Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-11-03, 10:46   #301
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Cytat:
Napisane przez zbynu Pokaż wiadomość
czesc mam pytanie ostatnio wykonalam sobie zabieg laserowego usowania owlosienia za pomoca lasera mama strupki i slady po oparzeniach zabieg byl wykonany w zeszlym tygodniu czy beda slady? mam ciemna karnacjie pa
to niedobrze jesli masz strupki i operzenia, to znak ze zabieg zostal zle wykonany.powinnas zglosic sie do tego gabinetu ze wystapily u ciebie takie reakcje i spytaj sie co dalej robic.
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 10:54   #302
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Cytat:
Napisane przez hhhggg Pokaż wiadomość
U mnie minelo 3 tyg od zabiegu a jeszcze mam kilka plamek, wiec tez mnie to interesuje jak bedzie
o tym juz bylo pisane ale napisze jeszcze raz,jesli zabieg jest dobrze wykonany i dobrze sa ustawione parametry lasera a sam laser jest tez dobrej jakos sprzetem a caly zabieg wykonuje osoba kompetentna to nie powinny sie pojawic zadne oparzenia, strupy, plamy i inne tego typu historie. normalne jest delikatne zaczerwienie skory zaraz po zabiegu i delikatna opuchlizna ale to powinno zejsc w ciagu doslownie kilku godzin, jest to spowodowane duza energia lasera.normalne jest rowniez pojawienie sie takich jakby czerwonych spalonych punkow w miejscu gdzie laser dzialal na wlos.jednak nie powinno to powodowac bolu przy dotniknieciu tego miejsca. to mowi nam o tym ze laser spalil wlos lub naruszyl go.pani ktora mi robila zabieg powiedziala ze ona bez problemu jest w stanie rozpoznac ktory wlos juz nie odrosnie.w tym miejscu oprocz czarno-czerwonej kropki jest delikatna opuchlizna/obrzek ktory szybko schodzi.
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 19:43   #303
5th.element
Raczkowanie
 
Avatar 5th.element
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 67
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

zdublowalo mi sie:/ jak to mozna usunac?
5th.element jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-03, 19:43   #304
5th.element
Raczkowanie
 
Avatar 5th.element
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 67
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

no to mnie namowilyscie.. jestem wlasnie po pierwszym zabiegu (bikini) i nastepna wizyte mam miec w okolicach swiat. ale na swieta jade do polski:/ czy ktoras z was moze wie, czy moge swe wlosie innym laserem potraktowac czy musze cierpliwie poczekac do powrotu tutaj i dokonczyc odwlasianie sie tym laserem, ktorym zaczelam??
__________________
www.animalsmatter.org
5th.element jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-04, 06:25   #305
Vivien
Raczkowanie
 
Avatar Vivien
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 308
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

5th.element: myślę, że nie będzie problemu jeśli to nie będzie konkretnie ten sam laser, ważne, żeby był taki sam, tzn takiego samego typu, także jeśli wiesz czym to miałaś robione, to możesz poszukać gabinetu z takim samym laserem w Polsze

Tylko jedno "ale". Nie wiem jak jest w Londku zdroju , ale w Polsce wiele gabinetów ma takie jakby programy lojalnościowe, najczęściej jest to zniżka w granicach 40-50% po trzecim zabiegu.
Jeśli masz taką w "swoim" gabinecie, to może bardziej będzie się opłacało poczekać na zabieg tam, żeby szybciej mieć zniżkę.
__________________
Million-to-one chances crop up nine times out of ten.
Terry Pratchett
Vivien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-04, 12:24   #306
5th.element
Raczkowanie
 
Avatar 5th.element
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 67
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

dzieki vivien
jedyna informacje jaka znalazlam o laserze to: nd:YAG, mowi ci to cos?
jejku, fajnie by bylo gdyby odalo mi sie w szczecinie podobny laser znalezc bo tutaj nie dosc ze drozej, to jeszcze zadnych znizek lojalnosciowych. skandal! i do tego powiedziano mi, ze z reguly to okolo 6 zabiegow, a myslalam ze moze w moim przypadku moze to byc mniej bo skore mam biala jak mleko a wlosy czarne. no ale nic, grunt ze sie wyzbede paskudztw! pzdr
__________________
www.animalsmatter.org
5th.element jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-06, 19:23   #307
monika838
Raczkowanie
 
Avatar monika838
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 114
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Kusi mnie ta depilacja laserowa. Mieszkam w Ząbkach i znalazłam tutaj STUDIO LIGHT. Właśnie przeglądam cennik. Czy ktoś wie co to jest LINIA BIAŁA? A może któraś z dziewczyn korzystała już z usług tego gabinetu i chciałaby się podzieliś swoją opinią? Będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam
monika838 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-06, 21:47   #308
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Depilacji linii białej to depilacja linii na środku podbrzusza, idącej do pępka.
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-06, 23:13   #309
virtualia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomości: 49
GG do virtualia
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Kupiłam przyzad do depilacji laserowej w domu ( w UK ) i działa czego sie nie spodziewałam. Poczatkowo sadziłam ze to jaks lipa ale wlosy faktycznie wypadaja i nie odrastaja juz. Depilacja jest niestety czasochłonna. Ale ja mam zaciecie i systematycznie walcze z wloskami a jest ich coraz mniej. Generalnie jestem zadowolona z zakupu i efektow.
virtualia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-11, 21:01   #310
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

A ile w esterdemie kosztują łydki, tak sie zastanawiam się czy nie spróbować
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 11:39   #311
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Cytat:
Napisane przez Ashia Pokaż wiadomość
A ile w esterdemie kosztują łydki, tak sie zastanawiam się czy nie spróbować
wiesz nie jestem pewna, bo ja tam bikini i pachy robie ale kiedys slyszalam ( nie wiem czy dobrze pamietam ) jak pani mowila ze albo 300zl albo 500zl. zawsze mozesz zadzwonic i sie spytac - tel. 22 640 14 57 ale wiesz polecam ci wosk. ja np przez jakis czas uzywalam wosku na przemian z depilatorem i teraz mam takie "placki" na lydkach gdzie wlosy mi w ogole nie rosna teraz
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-12, 17:10   #312
skyboard
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 16
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

w estedermie lydki+kolana kosztuja 300zl. na poczatku zdziwilam sie ze tak tanio to wychodzi i zapisalam sie (mam termin na ten piatek) ale teraz mam pewne watpliwosci co do typu lasera... ja generalnie mam czarne i grube wloski i nie wiem czy ten laser im podola :/ a zdecydowalam sie na depilacje laserowa z powodu zapalenia mieszkow wlosowych, juz nie mam sily walczyc z wrastajacymi wlaskami...
skyboard jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 17:15   #313
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

wie ktos cois o depilacji laserowej w Bielsku Białej?
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 21:15   #314
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Cytat:
Napisane przez skyboard Pokaż wiadomość
w estedermie lydki+kolana kosztuja 300zl. na poczatku zdziwilam sie ze tak tanio to wychodzi i zapisalam sie (mam termin na ten piatek) ale teraz mam pewne watpliwosci co do typu lasera... ja generalnie mam czarne i grube wloski i nie wiem czy ten laser im podola :/ a zdecydowalam sie na depilacje laserowa z powodu zapalenia mieszkow wlosowych, juz nie mam sily walczyc z wrastajacymi wlaskami...
im czerniejsze i grubsze tym lepiej to twoja pierwsza wizyta? mialas juz rozmowe z lekarzem?
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 21:23   #315
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
wie ktos cois o depilacji laserowej w Bielsku Białej?
pare razy w tym watku zamieszczalam adres stronki internetowej gdzie sa podane dobre gabinety w calej polsce i chyba musze to zrobic raz kolejny
http://www.mclaser.com.pl/gabinety.htm
w goolach mozna rowniez wrzucic haslo i w kilka min wyskocza info na temat epilacji w szukanym miescie, potem mozna gabinet sprawdzic szukac na roznych forach np na gazeta.pl zajrzyj rowniez na stronki do linkow ktore podalam ja i inne osoby wczesniej bo sa tam przydatne informacje
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-13, 06:32   #316
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Cytat:
Napisane przez skyboard Pokaż wiadomość
w estedermie lydki+kolana kosztuja 300zl. na poczatku zdziwilam sie ze tak tanio to wychodzi i zapisalam sie (mam termin na ten piatek) ale teraz mam pewne watpliwosci co do typu lasera... ja generalnie mam czarne i grube wloski i nie wiem czy ten laser im podola :/ a zdecydowalam sie na depilacje laserowa z powodu zapalenia mieszkow wlosowych, juz nie mam sily walczyc z wrastajacymi wlaskami...
ja własnie też cały czas mam ten problem po depilatorze elektr., a kremy mi nie służą, bo mam b. wrażliwą skórę i mnie piecze
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-13, 10:16   #317
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Ashia a wosk nie słuzy tez?
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-13, 10:37   #318
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
Ashia a wosk nie słuzy tez?
właśnie też nie
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-13, 13:31   #319
skyboard
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 16
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

To bedzie moja pierwsza wizyta z konsultacja. ale chyba zrezygnuje i zaplace troche wiecej w innym zakladzie gdzie maja laser lightsheer i bede miala pewnosc, bo ten aleksandrytowy z tego co przeczytalam (w tym lub innym watku) jest raczej do wlosow jasniejszych.
skyboard jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-15, 13:46   #320
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Exclamation depilacja laserowa- gdzie w Bielsku?

Ostatnio pytalam w jakims wątku, ale zabijcie mnie nie moge sie go doszukać. Jesli temat wymaga przesuniecia na medycyne estetyczną to prosze przesunąc
Poszukuje miejsca W BB gdzie robią depilacje laserowa. Nie moge znaleźć, ani na liscie podanej w warku przylepionym (tak czytaalm go) na górze, ani w googlach. Moze ktos sie orientuje? Znalazłam tylko jeden gabinet z astronomicznymi cenami. Jesli ktos posiada takie info prosze sie podzielic
Pozdrawiam buziaki
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 17:20   #321
annan_
Zadomowienie
 
Avatar annan_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 238
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Cytat:
Napisane przez monika838 Pokaż wiadomość
Kusi mnie ta depilacja laserowa. Mieszkam w Ząbkach i znalazłam tutaj STUDIO LIGHT. Właśnie przeglądam cennik. Czy ktoś wie co to jest LINIA BIAŁA? A może któraś z dziewczyn korzystała już z usług tego gabinetu i chciałaby się podzieliś swoją opinią? Będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam
dwa tygodnie temu mialam pierwszy zabieg depilacji (pachy) w Studio Light i jestem bardzo zadowolona. gabinet oferuje laser lightsheer i ma bardzo korzystne warunki cenowe. nie bez znaczenia jest tez profesjonalna obsluga i bardzo dobre warunki.
Po tygodniu od zabiedu zaczely wypadac mi wloski, do tej chwili wypadly prawie wszystkie. choc zdaje sobie sprawe, ze czesc odrosnie. nie mialam zadnych problemow po zabiegu, choc besposrednio po wygladalam, jak "po opalaniu nad gazem" (slowa mojej mamy :P), to po jakims tygodniu pachy wrocily do normalnego wygladu, a pozniej, to juz mowilam. nastpeny zabieg mam w polowie grudnia, na pewno pochwale sie efektami.
annan_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 17:48   #322
monika838
Raczkowanie
 
Avatar monika838
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 114
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Ja chce zrobić pachy oraz glębokie bikini wraz z linią stringów. Zdecydowałam się z skorzystać ze STUDIA LASER (bikini) oraz STUDIA LIGHT (pachy). Tylko z tego co wiem, jeśli ktoś używał depilatora albo wosku musi odczekać chyba min. miesiąc. Więc czekam używam teraz maszynki.
monika838 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 18:34   #323
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

A ja właśnie w zeszły piatek był w Kos-Medzie (mają lightsheer). Na razie włoski mi nie wypadły, ale praktycznie już dzień po zabiegu nie miałam nawet zaczerwienienia... Tylko powiedzcie mi, dlaczego ja teraz tych włosków nie mogę zgolić?
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 19:13   #324
monika838
Raczkowanie
 
Avatar monika838
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 114
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Rocki jeśli możesz napisać to co depilowałas i ile zapłaciłaś?
monika838 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 19:16   #325
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Pachy - 280zł i bikini głębokie - 380zł. Tylko że miałam zniżkę studencką 10%, więc w rzeczywistości to wyszło 252zł i 342
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 19:20   #326
monika838
Raczkowanie
 
Avatar monika838
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 114
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

A czy w kosmedzie bikini głębokie robią łącznie z linią stringów?
monika838 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 19:25   #327
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Jak to z linią stringów? Chyba nie rozumiem...
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 19:30   #328
monika838
Raczkowanie
 
Avatar monika838
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 114
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Czy między pośladkami też depilują w cenie 380zł? Bo np. w Studio Laser za 400zł depilują zarówno przód jak i tył, a w Studio Light głębokie bikini kosztuje 400zł i jeśli ktoś chce linie stringów to kolejne 100-200zł.
monika838 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 19:35   #329
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Nie, niestety nie... tzn. myślałam, że to właśnie jest bikini głębokie, ale skoro tak mi babka nie robiła, to pewnie jednak nie jest
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 19:41   #330
monika838
Raczkowanie
 
Avatar monika838
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 114
Dot.: Laserowe usuwanie owłosienia!!!!

Mam jeszcze jedno pytanie: czy ból jest do wytrzymania?
monika838 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:55.