szkola TEB studium zdrowia i urody... czego ucza? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-13, 12:04   #1
czarnulka007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7

szkola TEB studium zdrowia i urody... czego ucza?


Zamirzem isc do szkoly teb i zrobic 3 kierunki (technik uslug kosmetycznych, odnowa biologiczna, wizaz i stylizacja paznokci) Wie ktos czego dokladnie tam ucza na tych kierunkach?
czarnulka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 12:07   #2
violisia
Zadomowienie
 
Avatar violisia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 501
Dot.: szkola TEB studium zdrowia i urody... czego ucza?

technik usług kosmetycznych- przygotowuje do zawodu kosmetyczki jednym lowem mówiac. Przedmioty nauczania to m.in dermatologia, higiena, fizykoterapia, chemia kosmetyczna, kosmetologia itp
violisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 11:01   #3
serduszkoM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 43
Dot.: szkola TEB studium zdrowia i urody... czego ucza?

Czarnulka 007 napisz w jakim mieście chcesz rozocząć tą szkołe bo każda filia przedstawia inny poziom nauczania.
serduszkoM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 15:50   #4
czarnulka007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7
Dot.: szkola TEB studium zdrowia i urody... czego ucza?

W Gorzowie Wlkp.
czarnulka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 13:03   #5
serduszkoM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 43
Dot.: szkola TEB studium zdrowia i urody... czego ucza?

Nie wiem jaki jest poziom w Gorzowie bo ja kończyłam w Gnieźnie i jedno co powiem nigdy więcej do tej szkoły nie pójdę ich tylko interesuje żeby płacić kase. Pozdrawiam
serduszkoM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 10:30   #6
violisia
Zadomowienie
 
Avatar violisia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 501
Dot.: szkola TEB studium zdrowia i urody... czego ucza?

Cytat:
Napisane przez serduszkoM Pokaż wiadomość
Nie wiem jaki jest poziom w Gorzowie bo ja kończyłam w Gnieźnie i jedno co powiem nigdy więcej do tej szkoły nie pójdę ich tylko interesuje żeby płacić kase. Pozdrawiam
ja jestem w jednej z filii na śląsku, i powiem ,ze czasami mam wrazenie ze osoby ktore tam chodza to tylko po to by gdzies chodzic, natomiast wykladowcy sa profesjonalni, dobrze przekazuja informacje, i wrecz przeciwnie sa do naszej dyspozycji, mozemy pytac co nas interesuje. wiec jak widac zalezy to od miejsca w ktorym sie znajduje. ja mam zamiar po moim techniku uslug kosmetycznych isc jeszcze na wizaz i stylizacje, i w 100% do tej samej szkoly
violisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 15:50   #7
can't be perfect
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 771
Dot.: szkola TEB studium zdrowia i urody... czego ucza?

Cytat:
Napisane przez serduszkoM Pokaż wiadomość
Nie wiem jaki jest poziom w Gorzowie bo ja kończyłam w Gnieźnie i jedno co powiem nigdy więcej do tej szkoły nie pójdę ich tylko interesuje żeby płacić kase. Pozdrawiam

widzę że też Gniezno ;P

ja tej szkoły nie polecam bo znajomi mówią że tylko kasę wyciagają a do zawodu po prostu nie przygotowują.. lepiej iść na kurs stylizacji włosów i paznokci.
can't be perfect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-24, 13:12   #8
ma_delline
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 492
GG do ma_delline
Dot.: szkola TEB studium zdrowia i urody... czego ucza?

A ja z kolei uczę się w Opolu. Podoba mi się, ale niektórzy nauczyciele mogliby się bardziej postarać. Większość z nich jest profesjonalna i nie mam wrażenia jakby tylko na kasę czekali Opiekunka mojego roku jest po prostu świetna i na pierwszy rzut oka widać, że zn się na rzeczy. Potrafi naprawdę dużo nauczyć i bardzo ją za to chwalę
__________________






ma_delline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 20:25   #9
nacioszek
Raczkowanie
 
Avatar nacioszek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 121
Dot.: szkola TEB studium zdrowia i urody... czego ucza?

czarnulka007 - dzięki za ten temat, myślałam o takim kursie, i myślałam o tej szkole, tylko że w Kielcach. A propos Kielc, czy ktos mógłby mnie oświecić na temat szkół/kursów o podobnej tematyce w naszym pięknym woj. świętokrzyskim, a szczególnie właśnie w Kielcach? Dziękuję bardzo
nacioszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 09:13   #10
serduszkoM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 43
Dot.: szkola TEB studium zdrowia i urody... czego ucza?

No niestety ja tego o wykładowcach nie mogę powiedzieć. Jedyną profesjonalistkę która ptrafiła czegoś nauczyć i wymagała od nas perfekcji zwolnili bo za dużo wymagała i niektóre osoby się na nią skarżyły :/ Reszta wykładowców ..... jedna pani jest sekretarką w szkole (wcześniej skończyła szkołe kosmetyczną ale zero praktyki), kolejna pani która tylko skończyła szkołę i coś tam robi w domu, nastepną uczyliśmy jak ma robić wosk bo nie wiedziała a ma swó jsalon kosmetyczny. Więcej nie będę pisała bo szkoda słów i tylko się denerwuje. Od wrzesnia tego roku w Gnieźnie otworzyli nową szkołe kosmetyczną, którą mogę polecić bo wiem, że dużo się tam nauczycie. Jeżeli ktoś chętny to zapraszam na pw
serduszkoM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:56.