Pytanie do p. doktora - twarz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-27, 19:49   #1
lolkalolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8
Arrow

Pytanie do p. doktora - twarz


Witam.
Od dawna myślę o operacji plastycznej. Chciałabym zmienić kilka rzeczy, które nie odpowiadaja mi w wygladzie mojej twarzy. Myślałam nad tym długo, ale dotąd nie było mnie na to stać - teraz nadszedł ten moment kiedy mogę sobie na to pozwolić. W zasadzie wszystko mam przemyślane, wiem jakiego chciałabym efektu.
Ale zanim podejme ostateczną decyzję, chciałabym się poradzić - odnośnie tego co chcę zmienić i jak sobie wyobrażam że będzie wyglądało. Chciałabym usłyszeć opinię specjalisty. Rozumiem, że efektu operacji nie można w 100% przewidzieć, bardziej chodzi mi o radę, czy to co chce zrobić będzie u mnie dobrze wyglądało.

Chciałabym przede wszystkim poprawić kształt swojego nosa (to myślę że się da zrobić : ) , ale także zrobić coś z oczami i zarysem brody/szczęki. Trudno to opisać, dlatego moja prośba: czy mogłabym wkleic zdjęcie twarzy i dowiedzieć się czy takie zmiany są mozliwe.
Przepraszam za trochę chaotyczną wypowiedź :P
Pozdrawiam i dziękuję za odp.
lolkalolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 23:02   #2
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: Pytanie do p. doktora - twarz

Bardzo proszę, zawsze mozna zamieścic swoje zdjęcie.
Teoretycznie można wykonać całkowitą korekcję nosa, korekcję powiek górnych i/lub dolnych oraz np. implant okolicy bródki.
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 13:08   #3
lolkalolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8
Smile Dot.: Pytanie do p. doktora - twarz

Dziękuję

Moje zdjęcia:
1.Te fotki są trochę za "ładne" - mam tu makijaż itp.,
2. te są takie bardziej paskudne (przepraszam wrazliwych estetycznie ))

I jeszcze wkleję pewien link, bo będzie mi łatwiej opisać:
http://www.dailycollage.com/collages...e-1024x768.jpg

Tylko prosze mnie źle nie zrozumieć - broń boże nie chcę "upodabniać" się do znanej twarzy ani nic w tym rodzaju. Wklejam ten link, bo po prostu w tym kierunku chciałabym zrobić zmiany (kształt nosa i brody), wydaje mi się, że pasowałoby to do mojego typu twarzy/urody. Ale nie ma to być nic w stylu "poproszę taki sam nos"

Nos - w zasadzie chciałbym zmienić tylko troszkę, to co mi w nim przeszkadza, to to, że wydaje mi się troche zbyt "masywny" z przodu (mięsisty, duze skrzydełka i dziurki). Chciałabym aby był trochę "delikatniejszy", ale zachował proporcje (czyli raczej taki jak w linku na dole po lewej). Mam tez na nim lekki garbek (efekt zabaw w dzieciństwie - dostałam pilotem w nos ) ale to mi az tak nie przeszkadza.

Broda - mam lekko cofniętą dolną szczękę, przez to broda tez jest cofnięta i "zapadnięta", nawet nie jest gładka, tylko marszczy się. Co do brody jeszcze się waham, bo zdaje mi się, że szczęka nieco zmieniła kształt (stała się brzydzsza, bardziej kwadratowa), gdy wyrosły mi dolne ósemki. Teraz i tak musze je wyrwać - czy to wpłynie na kształt brody/szczęki?
Chciałabym, aby była mniej "kwadratowa", bardziej pociągła, a broda gładka i nie "zapadająca" się.

Oczy - tu chyba będzie problem, bo ich wadą jest to, że są dość głęboko osadzone, i przy moich cieniach pod oczami (taką mam urodę) wyglądam trochę jak zmora. Ale nie wiem, czy cokolwiek da sie tu poprawić...

Przepraszam, ze aż tak się rozpisałam, ale to dla mnie ważne, mam nadzieję, że nie zanudziłam ))
Pozdrawiam.

Edytowane przez lolkalolka
Czas edycji: 2006-05-10 o 23:19
lolkalolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 22:19   #4
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: Pytanie do p. doktora - twarz

Nos - można zastanowic się nad korekcją jego końca (wraz ze skrzydełkami).
Broda - usunięcie ósemek nie wpłynie na zewnętrzny wygląd okolicy szczęki i żuchwy.
Oczy - jw.
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:03.