KRAKÓW- może zamówimy cos razem??? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-23, 11:36   #61
clementinne
Zadomowienie
 
Avatar clementinne
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: Costume Jewellery zamówienie odbiór Kraków

Cytat:
Napisane przez shaphire Pokaż wiadomość
Masz rację, zaproponuj innego sprzedawcę Czytałam tu na forum różne opinie o nim i pomyslałam że może by u niego kupić, ale niekoniecznie. Jestem otwarta. Idea jest taka by zrobić zakupy dzieląc się kosztami wysyłki.
Zależy, co chcesz kupić - przejrzyj wątek o sprzedawcach z Allegro i ten o sklepach internetowych (w przypadku sklepów uważaj na Korallo, na Allegro też zresztą sprzedają - to kolejny sklep z gatunku "olewka".)

Przepraszam, że tak na dzień dobry dostałaś średnio miłą odpowiedź, ale taki jest wybór, tyle sklepów, tyle się na forum pisze o dobrych i kiepskich sprzedawcach, że...hmm....trzeba dokonywać świadomych wyborów i zawsze oczekiwać dobrej obsługi i nie patrzeć przez palce. No
clementinne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 11:54   #62
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Costume Jewellery zamówienie odbiór Kraków

No i do tego nigdy nie wiadomo, że u CJ srebro, to srebro ;] Nie polecam i na prawdę zastanów się poważnie zanim coś u niego zamówisz.
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 12:17   #63
shaphire
Raczkowanie
 
Avatar shaphire
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 100
Dot.: Costume Jewellery zamówienie odbiór Kraków

hmmm znalazłam innego sprzedawce też ma dużo towaru i zero negatywów Bostarkoraliki widzę u niego fajne szczypce i rożne inne rzeczy To która chętna na zakupy u niego ?
Clementine - nie odebrałam Twojej wypowiedzi jako niemiłej, jest szczera i prawdziwa, takie najbardziej doceniam.
shaphire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 14:25   #64
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Costume Jewellery zamówienie odbiór Kraków

Cytat:
Napisane przez shaphire Pokaż wiadomość
hmmm znalazłam innego sprzedawce też ma dużo towaru i zero negatywów Bostarkoraliki widzę u niego fajne szczypce i rożne inne rzeczy To która chętna na zakupy u niego ?
Clementine - nie odebrałam Twojej wypowiedzi jako niemiłej, jest szczera i prawdziwa, takie najbardziej doceniam.
Osobiście bostar mogę pochwalić i powiedzieć,że to jest dobry wybór Zawsze szybciutko paczka jest u mnie.

Mają sklep internetowy - swiatkoalikow2.pl i swiatkoralikow.pl

Dołączyłabym się, ale na razie nie planuję zakupów, ponieważ zaopatrzyłam się we wszystko przed świętami.
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 22:23   #65
niemamco
Raczkowanie
 
Avatar niemamco
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 74
Dot.: Costume Jewellery zamówienie odbiór Kraków

Witam!! Ja ostatnio zrobiłam dwa duże zamówienia u CJ, rzeczywiście ma najtaniej ale w jednym, które doszło brakowało koralików, a drugie zapłacone 11.12 nie dotarło do dzisiaj, mimo telefonu do gościa i zapewnień, że zostało wysłane. O dziwo wcześniej zamawiałam niewielkie ilości i wszystko zawsze było OK. Jestem z os.Oświecenia i mogłabym się pisać na wspólne zamówienie, o ile nie przeszkadza fakt, że jestem tu nowa. Tyle, że chyba jednak wybrałabym innego sprzedawcę...
niemamco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 22:38   #66
LadyArgerich
Raczkowanie
 
Avatar LadyArgerich
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 340
Dot.: Costume Jewellery zamówienie odbiór Kraków

Shapire, ul. Teligi ... to chyba blisko siebie mieszkamy, może przy innej okazji złożyłabym z Tobą zamówienie, ale w ciągu najbliższego tygodnia nie będę niczego raczej zamawiać.
__________________
www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl
LadyArgerich jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 13:47   #67
shaphire
Raczkowanie
 
Avatar shaphire
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 100
Dot.: Costume Jewellery zamówienie odbiór Kraków

LadyArgerich, na Teligi tylko pracuję przyjmuję opłaty, piszę kredyty, ale jest teraz taki przestój że pod biurkiem filcuję, i robię wstępne projekty naszyjników
shaphire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:56.