Poparzenie na solarium ! Pomocy . - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-02, 22:16   #1
MELISAzRED BULLEM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 26

Poparzenie na solarium ! Pomocy .


2 dni temu wybrałam się na solarium.Jakiś czas nie chodziłam,bo opalałam się na słońcu,teraz zbladłam i poszłam na 16 minut tak jak zawsze chodziłam.Pani w solarium nie powiedziała mi,że są nowe lampy,dzień wcześniej wymieniane i ... poparzyłam się . Wieczorem nie mogłam usiąść,rano było jeszcze gorzej,ledwo co się ubrałam,stanik obciera mnie do tego stopnia,że dzisiaj nie założyłam.

W sobotę idę na bardzo ważną imprezę i nie mogę iść cała czerwona.Sukienka ma wycięcie na całe plecy,a obecnie mam w kolorze czerwonym

Znacie może jakies domowe sposoby na poparzenia tego typu ?
MELISAzRED BULLEM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 22:30   #2
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Poparzenie na solarium ! Pomocy .

Cytat:
Napisane przez MELISAzRED BULLEM Pokaż wiadomość
2 dni temu wybrałam się na solarium.Jakiś czas nie chodziłam,bo opalałam się na słońcu,teraz zbladłam i poszłam na 16 minut tak jak zawsze chodziłam.Pani w solarium nie powiedziała mi,że są nowe lampy,dzień wcześniej wymieniane i ... poparzyłam się . Wieczorem nie mogłam usiąść,rano było jeszcze gorzej,ledwo co się ubrałam,stanik obciera mnie do tego stopnia,że dzisiaj nie założyłam.

W sobotę idę na bardzo ważną imprezę i nie mogę iść cała czerwona.Sukienka ma wycięcie na całe plecy,a obecnie mam w kolorze czerwonym

Znacie może jakies domowe sposoby na poparzenia tego typu ?
Okłady z jogurtu czy maślanki mogą pomóc. Kup sobie też jakiś żel chłodzący. Z tego co kojarze na poparzenia słoneczne 1 stopnia pomaga też Altacet.

Jeśli wyskakują Ci bąble to pędź do lekarza.

Swoją drogą 16 min na solarium to bardzo długo i dziwi mnie, że po dłuższej przerwie wybrałaś się na tak długo.

edit: nie chcę Cię martwić, ale bardzo wątpie, żeby zaczerwienienie zeszło Ci do soboty.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 22:31   #3
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Poparzenie na solarium ! Pomocy .

Cytat:
Napisane przez MELISAzRED BULLEM Pokaż wiadomość
2 dni temu wybrałam się na solarium.Jakiś czas nie chodziłam,bo opalałam się na słońcu,teraz zbladłam i poszłam na 16 minut tak jak zawsze chodziłam.Pani w solarium nie powiedziała mi,że są nowe lampy,dzień wcześniej wymieniane i ... poparzyłam się . Wieczorem nie mogłam usiąść,rano było jeszcze gorzej,ledwo co się ubrałam,stanik obciera mnie do tego stopnia,że dzisiaj nie założyłam.

W sobotę idę na bardzo ważną imprezę i nie mogę iść cała czerwona.Sukienka ma wycięcie na całe plecy,a obecnie mam w kolorze czerwonym

Znacie może jakies domowe sposoby na poparzenia tego typu ?
o kur..... do apteki leć po pantenol czy tam alantan czy inny preparat na oparzenia.Ale ci skóra będzie schodziła
__________________
Po prostu Gośka

Edytowane przez gsk
Czas edycji: 2010-09-02 o 22:33
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 22:31   #4
spiniaa
Rozeznanie
 
Avatar spiniaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 847
Dot.: Poparzenie na solarium ! Pomocy .

zsiadłe mleko ale nie wiem czy cokolwiek pomoze Ci do soboty
spiniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 22:33   #5
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Poparzenie na solarium ! Pomocy .

PAAANTHENOL sobie kup
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 22:33   #6
88_kasia_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 379
Dot.: Poparzenie na solarium ! Pomocy .

16 minut??
__________________
Albo nie umiem,albo życie tak sprawiło,że o bólu nic nie powiem i ukryję wszystko-nawet miłośc... ...Daj zdrowie moim bliskim, dla mnie tylko trochę siły, może mniej poczucia winy...

UWAGA!!!
http://www.youtube.com/watch?v=sjU1lK84ZfU
88_kasia_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 22:49   #7
spiniaa
Rozeznanie
 
Avatar spiniaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 847
Dot.: Poparzenie na solarium ! Pomocy .

Cytat:
Napisane przez 88_kasia_88 Pokaż wiadomość
16 minut??
tez mi sie to wydaje niesamowite ja po 6 wygladam jak burak to jakbym wygladala po 16 kiedys poszlam na 10 to bylam tak poparzona ze 2 tygodnie czulam niektore miejsca te wrazliwsze ale to chyba wszystko zalezy od lamp i cery wydaje mi sie ze gdyby byly to nowe, naprawde mocne lampy to po 16 minutach bylabys cala w pecherzach wiec ciesz sie ze tylko na tym sie skonczylo
spiniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-02, 22:54   #8
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Poparzenie na solarium ! Pomocy .

Zależy jak intensywne są lampy
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 22:55   #9
kiniulkaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 880
Dot.: Poparzenie na solarium ! Pomocy .

Cytat:
Napisane przez 88_kasia_88 Pokaż wiadomość
16 minut??
16 minut i to przy nowych lampach
Autorko gratuluję odwagi o tak długim opalaniu jeszcze nie słyszałam
Tak jak dziewczyny mówiły może pomóc zsiadłe mleko, ale to raczej trochę złagodzi ból, czerwona będziesz nadal.
kiniulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 22:58   #10
rilla900
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 243
Dot.: Poparzenie na solarium ! Pomocy .

ojej, ja też nigdy nie słyszałam, żeby ktoś był na 16 minut. pewnie Autorka ma ciemną karnację, pozazdrościć albo wcześniej lampy były naprawdę słabe. w każdym razie gorąco współczuję, bo to na pewno okropnie piecze jest taka maść na poparzenia, nazywa się DERMAZIN... chyba bez recepty, ale pewna nie jestem.
mam nadzieję, że ta ważna impreza to nie Twój ślub
rilla900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 23:07   #11
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Poparzenie na solarium ! Pomocy .

Kup szybko jakiś żel chłodzący, coś koniecznie z panthenolem. Jak będą robiły Ci się jakieś bąble to jak najszybciej do lekarza. Noś ubrania z bawełny.

Bardzo Ci współczuję.
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-03, 08:33   #12
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Poparzenie na solarium ! Pomocy .

kup sobie panthenol albo rób okłady z zsiadłego mleka albo jogurtu... dodatkowo- na razie noś luźne ubrania...

a na przyszłość- nie szalej tak z tym solarium- kurcze 16 minut przy nowych lampach
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 08:37   #13
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Poparzenie na solarium ! Pomocy .

A do metryki dołóż sobie jakieś 10 lat.

Idź do dermatologa i powiedz co zrobiłaś, niech Ci uświadomi jaką krzywdę sobie robisz.

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
a na przyszłość- nie szalej tak z tym solarium- kurcze 16 minut przy nowych lampach
No przecież nie wiedziała, że są nowe.

Ja bym poszła do pani prowadzącej solarium na rozmowę tak a propos.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 08:45   #14
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Poparzenie na solarium ! Pomocy .

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A do metryki dołóż sobie jakieś 10 lat.

Idź do dermatologa i powiedz co zrobiłaś, niech Ci uświadomi jaką krzywdę sobie robisz.

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------



No przecież nie wiedziała, że są nowe.

Ja bym poszła do pani prowadzącej solarium na rozmowę tak a propos.
aj, to przepraszam, nie doczytałam...
chociaż jak dla mnie iśc na 16 minut na solarium gdzie wcześniej się dłuższy okres czasu nie było to spora odwaga- ja mam ciemną karnacje a i tak wyszłabym jak rak i wszystko by mnie bolało (niestety- wiem bo kiedyś tak zrobiłam )
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 08:50   #15
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Poparzenie na solarium ! Pomocy .

Eh... Przecież pisze, że nie wiedziała o nowych lampach. Ja na początek zawsze chodziłam na 10 minut i potem na 15, a mam bardzo jasną karnację. Nigdy się nie spiekłam. Wszystko zależy od solarium i lamp. Teraz nie chodzę wcale, bo już dawno odkryłam że jest to niezdrowe.
Autorce polecam panthenol lub alantan, a najlepiej mieszankę obu z dodatkiem aloesu jeśli uda ci się kupić coś takiego w aptece. Jeśli będziesz w stanie w ogóle iść na tą imprezę, to możesz pokusić się o nałożenie kremu nawilżającego i potem podkładu na plecy oraz przypudrowanie. Ostrzegam jednak, że nie będzie to wygodne, bo bedziesz miała wrażenie, jakbyś miała skorupkę. Od ciebie zależy czy wolisz się dobrze czuć, czy dobrze wyglądać...
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 08:54   #16
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Poparzenie na solarium ! Pomocy .

Cytat:
Napisane przez Kitka:) Pokaż wiadomość
chociaż jak dla mnie iśc na 16 minut na solarium gdzie wcześniej się dłuższy okres czasu nie było to spora odwaga
Dla mnie w ogóle chodzenie na solarium nawet na sekundę to duża odwaga.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 08:57   #17
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Poparzenie na solarium ! Pomocy .

kup jakiś żel z aloesem.
a co do tych 16 minut - fakt, trochę długo, ale dziewczyna pisze że wcześniej opalała się na słońcu więc pewnie miała opaleniznę, gdyby nie nowe lampy raczej nic by się nie stało.
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 08:58   #18
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Poparzenie na solarium ! Pomocy .

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Eh... Przecież pisze, że nie wiedziała o nowych lampach. Ja na początek zawsze chodziłam na 10 minut i potem na 15, a mam bardzo jasną karnację. Nigdy się nie spiekłam. Wszystko zależy od solarium i lamp. Teraz nie chodzę wcale, bo już dawno odkryłam że jest to niezdrowe.
Autorce polecam panthenol lub alantan, a najlepiej mieszankę obu z dodatkiem aloesu jeśli uda ci się kupić coś takiego w aptece. Jeśli będziesz w stanie w ogóle iść na tą imprezę, to możesz pokusić się o nałożenie kremu nawilżającego i potem podkładu na plecy oraz przypudrowanie. Ostrzegam jednak, że nie będzie to wygodne, bo bedziesz miała wrażenie, jakbyś miała skorupkę. Od ciebie zależy czy wolisz się dobrze czuć, czy dobrze wyglądać...
Ale to chyba nie będzie wyglądać zbyt ładnie. Ja bym szukała na gwałt nowej sukienki i kupiła taki samoprzylepny sylikonowy stanik aby nie podrażniać jeszcze bardziej skóry.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 09:45   #19
Lolaa87
Zadomowienie
 
Avatar Lolaa87
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 868
Dot.: Poparzenie na solarium ! Pomocy .

Okłady z maślanki powinny pomóc.
Myślę, że jest duża szansa, że zejdzie Ci czerwony kolor do jutra bo oparzenia po solarium szybciej schodzą niż te słoneczne
__________________
Lolaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-03, 10:20   #20
MELISAzRED BULLEM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 26
Dot.: Poparzenie na solarium ! Pomocy .

Dziękuję Dziewczyny za wszystkie odpowiedzi

Robiłam okłady z jogurtu i muszę powiedzieć,że dzisiaj już jest o wiele lepiej Najbardziej spalone miałam plecy,brzuch i okolice pachwin
Teraz skóra brązowieje,nie ma żadnych plam,jest troche wrażliwa na dotyk,ale myślę,że do jutra będzie okej

Co do tych 16 minut opalania w solarium,to muszę się szczerze przyznać,że u mnie 15 min to norma.2 / 3 razy w miesiącu pójdę i jestem opalona.Nie mam jakoś super ciemnej karnacji,bo opalam się na kolor brzoskwiniowy,więc nigdy nie spalę się na czekoladę,może i dobrze,bo taka ciemna opalenizna wcale mi się nie podoba

Znam osoby,które chodzą na 20 minut Ale to już hardcory o bardzo ciemnej karnacji i mani opalania,nawet latem.Mam koleżankę,która potrafiła prosto znad jeziora lecieć na solarium
MELISAzRED BULLEM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 10:30   #21
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Poparzenie na solarium ! Pomocy .

E tam, hardkory. Moja znajoma chodzi spokojnie na pół godziny, jak może to i dłużej. Nie ważne jakie lampy
Wygląda... nieciekawie. I nic do niej nie dociera. Ale twardo podtrzymuję znajomość bo już teraz czuję się przy niej bosko (blokery cały rok ) a za 15-20 lat to będę sobie robiła jaja i mówiła do niej 'mamo'. Albo 'babciu' nawet


A co do mądrej pani z solarium to ja bym poszła, jeśli nie po zwrot kosztów naprawiania tej biednej skóry to chociaż żeby aferę zrobić. Bo przecież to mogło wyrządzić Ci jeszcze większą krzywdę!
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 11:03   #22
Lolaa87
Zadomowienie
 
Avatar Lolaa87
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 868
Dot.: Poparzenie na solarium ! Pomocy .

Cytat:
Napisane przez 1000days Pokaż wiadomość
E tam, hardkory. Moja znajoma chodzi spokojnie na pół godziny, jak może to i dłużej. Nie ważne jakie lampy
Wygląda... nieciekawie. I nic do niej nie dociera. Ale twardo podtrzymuję znajomość bo już teraz czuję się przy niej bosko (blokery cały rok ) a za 15-20 lat to będę sobie robiła jaja i mówiła do niej 'mamo'. Albo 'babciu' nawet


A co do mądrej pani z solarium to ja bym poszła, jeśli nie po zwrot kosztów naprawiania tej biednej skóry to chociaż żeby aferę zrobić. Bo przecież to mogło wyrządzić Ci jeszcze większą krzywdę!
Co do pogrubionego to oczywiście, że Pani z solarium powinna poinformować o wymianie lamp i sama bym nawtykała takiej, że mnie nie poinformowała ale wydaje mi się, że Autorka wątku mogła się poparzyć na każdym innym łóżku bo dawno na solarium nie chodziła, a opalenizna słoneczna jest inna od tej z solarium. Sama byłam w Turcji w październiku zeszłego roku, opaliłam się bardzo i przed sylwestrem postanowiłam pójść odświeżyć opaleniznę na solarium i pomimo, że byłam tylko na 10 minut, na dodatek opalona to dostałam poparzeń bo skóra się od takiego opalania odzwyczaiła.
__________________
Lolaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 11:08   #23
emza
Rozeznanie
 
Avatar emza
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 502
Dot.: Poparzenie na solarium ! Pomocy .

a u mnie w miescie sa juz lampy, ktore opalaja na brazowo i nie powoduja poparzen, czerwienienia skory.
__________________
Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego


Licencjonowana Kosmetolog


Studia magisterskie:

1. Kosmetologia PUM
2. technologia chemiczna ZUT
emza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 11:19   #24
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Poparzenie na solarium ! Pomocy .

Tanorektycy chodzą do solarium na jeszcze więcej minut ale to już patologia

Moja koleżanka, która pracuje właśnie w solarium opowiadała, że przychodzi do niej chłopak, który jest brązowy jak gorzka czekolada, a jak nie ma zbyt dużo pieniędzy to wysypuje jej na ladę wszystkie drobniaki, które akurat ma i mówi, że chce się opalać tyle czasu na ile starczy mu tych pieniędzy
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 11:24   #25
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Poparzenie na solarium ! Pomocy .

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Tanorektycy chodzą do solarium na jeszcze więcej minut ale to już patologia

Moja koleżanka, która pracuje właśnie w solarium opowiadała, że przychodzi do niej chłopak, który jest brązowy jak gorzka czekolada, a jak nie ma zbyt dużo pieniędzy to wysypuje jej na ladę wszystkie drobniaki, które akurat ma i mówi, że chce się opalać tyle czasu na ile starczy mu tych pieniędzy
nieźle... ale w tym solarium do którego czasami chodzę dziewczyny które tam pracują wyglądają jakby codziennie po godzinie się smażyły...
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 11:25   #26
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Poparzenie na solarium ! Pomocy .

No ta moja koleżanka jest uzależniona. Chodzi kilka razy w tygodniu
Ale ona ma karnet wykupiony jakiś tam nie na miesiąc tylko dłużej przez co ma dużo taniej no i może to wykorzystywać ile chce.


emza
- co nie znaczy, że jest to zdrowe. I ładne, ale to już moje prywatne zdanie.
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 11:31   #27
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Poparzenie na solarium ! Pomocy .

Ble, jak można chcieć być pomarańczowym.
Niby są teraz "brązujące" lampy ale kurde, przecież dalej widac że opalenizna nie jest naturalna.
__________________
Po prostu Gośka
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 12:07   #28
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Poparzenie na solarium ! Pomocy .

zalezy od karnacji, ja ogolnie chodze na solarium bardzo rzadko ale jak juz pojde to ide tak 4 razy po 10minut i moja opalenizna jest identyczna jak ta w lecie
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 12:15   #29
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Poparzenie na solarium ! Pomocy .

Cytat:
Napisane przez gsk Pokaż wiadomość
Ble, jak można chcieć być pomarańczowym.
Niby są teraz "brązujące" lampy ale kurde, przecież dalej widac że opalenizna nie jest naturalna.
nie każdy robi się pomrańczowy... i nie po każdym widać

a co do tematu to moim zdaniem śmiganie na 16 minut przy jakichkolwiek lampach to porazka..

kumpela w lo, z dość ciemną skórą chodziła na maks. 10 minut ze 2-3 razy/msc i była ciemna... nie wyobrażam sobie tego
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 12:45   #30
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Poparzenie na solarium ! Pomocy .

16 min?
ja po 3 min byłam cała poparzone to po 16 bym umarła...

co do tematu, to może pantenol? aloes? okłady z jakiejś maślanki?
jest jeszcze taka pianka do kupienia w aptece na poparzenia, hmm, nie mogę sobie przypomnieć jak się nazywa
na przyszłość będziesz wiedziała, żeby nie chodzić na solarkę przed ważnymi imprezami
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:02.