Refleksy we włosach-co to takiego? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-10, 19:52   #1
Loczka
Raczkowanie
 
Avatar Loczka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk. !
Wiadomości: 170

Refleksy


Witam Wizażanki

przeszukałam forum, ale nie znalazłam odp na moje pytanie.

Czy któraś z Was robiła refleksy na ciemnny blond ? i jakie były efekty ?

Mam taki zamiar w nabliższej przyszłości, ale nie wiem czy moje loczki to wytrzymią

pozdrawiam i z góry dzieki za odp
__________________
Chcę dzielić z Tobą wszystkie moje sny...

_________________


Studentka Uniwersytetu Śląskiego..


Loczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 09:33   #2
podusia
Rozeznanie
 
Avatar podusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 780
Refleksy we włosach-co to takiego?

mam naturalne brazowe wlosy,nigdy nie farbowalam bo nie chce walki z odrostami i niszczenie wlosow ciaglym farbowaniem.moja fryzjerka powiedziala mi ze zrobilaby mi refleksy we wlosach i byloby slicznie i wcale nie mialabym problemu z odrostami bo one mimo wzrostu wlosow nie sa widoczne bo ladnie sie zlewaja.nie rozumiem wogole o co chodzi a nie pytalam bo glupio mi bylo bo w salonie bylo kilka kobiet
podusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 15:18   #3
nailew
Raczkowanie
 
Avatar nailew
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 51
Dot.: Refleksy we włosach-co to takiego?

Refleksy to nic innego jak pojedyncze rozjaśnione pasemka włosów. Colpi de sole
nailew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 15:59   #4
olcac
Raczkowanie
 
Avatar olcac
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 461
GG do olcac
Dot.: Refleksy we włosach-co to takiego?

A ile kosztuje i czy to się robi farbą? Przepraszam jeśli głupio pytam, ale ostatnio bardzo zainteresowałam się rozjaśnianiem włosów. Jak byłam mała to miałam taki jasny blondzik, a teraz to takie 'mysie' na moje oko. Wszyscy znajomi odradzają mi farbowanie i mówią, że mam łądny kolor, jednak ja nie jestem w pełni zadowolona. Byłabym wdzięczna jeśli ktoś by powiedział o tych refleksach troszkę więcej
olcac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 16:11   #5
201701300919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 626
Dot.: Refleksy we włosach-co to takiego?

Moja koleżanka ma refleksy i ze ścięciem zapłaciła 150 zł
201701300919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 16:15   #6
MonikaSk
Raczkowanie
 
Avatar MonikaSk
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 190
Dot.: Refleksy we włosach-co to takiego?

Cytat:
Napisane przez dimethicone Pokaż wiadomość
Moja koleżanka ma refleksy i ze ścięciem zapłaciła 150 zł
baaardzo drogo!!!

refleksy to nic innego jak pojedyncze pasemka jasniejsze o klika ton od naturalnych wlosow,poszukam zdjec zaraz
MonikaSk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 16:37   #7
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Refleksy we włosach-co to takiego?

można samemu zrobić bardzo tanio.
kupić rozjaśniacz
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-25, 08:00   #8
karolcia_83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 548
Dot.: Refleksy we włosach-co to takiego?

Apropo refleksów, to mi się coś przypomniało Ja dwa lata temu poprosiłam fryzjerkę o delikatne refleksy, mam ciemnobrązowe włosy. A ta zrobiła mi grube, blond pasemka! Także dziewczyny uważajcie bo nie kazda fryzjerka potrafi rozróżnić refleksy od blond pasm. Wyglądałam fatalnie...
karolcia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 13:28   #9
olcac
Raczkowanie
 
Avatar olcac
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 461
GG do olcac
Dot.: Refleksy we włosach-co to takiego?

a co z odrostami w przypadku tych refleksów?
olcac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 14:06   #10
MonikaSk
Raczkowanie
 
Avatar MonikaSk
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 190
Dot.: Refleksy we włosach-co to takiego?

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
można samemu zrobić bardzo tanio.
kupić rozjaśniacz
taaa i spalić sobie połowe włosow:|
MonikaSk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 14:27   #11
nailew
Raczkowanie
 
Avatar nailew
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 51
Dot.: Refleksy we włosach-co to takiego?

Colpi di Sole: zabieg wykonywany wyłącznie na włosach okalających twarz. Rozjaśnia je o 1-2 tony. W ten sposób uzyskuje się we włosach delikatne słoneczne refleksy, takie jakie powstają latem, wskutek działania słońca. Co do ceny takich refleksów. To zależy w jakim salonie, w jakim mieście. Same refleksy w przeciętnym salonie fryzjerskim to kwestia od 50zł do 80zł. Trzeba też zwrócić uwagę na jaką długość włosów będą wykonywane. Czy na długie czy średnie. To ma wielkie znaczenie!! Colpi wykonuje się za pomocą rozjaśniacza. Efekt końcowy ma przypominać, np. coś takiego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pulse067.jpg (54,7 KB, 1937 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy_poldlugie_1.jpg (7,7 KB, 1406 załadowań)
__________________
I znowu człowiek wydaje pieniądze, których nie ma, na rzeczy, których nie potrzebuje, by imponować ludziom, których nie lubi.

63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56


http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008101601001030.png
nailew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-25, 19:55   #12
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: Refleksy we włosach-co to takiego?

refleksy mozna tez wykonac farba ale tylko na jasnych wlosach lub na ciemnych wczesniej nie farbowanych. podalyscie bardzo wysokie ceny tych refleksow - tam gdzie pracuje (nie wiem czy mozna podawac nazwe salonu ;P ) a jest to salon taki z wyzszej polki refleksy kosztują ok 30-40 zl. do tego trzeba doliczyc strzyzenie (65 zl) lub czesanie (45 zl).

wlasnie... refleksy to zupelnie cos innego niz grube pasma jak "pasy startowe"

dodam, że roznica miedzy kolorem wlosow a refleksami nie powinna byc wieksza niz 2-3 tony, refkelsy maja wygladac jak wlosy musnięte słońcem na wakacjach
Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 09:55   #13
MonikaSk
Raczkowanie
 
Avatar MonikaSk
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 190
Dot.: Refleksy we włosach-co to takiego?

Cytat:
Napisane przez Zafirah Pokaż wiadomość
refleksy mozna tez wykonac farba ale tylko na jasnych wlosach lub na ciemnych wczesniej nie farbowanych. podalyscie bardzo wysokie ceny tych refleksow - tam gdzie pracuje (nie wiem czy mozna podawac nazwe salonu ;P ) a jest to salon taki z wyzszej polki refleksy kosztują ok 30-40 zl. do tego trzeba doliczyc strzyzenie (65 zl) lub czesanie (45 zl).

wlasnie... refleksy to zupelnie cos innego niz grube pasma jak "pasy startowe"

dodam, że roznica miedzy kolorem wlosow a refleksami nie powinna byc wieksza niz 2-3 tony, refkelsy maja wygladac jak wlosy musnięte słońcem na wakacjach
jak to trzebanikt o zdrowych zmysłach nie bedzie strzygł się za 2 krotną sumę refleksów.U Was robią refleksy a do normalnego salonu ida sie strzyc i czesac
MonikaSk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 10:55   #14
monk111
Raczkowanie
 
Avatar monk111
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 242
Dot.: Refleksy we włosach-co to takiego?

no właśnie z tymi refleksami to jest różnie. znajoma zrobiła sobie refleksy, które niestety były bardzo grube i o wiele za jasne!! czyli po prostu blond pasemka... no i w takiej sytuacji odrosty bylo widać bardzo wyraźnie
monk111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 11:30   #15
nailew
Raczkowanie
 
Avatar nailew
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 51
Dot.: Refleksy we włosach-co to takiego?

Nie wiem co to za salon w którym trzeba jeszcze poza zrobieniem refleksów podciąć włosy lub wymodelowac Nigdzie się z takim czymś nie spotkałam. Sama jestem fryzjerką i wiem,że nie można narzucać klientowi dodatkowych, zbędnych usług. Klient się wystraszy i pójdzie do innego salonu...

Co do wypowiedzi monk111 refleksy nie powinny być zbyt grube i zbyt jasne bo w tedy nie można nawet tego nazwać refleksami tylko zwykłymi pasemkami.. Jest to błąd fryzjera. Jak już wcześniej napisałam refleksy we włosach to "delikatne słoneczne refleksy, takie jakie powstają latem, wskutek działania słońca".
__________________
I znowu człowiek wydaje pieniądze, których nie ma, na rzeczy, których nie potrzebuje, by imponować ludziom, których nie lubi.

63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56


http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008101601001030.png
nailew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 11:46   #16
MonikaSk
Raczkowanie
 
Avatar MonikaSk
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 190
Dot.: Refleksy we włosach-co to takiego?

dokładnie wyciagają kasę od klientów,dlatego refleksy sa takie tanie :/
MonikaSk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 17:14   #17
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: Refleksy we włosach-co to takiego?

Droga MonikaSk: od nikogo nie wyciągamy pieniedzy. wrecz przeciwnie - farba u nas kosztuje 95 zl - skoro przy takiej cenie farbowania na jeden kolor refleksy mamy za 30 zl to nie jest to wyciaganie kasy tylko prosta kalkulacja: ile zuzyjemy produktu. skoro na refleksy robione farba schodzi okolo 1/4 tubki farby lub mniej to zdzierstwem jest żadać za to np. 50 zl.

nasz salon jest wlasnie normalnym salonem - chodza tutaj klientki ktore na to stac i uwierz, ze ruch mamy spory. nikt ciebie nie zmusza, zebys chodzila tam gdzie masz za drogo. tylko potem nie placz jak fryjzerka za 20 zl za refleksy ze strzyzeniem zrobi ci grube blond pasma...

w wielu salonach opierajacych swoj profil na zamozniejszej klienteli jest tak, ze wlosy farbuje sie wylacznie ze strzyzeniem lub czesaniem. nie ma uslugi "sama farba". dlaczego? bo nie do pomyslenia jest aby klientke, ktora po usludze leci na bankiet albo spotkanie firmowe wypuscic z mokra glowa albo wlosami wysuszonymi w minute suszarką. i nie jest dla mnie argumentem, ze wlosy dobrze ostrzyzone "same sie ukladaja" - nieprawda, modelowanie rękami to tez modelowanie.

Klienci sa zawsze informowani przy zapisach o tym strzyzeniu i czesaniu i wiekszosc nie uwaza tego za "wyciaganie pieniedzy" tylko oczywista usluge. jesli kogos nie stac albo uwaza, inaczej to wychodzi. i tyle.

nie rozumiem tego bulwersowania się... zwlaszcza, ze prawie w ogole reklamacji nie mamy a klientki wychodza usmiechniete, zrelaksowane i zadowolone. i wracają
Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 17:28   #18
MonikaSk
Raczkowanie
 
Avatar MonikaSk
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 190
Dot.: Refleksy we włosach-co to takiego?

Cytat:
Napisane przez Zafirah Pokaż wiadomość
Droga MonikaSk: od nikogo nie wyciągamy pieniedzy. wrecz przeciwnie - farba u nas kosztuje 95 zl - skoro przy takiej cenie farbowania na jeden kolor refleksy mamy za 30 zl to nie jest to wyciaganie kasy tylko prosta kalkulacja: ile zuzyjemy produktu. skoro na refleksy robione farba schodzi okolo 1/4 tubki farby lub mniej to zdzierstwem jest żadać za to np. 50 zl.

nasz salon jest wlasnie normalnym salonem - chodza tutaj klientki ktore na to stac i uwierz, ze ruch mamy spory. nikt ciebie nie zmusza, zebys chodzila tam gdzie masz za drogo. tylko potem nie placz jak fryjzerka za 20 zl za refleksy ze strzyzeniem zrobi ci grube blond pasma...

w wielu salonach opierajacych swoj profil na zamozniejszej klienteli jest tak, ze wlosy farbuje sie wylacznie ze strzyzeniem lub czesaniem. nie ma uslugi "sama farba". dlaczego? bo nie do pomyslenia jest aby klientke, ktora po usludze leci na bankiet albo spotkanie firmowe wypuscic z mokra glowa albo wlosami wysuszonymi w minute suszarką. i nie jest dla mnie argumentem, ze wlosy dobrze ostrzyzone "same sie ukladaja" - nieprawda, modelowanie rękami to tez modelowanie.

Klienci sa zawsze informowani przy zapisach o tym strzyzeniu i czesaniu i wiekszosc nie uwaza tego za "wyciaganie pieniedzy" tylko oczywista usluge. jesli kogos nie stac albo uwaza, inaczej to wychodzi. i tyle.

nie rozumiem tego bulwersowania się... zwlaszcza, ze prawie w ogole reklamacji nie mamy a klientki wychodza usmiechniete, zrelaksowane i zadowolone. i wracają
Widze ze bardzo siebie i swoj salon wywyzszach .W salonach z nizszej półki modelowanie/czesanie włosow to dodatek za ktory się nie płaci ,nie mówiąc już o odżywkach.

Dla mnie to jest jawne wyłudzanie kasy,może nie w oczywisty sposób ale takim sprytnym sposobem ,niby legalnie,małym ukrytym druczkiem...

I co Ty myslisz że w tanim salonie to sa jakies patałachy? Moja droga każda fryzjerka uczy sie tak samo swojego zawodu,i to że weźnie te np 20zł( w co wątpie ,no chyba ze tyle kosztuje farba i zrobisz sobie w domu)nie świadczy że zniszczy Ci włsoy.W takim salonie gdzie Ty pracujesz płaci się raczej za firmę,renome salonuKażdy o tym wie...tak to juz jest na rynku

jeśli wg Ciebie przymusowe strzyzenie i czesanie tudzież modelowanie włosow to sprawa oczywista to ja z całego serca współczuje tym Paniom które korzystaja z Waszych usłog.Pozdrawiam
MonikaSk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 20:52   #19
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: Refleksy we włosach-co to takiego?

chyba zbyt emocjonalnie podchodzisz do tematu... pokaz mi gdzie sie wywyzszam bo nie widze. to, ze pracuję w prestiżowym salonie to nie jest wywyzszanie tylko stwierdzenie faktu.

nie wszyscy fryzjerzy ucza sie swojego zawodu tak samo. sa osoby, ktore koncza na zawodowce, sa osoby, ktore caly czas sie szkolą. nie mowie, ze ci pierwsi sa jakos gorsi ale fryzjerstwo to akurat branża, w ktorej zmiany nastepuja blyskawicznie, trendy tak samo blyskawicznie sie zmieniaja a wiadomo, ze jesli ktos nie idzie do przodu to sie cofa.

cena uslugi ma duzy zwiazek z renomą firmy ale na ta renomę trzeba sobie najpierw zapracować. marka salonu ma swiadczyc o jakosci i klient przychodzac do takiego salonu ma miec pewnosc, ze dostanie to czego oczekiwal w odpowiedniej oprawie.

Paniom, ktore korzystaja z moich i moich wspolpracownikow ulsug nie masz czego wspolczuc. jesli juz to mozesz tylko zazdroscic

i naprawdę nie bierz tego tematu tak do serca - to jest jak w kazdej branzy - sa sklepy z ubraniami za 30 zl i sa takie za 3000 zl. kazdy chodzi tam gdzie go stac i na jaką jakość go stać. naprawdę nie ma sensu tak zaciekle krytykować drogich salonow...
Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-22, 09:45   #20
Scarletrose1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20
Refleksy

Tak jak w tytule. W środę idę do fryzjera, a ponieważ chciałam naturalnie rozjaśnić włosy (ciemny blond) wymyśliłam sobie refleksy, chociaż nie do końca mam pojęcie, z czym to się je

Wszelkie uwagi mile widziane.
Scarletrose1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 13:46   #21
joannagrudziadz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 23
Dot.: Refleksy

ja niedawno zrobiłam sobie refleksy ,bo chcialam ożywić troche mój sredni blond i teraz załuję.Niby ładne te pasemka takie cieniutkie ale kolor okropny-fryzjerka robila mi rozjasniaczem z woda 3% i trzymala dosłownie 20 minut-kolor wyszedł żołty,chociaz ona twierdziła,ze to karmelowy.Dziś kupiłam 2 farbki z majirel i będę się malować.
joannagrudziadz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 18:16   #22
Scarletrose1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20
Dot.: Refleksy

Nie pocieszyłaś mnie. Mimo wszystko spróbuję, chociaż się boję
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1131293394 te włosy mi się szalenie podobają.
Scarletrose1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 19:09   #23
joannagrudziadz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 23
Dot.: Refleksy

to daj znać co ci wyszło.A ja właśnie jestem po farbowaniu-i się trochę podłamałam,bo położyłam ciemny blond i blod złocisty i mam teraz baaardzo ciemny brąz.Co prawda ładny ten brązik,ale już miałam takie jasne włosy i znów mam ciemne.Mam nadzieję,że się spierze,bo kładłam na rozjaśniane włosy.
joannagrudziadz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 09:54   #24
Scarletrose1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20
Dot.: Refleksy

Hej, miałam Ci napisac jak wyszły refleksy. Więc tak - zrobiła mi takie maksymalnie cieniutkie, brała warstwę włosów, robiła tam refleksy, potem warstwa przerwy i znowu - więc nie gęsto. Mam bardzo duzo włosów i wtedy były dłuższe, więc średnio każdą stronę trzymała ok. 20 minut - wyszły super, jestem zachwycona, chociaż to bardziej blond pasemka niż refleksy (a może ja się nie znam?), w każdym razie to musiała być wina Twojej fryzjerki... Spróbuj kiedyś gdzie indziej.
Scarletrose1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 11:33   #25
Ombligo
Zadomowienie
 
Avatar Ombligo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 869
Dot.: Refleksy

Ja też miałam robione złote refleksy na włosach ciemny/średni blond, wyszły super . Ale farba była tylko o 1/2 tony jaśniejsza od naturalnych włosów.
__________________

Ombligo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 15:15   #26
joannagrudziadz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 23
Dot.: Refleksy

mnie się marzą refleksy ,ale w naturalnym kolorze-jakims jasnym brązie,bo wtedy nie widać tak odrostów.Teraz ten mój kolor sie spiera,bo wiadomo-na rozjasnianych kolor długo sie nie trzyma,ale narazie nic nie kombinuję-bo w czerwcu 4 razy zmieniałam kolor włosów i muszę dac im trochę odpoczać.
joannagrudziadz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 14:01   #27
sarita1307
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: mazuurYY
Wiadomości: 264
Exclamation Dot.: Refleksy

Refleksy robi się słabym rozjaśniaczem/ farba nigdy rozjaśniaczem tym samym co do pasemek ( cel białe włosy). Ja miałam refleksy na swoich spranych karmelowych włosach robione specjalnym grzebieniem, rojasniane były o 1 -2 tony i wygladało bardzo ładnie i naturalnie. Ostatnio poszłam zrobić odrosty, fryzjerka nie miała tej farby co zawsze i zrobiła mi rozjaśniaczem. Efekt okropny tak mi rozjaśniło włosy ze miałam gołebią biel i to do połowy włosów, koncówki karmelowe na ratunek położyła mi na folie brąz jakiś i teraz mam baleyage na głowie- średnio mi się podoba.
__________________
" Dlaczego mężczyźni wola kobiety ładniejsze niż mądrzejsze..?
- bo łatwiej przychodzi im patrzenie niż myślenie... ;]"


sarita1307 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 14:24   #28
Ombligo
Zadomowienie
 
Avatar Ombligo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 869
Dot.: Refleksy

Cytat:
Napisane przez joannagrudziadz Pokaż wiadomość
mnie się marzą refleksy ,ale w naturalnym kolorze-jakims jasnym brązie,bo wtedy nie widać tak odrostów.
Na moich włosach w ogóle nie było widać odrostów, wystarczy że malowałam włosy co pół roku .
__________________

Ombligo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 14:11   #29
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Refleksy we włosach-co to takiego?

up up..
a co z ciemnymi wloskami i refleksami?
Moje wloski sa prawie czarne, ale wygladam tak.. plasko w jednym kolorku, chcialabym gdzie niegdzie takie jasniejsze (nie calkotiwy blond) pasemka, bardzo cieniutkie, takie wlasnie refleksy..
czy to ma sens? Malo w ogole informacji w Internecie na ten temat.. zwlaszcza na ciemnych wlosach..
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 14:57   #30
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: Refleksy we włosach-co to takiego?

ckin2u: ale co Ty jeszcze chcesz wiedzieć na temat refleksów? Przeczytaj dokładnie początek wątku - wszystko już zostało wyjaśnione - refleksy to cieniutkie pasemka wykonywane w rejonie tzw. korony, jaśniejsze o 2-3 tony od właściwego koloru, robi się je rozjaśniaczem lub farbą. I tyle.
Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-08 17:28:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:24.