Kwiaty do dekoracji ślubnej/weselnej - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-07, 21:46   #91
Kasik8907
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Dot.: Kwiaty do dekoracji ślubnej/weselnej

Dziewczyny, a orientujecie się, w jakiej cenie (mniej więcej) jest gipsówka na giełdzie w wawie? Będzie stanowiła podstawę całej dekoracji (wianuszki na klamki samochodu, wianek- serce na maskę, 10bukietów na stoły+ jeden długi na stół prezydialny, kule z gipsówki do usc), więc muszę kupić jej naprawdę dużo i chciałabym skalkulować koszt
Kasik8907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-13, 21:47   #92
Krolowalasu
Raczkowanie
 
Avatar Krolowalasu
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 100
Dot.: Kwiaty do dekoracji ślubnej/weselnej

To zależy od miesiąca. W jakim jest przyjecie planowane? Gipcówka ogólnie nie jest droga...tylko sporo jej potrzeba, żeby ładnie wygladało.
Krolowalasu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-15, 22:01   #93
Kasik8907
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Dot.: Kwiaty do dekoracji ślubnej/weselnej

Ślub we wrześniu, 8 konkretnie
Kasik8907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-18, 11:25   #94
CzarnaMamba666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 24
Dot.: Kwiaty do dekoracji ślubnej/weselnej

Gdy my braliśmy ślub i wybralismy na wesele zajazd Hetman pod Lublinem długo myślałam o dekoracjach i kwiatach. Nie wiedzialam czy robic samej czy kogos wynajac, ogolnie jak to przy slubie duzo mialam na glowie. Na szczescie wlascicielka Hetmana polecila nam super stylistke od dekoracji która stanela na wysokosci zadania i pieknie przystoila nam sale. Wesele bylo idealne, piekne dekoracje, przepyszne jedzenie ktorego nigdy nie brakło, bardzo duzo miejsca i obsluga na najwyzszym poziomie. Nie da sie chciec wiecej bo to co dostalismy przeszlo moje najsmielsze oczekiwania
CzarnaMamba666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-22, 21:50   #95
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kwiaty do dekoracji ślubnej/weselnej

Dziewczyny, jak widzicie kwestię kwiatów na stołach. Mam zagwozdkę, z całej imprezy to kwiaty dosłownie śnią mi się po nocach.


Bukiet ślubny + kwiat do butonierki chcę zamówić.
Na obiedzie chciałabym za to mieć 3 wazony z kwiatami. I tak kombinuję, żeby nie szaleć z kasą. Na allegro znalazłam tanie małe wazony, o które mi chodzi, chciałabym kupić sama trochę kwiatów w przewodnich kolorach + gipsówka (na koniec kwietnia jest dostępna?) i po prostu sama dzień wcześniej pojechać do sali i sobie takie 3 proste kompozycje ułożyć w wazonach. Czy mój pomysł jest sensowny? Bo jednak boję się, że kwiaciarnia skasuje niebotyczne pieniądze, gdybym do zamówienia dołożyła jeszcze 3 dodatkowe bukieciki (więc musieliby też większą paczkę/paczki kupić). A sam bukiet ślubny to pewnie koszt 100-150zł (oby nie więcej, nie wybrałam nic drogiego i nic spoza sezonu, żeby mi to musieli z zagranicy sprowadzać).
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-22, 22:19   #96
Nancy_M
Wtajemniczenie
 
Avatar Nancy_M
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 341
Dot.: Kwiaty do dekoracji ślubnej/weselnej

Cytat:
Napisane przez shinypearl Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak widzicie kwestię kwiatów na stołach. Mam zagwozdkę, z całej imprezy to kwiaty dosłownie śnią mi się po nocach.


Bukiet ślubny + kwiat do butonierki chcę zamówić.
Na obiedzie chciałabym za to mieć 3 wazony z kwiatami. I tak kombinuję, żeby nie szaleć z kasą. Na allegro znalazłam tanie małe wazony, o które mi chodzi, chciałabym kupić sama trochę kwiatów w przewodnich kolorach + gipsówka (na koniec kwietnia jest dostępna?) i po prostu sama dzień wcześniej pojechać do sali i sobie takie 3 proste kompozycje ułożyć w wazonach. Czy mój pomysł jest sensowny? Bo jednak boję się, że kwiaciarnia skasuje niebotyczne pieniądze, gdybym do zamówienia dołożyła jeszcze 3 dodatkowe bukieciki (więc musieliby też większą paczkę/paczki kupić). A sam bukiet ślubny to pewnie koszt 100-150zł (oby nie więcej, nie wybrałam nic drogiego i nic spoza sezonu, żeby mi to musieli z zagranicy sprowadzać).

Spytaj w kwiaciarni, ile kosztują u nich takie bukiety, jakie chciałabyś mieć na stole, a potem zorientuj się mniej więcej ile pieniędzy potrzebujesz na samodzielne przygotowanie. Być może okaże się, że różnica nie będzie aż tak duża. Jeśli kwiaciarnia zajmuje się dekoracją ślubów i wesel, to pewnie będzie miała jakieś wazony do wypożyczenia.

Jeśli będziesz robić bukiety samodzielnie dzień wcześniej, to zadbaj o to, żeby kwiaty były świeże i dobrej jakości (żeby uniknąć rozczarowań w dniu ślubu).
Nancy_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-08, 12:08   #97
Krokusikk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Wiadomości: 2
Dot.: Kwiaty do dekoracji ślubnej/weselnej

Zgadzam się z przedmówczynią. Najlepiej rozeznać temat i koszty a potem myśleć czy robić samemu czy zlecić komuś bukiety.
Krokusikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-08 13:08:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:31.