Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-01-23, 18:00   #91
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Kayako mi by nawet podpasowa³y te mixy, ale i tak farbê z Allwaves muszê kupiæ, to ju¿ za jednym zamachem sobie mixy sprawiê, ale dziêkujê za propozycje

A teraz proszê bardzo, to powinno rozwiaæ wszystke w±tpliwo¶ci Instrukcja do Goldwella 76 stron w PDF tyle, ¿e po angielsku:

......................... ......

Rewelacja,jest tu wszystko, w³a¶nie czytam, i niech która jeszcze zapyta o Goldwella w sumie ca³± filozofia farbowania!!!

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-08 o 19:18
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-01-25, 19:30   #92
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 496
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Hej dziewczyny. Czy mog³yby¶cie mi doradziæ farbê na poziomie 4 (chcia³abym 5 ale nie wiem czy z³apie na moich farbowanych na czwórce w³osach), oczywi¶cie w zimnym odcieniu ?

Próbowa³am ju¿ u fryzjera i w domu. Efekt za ka¿dym razem marny, czerwono-rudy refleks. Jedyny odcieñ jaki wyszed³ mi zimny to 2.10 Majirel no ale to jest praktycznie granatowa czerñ - do¶æ szybko siê zreszt± zmy³. Porad¼cie co¶ proszê .

I jeszcze jedno pytanko. Mam ca³± butlê utleniacza 6% loreal - pozosta³o¶æ po farbowaniu 2.10. Czy mogê go u¿yæ z innymi farbami loreal lub z farbami innych producentów?

Bêdê wdziêczna za radê
iivii jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-01-25, 20:28   #93
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez iivii Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny. Czy mog³yby¶cie mi doradziæ farbê na poziomie 4 (chcia³abym 5 ale nie wiem czy z³apie na moich farbowanych na czwórce w³osach), oczywi¶cie w zimnym odcieniu ?

Próbowa³am ju¿ u fryzjera i w domu. Efekt za ka¿dym razem marny, czerwono-rudy refleks. Jedyny odcieñ jaki wyszed³ mi zimny to 2.10 Majirel no ale to jest praktycznie granatowa czerñ - do¶æ szybko siê zreszt± zmy³. Porad¼cie co¶ proszê .

I jeszcze jedno pytanko. Mam ca³± butlê utleniacza 6% loreal - pozosta³o¶æ po farbowaniu 2.10. Czy mogê go u¿yæ z innymi farbami loreal lub z farbami innych producentów?
Bêdê wdziêczna za radê
1) Je¶³i jest du¿a ró¿nica miêdzy 4 i 5, to odrost mo¿e wyj¶æ ja¶niejszy na 5. Odcienie mog± siê trochê ró¿niæ w innych firmach wiêc 4 i 4 nie s±
sobie równe, ale zazwyczaj 5 to czerñ (tak dzio³chy pisa³y, ja nie wiem, bo mam w³osy na poziomie 7)

2) Mo¿na u¿ywaæ wody i farby innych firm. kiedy¶ fryzjerka nam o tym pisa³a.
Fryzjerzy robi± na 6%. Mi te¿ na 6% 7.0 wysz³a ciemno. 6% w¿era siê we w³os i nie wyp³ukuje tak szybko. Niby ciemne kolory powinno siê robiæ na 3% a L'oreala chyba nawet na 4%?, ale sp³ucze siê szybciej i nie wejdzie tak we w³os jak na 6% tylko go oblepi.

3) a na jakie siê wyp³uka³y? Jaki masz niechciany refleks:
musisz na³o¿yæ farbê z
"Niebieskim (popiel) - jak masz niechciany rudy
Fioletowym- jak ----//------ z³oty/¿ó³ty
Zielonym - jak ------//------ czerwony

....ni¿ej o tym pisa³±m"
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-01-26, 21:08   #94
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 496
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cze¶æ,
Dziêkujê bardzo za odpowied¼ .
No w³a¶nie nie wiem jaki mam refleks, czy czerwony czy rudy... Czy mog³abym prosiæ o ocenê ? Do³±czam fotki. Ostatnie bez lampy. Ja ju¿ straci³am obiektywizm .

Chyba jednak poziom 5 bêdzie za jasny. Bardzo proszê równie¿ o poradê jakiej farby z jakim mixtonem u¿yæ ¿eby trochê to wszystko oziêbiæ. Mo¿e która¶ z was ma ju¿ do¶wiadczenia z oziêbianiem kolorku zbli¿onego do mojego...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (83,7 KB, 178 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (79,9 KB, 126 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (100,1 KB, 116 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (63,3 KB, 159 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (67,6 KB, 219 za³adowañ)
iivii jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-01-26, 22:06   #95
marilyn monroe
Zadomowienie
 
Avatar marilyn monroe
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 1 662
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

iivii ja mam podobny kolor do Twojego, po tym jak ufarbowa³am rude w³osy i te¿ siê zastanawiam jak to oziêbiæ, póki co czekam do po³owy lutego...
marilyn monroe jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-01-28, 10:46   #96
aklina
Rozeznanie
 
Avatar aklina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 719
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

W³a¶nie jestem po farbowaniu Faroukiem Chi, na wodzie 3 po po³owie mixtrona niebieskiego i podwójnie popielatego, tak jak poradzi³a Zyta - dziêkujê,
Tylko nie doda³am farby, bo chcia³am zobaczyæ co mi wyjdzie - przyciemnione w³osy, bardzo ³adny popielaty kolor, który nawet w zdradzieckim ¶wietle mojej ³azienki jest nadal popielaty! Zobaczymy ile siê to cudo bêdzie trzymaæ
__________________
aklina jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-01-28, 16:14   #97
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez aklina Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie jestem po farbowaniu Faroukiem Chi, na wodzie 3 po po³owie mixtrona niebieskiego i podwójnie popielatego, tak jak poradzi³a Zyta - dziêkujê,
Tylko nie doda³am farby, bo chcia³am zobaczyæ co mi wyjdzie - przyciemnione w³osy, bardzo ³adny popielaty kolor, który nawet w zdradzieckim ¶wietle mojej ³azienki jest nadal popielaty! Zobaczymy ile siê to cudo bêdzie trzymaæ
yupi fajnie, ¿e zadzia³±³o,no ale jeszcze w s³oñcu trzeba sprawdziæ, bo ¿arówa to zarówa No i w jakiej proporcji miesza³±¶ i jak d³ugo trzyma³a¶? A ten podwójne popielaty w Chi by³ zielony? bo zazwyczaj sam popiel to niebieski, daj znaæ jak to w ¶wietle dziennym wygl±da i dorzuæ jakie¶ foto.

Ja zamówi³am mixy czerwony i niebieski i farby 8.0 i 7.0 wszystko z Allwaves, jak dojd± bêdê dzia³±æ, bo po 7 miesi±cach "wyblak³am"
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-01-29, 14:10   #98
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Ja sobie ostatnio pomy¶la³am, ¿e musia³abym przeczytaæ ca³y w±tek i wszystkie swoje posty i zobaczyæ, która w koñcu farba - marka, poziom, mieszanka z mixem by³a t± najlepsz±, bo ju¿ siê potraci³am
Serio nie pamiêtam... Przecie¿ ja ju¿ mia³am na tej g³owie wszystko!

Co tu stosowaæ? Hmm.. Farbujê ju¿ tylko same odrosty. I te¿ nie wiem czy lepiej natura + mix czy popiel + mix?
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-01-29, 22:12   #99
aklina
Rozeznanie
 
Avatar aklina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 719
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
yupi fajnie, ¿e zadzia³±³o,no ale jeszcze w s³oñcu trzeba sprawdziæ, bo ¿arówa to zarówa No i w jakiej proporcji miesza³±¶ i jak d³ugo trzyma³a¶? A ten podwójne popielaty w Chi by³ zielony? bo zazwyczaj sam popiel to niebieski, daj znaæ jak to w ¶wietle dziennym wygl±da i dorzuæ jakie¶ foto.

Ja zamówi³am mixy czerwony i niebieski i farby 8.0 i 7.0 wszystko z Allwaves, jak dojd± bêdê dzia³±æ, bo po 7 miesi±cach "wyblak³am"
Na ulotce by³o, ¿e trzeba meszaæ 1 do 1, wiêc da³am 40ml wody i po 20 mixów. Tak ten podwójnie popielaty jest podobno zielony Muszê siê dorwaæ do jakiego¶ normalnego aparatu, bo w telefonie wychodz± jakie¶ dziwne kolory, jeszcze zobaczê jak mi siê bêdzie to wymywa³o...
__________________
aklina jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-01-31, 17:55   #100
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja sobie ostatnio pomy¶la³am, ¿e musia³abym przeczytaæ ca³y w±tek i wszystkie swoje posty i zobaczyæ, która w koñcu farba - marka, poziom, mieszanka z mixem by³a t± najlepsz±, bo ju¿ siê potraci³am
Serio nie pamiêtam... Przecie¿ ja ju¿ mia³am na tej g³owie wszystko!

Co tu stosowaæ? Hmm.. Farbujê ju¿ tylko same odrosty. I te¿ nie wiem czy lepiej natura + mix czy popiel + mix?
W tym Pdf-ie Golgwella co wklei³am jest, ¿e top chic -iem farbuje siê tylko odrosty na 6%, a na d³ugo¶æ i koñcówki k³adzie siê colorance o tym samym odcieniu, ale na 3%, dla od¶wie¿enia koloru, Top chic jest farb± permanentn±, a colrance semi-permanentn±, wiêc 3% na d³ugo¶ci krzywdy sobie nie zrobisz a ujednolicisz kolor. Ja tylko na przyk³adzie tej firmy pokazujê, nie ka¿e Ci ni± robiæ, to tylko w ramach info jakie wyczyta³am
A co do N+mix, czy popiel+ mix to to to samo, tylko intensywno¶æ niebieskiego wiêksza i tyle.
Jeszcze jedno: W pdf-ie jest jasno napisane¿e do neutralizowania:
Mix niebieski do poziomów 2-6
Mix srebrny do poziomów 7 i w górê
, no to ju¿ siê wyja¶ni³o do czego s³u¿y srebrny mix

aklina- Duuuu¿o tego mixu, ale to nie chodzi³o o proporcje farby i oxy? Mix do farby mia³ byæ w stosunku 1:1? Chocia¿ jak nie wysz³y Ci zielone to chyba dobrze zmiesza³a¶. A jak wygl±daj± w s³oñcu?

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-01-31 o 18:17
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-01-31, 18:34   #101
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Wszystko super, tylko Goldwell z tego co pamiêtam szybko znika³ mi z w³osów a przy tym ma ma³± pojemno¶æ i jest drogi, jak na to, ¿e farbujê w³osy co 2-3 tygodnie
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-31, 19:05   #102
aklina
Rozeznanie
 
Avatar aklina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 719
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
aklina- Duuuu¿o tego mixu, ale to nie chodzi³o o proporcje farby i oxy? Mix do farby mia³ byæ w stosunku 1:1? Chocia¿ jak nie wysz³y Ci zielone to chyba dobrze zmiesza³a¶. A jak wygl±daj± w s³oñcu?
W³a¶nie te¿ mi siê wydawa³o, ¿e du¿o tego, nastêpnym razem na pewno zrobiê mniej. Na ulotce by³o w jakich proporcjach mieszaæ farbê z oxy, to w takim samych wymiesza³am mix z oxy...Mo¿e odezwa³a siê akurat moja g³upota, ale wa¿ne, ¿e efekt jest taki jak oczekiwa³am W ¶wietle dziennym nie wiem jak to wygl±da, jak jutro siostra przyjedzie to jej powiem, ¿eby obiektywnie oceni³a, co to jest
__________________
aklina jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-01-31, 20:06   #103
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez aklina Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie te¿ mi siê wydawa³o, ¿e du¿o tego, nastêpnym razem na pewno zrobiê mniej. Na ulotce by³o w jakich proporcjach mieszaæ farbê z oxy, to w takim samych wymiesza³am mix z oxy...Mo¿e odezwa³a siê akurat moja g³upota, ale wa¿ne, ¿e efekt jest taki jak oczekiwa³am W ¶wietle dziennym nie wiem jak to wygl±da, jak jutro siostra przyjedzie to jej powiem, ¿eby obiektywnie oceni³a, co to jest
Siostra prawdê Ci powie.... jak nie powie, ¿e masz glony to bêdzie dobrze A z tymi proporcjami to cz³owiek siê uczy na b³êdach, czasem szkoda, ¿e swoich


Shade_23 - Tak, tak, wiem, ¿e G...... do d... , mi te¿ siê sp³uka³ raz dwa, ale ja tylko napisa³am, ¿e skoro k³ad± na d³ugo¶æ i koñcówki na 3% na 5-10 minut ( ty we¿ inn± firmê oczywi¶cie) to siê nic Twojej d³ugo¶ci nie powinno staæ, a bêd± b³yszcz±ce (chyba, ¿e s± fest skatowane). A na odrost na 6%
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-01, 16:33   #104
elka201
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 4
zimny br±z lub popielaty br±z

kochane forumowiczki ...mam pro¶bê ,otó¿ zrobi³am sobie masakrê na g³owie ,,,zafarbowa³am w³osy na orzechowy br±z Joanny ,kolor jest nasycony i g³êboki i nawet równomiernie chwyci³a mi w³osy na ca³o¶ci (w³osy wcze¶niej by³y rozja¶niane)jest tylko jedna wada ,wysz³y mi takie miedziano br±zowe -ciemne ....chodzi mi o to ,¿e chcia³bym pozbyæ siê tej po¶wiaty miedzianej .Podoba mi siê zimny odcieñ br±zu ,jak go uzyskaæ?
Czy moze ,która¶ z was mia³a podobny problem z kolorem w³osów?i jak± farba zafarbowaæ ,¿eby pozbyæ siê tej wiewiórki na g³owie
czy ciemny popielaty blond zneutralizuje kolor ciep³y w zimny????

pomocy!!!!
elka201 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-01, 18:31   #105
patrag
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 79
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

shade_23 - zakupi³am srebrzyk, spróbujê bez farbowania u¿ywaæ go przy myciu - pisa³a¶ kiedy¶, ¿e dodajesz go do od¿ywki?? jak± ilo¶æ, by siê zamieniæ siê w fioletow± czuprynê?? my¶lê o dodaniu do ca³ej butli, by nie powtarzaæ mieszania za ka¿dym razem.
patrag jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-02, 10:11   #106
AniaBielsko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bielsko-Bia³a
Wiadomo¶ci: 49
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

hej, a tu wklejam link do mojego wymarzonego kolorku, heh tylko ciekawe jak go osi±gn±æ... zawsze p³omienny (czyt. miedziany) refleks siê pojawia jednak poni¿sze zdjêcie wskazuje na to ¿e efekt zimnego br±zu da siê osi±gn±æ, no chyba ¿e to photoshop
http://www.modnefryzury.eu/fryzura-z-prosta-grzywka/
__________________


AniaBielsko jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-02, 11:40   #107
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Jak chcecie ³adny br±zik, zimny, ZERO RUDEGO - nawet jak siê wyp³ucze , to polecam farbê LONDA 25 ciemny popielaty blond, wychodzi ³adny br±zik, ³adniejszego nie widzia³am, zawsze spotyka³am siê z ruda po¶wiat± , a tu zero zdjêcie opakowania w za³±czniku
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg londa-color-blend-25-ciemny-popielaty-blond-farba-do-wlosow.jpg (22,2 KB, 287 za³adowañ)
Skarb90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-02, 11:42   #108
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: zimny br±z lub popielaty br±z

Cytat:
Napisane przez elka201 Poka¿ wiadomo¶æ
kochane forumowiczki ...mam pro¶bê ,otó¿ zrobi³am sobie masakrê na g³owie ,,,zafarbowa³am w³osy na orzechowy br±z Joanny ,kolor jest nasycony i g³êboki i nawet równomiernie chwyci³a mi w³osy na ca³o¶ci (w³osy wcze¶niej by³y rozja¶niane)jest tylko jedna wada ,wysz³y mi takie miedziano br±zowe -ciemne ....chodzi mi o to ,¿e chcia³bym pozbyæ siê tej po¶wiaty miedzianej .Podoba mi siê zimny odcieñ br±zu ,jak go uzyskaæ?
Czy moze ,która¶ z was mia³a podobny problem z kolorem w³osów?i jak± farba zafarbowaæ ,¿eby pozbyæ siê tej wiewiórki na g³owie
czy ciemny popielaty blond zneutralizuje kolor ciep³y w zimny????

pomocy!!!!

sprobuj ciemnego popielatego blondu z LONDY
Skarb90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-02, 15:47   #109
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 5 143
Dot.: zimny br±z lub popielaty br±z

Hej czy mo¿ecie mi na pisaæ jak± farb± uzyskaæ taki kolor w³osów? (naturalne to ciemny br±z) jesli ¼le wstawi³am pytanie to przepraszam.
Dodam ¿e chodzi o piwerwsze farbowanie z naturalnych.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg CherylCole_7298.jpg (26,6 KB, 135 za³adowañ)
Agnieszka987 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 16:01   #110
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez patrag Poka¿ wiadomo¶æ
shade_23 - zakupi³am srebrzyk, spróbujê bez farbowania u¿ywaæ go przy myciu - pisa³a¶ kiedy¶, ¿e dodajesz go do od¿ywki?? jak± ilo¶æ, by siê zamieniæ siê w fioletow± czuprynê?? my¶lê o dodaniu do ca³ej butli, by nie powtarzaæ mieszania za ka¿dym razem.
E... Ca³± butelkê?! W sumie te¿ my¶la³am, ¿eby wlaæ i nie mieszaæ za ka¿dym razem, ale czy to wiesz, jakie tam zajd± reakcje chemiczne :P
Chcesz byæ fioletowa? Dobrze zrozumia³am??

Skarb90 nie ka¿demu s³u¿y to samo. Fajnie, ¿e Tobie wysz³o, ja niestety mam z t± Lond± niezbyt mi³e do¶wiadczenia... :/
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-02, 18:08   #111
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

elka201- leniwa jeste¶!!! Czytamy, czytamy, czytamy....poni¿ej post 46 - popiel lub co¶ niebieskiego

AniaBielsko - o tym jest ca³y w±tek i poprzedni te¿, rudy zawsze wychodzi, dlatego neuralizujemy jak co¶ nie pójdzie dobrze, te¿ post 46

Agnieszka987- to mi na z³oty (mo¿e troszkê miedziany) ciemny blond wygl±da, ale tu s± te¿ pasemka, jako¶ 7,3(4)- gdzie 3 jest z³otem (a 4 miedzi±), ale co firma to inne oznaczenia, (raczej podobne) Ogl±dnij jak±¶ paletê na allegro i sobie znajdziesz odpowiednik, ale pamiêtaj, ¿e w³osy na próbniku zanim zosta³y zafarbowane by³y bia³e i ...syntetyczne...dlatego koñcowy wygl±d zale¿y od tego co masz teraz na g³owie...p.s.farba farby nie rozja¶nii!!!
A poza tym trochê ma³o popielaty ten kolor....czytaj w±tek

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-02-02 o 18:11
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-03, 18:57   #112
patrag
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 79
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

niee, nie fioletowa, w³a¶nie tylko chcê odcieñ popielaty uzyskaæ. te¿ siê obawiam tych reakcji przy wymieszanie ca³o¶ci na d³u¿ej
patrag jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-04, 10:49   #113
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez patrag Poka¿ wiadomo¶æ
niee, nie fioletowa, w³a¶nie tylko chcê odcieñ popielaty uzyskaæ. te¿ siê obawiam tych reakcji przy wymieszanie ca³o¶ci na d³u¿ej
Wiesz co... Metoda prób i b³êdów. Musisz popróbowaæ ile tego daæ na w³osy. Srebrzyk jest zdecydowanie delikatniejszy ni¿ inne p³ukanki tego typu. Ja sobie nim nigdy krzywdy nie zrobi³am... W³a¶ciwie to, ¿eby uzyskaæ po³ysk fioletu to mo¿e byæ ciê¿ko... Natomiast np. Celia fioletowa to szatan!
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-04, 11:38   #114
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

u mnie fioletowe/srebrne p³ukanki (nie widzê miêdzy nimi ró¿nicy ) daj± naprawdê dobry efekt. je¶li nie przesadzê z ilo¶ci± rozcieñczon± w wodzie, to przyciemnia i wych³adza kolor. dziêki p³ukankom wytrzymujê nawet ponad 3 miesi±ce miêdzy farbowaniami
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-05, 11:35   #115
Kayako
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 3 676
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Ju¿ dawno chcia³am Wam pokazaæ swój naturalny kolor w³osów, bo uwa¿a³am, ¿e jest w³a¶nie popielaty W koñcu dzisiaj uda³o mi siê zrobiæ jako takie zdjêcie, ale rêce trzês± mi siê jak po alkoholu (choroba trzeciego dnia? ).
Mo¿na zaobserwowaæ moje giga odrosty, których w ¶wietle sztucznym a¿ tak nie widaæ

Wg. Was jest to w³a¶nie popiel? A mo¿e nijaki mysi?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg naturalnykayak.jpg (54,8 KB, 259 za³adowañ)
Kayako jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-05, 14:06   #116
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 5 143
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

zyta82 dziêki i przepraszam, ju¿ mnie nie ma
Agnieszka987 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-05, 15:59   #117
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Poka¿ wiadomo¶æ
zyta82 dziêki i przepraszam, ju¿ mnie nie ma
nastêpnym razem dostaniesz....... ¿artowa³am, powodzenia i daj znaæ co poczyni³a¶ na swojej g³ówie

Kayako - Delirka Ciê dopad³a. Z tym kolorem na fotkach to jest tak, ¿e oko widzi inaczej ni¿ aparat, bo widzi ten kolor który odbija ¶wiat³o, i tak wszystko jest szare, a przedmioty s± kolorowe, bo np. trawa odbija w³a¶nie kolor zielony itp.itd. .....A aparat nie oko i st±d te przek³amania kolorów.
Ale widzê dorodny Masz odrost tak z 5 cm? A Twój kolor to tak poziom raczej 8. No i popielate, jakby nie patrzeæ. Jak ogl±dam swój odrost to on ma refleks jakby -bia³y, a farbowane-rudy i ¿ó³ty i to chyba jest zalet± i g³ówn± cech± popielu i w³osów niefarbowanych
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-05, 16:09   #118
Kayako
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 3 676
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Kayako - Delirka Ciê dopad³a. Z tym kolorem na fotkach to jest tak, ¿e oko widzi inaczej ni¿ aparat, bo widzi ten kolor który odbija ¶wiat³o, i tak wszystko jest szare, a przedmioty s± kolorowe, bo np. trawa odbija w³a¶nie kolor zielony itp.itd. .....A aparat nie oko i st±d te przek³amania kolorów.
Ale widzê dorodny Masz odrost tak z 5 cm? A Twój kolor to tak poziom raczej 8. No i popielate, jakby nie patrzeæ. Jak ogl±dam swój odrost to on ma refleks jakby -bia³y, a farbowane-rudy i ¿ó³ty i to chyba jest zalet± i g³ówn± cech± popielu i w³osów niefarbowanych
Stara³am siê gmeraæ w ustawieniach aparatu i æwiczy³am na rêce odwzorowanie kolorów, ale rêka to nie w³osy
Nie, nie mam poziomu 8, nie jestem blondynk± i kiedy¶ by³am rozja¶niane by³y
Odrost spory, bo od pa¼dziernika nie farbujê Korci mnie chêæ, ale nie, wypadaj± i bez faszerowania chemi± :c

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=504923
Kayako jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-06, 13:13   #119
just julia
Raczkowanie
 
Avatar just julia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 49
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

wie kto¶ mo¿e jak uzyskaæ popielaty br±z ewentualnie kawa z mlekiem, byle ch³odny odcieñ.. mam w³osy sredni braz, ale niestety ciep³y odcieñ ; (
__________________
'w ¿yciu wszystko ma swój zmierzch, tylko noc koñczy siê ¶witem...' // dziekuje! ; *
muaah ;*

18.08.2010 - [L]kowy sukces i zdane prawko.
just julia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-06, 13:45   #120
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez just julia Poka¿ wiadomo¶æ
wie kto¶ mo¿e jak uzyskaæ popielaty br±z ewentualnie kawa z mlekiem, byle ch³odny odcieñ.. mam w³osy sredni braz, ale niestety ciep³y odcieñ ; (
Normalnie rêce opadaj±, a mo¿e po¶wiêci³aby pani trochê czasu na lekturê forum, które jest akurat na ten temat. Ja sama czyta³am od deski do deski ka¿dy post po kolei, a le widzê,¿e ci±g³e powtarzanie siê na ten sam temat i tak skutku nie daje....ja odpadam..........
p.s. przegl±dnij chocia¿ t± stronê, a tak ogólnie to przepisu gotowego nie ma ale sama wywnioskujesz cenne info, powodzenia
SORRRRY, ¿e pad³o akurat na Ciebie
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-05-25 17:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:10.