Problem z kolorem włosów;/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-25, 12:51   #1
ulka5555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
Unhappy

Problem z kolorem włosów;/


Dzień dobry! Mam problem z moim włosami gdyż po farbowaniu farbą Pallette Popielaty Blond a wyszedł żółtawo złoty kolor;/ Jestem bardzo zawiedziona gdyz polecano mi tą farbe jako dobrą. Szczerze nie wiem co mam zrobić. Płukanka i szampony raczej odpadają bo nie mam do nich zbytnio dostępu. Moim pomysłem jest rozjasniacz. Włosy mam dość silne i zdrowe wiec powinny wytrzymac jeszcze rozjasnianie. Mam tylko pytanie czy po zastosowaniu rozjasniacza osiągne znośny efekt? Czy zniknie ten zółty odcien? Z góry dziękuje za odpowiedzi.
ulka5555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 13:20   #2
mayletka
Rozeznanie
 
Avatar mayletka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: zadupie.
Wiadomości: 573
GG do mayletka
Dot.: Problem z kolorem włosów;/

Hmm. A jaki masz kolor włosów? Moźe po zmieszaniu Twojego naturalnego i farby wyszedł taki?
mayletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 13:23   #3
ulka5555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
Dot.: Problem z kolorem włosów;/

Ciężko okreslić mój kolor. Jest to jasny brąz. Myślisz ze rozjasniacz mi pomoze?
ulka5555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 13:14   #4
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Problem z kolorem włosów;/

Cytat:
Napisane przez ulka5555 Pokaż wiadomość
Dzień dobry! Mam problem z moim włosami gdyż po farbowaniu farbą Pallette Popielaty Blond a wyszedł żółtawo złoty kolor;/ Jestem bardzo zawiedziona gdyz polecano mi tą farbe jako dobrą. Szczerze nie wiem co mam zrobić. Płukanka i szampony raczej odpadają bo nie mam do nich zbytnio dostępu. Moim pomysłem jest rozjasniacz. Włosy mam dość silne i zdrowe wiec powinny wytrzymac jeszcze rozjasnianie. Mam tylko pytanie czy po zastosowaniu rozjasniacza osiągne znośny efekt? Czy zniknie ten zółty odcien? Z góry dziękuje za odpowiedzi.
Hm, ja bym ci jednak odradzała rozjaśniacz, bo nie ma pewności, czy on usunie żółtko. Może stonujesz ten kolor inną farbą, np. "Srebrnym pyłem Joanny" albo "Gołębim" Palette? "Gołębi" to w ogóle ta sama firma, więc nie powinno być problemu z niespodziankami typu zielone włosy.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 15:00   #5
marlenkarr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 680
Dot.: Problem z kolorem włosów;/

Moja siostra ma ciemny kolor włosów malowała u fryzjerki i wyszły żółte pasemka ta doradziła jej zeby kupila farbe krem koloryzujacy gołebi kolor i nie mieszala tubki farby z utleniaczem tylko wsmarowywała sama farbe po umyciu co jakies 2 tygodnie i splukała tylko nie za duzo bo wyjda niebieskie . moim zdaniem to chyba niszczy włosy , nie wiem czy ta fryzjerka była dobra
marlenkarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-28, 16:17   #6
mayletka
Rozeznanie
 
Avatar mayletka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: zadupie.
Wiadomości: 573
GG do mayletka
Dot.: Problem z kolorem włosów;/

no moja koleżanka najpierw rozjaśniała (miała rude) ,a później nałożyła farbę i wyszedł jej śliczny blond.
mayletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 10:26   #7
magda 32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dot.: Problem z kolorem włosów;/

Witam,a moze spruboj polozyc na to pasemka jasne,kiedys tez mialam ten problem i nawet ciekawie wyszlo,tylko idz do fryzjera juz sama nie eksperymentuj.Tylko dobrego fryzjera ,zeby sie wiedzial o co biega.Napewno cie to drorzej nie wyniesie,jak zaczniesz kupowac te wszystkie wynalazki i pokoleji nakladac na wlosy.Powodzenia
magda 32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-21, 19:42   #8
mayletka
Rozeznanie
 
Avatar mayletka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: zadupie.
Wiadomości: 573
GG do mayletka
Dot.: Problem z kolorem włosów;/

_ja odradzam szampon. postanowiłąm wypróbować 'paskowy blond' . na mój kolor włosów [ciemny brąz] . i nic . kompletnie nic . jakbym w ogóle nie farbowała...
mayletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 00:00   #9
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Problem z kolorem włosów;/

Cytat:
Napisane przez ulka5555 Pokaż wiadomość
Dzień dobry! Mam problem z moim włosami gdyż po farbowaniu farbą Pallette Popielaty Blond a wyszedł żółtawo złoty kolor;/ Jestem bardzo zawiedziona gdyz polecano mi tą farbe jako dobrą. Szczerze nie wiem co mam zrobić. Płukanka i szampony raczej odpadają bo nie mam do nich zbytnio dostępu. Moim pomysłem jest rozjasniacz. Włosy mam dość silne i zdrowe wiec powinny wytrzymac jeszcze rozjasnianie. Mam tylko pytanie czy po zastosowaniu rozjasniacza osiągne znośny efekt? Czy zniknie ten zółty odcien? Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Przede wszystkim, jaki masz naturalny kolor włosów?? Czy kładłaś farbę na naturalne włosy czy na farbowane?? Rozjaśniaczem nie rób. To zabójstwo dla włosa. Poza tym, może dojść do spalenia cebulki włosa i wtedy tam gdzie wypadły ci włosy, to już nie wyrosną! Ja nie odważyłabym się użyć rozjaśniacza. Poza tym rozjaśniaczem osiągniesz jeszcze jaśniejszy żółty kolor lub przetrawioną martwą biel. To zależy od tego jaki wyszedł ci ten żółty kolor, jakiego użyłabyś rozjaśniacza, jak twoje włosy przyjęłyb ten zabieg. Wiele czynników. Ja radziłabym ci je trochę zregenerować włosy (zawsze to im przyda się, nawet jeśli wyglądają zdrowo).
I pozbyć się tej żółci - jeśli jest to kolor bardzo jasny blond ze słonecznym poblaskiem to kup farbę o nazwie srebrzysty bardzo jasny blond (profesjonalną! To naprawdę ważne). I przebywaj dużo na słonku, wyciąga żółć. A jeśli ten żółty jest bardzo mocny, żółty zamiast blondu to pójdź do fryzjera na efassor (słabsze od dekoloryzacji a pozbędziesz się tej farby i wówczas fryzjer nałoży ci coś chłodniejszego). To wyjście jest najlepsze, bo mniej sobie zniszczysz włosy niż jak miałabyś coś kombionować. A fryzjer zrobi to , tak aby było jak najmniej szkód.
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 00:06   #10
beatka880509
Raczkowanie
 
Avatar beatka880509
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 95
Dot.: Problem z kolorem włosów;/

nie nakladaj rozjasniacza!!! bedziesz miala siano, a na rozjasniaczu nie trzymaja sie farby ( glos doswiadczenia). jesli tak bardzo zalezy ci na tym, aby byc blondynka, farbuj dalej na blond, wybierz zimny odcien, ale zdala od rozjasniaczy! farba pomoze, zapewniam (najlepiej fryzjerska), powodzenia
beatka880509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 21:52   #11
anaa1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4
Dot.: Problem z kolorem włosów;/

Czy efassorem można rozjaśnić naturalny kolor włosów, a potem położyć właściwą farbę, mam na myśłi Majiblond, czy jest to środek jedynie do ściągania sztucznych pigmentó?
anaa1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:12.