co to? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-09, 19:55   #1
msonic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3

co to?


Witam Serdecznie. Z góry Przepraszam za zbyt dlugi opis mojego problemu ale nie daję już rady psychicznie.
Otóż jakieś 2 lata temu Pani ginekolog stwierdziła u mnie kłykciny a właściwie jedną po posmarowaniu jej jednokrotnie płynem zniknęła i od tej pory jest spokój. Później Pani Ginekolog stwierdziła, ze może to nawet nie była kłykcina tylko efekt infekcji miałam sporo infekcji grzybiczych. Więc do końca nie ustaliła co to było.
Niedawno w trakcie własnej kontroli gdy wsunęłam głęboko palec do pochwy poczułam, że ścianka pochwy z jednej strony jest dosć chropowata nawet dość ostra a trzon szyjki macicy gdy wsunę bardzo głęboko palec jest taki jakbybyło na nim pełno małych grudek. Do tego cały czas w srodku mnie to swedzi. W trakcie stosunku zdarza mi się czasami lekko krawić i boli mnie podbrzusze. Wydzielina z pochwy obecnie jest taka serkowata, zadka bezwonna ale za to widać jakby w niej kawałeczki skórki. Wygląda jak twarożek. Miesiac temu byłam na badaniu Pani doktor nic nie wykryła. Zrobiła mi cytologie i czekam teraz na wyniki. Bardzo boję sie czy to moga byc kłykciny sporo się o tym naczytałam w ostatnim czasie i strasznie sie boję. Błagam o pomoc strasznie się boję już zapisuje sie do lekarza ale do tej pory nie wytrzymam. Dodam tylko, że wydaje mi sie ale nie jestem pewna że to pojawiło mi sie krótko po stosunku chyba. Co to może być?
msonic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 20:06   #2
kluska0
Zadomowienie
 
Avatar kluska0
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 109
Dot.: co to?

Zmień lekarza, serkowate upławy to najbardziej charakterystyczny objaw grzybicy, dodatkowo masz swędzenie i wyczuwasz grudki w pochwie, a Twoja ginekologa nic nie wykrywa... idź do innego lekarza koniecznie bo na bank coś masz, zapewne hodowaną od dawna grzybicę.
__________________

kluska0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 20:17   #3
msonic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3
Dot.: co to?

Dziękuję za odpowiedz oczywiście udam sie do lekarza. Tak w pochwie czuję jak wsadzę palec pełno takich grudek jakby to była wysypka cała ścianka z boku i na szyjce macicy wyczuwam pełno drobnych grudek a do tego w środku mnie swędzi. Wczoraj wyczuwałam straszny ból przy wejściu do pochwy. Jeszcze raz dziekuję za odpowiedz.
msonic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 10:05   #4
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: co to?

Popieram, to może być jakaś odmiana grzybicy. Nie ma co czekać, tylko trzeba zmienić lekarza.
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:24.