tych koktajli... Póki co łykam błonnik bo jeszcze mi został myślałam, że po odstawieniu koktajlu będę się rzucać na jedzenie, a wcale tak nie jest, zastąpiłam go na śniadanie jog,naturalnym z otrębami i owocami, a na kolacje kromka ciemnego pieczywa z białym serkiem i jakoś leci Tym, którym kg lecą jak oszalałe po HL zazdroszczę i życzę nadal takich efektów ja musiałam przerzucić się na 'normalne' jedzenie, gdyż efekty były nie takie rewelacyjne. Pozdrawiam
__________________
n3sti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-11 11:11:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:33.