kolorowy debiut :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-21, 19:39   #1
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570

kolorowy debiut :)


Podglądam was od dawna, lecz nigdy nie miałam zamiaru zamieszczać tu swoich amatorskich wypocin, ale ponieważ malowanie stało się ostatnio trochę moim hobby, mimo że nie zainwestowałam jeszcze w żadne porządne malowidła, stwierdziłam, że grzechem byłoby nie próbować się rozwijać .
Z góry przepraszam za:
-kiepskie zdjęcia- niestety z racji pory dnia i jakości mojego aparatu nie udało mi się zrobić lepszych, ale mam głęboką nadzieję, że coś tam jednak wypatrzycie
- fatalne brwi- nie miałam w planach zamieszczać tu tego makijażu, więc się "nie przygotowałam"
- brak zdjęć całej twarzy, za co właściwie powinnyście mi dziękować , a tak serio to twarz nie jest w formie




No więc do rzeczy, jeśli chodzi o kosmetyki to skromniutko:
- cienie z jakiejś małej, "bezimiennej" paletki z allegro
- eye liner Miss Sporty Fabulous Glam
- tusz do rzęs Max Factor Masterpiece Max
- jakaś bazarkowa, fioletowa kredka

proszę o krytykę i wskazówki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ww4.jpg (29,8 KB, 137 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oko1.jpg (16,4 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oko3.jpg (13,3 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oko8.jpg (10,7 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oko5.jpg (8,4 KB, 27 załadowań)

Edytowane przez diamentowa
Czas edycji: 2009-08-21 o 20:08
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 21:26   #2
alice86
Wtajemniczenie
 
Avatar alice86
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 437
Dot.: kolorowy debiut :)

Ode mnie troszkę krytyki i trochę wskazówek
Po pierwsze - podoba mi się to, co się dzieje na ruchomej powiece (ten jasny błękit i wrzos). Natomiast ten róż ciemny nad tymi kolorami jakoś mi sie gryzie z nimi i nadaje oku taki lekko zmęczony wygląd. Może gdyby był bardziej rozbielony lub mocniej roztarty...
Po drugie - zdjęcia - nie czepiam się jakości, bo moich zdjęć też nie jest najlepsza ale ich prezentacji... Ja wiem... wszystko jest kwestią gustu a o tych się nie dyskutuje, ale ładniej wyglądałyby zdjęcia bez tego całego białego tła, tzn. wydaje mi się, że jest ono tam zbędne...
Po trzecie - brwi nie są takie najgorsze... Wystarczyłoby je troszkę przeczesać i ew. "ubytki" uzupełnić kredka/cieniem do brwi/ew. henną i byłoby naprawdę ok
A tak poza tym - WITAJ NA MM
__________________
alice86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 21:31   #3
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 959
Dot.: kolorowy debiut :)

Mnie sie ten makijaz podoba. Jedyna rzecz jest taka, ze w tym mocno rozowym kolorze nie wyszlabym normalnie na ulice, ewentualnie tylko na impreze. Ale generalnie sliczny!
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 21:41   #4
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: kolorowy debiut :)

Cytat:
Napisane przez alice86 Pokaż wiadomość
Ode mnie troszkę krytyki i trochę wskazówek
Po pierwsze - podoba mi się to, co się dzieje na ruchomej powiece (ten jasny błękit i wrzos). Natomiast ten róż ciemny nad tymi kolorami jakoś mi sie gryzie z nimi i nadaje oku taki lekko zmęczony wygląd. Może gdyby był bardziej rozbielony lub mocniej roztarty...

ten róż był właśnie trochę eksperymentem a oko faktycznie zmęczone i możliwe, że róż spotęgował ten efekt

Cytat:
Napisane przez alice86 Pokaż wiadomość
Po drugie - zdjęcia - nie czepiam się jakości, bo moich zdjęć też nie jest najlepsza ale ich prezentacji... Ja wiem... wszystko jest kwestią gustu a o tych się nie dyskutuje, ale ładniej wyglądałyby zdjęcia bez tego całego białego tła, tzn. wydaje mi się, że jest ono tam zbędne...
Wiem, wiem, że jest zbędne następnym razem na pewno tego nie będzie, nie mam doświadczenia we wklejaniu fotek, nie chciałam aby logo zasłoniło oko, zapędziłam się w Paincie no i wyszło jak wyszło niestety a nie chciałam poprawiać, żeby już nie robić zamieszania z usuwaniem i wstawianiem zdjęć.

Cytat:
Napisane przez alice86 Pokaż wiadomość
Po trzecie - brwi nie są takie najgorsze... Wystarczyłoby je troszkę przeczesać i ew. "ubytki" uzupełnić kredka/cieniem do brwi/ew. henną i byłoby naprawdę ok
A tak poza tym - WITAJ NA MM
brwi zawsze podkreślam, zwłaszcza, że są trochę za krótkie w stosunku do oka tylko dzisiaj takie rozczochrane, bo makijaż już wcześniej z buzi zmywałam.

Dziękuję pięknie za wskazówki, na pewno wezmę je pod uwagę .

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
Mnie sie ten makijaz podoba. Jedyna rzecz jest taka, ze w tym mocno rozowym kolorze nie wyszlabym normalnie na ulice, ewentualnie tylko na impreze. Ale generalnie sliczny!
Też bym nie wyszła z tym różem . Ogólnie w makijażach wyjściowych nigdy nie używam różu, bo mam wrażenie, że tak ogólnie to mi nie pasuje.
Dziękuję
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 11:10   #5
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: kolorowy debiut :)

fantastyczne kolory
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:51.