Ślub i wesele Opole Lubelskie i okolice - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-12, 21:18   #91
marioletka
Raczkowanie
 
Avatar marioletka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: wieś sielska-lubelska
Wiadomości: 94
Dot.: Ślub i wesele Opole Lubelskie i okolice

Problem pojawia się, jeśli namiot nie ma podłogi a popada kilka dni

Na filmach to wyglądało ładnie, ale moja koleżanka (z Australii, więc nie pytałam jej o namiary )miała taki namiot, który nie był jakoś przesadnie przystrojony i ... na zdjęciach wyglądało to mocno średnio, bo tło w większości stanowiła ta biała plandeka Może dodam - na wieczornych zdjęciach

Ślub mamy ustalony na sierpień, ma się odbyć w domu weselnym, który... dopiero się buduje Niby ma być zdany do użytku w połowie czerwca, ale znajomi właściciela mówią, że nie jest on zbyt słowną osobą... więc gdyby się tak złożyło, że by nawalił, to mogłoby być świetne rozwiązanie awaryjne.

Jeśli byłabyś tak uprzejma, prześlij mi proszę namiary
__________________
Mój fotoblog

marioletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 08:07   #92
Ewel_K
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 14
Dot.: Ślub i wesele Opole Lubelskie i okolice

Dziewczyny, a może macie namiary na dobrą kucharkę, która ma już swoją obsługę wesela? Większość spraw mamy już załatwioną (wesele będzie na 2 dni ), ale brakuje nam jeszcze Pani, która przygotowałaby posiłki
Ewel_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 09:03   #93
iovaa
Raczkowanie
 
Avatar iovaa
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 230
Dot.: Ślub i wesele Opole Lubelskie i okolice

Cytat:
Napisane przez marioletka Pokaż wiadomość
Problem pojawia się, jeśli namiot nie ma podłogi a popada kilka dni

Na filmach to wyglądało ładnie, ale moja koleżanka (z Australii, więc nie pytałam jej o namiary )miała taki namiot, który nie był jakoś przesadnie przystrojony i ... na zdjęciach wyglądało to mocno średnio, bo tło w większości stanowiła ta biała plandeka Może dodam - na wieczornych zdjęciach

Ślub mamy ustalony na sierpień, ma się odbyć w domu weselnym, który... dopiero się buduje Niby ma być zdany do użytku w połowie czerwca, ale znajomi właściciela mówią, że nie jest on zbyt słowną osobą... więc gdyby się tak złożyło, że by nawalił, to mogłoby być świetne rozwiązanie awaryjne.

Jeśli byłabyś tak uprzejma, prześlij mi proszę namiary
tak, te namioty są z reguły białe, ale tak na prawdę rodzaj dekoracji w środku też można ustalić lub dorobić samemu. Co więcej, można namioty wypożyczać z podłogą (ja nie widziałam takiego bez, przy butach wieczorowych gości tańczenie na trawie nie miałoby sensu).
Mój tata bywał na weselach w namiotach w zimie, razem z namiotem wypożyczano jakieś nagrzewnice czy coś takiego, i mówił że fajnie było
Widziałam też taką konstrukcję, że w remizie były same stoły (wesele na ponad 300 osób), a do remizy było doczepione jakby "pół" wielkiego namiotu, czyli zaraz za drzwiami remizy był już namiot i tam była podłoga drewniana i platforma dla orkiestry, tam się tańczyło. Razem z namiotem można wypożyczyć ławki, w tym konkretnym przypadku stały one wzdłuż ścian namiotu, myślę, że to dobry pomysł dla osób, które np. na chwilę sobie robią przerwę w tańcu, dla starszych osób, które chcą tylko popatrzeć na tańczących, lub przy oczepinach - dla gości nie biorących udziału, a jedynie obserwujących

Dla marioletki i inncyh zainteresowanych - warto przynajmniej zerknąć na strony wypożyczalni namiotów, tam są galerie zdjęć, można obejrzeć przykładowe dekoracje. Oto obiecane adresy w naszej okolicy:
http://www.jacknamioty.pl/oferta.html
http://stylphu.pl/
Namiot z tej drugiej firmy widziałam na żywo. Powiem Wam, że jak już się stoi w środku, to wrażenie jest interesujące
Poniżej filmik z youtub'a przedstawiający, jak to może wyglądać. Powiem Wam, że efekt może zaskoczyć pozytywnie
http://www.youtube.com/watch?v=BF_I4dCEaDI
iovaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 11:19   #94
madzia24300
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 49
Dot.: Ślub i wesele Opole Lubelskie i okolice

my mamy namiot od znajomego i podłgę więc nie wiem ile kosztuje wypożyczenie ale wydaje mi się, że powinny nam wyjść dobrze te poprawiny w ,,terenie" ;]
__________________



Każdego dnia kocham Cię bardziej, dziś jeszcze bardziej niż wczoraj, a i tak mniej niż jutro...
madzia24300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 12:10   #95
ama_05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 5
Dot.: Ślub i wesele Opole Lubelskie i okolice

Witam wszystkich
mój ślub już tuż tuż... suknia jest, dodatki wybrane, pora zdecydować się na bukiet. Jaką kwiaciarnię polecacie w opolu? Macie kogoś sprawdzonego kto może pochwalić się zdjęciami z bukietami, które robił?
ama_05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 17:07   #96
iovaa
Raczkowanie
 
Avatar iovaa
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 230
Dot.: Ślub i wesele Opole Lubelskie i okolice

Cytat:
Napisane przez ama_05 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
mój ślub już tuż tuż... suknia jest, dodatki wybrane, pora zdecydować się na bukiet. Jaką kwiaciarnię polecacie w opolu? Macie kogoś sprawdzonego kto może pochwalić się zdjęciami z bukietami, które robił?
Witamy

Ja zamawiam u Pani Irenki, która ma kiosk przy Kościele. Wprawdzie nie widziałam w jej wykonaniu bukietów ślubnych, ale kobieta ma dryg wg mnie, widziałam wiele jej bukietów okolicznościowych i uważam, że da sobie świetnie radę ze zrobieniem mojego ślubnego
iovaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 07:59   #97
ama_05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 5
Dot.: Ślub i wesele Opole Lubelskie i okolice

Hmm.. tej Pani nie brałam pod uwagę, zastanawiałam się na nad Panią Anią P. która ma kwiaciarnię na Piłsudkiego 5. Zawsze podobały mi się jej bukiety i mam pewność że będzie miała świeże kwiaty. Natomiast jej ślubnych bukietów nie widziałam. Wiem, że ubiera też kościoły...

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewel_K Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a może macie namiary na dobrą kucharkę, która ma już swoją obsługę wesela? Większość spraw mamy już załatwioną (wesele będzie na 2 dni ), ale brakuje nam jeszcze Pani, która przygotowałaby posiłki
Mogę polecić Panią Ewę z Wandalina, nie wiem czy kojarzysz miejscowość? przygotowuje pyszności niestety nie wiem czy ma swoją obsługę
ama_05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-18, 09:17   #98
Tanitka
Rozeznanie
 
Avatar Tanitka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 834
Dot.: Ślub i wesele Opole Lubelskie i okolice

Cytat:
Napisane przez ama_05 Pokaż wiadomość
Hmm.. tej Pani nie brałam pod uwagę, zastanawiałam się na nad Panią Anią P. która ma kwiaciarnię na Piłsudkiego 5. Zawsze podobały mi się jej bukiety i mam pewność że będzie miała świeże kwiaty. Natomiast jej ślubnych bukietów nie widziałam. Wiem, że ubiera też kościoły...
mnie też ona będzie robić bukiet i dekorację samochodu
__________________
Więc teraz serca mam dwa...
Tanitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 10:23   #99
ama_05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 5
Dot.: Ślub i wesele Opole Lubelskie i okolice

a widziałaś może jakieś bukiety, które robiła? czy można znaleźć gdzieś jakieś zdjęcia?
ama_05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 13:28   #100
Tanitka
Rozeznanie
 
Avatar Tanitka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 834
Dot.: Ślub i wesele Opole Lubelskie i okolice

jeszcze nie, podjadę do niej 2-3 miesiace przed ślubem i coś wymyślimy, wstępnie mamy u niej zarezerwowany termin
__________________
Więc teraz serca mam dwa...
Tanitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 14:08   #101
ama_05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 5
Dot.: Ślub i wesele Opole Lubelskie i okolice

to ja już muszę iść, bo mi zostało równiutko 3 miesiące do ślubu
ama_05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-03, 09:27   #102
czarownica_21
Raczkowanie
 
Avatar czarownica_21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 111
Dot.: Ślub i wesele Opole Lubelskie i okolice

Pomocy
Dziewczyny znacie może jakieś "niedrogie" krawcowe, które szyją suknie ślubne na wymiar??? Bardzo podobają mi się te w stylu EMPIRE ale za taką suknię w salonie i nie tylko wołają w granicach 1500 i wzwyż a mój budżet na dzień dzisiejszy jest dość skromny Będę bardzo wdzięczna za każdą informację...
czarownica_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 21:01   #103
karenanna44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2
Dot.: Ślub i wesele Opole Lubelskie i okolice

witam,
czy moze mi ktos polecic dobrego fotografa i kamerzyste z opola lub poniatowej i okolic. miło byłoby abyście drogie wizazanki podały jakas cene orientacyjna
pozdrawiam
karenanna44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 19:55   #104
anka_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: Ślub i wesele Opole Lubelskie i okolice

Cześć wszystkim
Znacie może jakąś dobrą fryzjerkę w Opolu?
Mogłybyście polecić kogoś? Ja przez ostatnie pare lat nie czesalam sie w salonie, nie mam pojęcia gdzie warto sieę zapisać.

Ostatnio(czyli jakieś 5 lat temu) czesałam sie u pani(chyba Sylwia miała na imie) która miała salon koło kościoła(teraz tam jest chyba jakiś sklep z drobiazgami do domu). Byłam bardzo zadowolona, ale niestety nie wiem gdzie ona teraz sie przeniosla. Moze ktoras z was wie?
Prosze o pomoc
anka_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 18:12   #105
monikaw89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3
Dot.: Ślub i wesele Opole Lubelskie i okolice

Cytat:
Napisane przez czarownica_21 Pokaż wiadomość
Pomocy
Dziewczyny znacie może jakieś "niedrogie" krawcowe, które szyją suknie ślubne na wymiar??? Bardzo podobają mi się te w stylu EMPIRE ale za taką suknię w salonie i nie tylko wołają w granicach 1500 i wzwyż a mój budżet na dzień dzisiejszy jest dość skromny Będę bardzo wdzięczna za każdą informację...


jeśli chodzi o krawcową możesz odwiedzić panią która ma salon sukien ślubnych w Poniatowej chyba to jest ulica opolska za Słowikiem( fermą kur ) na wprost stacji benzynowej i zakładu pogrzebowego . Nie wiem czy jest tania ale można do niej pojechać i się zapytać :P
ta Pani tez ma wypożyczalnie sukien i komis może coś znajdziesz . Z tego co ja pamiętam mi za uszycie greczynki proponowała 1000zł ale wszystko zalezy od ceny materiału
monikaw89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 16:41   #106
Kari_p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Ślub i wesele Opole Lubelskie i okolice

Witam
zajmuje się organizacją wesel oraz imprez okolicznościowych i chciałabym zaoferować pomoc przyszłym Pannom Młodym. Nie każda ma czas na przeglądanie tysięcy ofert i poszukiwania odpowiednich wykonawców tj. zespół muzyczny, restauracja, fotograf, kamerzysta, fryzjerka, makijażystka, atrakcje weselne, auto do ślubu, dekoracje sali oraz kościoła i wiele wiele innych. Zajmę się również nadzorem jakości pracy wykonawców w dniu ślubu i wesela. Abyście poczuli się gośćmi na własnym weselu
Kari_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 13:37   #107
ama_05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 5
Dot.: Ślub i wesele Opole Lubelskie i okolice

Chciałabym sprzedać swoją suknię ślubną. Czy wiecie może gdzie najlepiej oddać ją do komisu w Opolu lub Poniatowej?
ama_05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 09:54   #108
angel_a7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Dot.: Ślub i wesele Opole Lubelskie i okolice

Cytat:
Napisane przez madzia24300 Pokaż wiadomość
Która to sala w Niedrzwicy? Sekrety Telimeny może ? Ja myślałam o kamerzyście Pani Tupaj z Opola tylko nie widziałam jej nagrań jeszcze. Nie bardzo wiem kto się u nas tym zajmuje
witam,
słyszałyście dziewczyny co się dzieje w Kluczkowicach w domu weselnym... masakra. Podobno, brązowa woda leci z kranu, - przeczytałam dzisiaj w dzienniku wschodnim http://www.dziennikwschodni.pl/apps/...WS01/120909552 najgorsze że mamy tam rezerwacje na wesele i wpłaciliśmy zaliczkę.
boję się, że wytruję gości weselnych. Muszę pojechać tam z narzeczonym i odwołać nasze przyjęcie.
angel_a7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 16:19   #109
maja2986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5
Dot.: Ślub i wesele Opole Lubelskie i okolice

Polecam - http://www.videotdi.pl/filmy.html Z lbn ale nie ma problemu z dojazdem
maja2986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-29, 12:27   #110
wzet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 43
Dot.: Ślub i wesele Opole Lubelskie i okolice

Dziewczyny poszukuję oprawy muzycznej na ślub. Może polecicie mi kogoś?
__________________
Zaręczyny 07.08.2013 r.
wzet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 12:13   #111
kingaa121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Dot.: Ślub i wesele Opole Lubelskie i okolice

.

Edytowane przez kingaa121
Czas edycji: 2014-07-11 o 11:12
kingaa121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-04, 18:45   #112
nicolle87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 3
Dot.: Ślub i wesele Opole Lubelskie i okolice

Czy jest tu ktoś jeszcze??? potrzebuję pomocy dot.dekoracji Kościoła w Chodlu
nicolle87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 16:14   #113
Paulina_28l
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 3
Dot.: Ślub i wesele Opole Lubelskie i okolice

Hej dziewczyny, jeśli chodzi o nagrywanie wesela to polecam nagrywanie z drona, super efekt, coś co będzie Was wyróżniało od innych. My wynajęliśmy pana Marcina z firmy dronexvision, mają swoją stronę internetową dronexvision.pl. Film wyszedł fantasycznie razem ze wstawkami z drona!@!!! Polecam!!!!!
Paulina_28l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-30 17:14:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:16.