Zdarzyło wam się coś kiedyś ukraść ze sklepu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-19, 15:25   #1
tutmirlajt
Zadomowienie
 
Avatar tutmirlajt
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 381

Zdarzyło wam się coś kiedyś ukraść ze sklepu?


Jak w temacie. Ja jak bylam mala ukradlam gumy do zucia. Do dzisiaj mam wyrzuty sumienia
tutmirlajt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 15:33   #2
Nieoficjalnie
Zakorzenienie
 
Avatar Nieoficjalnie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 430
Dot.: Zdarzyło wam się coś kiedyś ukraść ze sklepu?

Taaaaa, zdarzyło się i to nie raz i to nie w jednym sklepie, poza tym to było dawno i nieprawda
__________________
Tydyrytkom
Nieoficjalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 15:37   #3
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Zdarzyło wam się coś kiedyś ukraść ze sklepu?

Tak. Nagminnie kradnę w sklepach koszyki Nie ma prawie zakupów, bym się nie wracała od drzwi z koszykiem
A poważnie - nie. Już częściej zapominam zakupów w sklepie
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 15:42   #4
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Zdarzyło wam się coś kiedyś ukraść ze sklepu?

Tak. Niestety mi się to zdarzyło. Za czasów gdy byłam straaaszną gówniarą. Wstyd mi. Nie zdarzyło się to raz... kilka razy. Tragedia.
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 15:42   #5
marysienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 668
Dot.: Zdarzyło wam się coś kiedyś ukraść ze sklepu?

Jak miałam ok.6 lat to nie miałam kasy a strasznie chciałam zjeść coś słodkiego, zwinęłam batonika ze spożywczaka, ale dawno i nieprawda, poszło w zapomnienie.
__________________
Będę mamcią..
marysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 15:48   #6
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: Zdarzyło wam się coś kiedyś ukraść ze sklepu?

ja sobie nie przypominam
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 15:53   #7
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Zdarzyło wam się coś kiedyś ukraść ze sklepu?

Nie zdarzyło mi się.

Natomiast moja mama niechcący gwizdnęła tłuczek do ziemniaków z IKEI Był metalowy i podczas większych ikeowych zakupów "zamaskował się" w rogu metalowego wózka Dopiero przy samochodzie został dostrzeżony.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-19, 15:53   #8
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: Zdarzyło wam się coś kiedyś ukraść ze sklepu?

tak, zwinęłam gumę do żucia, gwizdek, nić dentystyczną
hhahahhaha byłam mała ale pamiętam to doskonale, lubiłam adrenaline:haha ha:

wszystko to zwinęłam w którymś z molochów, juz nie wspomne o tym ze jako dziecko piłam/jadłam to co w koszyku nieslismy do kasy, zanim doszlam juz tego nie bylo.
o dżizas! xD
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 15:59   #9
menorka
Rozeznanie
 
Avatar menorka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 828
Dot.: Zdarzyło wam się coś kiedyś ukraść ze sklepu?

Nie pamiętam, więc chyba mi się nie zdarzyło. Jednak jak kupuje np winogron to próbuje to chyba też jakaś kradzież
__________________
Nie narzekaj, że masz pod górę skoro wspinasz się na szczyt.

***


menorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 16:00   #10
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Zdarzyło wam się coś kiedyś ukraść ze sklepu?

nigdy mi sie to nie zdarzyło...
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 16:03   #11
Ija
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 551
Dot.: Zdarzyło wam się coś kiedyś ukraść ze sklepu?

Nie zdarzyło mi się.
Kiedyś będąc w sklepie chciałam kupić batonik, ale że straszny ze mnie roztrzepaniec zamiast do koszyka chciałam schować go do kieszeni Na szczęście w porę się zorientowałam wychodzenie ze sklepu z koszykiem to też u mnie normalka

natomiast kilkakrotnie zostałam oskarżona o kradzież w sklepie (nie wiem, chyba wyglądam jak typowa złodziejka...) strasznie mnie to wkurza, ale zazwyczaj staram się zachować spokój. Następnym razem chyba się nie będę cackać i powiem, że albo dzwonią na policje, albo mnie mogą cmoknąć w pompkę, bo to już się robi denerwujące
Ija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-19, 16:31   #12
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Zdarzyło wam się coś kiedyś ukraść ze sklepu?

Celowo chyba nie ale 2-3 razy zdarzylo mi się ,że córka będac dzieckiem zjadła batonik lub bułke a przy kasie o tym zapomniałam
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 16:41   #13
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Zdarzyło wam się coś kiedyś ukraść ze sklepu?

Winogron...?

Kurczę, a żeby oskarżać o kradzież to nie muszą mieć mocnych podstaw, tzn widzieć jak coś się chowa na przykład? Bo inaczej to na jakiej podstawie mogą oskarżać?

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2010-02-19 o 16:42
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 16:46   #14
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Zdarzyło wam się coś kiedyś ukraść ze sklepu?

Mnie wzięła babka w sklepie wszystko po 5 zł na zaplecze i zaczęła się drzeć że jestem złodziejką i mam więcej nie przychodzić. Zaczęłam się tłumaczyć że nic nei zrobiłam (to było niedawno, już jestem normalna :p absolutnie nic wtedy nie wyniosłam). Powiedziałam że mogę wyjąć rzeczy z torby i kurtki niech sobie zobaczy co rzekomo wyniosłam. Przejrzała, nic nie znalazła (sama nie wiedziała czego szuka) trochę pojęczała i koniec. Wyszłam, nie będę tam więcej zaglądać. Co najśmieszniejsze właśnie w takich tanich beznadziejnych sklepikach i lumpeksach najbardziej patrzą mi na ręce. Jakby ich plastikowe grzebienie do włosów były warte kupę kasy
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 17:05   #15
angela0033
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Nieziemska kraina :)
Wiadomości: 1 264
Dot.: Zdarzyło wam się coś kiedyś ukraść ze sklepu?

nigdy nic nie ukradłam



Cytat:
Napisane przez Ija Pokaż wiadomość
natomiast kilkakrotnie zostałam oskarżona o kradzież w sklepie (nie wiem, chyba wyglądam jak typowa złodziejka...)

dlaczego cię oskarżyli o kradzież? kurczę ja to bym im chyba tam awanturę na cały sklep zrobiła gdyby mnie o coś posądzili
__________________
pod innym nickiem...
angela0033 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 17:10   #16
teleskop86
Rozeznanie
 
Avatar teleskop86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 597
Dot.: Zdarzyło wam się coś kiedyś ukraść ze sklepu?

Jak byłam mała z kuzynem biegaliśmy po markecie i wcinaliśmy winogron...myslelismy ze nas nikt nie widzi a przeciez jest monitoring, tyle ze jakby mieli za kazdym biegac kto skubnie cos do jedzenia, to nie wiem co to by było hehe

a raz bylam z mama na zakupach, wzielismy cale 10kg cukru, i zapomnielismy przy kasie wypakowac a kasjerka tez nie zauważyla .Z reguły sprawdzają czy cos zostalo w koszyku. zagadałysmy sie przy kasie i oczywiscie zapomnialysmy o tym nieszczęsnym cukrze. dopiero w domu jak mama sprawdzala paragon okazalo sie ze cukier nie nabity

pamietam, jak kiedys bylam z kolezankami w sklepie z kosmetykami, stoimy przy ladzie, ekspedientka czyta gazete. patrze, jedna kolezanka wklada do kieszeni blyszczyk, druga-lakier do paznokci. ucieklam stamtąd jak najprędzej w zyciu bym sie po nich tego nie spodziewala
__________________
Rozważ, jak trudno jest zmienić siebie, to zrozumiesz, jak znikome masz szanse zmienić innych


teleskop86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 17:18   #17
NiEBiE
Zakorzenienie
 
Avatar NiEBiE
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 261
Dot.: Zdarzyło wam się coś kiedyś ukraść ze sklepu?

Jako nastolatka ukradłam bluzkę z Trolla.
Moja mama do tej pory ją nosi, nieświadoma niczego.
__________________

NiEBiE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 17:21   #18
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: Zdarzyło wam się coś kiedyś ukraść ze sklepu?

Nie ukradłam nigdy nic ze sklepu Ale jak byłam mała (wiek przedszkolny) to trochę lepkie ręce miałam - zdarzyło mi się komuś podkraść zabawki

Cytat:
Napisane przez Ija Pokaż wiadomość
Nie zdarzyło mi się.
Kiedyś będąc w sklepie chciałam kupić batonik, ale że straszny ze mnie roztrzepaniec zamiast do koszyka chciałam schować go do kieszeni Na szczęście w porę się zorientowałam wychodzenie ze sklepu z koszykiem to też u mnie normalka

natomiast kilkakrotnie zostałam oskarżona o kradzież w sklepie (nie wiem, chyba wyglądam jak typowa złodziejka...) strasznie mnie to wkurza, ale zazwyczaj staram się zachować spokój. Następnym razem chyba się nie będę cackać i powiem, że albo dzwonią na policje, albo mnie mogą cmoknąć w pompkę, bo to już się robi denerwujące
Mnie również kiedyś bezpodstawnie oskarżyli o kradzież - mam niesamowity uraz do tego sklepu teraz i ogólnie już chyba zawsze będę miała wrażenie, że cała ochrona skupia się na mnie i patrzy mi na ręce (mimo, że nic złego nie robię ). Wtedy byłam młodsza i głupsza, tak mnie wcięło, że dałam się zaprowadzić na zaplecze i przeszukać. Teraz jak już trochę starsza jestem i więcej się orientuję w swoich prawach, to chyba sama bym im awanturę zrobiła i kazała wezwać policję.
Także rozumiem co czujesz...ja od tamtej pory serio mam wrażenie, że wyglądam jak złodziejka i każdemu się tak na pewno wydaje
__________________

bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 17:23   #19
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: Zdarzyło wam się coś kiedyś ukraść ze sklepu?

Tak. Mając 7 lat na wakacjach wraz z koleżanką z przy campingowego sklepiku zwinęłam rzodkiewkę Na zasadzie uda się czy nie uda. Udało się, ale złodziejstwo nie weszło mi w krew
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-19, 17:25   #20
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: Zdarzyło wam się coś kiedyś ukraść ze sklepu?

ja początki gimnazjum z osiedlowego sklepu gumy do żucia i twixy jak pomyśle teraz o tym to strasznie mi wstyd..
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 17:25   #21
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Zdarzyło wam się coś kiedyś ukraść ze sklepu?

Cytat:
Napisane przez teleskop86 Pokaż wiadomość
Jak byłam mała z kuzynem biegaliśmy po markecie i wcinaliśmy winogron...myslelismy ze nas nikt nie widzi a przeciez jest monitoring, tyle ze jakby mieli za kazdym biegac kto skubnie cos do jedzenia, to nie wiem co to by było hehe
Winogrona
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 17:28   #22
mel89
Zakorzenienie
 
Avatar mel89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: porto
Wiadomości: 3 445
Dot.: Zdarzyło wam się coś kiedyś ukraść ze sklepu?

Ja pamiętam jak byłam mała "ukradłam" parę ziarenek fasolki które były w takim koszu dużym w warzywniaku. Cały czas patrzyłam na sprzedawcę, a on patrzył na mnie, kiedy wsuwałam fasolki do kieszeni

No i ze dwa razy w podstawówce jakieś lizaki chyba.
__________________
not all who wander are lost.
mel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 17:58   #23
kermitowa
Zadomowienie
 
Avatar kermitowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 376
Dot.: Zdarzyło wam się coś kiedyś ukraść ze sklepu?

Jak mialam 6 lat zawinęłam ze sklepu jednego cukierka Irys(tak sie nazywał) pamiętam ze mama na mnie strasznie nakrzyczala.
__________________
Nie masz żadnej szansy, ale ją wykorzystaj.
Arthur Schopenhauer
kermitowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 17:59   #24
Flames
Zakorzenienie
 
Avatar Flames
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 804
Dot.: Zdarzyło wam się coś kiedyś ukraść ze sklepu?

Cytat:
Napisane przez tutmirlajt Pokaż wiadomość
Jak w temacie. Ja jak bylam mala ukradlam gumy do zucia. Do dzisiaj mam wyrzuty sumienia
Ja też Jak miałam z 5 lat byłam z mamą w Biedronce, nie chciała kupić mi gum do żucia, więc wzięłam sobie do kieszeni kilka gum Kaczor Donald.
__________________

Flames jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 18:04   #25
Ija
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 551
Dot.: Zdarzyło wam się coś kiedyś ukraść ze sklepu?

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Winogron...?

Kurczę, a żeby oskarżać o kradzież to nie muszą mieć mocnych podstaw, tzn widzieć jak coś się chowa na przykład? Bo inaczej to na jakiej podstawie mogą oskarżać?
Właściwie to nie wiem jak to dokładniej wygląda... wiem tylko, że nie mają prawa przeszukać (w razie podejrzeń muszą dzwonić na policje), ale powinnam się zorientować, bo głupia sytuacja jak tak Cię w sklepie ktoś oskarży

Cytat:
Napisane przez angela0033 Pokaż wiadomość
dlaczego cię oskarżyli o kradzież? kurczę ja to bym im chyba tam awanturę na cały sklep zrobiła gdyby mnie o coś posądzili
Pan ochroniarz chodził za mną krok w krok od momentu kiedy weszłam do sklepu... pomyślałam, że może mu się spodobałam, albo mam coś na czole przyklejone, no ale olałam gościa. W końcu, kiedy już mam wychodzić ze sklepu (nic nie kupowałam, to była jakaś drogeria) podchodzi do mnie owy pan i mówi "czy mogłabyś pokazać co masz w kieszeni?" ja robię głupio mi się zrobiło, koleżanki i ja kompletna dezorientacja, no ale spieszyłyśmy się, nie chciałam robić afery więc pokazuje mu kieszenie, nic tam nie było poza jakimiś śmieciami i starą pomadką, koleś na to "dobrze" i poszłam (pominę już fakt, że żadnego "przepraszam" ani nic w tym stylu...) Strasznie mnie tym zaskoczył, poza tym nie byłam sama i się spieszyłam, ale dzisiaj to bym im tam niezłą jazdę zrobiła Teraz żałuje, że mu tam nie nagadałam, ale naprawdę byłam w takim szoku, że w ogóle o coś takiego mogą mnie posądzać, że nie byłam w stanie słowa z siebie wydusić.

Było jeszcze kilka takich sytuacji, że ktoś wyjątkowo niedyskretnie patrzył mi na ręce i to bardzo nieprzyjemne Rozumiem, że może niektóre nastolatki kradną, ale ja wchodząc do sklepu czuję się jakby wszyscy myśleli, że coś zwędziłam albo zaraz to zrobię a najgorsze są właśnie drogerie...

Cytat:
Napisane przez bura kocurka Pokaż wiadomość

Mnie również kiedyś bezpodstawnie oskarżyli o kradzież - mam niesamowity uraz do tego sklepu teraz i ogólnie już chyba zawsze będę miała wrażenie, że cała ochrona skupia się na mnie i patrzy mi na ręce (mimo, że nic złego nie robię ). Wtedy byłam młodsza i głupsza, tak mnie wcięło, że dałam się zaprowadzić na zaplecze i przeszukać. Teraz jak już trochę starsza jestem i więcej się orientuję w swoich prawach, to chyba sama bym im awanturę zrobiła i kazała wezwać policję.
Także rozumiem co czujesz...ja od tamtej pory serio mam wrażenie, że wyglądam jak złodziejka i każdemu się tak na pewno wydaje
No dokładnie! Teraz za każdym razem jak ktoś mi się bardziej w sklepie przygląda, albo podchodzi do mnie mam wrażenie, że zaraz mi powie, że coś ukradłam...

Edytowane przez Ija
Czas edycji: 2010-02-19 o 18:07
Ija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 18:23   #26
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Zdarzyło wam się coś kiedyś ukraść ze sklepu?

Cytat:
Napisane przez BJean Pokaż wiadomość
, juz nie wspomne o tym ze jako dziecko piłam/jadłam to co w koszyku nieslismy do kasy, zanim doszlam juz tego nie bylo.
o dżizas! xD
Ty jako dziecko. ja mam to do tej pory potrafię pół butelki soku dać do skasowania czy raz dałam już pysty papierek po batoniku ale to w przypadku dłuższych zakupów w supermarkecie.

Cytat:
Napisane przez menorka Pokaż wiadomość
Nie pamiętam, więc chyba mi się nie zdarzyło. Jednak jak kupuje np winogron to próbuje to chyba też jakaś kradzież
winogrona też próbuje.

Cytat:
Napisane przez teleskop86 Pokaż wiadomość

a raz bylam z mama na zakupach, wzielismy cale 10kg cukru, i zapomnielismy przy kasie wypakowac a kasjerka tez nie zauważyla .Z reguły sprawdzają czy cos zostalo w koszyku. zagadałysmy sie przy kasie i oczywiscie zapomnialysmy o tym nieszczęsnym cukrze. dopiero w domu jak mama sprawdzala paragon okazalo sie ze cukier nie nabity
też nam się to zdarzyło. mąką czy zgrewka wody. czyli te bramki przy kasach to działają tylko na np sprzęty elektroniczne, które mają zabepieczenie przed kradzieża? a na zwykła spożywkę już nie reagują, tak?
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 18:38   #27
Nicponianka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 564
Dot.: Zdarzyło wam się coś kiedyś ukraść ze sklepu?

Nie przypominam sobie. Zjedzenia jednego winogrona, żeby spróbować, czy dobre nie traktuję jak kradzież, szczególnie że zazwyczaj okazywały się dobre i brałam całą kiść
Zawsze strasznie się stresuję w sklepach z odzieżą, gdzie są bardzo wąskie alejki i mnóstwo ciuchów upchanych, że wieszak zaczepi mi się np. o torebkę, ja nie zauważę, wyjdę i ta bramka zacznie piszczeć :P
Moja mama kiedyś, nie tyle zwinęła coś ze sklepu, ale komuś Kupowała jakieś rzeczy, wzięła wszystkie siatki z lady i wyszła... W domu okazało się, że w jednej jest niespodziewany kurczak z rożna :P Że prawdopodobieństwo znalezienia właścicielki owego kurczaka było znikome, to zjedliśmy go na obiad
__________________
Zielony. Szkło kolorowe...

Zapraszam do siebie papierowo --> Wszystko, co kocham https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=598830
Nicponianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 18:38   #28
ladylajla
Zakorzenienie
 
Avatar ladylajla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 907
Dot.: Zdarzyło wam się coś kiedyś ukraść ze sklepu?

nie. ale kiedyś pomieszały mi się przy kasie zakupy z rzeczami innej klientki i zasunęłam jej nieświadomie opakowanie m&msów.
__________________
- Co pani ma do zaproponowania biednym, chorym, starym?
- Zachęcała ich będę, żeby spróbowali być młodzi, zdrowi i bogaci.
ladylajla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 18:50   #29
Callanthe
Zakorzenienie
 
Avatar Callanthe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 007
Dot.: Zdarzyło wam się coś kiedyś ukraść ze sklepu?

Jak byłam mniejsza to wychodziłyśmy z Rossmanna z mamą. W sklepie kazała mi trzymać papier toaletowy (taką wielką paczkę). No i trzymałam ten papier. Gdy doszłyśmy do kasy, ja jak zwykle wszystkim zainteresowana wyszłam z tym papierem na zewnątrz, w ogóle nieświadoma co zrobiłam. Mama płaci przy tej kasie i wracam do samochodu. I mi się przy samochodzie przypomniało, że trzymałam papier toaletowy w ręce, którego w ogóle nie skasowałam
Callanthe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 18:51   #30
Liama
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 224
Dot.: Zdarzyło wam się coś kiedyś ukraść ze sklepu?

Ja nigdy nic nie zwinęłam, ale nie raz byłam świadkiem...
Mam w szafie jedne kradzione jeansy i pasek, ale ja tego nie zrobiłam i nie zlecałam
__________________
Młoda żonka bloguje
Jak być kobietą i nie zwariować?
http://gohaa.blogspot.com/
Zapraszam
Liama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:59.