Jak ja kocham brązy!!! :* - Brązy Inglota ; - )) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-15, 19:27   #1
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315

Jak ja kocham brązy!!! :* - Brązy Inglota ; - ))


Witajcie moja kochane dziewczynki! Chcę dziś zaprezentować makijaż wykonany cieniami Inglota Muszę przyznać, ze staję się pomału Inglotmaniaczką .. ale trudno się oprzeć tak wspaniałym cieniom i reszcie kosmetyków! Po prostu pomału zakochuję się w Inglocie Jednak co polskie to dobre Z samego makijażu jestem zadowolona.. a co najważniejsze - jestem zadowolona ze zdjęć Moim zdaniem naprawdę tam dużo widać... Starałam się dziś jak najlepiej cieniować.. nie wiem czy mi się to udało Mam nadzieję, że tak A dziś dorzucam bonus Fotunia z moją mamunią (na tym zdjęciu jest także ten makijaż tu prezentowany) W pierwszej dawce zdjęć prezentuję cała twarz, a w drugiej części zbliżenia Także proszę o obejrzenie wszystkich zdjęć


Kosmetyki:

*Podkład Maybelline
*Róż Vipera
*Rozświetlacz Inglot
*Cienie Inglota:
Z paletki: ecru, jasny brąz, ciemny brąz
Vertigo: beżyk
*Kredka czarna Mon Ami
*Tusz Maybelline Define-A-Lash
*Błyszczyk Gosh

To by było wszystko

Zapraszam do komentowania

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2011-10-17 o 22:11
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 19:29   #2
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Jak ja kocham brązy!!! :* - Brązy Inglota ; - ))

I zbliżenia

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2011-10-17 o 22:11
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 19:30   #3
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Jak ja kocham brązy!!! :* - Brązy Inglota ; - ))

Zbliżenia 2 + obiecany bonusik

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2011-10-17 o 22:12
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 20:07   #4
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Jak ja kocham brązy!!! :* - Brązy Inglota ; - ))

mi sie podoba..bardzo ladnie wyszło
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 20:50   #5
divin
Zadomowienie
 
Avatar divin
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 970
Post Dot.: Jak ja kocham brązy!!! :* - Brązy Inglota ; - ))

Widać, że idzie Ci coraz lepiej .
Delikatny, świeży makijaż.
__________________
Cel: zrzucić 2kg


Silence is of the gods...


If you live in my heart, you live rent-free...
divin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 21:02   #6
Tajemnicza667
Zadomowienie
 
Avatar Tajemnicza667
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Okolice Głogowa (dolnośląskie) / Wrocław
Wiadomości: 1 985
Dot.: Jak ja kocham brązy!!! :* - Brązy Inglota ; - ))

Oj kochana piękniejesz nam tutaj coraz bardziej Ze wszystkich Twoich makijaży ten podoba mi się najbardziej. Ładnie zaznaczone poliki, pięknie podkreślona dolna powieka. Jeśli chodzi o cieniowanie to do perfekcji trochę brakuje, ale jest na prawdę nieźle. Usta jak zwykle miodzio
__________________

Tajemnicza667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 21:21   #7
GiGa007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 540
GG do GiGa007
Dot.: Jak ja kocham brązy!!! :* - Brązy Inglota ; - ))

a ja sie wylamie i powiem co myśle mi sie tak średnio podoba a to dlatego,że dla mnie to taki makijaz nie makijaz niby cos tam sie dzieje na powiece a niby niec-no niestety nie urzekł mnie i wierze w to,że stać Cie na wiele wiecej i nie chodzi mi o to zebys sie wytapetowala jak kukla ale troche pokombinowała dla urozmaicenia ,pozdrawiam serdecznie
__________________
Wiedziałam jak chcę żyć
Wiedziałam kim chcę być
Jak mam walczyć by wygrać swoja walkę
Nie było łatwo i ludzie byli źli
Bóg jeden wie jak dałam sobie radę...


MAZDA RX 8

.........OUT OF YOUR LEAGUE.........
GiGa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-15, 21:48   #8
caya
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 673
Dot.: Jak ja kocham brązy!!! :* - Brązy Inglota ; - ))

Cytat:
Napisane przez GiGa007 Pokaż wiadomość
a ja sie wylamie i powiem co myśle mi sie tak średnio podoba a to dlatego,że dla mnie to taki makijaz nie makijaz niby cos tam sie dzieje na powiece a niby niec-no niestety nie urzekł mnie i wierze w to,że stać Cie na wiele wiecej i nie chodzi mi o to zebys sie wytapetowala jak kukla ale troche pokombinowała dla urozmaicenia ,pozdrawiam serdecznie
ja sie zgadzam z GiGą, a piszę dopiero teraz bo teraz widać więcej na zdjęciach i że coś się na powiece pojawiło więcej dlatego zachęcam do użycia jakichś mocniejszych kolorków, i mimo młodego wieku pokazania jakiegoś intensywniejszego makijazu a jak nie całej buzi dla przynajmniej oczek, intensywniej podkreslonych. Bo przecież makijaż dzienny już masz bardzo dobrze wyuczony
caya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 22:11   #9
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Jak ja kocham brązy!!! :* - Brązy Inglota ; - ))

fajnie ale jak dla mnie za delikatnie
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 23:07   #10
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: Jak ja kocham brązy!!! :* - Brązy Inglota ; - ))

Ładnie ale delikatniea z miłą chęcią bym zobaczyła Cie w czymś mocniejszymwyrazniejszy m.Usta jak zawsze rewelacja i policzki miodzio
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 08:16   #11
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: Jak ja kocham brązy!!! :* - Brązy Inglota ; - ))

jest delikatnie ale ladniejak na twoj wiek tak musi byc-nie przesadzone z umiarem,widac w kocnu kolorki i cieniowanie
ale jak dziewczyny pisza troszke blado-mozesz troszke mocniej braziku dodaci nic sie nie stanie
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-16, 08:40   #12
*Justynka*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 2 304
Dot.: Jak ja kocham brązy!!! :* - Brązy Inglota ; - ))

bardzo delikatnie, ale to do Ciebie pasuje ślicznie wyglądasz
__________________



*Justynka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 08:50   #13
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Jak ja kocham brązy!!! :* - Brązy Inglota ; - ))

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
mi sie podoba..bardzo ladnie wyszło
Dziękuję Gosiu

Cytat:
Napisane przez divin Pokaż wiadomość
Widać, że idzie Ci coraz lepiej .
Delikatny, świeży makijaż.
Dzięki.. też to zauważyłam Trzeba się pchać na przód!

Cytat:
Napisane przez Tajemnicza667 Pokaż wiadomość
Oj kochana piękniejesz nam tutaj coraz bardziej Ze wszystkich Twoich makijaży ten podoba mi się najbardziej. Ładnie zaznaczone poliki, pięknie podkreślona dolna powieka. Jeśli chodzi o cieniowanie to do perfekcji trochę brakuje, ale jest na prawdę nieźle. Usta jak zwykle miodzio
Jejku.. Dzięki kochana Tajemniczo! Naprawdę się baaardzo cieszę

Cytat:
Napisane przez GiGa007 Pokaż wiadomość
a ja sie wylamie i powiem co myśle mi sie tak średnio podoba a to dlatego,że dla mnie to taki makijaz nie makijaz niby cos tam sie dzieje na powiece a niby niec-no niestety nie urzekł mnie i wierze w to,że stać Cie na wiele wiecej i nie chodzi mi o to zebys sie wytapetowala jak kukla ale troche pokombinowała dla urozmaicenia ,pozdrawiam serdecznie
Cytat:
Napisane przez caya Pokaż wiadomość
ja sie zgadzam z GiGą, a piszę dopiero teraz bo teraz widać więcej na zdjęciach i że coś się na powiece pojawiło więcej dlatego zachęcam do użycia jakichś mocniejszych kolorków, i mimo młodego wieku pokazania jakiegoś intensywniejszego makijazu a jak nie całej buzi dla przynajmniej oczek, intensywniej podkreslonych. Bo przecież makijaż dzienny już masz bardzo dobrze wyuczony
To tak: odpowiedź dla GiGi i Cayi: otóż tak... Dziewczyny po pierwsze nie posiadam mocniejszych cieni ;] I nie mam jak kombinować.. A po drugie, ja nie chce mocniejszego makijażu!!! Przyznam, ze ten jest dla mnie bardzo mocny... w realu wygląda naprawdę mocno... I dla mnie tego typu makijaże nie są dzienne... Te makijaże są jak gdzieś wychodzę.. np. na miasto.. do przyjaciółki.. Na co dzień.. gdy siedzę w domu mam na sobie tylko tusz i kredkę... Naprawdę.. nie chcę się mocniej malować! Nie chcę wyglądać jak stara-malutka... A jeżeli chodzi wam o to.. ze chciałybyście zobaczyć jak ja wyglądam w mocniejszym makijażu to już prezentowałam stylizację na Pin-up Girl.... Moja natura jest taka, ze lubię naturalność... Dlatego nie kupuję cieni w odcieniach niebieskich, pomarańczowych itp... Po prostu nie lubię się w takich kolorach/.. może kiedyś spróbuję Przepraszam dziewczyny ale mam odmienne zdanie na ten temat Uważam, ze w moim wieku nie należy kombinować z mocniejszym makijazem.. przepraszam, ale takie moja zdanie

Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
fajnie ale jak dla mnie za delikatnie
No przecież nasza Czarna Kawka to taka drapieżna kobitka.. ja Cię nie widzę w lekkich makijażach

Cytat:
Napisane przez paulina150528 Pokaż wiadomość
Ładnie ale delikatniea z miłą chęcią bym zobaczyła Cie w czymś mocniejszymwyrazniejszy m.Usta jak zawsze rewelacja i policzki miodzio
Dzięki Paulinko Na temat mocniejszych makijażów moim zdaniem to powyżej

Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
jest delikatnie ale ladniejak na twoj wiek tak musi byc-nie przesadzone z umiarem,widac w kocnu kolorki i cieniowanie
ale jak dziewczyny pisza troszke blado-mozesz troszke mocniej braziku dodaci nic sie nie stanie
Brąziku (jak dla mnie) było aż za dużo... Starałam się, ze by to bylo widać na zdjęciach.. Może się udało.. Może nie Ale dla mnie uwierzcie, ze to jest bardzo mocny makijaż Nie chcę mocniejszego Ale dziękuję Sylwuś

Cytat:
bardzo delikatnie, ale to do Ciebie pasuje ślicznie wyglądasz
Dziękuję baaardzo
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 09:30   #14
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: Jak ja kocham brązy!!! :* - Brązy Inglota ; - ))

mi sie nawet podoba ALE zrezygnowalam by z tak jasnego cienia w wewnatrz powieki, masz dosyc daleko oczka rozsadzone i jasnym cieniem jeszcze dalej je oddalasz, sproboj je przyblizyc deliaktes wyszedl to fakt ale sama zobaczysz ze jak wciagnie cie ta zabawa z makijazem w pewnym momencie nie bedziesz patrzec czy makijaz mocny czy nie ja na poczatku twierdzialam ze jak sie nie wymalowalam to bylo za mocno teraz to bawie sie kolorami

PS. ladnie wymodelowana twarzyczka po raz kolejny
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 09:40   #15
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: Jak ja kocham brązy!!! :* - Brązy Inglota ; - ))

Poziomeczko kochanatylko do zdjęc mocniejszyciekawośc w moim przypadku jak byś wygladałaJa jestem jak najbardziej na że taki makijaż na codzień Ci starczy.Nie przesadzasz i nie dodajesz sobie latZawsze byłam przeciwniczką czarnej kreski u siebie i "mrocznego" makijażu ale...sama zresztą widzisz
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 09:58   #16
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Jak ja kocham brązy!!! :* - Brązy Inglota ; - ))

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
mi sie nawet podoba ALE zrezygnowalam by z tak jasnego cienia w wewnatrz powieki, masz dosyc daleko oczka rozsadzone i jasnym cieniem jeszcze dalej je oddalasz, sproboj je przyblizyc deliaktes wyszedl to fakt ale sama zobaczysz ze jak wciagnie cie ta zabawa z makijazem w pewnym momencie nie bedziesz patrzec czy makijaz mocny czy nie ja na poczatku twierdzialam ze jak sie nie wymalowalam to bylo za mocno teraz to bawie sie kolorami

PS. ladnie wymodelowana twarzyczka po raz kolejny
Oj Gamuś Gamuś... Wciąga mnie wizaż.. wciąga.. A ty i tak robisz cuuudne makijaże Są tak boskie!!! I jeżeli chodzi o Twoje makijaże.. to definitywnie jesteś moim wzorem A za policzki dziękuję.. dziękuję..

PS: Game? Ja do Ciebie na gg kiedyś pisałam.. to nie odpowiedziałaś Odpisz kiedy będziesz mogła

Cytat:
Napisane przez paulina150528 Pokaż wiadomość
Poziomeczko kochanatylko do zdjęc mocniejszyciekawośc w moim przypadku jak byś wygladałaJa jestem jak najbardziej na że taki makijaż na codzień Ci starczy.Nie przesadzasz i nie dodajesz sobie latZawsze byłam przeciwniczką czarnej kreski u siebie i "mrocznego" makijażu ale...sama zresztą widzisz

Może kiedyś... Jak zakupię sobie cienie do zabawy (o ile fundusze pozwolą ) Dziękuję Paulinko, że uyważasz tak samo jak ja, że na co dzień nie trzeba mi mocniejszego
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 10:03   #17
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: Jak ja kocham brązy!!! :* - Brązy Inglota ; - ))

ładniutko
i widać postępy
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 10:28   #18
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Jak ja kocham brązy!!! :* - Brązy Inglota ; - ))

Cytat:
Napisane przez kolezankaa Pokaż wiadomość
ładniutko
i widać postępy
Oj.. dziękuję kochaniutka koleżanko
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 10:38   #19
destiny86
Raczkowanie
 
Avatar destiny86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 177
Dot.: Jak ja kocham brązy!!! :* - Brązy Inglota ; - ))

Tak delikatnie i dziewczęco podkreśla twoją urode
__________________
Boże daj mi siłę:
- do akceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić
- odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować
- i mądrość, abym dobrze ukryła ciała tych, którzy mnie dzisiaj w....li
I pomóż mi pamiętać: że smutna minka wymaga aż 42 mięśni,a tylko 4 wyprostowanie środkowego palca :P
destiny86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-16, 11:00   #20
dzwoneczek186
Rozeznanie
 
Avatar dzwoneczek186
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kevelaer, Niemcy
Wiadomości: 753
GG do dzwoneczek186
Dot.: Jak ja kocham brązy!!! :* - Brązy Inglota ; - ))

Jaka Ty sliczna jestes, ahhh... i ten makijaz subtelnie podkresla Twoja dziewczeca urode.
Swoja droga Swiat sie zmienia, ja pelny makijaz zrobilam po raz pierwszy dopiero po szkole sredniej, chyba nawet juz mialam ponad 20 lat (pierwsza praca au pair w Anglii)
dzwoneczek186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 12:28   #21
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Jak ja kocham brązy!!! :* - Brązy Inglota ; - ))

Cytat:
Napisane przez destiny86 Pokaż wiadomość
Tak delikatnie i dziewczęco podkreśla twoją urode
Dziękuję slicznie

Cytat:
Napisane przez dzwoneczek186 Pokaż wiadomość
Jaka Ty sliczna jestes, ahhh... i ten makijaz subtelnie podkresla Twoja dziewczeca urode.
Swoja droga Swiat sie zmienia, ja pelny makijaz zrobilam po raz pierwszy dopiero po szkole sredniej, chyba nawet juz mialam ponad 20 lat (pierwsza praca au pair w Anglii)
Dzwoneczku! Dziękuję za komplementy!
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 14:28   #22
Monika1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Monika1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 424
Dot.: Jak ja kocham brązy!!! :* - Brązy Inglota ; - ))

Policzki ładnie podkreślone, usta jak zwykle ładne, ale... Takie oczka już były, tylko troszkę delikatniejsze naprawdę nie bój się kolorów, ja jestem niewiele starsza od Ciebie a nie raz trzasnęłam jakiegoś kolorowca na potrzeby MM jeśli nie chcesz chodzić po domu w takim makijażu to po prostu porób foty i go zmyj jakieś kolorowe cienie napewno wynajdziesz w domku, ciekawiej będzie oglądać jakąś Twoją inną odsłonę niż w delikatnym nudku pozdrówki
__________________
"Wiesz, mam ochotę pokazać ci zdjęcia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co było najgorsze? Poranki. Za każdym razem, gdy się budziłam wyobrażałam sobie, że całujesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodzą moje ciało. Ciebie tam nie było, nie całowałeś mnie, a jednak czułam dreszcze."
Monika1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 15:53   #23
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Jak ja kocham brązy!!! :* - Brązy Inglota ; - ))

Cytat:
Napisane przez Monika1994 Pokaż wiadomość
Policzki ładnie podkreślone, usta jak zwykle ładne, ale... Takie oczka już były, tylko troszkę delikatniejsze naprawdę nie bój się kolorów, ja jestem niewiele starsza od Ciebie a nie raz trzasnęłam jakiegoś kolorowca na potrzeby MM jeśli nie chcesz chodzić po domu w takim makijażu to po prostu porób foty i go zmyj jakieś kolorowe cienie napewno wynajdziesz w domku, ciekawiej będzie oglądać jakąś Twoją inną odsłonę niż w delikatnym nudku pozdrówki
Tamte wcześniejsze oczka były wykonane całkiem innymi cieniami Więc mi się nie czepiać Postaram się skombinowac coś mocniejszego ;P
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 16:10   #24
Monika1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Monika1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 424
Dot.: Jak ja kocham brązy!!! :* - Brązy Inglota ; - ))

No tak, wiem, chciałaś wypróbować nowe cienie i w ogóle, ale makijaż wygląda prawie tak samo zaszalej z kolorem, mówię Ci fajnie będzie, to naprawdę dużo fajniejsza zabawa niż samymi brązami no ale nie nalegam a czepiam się, bo ja to taka wredna wredotka jestem i czasem w zwyczaju mam się czepiać
__________________
"Wiesz, mam ochotę pokazać ci zdjęcia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co było najgorsze? Poranki. Za każdym razem, gdy się budziłam wyobrażałam sobie, że całujesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodzą moje ciało. Ciebie tam nie było, nie całowałeś mnie, a jednak czułam dreszcze."
Monika1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 18:39   #25
caya
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 673
Dot.: Jak ja kocham brązy!!! :* - Brązy Inglota ; - ))

a ja nalegam nikt tutaj Cie nie zmusza do chodzenia dluzej niz 5 minut z pomalowanym okiem na kolorowo, chodzi tylko żebys nam ujawniła swoją technikę w przełożeniu na intensywniejsze kolory tego po prostu jestem ciekawa. Fajnie jest ogladać mocniejsze makijaże, a jeszcze fajniej stworzyć takie cudeńko
caya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 18:46   #26
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: Jak ja kocham brązy!!! :* - Brązy Inglota ; - ))

Bardzo ładnie ,ale jak dla mnie brakuje jakiegoś mocniejszego akcentu ,takiego pazurrka w delikatnym wydaniu np delikatny odcień błyszczyka ,ale mocno błyszczącego albo np. bardzo cieniutkie kreski kocie na powiekach ,ale ,to tak jak na moj gust
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 19:59   #27
kielkajeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 14
Dot.: Jak ja kocham brązy!!! :* - Brązy Inglota ; - ))

a mi sie nie podoba, wcale Cie nie upiększa
kielkajeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 20:14   #28
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Jak ja kocham brązy!!! :* - Brązy Inglota ; - ))

Cytat:
Napisane przez Monika1994 Pokaż wiadomość
No tak, wiem, chciałaś wypróbować nowe cienie i w ogóle, ale makijaż wygląda prawie tak samo zaszalej z kolorem, mówię Ci fajnie będzie, to naprawdę dużo fajniejsza zabawa niż samymi brązami no ale nie nalegam a czepiam się, bo ja to taka wredna wredotka jestem i czasem w zwyczaju mam się czepiać
Moja wredna wredotko Obiecuję, ze skombinuję coś mocniejszego

Cytat:
Napisane przez caya Pokaż wiadomość
a ja nalegam nikt tutaj Cie nie zmusza do chodzenia dluzej niz 5 minut z pomalowanym okiem na kolorowo, chodzi tylko żebys nam ujawniła swoją technikę w przełożeniu na intensywniejsze kolory tego po prostu jestem ciekawa. Fajnie jest ogladać mocniejsze makijaże, a jeszcze fajniej stworzyć takie cudeńko
Dobrze... będzie coś

Cytat:
Napisane przez dagirll Pokaż wiadomość
Bardzo ładnie ,ale jak dla mnie brakuje jakiegoś mocniejszego akcentu ,takiego pazurrka w delikatnym wydaniu np delikatny odcień błyszczyka ,ale mocno błyszczącego albo np. bardzo cieniutkie kreski kocie na powiekach ,ale ,to tak jak na moj gust
Heheh... fantazję masz Dziękuję

Cytat:
Napisane przez kielkajeczka Pokaż wiadomość
a mi sie nie podoba, wcale Cie nie upiększa

Pozostawię to bez komentarza...
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 20:39   #29
caya
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 673
Dot.: Jak ja kocham brązy!!! :* - Brązy Inglota ; - ))

wreszcie złamałyśmy poziomkę

caya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 20:55   #30
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Jak ja kocham brązy!!! :* - Brązy Inglota ; - ))

Cytat:
Napisane przez caya Pokaż wiadomość
wreszcie złamałyśmy poziomkę


Hiihihihihi.... Zdrowie!





Ps: A może być coś w kolorach złota? Takie coś słoneczne ;P Potem bd z różem :P Już mam plan...
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:06.