Prezenter-prelegent pościeli wełnianej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-06, 06:39   #1
myszolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: województwo wielkopolskie
Wiadomości: 254
GG do myszolinka
Post

Prezenter-prelegent pościeli wełnianej


Pracował ktoś może jako takowy prezenter pościeli czy innych artykułów? Znajoma bardzo chwali tą pracę i opowiada o dość mało realnych zarobkach w Polsce typu 6-7 tyś na m-c. Twierdzi, że tyle "wyciąga" na sprzedaży pościeli. Składki ZUS też są płacone od kwoty przykładowo 7 tyś netto czyli brutto to będzie suma nie do pomyślenia, jak na polskie realia na rynku pracy. Zarobki jak na pracę nie wymagającą wykształcenia, żadnych specjalnych kwalifikacji są zaskakujące. Piszcie co sądzicie o tej pracy i o swoich doświadczeniach związanych z tą pracą, jeżeli takie są.
myszolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 10:34   #2
sweet88
Raczkowanie
 
Avatar sweet88
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 328
Dot.: Prezenter-prelegent pościeli wełnianej

Jeśli ona tylko tyle, że prowadzi takie pokazy to rzeczywiście słyszałam, że nieźle idzie zarobić, bo znajoma mamy tam pracowała. To było kilka lat temu ale pewnie niewiele się w tej kwestii zmieniło. Chyba musisz sama spróbować, żeby wiedzieć jak to na prawdę wygląda życzę powodzenia

Edytowane przez sweet88
Czas edycji: 2009-05-06 o 10:35
sweet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 13:17   #3
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Prezenter-prelegent pościeli wełnianej

Znaczy sprzedawca? przedstawiciel handlowy jesli masz gadane i potrafisz przekonac ludzi na pokazie zeby wydali tysiace zl na "bubel" to owszem mozesz wyciagac kilka tys.

czy pensja jest stala i prowizja czy tylko prowizja ?

swoja droga ze tez jeszcze ktos daje sie wciagac w takie pokazy :-/ oprocz starszych ludzi jadacych na wycieczke do czestochowy w trakacie ktorej jest pokaz garow za kilka tys.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 20:35   #4
kukimonster
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 057
Dot.: Prezenter-prelegent pościeli wełnianej

ja bym nie mogła pracować jako naciągaczka... no i pewnie 80% ceny pościeli to prowizja dla firmy i pracowników...
kukimonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 06:56   #5
myszolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: województwo wielkopolskie
Wiadomości: 254
GG do myszolinka
Post Dot.: Prezenter-prelegent pościeli wełnianej

Mam pracę i nie zamierzam jej na razie zmieniać choć nie zarabiam 7.000 tyś zł/mc więc się nie przekonam, dlatego pytam Was o szczegóły dotyczące tej pracy. Nie chciałabym i pewnie nie byłabym efektywna na dłuższą metę jako "wciskacz kitu" ludziom
myszolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 15:40   #6
myszolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: województwo wielkopolskie
Wiadomości: 254
GG do myszolinka
Dot.: Prezenter-prelegent pościeli wełnianej

Są tu jakieś osoby co rzeczywiście zarabiają/zarobiły 7 tyś na sprzedaży pościeli czy innych artykułów???
myszolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 14:35   #7
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Prezenter-prelegent pościeli wełnianej

Cytat:
Napisane przez myszolinka Pokaż wiadomość
Są tu jakieś osoby co rzeczywiście zarabiają/zarobiły 7 tyś na sprzedaży pościeli czy innych artykułów???
Jest mnóstwo takich osób, ale najczęściej jest to znajomy znajomego, czyli ktoś, kogo w zyciu się nie widziało. Niczym yeti - wszyscy o nim słyszeli, a nikt go nie widzial.

Na powaznie - ktoś kto naprawde umie sprzedawać i wklada w swoja pracę wszystkie swoje umiejętności, pewnie wyciągnie parę tysięcy miesięcznie. Ale chyba mało jest takich osób
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-11, 12:01   #8
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: Prezenter-prelegent pościeli wełnianej

ja nie potrafiłabym wcisnąć kitu
jak coś jest wartosciowe to to sprzedam, ale jak bubel- wykończyłyby mnie wyrzuty sumienia że rabuję dziadków z klubu kombatanta
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 12:20   #9
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: Prezenter-prelegent pościeli wełnianej

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Jest mnóstwo takich osób, ale najczęściej jest to znajomy znajomego, czyli ktoś, kogo w zyciu się nie widziało. Niczym yeti - wszyscy o nim słyszeli, a nikt go nie widzial.
No właśnie - jak we wszystkich pracach tego typu (czyli krótko mówiąc akwizycja bądź pokrewne) są i nieliczne jednostki co zrobiły majątek, ale przeważa większość, która zmarnowała czas i siły a niczego nie osiągnęła.

Ponieważ od lat pracuję mniej więcej w takim środowisku* to polecałabym jedynie jeśli jesteś fascynatką sprzedaży w formie bezpośredniej i potrafisz ludziom wciskać kity, inaczej daj sobie spokój bo kokosów to ty nie zarobisz a możesz się tylko przykro rozczarować.

*(Nie żebym ja wciskała coś ludziom - po prostu znam wiele osób, które tak pracują bo potem często przychodzą do naszej branży poszukując pracy).
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki

Edytowane przez Klarissa
Czas edycji: 2009-05-12 o 12:22
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 12:56   #10
agatkad
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 352
Dot.: Prezenter-prelegent pościeli wełnianej

Ja jestem przedstawicielem handlowym , prezenterem poscieli welnianej. Osbiście uwielbiam tą prace, nikt ci nie stoi nad głową, i nie spędza sie całych dni w pomieszczeniu zamkniętym tylko jeździ po kraju. Mozna zarobić dużo ale to juz zależy od doświadczenia i pracy. Osbiscie polecam tą pracę wszystkim którzy lubią jeździć samochodem, lubią poznawać nowych ludzi i nie boją się wyzwań
agatkad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 14:04   #11
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Prezenter-prelegent pościeli wełnianej

Cytat:
Napisane przez agatkad Pokaż wiadomość
Ja jestem przedstawicielem handlowym , prezenterem poscieli welnianej. Osbiście uwielbiam tą prace, nikt ci nie stoi nad głową, i nie spędza sie całych dni w pomieszczeniu zamkniętym tylko jeździ po kraju. Mozna zarobić dużo ale to juz zależy od doświadczenia i pracy. Osbiscie polecam tą pracę wszystkim którzy lubią jeździć samochodem, lubią poznawać nowych ludzi i nie boją się wyzwań
nie masz szefa ? planów do wyrobienia ?jestes na pensji czy prowizji ?

samochod to nie zamkniete pomieszczenie ? prezentacje tez robisz w ogródkach ?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-24, 18:14   #12
agatkad
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 352
Dot.: Prezenter-prelegent pościeli wełnianej

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
nie masz szefa ? planów do wyrobienia ?jestes na pensji czy prowizji ?

samochod to nie zamkniete pomieszczenie ? prezentacje tez robisz w ogródkach ?

Wyczuwam tutaj pewną złośliwość. Nie robie prezentacji w samochodzie, jedynie sie nim przemieszczam. Dla mnie możliwośc poruszania się samochodem, odwiedzania ludzi itd nie jest równoznaczne z siedzeniem np 8 h/ dobę w jednym pomieszczeniu. Szefa oczywiscie mam ale oni sprawdzaja jedynie nasze wyniki, jest duża swoboda w działaniu itd. Jade sobie kiedy chce i gdzie chce. Dni wolne równiez sobie sama ustalam. I sądze że nie ma za wielu stanowisk na których można by było zarobić tyle co tutaj.


Co do ogródków to zdarza sie i tak że owszem czasem robi sie w ogródku:d:d


Ps i ja bynajmniej nie sprzedaje bublu. Sprzedaje towar w który wierzę że fatycznie jest dobry. Podstawą tego aby dobrze sprzedawać jest to aby samemu wierzyć że to co się sprzedaje jest naprawdę dobre.

Edytowane przez agatkad
Czas edycji: 2009-06-24 o 18:20
agatkad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 20:01   #13
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Prezenter-prelegent pościeli wełnianej

Złosliwosc ?nie, to ciekawość.

Czyli jednak szefa masz i wyniki tez sprawdzaja a juz myslalam ze to jakas bajka a nie praca.

Rozumiem ,ze szkolenie jakies przeszlas i to ono potrafilo ci uwierzyc ze sprzedajesz cos niezbednego do zycia.

nie odpowiedzialas mi na pytanie :jestes na pensji czy tylko prowizji ?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 21:51   #14
Alicja z Krainy Czarow
Raczkowanie
 
Avatar Alicja z Krainy Czarow
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 360
Dot.: Prezenter-prelegent pościeli wełnianej

moze nie o poscieli ale typ pracy podobny. znam osobe ktora sprzedaje roboty kuchenne. robia to co wszystkie + podgrzewaja(czy tam gotuja) to co sie miesza/miksuje. taki bajer. za ok 3 tysiace. z kazdego robota jest prowizja paru stow, ale jest minimum ktore trzeba sprzedac w ciagu jakiegos okresu czasu(chyba 3 miesiace) ktore jest wymogiem koniecznym. bez pensji, sama prowizja.sa pory wiec trzeba miec dojscia do zamozniejszej czesci spoleczenstwa bo wesela dzieci/50lecia brata itd kiedys sie koncza(bo sa pory roku jak gwiazdka i szal pieczenia ciast/skladkowych prezentow slubnych ze idzie ich troche. a w okresie gdzie ciezko o minimum?).i trzeba zalatwiac dojscia do zamozniejszej czesci spoleczenstwa(grupy,wyjaz dy) bo ja np jak wiekszosc polakow mam w domu ponad 3 razy tanszy robot popularnego producenta wprawdzie bez podgrzewania ale nie narzekam, jest calkiem w porzadkupokaz towaru pochlania troche kasy, jezdzenie do klientow tez a czasem jest 5 pokazow i zadnego sprzedanego. nie polecam jako stalej pracy(ta osoba sprzedaje jeszcze kosmetyki przy okazji i ma czesc etatu w osrodku panstwowym). da sie ale trzeba miec predyspozycje, czas, samozaparcie.raczej nie jest to ciagly zysk, ale skoro dalej w tym siedzi to po podzieleniu na 12 miesiecy musi jej sie to oplacac
Alicja z Krainy Czarow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 08:20   #15
agatkad
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 352
Dot.: Prezenter-prelegent pościeli wełnianej

Żadna praca to nie bajka. Ja mam stałą pensje plus prowizje od sprzedazy. Za przejazd nie płacę ponieważ mam służbowy samochód paliwo biorę na firmę. Na szkoleniu uczono nas jak sprzedawać, więc nie ono pozwolilo mi uwierzyć że to co sprzedaje jest dobre. Poprostu sama tak uważam ale każdy może mieć inne zdanie na ten temat
agatkad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 14:45   #16
polkiloarbuza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 93
Dot.: Prezenter-prelegent pościeli wełnianej

ale zapewne posciel ktora sprzedajaesz mozna kupic w byle ikei tylko 2 razy taniej ?
polkiloarbuza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 15:22   #17
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Prezenter-prelegent pościeli wełnianej

Cytat:
Napisane przez polkiloarbuza Pokaż wiadomość
ale zapewne posciel ktora sprzedajaesz mozna kupic w byle ikei tylko 2 razy taniej ?
A skąd ten wniosek?

Widzę, że zaczynają się uszczypliwości pod adresem agatkid. Dziewczyna ma taka pracę a nie inną, jeździ po Polsce i sprzedaje pościel. Jeśli w dodatku zna dobrze produkt, umie go zaprezentować i lubi rozmawiac z ludźmi, to nie dziwiłabym się, gdyby miała wysoką prowizję. Praca jak praca, mało kto umie sprzedawać, ale nie ma sensu wyzłośliwiac się i pisać o sprzedawaniu pościeli w ogródkach czy zakładać, że dziewczyna wciska ludziom coś, co gdzie indziej kosztuje dwa razy taniej.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 10:11   #18
Anna1973
Przyczajenie
 
Avatar Anna1973
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3
Dot.: Prezenter-prelegent pościeli wełnianej

Witam,prowadzę duże prezentacje pościeli wełnianej.Kasa......jakna jbardziej ,a nawet większa niż tu wspomnianoWczesniej nigdy nie zajmowałam sie sprzedażą,nauczyłąm się prezentacji i poszła sprzedawać.
Polecam ta prace,jestem w zakatkach kraju do których pewnie bym nigdy nie trafiła.....poznaję ludzi,dobrze zarabiam....uwielbiam swoja pracę.
Moj towar nie jest bublem.......bubla rczej bym się nie podjeła sprzedawać.
Anna1973 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 10:44   #19
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Prezenter-prelegent pościeli wełnianej

Cytat:
Napisane przez Anna1973 Pokaż wiadomość
Witam,prowadzę duże prezentacje pościeli wełnianej.Kasa......jakna jbardziej ,a nawet większa niż tu wspomnianoWczesniej nigdy nie zajmowałam sie sprzedażą,nauczyłąm się prezentacji i poszła sprzedawać.
Polecam ta prace,jestem w zakatkach kraju do których pewnie bym nigdy nie trafiła.....poznaję ludzi,dobrze zarabiam....uwielbiam swoja pracę.
Moj towar nie jest bublem.......bubla rczej bym się nie podjeła sprzedawać.
Przevcież w innym wątku piszesz, że kasa była na początku, a teraz jest coraz gorzej i chyba brakuje Ci już entuzjajmu. Więc chyba nie jest tak różowo, jak napisałaś wyżej
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-01, 14:21   #20
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Prezenter-prelegent pościeli wełnianej

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Przevcież w innym wątku piszesz, że kasa była na początku, a teraz jest coraz gorzej i chyba brakuje Ci już entuzjajmu. Więc chyba nie jest tak różowo, jak napisałaś wyżej
moze w tym zawodzie 11 min czasu ziemskiego i wszystko sie zmienia.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 21:48   #21
Anna1973
Przyczajenie
 
Avatar Anna1973
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3
Dot.: Prezenter-prelegent pościeli wełnianej

owszem jest teraz trochę gorzej ale kasa jest nadal duża...choc nie taka jak rok temu.Tynmbardziej za 12 dni pracy nie jestes w stanie zarobic takiej kwoty nawet jaka jest przy marnym miesiącu,ba nawet nie zarobisz tego przez miesiąc!!!Moze to taki okres ze jest gorzej,moze mi juz brakuje entuzjazmu....nie wiem....
Tak czy owak polecam
Anna1973 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 21:21   #22
zoltacytryna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 122
Dot.: Prezenter-prelegent pościeli wełnianej

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
A skąd ten wniosek?

Widzę, że zaczynają się uszczypliwości pod adresem agatkid. Dziewczyna ma taka pracę a nie inną, jeździ po Polsce i sprzedaje pościel. Jeśli w dodatku zna dobrze produkt, umie go zaprezentować i lubi rozmawiac z ludźmi, to nie dziwiłabym się, gdyby miała wysoką prowizję. Praca jak praca, mało kto umie sprzedawać, ale nie ma sensu wyzłośliwiac się i pisać o sprzedawaniu pościeli w ogródkach czy zakładać, że dziewczyna wciska ludziom coś, co gdzie indziej kosztuje dwa razy taniej.
poprostu nie raz czytalam o ludziach oszukanych przez te firmy zajmujace sie pokazami. namawiaja biednych rencistow na swoje wyroby i wrabiaja ich w kredyty na 3 lata. posciel jest warta 500 zl a jest sprzedawana za ponad 2000
zoltacytryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 09:56   #23
malwina1970
Przyczajenie
 
Avatar malwina1970
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 9
Dot.: Prezenter-prelegent pościeli wełnianej

Od kilku lat jestem przedstawicielem handlowy zajmuje sie sprzedażą odkurzaczy, i naprawdę szło z tego wyciągnąć dobrą kasę. Obecnie jest na rynku sporo konkurencja i jest co robić aby dobrze zarobić, i prawda jest taka że ludzie nie mają kasy. Duże pokazy odkurzaczy skonczyły sie, teraz odbywaja sie w mniejszych gronach i najcześciej umawiane są do domów. Jednak nie jest to praca na zawsze, ja powoli przymierzam sie aby otworzyć własny interes.
malwina1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 14:08   #24
froggio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 81
Dot.: Prezenter-prelegent pościeli wełnianej

swietny sprzedawca zawsze bedzie swietnie zarabial , ale do tego trzeba sie nadawac i bardzo to lubic ;> to jest jeden z zawodow , ktoremu nie sa straszne kryzysy, upadlosci , besssy
froggio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 20:46   #25
Ewelina 75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: Prezenter-prelegent pościeli wełnianej

witam, ja pracuję 7 lat jako prezenterka pościeli wełnianej i również bardzo sobie chwalę tą pracę ze względu na nienormowany czas pracy i zarobki pozwalające ŻYĆ. Nieprawdą jest, że do tej pracy niepotrzebne jest wykształcenie ani żadne inne kwalifikacje, wręcz przeciwnie. taki handlowiec bez kwalifikacji to jest "pseudosprzedawca".Pytaci e, dlaczego nie ma tu nikogo kto taką pościel sprzedaje, otóż jestem.Wszystkim, którzy twierdzą że to "bubel" czy oszukiwanie ludzi odpowiadam, że to nie jest kwestia wiary tylko WIEDZY. Żeby krytykować trzeba najpierw poznać produkt. Pewnie, że teraz jest dużo gorzej niż jeszcze rok temu ale zawdzięczacie to wałaśnie ludziom bez kwalifikacji i doświadczenia. A najgłośniej krzyczą przeciwko tej pracy ci, którzy próbowali to robić i nie wyszło. Ale cóż, jeśli ktoś podejmuje się pracy tylko po to żeby szybko "zarobić kasę " , nic z siebie nie daje, nie potrafi utrzymać kontaktu z klientem tylko chce ludziom wcisnąć to naprawdę życzę powodzenia.
Ewelina 75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:23.