Praca w Cinema City - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-12, 21:23   #751
daba25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 24
Dot.: Praca w Cinema City

Jak jesteś w pracy, to nie jesteś klientem- proste zgadzanie się nie ma tu nic do rzeczy.
daba25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 17:46   #752
Krzycho355
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 9
Dot.: Praca w Cinema City

Ale byłem już po godzinach pracy Proste.
Ale ja zapytałem co jeżeli bym się zgodził z Twoim zdaniem.
Krzycho355 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 18:26   #753
maniaem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 43
Dot.: Praca w Cinema City

Czy w CC jest szansa na wybranie samych zmian porannych lub popołudniowych? Mieszkam godzinę drogi od kina (a nie posiadam samochodu) i wizja nocnego powrotu na moje małe zadupie mnie trochę przeraża...
maniaem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 21:15   #754
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Praca w Cinema City

Cytat:
Napisane przez maniaem Pokaż wiadomość
Czy w CC jest szansa na wybranie samych zmian porannych lub popołudniowych? Mieszkam godzinę drogi od kina (a nie posiadam samochodu) i wizja nocnego powrotu na moje małe zadupie mnie trochę przeraża...
Ciężko będzie, bo po prostu... każdy by tak chciał U nas na rozmowach od razu pytali, co z nocnymi powrotami, bo to podstawa.
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 20:02   #755
bedeliciuos
Wtajemniczenie
 
Avatar bedeliciuos
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 245
Dot.: Praca w Cinema City

czy ktoś pracuje obecnie w CC na Zakopiance? wczoraj zarejestrowałam się na All job, dzisiaj oddzwonili i zaprosili na poniedziałek na rozmowę

i jeszcze pytanie do wszystkich: rozmowę mam w poniedziałek, a w środę mam zaplanowany wyjazd na 3-4 dni. powinnam o tym wspomnieć na rozmowie, czy dopiero jak oddzwonią? zależy mi po prostu na tym żeby w razie czego zacząć pracę tydzień po rozmowie, a nie wiem czy to wykonalne

Edytowane przez bedeliciuos
Czas edycji: 2014-09-20 o 20:19
bedeliciuos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-22, 12:45   #756
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Praca w Cinema City

bedeliciuos, mnie na rozmowie pytali, od kiedy mogę zacząć, bo potrzebny był ktoś prawie natychmiast.
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 23:03   #757
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Praca w Cinema City

Cytat:
Napisane przez maniaem Pokaż wiadomość
Czy w CC jest szansa na wybranie samych zmian porannych lub popołudniowych? Mieszkam godzinę drogi od kina (a nie posiadam samochodu) i wizja nocnego powrotu na moje małe zadupie mnie trochę przeraża...
Jeśli mogę Ci poradzić to nie decyduj się na pracę jeśli nie masz dobrego dojazdu. U nas bar zamykamy ok 00:30, na ow czasami zamykamy po pierwszej. Przez 2 miesiące mieszkałam dość daleko od kina, i to była masakra, w domu byłam nie raz o 3, czasami nawet później jeśli szliśmy na piwo po pracy. Teraz mieszkam 20 minut pieszo od kina i jestem zadowolona.

I powiem tak od siebie. Ja mimo niskiej stawki nie zamieniłabym tej pracy na żadną inną. Pracuję w kinie pół roku, najpierw byłam na ow, obecnie jestem na barze, i naprawdę dobrze się tam czuję. Ludzie w moim kinie są po prostu cudowni, bardzo się z nimi zżyłam przez ten czas. SV też są super, często nawet z nami wychodzą, atmosfera jest niesamowita, nie ma żadnego stresu ani spiny. To prawda że są osoby które zatrudniają się i zwalniają po miesiącu, ale to jest kwestia tego czy zgrają się z resztą pracowników czy nie. Ostatnio zwalniała się pracownica która była dwa lata na barze, na imprezie pożegnalnej wszyscy ryczeli.
I u nas stawka nie jest taka zła, 7,5 brutto na ow, 7,70 na barze, a po przepracowaniu 250 godzin zwiększają stawkę do 8 brutto + jeśli masz multiumowę to stawka jest wyższa.
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-30, 23:40   #758
daba25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 24
Dot.: Praca w Cinema City

Za "multiumowę" nie ma wyższej stawki. Ona daje ci tylko tyle, że niezależnie od tego, na którym dziale masz danego dnia zmianę, to dostajesz najwyższą stawkę- czyli barową. Nie ma żadnych ekstramoney, nie wprowadzajcie ludzi w błąd.
daba25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 15:16   #759
Piotr150891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 88
Post Dot.: Praca w Cinema City

Witajcie dziewczyny! Odkopuję temat ale to dlatego że właśnie zadzwonili do mnie z propozycją pracy.

Czytałem większość postów tutaj ale wolałbym się jeszcze dopytać paru rzeczy na wszelki wypadek.
1) Powiedzieli mi że mam przynieść dowód, legitkę i zaświadczenie o możliwości podjęcia pracy. Czy o czymś zapomniałem napisać? Czy to zaświadczenie jest faktycznie potrzebne? I do kogo mam z tym iść - do lekarza rodzinnego?
2) Czy praca na kasie jest ciężka?
3) Jak wygląda sprawa z uniformem?

Jeśli coś mi się przypomni to jeszcze zapytam. Heh, trochę się stresuję.
Piotr150891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 21:22   #760
Szantii
Raczkowanie
 
Avatar Szantii
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 35
Dot.: Praca w Cinema City

Cytat:
Napisane przez Piotr150891 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny! Odkopuję temat ale to dlatego że właśnie zadzwonili do mnie z propozycją pracy.

Czytałem większość postów tutaj ale wolałbym się jeszcze dopytać paru rzeczy na wszelki wypadek.
1) Powiedzieli mi że mam przynieść dowód, legitkę i zaświadczenie o możliwości podjęcia pracy. Czy o czymś zapomniałem napisać? Czy to zaświadczenie jest faktycznie potrzebne? I do kogo mam z tym iść - do lekarza rodzinnego?
2) Czy praca na kasie jest ciężka?
3) Jak wygląda sprawa z uniformem?

Jeśli coś mi się przypomni to jeszcze zapytam. Heh, trochę się stresuję.
Pewnie już dawno zacząłeś, ale mimo to odpowiem.
1. Dowód, legitymacja i zaswiadczenie to wszystko, co musisz przynieść, bar i kawiarnia dodatkowo przynoszą książeczkę sanepidu.
2. Praca na kasie to drugi najlżejszy dział, całą zmianę siedzisz, więc jak tylko opanujesz obsługę komputera to twoim najtrudniejszym zadaniem będzie uważanie, żeby nie narobić sobie manka.
3. Uniform dostajesz, jak tylko podasz swój rozmiar. Nie wiem o co dokładnie pytasz.
Szantii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 15:27   #761
Piotr150891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 88
Dot.: Praca w Cinema City

Cytat:
Napisane przez Szantii Pokaż wiadomość
Pewnie już dawno zacząłeś, ale mimo to odpowiem.
1. Dowód, legitymacja i zaswiadczenie to wszystko, co musisz przynieść, bar i kawiarnia dodatkowo przynoszą książeczkę sanepidu.
2. Praca na kasie to drugi najlżejszy dział, całą zmianę siedzisz, więc jak tylko opanujesz obsługę komputera to twoim najtrudniejszym zadaniem będzie uważanie, żeby nie narobić sobie manka.
3. Uniform dostajesz, jak tylko podasz swój rozmiar. Nie wiem o co dokładnie pytasz.
Dzięki, już wszystko wiem. Przyzwyczaiłem się na dobre. Mam nadzieję że chociaż jeszcze pol roku tam popracuje. A manko oficjalnie nigdy nie mialem. Jest dobrze i nie narzekam
Piotr150891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-09, 20:54   #762
beznaczenia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5
Dot.: Praca w Cinema City

hej. ja mam za tydzień podpisywać umowę do nowego kina w Lublinie. Ale mam pytanie o zmiany. Czy jest możliwość wyboru zmiany? Czy narzucają konkretną i musisz być? I o której kończy ostatnia zmiana na obsłudze widza? Bo mam ostatni autobus mam chwile po 23 i nie wiem co robić.
I jeszcze jedno pytanie. Bo mam obronę w tym roku i tracę status studenta. Jednak Pani z którą miałam rozmowę powiedziała, że ważna jest legitymacja. Jeżeli mam ważną to nie ma znaczenia czy kończę licencjat.
beznaczenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-25, 23:04   #763
Anastazja1994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 3
Dot.: Praca w Cinema City

Czesc pracowalam w kinie cc 8 misiecy. Czy zaluje ? NIE :-D owszem poznalam kilka ludzi ktorzy po miresiacu a nawet czasami mniej sie zwalniali ale byli i tavy ktozy pracowali dluzrej odrmnie. Ja pracowalam na OW. Osobiscie NIE polecam. Staowisko to ma wiwle minusów np.
- sprzstasz po klientach wszystko (ps. Wiekrzosc ludzi mysize robia to sprzataczki ale tak nie jest, a wszystko to znaczy wszystko pewnego dnia male dziesko mowiac brzydko zesralo sie na krzeslo i OW wlasnie mialo to posprzatac)
- jak klient ma jakis problem to czesto skarzu na OW nawet jesli zawinilo inne stanowisko (nie chce tu obrazic innych stanowisk ale np. Ja bedac na OW dostalam z☠☠☠ke od klienta np. Za to ze ktos mu sprzedal zly bilet)
- czesto klienci podchodza i sie o cos pytaja, o wszstko, np. Ile kosztuja naczosy? Wtedy ja odpowiadalam zre nie jestrem z aru i nie wiem pokazywalam gdzie podejsc i doatawalam z☠☠☠ke ze pracuje tu a nic nie wiem (z☠☠☠ka od klietow)
- czesto nie ma co robic, stoisz na bramce jak debil a i tak dostaniesz z☠☠☠ke :-P

No dobra to teraz +
Hmmm.....ogladasz zakonczenia filmow i czasami w srodku ;-) mi sie dwa razy udalo obejzec filmy na zmianie :-D

Hmmm......co dalej
1. Stawka
Ja mialam 6.40 na reke. Na poczatku bylo nawet spoko poki nie zaczrely sie studia i nie wyrabialam godzin

2. Dyspozycje
Najpierw mowilize takie jak podam to dostane a potem mi wmawiali ze tak nie mowili. Czesto u nas nie blo kogo dac na zamki czyli ostatnie zmiany wiec wciskali na sile. Ja na poczatku poinformowalam ze ze wzglwdu na to ze mieszkam daleko wygodniej mi bedzie brac otwarcia, zgodzilinsie nastepnie po miesiacu poinformowali mnie zr ezeli nie bede brac zamkow to mnie zwolnia.

3. Godziny
Trzeba bylo wyrobic minimym 6 gidzin ale ja raz dostalam 5 a raz siedzialam nawet 11 :-( ale srednio sie siedzialo po 8.

4. OW
Mimo iz wszystkim sie wydaje ze oq nic nie robi to bardzo sie myla do naszch obowiazkow nalezalo
- sprawdzanisprawdzanie
- uzuelnianie papieru w kiblach
- wwozenie smieci
- mycie okularow 3d
- i liczenie ich (minimum 1200 wszystkich razem wiec powodzenia w liczeniu;-) )
- wpuszczanie gosci i sprzatanie sal
- przedzieranie bilecikow :-P
I wiele wiele wiele wiele innych.......

4. Uniformy
Koszule - masakra jakas, ja dostalam podarta pod pachami i mi powiedzieli ze mam sama zszyczszyc, sztuczna na makasa tylko stoisz isie pocisz,
Apaszka - 100% poliester ;-)
Spodniczka - yla tak sztuczna i nie wygodna ze ja wolalam nosic swoje spodnie
Identyfukator - fajny gadzaet :-P co chwile sie odpinal az trudno w to uwiezyc ale zgubilam tylko 1 :-D
Buty - we wlasnym zakresie

5. Uszkodzenia
Czasami bywalo ze spodnice sie darly indentyfikatory gubily itd. Ja raz spalilam hustke i zgubilam identyfikator ale nie musialam nic im zadnych ieniedzy odfawac, ale bywalo ze za nowy identyfiktor yrzeba bylo zaplacic ( 6zl ) a rozwalona spodnice albo "kupic" nowa (35zl) albo naprawic we wlasnym zakresie.

6. Wchodzenie na filmy
Musze przysnac fajna sprawa. 1 dnia bylam nawret na 3 filmach (moj rekord niewiem jak ja to wysiefzialam :-P ) u nas byla zasada ze aby moc pojsc na film trzeba bylo spelnic kilka warunkow
- podac dyspozycje na 3 dni minimum
- nie miec kary
- odpracowac swoj dyzur
Aha i jeszcze aby moc wejsc na film ktos wczesniej musial wykupic chociaz 1 bilet i max 2 osoby mogly isc na ten sam seans

6.kara
- za nie spelnienie dyzuru
- za mala dyspozycyjnosc
- za nie przyjscie do pracy itd.
Kara polegala na tym ze przez day czas zazwyczaj tydzien nie moNa bylo cjodzic na filmy

7. Dzur
Kazdy raz w tygodniu musial spelnic jakis dUr. CYli krotko mowiac posprzatac cos
- szatnie
- scgody
- toalete
- kuchnie

To chyba wszystko jesli mi sie cos przpomnie to moge dac znac :-P

Aha jeszcze cos ........ Bywalo ze wyslane dyspozycje przez nas jakos magicznie sie zmienily i np ja fawalam dyspozycje od 9 do 16 a nagle dostalam zmianw od 19 do 1 z tlumaczeniem E sama tak chcialam (poprostu magia) bywalo rowniez i tak ze przychodtakzil grafik i sie pojawialo ze mam 2 zmiany a nagle dzwoni do mnie menadzer ze nie ma mnie q pracy a sie okazalo ze zmiana nie byla uwzgkedniona w grafiku, ja o niwj nie wiedzialam a dostalam z☠☠☠ke ZA☠☠☠ISCIE

Ale plusem jest to ze poznalazem tam za☠☠☠istych ludzi :-D

Takie sa tealia - mam nadzieje ze pomoglam :-P
Anastazja1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-03, 17:38   #764
spea
Wtajemniczenie
 
Avatar spea
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 031
GG do spea
Dot.: Praca w Cinema City

Dzięki Anastazja1994 za taką relację A jest ktoś kto pracował w Cinema City Wolność lub Jurajska w Częstochowie?
__________________
Blog

Tumblr

Don't tell people your dreams. Show them!
spea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-03, 20:06   #765
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Praca w Cinema City

Cytat:
Napisane przez spea Pokaż wiadomość
Dzięki Anastazja1994 za taką relację A jest ktoś kto pracował w Cinema City Wolność lub Jurajska w Częstochowie?
Ja - i w jednym, i w drugim. Żadnych kar nie mieliśmy, papierów w toaletach też nie ruszaliśmy. W Galerii nie trzeba było nurkować w koszach na śmieci, za to w Wolności już tak [takie tam - wylewanie napojów, wkładanie kubka w kubek, pudełka po popcornie w pudełko itd.]. Nie wiem jak to wygląda w innych kinach, ale tutaj do okularów była zmywarka, więc to chwila roboty, z liczeniem też nie było problemu, bo okulary były trzymane na 'półkach' [nie wiem, jak to nazwać - coś podobnego do suszarki kuchennej, wnętrza zmywarki itd.], więc wystarczyło przejrzeć, czy są wszystkie na miejscu i liczenie szło łatwiej

Z dyspozycyjnością też nie było problemu - podajesz kiedy możesz i do tych godzin przydzielają Ci zmiany. Bywały dni, kiedy wszyscy kombinowali, żeby mieć wolne - np. w Nowy Rok i wtedy decydował staż pracy, jeśli dobrze pamiętam.

Polecam oba te miejsca, chociaż sama z perspektywy czasu żałowałam, że po otwarciu GJ przeniosłam się tam - to już nie ten klimat, co w Wolności. Za to ludzie byli naprawdę fajni i to dla nich się tam przychodziło.
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 21:50   #766
volleyballove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1
Dot.: Praca w Cinema City

czy ktoś pracował/pracuje w CC w Krakowie? Jakie są obecnie stawki? Gdzie pracujecie? Dzięki za wszystkie info
volleyballove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 16:21   #767
marta050
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 10
Dot.: Praca w Cinema City

Hej wie ktoś jak dzień dzisiejszy przedstawiają się stawki w Częstochowie?
marta050 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-17, 16:33   #768
Kinulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 7
GG do Kinulka
Dot.: Praca w Cinema City

Witajcie Mam pytanko, czy pracował/pracuje ktoś może w CC w Rybniku? Za dwa dni mam się tam stawić na rozmowę i chciałabym co nieco się dowiedzieć, jak tam wygląda sytuacja
Kinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 20:28   #769
motyczkaaa
Przyczajenie
 
Avatar motyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: Praca w Cinema City

Cytat:
Napisane przez Kinulka Pokaż wiadomość
Witajcie Mam pytanko, czy pracował/pracuje ktoś może w CC w Rybniku? Za dwa dni mam się tam stawić na rozmowę i chciałabym co nieco się dowiedzieć, jak tam wygląda sytuacja

Hej sama zastanawiam się nad pracą w CC Rybnik i byłabym wdzięczna jakbyś opowiedziała jak wyglądała Twoja rozmowa, jaka stawka i jakie zajęcia dzięki
motyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-23, 18:27   #770
Kinulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 7
GG do Kinulka
Dot.: Praca w Cinema City

Cytat:
Napisane przez motyczkaaa Pokaż wiadomość
Hej sama zastanawiam się nad pracą w CC Rybnik i byłabym wdzięczna jakbyś opowiedziała jak wyglądała Twoja rozmowa, jaka stawka i jakie zajęcia dzięki
Powiem tak: byłam na rozmowie, ale zrezygnowałam jednak. Zwyczajnie nie opłacałoby mi się to. Mieszkam w Chwałowicach w miejscu, gdzie mam tylko 2 autobusy i najpóźniejsza godzina, o której jeżdżą to okolice 19. Co prawda dałoby się coś załatwić, gdybym kończyła koło 23 tak, jak wspomniał mi manager na rozmowie, ale za taką stawkę, jaką proponują zwyczajnie wyzerowałoby mi się to z kosztami dojazdu. Co do rozmowy to po kolei:
-najpierw zostałam poproszona o powiedzenie czegoś o sobie, nic niezwykłego raczej
-pan pytał mnie czy chodzę do kina, kiedy ostatnio byłam, na czym, o porównanie Multikina i Cinema City
-powiedział jak mniej więcej działa CC, że są 4 działy (kawiarnia, barek, kasy i obsługa widza)
-pytał mnie też gdzie mieszkam i właśnie o ten dojazd, czy miałabym jakieś problemy z powrotem o późnej porze
-powiedział, że na początek chciałby mnie "wrzucić" na kasy, po czym podał mi stawkę 7 zł/h brutto.
No cóż, kasy jak dla mnie najbardziej odpowiedzialny dział (stąd też zapytał mnie czy bałabym się pracy z dużymi sumami pieniędzy), ale podkreślił, że ten dział kończy zmianę najwcześniej, w przeciwieństwie do obsługi widza, ponieważ oni muszą wypuścić ludzi z ostatniego seansu. Po telefonie pani z agencji pracy, że pozytywnie przeszłam rekrutację (trochę śmieszne określenie, biorąc pod uwagę, że byłam tam sama) zrezygnowałam głównie z powodu tej stawki. Jedyny plus pracy tam jest to, że pracownicy mogą chodzić na darmowe seanse bodajże od poniedziałku do czwartku oczywiście poza godzinami pracy. Jeżeli chodzi o mnie wolałabym zarobić te 2-3 zł więcej i odpuścić sobie to darmowe kino. Myślę, że to byłoby odpowiednie dla kogoś kto mieszka dwa kroki od Plazy
Kinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 20:16   #771
Micvegas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1
Dot.: Praca w Cinema City

Hej, dziś miałem rozmowę w Cinema City - powiedzieli, że skontaktują się z wybranymi osobami, jak to z tym jest? - mówią to tak dla formalności?
Micvegas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-23, 00:32   #772
julia178178
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4
Dot.: Praca w Cinema City

Czy ktoś orientuje się jak obecnie wyglądają stawki na śląsku?
julia178178 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 10:52   #773
topole100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 3
Dot.: Praca w Cinema City

A jak często trzeba przechodzić szkolenie bhp, wiem że w zależności od zawodu ten okres może się różnić. Dla mnie bezpieczeństwo w pracy jest najważniejsze. Na jakie stawki można liczyć obecnie w Cinema City?

Edytowane przez topole100
Czas edycji: 2016-04-01 o 15:32
topole100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 00:35   #774
Lyonne
Zadomowienie
 
Avatar Lyonne
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 050
GG do Lyonne
Dot.: Praca w Cinema City

Pracuje w CC od lutego 2016 w Krakowie i jestem zadowolona. Grafik dostosowany do moich dyspozycji. Czasem wiecej zmian dostaję, czasem mniej. Świetna ekipa i cudowni ludzie: )
__________________
□fotografia□seriale □filmy □książki
Lyonne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-07, 15:22   #775
Tici
Raczkowanie
 
Avatar Tici
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 462
Dot.: Praca w Cinema City

Właśnie chce zapytać, czy przy dyspozycyjności 3-4 dni można tam się już odzywać o pracę, czy trzeba być te 5 dni w tygodniu?
Tici jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-09, 21:38   #776
Lilia909
Raczkowanie
 
Avatar Lilia909
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 110
Dot.: Praca w Cinema City

Tici, Myślę, że możesz próbować, bez problemu. W CC pracuje sporo studentów i nie tylko zaocznych, którzy mają wolne od pon do pt.
__________________
dmuchawce, latawce, wiatr!...

https://zakrolikiem.wordpress.com/
Lilia909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 18:48   #777
Glaamour
Raczkowanie
 
Avatar Glaamour
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 225
Dot.: Praca w Cinema City

Jak najbardziej Tici. To jest idealna praca dla studentów, chociażby ze względu na elastyczny grafik. Nie ma spiny, o godziny!
No i ludzie fajni, zawsze jest o czym pogadać - nawet jak człowiek totalnie z innej bajki. Bo to praca zdecydowanie dla ludzi, którzy lubią oglądać filmy i to też łączy! Wspólnie na seanse też się chodziło po pracy.
Glaamour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-11, 11:42   #778
Tici
Raczkowanie
 
Avatar Tici
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 462
Dot.: Praca w Cinema City

Dzięki za info. Pytam o te godziny, bo w dzisiejszych czasach prawie każda firma pisze, że oferuje elastyczny czas pracy, ale mam wrażenie, że prawie zawsze jest to czas dostosowany do pracodawcy. :P

A w kinie są jakieś zniżki z tego tytułu, że się tam pracuje albo jakieś wejście za darmo od czasu do czasu?
Tici jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-11, 20:16   #779
Lilia909
Raczkowanie
 
Avatar Lilia909
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 110
Dot.: Praca w Cinema City

Cytat:
Napisane przez Tici Pokaż wiadomość
Dzięki za info. Pytam o te godziny, bo w dzisiejszych czasach prawie każda firma pisze, że oferuje elastyczny czas pracy, ale mam wrażenie, że prawie zawsze jest to czas dostosowany do pracodawcy. :P

A w kinie są jakieś zniżki z tego tytułu, że się tam pracuje albo jakieś wejście za darmo od czasu do czasu?
Wiem, że można chodzić na darmowe seanse, znajomy pracował i zaliczał wszystkie premiery kinowe po kolei. Mówił też, że dostają również zniżki do baru, na jakieś kręgle...

PS. Zawsze dobrze wspominał tę pracę, chociaż wiadomo, że lekko nigdy nie było. Z tego, co wiem, został tam po studiach, ale na jak długo to nie wiem.
__________________
dmuchawce, latawce, wiatr!...

https://zakrolikiem.wordpress.com/
Lilia909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 15:49   #780
Leeneczka
Raczkowanie
 
Avatar Leeneczka
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 40
Dot.: Praca w Cinema City

Brat mojej przyjaciółki pracuje w CC i bardzo chwali sobie prace Dorabia sobie, nie są to jakieś mega duże pieniądze ale podobno ok 1000-1200 miesięcznie ma (pracuje kilka dni w tygodniu) Grafik ustala sobie tak jak mu pasuje, jak wie, że ma szkole, imprezę, egzamin itp to nie wpisuje sie na te dni w grafik. Filmy ogląda sie za darmo
Leeneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-02 22:04:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:16.