Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-27, 07:51   #1621
pola28
Raczkowanie
 
Avatar pola28
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 172
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

ja tez juz mam dosyc po prawie 3 tyg a co tu gdybym miala wytrzymac 3 mce.mi skora juz od tyg schodzi praktycznie nic,minimalnie ale to nie ma nic wspolnego z tym pierwszym tyg.jestem ciagle czerwona ale wczoraj udalo mi sie wyjsc z makijazem i bylo ok przez 2 godz,pozniej juz bylo widac sucha skore.Mi ten krem nawilzajacy nie zdzialal cudow ale wydaje mi sie,ze poprostu obojetnie czym sie nie bedziesz smarowac to i tak skora bedzie potwornie zlazic a nawizenie jest na chwile.tak samo dzialal bepanten.a teraz uzywam jako kremu maski LR ktora najpierw mnie jakby iczulila a po kilku dniach zaryzykowalam znowu i jest juz super,nakladam inka warstwe w ciagu dnia po kazdym smarowaniu derm a na noc grubiej.walkuje mi sie na twarzy ale to znak,ze wiecej sie jej nie wchlonie
pola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 08:31   #1622
renka1511
Rozeznanie
 
Avatar renka1511
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: skąd- inąd
Wiadomości: 570
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

jak sobie radzicie ze swędzeniem?? staram się trzymać ręce z daleka od buzi ale wiadomo.....
aaaa no i pytanie dot. kącików oczu i ust....niby nie smaruję w tych okolicach a skóra tam jest bardzo podrażniona i piecze, przy ustach wyglądam jakbym zajady miała, takie okropne.....czym to smarować??
renka1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 09:04   #1623
pola28
Raczkowanie
 
Avatar pola28
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 172
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

tez z tym walczylam,chyba pomogl mi tormentiol na kaciki ust.i nawizanie.ja mam znow dziwny problem,choc od poczatku.po tej masce mam pod lewym okiem duze zmarszczki ktore ukladaja sie pionowo,jakbym miala za duzo skorytak mnie to wkurza!!!nie mialam tego wczesniej!
pola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 16:02   #1624
1stokrotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Question Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Witam. Jestem tu nowa ale śledzę ten temat od dawna bo też mam te paskudne plamy, po ciąży mi tak zostało. Robiłam najróżniejsze zabiegi u dermatologa ale wszystko kicha. Jestem zdecydowana na cosmelan to chyba jedyna szansa. Mam pytanie: czy ktoś poleci sprawdzony gabinet gdzie mogę to zrobić i ile to teraz kosztuje bo różne ceny słyszałam.
1stokrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 16:38   #1625
Anka0802
Przyczajenie
 
Avatar Anka0802
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń
Wiadomości: 25
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez 1stokrotka Pokaż wiadomość
Witam. Jestem tu nowa ale śledzę ten temat od dawna bo też mam te paskudne plamy, po ciąży mi tak zostało. Robiłam najróżniejsze zabiegi u dermatologa ale wszystko kicha. Jestem zdecydowana na cosmelan to chyba jedyna szansa. Mam pytanie: czy ktoś poleci sprawdzony gabinet gdzie mogę to zrobić i ile to teraz kosztuje bo różne ceny słyszałam.
Witam. Ja jutro jadę do Łodzi na dermamelan. Jestem spod Torunia, więc do Łodzi mam ok. 180km, ale i tak się opłaca. Dzięki promocji w gabinecie Aesthetic zabieg będzie mnie kosztował 1125 zł. Normalnie zabieg w tym gabinecie kosztuje 1400 zł (w Toruniu ponad 1700zł), ale kupiłam karnet upominkowy o wartości 1500 zł za 1125 zł (chyba tylko do końca listopada). Zostaje mi więc jeszcze do wykorzystania 100 zł np. na jakiś kosmetyk. Myślę, że się opłaca, przeraża mnie tylko jutrzejsza pogoda Jeżeli chodzi o sam gabinet, to opinie są głównie pozytywne. Czytałam chyba dwie negatywne, ale jeszcze się taki nie narodził ....
Trzymajcie za mnie kciuki, bo troszkę się boję
http://www.aesthetic.com.pl/a159,kar...pominkowe.html
Anka0802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 17:28   #1626
1stokrotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

To świetna cena. Zapomniałam dodać, że jestem z Białegostoku i do Łodzi trochę daleko. U nas nowe gabinety rosną jak grzyby po deszczu i różne opinie słyszałam, a moja dermatolog jest trochę roztrzepana, a ostatnio chciała mnie naciągnąć. Zaproponowała, że podzieli cosmelan na pół i jedną połowę zrobi dla mnie, a drugą innej pacjentce i chciała za to po 1500zł. od każdej z nas.
1stokrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 21:01   #1627
renka1511
Rozeznanie
 
Avatar renka1511
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: skąd- inąd
Wiadomości: 570
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Stokrotko 1500 zl to moim zdaniem dobra cena. Przynajmniej na warunki wroclawskie. upewnij sie tylko ze w zestawie dostaniesz i cosmelan2 i krem nawilzajacy.
renka1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-01, 15:30   #1628
Anka0802
Przyczajenie
 
Avatar Anka0802
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń
Wiadomości: 25
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cześć W poniedziałek miałam dermamelan. Maskę trzymałam 12 godzin. Wczoraj miałam tylko nawilżać twarz, a od dzisiaj przez dwa tygodnie derm 2xdziennie. Trzeci i czwarty tydzień tylko wieczorem. A potem jeszcze nie wiem. Na razie jestem cała czerwona i trochę piecze mnie twarz. Zaczyna mi się chyba łuszczyć przy nosie. Nie wiem jak utrzymam ręce z dala od twarzy. Już mnie korci, żeby zrywać, a co dopiero będzie później.
Pola i Renka, a co u Was? Powiedzcie miałyście również plamy posłoneczne, czy tylko hormonalne? Ja mam na policzku jedną posłoneczną (ok.8 mm) i lekarz powiedział, że z tą może być większy problem. Ale ja jestem dobrej myśli. Chciałabym żeby już był styczeń
Pozdrowionka
Anka0802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 18:04   #1629
pola28
Raczkowanie
 
Avatar pola28
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 172
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

hej dziewuszkiwiec u mnie hmmm w sumie bez zmian jesli chodzi o wyglad,no moze jestem troche mniej czerwona ale to dlatego,ze nie robie juz 3 razy dziennie.raz smaruje 2 czasem nawet raz.Rozmawialam z Pani dr i powiedziala ze w moim przypadku to zupelnie wystarczy bo nie mialam duzo przebarwien.w jednym miejscu przy brodzie mam ciagle schodzaca skore ale bardziej robi mi sie taka sucha "skorupka",na co dzien uzywam juz tylko tej maski LR nawilzajacej,chyba najlepiej dziala.ja po mc napewno koncze kuracje i w koncu marzy mi sie nawilzona skora i nie czerwona,chce normalnie zrobic makijaz,Jeszcze te okrutne mrozy robia swoje,buzia wyglada beznadziejnie...

moje prezbarwienia byly hormonalne,ktore pod wplywem skonca robimy sie duzo ciemniejsze
pola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 06:01   #1630
renka1511
Rozeznanie
 
Avatar renka1511
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: skąd- inąd
Wiadomości: 570
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Hej, czerwona i piekąca twarz, swędzące miejsca, które nieświadomie drapię Rozumiem już teraz dlaczego dermatolodzy mowią że to zabieg jednorazowy.......jeśli go powtórzę to najwcześniej za 10 lat

W dodatku wokół oczu wychodzą mi zmarszczki, których nie było przed zabiegiem. Mam nadzieję że to jedynie efekt napiętej bardzo mocno skóry.

Tak jak Pola czekam z utęsknieniem na koniec kuracji. Staram się zachować to minimum pielęgnacyjne zalecane przez panią dr ale ciężko mi wyjść w takie mrozy bez natłuszczenia buzi. Zresztą wszystko co nakładam na twarz powoduje pieczenie i gorsze zaczerwienienia więc może to i lepiej że nie smaruję?? Jeszcze tylko dwa tygodnie Byle do wiosny

Na policzkach mam plamy hormonalne pozostałość po ciąży dwa lata temu ale tuż nad brwiami mam dwie plamki i są to niestety przebarwienia słoneczne. Te hormonalne wyraźnie pojaśniały a te słoneczne ledwo ledwo. No nic jeszcze min dwa tygodnie kuracji ...

Nie dajcie się złym nastrojom i mrozom
renka1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 10:07   #1631
pola28
Raczkowanie
 
Avatar pola28
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 172
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez renka1511 Pokaż wiadomość

W dodatku wokół oczu wychodzą mi zmarszczki, których nie było przed zabiegiem. Mam nadzieję że to jedynie efekt napiętej bardzo mocno skóry.

ja mialam to samo i bylam zalamana bo moje oczy a szczegolnie jedno wygladalo na 10 lat do przodu
teraz jest juz lepiej
pola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-02, 11:03   #1632
Anka0802
Przyczajenie
 
Avatar Anka0802
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń
Wiadomości: 25
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

... no to się zaczęło ...
"WYLINKA" na całego Skóra schodzi mi płatami, wyglądam kropnie. Jak natłuszczam, to mi się "wałkuje" i boję się, że to może pozostawić ślady. Zastanawia mnie też jeszcze jedno. Ja mam smarować twarz derm przez dwa tyg. 2xdziennie, a z tego co czytałam, to większość z Was zaczynał od 3x. Nie wiecie od czego to zależy?
Anka0802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 11:56   #1633
cyprysik
Raczkowanie
 
Avatar cyprysik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 69
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Dziewczyny tak na szybko pytanie... Po jakim czasie powinna zaczac dzialac Neostrata? Znaczy, kiedy powinnam COS zauwazyc, stosuje od prawie 2 tygodni i absolutnie nic... zadnych tez efektow czy to czerwonosci,, swedzenia, nic, tak jakbym sie wysmarowala bambino
Mam nadzieje ze nie bede musiala tak jak wy meczyc sie cosmelanem w przyszlosci bo widze ze niezle cuda z tym macie
cyprysik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 13:18   #1634
pola28
Raczkowanie
 
Avatar pola28
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 172
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

ANKA wydaje mi sie,ze zalezy to od tago "co masz na twarzy"i od zalecen lekarzy,kazdy ma inne doswiadczenia.ja smarowalam 3x przez prawie 3 tyg a wcale nie mialam tragedii na buzi z plamami,tzreba bylo sie dobrzez przygladac.inaczej byly widoczne latem,ciemniejsze
pola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 14:29   #1635
renka1511
Rozeznanie
 
Avatar renka1511
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: skąd- inąd
Wiadomości: 570
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Anka ja smaruje 2 x dziennie tak mialam zalecone od lekarki, za dwa dni przechodze na 1 x dziennie
czyli masz standard

mnie dzisiaj buzia piecze masakrycznie
renka1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 16:07   #1636
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

cyprysik
Dziewczyny tak na szybko pytanie... Po jakim czasie powinna zaczac dzialac Neostrata? Znaczy, kiedy powinnam COS zauwazyc, stosuje od prawie 2 tygodni i absolutnie nic... zadnych tez efektow czy to czerwonosci,, swedzenia, nic, tak jakbym sie wysmarowala bambino
Mam nadzieje ze nie bede musiala tak jak wy meczyc sie cosmelanem w przyszlosci bo widze ze niezle cuda z tym macie
............

to moze ja tak na szybko odpowiem

poczekaj cierpliwie jeszcze cyprysiku , ja tez przez pierwsze 2 tyg nic nie widzilam a potem nagle twarz zaczela jasniec z dnia na dzien ...taka rowna zaczela byc kolorystycznie i w koncu uwierzylam ,ze to dziala ...
po neostracie nie ma pieczenia, swedzenia ani zaczerwienien ale rozjasnia , polecam Ci tez krem rozjasniajacy Brightening uzywac na dzien a zel na noc , oba razem daja swietne efekty ...

robilam cosmelan 3x i nie powtorze juz , chyba sie nie odwaze , to jest total koszmar ....

powodzenia, cierpliwosci , pozdrawiam

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-12-02 o 16:12
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 21:32   #1637
cyprysik
Raczkowanie
 
Avatar cyprysik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 69
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

oooooooo dziekuje
czekam wiec.... cierpliwie
i dam znac co i jak.
dzieki
cyprysik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 08:48   #1638
Anka0802
Przyczajenie
 
Avatar Anka0802
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń
Wiadomości: 25
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Hej. Jak dajecie sobie radę z niezrywaniem odstających skórek? Mnie spotkało to "szczęście", że skóra schodzi mi płatami i, nie ukrywam, nie jedną już zerwałam. Wiem, że nie powinnam, ale one i tak przy smarowaniu lub myciu twarzy same się zrywają.
Anka0802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 15:39   #1639
renka1511
Rozeznanie
 
Avatar renka1511
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: skąd- inąd
Wiadomości: 570
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

ja sobie nie daje z tym rady....nieswiadomie je zrywam...jak tylko sie zorientuje to przestaje i tak w kolo....

w dodatku pogoda za oknem podraznia mi skore
renka1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-04, 08:15   #1640
pola28
Raczkowanie
 
Avatar pola28
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 172
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

ja tez nie dawalam radymysle ze nie ma tu dziewczyny ktora choc raz nie pociagnela takiej skorki,nie da sie
moja buzia zaczyna w koncu miec jasniejszy kolor,smaruje ostatnie dni tylko na noc.ju w srode koncze ta cholerna kuracje.ufff

te ktora smaruja 2 trazy dziennie i zaraz 1x nie macie naprawde tragedii,dacie rade.ja smarowalam i wiekszosc tu 3 x wiec wyobrazcie sobie.glowa do gory,po 2 tyg bedzie lepiej
pola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 12:05   #1641
renka1511
Rozeznanie
 
Avatar renka1511
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: skąd- inąd
Wiadomości: 570
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

nie umiem sobie wyobrazic co by bylo gdybym sie smarowala 3x dziennie raczej musialabym wziac urlop juz 2 x dziennie odstraszalo ludzi hahaha

jeszcze tylko kilka dni po 2 x dziennie .... ale juz i tak nie ma takiej tragedii jak na poczatku....swedzi mnie skora i czasami czerwienieje jak burak ale teraz w te mrozy wygladam jakbym wlasnie wrocila ze spaceru

widziala mnie dzisiaj moja kosmetyczka, powiedziala ze jest super ...

na ile wystarcza jedno opakowanie cosmelanu2?? bo wiecie przeczytalam te ulotke i tam jest wyraznie napisane ze nalezy go stosowac min 9 miesiecy pani dermatolog powiedziala ze wystarczy miesiac
renka1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 13:38   #1642
Anka0802
Przyczajenie
 
Avatar Anka0802
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń
Wiadomości: 25
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Ile razy schodziła Wam skóra z twarzy? Mnie zeszła już prawie z całej i tam gdzie zeszła jest tylko czerwona i nie wiem czy będzie jeszcze schodzić. Mam okropne zajady i ... w ogóle jestem OKROPNA
Po jakim czasie widać, że na skórze znikają przebarwienia (mam dość jasną karnację, ale nie bardzo jasną)?
Nie wiem na ile wystarcza słoiczek. Lekarz kazał mi smarować bardzo cienką warstwę, ale i tak moim zdaniem krem nie jest za bardzo wydajny. Po za tym na kremie jest informacja, że po otwarciu zużyć w ciągu trzech miesięcy. Ale myślę, że po tych 3 mies. też będzie działał. Ja swój krem podzieliłam na dwie porcje, tylko nie wiem czy tę drugą powinnam włożyć do lodówki.
Anka0802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 16:42   #1643
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

ja przez 3 mc zużyłam 1 słoik
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 19:30   #1644
renka1511
Rozeznanie
 
Avatar renka1511
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: skąd- inąd
Wiadomości: 570
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

tez mi sie wydaje ze jeden sloik powinien starczyc na ok. 3 miesiace

a skora schodzila mi juz kilka razy....wlasciwie to schodzi caly czas mniej lub bardziej
renka1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 18:38   #1645
nataliaitali
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Czy mógłby mi ktoś polecić gabinet w Łodzi w którym można zrobic cosmelan. Czym różni się od dermamelan. Jaki jest obecnie koszt takiego zabiegu ?
nataliaitali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 21:10   #1646
Anka0802
Przyczajenie
 
Avatar Anka0802
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń
Wiadomości: 25
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez nataliaitali Pokaż wiadomość
Czy mógłby mi ktoś polecić gabinet w Łodzi w którym można zrobic cosmelan. Czym różni się od dermamelan. Jaki jest obecnie koszt takiego zabiegu ?
Ja robiłam zabieg w gabinecie AESTHETIC na Piotrkowskiej u dra K. Ziemlewskiego. Bardzo miła i rzeczowa obsługa. Za zabieg płaciłam tylko 1125 zł (w listopadzie była 20% promocja na karnety upominkowe), ale masz szczęście w grudniu jest inna promocja:

http://www.aesthetic.com.pl/a101,zab...tetycznej.html

- 1200 zł to też bardzo dobra cena.
Jeżeli chodzi o różnicę między cosm a derm, to, z tego co wiem, derm to nowa "wersja" cosm i zawiera inne składniki, które również lepiej działają na takie problemy ze skórą jak trądzik, rozszerzone pory itp.
Anka0802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 13:45   #1647
Anka0802
Przyczajenie
 
Avatar Anka0802
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń
Wiadomości: 25
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Pocieszcie mnie proszę, i powiedzcie, że tak właśnie jest, że to co się dzieje z moją twarzą jest normalne
Czy na początku (8 dzień po derm) na zewnątrz wychodzi wszystko, co najgorsze? Nie dość, że się łuszczę, to na dodatek mam na twarzy pełno grudek i robią mi się nowe krostki
Renka, Pola, a jak tam Wasze buźki, mam nadzieję, że jesteście już choć trochę zadowolone

Edytowane przez Anka0802
Czas edycji: 2010-12-07 o 13:49
Anka0802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 14:08   #1648
renka1511
Rozeznanie
 
Avatar renka1511
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: skąd- inąd
Wiadomości: 570
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

wiesz co Aniu?? to chyba tak ma byc....skora sie jakos oczyszcza.....nie wiem tego napewno bo dermatologiem nie jestem ale jak czytalam starsze posty to wiekszosc dziewczyn o tym wspominala...

dzisiaj mam lepszy dzien, skora luszczy sie tylko miejscami ale zeszlam juz do 1xdziennie
tylko ta czerwien indianska...eh
renka1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 14:33   #1649
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

tak właśnie działa dermamelan i to niestety trwa cały czas, czyli czerwona łuszcząca i wszystko na wierzchu
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 09:21   #1650
pola28
Raczkowanie
 
Avatar pola28
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 172
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

to zalezy od cery,ja nie mialam takich ekscesow,nic mi nie wylazilo w postaci krostek,grudek itp.

ja juz zakonczylam przygode z dermamelanem,ufff
skora juz robi sie ladna,tzn normolnego koloru.Ja nie pieje z zachwytu bo jak pisalam we wczesniejszych postach na moje przebarwienia trezba bylo oczyw wytezac zeby cos zobaczyc,dopiero po kontakcie ze sloncem byly ciemne.pory sa napewno mniejsze ale zupelnie nie zniknely...napewno kolor mojej buzi jest bardziej jednolity bez podkladu a z podkladem wyglada tak jak wczesniej
ogolnie jest ok
pola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-07 11:31:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:18.