Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-01, 19:32   #181
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Racja, niestety znam też statystyki.

Znam też komentarze pod artykułami na ten temat- głównie mężczyzn. (tak mam, że komentarze czytam) Pamiętam jak kobieta skomentowała art coś w stylu "najgorzej jak ktoś jest napastliwy a nie rozumie słowa "nie" bo przecież on taki miły jest"- było dużo komentarzy że ma nerwice i jest głupia i bla bla. Powchodziłam w profile mężczyzn którzy to pisali i byłam zaskoczona jak przeciętni byli- nie jakieś "zakazane twarze", tacy zwykli że na ulicy bym nie uciekała. A tu proszę- dla mnie potencjalne zboki.
Do tego jeszcze "kobieta prowokuje, sama się prosi", "jak kobieta mówi nie to oznacza to tak naprawdę tak" itd itp.

Gdybym wierzyła w nieomylność wymiaru sprawiedliwości to sprawców przestępstw seksualnych karałabym obcięciem jaj. Serio. Nie wierzę w możliwość ich resocjalizacji (choć jest to sprzeczne ze wszystkim tym, czego mnie uczono).
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 19:37   #182
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Do tego jeszcze "kobieta prowokuje, sama się prosi", "jak kobieta mówi nie to oznacza to tak naprawdę tak" itd itp.

Gdybym wierzyła w nieomylność wymiaru sprawiedliwości to sprawców przestępstw seksualnych karałabym obcięciem jaj. Serio. Nie wierzę w możliwość ich resocjalizacji (choć jest to sprzeczne ze wszystkim tym, czego mnie uczono).
Takie hasła to i inne kobiety piszą.... "jak tam szła to czego się spodziewała?", "jak piła alko to chyba wiedziała co się może stać","sama chciała".

Często kary są tak "śmieszne" że aż nie wiem co powiedzieć.
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 19:41   #183
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Takie hasła to i inne kobiety piszą.... "jak tam szła to czego się spodziewała?", "jak piła alko to chyba wiedziała co się może stać","sama chciała".

Często kary są tak "śmieszne" że aż nie wiem co powiedzieć.
Masz rację, całkiem niedawno czytałam komentarze ludzi nt. sprawy tej dziewczyny z Poznania, która zaginęła w listopadzie. Tam nie było przestępstwa seksualnego, ale finał historii był jeszcze bardziej tragiczny.

Już widzę, że tylu abstynentów, nigdy nie wracających w nocy do domu nagle się znalazło. Zawsze myślę "obyś sam/sama nigdy nie znalazł/znalazła się w podobnej sytuacji".
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 19:45   #184
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Wspolczuje sytuacji. Dobrze, ze Ci nic nie robil

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------



Heej
Co pijesz ? %%%
Nieeee, w sobotę będą %%% na imprezie integracyjnej w pracy
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 19:50   #185
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Użyłam po raz pierwszy zielonej maseczki żelowej z boxa. Bardzo przyjemnie chłodzi (choć nie trzymałam jej w lodówce), nawilża (nie wiem czy nie chwilowo), szybko się wchłania (pod nią zastosowałam maskimizer, nie wiem czy to nie jego sprawka). Chętnie zostawiłabym ją na całą noc, ale trochę się boję.

Przetestowałabym pozostałe maseczki Rotha, ale na stronie S. zestawu miniatur już nie widzę (a chyba był).
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 20:02   #186
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Nieeee, w sobotę będą %%% na imprezie integracyjnej w pracy
Rozumiem. Nie tak pytam, bo dzisiaj cybermelanz na watku

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Ja bym chciała mniej chomikować w sumie większość promocji co pewien czas się powtarza. Tylko że jeszcze to do mnie nie dociera



Wow, sporo



Kiedyś odpowiem "na moim koncie", jak już przestanę chomikować i kupować "bo chciałabym mieć, potem nie będzie"




Z marek premium to tylko meteoryty są moim zboczeniem. Poza tym staram się być racjonalna, no ale nie zawsze wychodzi. Podkładów, szminek, róży, bronzerów, zwykłych pudrów nie kupuję. Pielęgnacja to prawie tylko dermokosmetyki, a kolorówka to Loreal, Catrice, obecnie trafił się jeszcze Bell i Sephora, Bourjois. Więc raczej też bez nadmiernego szału



Takie akcje też mnie wkurzają



Ale oblech, współczuję tej sytuacji



Bardzo Ci współczuję. Kolejna świnia :/

Przeraża mnie liczba zagrożeń czyhających na kobiety praktycznie wszędzie, też w biały dzień.

Tak to prawda

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Użyłam po raz pierwszy zielonej maseczki żelowej z boxa. Bardzo przyjemnie chłodzi (choć nie trzymałam jej w lodówce), nawilża (nie wiem czy nie chwilowo), szybko się wchłania (pod nią zastosowałam maskimizer, nie wiem czy to nie jego sprawka). Chętnie zostawiłabym ją na całą noc, ale trochę się boję.

Przetestowałabym pozostałe maseczki Rotha, ale na stronie S. zestawu miniatur już nie widzę (a chyba był).
Jak wroce moge Ci wyslac 2 miniatury tej zielonej, ja jej nie moge uzywac. Ma aloes w skladzie, a mam na niego alergie
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 20:03   #187
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Witam na nowym wątku
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-01, 20:06   #188
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Rozumiem. Nie tak pytam, bo dzisiaj cybermelanz na watku
Pozdrawiam z lampką Martini w dłoni .
Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Użyłam po raz pierwszy zielonej maseczki żelowej z boxa. Bardzo przyjemnie chłodzi (choć nie trzymałam jej w lodówce), nawilża (nie wiem czy nie chwilowo), szybko się wchłania (pod nią zastosowałam maskimizer, nie wiem czy to nie jego sprawka). Chętnie zostawiłabym ją na całą noc, ale trochę się boję.

Przetestowałabym pozostałe maseczki Rotha, ale na stronie S. zestawu miniatur już nie widzę (a chyba był).
Co to i czy działa?
Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Gdybym wierzyła w nieomylność wymiaru sprawiedliwości to sprawców przestępstw seksualnych karałabym obcięciem jaj. Serio. Nie wierzę w możliwość ich resocjalizacji (choć jest to sprzeczne ze wszystkim tym, czego mnie uczono).
Jesteś po resocjalizacji ?
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 20:08   #189
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Jak wroce moge Ci wyslac 2 miniatury tej zielonej, ja jej nie moge uzywac. Ma aloes w skladzie, a mam na niego alergie
Dzięki , jeśli dalsze wrażenia będą tak samo dobre jak te pierwsze i krzywdy mi nie zrobi to chętnie przygarnę, dogadamy się co na wymianę
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 20:12   #190
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Rozumiem. Nie tak pytam, bo dzisiaj cybermelanz na watku

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------




Tak to prawda

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------


Jak wroce moge Ci wyslac 2 miniatury tej zielonej, ja jej nie moge uzywac. Ma aloes w skladzie, a mam na niego alergie
Zauważyłam ale to dobrze, trzeba się relaksować
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 20:12   #191
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Wymaseczkowalam się, a teraz buszuje w matrasie

Co da "głupich" zachowań, to dla mnie ostatnio 'miszczem' byl sąd, chyba amerykański, ktory uniewinnił młodego chłopaka, który zgwalcil chyba dwie dziewczyny. Powód? Nie chcieli mu niszczyć kariery sportowej i przyszlosci. Super, na starcie dostaje komunikat: umiesz grać w piłkę, możesz robić co chcesz, bo i tak jesteś bezkarny...
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-01, 20:18   #192
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Pozdrawiam z lampką Martini w dłoni .

Co to i czy działa?

Jesteś po resocjalizacji ?
Maskimizer to produkt Origins, ma zwiększać działanie maseczek.
Testuję od kilku tygodni i wrażenia mam nijakie.

Nie jestem w stanie ocenić działania pod maseczkami, ale na pewno przyspiesza wchłanianie zwykłej pielęgnacji. Czy przez to jakoś zwiększa jej działanie, nie wiem niestety, trudno to ocenić. Dla mnie byłby to produkt bardzo dobry (nakładam sporo warstw na twarz), gdyby jego skład był okej. Czekam na spotkanie z koleżanką, która zna się na składach i pomoże mi to ocenić (jeśli jest to naładowane chemią - co w przypadku Origins teoretycznie nie powinno mieć miejsca - to będę to stosować sporadycznie, jeśli nie częściej). Na razie - przydatny, ale tylko gadżet.

Nie jestem po resocjalizacji . Byłam natomiast kształcona na temat systemu kar, ich celu itp.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 20:19   #193
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Ja bym chciała mniej chomikować w sumie większość promocji co pewien czas się powtarza. Tylko że jeszcze to do mnie nie dociera

Kiedyś odpowiem "na moim koncie", jak już przestanę chomikować i kupować "bo chciałabym mieć, potem nie będzie"
Ja jestem już na dobrej drodze - przez ostatnie kilka miesięcy na wątku zrobiłam takie zapasy, że na dwie wojny starczy więc teraz jak jest jakaś promocja, to myślę czy na pewno tak bardzo chcę to mieć, bo czy potrzebuję to nawet nie mam co myśleć i tak jak piszesz - promocje często się powtarzają albo są inne równie dobre więc nie warto robić wielkich zapasów - zresztą ja od początku zawsze klikałam tylko po jednym super dealu, bo jednak nieco zdrowego rozsądku zachowałam... W końcu kolejne deale też będą i znowu trzeba będzie kliknąć, nie? A miejsce w domu jest ograniczone
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 20:20   #194
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Nieeee, w sobotę będą %%% na imprezie integracyjnej w pracy
Oo ja też mam imprezę integracyjną Ale w kolejny pt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 20:21   #195
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Lol, a ja zapomnialam ze w Sephorze jest Nars i wcale tam nie weszlam

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Przez Ciebie dzisiaj poległam
Miałam od dłuższego czasu chęć na liner pale blue i bananowy, więc podgapiając od Ciebie stwierdziłam , ze podjadę do inglota po cienie i zmieszam je z duraline.
Wyszłam z 2 cieniami, linerem nude, oraz niezbędnymi do kresek pudrowymi woskami, skórzaną spódnicą i kompletem YES

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Pociąg to dla mnie najbardziej traumatyczne pod tym względem miejsce.
Po pierwszym roku studiów wracałam szczęśliwa do domu, wsiedliśmy z kumplami w Sopocie do pociągu. W Gdańsku facet o dość oryginalnej urodzie (może gruzin?) zapytał nas przez okno czy pociąg jedzie do Ostródy (nie mówił po polsku, miał nazwę miejscowości napisaną na kartce). Wsiadł, dosiadł się do nas, całą drogę spał (i to tak mocno, że konduktor nie mógł go dobudzić), my graliśmy w karty. W Iławie kumple wysiedli, zostałam z typem sama w przedziale, ale biały dzień, w pociągu sporo ludzi, więc nic mnie nie niepokoiło. Przed Ostródą pomyślałam, że trzeba gościa obudzić, no i zrobiłam sobie dobrze.... Facet się rzucił z łapami w celach wiadomych (biały dzień, zbliżała się stacja). Narobiłam wrzasku, konduktor na szczęście przechodził, gość uciekł. Nic mi właściwie nie zrobił, miałam lekko naderwaną bluzkę i siniaka na ręku.

Do końca studiów miałam traumę i nie wsiadałam do przedziału w którym był jakikolwiek facet.
straszne to jest, współczuje
JAk sobie pomyślę ile razy ja los kusiłam i w sumietylko raz miałam tylko dość nie przyjemną sytuacje, ale też nikt się do mnie nie dobierał bezpośrednio.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 20:21   #196
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Uzywam tego bialego wynalazku od Guerlain, nawilzacz i dotleniacz w jednym.
W zaleznosci jaki ciemny jest podklad to daje albo mniejsza albo wieksza kropelke podkladu, reszte daje tego to moj patent na murzynskie podklady

Ja tez sie ostatnio zastanawialam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Znalazłam - nawet jest Twoja opinia. Chyba się skuszę jak będzie dobre promo.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 20:21   #197
ally21
Rozeznanie
 
Avatar ally21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 615
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ja mogę klikać teraz Jakby co to pisz pw

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------



I co pokazałaś na stronie banku czy jak? Trochę dziwne
No dziwne - pokazałam maila z potwierdzeniem zamówienia - zapłata kartą.
ally21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 20:25   #198
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Dzięki , jeśli dalsze wrażenia będą tak samo dobre jak te pierwsze i krzywdy mi nie zrobi to chętnie przygarnę, dogadamy się co na wymianę
Spoko
Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Zauważyłam ale to dobrze, trzeba się relaksować
Jakby co ja tez nie pije, tylko soczek

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Wymaseczkowalam się, a teraz buszuje w matrasie

Co da "głupich" zachowań, to dla mnie ostatnio 'miszczem' byl sąd, chyba amerykański, ktory uniewinnił młodego chłopaka, który zgwalcil chyba dwie dziewczyny. Powód? Nie chcieli mu niszczyć kariery sportowej i przyszlosci. Super, na starcie dostaje komunikat: umiesz grać w piłkę, możesz robić co chcesz, bo i tak jesteś bezkarny...

Prawie jak w tym kawale : rozprawa sadowa w sprawie gwaltu.
Sad: jak Pania zgwalcil ?
Pokrzywdzona: od tylu
Sad: uniewinnic, miala szanse uciec

Spadam, dobrej nocy
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 20:26   #199
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Użyłam po raz pierwszy zielonej maseczki żelowej z boxa. Bardzo przyjemnie chłodzi (choć nie trzymałam jej w lodówce), nawilża (nie wiem czy nie chwilowo), szybko się wchłania (pod nią zastosowałam maskimizer, nie wiem czy to nie jego sprawka). Chętnie zostawiłabym ją na całą noc, ale trochę się boję.

Przetestowałabym pozostałe maseczki Rotha, ale na stronie S. zestawu miniatur już nie widzę (a chyba był).
Też użyłam zielonej - fajny ma skład, taki naturalny. Ja zostawiłam ją na noc jak w instrukcji - efektów jakiś piorunujących nie było, ale buzia nawilżona, miła i na pewno jej to nie zaszkodziło, będę dalej testować

Ten zestaw może jeszcze gdzieś jest w stacjo - był już dwa razy w katalogu, może jeszcze pojawi się w sprzedaży np. na święta...?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-01, 20:29   #200
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Maskimizer to produkt Origins, ma zwiększać działanie maseczek.
Testuję od kilku tygodni i wrażenia mam nijakie.

Nie jestem w stanie ocenić działania pod maseczkami, ale na pewno przyspiesza wchłanianie zwykłej pielęgnacji. Czy przez to jakoś zwiększa jej działanie, nie wiem niestety, trudno to ocenić. Dla mnie byłby to produkt bardzo dobry (nakładam sporo warstw na twarz), gdyby jego skład był okej. Czekam na spotkanie z koleżanką, która zna się na składach i pomoże mi to ocenić (jeśli jest to naładowane chemią - co w przypadku Origins teoretycznie nie powinno mieć miejsca - to będę to stosować sporadycznie, jeśli nie częściej). Na razie - przydatny, ale tylko gadżet.

Nie jestem po resocjalizacji . Byłam natomiast kształcona na temat systemu kar, ich celu itp.
Napisz, proszę, jak koleżanka oceniała produkt Ori.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 20:30   #201
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Przez Ciebie dzisiaj poległam
Miałam od dłuższego czasu chęć na liner pale blue i bananowy, więc podgapiając od Ciebie stwierdziłam , ze podjadę do inglota po cienie i zmieszam je z duraline.
Wyszłam z 2 cieniami, linerem nude, oraz niezbędnymi do kresek pudrowymi woskami, skórzaną spódnicą i kompletem YES



straszne to jest, współczuje
JAk sobie pomyślę ile razy ja los kusiłam i w sumietylko raz miałam tylko dość nie przyjemną sytuacje, ale też nikt się do mnie nie dobierał bezpośrednio.


Co to są "pudrowe woski niezbędne do kresek"?
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 20:31   #202
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

w szoku jestem.... wróciłam z wyprawy do carrefoura expres na moim osiedlu i co można tam kupić? przy kasach, między gumami do żucia a zapalniczkami wiszą sobie... karty podarunkowe do zalando, douglasa, tkmax i ansvear wcześniej nie było - nowość jakaś nawet w carrefourze mnie atakują ale w sumie nakupię sobie w carrefourze kart do douglasa i tż będzie myślał że tyle na mięso i ziemniaki wydałam znak od niebios czy jak?
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 20:31   #203
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Napisz, proszę, jak koleżanka oceniała produkt Ori.
Dobrze, jak tylko coś będę wiedziała dam znać
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 20:32   #204
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Kolorowych koszmarków
https://instagram.com/p/BJ0UQ3qglog/
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 20:33   #205
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość


Co to są "pudrowe woski niezbędne do kresek"?
no właśnie chodzi o to , że nie są niezbędne
Miałam na myśli to, że poszłam po "liner" a wyszłam z jakże niezbędnymi do malowania kresek woskowanymi spodniami, spódnicą i biżuterią
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 20:34   #206
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Też użyłam zielonej - fajny ma skład, taki naturalny. Ja zostawiłam ją na noc jak w instrukcji - efektów jakiś piorunujących nie było, ale buzia nawilżona, miła i na pewno jej to nie zaszkodziło, będę dalej testować

Ten zestaw może jeszcze gdzieś jest w stacjo - był już dwa razy w katalogu, może jeszcze pojawi się w sprzedaży np. na święta...?
Póki co mam wrażenia bardzo podobne. Nie roluję się i nie lepię - to dla mnie duży plus.
Popatrzę w stacjonarce, bo kupiłabym (jeśli nic się nie wydarzy, chyba też zostawię na noc).
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 20:35   #207
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
w szoku jestem.... wróciłam z wyprawy do carrefoura expres na moim osiedlu i co można tam kupić? przy kasach, między gumami do żucia a zapalniczkami wiszą sobie... karty podarunkowe do zalando, douglasa, tkmax i ansvear wcześniej nie było - nowość jakaś nawet w carrefourze mnie atakują ale w sumie nakupię sobie w carrefourze kart do douglasa i tż będzie myślał że tyle na mięso i ziemniaki wydałam znak od niebios czy jak?
Genialny pomysł Widzę, że teraz u nas taka opcja się pojawiła jak w USA od dawien dawna
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 20:35   #208
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Spoko


Jakby co ja tez nie pije, tylko soczek




Prawie jak w tym kawale : rozprawa sadowa w sprawie gwaltu.
Sad: jak Pania zgwalcil ?
Pokrzywdzona: od tylu
Sad: uniewinnic, miala szanse uciec

Spadam, dobrej nocy
dobranoc
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 20:36   #209
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
no właśnie chodzi o to , że nie są niezbędne
Miałam na myśli to, że poszłam po "liner" a wyszłam z jakże niezbędnymi do malowania kresek woskowanymi spodniami, spódnicą i biżuterią
aaaa, wybacz, chyba zmęczona już jestem, myślałam, że to jakaś nowość
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-01, 20:38   #210
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Genialny pomysł Widzę, że teraz u nas taka opcja się pojawiła jak w USA od dawien dawna


Aniyam
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-15 14:24:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:28.